Uniwersytet Łódzki - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 12:23   #2011
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez daisyy90 Pokaż wiadomość
mój plan B jest taki,że najbardziej zależy mi na UW,wyniki oczywiście będziemy miały 12.07 ale terminy składania dokumentów na te dwie uczelnie pokrywają się w ten sposób,że na UW zdążą zrobić dwa nabory a w tym czasie 20.07 kończy się akurat składanie dokumentów na UŁ.więc mi pozostaje czekać...i czekać...
Możesz się pofatygować i dostarczyć jeden komplet dokumentów do Łodzi przed II turą na UW, a po drugiej rekrutacji na UW dać im drugi komplet i ewentualnie później odebrać z Łodzi. Nie będziesz się stresować w razie co, że nie zdążysz dostarczyć dokumentów itd., a wypadki losowe są różne przecież...
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 13:39   #2012
studentka08
Raczkowanie
 
Avatar studentka08
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 189
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez daisyy90 Pokaż wiadomość
powiem tak...jak dostanę się w II naborze na UW(bo w I raczej nie da rady -.-) a nie dostanę się na UŁ to będzie cyrk mój plan B jest taki,że najbardziej zależy mi na UW,wyniki oczywiście będziemy miały 12.07 ale terminy składania dokumentów na te dwie uczelnie pokrywają się w ten sposób,że na UW zdążą zrobić dwa nabory a w tym czasie 20.07 kończy się akurat składanie dokumentów na UŁ.więc mi pozostaje czekać...i czekać...to jest mój plan B,bo tylko translatorykę brałam pod uwagę. Chociaż filologia z hiszpańskim(od podstaw) i angielskim zaawansowanym do mnie przemawia...ale to czysta filologia a nie na tym mi zależy...

studentka08 teraz musisz już wgrać zdjęcie,żeby dokończyć rejestrację-po tym kroku jesteś już całkiem zarejestrowana i mogą Cię uwzględnić w rekrutacji
W takim razie, muszę wybrać się do fotografa
Też myślałam o filologii z hiszpańskim ale jednak chyba nie
Mój plan B musi mieścić się w obrębie UŁ, bo jakoś nie bardzo chce mi się wybywać do Warszawy albo gdzieś indziej

A jeżeli chodzi o opłatę to najpierw wpłacam i potem wybieram kierunki czy najpierw wybieram a potem wpłacam? Czy to bez różnicy?
Jak przelewam z mamy konta to w poleceniu przelewu czy coś w tym stylu wpisuje imię i nazwisko, opłata rekrutacyjna, czy jak?
A i wpłacam na konto, które pokazali mi podczas rejestracji( z moim nr pesel na końcu)?

Sory że was tak męczę pytaniami, ale chyba zaczynam się tym wszystkim coraz bardziej stresować im bliżej wyników matur
studentka08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 15:37   #2013
daisyy90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 139
GG do daisyy90
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez studentka08 Pokaż wiadomość
W takim razie, muszę wybrać się do fotografa
Też myślałam o filologii z hiszpańskim ale jednak chyba nie
Mój plan B musi mieścić się w obrębie UŁ, bo jakoś nie bardzo chce mi się wybywać do Warszawy albo gdzieś indziej

A jeżeli chodzi o opłatę to najpierw wpłacam i potem wybieram kierunki czy najpierw wybieram a potem wpłacam? Czy to bez różnicy?
Jak przelewam z mamy konta to w poleceniu przelewu czy coś w tym stylu wpisuje imię i nazwisko, opłata rekrutacyjna, czy jak?
A i wpłacam na konto, które pokazali mi podczas rejestracji( z moim nr pesel na końcu)?

Sory że was tak męczę pytaniami, ale chyba zaczynam się tym wszystkim coraz bardziej stresować im bliżej wyników matur
a myślałaś może o germanistyce z angielskim? ja dziś akurat zarejestrowałam się jeszcze tam,mimo tego,że niemiecki zdawałam na maturze to wolę zacząć od podstaw na spokojnie...

wybierz najpierw kierunek i pokaże Ci ile musisz zapłacić opłata za jeden kierunek to 55 zł
jak masz u siebie na stronie startowej rekrutacji na dole napisane zapłaty(Czy podobnie) to są DANE DO PRZELEWU,wszystko jest napisane w tytule musi byc "opłata rekrutacyjna UŁ imie nazwisko oraz PESEL
a co do nr konta to po prostu wejdziesz w DANE DO PRZELEWU i tam go masz,na końcu jest Twój pesel
Cytat:
Możesz się pofatygować i dostarczyć jeden komplet dokumentów do Łodzi przed II turą na UW, a po drugiej rekrutacji na UW dać im drugi komplet i ewentualnie później odebrać z Łodzi. Nie będziesz się stresować w razie co, że nie zdążysz dostarczyć dokumentów itd., a wypadki losowe są różne przecież...
masz w 100% racje,tak zrobię bo nigdy nie wiadomo co i jak dziękuję
daisyy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 16:24   #2014
RazDwaTrzyMamCie
Zadomowienie
 
Avatar RazDwaTrzyMamCie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Dziewczyny, które już się zarejestrowały! Też zauważyłyście, że nie została jeszcze uaktualniona strona w miejscu, gdzie określa się poziom zdawanych przedmiotów? W angielskim ustnym jest do wyboru poziom, a co z tegorocznymi maturzystami, którzy zdawali ten język bez poziomu?
__________________


RazDwaTrzyMamCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 16:56   #2015
daisyy90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 139
GG do daisyy90
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez RazDwaTrzyMamCie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które już się zarejestrowały! Też zauważyłyście, że nie została jeszcze uaktualniona strona w miejscu, gdzie określa się poziom zdawanych przedmiotów? W angielskim ustnym jest do wyboru poziom, a co z tegorocznymi maturzystami, którzy zdawali ten język bez poziomu?
wydaje mi się,że tegoroczni maturzyści muszą się zadowolić wynikami z pisemnych,ustnych się nie bierze pod uwagę.masz je tylko zdać.
daisyy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 16:59   #2016
RazDwaTrzyMamCie
Zadomowienie
 
Avatar RazDwaTrzyMamCie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Uniwersytet Łódzki

No ale coś zaznaczyć chyba trzeba?
__________________


RazDwaTrzyMamCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 17:03   #2017
daisyy90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 139
GG do daisyy90
Dot.: Uniwersytet Łódzki

wybacz mi,nie zauważyłam tego nawet -.- ja bym zaznaczyła rozszerzony...ale faktycznie masz racje,strona nie została zaktualizowana ale sama nie wiem co robić w tym wypadku

lub też nic nie zaznaczać...o ustnym polskim nic nie ma więc myślę,że to jakaś pomyłka

Edytowane przez daisyy90
Czas edycji: 2012-06-12 o 17:06
daisyy90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 17:07   #2018
RazDwaTrzyMamCie
Zadomowienie
 
Avatar RazDwaTrzyMamCie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Wygooglałam wcześniej, ale niestety znalazłam tylko info dot. Wrocławia, tam ktoś dał odpowiedź, że w najbliższych dniach zostanie to zmienione, więc liczę, że jeśli tu ktoś zgłosił, to też zmienią A jeżeli nie, to pewnie zadzwonię, żeby mieć pewność...
__________________



Edytowane przez RazDwaTrzyMamCie
Czas edycji: 2012-06-12 o 17:08
RazDwaTrzyMamCie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:03   #2019
majajaj
Raczkowanie
 
Avatar majajaj
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 400
Dot.: Uniwersytet Łódzki

a ja mam jeszcze pytanie odnośnie akademików mam koleżankę, z którą chciałabym mieszkać i czy da się coś zrobić, żeby od razu przydzielili nam pokój razem czy potem trzeba kombinować z zamianą miejsc?
__________________
www.poomoc.pl Klikamy codziennie i pomagamy!

Zawsze warto wyliczać powody do szczęścia, w życiu jest tak dużo jego przeciwieństwa, że lepiej zaznaczać je zakładką, dopóki można.
S. Barry Tajny dziennik
majajaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 22:28   #2020
Ka Ching
Raczkowanie
 
Avatar Ka Ching
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 199
Dot.: Uniwersytet Łódzki

dziewczyny!!!
co do tego angielskiego ustnego, to napisałam z tym problemem jakiś czas temu do działu rekrutacji i tam mi Pani odpisała, że ustnych nie biorą pod uwagę a więc nic się nie zaznacza tylko pisemne.
Ka Ching jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 23:10   #2021
RazDwaTrzyMamCie
Zadomowienie
 
Avatar RazDwaTrzyMamCie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Dzięki Ka Ching Ale już i tak wysłałam do nich maila, bo miałam jeszcze pytanie co do kierunku, na który chciałam iść, no trudno
__________________


RazDwaTrzyMamCie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 06:19   #2022
Ka Ching
Raczkowanie
 
Avatar Ka Ching
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 199
Dot.: Uniwersytet Łódzki

nie ma sprawy, ważne, że mogłam jakoś pomóc

zastanawiam się nad socjologią jak sądzicie znajdzie się po tym kierunku pracę?;-)a może macie znajomych na tym kierunku?
Ka Ching jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 09:02   #2023
studentka08
Raczkowanie
 
Avatar studentka08
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 189
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez daisyy90 Pokaż wiadomość
a myślałaś może o germanistyce z angielskim? ja dziś akurat zarejestrowałam się jeszcze tam,mimo tego,że niemiecki zdawałam na maturze to wolę zacząć od podstaw na spokojnie...

wybierz najpierw kierunek i pokaże Ci ile musisz zapłacić opłata za jeden kierunek to 55 zł
jak masz u siebie na stronie startowej rekrutacji na dole napisane zapłaty(Czy podobnie) to są DANE DO PRZELEWU,wszystko jest napisane w tytule musi byc "opłata rekrutacyjna UŁ imie nazwisko oraz PESEL
a co do nr konta to po prostu wejdziesz w DANE DO PRZELEWU i tam go masz,na końcu jest Twój pesel
Dzięki za wyjaśnienie
Myślałam też o tym kierunku, ale w sumie za niemieckim nie przepadam aż tak bardzo. Na str UŁ jest, że na tym kierunku język wykładowy to niemiecki, jeżeli biorę go od podstaw to też? Angielski wtedy jest nauczany po angielsku?
studentka08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 10:13   #2024
daisyy90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 139
GG do daisyy90
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez studentka08 Pokaż wiadomość
Dzięki za wyjaśnienie
Myślałam też o tym kierunku, ale w sumie za niemieckim nie przepadam aż tak bardzo. Na str UŁ jest, że na tym kierunku język wykładowy to niemiecki, jeżeli biorę go od podstaw to też? Angielski wtedy jest nauczany po angielsku?
uwierz mi,że ja też nie przepadam za niemieckim -.- ale nawet jeśli wybierzesz go na podstawie,to tak jak ktoś już wcześniej pisał,będzie początkowo wykład prowadzony po polsku,później dopiero (może po miesiącu) będzie po niemiecku,więc myślę,że jak inni dają radę to my też angielki chyba jest od początku prowadzono po angielsku,wydaje mi się,że jak wejdzie się na stronę wydziały tu jest rozkład zajęć i godzin więc tam powinno być napisane
daisyy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 12:48   #2025
studentka08
Raczkowanie
 
Avatar studentka08
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 189
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez daisyy90 Pokaż wiadomość
uwierz mi,że ja też nie przepadam za niemieckim -.- ale nawet jeśli wybierzesz go na podstawie,to tak jak ktoś już wcześniej pisał,będzie początkowo wykład prowadzony po polsku,później dopiero (może po miesiącu) będzie po niemiecku,więc myślę,że jak inni dają radę to my też angielki chyba jest od początku prowadzono po angielsku,wydaje mi się,że jak wejdzie się na stronę wydziały tu jest rozkład zajęć i godzin więc tam powinno być napisane
Napisali mi z rekrutacji, że próg był tam 400 rok temu
A w tych statystykach na str UŁ to pokazują ile osób wybrało dany kierunek na 1 miejscu czy ogólnie?
Boję się, że nigdzie się nie dostanę i wtedy nie wiem co zrobię... :/
studentka08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 13:47   #2026
daisyy90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 139
GG do daisyy90
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez studentka08 Pokaż wiadomość
Napisali mi z rekrutacji, że próg był tam 400 rok temu
A w tych statystykach na str UŁ to pokazują ile osób wybrało dany kierunek na 1 miejscu czy ogólnie?
Boję się, że nigdzie się nie dostanę i wtedy nie wiem co zrobię... :/
mówisz o progu na filologię angielską z drugim językiem czy o której?
w statystykach jest ogólnie napisane ile osób się zarejestrowało,najpierw masz limit miejsc a ostatnia liczba to ilość zarejestrowanych osób. Nie ma się co bać,już teraz nic nie poradzimy,wyniki już niedługo,pewnie będą lepsze od oczekiwanych!
daisyy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 18:26   #2027
studentka08
Raczkowanie
 
Avatar studentka08
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 189
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez daisyy90 Pokaż wiadomość
mówisz o progu na filologię angielską z drugim językiem czy o której?
w statystykach jest ogólnie napisane ile osób się zarejestrowało,najpierw masz limit miejsc a ostatnia liczba to ilość zarejestrowanych osób. Nie ma się co bać,już teraz nic nie poradzimy,wyniki już niedługo,pewnie będą lepsze od oczekiwanych!
400 to próg na filologię germańską z angielskim
Na zwykła filologię próg był 475, tak jak już pisałam wcześniej, a na tą z 2 językiem nie mam progu bo pierwszy rok dopiero będzie ten kierunek

Mam nadzieje, że będą lepsze, zwłaszcza z angielskiego
Bo jak patrze na te statystyki to sporo osób jest zapisanych

Mam pytanie co do zdjęcia, na str UŁ jest, że powinno mieć wymiary 400x500, jednak gdy wpisuje 400 a potem 500 to 400 zmienia mi automatycznie na 357, a jeśli chce żeby było 400, to 500 zmienia mi na 560. Więc który format mam wybrać 357x500 czy 400x560?
Dodam, że zmieniam wymiary przez pogram Photoscape, bo inaczej zdj robi się niewyraźne

Edytowane przez studentka08
Czas edycji: 2012-06-14 o 10:53
studentka08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 09:50   #2028
Ka Ching
Raczkowanie
 
Avatar Ka Ching
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 199
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Wybiera się ktoś z Was na filologię hiszpańską+j. angielski?;D
Ka Ching jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 12:03   #2029
daisyy90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 139
GG do daisyy90
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez Ka Ching Pokaż wiadomość
Wybiera się ktoś z Was na filologię hiszpańską+j. angielski?;D
z tego co się orientuję to czysta filologia,bez specjalizacji translatorskiej? bo chciałam się skusić ale nigdzie nie widziałam informacji o specjalizacjach
__________________
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25707234
Nowa sukienka ASOS i MAXI SKIRT od ROMWE
daisyy90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 18:39   #2030
Ka Ching
Raczkowanie
 
Avatar Ka Ching
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 199
Dot.: Uniwersytet Łódzki

no ja własnie też nic nie znalazłam, ale złożyłam z ciekawości.
Chociaż wątpię, że się tam dostanę;D
Ka Ching jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 20:31   #2031
Cloveer
Rozeznanie
 
Avatar Cloveer
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 565
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez outcests Pokaż wiadomość
Cloveer jeśli chodzi o filmoznawstwo to polecam jako drugi kierunek, tam samo jak teatrologię. Jest bardzo mało zajęć i wszystko da się pogodzić z innymi studiami, materiału też niewiele, patrząc obiektywnie.
No, ale w końcu to kulturoznawstwo, więc nie ma co się spodziewać nawału przydatnej wiedzy
Tak, tak myślałam o tym jako o drugim kierunku W ramach swoich zainteresowań, aleee... czy jeszcze w nadchodzącym roku akademickim można studiować dwa kierunki dzienne - bezpłatnie?

Dzięki za wiadomość odnośnie progu na psychologii
__________________
"Najgorsza rzecz w życiu kobiety to czekanie, aż mężczyzna rozumu nabierze."
Cloveer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 21:06   #2032
Ka Ching
Raczkowanie
 
Avatar Ka Ching
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 199
Dot.: Uniwersytet Łódzki

jakie kierunki dałyście w rektrutacji na UŁ?
Ka Ching jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 21:12   #2033
LiquierroGirl
Raczkowanie
 
Avatar LiquierroGirl
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 118
Exclamation Dot.: Uniwersytet Łódzki

Pozwolę sobie się wtrącić do tego wątku, bo i ja jestem na UŁ i co nieco już wiem

Cloveer:
Ten nabór, co teraz trwa jest ostatni, w którym można podjąć drugi kierunek za free

A co do psychologii, o której wcześniej była mowa... Jest to moim zdaniem jeden z niewielu kierunków na UŁ gdzie nie tylko trudno się dostać, ale i ciężko jest tam się utrzymać. Dla leniwych lub nieprzepadających za nauką - nie polecam!
A co do kadry... Że niby stara? Ćwiczenia miałam z babeczkami ledwo po studiach Fakt, wykładowcy są już starsi, ale są bardzo dobrzy! Po pierwsze trzeba pamiętać, że wydział psychologii na UŁ jest najlepszy z całej Polski! Tam mamy wykłady z osobami, którzy mieli wkład w pisaniu encyklopedii psychologicznej, wydali mnóstwo swoich książek i podręczników. Mają prawdziwy wkład w psychologie.
Ale oprócz tego są rygorystyczni, ironiczni, lekceważący i generalnie rzecz biorąc bez twardej psychiki do nich (i do tego kierunku) nie podchodź.
__________________
Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic. Jestem może bledsza,
Trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca,
Lecz widać można żyć bez powietrza...
LiquierroGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 23:11   #2034
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Co do kadry, to akurat moim zdaniem dobrze, że nie jest złożona z samych świeżynek. U mnie na wydziale jest również bardzo dużo starszych wykładowców, którzy mają ogromną wiedzę, zaangażowanie, pasję i doświadczenie. (Inna bajka to zdawać u takich egzamin... )

Jeśli chodzi o utrzymanie się na psychologii, to się nie wypowiadam, bo nie studiuję. Niemniej jednak jest u mnie na roku chłopak, który obecnie jest na 3 albo 4 roku psycho i rozmawiałam z nim, jako iż psychologia była/jest moją wieloletnią pasją. Powiedział mi, że czasami na egzamin wystarczy wykuć 7 stron tekstu.

Cytat:
Napisane przez LiquierroGirl Pokaż wiadomość
Po pierwsze trzeba pamiętać, że wydział psychologii na UŁ jest najlepszy z całej Polski!
Możesz podać źródło tej informacji?

Edytowane przez willy_nilly
Czas edycji: 2012-06-14 o 23:13
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 23:13   #2035
piratte
Zadomowienie
 
Avatar piratte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 058
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez daisyy90 Pokaż wiadomość
z tego co się orientuję to czysta filologia,bez specjalizacji translatorskiej? bo chciałam się skusić ale nigdzie nie widziałam informacji o specjalizacjach
Niestety na łodzkiej fil. hiszpańskiej nie ma żadnej specjalizacji, ani translatorskiej ani nauczycielskiej. Jedynie co można sobie wybrać to seminarium lic. i mgr, albo językowe albo literaturoznawcze.
piratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 08:59   #2036
sweet_sunrise
Raczkowanie
 
Avatar sweet_sunrise
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 49
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez LiquierroGirl Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie się wtrącić do tego wątku, bo i ja jestem na UŁ i co nieco już wiem

Cloveer:
Ten nabór, co teraz trwa jest ostatni, w którym można podjąć drugi kierunek za free

A co do psychologii, o której wcześniej była mowa... Jest to moim zdaniem jeden z niewielu kierunków na UŁ gdzie nie tylko trudno się dostać, ale i ciężko jest tam się utrzymać. Dla leniwych lub nieprzepadających za nauką - nie polecam!
A co do kadry... Że niby stara? Ćwiczenia miałam z babeczkami ledwo po studiach Fakt, wykładowcy są już starsi, ale są bardzo dobrzy! Po pierwsze trzeba pamiętać, że wydział psychologii na UŁ jest najlepszy z całej Polski! Tam mamy wykłady z osobami, którzy mieli wkład w pisaniu encyklopedii psychologicznej, wydali mnóstwo swoich książek i podręczników. Mają prawdziwy wkład w psychologie.
Ale oprócz tego są rygorystyczni, ironiczni, lekceważący i generalnie rzecz biorąc bez twardej psychiki do nich (i do tego kierunku) nie podchodź.
Yyyyy? Czy my mówimy o tym samym kierunku? Myślałam,że żartujesz z tym postem.Studiuję psychologię na UŁ i uważam ,że to ,że jest tam się trudno dostać ma się nijak do poziomu tego kierunku. Wcale nie jest trudno ! Są to idealne studia dla osób ,które właśnie nie przepadają za nauką albo chcą sobie zrobić drugi kierunek dla pasji. U mnie na roku większość studiuje jednocześnie coś innego. Egzaminy są banalne (nie licząc statystyki czy neuropsychologii) i wystarczy przeczytać kilkanaście stron skryptu z wykładu ,żeby mieć 4 czy nawet 5. Wykładowcy rygorystyczni i lekceważący? Chyba naprawdę nie wiesz o czym mówisz. Moim zdaniem są bardzo wyrozumiali, każdy idzie studentom na rękę, robiąc dla niektórych po 10 terminów dodatkowych na zaliczenie. Jeśli uważasz,że trudno się tam utrzymać to idź sobie na politechnikę na pierwszy lepszy kierunek i wtedy porozmawiamy o trudności kierunków. I pierwsze słyszę,że jest to najlepszy wydział w Polsce. Nic się tutaj nie dzieje,mało specjalności,mało atrakcji , w których student mógłby się wykazać.
Jednak same studia są oczywiście ciekawe, jeśli ktoś sam próbuje się dokształcać.Ludzie są wspaniali i atmosfera też jest super
__________________
-To wódka?- słabym głosem zapytała Małgorzata.
Kot poczuł się dotknięty i aż podskoczył na krześle.
-Na litość boską, królowo- zachrypiał- czyż ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus!
sweet_sunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 10:03   #2037
studentka08
Raczkowanie
 
Avatar studentka08
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 189
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Ponawiam pytanie:

Mam pytanie co do zdjęcia, na str UŁ jest, że powinno mieć wymiary 400x500, jednak gdy wpisuje 400 a potem 500 to 400 zmienia mi automatycznie na 357, a jeśli chce żeby było 400, to 500 zmienia mi na 560. Więc który format mam wybrać 357x500 czy 400x560? Bo jak zrobię to 400x500 to wychodzi takie ''rozlazłe''
Dodam, że zmieniam wymiary przez pogram Photoscape, bo inaczej zdj robi się niewyraźne
studentka08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 10:50   #2038
daisyy90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 139
GG do daisyy90
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez studentka08 Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie:

Mam pytanie co do zdjęcia, na str UŁ jest, że powinno mieć wymiary 400x500, jednak gdy wpisuje 400 a potem 500 to 400 zmienia mi automatycznie na 357, a jeśli chce żeby było 400, to 500 zmienia mi na 560. Więc który format mam wybrać 357x500 czy 400x560? Bo jak zrobię to 400x500 to wychodzi takie ''rozlazłe''
Dodam, że zmieniam wymiary przez pogram Photoscape, bo inaczej zdj robi się niewyraźne
proponuje 400x560 bo sa dopuszczalne wieksze zdjecia
__________________
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=25707234
Nowa sukienka ASOS i MAXI SKIRT od ROMWE
daisyy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 16:08   #2039
andzia_250
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Hej, jestem tu nowa na tym forum i jeszcze nie wiem jak samemu stworzyć nowy wątek. Moje pytanie jest takie jak to jest ze stypendium socjalnym + na mieszkanie w akademiku lub w innym obiekcie. Co trzeba przedłożyć że sie wynajmuje u kogoś pokój jak się nie ma umowy najmu? wiecie?
andzia_250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-15, 19:31   #2040
studentka08
Raczkowanie
 
Avatar studentka08
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 189
Dot.: Uniwersytet Łódzki

Cytat:
Napisane przez daisyy90 Pokaż wiadomość
proponuje 400x560 bo sa dopuszczalne wieksze zdjecia
Dzieki tak zrobiłam
A mam pytanie, rejestrując się teraz przez neta nie wybieramy tego 2 języka od razu? Myślałam, że zaznaczam, że np. francuski i oni wtedy decydują czy się dostaje czy nie

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez andzia_250 Pokaż wiadomość
Hej, jestem tu nowa na tym forum i jeszcze nie wiem jak samemu stworzyć nowy wątek. Moje pytanie jest takie jak to jest ze stypendium socjalnym + na mieszkanie w akademiku lub w innym obiekcie. Co trzeba przedłożyć że sie wynajmuje u kogoś pokój jak się nie ma umowy najmu? wiecie?
Ja się nie orientuję, ale wejdź na str: http://cos.uni.lodz.pl/ może coś znajdziesz, w zakładce stypendia jest coś o stypendiach socjalnych, może będzie jakieś info
studentka08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.