40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 16:31   #421
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

wypiłam wielki kubas 500 ml koktajlu na maślance, reszcie siadłego mleka Krasnystaw + słodzik + truskawki mniammmm....
jeszcze przed 20 watróbka i basta

no upały się zbliżają ponoć, żeby tak troszkę tłuszczyku się wytopiło
czuję się wogóle napuchnięta, ciężka i wielka... @ w toku.
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 16:42   #422
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

to teraz będziemy się topic i chudnac w mgnieniu oka jak Nas przysmaży
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 17:57   #423
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

witajcie.. ja cały dzien w biegu,załatwianie roznych spraw..
Za to przez cały dzien bym nic nie zjadła, dlatego jak chodziłam za utami to w kfc pozwoliłam sobie na longera (kanapka z piersia kurczaka) i nie czuje sie specjalnie winna, byłam głodna Teraz czekam na botwinkę <3 Świeża, z ogródka :3
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 18:04   #424
trapped_in_amber
Raczkowanie
 
Avatar trapped_in_amber
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

Ja też dziś taka zalatana, a zaraz jeszcze projekt kończę na jutro (ciekawe ile mi na sen zostanie czasu ) także nie miałam czasu zastanowić się nad porządnym jedzeniem.
Na śniadanie zjadłam dwie grzanki, potem krokiety ze szpinakiem na obiad, a niedawno kanapkę z szynką i pomidorem, czyli dużo za dużo węgli, ale się poprawię.

Ale mi smaka ciągle robicie na truskawki, a jakoś nie miałam sposobności kupić. Nadrobię
No to do pracy
__________________
Cel: zdrowe, normalne podejście
W drodze do celu...
trapped_in_amber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 19:04   #425
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

truskawki wspomagają odchudzanie!
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 19:10   #426
pancia_h
Rozeznanie
 
Avatar pancia_h
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
truskawki wspomagają odchudzanie!
Moja znajoma ktora od roku mówi że przechodzi na dietę uważa że truskawki bardzo tusza, ale za to codziennie je albo kiełbasę albo kotlety albo piecze ciasto.......Aż szkoda słów.
U mnie truskawki ciągle 8zł/kg a chciałam soki na zime porobić i dżemy.
pancia_h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 19:24   #427
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

Ja mam jeszcze pełno na krzaczkach w ogródku ;p Tylko mi znoszą do domu
A tu mały artykuł o własciwościach truskawek : doz . pl / czytelnia/a1222-Truskawki_8211_witaminowa _bomba_dla_zdrowia_i_urod y (bez http bo zaslania link ;/)
Twoja znajoma najwyraźniej ma takie pojęcie o diecie jak ja o balecie Wie, że istnieje, ale nic nie umie nazwać prawidłowo

Edytowane przez gorzala
Czas edycji: 2012-06-12 o 19:25
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 19:42   #428
pancia_h
Rozeznanie
 
Avatar pancia_h
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze pełno na krzaczkach w ogródku ;p Tylko mi znoszą do domu
A tu mały artykuł o własciwościach truskawek : doz . pl / czytelnia/a1222-Truskawki_8211_witaminowa _bomba_dla_zdrowia_i_urod y (bez http bo zaslania link ;/)
Twoja znajoma najwyraźniej ma takie pojęcie o diecie jak ja o balecie Wie, że istnieje, ale nic nie umie nazwać prawidłowo
Dokładnie. Uważa że jak nie zje po godzinie 18 i nie zje słodyczy (teraz trzeba niektórym podać definicję diety. Inna znajoma uważa że jak zdejmie lukier z pączka to on nie jest już słodyczem) to tygodniowo schudnie 5kg
pancia_h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 20:02   #429
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

hasło z tym lukrem na pączku jest boskie
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 20:12   #430
lukowiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 43
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

WITAJCIE.

Dlugo mnie nie bylo bo jakiegoś dola mialam ,ale w miare sie opamietalam i jestem.Od 2 godzin czytam wsze wpisy i widze że kilka nowych chudzinek dolączylo a więc WITAJCIE w naszej sekcie. Od razu wskocze w wątek i powiem ci panciu że u mnie też truskawki sie trzymaja ceny 8zl.
Odnośnie glodówki to mój kolega z pracy kilka lat temu stosowal glodówke raz w tygodniu pil tylko wode no i stosowal diete MŻ.Schudl bardzo szybko i dużo .Ja bym chyba tak nie dala rady !a może???
Gorzala to już nas opuszczasz???? będziesz do nas pisać???
Piękna z ciebie kobieta i wcale nie wyglądasz na zmagającą się z kilogramami.
lukowiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 20:12   #431
pancia_h
Rozeznanie
 
Avatar pancia_h
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

Cytat:
Napisane przez anjuta Pokaż wiadomość
hasło z tym lukrem na pączku jest boskie
Żeby to była prawda to byłabym w niebie, uwielbiam pączki z bitą śmietaną albo oponki/gniazda - co sklep to inna nazwa
pancia_h jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 20:14   #432
anjuta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5 462
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

oponka też świetna nazwa
anjuta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 20:18   #433
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

Cytat:
Napisane przez lukowiczka Pokaż wiadomość
Gorzala to już nas opuszczasz???? będziesz do nas pisać???
Piękna z ciebie kobieta i wcale nie wyglądasz na zmagającą się z kilogramami.
A kto Ci powiedział, że Was opuszczam? Polskę opuszczam, ale wątek raczej nie :P Poza utratą wagi jest jeszcze stabilizacja Co do wagi to jestem niziutka i to przekłada się na każdy kilogram.. Jeśli nie uda mi się spaść poniżej 60 to płakać nie będę, pod warunkiem, że utrzyma się tak jak najdłużej..

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

lol gniazda xD z tym sie nie spotkałam hahaha
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 20:26   #434
MNEwa
Raczkowanie
 
Avatar MNEwa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 92
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

pancia u nas już truskawki po 7zł ale ja i tak nie mogę sie doczekać tych ze swojego ogródka dzisiaj zerwałam dwie pierwsze poziomki i kilka jagódek ależ były pyszne ja też mam koleżankę tylko że ona się zastanawia dlaczego nie chudnie skoro jest na diecie ale w tygodniu min dwa ciasta piecze niby dla rodziny ale jak sama mówi nie jest wstanie ich nie jeść ale po osiemnastej nic nie je
Dziewczyny no doradźcie mi z tym stanikiem sportowym jaki wybrać na co zwracać uwagę przy kupnie
lukowiczka ano właśnie gdzie Ty kochana się podziewałaś dobrze że wróciłaś

A co myślicie o tych pasach odchudzających ?miała któraś z Was?
__________________


Edytowane przez MNEwa
Czas edycji: 2012-06-12 o 20:29
MNEwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 20:38   #435
pancia_h
Rozeznanie
 
Avatar pancia_h
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

Cytat:
Napisane przez MNEwa Pokaż wiadomość
A co myślicie o tych pasach odchudzających ?miała któraś z Was?
Ja mam ok 10 krzaków borówek i nie mogę się doczekać aż będą owoce. Poziomki też mam, połowa zjedzona, truskawki też są i owocują 2x w roku ale jeszcze są zielone.

Co do pasu, to ja kiedyś pożyczyłam, ale nie miałam motywacji używać bo miałam zbędne tylko 5 kg, ale osoba od której pożyczyłam chwaliła sobie.

Co do staników, to z chęcią przeczytam Wasze propozycje bo nigdy nawet nie myślałam o takim.
pancia_h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 20:50   #436
mysiunia85g
Zadomowienie
 
Avatar mysiunia85g
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

Już poćwiczone 20 minut skakanki i BR zaliczone, istny armagedon ledwo żyję, a 1,5litra muszynianki na dwa łyki wypiłam

Cytat:
Napisane przez MNEwa Pokaż wiadomość
Dziewczyny no doradźcie mi z tym stanikiem sportowym jaki wybrać na co zwracać uwagę przy kupnie
Ja niestety jeszcze stanika sportowego się jeszcze nie dorobiłam, a bardzo bym chciała, ale czytają wypowiedzi dziewczyn na wizażu, to bardzo polecają ten http://lamujer.pl/panache-sport-szaroniebieski.html
mysiunia85g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 21:04   #437
Marina__
Zakorzenienie
 
Avatar Marina__
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 490
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

Cytat:
Napisane przez MNEwa Pokaż wiadomość
A co myślicie o tych pasach odchudzających ?miała któraś z Was?
Ja mam pas neoprenowy i zakładam go na czas ćwiczeń. Można go także nosić podczas zwykłych czynności. Niby zwiększa skuteczność o 30 % pozbycia się tkanki tłuszczowej podczas treningu.
Kiedyś kilka lat temu nosiłam go na co dzień... teraz już rzadziej. Po treningu kiedy go zdejmuję jest bardzo mokry więc może rzeczywiście coś działa, może to nie sama woda wypływa
__________________
I start: 7 maja 2012
II start: 31 lipca 2014 ......... 134,9
1 stycznia 2015..........121,9

6 marca 2016...... 125,4 - 124,4 -
120
- 115 - 110 - 105 - 100 - 95 - 90 - 85 - 80
Marina__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 21:16   #438
pancia_h
Rozeznanie
 
Avatar pancia_h
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

Bardzo cenię staniki Panache, ale sportowego nigdy nie miałam. Może po urodzinach sobie kupię. Jest to jedyna część garderoby na którą nie jest mi żal wydawać kasy, bo jakby nie patrzeć troszkę na zdrowie wpływa. Raz miałam źle dobrany stanik.........jaki ból pleców miałam.
pancia_h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 21:40   #439
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

Cytat:
Napisane przez pancia_h Pokaż wiadomość
Moja znajoma ktora od roku mówi że przechodzi na dietę uważa że truskawki bardzo tusza, ale za to codziennie je albo kiełbasę albo kotlety albo piecze ciasto.......Aż szkoda słów.
U mnie truskawki ciągle 8zł/kg a chciałam soki na zime porobić i dżemy.
PAncia u mnie też po 8...czasem sprzedają po 7,5 ale to takie zgniłki że szkoda gadać
dziś znów kupiłam 2 kg i zmiksowałam (na te 2 kg dałam 3 tabletki słodziku, czyli tak jakby 3 łyżeczki cukru i są mega słodkie, aż mdli)
Umiesz robić sok z truskawek(nie kompot)?
Napiszesz (tylko tak łopatologicznie jak dla pół-debila) jak zrobić?Jeżu...jak ja bym chciała umiec robić takie przetwory...no ale tak czy siak- słoików tez nie mam więc problem z głowy

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez pancia_h Pokaż wiadomość
Bardzo cenię staniki Panache, ale sportowego nigdy nie miałam. Może po urodzinach sobie kupię. Jest to jedyna część garderoby na którą nie jest mi żal wydawać kasy, bo jakby nie patrzeć troszkę na zdrowie wpływa. Raz miałam źle dobrany stanik.........jaki ból pleców miałam.
Pancia, ja polecam gorąco te nowe Panache Sport...próbowałam mierzyć jakies inne też w "dobrym" sklepie i jakoś mi wcale biustu nie trzymały, a panache dają radę- są jak zbroja

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez MNEwa Pokaż wiadomość
Dziewczyny no doradźcie mi z tym stanikiem sportowym jaki wybrać na co zwracać uwagę przy kupnie

A co myślicie o tych pasach odchudzających ?miała któraś z Was?
oj ja to będę cię odsyłać do brafitterki, jeśli nie miałaś dobranego stanika takiego normalnego i nie znasz swojej prawdziwej rozmiarówki, to kupowanie "w ciemno" stanika jest bez sensu-duże ryzyko, że nie trafisz z rozmiarem i kasa pójdzie w błoto...a mała kasa to nie jest.

Odnośnie pasów- ja mam, pocę się pod nim niesamowicie, ale czy to coś daje...szczerze wątpię
wydaje mi się, że wypacam wodę, którą piję w ciągu dnia i podczas/przed treningiem, żaden tłuszcz sie tak nie wypaca
Możliwe, że podniesienie temp.ciała w tym konkretnym miejscu gdzie jest pas daje jakiś efekt, ale nie mam porównania, bo pas mam od kilku lat i zawsze ćwicze w nim, więc nie wiem czy bez niego ćwiczenia byłby mniej wydajne...

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez mysiunia85g Pokaż wiadomość
Ja niestety jeszcze stanika sportowego się jeszcze nie dorobiłam, a bardzo bym chciała, ale czytają wypowiedzi dziewczyn na wizażu, to bardzo polecają ten http://lamujer.pl/panache-sport-szaroniebieski.html
o ja mam dokładnie ten i taki sam model tylko w kolorze czarnym...podobno na jesieni ma wyjść jeszcze ten model w nowym kolorze- granatowo-czerwono-białym (taki a'la marynarski), profilaktycznie kazałam go odłożyć mojej brafiterce specjalnie dla mnie
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 22:16   #440
pancia_h
Rozeznanie
 
Avatar pancia_h
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

la'Mbria jutro podam jak będę robić sok, będzie to mój pierwszy raz, ale to jest przepis mojej babci. Dzisiaj śmigam już spać.
pancia_h jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 23:15   #441
MNEwa
Raczkowanie
 
Avatar MNEwa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 92
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

la'Mbria oj kochana ja znam swój rozmiar stanika naprawdę nic mi się nigdzie nie wżyna i przylega tak jak powinien tylko fiszbiny mnie wkurzają bo czasem a nawet często mi wychodzą chyba tak to się pisze i ok mogę to znieść i jakoś z tym żyje tylko że zastanawiam się nad takim stanikiem sportowym żeby do ćwiczeń go mieć i po domu śmigać żeby był wygodny o oto mi chodzi a do brafitterki też planuje się wybrać jak tylko troszkę schudnę bo zgadzam się dobry stanik to podstawa
mysiuniu co ja bym bez Ciebie zrobiła no i nie żebym skąpiradło była ale trochę to on kosztuje ale poczytam i zobaczę niedługo mamy fajną rocznice to sobie go najwyżej zażyczę hihi
Pytając o pasy chodziło mi o takie http://www.mango.pl/fitness/pasy_i_p...cyjne/abs_core mam nadzieję że można linka wkleić no i nie że mi chodzi aby zastąpić owym cackiem ćwiczenia ale żeby wspomuc Używałyście może ktoś ze znajomych co sądzicie bo jak ja patrzę to mi to na naciąganie wydaje bo by każdy kupował i cieszył się zgrabną sylwetką
__________________

MNEwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 06:06   #442
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

Dzień dobry
melduję się na posterunku z kawką. Wczoraj padłam.
U mnie leje non stop!
Truskawki na odchudzanie są dobre i nikt mi nie wmówi, że od nich można przytyć ... no chyba, że będą posłodzone na maksa cukrem, zagęszczone śmietaną 36 % a do tego fura makaronu albo ryżu i tak codziennie...
Nie wpladłabym na to, ze pączek bez lukru nie tuczy
Dziewczyny ja niewiele doradzę w kwestii stanika, jedynie intuicyjnie mogę powiedzieć tyle co i Wy wiecie, czyli żeby siędobrze trzymał, żeby nie uwierał, żeby był z bawełny, żeby ramiączka nie wbijały się w ramiona (najlepiej szerokie przy dużym biuście), no i żeby cyc dobrze się chował... na to bym patrzyła kupując sobie.
Jeśli chodzi o firmy to nie mam pojęcia. Sama zgapię od Was co i jak
Pancia, czekam na przepis. Ja przetworowa jestem mocno, ale soku z truskawek jeszcze nie robiłam

kurcze nie chce się wstać! pogoda do spania...

Edytowane przez czarownica1
Czas edycji: 2012-06-13 o 06:13
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 06:33   #443
Marina__
Zakorzenienie
 
Avatar Marina__
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 490
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

Witam w ten deszczowy dzień
Pogoda całkiem do bani aż z domu nie chce się wychodzić

Moje menu na dziś:
I danio light z otrębami pszennymi i orzechami.
II chleb żytni ze słonecznikiem z łososiem wędzonym na zimno i ogórki małosolne
III jabłko
IV jakaś zupka i trochę fasoli szparagowej
V koktajl truskawkowy <mniam>

No jak na razie weszłam w taką fazę, że nie podjadam, nie rzucam się na słodycze... czyli wszystko idzie w dobrym kierunku Tylko 2 razy w ciągu miesiąca nie wytrzymałam i zahaczyłam o cukierki... ale to jeden za drugim szły

MNEwa mój brat miał tak pas magnetyczny, a właściwie ze 3 już miał i razem z żoną zakładali. Powiem Ci szczerze, że bardziej służył jako zabawka i nie dawał żadnych widocznych efektów. Jednak to było kilka lat temu i może teraz robią skuteczniejsze jednak ja za bardzo nie wierzę w ich cudowne działanie. Jestem zdania, że jeżeli sama nie wyćwiczę to nic za mnie tego nie zrobi

Na temat biustonoszy się nie wypowiadam bo sama potrzebuję jakiś dobry kupić i nie wiem jaki a te co teraz mam już są pomarszczone bo za duże.
Raptem parę kilogramów ubyło a taka różnica w wymiarach... Cieszę się bardzo jednak z czasem może zmieni się ta tendencja.
__________________
I start: 7 maja 2012
II start: 31 lipca 2014 ......... 134,9
1 stycznia 2015..........121,9

6 marca 2016...... 125,4 - 124,4 -
120
- 115 - 110 - 105 - 100 - 95 - 90 - 85 - 80

Edytowane przez Marina__
Czas edycji: 2012-06-13 o 06:34
Marina__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 07:12   #444
trapped_in_amber
Raczkowanie
 
Avatar trapped_in_amber
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 320
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

Ale padam
Spałam z 3,5 godziny

Ja jakoś nie jestem przekonana czy te sportowe staniki dobrze trzymają. Wolę takie z fiszbinami (jak mi druty wyłaziły to przestawałam kupować tą firmę, no i prać w pralce nie można).
__________________
Cel: zdrowe, normalne podejście
W drodze do celu...
trapped_in_amber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 08:30   #445
AnDymna
Raczkowanie
 
Avatar AnDymna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 91
GG do AnDymna
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

Cytat:
Napisane przez BajaderkowaBaba Pokaż wiadomość
Zjadłam za dużo czereśni :[ dżizas... na dzisiaj koniec jedzenia.
Witam w klubie, ja też wczoraj przesadziłam z czereśniami, na dodatek wieczorem, więc kolacji nie było. Odrobiłam to na rowerze, w sumie przejechałam 10 km, ale była to jazda raczej rekreacyjna, bo tempo nadawałam pięcio letnia córcia.

Ta jazda na rowerze to tylko dzieki dziewczynkom, które namówiły mnie na wyjazd do dziadków (5 km w jedną stronę). Jednak na wyjazd rodzinnyny po 18 jest zdecydowanie za późno. Starsza córa była bardzo dzielna, ale młodsza zasnęła mi w połowie drogi do rodziców, a w drodze powrotnej (po 20 narzekała, że jej zimno. Rzeczywiście wzmagał się wiatr i deszcz wisiał w powietrzu. Miałysmy szczęście, bo rozpadało się w momencie kiedy wstawiłam rowery do piwnicy.

Obejżałam tylko ostatnich 5 min. meczu Polaków. Zasnełam z dziewczynkami po przeczytaniu dwóch bajek.

Lukowiczka witam.

U nas truskawki po 8 zł, a takie ładniejsze po 9.

Poranne kijki zaliczone, sniadanie jak zwykle: siemie, póżniej płatki, otręby, zarodki (razem ok. 4-5 lyżek) z jogurtem. Potem przewiduję wieśniaka z pomidorem, jabłko na przekęskę, a następnie kanapeczkę pełnoziarnistą z sałatą i pomodorem, przydala by się jakaś chuda wędlina, ale nie zrobiła wczoraj zakupów. Na obiad zrobię pulpety z miesa indyczego z ryżem i jakąś surówką.
__________________
Natalka (13.03.2007), Paulinka (26.10.2009)

START 16.04.2012
Wzrost 170 cm
109,7 kg
Cel I poniżej 100 kg do wakacji (osiągnięty 15.06.2012) ; Cel II 90 kg; Cel III 80 kg; Cel IV 70 kg

Aktualnie 95,0 kg (- 14,7 kg)
AnDymna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 08:48   #446
lukowiczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 43
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

Witajcie.
U mnie dziś pierwszy dzień bez deszczu od soboty.Świeci slońce tylko wiatr mocno wieje.
Odnośnie pasów to ja już kiedyś pisalam że mialam taki wibrujący i bylam nawet zadowolona.
Biustonosz dobrze dobrany to podstawa i wedlug mnie najważniejsze to przy obfitym biuście są szerokie ramiączka wtedy dobrze trzyma i nic nie wisi.

Ja juz zjadlam owsianke i za 2 godz mam w planie jablko.Potem w pracy serek z pomidorem(już nie lącze z ogórkiem) jogurt naturalny i na obiad pierś z ziemnniakiem z wody(może ugriluje sobie filet).
Ja teraz osrożnie z odchudzaniem bo w tym cyklu mialam stymulacje jajników no i ladnie wszystko się zrobilo jak trzeba wczoraj zastrzyk na pęknięcie jajeczka i czekanie . Strasznie się boje teraz bo chce żeby się udalo :-(Jedyny problem który mi spędxa sen z oczu to to że byly 3 pęcherzyki i jak wszystkie pękną to będę potrójną mamą o ile sie uda. Mój mąż mnie pociesza że raz a dobrze a ja wiem ile pracy jest przy jednym dzidziusiu.Choć nie powiem bliźniaki bym chciala ale troje jakoś mnie przeraża.
Dobra konie użalania .
lukowiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:04   #447
AnDymna
Raczkowanie
 
Avatar AnDymna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Konina
Wiadomości: 91
GG do AnDymna
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

Lukowiczka trzymam kciuki za Ciebie i Twoje pęcherzyki. Będzie ok.

Jak byś chciała to mam dietę 2000 kal dla ciężarnej i wskazówki dot. diety w ciąży. Podaj swój adres email na priva, to wyślę Ci skan.
__________________
Natalka (13.03.2007), Paulinka (26.10.2009)

START 16.04.2012
Wzrost 170 cm
109,7 kg
Cel I poniżej 100 kg do wakacji (osiągnięty 15.06.2012) ; Cel II 90 kg; Cel III 80 kg; Cel IV 70 kg

Aktualnie 95,0 kg (- 14,7 kg)
AnDymna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:12   #448
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

Cytat:
Napisane przez trapped_in_amber Pokaż wiadomość
Ale padam
Spałam z 3,5 godziny

Ja jakoś nie jestem przekonana czy te sportowe staniki dobrze trzymają. Wolę takie z fiszbinami (jak mi druty wyłaziły to przestawałam kupować tą firmę, no i prać w pralce nie można).
One też mają fiszbiny, tylko wszystkie między materiały, przez co rzadziej dochodzi do sytuacji, jak druty wyłazą ;p

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Na śniadanko beda parówki ;d pogoda za oknem taka ze najchetniej bym zjadła i wróciła do łóżka xd
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:17   #449
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

Cytat:
Napisane przez lukowiczka Pokaż wiadomość
Witajcie.
U mnie dziś pierwszy dzień bez deszczu od soboty.Świeci slońce tylko wiatr mocno wieje.
Odnośnie pasów to ja już kiedyś pisalam że mialam taki wibrujący i bylam nawet zadowolona.
Biustonosz dobrze dobrany to podstawa i wedlug mnie najważniejsze to przy obfitym biuście są szerokie ramiączka wtedy dobrze trzyma i nic nie wisi.

Ja juz zjadlam owsianke i za 2 godz mam w planie jablko.Potem w pracy serek z pomidorem(już nie lącze z ogórkiem) jogurt naturalny i na obiad pierś z ziemnniakiem z wody(może ugriluje sobie filet).
Ja teraz osrożnie z odchudzaniem bo w tym cyklu mialam stymulacje jajników no i ladnie wszystko się zrobilo jak trzeba wczoraj zastrzyk na pęknięcie jajeczka i czekanie . Strasznie się boje teraz bo chce żeby się udalo :-(Jedyny problem który mi spędxa sen z oczu to to że byly 3 pęcherzyki i jak wszystkie pękną to będę potrójną mamą o ile sie uda. Mój mąż mnie pociesza że raz a dobrze a ja wiem ile pracy jest przy jednym dzidziusiu.Choć nie powiem bliźniaki bym chciala ale troje jakoś mnie przeraża.
Dobra konie użalania .
Lukowiczka, trzymam mooooooocno kciuki za Was
W sumie bliźniaki dobra sprawa, jedna ciąża, jeden poród, ale fakt za jednym zamachem więcej pracy
Ciekawe jak będzie u mnie. @ w toku, za 11 dni biorę znów hormony (zaczynam od połowy cyklu) no trza się brać do roboty...

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

ja od fiszbin odchodzę, chyba że trafię coś naprawdę super wygodnego.
Truskawki u mnie po 7/kg
Leje dalej. Ja ciężko pracuję.
Zjadłam wcześniejsze II ś: dwie cieniutkie plastry chleba ciemnego z ziarnegom, parę plasterków ustrzyckiej wędzonej żółtej i pomidor.
Śniadanie miałam kiepskie pierwsze bo brzuch bolał: kilka gryzów chudego sernika i proszek przeciwbólowy. Moja @ rzeczywiście mocniejsza w tym miesiącu.
Myślałam, że dziś poćwiczę wreszcie ale nie dam rady.

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez gorzala Pokaż wiadomość
One też mają fiszbiny, tylko wszystkie między materiały, przez co rzadziej dochodzi do sytuacji, jak druty wyłazą ;p

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Na śniadanko beda parówki ;d pogoda za oknem taka ze najchetniej bym zjadła i wróciła do łóżka xd
a Ty już wiesz, kiedy wyruszasz w świat?
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:32   #450
mysiunia85g
Zadomowienie
 
Avatar mysiunia85g
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 610
Dot.: 40kg do zrzucenia... Raz na zawsze. część II

Dzień dobry!
Myślałam, że pogoda będzie taka jak wczoraj, że do południa słońce było, a po południu deszcz padał, a tu dupa blada, pada od samego rana, a właściwie już całą noc padało, co to pora deszczowa nastała, czy co Czerwiec mamy, gdzie te słońce
Miałam dziś od rana być na mieście, tak dla przyjemności i dla załatwienia paru spraw, ale przez tą pogodę sobie odpuszczam, najchętniej to bym spała cały dzień, maskara...
Co chwile wchodzę na stepper, trochę podreptam i na chwilę spanie odchodzi, ale na długo nie pomaga...
Koniec tego marudzenia idę trochę posprzątać, bo za chwilę to zacznę obrastać kurzem

lukowiczka
trzyma kciuki, oby wszystko poszło po Twojej myśli, i się nie przejmuj czy będzie jedno, dwa czy trójka dzieciaczków będziesz je kochać równie mocno i na pewno znajdziesz kogoś chętnego do pomocy w razie takiej potrzeby, tak więc nie ma co teraz nad tym się zastanawiać, tylko owocnie nad tym pracować
mysiunia85g jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.