Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 _________ - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-20, 14:49   #2341
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

No to Evvcia mówisz masz na mailu :P
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 15:19   #2342
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Hej!
Juz po szczepieniu.Maly troche plakal,ale ja chyba gorzej to przezylam,niz on.Teraz jest troche marudny,ale trzeba mu to wybaczyc.
U nas piekna pogoda dzis,tak ze zaraz jedziemy nad rzeke.Radek bedzie lowil ryby,a my pobyczymy sie na kocyku.Kupilam mlodemu zabawke podobna do konika FP tez z melodyjkami i lampka,tylko musze wyczaic co zrobic,zeby gralo dluzej niz chwilke.Wiem ze ktoras z was miala tak z konikiem,ze gral tylko chwilke,ale nie pamietam co trzeba bylo zrobic,zeby gral dluzej

O taka to:

http://www.ebay.co.uk/itm/New-Playsk...item416196d9fd
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 15:43   #2343
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Hej!
Juz po szczepieniu.Maly troche plakal,ale ja chyba gorzej to przezylam,niz on.Teraz jest troche marudny,ale trzeba mu to wybaczyc.
U nas piekna pogoda dzis,tak ze zaraz jedziemy nad rzeke.Radek bedzie lowil ryby,a my pobyczymy sie na kocyku.Kupilam mlodemu zabawke podobna do konika FP tez z melodyjkami i lampka,tylko musze wyczaic co zrobic,zeby gralo dluzej niz chwilke.Wiem ze ktoras z was miala tak z konikiem,ze gral tylko chwilke,ale nie pamietam co trzeba bylo zrobic,zeby gral dluzej

O taka to:

http://www.ebay.co.uk/itm/New-Playsk...item416196d9fd
zabezpieczenie przy bateriach było
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 15:47   #2344
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

a ja sobie właśnie siedze na youtubie i szukam kołysanek do play listy i rycze co chwila np kolysanka dla okruszka
__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!

cziqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 16:14   #2345
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
zabezpieczenie przy bateriach było
Wlasnie nie ma zabezpieczenia przy bateriach,a gra i swieci tylko przez minutke,albo nawet mniej,myslalam ze to dluzej bedzie
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 16:15   #2346
Asika21
Rozeznanie
 
Avatar Asika21
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 909
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Jejku jak Wy znajdujecie czas na tak aktywne udzielanie się na forum? Ja ostatnio po prostu nie ogarniam tego wszystkiego Jak Zuzia zaśnie co jej się dosyć rzadko zdarza to ja mam chwilę na zrobienie czegoś do jedzenia, a tak to tylko cały czas musi mnie widzieć bo inaczej jest krzyk Jak mama jest obok to jest wszystko cacy a jak już znika z pola widzenia to zaraz słychać nawoływania a potem płacz A no i ten Sab Simplex odstawiłam tak gwałtownie, bo akurat skończyła mi się buteleczka i nie bardzo wiedziałam co robić. Zobaczymy jak to będzie. Mojej koleżance lekarz powiedział że jak dziecko kończy 3,5 miesiąca to odstawić wszystko bo to jest okres kiedy kolki mijają i nic się nie powinno dziać. A jeśli kolki wrócą to z powrotem trzeba dawać kropelki. Najbardziej boję się, że wrócą problemy z kupkami, bo odkąd daję Sab to kupki są codziennie a teraz zobaczymy A no i dzisiaj Zuzia dostała swój pierwszy słoiczek - 3 łyżeczki Hipp Gruszki od 4 miesiąca Chociaż jeszcze 4 miesięcy nie ma ale chyba nic nie zaszkodzi jak powolutku zaczniemy wprowadzać jej słoiczki w małej ilości
__________________
Zuzia i Lenka

http://zuziulek.blogspot.com/
Asika21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 16:28   #2347
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Hej

u nas jest tak goraco ze padamy wszyscy, termometr pokazuje w domu 27 stopni, Mateuszek dostał potówek na szyjce i łapkach, mam nadzieje ze te upały szybko mina.

bylam dzis u dentysty, poltorej godziny czyszczenia kanałów , a wgabinecie chyba ze 100 stopni

dziewczyny dzis z TZ napislismy sie wina do obiadu i powiem wam że wypiłam kilka łyków i tak mnie zabrało, ze az sie przeraziłam.To chyab ta długa abstynencja tak zadzialala


ja nie biore zadnych tabletek mam nadzieje ,ze za szybko w kolejnej ciązy nie bede

Mateusz rwie sie tak jakby do siadania, i opanowal nowa taktyke robienia kupy, robi ja probujac siadac, napina sie wtedy i dzis zrobil tak wielka kupe ze wylecialo z pieluchy na mnie, wzielam go na przewijak , siegnelam po chusteczki a ten juz łapki w kupie , skonczylo sie w wannie

Mnie tez sie ten ljunberg nie podoba jakis taki ładny za bardzo)

Karolca zazdroszcze CI tych wakacji

Agaa ja tez pewnie bym sobie nie poradzila z tymi swoimi myslami i zadreczaniem sie , ale TZ i moi rodzice caly czas mnie wspierali i gdy ja plkakalam ze nie potrafie byc dobra matka, ze nie umiem sie zajac , ze nie da rady to oni mnie przywolywali do porzadku.

Evcia ja mam wode przegotowana w czajniku i gdy mały jest glodny, wlaczam na chwile czajnik na palniku , sprawdzam wode, i robie mleczko, trwa to dwie minuty maxymalnie. Jak jedziemy gdzies z TZ to zabieram przegotowana wode w termosie, albo biore podgrzewacz , mam taki z wtyczka do samochodu.
Ja jak zagotuje wode to starcza mi na kilka karmien, nie gotuje wody osobno do kazdego karmienia. Na opakowaniu bebiblon pepti pisalo ze przygotowane mleko nalezy zuzyc do 2 godzin.
Spotkalam sie tez z mamami ,które na noc przygotopwywuja mleko, wstawiaja do lodówki a pozniej tylko podgrzewaja.

Smoczki i butelki przelewam wrzatkiem przed kazdy karmieniem.

Evcia ja tez zdecydowalam sie na bebiko miedzy innymi ze wzgledu na cene.MAteuszkowi chyba pasuje, kupke robi raz dziennie, albo raz na dwa dni, a cena o wiele nizsza niz bebilonu.
CO do dopajania , to MAteusz naraz wypija czasem 120 ml herbatki, w ciagu dnia min 250 ml. Wode tez chetnie pije

Zuzia i Gabrysia , ale sliczne laleczki )

Joolka Michałek wyglada jak prawdziwy mężczyzna) chyba wykapany tatuś
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś




Edytowane przez tynka88
Czas edycji: 2012-06-20 o 16:34
tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 16:38   #2348
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

ja już po zabiegu i póki co nie boli bo znieczulenie trzyma lekarz mówił żeby nie brać ketonalu tylko apap czy ibuprom i tak zastanawiam się kiedy go brać czy jak poczuje ból czy wcześniej.
Ogólnie sam zabieg nie bolał ale przerażona byłam strasznie
No i mam tylko jeden szew. Jeżeli ból się nasili mam przyjść w piątek na opatrunek, a jak nie to dobrze
Mam nie jeść i nie pić gorącego, nie płukać ust płynami i najlepiej dziś zębów nie myć tylko paste wsadzić i wypłukać.
Jeść i pić chłodne i nie twarde tylko miękkie w miare.
To tyle.
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 16:40   #2349
Asika21
Rozeznanie
 
Avatar Asika21
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 909
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Czy któraś z Was karmi dzidzię Hipp Bio Combiotic? Bo ja zastanawiam się nam zmianą na Bebiko ze względu na cenę przyznam szczerze... Jeśli któraś z Was ma jakieś doświadczenia przy zmianie tego mleka na Bebiko to chętnie wysłucham
__________________
Zuzia i Lenka

http://zuziulek.blogspot.com/
Asika21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 16:46   #2350
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez Asika21 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was karmi dzidzię Hipp Bio Combiotic? Bo ja zastanawiam się nam zmianą na Bebiko ze względu na cenę przyznam szczerze... Jeśli któraś z Was ma jakieś doświadczenia przy zmianie tego mleka na Bebiko to chętnie wysłucham
No ja nie, ale ja miałam Bebiko potem Enfamil i po kilku razach po Enfamil znów Bebiko i cały czas przy nim jestem
Po Enfamil Michałek miał krostki jakieś.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

gosica cudnie wyglądasz i śliczną masz córeczke

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Asika Zuzia jest cudowna śliczne ma oczka i jaka wystrojona
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 16:49   #2351
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

dziewczyny wiem ze ten temat był poruszany , jak bylysmy w ciazy, ale pytam jeszcze raz mamy chłopcow, w co ubieracie swoich synków z okazji chrztu?
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 16:52   #2352
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
dziewczyny wiem ze ten temat był poruszany , jak bylysmy w ciazy, ale pytam jeszcze raz mamy chłopcow, w co ubieracie swoich synków z okazji chrztu?
aby było wygodnie jeszcze nie wiem
będę szukała czegoś w stylu stroju marynarza
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 16:54   #2353
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Mojego Męża kuzynki syn był tak ubrany do chrztu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 307703_214610831940492_896742290_n.jpg (43,6 KB, 31 załadowań)
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 16:59   #2354
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
A rozmawialas z nim o tym?Mowil dlaczego nie chce?
bo dziecko... przy nim nie wypada, z reszta mala nam nie pozwala
Cytat:
Napisane przez aaagga Pokaż wiadomość
emigra czy mąż ma opory bo nie chce żebyś znów cierpiała? tzn. strach przed kolejną ciążą?
nie, ja biore antyki
Cytat:
Napisane przez mag_99 Pokaż wiadomość
hej! u nas nocka rewelacja Filip jak zasnął o 21 tak wstał o 7.50 moje kochane dziecko zaczęło przesypiać całe nocki, teraz pogadaliśmy zjedliśmy i po 10 znowu odpłynął

pogoda trochę do d*py a muszę jakoś się na miasto wybrać i kupić Tżtowi prezent na dzień taty

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
Dzięki!
mam do Ciebie kochana pytanie, wiem że na noc wkładasz butelkę z wodą na mleczko do podgrzewacza i na jaką temp nastawiasz?
ok 38-40 stopni

probowalam zachecac ale zazwyczaj mala zaczynala marudzic...
Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Może głupie ale skąd wiecie że idą zęby?
slini sie bardzej,gryzie co popadnie, ma stan podgoraczkowy no i pomaga zel na zabkowanie zeby jadla... pewnosci nie mam ale wele na to wskazuje,....
Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
nowaken jako, że Ty doświadczona powiedz mi jak sobie radzisz z karmieniem mm poza domem? Wozicie termos z wodą i cały osprzęt?
ja już nie wiem jak mam sobie sprawnie radzić z przygotowywaniem mleka zwłaszcza jak mała mi płacze, a ja muszę studzić wodę poradźcie jak Wy robicie - też Emigra, Jolkaa, Tynka, Desia, Gosia i inne butelkowe mamusie
ja mam pojemniczki na mleko z tt http://allegro.pl/tommee-tippee-poje...435273181.html wiec sypie poecje mleka a wode w termosie daje ciut cieplejsza niz do picia
Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Wlasnie nie ma zabezpieczenia przy bateriach,a gra i swieci tylko przez minutke,albo nawet mniej,myslalam ze to dluzej bedzie
mowisz o koniku? w bateriacg jest taki paek z materialu i on jest miedzy bateriami- musisz wyjac bat, pasek dac na sam spod i dopiero bat wlozyc
Cytat:
Napisane przez Asika21 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was karmi dzidzię Hipp Bio Combiotic? Bo ja zastanawiam się nam zmianą na Bebiko ze względu na cenę przyznam szczerze... Jeśli któraś z Was ma jakieś doświadczenia przy zmianie tego mleka na Bebiko to chętnie wysłucham
moze sprobuj z tym dla kolkowych? przy zmianie mozesz najpierw mieszac nowego mleka do wczesniejszego az dojdziesz do tego ze samo nowe bedziesz dawac, zeby delikatnie wprowadzic




dzis dzien ciut lepszy
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 17:03   #2355
Asika21
Rozeznanie
 
Avatar Asika21
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 909
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
No ja nie, ale ja miałam Bebiko potem Enfamil i po kilku razach po Enfamil znów Bebiko i cały czas przy nim jestem
Po Enfamil Michałek miał krostki jakieś.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------



---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Asika Zuzia jest cudowna śliczne ma oczka i jaka wystrojona
Dziękujemy A co do mleczka to już sama nie wiem bo za 800g Hippa płacę 40 zł a Bebiko chyba około 14 zł za 350g. Mała różnica... Hmm... Sama nie wiem...

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

A u nas Zuzia też się zaczęła ślinić, wpycha do buziaka łapki, pieluchę i wszystko co ma pod ręką... Może też ząbki powolutku wychodzą, z tym że nie gorączkuje...
__________________
Zuzia i Lenka

http://zuziulek.blogspot.com/
Asika21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 17:05   #2356
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez Asika21 Pokaż wiadomość
Dziękujemy A co do mleczka to już sama nie wiem bo za 800g Hippa płacę 40 zł a Bebiko chyba około 14 zł za 350g. Mała różnica... Hmm... Sama nie wiem...
Ja bym zrobiła tak:
daje te Hippa ale o jedną łyżeczke mniej i zamiast tej łyzeczki dodaj bebiko i tak powoli potem dwie mniej Hippa i za to 2 bebika aż dojdziesz do samego bebika

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Michałek ślini się strasznie i pcha łapki do buzi już od dłuższego czasu. Teraz nawet gryzak ląduje w buzi bo ostatnio mu nie wychodziło ale teraz już nie ma z tym problemu.
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 17:24   #2357
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

ja jak zmienilam mleczko na bebiko, to lekarz zalecil aby 1 dnia dac na jedno karmienie to nowe mleczko, nastepnego dnia dwa karmienia nowym mleczkiem, az dojdziemy do karmienia tylko tym nowym mlekiem.

Ja bym chciala kupic na chrzciny cos co dziecko mobgloby jeszcze ubrac.
Strój w stylu marynarza super sama nie wiem czego moge sie spodziewac w sklepach, ale bede musiala niedlugo wyruszyc na poszukiwania
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 19:38   #2358
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

No moje dzieci śpią po prostu padam
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 19:55   #2359
mama d
Raczkowanie
 
Avatar mama d
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 432
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez mag_99 Pokaż wiadomość
hej! u nas nocka rewelacja Filip jak zasnął o 21 tak wstał o 7.50 moje kochane dziecko zaczęło przesypiać całe nocki, teraz pogadaliśmy zjedliśmy i po 10 znowu odpłynął

pogoda trochę do d*py a muszę jakoś się na miasto wybrać i kupić Tżtowi prezent na dzień taty

o mamy podobny rytm kąpanko o 19:00, jedzonko i do wyrka, pobudka okolo 6 a potem drzemka ok 9 nawet czasem do 12:00 Dzieciaki dorośleją i pozwalają nam trochę odetchnąć. A przyznam się, że ogromnym relaksem jest choćby ugotowanie obiadu kiedy wiem, że ona słodko sobie śpi
mama d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 19:58   #2360
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez mama d Pokaż wiadomość
o mamy podobny rytm kąpanko o 19:00, jedzonko i do wyrka, pobudka okolo 6 a potem drzemka ok 9 nawet czasem do 12:00 Dzieciaki dorośleją i pozwalają nam trochę odetchnąć. A przyznam się, że ogromnym relaksem jest choćby ugotowanie obiadu kiedy wiem, że ona słodko sobie śpi
moja usypia około 22-23 ale daje pospać do 9-10 a czasem i do 11
Mam tylko dwa nocne karmienia, ale jak na razie nie przeszkadzają mi one (około 3-4 i 6-7) bo sama się budzę o tym czasie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 20:01   #2361
mama d
Raczkowanie
 
Avatar mama d
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 432
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

[QUOTE=evvcia_;34816594]A to Ty już ją otworzyłaś?
dam sobie czas do końca miesiąca, jak nie uda się naturalnie to zapiszę się do gina - bo to tylko ginekolog może dać te tabletki? Czy internista też bez problemu wypisze?


Hej, mi na zapalenie piersi receptę wypisała lekarka rodzinna ale nie wiem czy nie było to potraktowane jaki cito - co lekarz to co innego.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
moja usypia około 22-23 ale daje pospać do 9-10 a czasem i do 11
Mam tylko dwa nocne karmienia, ale jak na razie nie przeszkadzają mi one (około 3-4 i 6-7) bo sama się budzę o tym czasie

WOW!!! no to jakby dziecka nie było 13h snu to się chwali
mama d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 20:08   #2362
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Zmykam spać życzę udanych nocek
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 20:09   #2363
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez mama d Pokaż wiadomość
[
WOW!!! no to jakby dziecka nie było 13h snu to się chwali
po mamusi to ma
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 20:21   #2364
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez mama d Pokaż wiadomość
o mamy podobny rytm kąpanko o 19:00, jedzonko i do wyrka, pobudka okolo 6 a potem drzemka ok 9 nawet czasem do 12:00 Dzieciaki dorośleją i pozwalają nam trochę odetchnąć. A przyznam się, że ogromnym relaksem jest choćby ugotowanie obiadu kiedy wiem, że ona słodko sobie śpi
zazdroszcze ...



Jula znowu odwalila taka akcje ze siedzialam i ryczalam... chyba juz czula moje nerwy bo jak tylko maz ja wzial a ja wyszlam to sie smiala i gugala .... od tygodnia nie daje sobie rady jako matka
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 20:47   #2365
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
No rośnie mamusi synek a czym szczepiłaś? fajnie jak się Oskar dobrze czuje
Zdecydowaliśmy się tylko na obowiązkowe szczepienia. Stwierdziliśmy że kiedyś nie szczepiło się na te rotawirusy , pneumokoki itp. że nie będziemy szczepić. Tym bardziej że jakby były bardzo potrzebne to byłyby obowiązkowe. Może i mnie potępicie za to co piszę ale takie jest moje zdanie

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
dziewczyny wiem ze ten temat był poruszany , jak bylysmy w ciazy, ale pytam jeszcze raz mamy chłopcow, w co ubieracie swoich synków z okazji chrztu?
Oskar był ubrany w biały bodziak, białe spodenki i sweterek +czapeczka (najlepsze to to że można jeszcze wykorzystać

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
zazdroszcze ...



Jula znowu odwalila taka akcje ze siedzialam i ryczalam... chyba juz czula moje nerwy bo jak tylko maz ja wzial a ja wyszlam to sie smiala i gugala .... od tygodnia nie daje sobie rady jako matka
Kochana ja też mam czasem takie myśli .

ALE PAMIĘTAJ ŻE DLA NASZYCH DZIECIACZKÓW JESTEŚMY NAJLEPSZYMI MATKAMI NA ŚWIECIE !!!!

Przechwaliłam mojego syna od godz 14 był taki płacz aż do 17. Ramionka czerwone spuchnięte i chyba dopiero ból po szczepieniu przyszedł. Szczerze to przy kolkach tak się nie namęczyłam jak po tym szczepieniu. Ale przyznam że dzięki kolkom uodporniłam trochę się na płacz ponieważ tak nie panikuję i wiem jak (w jakiej pozycji) najszybciej idzie uspokoić Oskara.

Aaaa... i kolejny raz płakałam przez TŻ wkurza mnie już. Czasem mam wrażenie że wyszłam za egoistę ;/ ale kocham go....
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 20:50   #2366
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Ale mnie boli po wyrwaniu (


Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Zdecydowaliśmy się tylko na obowiązkowe szczepienia. Stwierdziliśmy że kiedyś nie szczepiło się na te rotawirusy , pneumokoki itp. że nie będziemy szczepić. Tym bardziej że jakby były bardzo potrzebne to byłyby obowiązkowe. Może i mnie potępicie za to co piszę ale takie jest moje zdanie
Ja też szczepie tylko obowiązkowymi.
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 21:18   #2367
gosica502
Wtajemniczenie
 
Avatar gosica502
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 545
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
moja usypia około 22-23 ale daje pospać do 9-10 a czasem i do 11
Mam tylko dwa nocne karmienia, ale jak na razie nie przeszkadzają mi one (około 3-4 i 6-7) bo sama się budzę o tym czasie
Super karolca
Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość



Jula znowu odwalila taka akcje ze siedzialam i ryczalam... chyba juz czula moje nerwy bo jak tylko maz ja wzial a ja wyszlam to sie smiala i gugala .... od tygodnia nie daje sobie rady jako matka
Emigra wszystko co złe to mija Grzeczna Julka wkrótce wróci a Ty się lepiej znów poczujesz

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
Ale mnie boli po wyrwaniu (




Ja też szczepie tylko obowiązkowymi.
Jolka wspólczuję bólu.

Ja szczepię obowiązkowymi tylko też, pneumo i rota odpuściliśmy, położna powiedziała że nie ma konieczności w naszym wypadku :P No ale te obowiązkowe wzięliśmy skojarzone jednak
gosica502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 22:31   #2368
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Hej
Przepraszam Was, ze sie nie odzywalismy, ale naprawde nie mam czasu zeby cos napisacJedynie podczytuje co tam u Was...
Przez ten upał Szymon jest bardziej marudny, chce ssac co pol godziny, co godzine, do tego sypia krotko, bo ma drzemki po 15 minut, wiec ciezko mi cokolwiek zaplanowac.
Wiem, ze jest gorąc i mnie jest ciezko a co dopiero dzieciom, no i ze pić sie bardziej chce, ale leje mi sie z pleców i nie mam juz sily w te upaly latać tak miedzy jednym i drugim...
Najgorsze jest to, ze mało u mnie ławeczek na osiedlu takich w ustronnych miejscach zebym mogla wywalac co troche cyca....
Mam niedaleko takie nowo utworzone miejsce z duza iloscia lawek, ale tam jest słonce wiec odpada zeby wyciagac Szymona z wozka i karmic co troche bo jest za goraco i dla Szymona i dla Filipa. Dopiero tam posadzili drzewa, wiec zanim bedzie jakis cien to minie moze 3 lata
I spacer ostatnio to bieganina albo do najblizszej ławki albo do domu z placzacym Szymonem, ktoremu po prostu chce sie pic, no i poganianie Filipa przy tym, ktory przeciez nie pojdzie tak szybko jak ja...
Procz tego wprowadzilam mieszanke na noc, tzn taki mialam zamiar zeby po cycach zjadal jeszcze butle, ale kurde jest problem, bo Mały nie chce innego mleka niz moje i jak mu tylko zamiast cyca daje butle, to jest ryk taki ze i tak wygrywa i dostaje cyca.
Raz wypil 90 ml na chodząco bo inaczej sie nie dalo
A ja musze go pomalu uczyc butli bo jak wroce do pracy (a to juz niebawem) to co zje jak cyca miec nie bedzie
No i ciezko jest jak cholera, bo placze strasznie i nie wiem co zrobic
Zakupilam buteleczki TT, podobno najbardziej podobne do piersi ale obawiam sie ze to nic nie da
Dzis bylismy na drugim szczepieniu, Szymon je dobrze zniosł, nie ma goraczki ani obrzeku, jedynie byl marudny...
No i wazy prawie 8 kg przytyl w miesiac prawie 2 kg
30czerwca mam chrzciny.

No i ostatnio tez u mnie kryzys małżenski, ciagle sie klocimy, najgorsze ze przy Filipie, on czasem mowi juz do nas: "Nie krzyczcie tak"
Wtedy dostaje młotem po glowie...
Procz tego zaczynaja mi wypadac wlosy i ostatnio bardzo mi krwawil hemoroid, mialam sie wybrac do lekarza, ale nawet nie mialam kiedy, narazie przestala leciec krew, ale wybrac sie w koncu bede musiala


Ogladalam zdjecia na mailu, oczywiscie dzieciaczki sa tak cudowne ze nie moglam sie napatrzec, tak pieknie rosną!
Ja tez cos wrzucilam.
konia super fotki, bardzo pomyslowo przyozdobiony wozeczekNo i dziewczyny cud malina

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Jula znowu odwalila taka akcje ze siedzialam i ryczalam... chyba juz czula moje nerwy bo jak tylko maz ja wzial a ja wyszlam to sie smiala i gugala .... od tygodnia nie daje sobie rady jako matka
No to u mnie to samo, Szymon tez daje tak popalic, ze musze go czasem na chwile odlozyc i pare razy wziac gleboki oddech zeby nie zwariowac

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
Ja bym zrobiła tak:
daje te Hippa ale o jedną łyżeczke mniej i zamiast tej łyzeczki dodaj bebiko i tak powoli potem dwie mniej Hippa i za to 2 bebika aż dojdziesz do samego bebika
Przy Filipie za radą położnej tez tak robilam. Np przy przejsciu z jednego mleczka na inne lub przejscia z 1 na 2 itd.

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
dziewczyny wiem ze ten temat był poruszany , jak bylysmy w ciazy, ale pytam jeszcze raz mamy chłopcow, w co ubieracie swoich synków z okazji chrztu?
Ja dla Szymonka mam stroj z bawelny: cieniutkie spodenki białe i do tego bedzie prawdopodobnie body na krotki rekaw białe. Mam taką bluzeczke biała z dlugim rekawem z kompletu ale watpie ze ja ubiore bo jesli bedzie taki upal to lepiej lżej ubrac. Noi czapusie mam taka z kompletu biała bawelnianą, ale ubiore ja w kosciele tylko.
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 22:35   #2369
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Aguśka u mnie butla i smok TT nie przekonały Ewelinki
Jak skończy 4 miesiące (a to już za miesiąc), zacznę podawać te kleiki i inne takie - łyżeczką.
jak podawałam Bobotic to właśnie z łyżeczki, nie bylo problemu. Jestem pozytywnie nastawiona do wprowadzania nowości.
I może jak cycusia będzie mniej to chętniej przyjmie butlę i smoka? Zobaczymy
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 22:44   #2370
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Pierwszy usmiech juz za nami,a teraz na zabki czekamy!Mamy Wiosenne 2012 ___

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
poradźcie jak Wy robicie - też Emigra, Jolkaa, Tynka, Desia, Gosia i inne butelkowe mamusie
Ja Ci moge napisac jak robilam przy Filipku.
Zagotowalam wode i wlewalam do termosu taka dobrze cieplą i jak byl glodny to przed podaniem mieszalam mleczko w proszku z wodą.
Termos to uwazam najlepsza opcja. Mozesz miec tez tak: jeden termos z dobrze gorąco woda przegotowana i gdzies miec odlaną zimną przegotowana woda i sobie mieszac przed podaniem.
Z poczatku wlewalam do butelki przegotowana wode i butelke wkladalam do garczka i na gazie grzalo sie, ale czesto zapominalam sie i za bardzo sie przygrzala

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Aguśka u mnie butla i smok TT nie przekonały Ewelinki
Jak skończy 4 miesiące (a to już za miesiąc), zacznę podawać te kleiki i inne takie - łyżeczką.
jak podawałam Bobotic to właśnie z łyżeczki, nie bylo problemu. Jestem pozytywnie nastawiona do wprowadzania nowości.
I może jak cycusia będzie mniej to chętniej przyjmie butlę i smoka? Zobaczymy
o kurcze, no to pewnie u nas bedzie podobnie.
Jest taki placz o cycka, ze ja wymiekam...
Gdybym nie wracala do pracy to bym karmila, ale nie mam wyjscia
Probowalam juz butelek: lovi, dr Browns, to z poczatku pil ale sie krztusil, nie umial łykac z butli a teraz jak tylko zamiast cyca wkladam do buzki smoka od butli to juz jest placz jakbym nie wiem co mu robila
Ja tez mam plan rozszerzyc Szymonkowi diete jak skonczy 4 m-ce, pomyslalam tez o tym, ze moze od razu dobrze byloby uczyc pic z kubka, juz sama nie wiem
Chociaz mysle, ze tu chodzi o ta bliskosc, tulenie sie do cyca, wiem, ze bedzie ciezko
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.