W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wiza¿anek. Wejd¼, poznaj rodaczki, wymieñ siê opiniami i swoim do¶wiadczeniem.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-06-13, 08:18   #4651
BrairRose
Raczkowanie
 
Avatar BrairRose
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 211
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Hej dziewczyny, moja siostra wlasnie pojechala i mi smutno

Ale ile towaru nawiozla Postanowilam, ze musze sie wyluzowac ta praca, bo odkad mnie zatrudnili przynajmniej 2 razy w tyg mam wrazenie ze mnie zwolnia, jedna laska sie na mnie wyzywa,, musze po prostu to olac, jak ma byc tak bedzie, juz jakies doswiadczenie zdobylam, wiec moze cos nowego znajde. Bede sie starac jak najlepiej moge, ale koniec ze stresem bo to mnie juz przerasta.

Ech pol nocy nie spalam, obudzilam sie dopiero zeby wyjsc i pozegnac siostre i czytam mrozona pizza... Mysle: ale co? to jakas specjalna pizza na zimno na upaly

ide lepiej spac
BrairRose jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:02   #4652
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomo¶ci: 3 844
GG do NoLQa Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do NoLQa
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Dziewczyny ZALICZYLAM Micro 25/30 a Market driven management na 30 e lode Normalnie chodze szczesliwa jak nie wiem co To chyba dzieki temu, ze trzymalyscie za mnie kciuki

Wczoraj u mnie w domu cala rodzina kibicowala Polske, do ostatniego gwizdka. Wynik nie jest moze jakis najlepszy, ale wg mnie NIE JEST ZLE! Ciekawa jestem co nam nasza Italia jutro pokaze
Teraz czekam na rodzinke i biore sie za hist ekon. bo to kolejny egzamin i znow bede potrzebowala waszego wsparcia! Potem czeka mnie statystyka i troche odpoczynku bo kolejny dopiero we wrzesniu.
Przesylam wam mase buziakow bo dzisiaj mam pelno energii w sobie bo w koncu sloneczko wyjrzalo za chmur!
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:48   #4653
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez BrairRose Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, moja siostra wlasnie pojechala i mi smutno

Ale ile towaru nawiozla Postanowilam, ze musze sie wyluzowac ta praca, bo odkad mnie zatrudnili przynajmniej 2 razy w tyg mam wrazenie ze mnie zwolnia, jedna laska sie na mnie wyzywa,, musze po prostu to olac, jak ma byc tak bedzie, juz jakies doswiadczenie zdobylam, wiec moze cos nowego znajde. Bede sie starac jak najlepiej moge, ale koniec ze stresem bo to mnie juz przerasta.

Ech pol nocy nie spalam, obudzilam sie dopiero zeby wyjsc i pozegnac siostre i czytam mrozona pizza... Mysle: ale co? to jakas specjalna pizza na zimno na upaly

ide lepiej spac
To jak cie w pracy traktuja toz to zwykly mobbing!
Moze poszukasz innej pracy? Choc wiem ze z o to nilatwo.

A mrozona pizza na upaly - to bylby hit!

Cytat:
Napisane przez NoLQa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny ZALICZYLAM Micro 25/30 a Market driven management na 30 e lode Normalnie chodze szczesliwa jak nie wiem co To chyba dzieki temu, ze trzymalyscie za mnie kciuki

Wczoraj u mnie w domu cala rodzina kibicowala Polske, do ostatniego gwizdka. Wynik nie jest moze jakis najlepszy, ale wg mnie NIE JEST ZLE! Ciekawa jestem co nam nasza Italia jutro pokaze
Teraz czekam na rodzinke i biore sie za hist ekon. bo to kolejny egzamin i znow bede potrzebowala waszego wsparcia! Potem czeka mnie statystyka i troche odpoczynku bo kolejny dopiero we wrzesniu.
Przesylam wam mase buziakow bo dzisiaj mam pelno energii w sobie bo w koncu sloneczko wyjrzalo za chmur!
Pieknie!
Gratulacje!

A ja meczu nie ogladalam. Czekalam na mecz a to sie okazal ten wczesniejszy a o pozniejszym sobie zapomnialam.
Nie bijcie, prosze.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:57   #4654
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez BrairRose Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny, moja siostra wlasnie pojechala i mi smutno

Ale ile towaru nawiozla Postanowilam, ze musze sie wyluzowac ta praca, bo odkad mnie zatrudnili przynajmniej 2 razy w tyg mam wrazenie ze mnie zwolnia, jedna laska sie na mnie wyzywa,, musze po prostu to olac, jak ma byc tak bedzie, juz jakies doswiadczenie zdobylam, wiec moze cos nowego znajde. Bede sie starac jak najlepiej moge, ale koniec ze stresem bo to mnie juz przerasta.

Ech pol nocy nie spalam, obudzilam sie dopiero zeby wyjsc i pozegnac siostre i czytam mrozona pizza... Mysle: ale co? to jakas specjalna pizza na zimno na upaly

ide lepiej spac
Okropna jest taka atmosfera w pracy Znam to z doswiadczenia... nie daj sie zolzie
Mrozona pizza...

Cytat:
Napisane przez NoLQa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny ZALICZYLAM Micro 25/30 a Market driven management na 30 e lode Normalnie chodze szczesliwa jak nie wiem co To chyba dzieki temu, ze trzymalyscie za mnie kciuki

Wczoraj u mnie w domu cala rodzina kibicowala Polske, do ostatniego gwizdka. Wynik nie jest moze jakis najlepszy, ale wg mnie NIE JEST ZLE! Ciekawa jestem co nam nasza Italia jutro pokaze
Teraz czekam na rodzinke i biore sie za hist ekon. bo to kolejny egzamin i znow bede potrzebowala waszego wsparcia! Potem czeka mnie statystyka i troche odpoczynku bo kolejny dopiero we wrzesniu.
Przesylam wam mase buziakow bo dzisiaj mam pelno energii w sobie bo w koncu sloneczko wyjrzalo za chmur!
GRATULACJE

Melduje poslusznie ze mecz ogladalam i dopingowalam
Najbardziej mi sie podoba jak komentatorzy Rai wymawiaja nazwisko Tyton' :brzyda l:

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Kayko92 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny pomo¿cie.
Jest szansa dostaæ siê po 20.20 z Bergamo do Cremy?
Mia³ mnie kto¶ odebraæ z lotniska, ale co¶ mu wypad³o, czy lepiej jechaæ i po³aziæ po mediolanie w nocy?
Z tego co patrzy³am ostatni pociag do Crema 20:21 chyba, ¿e s± jakie¶ autobusy ;/.
Jest autobus addatraspoti, linia M, www .addatrasporti.it , ale po 20 nie ma juz autobusow...Przez Mediolan tez nie ma zadnej opcji, takze chyba zostaje Ci zatrzymanie sie na noc gdzie z Bergamo/Mediolanie.
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:59   #4655
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Brair opowiadaj jak tam bylo z siostra
I nie przejmuj sie ta praca bo pewnie otoczenie to dostrzega ze sie przejmujesz i sie na tobie wyladowuja..

Nolqa brawo!!!! Super punktacja gratuluje!!!!
Ja ucze sie teraz diritto del lavoro..bedziemy sie wspierac

Cytat:
Najbardziej mi sie podoba jak komentatorzy Rai wymawiaja nazwisko Tyton'
Tescio do mnie "Titòn" to prawie ze wloskie nazwisko prawda?
I mowil ze allenatore russo wygladal jak sycylianczyk
Ale mialam ubaw..
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:01   #4656
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
Brair opowiadaj jak tam bylo z siostra
I nie przejmuj sie ta praca bo pewnie otoczenie to dostrzega ze sie przejmujesz i sie na tobie wyladowuja..

Nolqa brawo!!!! Super punktacja gratuluje!!!!
Ja ucze sie teraz diritto del lavoro..bedziemy sie wspierac


Tescio do mnie "Titòn" to prawie ze wloskie nazwisko prawda?
I mowil ze allenatore russo wygladal jak sycylianczyk
Ale mialam ubaw..
Tak bo Titòn z Veneto jest po prostu
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-13, 14:04   #4657
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez BrairRose Poka¿ wiadomo¶æ
czytam mrozona pizza... Mysle: ale co? to jakas specjalna pizza na zimno na upaly

ide lepiej spac
lody o smaku pizzy z serem i salami ,albo kielbasa ....

NoLQa -

__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 15:27   #4658
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez BrairRose Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ile towaru nawiozla Postanowilam, ze musze sie wyluzowac ta praca, bo odkad mnie zatrudnili przynajmniej 2 razy w tyg mam wrazenie ze mnie zwolnia, jedna laska sie na mnie wyzywa,, musze po prostu to olac, jak ma byc tak bedzie, juz jakies doswiadczenie zdobylam, wiec moze cos nowego znajde. Bede sie starac jak najlepiej moge, ale koniec ze stresem bo to mnie juz przerasta.
Tez mam w nowej pracy taka rumunke co mnie wkurza. Odzywa sie do mniie jedynie aby skrytykowac co robie ehhh... Mam nadzieje, ze przetrwam te wakacje

Ogolnie to oglosillam sie mistrzynia spostrzegawczosci.
Wczoraj po tygodniu od przeprowadzki odkrylam, ze z okna widac wodospad
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Mezzocorona-20120612-00413.jpg (167,3 KB, 22 za³adowañ)
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-13, 15:39   #4659
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez paulinka1128 Poka¿ wiadomo¶æ
Tez mam w nowej pracy taka rumunke co mnie wkurza. Odzywa sie do mniie jedynie aby skrytykowac co robie ehhh... Mam nadzieje, ze przetrwam te wakacje

Ogolnie to oglosillam sie mistrzynia spostrzegawczosci.
Wczoraj po tygodniu od przeprowadzki odkrylam, ze z okna widac wodospad
Ja tez kilka lat temu w Rzymie mialam taka "kolezanke" w pracy ,byla governante w hotelu ,rumunka,jesli chodzi o prace to trzeba przyznac,ze byla profesionalna i tak dalej.... ale ciagle sie z nia scinalam,wtracala sie do pracy w recepcji i biurze ( w hotelu oprocz recepcji zajmowalismy sie tez rezerwacjami ,wspolpraca w agencjami tyrystycznymi itp. duzo papierkowej roboty ) ona nie miala o tym zielonego pojecia,ale ciagle sie wtracala ...do mnie oczywiscie,raz z samego rana poklocilysmy sie ,ale tak pozadnie ,ze caly hotel patrzyl mialam juz jej dosc wiec jej przygadalam ,o dziwo od tamtej pory zamilkla....

ja mam widok z okna na wzgorze .... i wlasciwie to wzgorze pszeslania mi wszystko zamienilabym je na widok na morze

__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-13, 16:12   #4660
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

hej ho caldo l'africano in arrivo!!! od jutra przez 2 tygodnie ma byc u mnie do 40 st jak tu funkcjonowac....

Cytat:
Napisane przez mmarcepan Poka¿ wiadomo¶æ
Tak bo Titòn z Veneto jest po prostu



NoLQa
za egzamin jeszcze jakis Cie czeka w tej sesji?

BrairRose
a gdzie pracujesz, jesli mozna spytac? mysle, ze w kazdej pracy znajdzie sie ktos kto nam nie podpasuje, wiem ze tak latwo mowic, ale musisz olac zolze, a moze idz na skarge do szefowej?? tylko kogo to bedzie obchodzic, teraz ludzie sie bija o prace, trzeba siedziec cicho i dziekowac ze sie ja ma

cuciola
a wlasnie jak tam poszukiwania pracy dla Tzta?? ruszylo sie cos?

paulinka ale u Ciebie zielono zbieram sie do Ciebie

romanaccia
ja do morza mam co prawda 10 km mniej wiecej, ale widze z balkonu, co prawda daleko troche, no ale zawsze cos

byla u mnie kosmetyczka zrobila mi wosk i pedicure, teraz moge odziac spodniczke, przydalyby sie jakies nowe sandalki
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-13, 16:35   #4661
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez paulinka1128 Poka¿ wiadomo¶æ
Tez mam w nowej pracy taka rumunke co mnie wkurza. Odzywa sie do mniie jedynie aby skrytykowac co robie ehhh... Mam nadzieje, ze przetrwam te wakacje

Ogolnie to oglosillam sie mistrzynia spostrzegawczosci.
Wczoraj po tygodniu od przeprowadzki odkrylam, ze z okna widac wodospad
to Ty juz w Trento mieszkasz? jak ja Ci zazdroszcze !!! kiedys przejezdzalam przez to miasto i bardzo mi sie spodobalo. pamietam taki staw z kaczuszkami musze sie kiedys tam wybrac ...


Princi, to juz jestes gotowa, zeby wyskoczyc nad morze ja mam nadzieje, ze w koncu w ta niedziele pojedziemy. to moich tesciow pewnie jeszcze gorzej grzeje
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 17:06   #4662
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

evelinarav moze nasi tesciowi dlatego tacy nie teges, bo im mozgi powypalalo przez tyle lat w takim sloncu
a sluchaj co wy tak zadko przyjezdzacie tutaj? w sumie na ulrop letni to jak znalazl macie jak w raju, piekne morze dobre zarelko, tesciowa bedzie Ci dogadzac, nic nie bedziesz robic
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-13, 17:25   #4663
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Paulinka - fajny ten wodospad. Moze dlatego go nie zauwazylas ze poziomy

Ja mam niedaleko morze a widok na gory ktore sa duzo dalej.
No ale jak jest plasko to morza nie widac zbyt daleko.

Pamietam jak bedac malym dzieckiem gdy jechalismy nad Baltyk zobaczylam zza wzgorz takie niebieskie pole - to bylo MORZE!

Nie mowilam wam bo to smutna wiadomosc ale pan kanarek zdechl. Zostala pani kanarkowa druga (pierwsza uciekla) i tesc stwierdzil ze nie bedzie hodowal kanarkow. Wyda ja bratu prawdopodobnie.

Ciekawe za co sie teraz wezmie.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-13, 17:54   #4664
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3468675 5]to Ty juz w Trento mieszkasz? jak ja Ci zazdroszcze !!! kiedys przejezdzalam przez to miasto i bardzo mi sie spodobalo. pamietam taki staw z kaczuszkami musze sie kiedys tam wybrac ...
[/QUOTE]

Niedokladnie, w sumie to mieszkam pomiedzy polami winogron jakies 20km od Trento. Troche s7koda bo chcialam zostac w val di sole na wakacje ale nie wyszlo. W sumie jeszcze 3 miechy i mam nadzieje, ze zaczne studia w treento. Tez mi sie bardzo podoba to miasto. Nie jest drogo, nie ma problemow z praca mam nadzieje, ze wszystko pojdzie dobrze.


W ogole to pizzaiolo z mojej restauracji chcial mi sie pochwalic jakiiego wypasionego tlumacza ma na swoim iphone. Mowi ?ciao come va? a tlumacz tlumaczy na polski ?no ku*wa? haha
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-13, 18:09   #4665
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
evelinarav moze nasi tesciowi dlatego tacy nie teges, bo im mozgi powypalalo przez tyle lat w takim sloncu
a sluchaj co wy tak zadko przyjezdzacie tutaj? w sumie na ulrop letni to jak znalazl macie jak w raju, piekne morze dobre zarelko, tesciowa bedzie Ci dogadzac, nic nie bedziesz robic

bardzo mozliwe


tesciowa bedzie mi dogadzac
jest troche problem, bo w lecie moj Tz ma duzo pracy i troche trudniej o urlop, a w sierpniu, jak zaklad zamykaja, to obowiazkowo jezdzimy do Polski. we wrzesniu jak bedzie cieplo, to tez sie wybierzemy nad morze, no i sa te swieta patronalne wiec nie nudzimy sie
Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Paulinka - fajny ten wodospad. Moze dlatego go nie zauwazylas ze poziomy

Ja mam niedaleko morze a widok na gory ktore sa duzo dalej.
No ale jak jest plasko to morza nie widac zbyt daleko.

Pamietam jak bedac malym dzieckiem gdy jechalismy nad Baltyk zobaczylam zza wzgorz takie niebieskie pole - to bylo MORZE!

Nie mowilam wam bo to smutna wiadomosc ale pan kanarek zdechl. Zostala pani kanarkowa druga (pierwsza uciekla) i tesc stwierdzil ze nie bedzie hodowal kanarkow. Wyda ja bratu prawdopodobnie.

Ciekawe za co sie teraz wezmie.
moze trzeba znalesc pani kanarkowej jakiegos fidanzato ?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-13, 19:20   #4666
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

sjoanna a propo kanakrow moj tesc tez hodowal ja tam nie lubie ptakow, takie zamkniete byly w klatce szkoda mi ich bylo po co to...

evelinarav a Ty znalazlas sobie cos na ten sezon?

paulinka tez bym chetnie wybrala sie do trento od nas to b.daleko moze kiedys jak synek bedzie wiekszy, ogladalam w Report kilka miesiecy temu i pokazywano tam wlasnie Trento, poziom zycia bardzo wysoki, wszystko czysciutkie zorganizowane, praca tez jest, wzychalismy tylko z mezem do telewizora
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-13, 20:27   #4667
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
cuciola a wlasnie jak tam poszukiwania pracy dla Tzta?? ruszylo sie cos?
na cv nikt dalej nie odpowiada wiec tz na razie robil sam projekty dla klientow ktorych znalazl (poprzez znajomych) no i tez te certificazioni energetiche.
Trzeba sobie jakos samemu radzic skoro wszystko milczy

Moj psiak cos sobie zrobil z lapka, wrocilam ze sklepu patrze a on lapki prawie nie kladzie nie wiem czy lizal sie jak nas nie bylo (czesto tak robi po deszczu bo mu wilgotna siersc zostaje) czy to cos powazniejszego..juz sie boje
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-13, 23:15   #4668
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Dopiero co wam dzisiaj pisalam o tej rumunce co mnie tak wkurza w pracy, dzisiaj popoludniu przychodze i poprostu inna osoba Dzisiaj do nicego sie nie doczepila i nawet rozmawiala ze mna ahhh.... moze nie bedzie az tak zle. Mam nadzieje, ze nie byla to jednodniowa poprawa humoru.
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-14, 16:12   #4669
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
sjoanna a propo kanakrow moj tesc tez hodowal ja tam nie lubie ptakow, takie zamkniete byly w klatce szkoda mi ich bylo po co to...

evelinarav a Ty znalazlas sobie cos na ten sezon?

paulinka tez bym chetnie wybrala sie do trento od nas to b.daleko moze kiedys jak synek bedzie wiekszy, ogladalam w Report kilka miesiecy temu i pokazywano tam wlasnie Trento, poziom zycia bardzo wysoki, wszystko czysciutkie zorganizowane, praca tez jest, wzychalismy tylko z mezem do telewizora
podzielam. kanarki w klatce nie spiewaja tylko placza. a co mialam sobie znalesc, bo nie zrozumialam pytania?
Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
na cv nikt dalej nie odpowiada wiec tz na razie robil sam projekty dla klientow ktorych znalazl (poprzez znajomych) no i tez te certificazioni energetiche.
Trzeba sobie jakos samemu radzic skoro wszystko milczy

Moj psiak cos sobie zrobil z lapka, wrocilam ze sklepu patrze a on lapki prawie nie kladzie nie wiem czy lizal sie jak nas nie bylo (czesto tak robi po deszczu bo mu wilgotna siersc zostaje) czy to cos powazniejszego..juz sie boje
a byliscie u weta?


widze, ze juz chyba ustal ten chlodny wiatr i slonce zaczyna przypiekac niedlugo mecz kto by pomyslal, ze ja tak chetnie bede mecze ogladac
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 16:57   #4670
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Tutaj juz sie zaczyna szalenstwo przedmeczowe. Jezdza na skuterach, trabia i wymachuja flagami.
Kolega meza przychodzi ogladac u nas bo ma maly tv w domu.
Ale nie musze nic szykowac bo kupujemy pizze na kolacje.
Ciekawe czy po nia pojdziemy czy zamowimy telefonicznie. Bo znalazlam po sekundzie poszukiwan w internecie pizze na telefon z dostawa do 22.
I pokazalam mezowi.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-14, 19:10   #4671
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

No i mamy remis..

Cytat:
a byliscie u weta?
jeszcze nie ale w tygoniu pojdziemy bo i tak musimy odnowic szczepienia.
Juz przez to raz przechodzilismy, boje sie o to kolano bo objawy sa podobne
cholewka!
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-14, 19:30   #4672
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

cuciola daj znac jak psiak sie miewa

evelinarav nie bo kiedys pisalas, ze szukasz pracy, myslalam ze sezonowej, a teraz sezon sie zaczyna

meczu nie obejrzalam sluchalam tylko,w czoraj Flavio popsul mi okulary, nic nie widze
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-15, 10:48   #4673
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Kurcze, po spaniu lzej stawia ta lape i widac ze oszczedza a potem jak rozrusza to normalnie czlapie. Juz nie wiem moze to tylko jakas kontuzja, dzwonie od rana do weta ale nie odp chyba cos pilnego maja.
Czemu ja ciagle musze sie czyms martwic

Wtorek 9.30 trzymac kciuki, jedziemy do weta.
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY




Edytowane przez cuciola
Czas edycji: 2012-06-15 o 11:32
cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-15, 12:49   #4674
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cuciola nie martw siê - bêdzie dobrze z piesiem. Czasami co¶ siê wbije w ³apkê, albo jak skacze to nadwyrê¿y. Wiem,¿e to nie jest mi³e jak psiak siê mêczy, a tym bardziej nie powie co i gdzie boli. Znam tê bezradno¶æ...
Ogl±da³a¶ mo¿e siê jaki¶ kolec wbi³, albo o co¶ rozci±³??? Mo¿e ma co¶ miêdzy poduszkami


Princi jak tam ¶mieszek Flavi¶? Ostatnio pisa³a¶,¿e mia³ problemy, lepiej ju¿? Stan zêbów siê powiêkszy³?

sjoanna kiedy odbierasz certyfikat?

Wczoraj wpad³am tylko po szampon do rossmana, a wysz³am jeszcze z tym : http://www.reserved.com/pl/collection/woman/shoes/T4332
i
http://shop.mango.com/DE/p0/mango/ar...=1339760353299

Od wczoraj rozpoczê³y siê wyprzeda¿e.
Czasami zastanawiam siê czy to jest zakupoholizm? Czêsto nie mogê siê oprzeæ ,a jak ju¿ s± saldi to w ogóle nie ma argumentów, abym nie kupowa³a... no bo okazja... i takie ³adne...
__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-15, 13:06   #4675
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

No i zaczely sie upaly!

Odebralam wlasnie ten certyfikat. Swistek papieru po prostu.
Po raz 4 bylam w szkole - czyli do 4 razy sztuka.
Nie tylko dla mnie ale tez dla jednego Hiszpana. Bo zmienil miejsce pracy i w zyciu by nie mogl przyjechac do szkoly a godzinach jej otwarcia. A we wrzesniu idzie na kurs do innej szkoly w tym miescie gdzie teraz mieszka i pracuje.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-15, 14:48   #4676
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
cuciola daj znac jak psiak sie miewa

evelinarav nie bo kiedys pisalas, ze szukasz pracy, myslalam ze sezonowej, a teraz sezon sie zaczyna

meczu nie obejrzalam sluchalam tylko,w czoraj Flavio popsul mi okulary, nic nie widze
sezon juz dawno sie zaczal. ogladalam oferty ale dalam sobie spokoj. albo chca kogos z doswiadczeniem albo trzeba pracowac po 14/24 h. szkoda gadac
Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
Kurcze, po spaniu lzej stawia ta lape i widac ze oszczedza a potem jak rozrusza to normalnie czlapie. Juz nie wiem moze to tylko jakas kontuzja, dzwonie od rana do weta ale nie odp chyba cos pilnego maja.
Czemu ja ciagle musze sie czyms martwic

Wtorek 9.30 trzymac kciuki, jedziemy do weta.
to wet kazal przyjsc dopiero we wtorek? on jest chyba chory
Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ
Cuciola nie martw siê - bêdzie dobrze z piesiem. Czasami co¶ siê wbije w ³apkê, albo jak skacze to nadwyrê¿y. Wiem,¿e to nie jest mi³e jak psiak siê mêczy, a tym bardziej nie powie co i gdzie boli. Znam tê bezradno¶æ...
Ogl±da³a¶ mo¿e siê jaki¶ kolec wbi³, albo o co¶ rozci±³??? Mo¿e ma co¶ miêdzy poduszkami


Princi jak tam ¶mieszek Flavi¶? Ostatnio pisa³a¶,¿e mia³ problemy, lepiej ju¿? Stan zêbów siê powiêkszy³?

sjoanna kiedy odbierasz certyfikat?

Wczoraj wpad³am tylko po szampon do rossmana, a wysz³am jeszcze z tym : http://www.reserved.com/pl/collection/woman/shoes/T4332
i
http://shop.mango.com/DE/p0/mango/ar...=1339760353299

Od wczoraj rozpoczê³y siê wyprzeda¿e.
Czasami zastanawiam siê czy to jest zakupoholizm? Czêsto nie mogê siê oprzeæ ,a jak ju¿ s± saldi to w ogóle nie ma argumentów, abym nie kupowa³a... no bo okazja... i takie ³adne...
ladne nabytki to w Polsce sie zaczely wyprzedaze? w moim miescie nie ma, chyba ze jakis pojedynczy sklep chce, to robi. nie ma tak, jak tu we Wloszech. ciesz sie, ze nie mieszkasz we Wloszech, bo tutaj jakbys zalozyla taka sukienke, to by Cie zjedli
Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
No i zaczely sie upaly!

Odebralam wlasnie ten certyfikat. Swistek papieru po prostu.
Po raz 4 bylam w szkole - czyli do 4 razy sztuka.
Nie tylko dla mnie ale tez dla jednego Hiszpana. Bo zmienil miejsce pracy i w zyciu by nie mogl przyjechac do szkoly a godzinach jej otwarcia. A we wrzesniu idzie na kurs do innej szkoly w tym miescie gdzie teraz mieszka i pracuje.
tutaj zeby cos zalatwic to trzeba obowiazkowo wziasc dzien urlopu
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-15, 15:34   #4677
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ


Princi jak tam ¶mieszek Flavi¶? Ostatnio pisa³a¶,¿e mia³ problemy, lepiej ju¿? Stan zêbów siê powiêkszy³?
milo, ze pytasz niestety ostatnie nocki byly koszmarne, szczegolnie wczoraj kiedy maly postanowil wstac juz o 3ciej nad ranem, ledwo dociagnelam do wieczora, slanialam sie po nogach ida trzonowe, ale narazie nic nie przybylo, ciekawe kiedy to sie skonczy?!
fajna sukienusia, u nas tez niedlugo beda wyprzedaze, jeszcze miesiac chyba do tych letnich?
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-15, 16:28   #4678
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
to wet kazal przyjsc dopiero we wtorek? on jest chyba chory
spokojnie, przeciez juz mamy praktycznie weekend.
A musi przyjechac tez ortopeda.
Moglabym go zabrac do kliniki ale tam sa tacy weci ze lepiej od nich uciekac.
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-15, 16:51   #4679
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
No i zaczely sie upaly!

Odebralam wlasnie ten certyfikat. Swistek papieru po prostu.
Po raz 4 bylam w szkole - czyli do 4 razy sztuka.
Nie tylko dla mnie ale tez dla jednego Hiszpana. Bo zmienil miejsce pracy i w zyciu by nie mogl przyjechac do szkoly a godzinach jej otwarcia. A we wrzesniu idzie na kurs do innej szkoly w tym miescie gdzie teraz mieszka i pracuje.
Wczoraj na repubblice czyta³am,¿e Latina i Roma to centrum tych strasznych upa³ów i przygotowano jakie¶ centra pomocy dla osób starszych itd. Na po³udniu mia³o byæ do 38 stopni. W Pl te¿ bêdzie grza³o na pd. do 30 stopni, a u mnie co¶ oko³o 25.

Trzymaj siê ch³odno

No tak do 4 razy sztuka , ale certyfikat jest!!!

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3472933 1]
ladne nabytki to w Polsce sie zaczely wyprzedaze? w moim miescie nie ma, chyba ze jakis pojedynczy sklep chce, to robi. nie ma tak, jak tu we Wloszech. ciesz sie, ze nie mieszkasz we Wloszech, bo tutaj jakbys zalozyla taka sukienke, to by Cie zjedli [/QUOTE]

Wiesz nie wiem co lepsze... W it spotka³am siê z jawnym "podziwem" mej urody, okrzyki typu ciao bionda czy bella. A w pon jak wchodzi³am do castoramy to ochroniarz cmoka³/mlaska³ za mn± - ale nie mog³am mu nic powiedzieæ , bo by³am tylko ja i on, a reszta ludzi dalej. Wiêc pyskowaæ siê nie da³o ,bo móg³by mi zarzuciæ,¿e sobie co¶ wymy¶lam i zrobiæ ze mnie idiotkê. A tak jak to robi± W³osi to mo¿na mu odpyskowaæ w stylu naszej Romanaccii i pój¶æ dalej


Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
milo, ze pytasz niestety ostatnie nocki byly koszmarne, szczegolnie wczoraj kiedy maly postanowil wstac juz o 3ciej nad ranem, ledwo dociagnelam do wieczora, slanialam sie po nogach ida trzonowe, ale narazie nic nie przybylo, ciekawe kiedy to sie skonczy?!
fajna sukienusia, u nas tez niedlugo beda wyprzedaze, jeszcze miesiac chyba do tych letnich?
oby jak najszybciej , trzymaj siê Princi
__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-06-15, 18:17   #4680
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy - wiza¿anki z W³och cz.II

Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ

Wiesz nie wiem co lepsze... W it spotka³am siê z jawnym "podziwem" mej urody, okrzyki typu ciao bionda czy bella. A w pon jak wchodzi³am do castoramy to ochroniarz cmoka³/mlaska³ za mn± - ale nie mog³am mu nic powiedzieæ , bo by³am tylko ja i on, a reszta ludzi dalej. Wiêc pyskowaæ siê nie da³o ,bo móg³by mi zarzuciæ,¿e sobie co¶ wymy¶lam i zrobiæ ze mnie idiotkê. A tak jak to robi± W³osi to mo¿na mu odpyskowaæ w stylu naszej Romanaccii i pój¶æ dalej



jak ja nienawidze takiego wulgarnego prostactwa a dzisiaj w dzienniku italia 1 juz pokazali czym predzej ta kibicke Polke, jaka to ona sexy no tutaj to tylko jedno w glowie. ja nigdy bym nie przypuszczala, ze to w wiadomosciach mozna pokazywac porozbierane kobiety. a pamietam, ze kiedys tez Dode pokazali
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Emigrantki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.