Typowe- zakręcić mu w głowie ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-19, 16:51   #1
villain
Raczkowanie
 
Avatar villain
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 67

Typowe- zakręcić mu w głowie ;)


Witam Was Wierzycie, że można zmienić sposób w jaki facet na Was patrzy? Macie jakieś sposoby, żeby MU się spodobać, jak sprawić, żeby pomyślał o Was inaczej niż tylko jak o kumpeli z którą można przegadać całą noc? Ach, bo ja taki pechowiec, mówi, że tak, owszem "Baardzo ją polubiłem". Fajna KUMPELA. A ja bym tak chciała zaczarować, żeby zobaczył we mnie kobietę, kurcze, a nie tylko "fajna"..... Przepraszam, że tak jakoś chaotycznie piszę, ale tak smutno. To u mnie typowa sytuacja, jakoś nikt nie chce się we mnie zakochać, co robię źle, nie mam już pojęcia.... Piszcie, jeśli przyjdzie Wam coś do głowy. Dziękuję
villain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 17:21   #2
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Typowe- zakręcić mu w głowie ;)

Hmmmm, muszę się zastanowić
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 17:22   #3
villain
Raczkowanie
 
Avatar villain
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 67
Dot.: Typowe- zakręcić mu w głowie ;)

Będę wdzięczna za jakieś wnioski Bo naprawdę, jak to tak przez pół życia mam, to zaczynam się zastanawiać co ze mną nie tak.
villain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 17:27   #4
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Typowe- zakręcić mu w głowie ;)

Jeśli od początku nie zobaczył w Tobie kobiety, to marne starania. Po prostu - albo się ktoś komuś podoba, albo nie.
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 17:30   #5
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Typowe- zakręcić mu w głowie ;)

villain tego kwiatu to pół światu
Być może jeszcze zwróci na Ciebie uwagę
To się zdarza
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 17:33   #6
villain
Raczkowanie
 
Avatar villain
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 67
Dot.: Typowe- zakręcić mu w głowie ;)

Cytat:
Napisane przez giraffe Pokaż wiadomość
Jeśli od początku nie zobaczył w Tobie kobiety, to marne starania. Po prostu - albo się ktoś komuś podoba, albo nie.
Tego się właśnie obawiałam...
villain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 17:37   #7
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Typowe- zakręcić mu w głowie ;)

Cytat:
Napisane przez villain Pokaż wiadomość
Tego się właśnie obawiałam...
Na siłę nic się nie zdziała. Może chłopak po prostu wstydzi się przyznać, że mu się podobasz. Dlatego najlepiej być po prostu sobą i poczekać na rozwój wydarzeń
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 17:39   #8
jotemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 409
Dot.: Typowe- zakręcić mu w głowie ;)

Cytat:
Napisane przez giraffe Pokaż wiadomość
Na siłę nic się nie zdziała. Może chłopak po prostu wstydzi się przyznać, że mu się podobasz. Dlatego najlepiej być po prostu sobą i poczekać na rozwój wydarzeń
O właśnie może się wstydzi
jotemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 17:48   #9
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Typowe- zakręcić mu w głowie ;)

A ja Tobie zazdroszcze.. Wlasnie tego, ze masz fajnego kumpla, z ktorym mozesz o wszystkim pogadac.
Mi sie jeszcze nie zdarzylo miec faceta-przyjaciela

Ale rozumiem, ze jesli Ty czujesz do niego cos wiecej niz przyjazn, to to wcale nie cieszy, a doluje.

Giraffe ma racje, nic na sile.
Jeszcze sie doczekasz az to chlopak bedzie sie o Ciebie staral, a nie Ty o niego
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 17:57   #10
milka69
Raczkowanie
 
Avatar milka69
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 118
Dot.: Typowe- zakręcić mu w głowie ;)

moze cie to troche podniesie na duchu... bedac mlodsza mialam takiego kumpla no moglismy robic wszystko razem i kiedys stwierdzilam ze ja chyba cos do niego czuje, nie dalam oczywiscie tego poznac po sobie bo nie chcialam go tracic... po czasie nasze drogi sie rozeszly i pewnego 14 lutego dostalam walentynke z trescia ze zaluje ze juz nie mamy takiego kontaktu ze soba chcial mi zrobic niespodzianke bla bla i napisal "... wiesz najbardziej zaluje ze nie odwazylem sie wzynac tego co do ciebie czuje, teraz juz zapozno na wszystko" nigdy nie dawal mi sygnalow ze jest mna jakos zainteresowany po latach przyznal sie do tego. Moze on tez nie chce tracic takiej kolezanki, boji sie ze jak wyzna swoje uczucia to ty uciekniesz i co wtedy? badz soba ja jestem pewna ze w jego oczach nie jestes zwykla dziewczyna czy kolezanka...
__________________
"Bo przyjaciołom się UFO!"
milka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 18:10   #11
villain
Raczkowanie
 
Avatar villain
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 67
Dot.: Typowe- zakręcić mu w głowie ;)

Dziękuję za rady. Oczywiście, wiem, że macie rację. Zresztą, niestety, nie jestem typem, który w miłości walczy o swoje- niestety, albo naszczeście. A on to nie ten typ, który by się krył z uczuciami, o nie. Mi już nawet nie chodzi konkretnie o ten jeden przypadek, przecież nie zmuszę nikogo, żeby mnie pokochał. Tylko, cholera, nie wiem dlaczego tak zawsze wychodzi. Nie jestem jakimś szczególnym potworem, nie chodzę w dresach, dbam o siebie, wyglądam normalnie.Jestem trochę wstydliwa, ale radzę sobie. W rozmowach, ludzie raczej mówią, że jestem niezależna, czasem za bardzo zadziorna, nie lubię pokazywać słabości. Czy to coś złego? Nie umiem zmienić się na siłę.
villain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 21:42   #12
milka69
Raczkowanie
 
Avatar milka69
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 118
Dot.: Typowe- zakręcić mu w głowie ;)

Wiesz co ci powiem bardzo dobrze ze jestes typem dziewczyny ktora nie da sobie w kasze dmuchac, problem moze tkwi w tym ze faceci(nie wszyscy zeby nie bylo,ale wiekszosc) boji sie takich kobiet. Moga z nimi pozartowac i "pokumplowac sie" ale boja sie mysli ze nie bedzie z toba tak latwo i czy sprostaja takiemu wyzwaniu, nie wiem takie sa moje odczucia ale pod zadnym wzgledem nie zmieniaj sie.. moze oni nie sa jeszcze ciebie wart... ja jestem pewna ze po czasie pojawi sie watek "znalazl sie ten ktory widzi we mnie wiecej niz kumpele" ja zycze ci tego z calego serca pozdrawiam
__________________
"Bo przyjaciołom się UFO!"
milka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 22:01   #13
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Typowe- zakręcić mu w głowie ;)

Cytat:
Napisane przez milka69 Pokaż wiadomość
Wiesz co ci powiem bardzo dobrze ze jestes typem dziewczyny ktora nie da sobie w kasze dmuchac, problem moze tkwi w tym ze faceci(nie wszyscy zeby nie bylo,ale wiekszosc) boji sie takich kobiet. Moga z nimi pozartowac i "pokumplowac sie" ale boja sie mysli ze nie bedzie z toba tak latwo i czy sprostaja takiemu wyzwaniu, nie wiem takie sa moje odczucia ale pod zadnym wzgledem nie zmieniaj sie.. moze oni nie sa jeszcze ciebie wart... ja jestem pewna ze po czasie pojawi sie watek "znalazl sie ten ktory widzi we mnie wiecej niz kumpele" ja zycze ci tego z calego serca pozdrawiam
Podpisuje sie pod tym, co napisala Milka

I rowniez zycze Tobie zebys trafila na kogos, kto Cie doceni taka, jak jestes
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 08:45   #14
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Typowe- zakręcić mu w głowie ;)

jestem w stanie "zakrecic w glowie" wiekszosci facetom...

to niezbyt skromne stwierdzenie, ale coz...kiedys to bylo moje hobby. zabawa kobiecoscia.

najlepszemu przyjacielowi tez "zakrecilam w glowie". cholernie przykre zdarzenie. juz nie jest moim przyjacielem, mimo ze byl nim od zawsze.

juz sie w to nie bawie..czasem sobie niewinnie poflirtuje, ale to chyba tylko, zeby nie wysc z wprawy. teraz jest tylko jeden facet, ktoremu mam ochote zawracac w glowie.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 12:02   #15
villain
Raczkowanie
 
Avatar villain
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 67
Dot.: Typowe- zakręcić mu w głowie ;)

Dzięki Co prawda, problem nie rozwiązany, ale zawsze jakoś lżej się wygadać (o, widac mam chociaż jakąś jedną typowo kobiecą cechę)
A tak już na poważnie, to pewnie macie rację, i pewnie więcej razy w życiu przyda mi się siła niż umiejętność podrywania, no ale same rozumiecie... Tak by się czasem chciało poczuć silne męskie ramię nad sobą, nawet jeśli dobrze wiem, że sama też poradziłabym sobie nienajgorzej...
villain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 12:28   #16
sylwusiaczek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 118
Dot.: Typowe- zakręcić mu w głowie ;)

bardzo różnie może być. Ja osobiście znam jedną parę, która jest ze sobą od niecałego roku i świata poza sobą nie widzą. Nie pamiętam już ile lat wcześniej dziewczyna mówiła właśnie mojemu koledze, żeby dał sobie spokoj bo nic więcej między nimi nie będzie, niż zwykłe kumplowanie. Spotykała się z innymi, z nim tylko jako kolegą. On też próbował z innymi, ale zawsze o niej myślał, w ten "inny" sposób. No i pewnego dnia ta dziewczyna zdała sobie sprawe, że coś do niego czuje. I są razem, bardzo szczęśliwi.

Poza tym bardzo, ale to bardzo możliwe, że Twój kolega się po prostu wstydzi.
__________________
nieszczęśliwiezakochana

http://pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

sylwusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 13:35   #17
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Typowe- zakręcić mu w głowie ;)

Mam taki poglad na sprawe - nie da sie zakrecic w glowie komus kto nie jest toba zainteresowany ale....

jessi jest choc cien zainteresowania to facet moze byc twoj. I to sie czuje.

Nigdy nie bralam sie za faceta jesli czulam ze ja nie jego bajka ale jesli widzialam choc iskierke zainteresowania to facet byl moj.

I to jest ten klucz by czuc sie dobrze - bo jesli uprzesz sie na zdobyciu faceta ktory lubi cos innego niz Ty soba reprezentujesz - zarowno fizycznosc jak i wnetrze , to szkoda czasu i wlasnych nerwow i smutkow bo duza szansa ze sie go jednak nie zlamie i po co sie smucic potem i zadreczac.

A teraz dodam ze w mlodym wieku takim mlodonastoletnim to dla facetow to bylam glownie kumpelka. I tez mnie to zabijalo bo Madzia fajna. Potem jakos naturalnie sie to zmienilo.

I tez warto sie zastanowic majac super kumpla czy warto mu 'krecic w glowie' bo potem bezpowrotnie traci sie to co jest - przyjazn/kolezenstwo i jak cos nie wychodzi nie wraca sie do punktu wyjscia. Traci sie taka osobe.

Ja stracilam. Ale czas krecenia milo wspominam. bardzo milo.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 15:43   #18
villain
Raczkowanie
 
Avatar villain
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 67
Dot.: Typowe- zakręcić mu w głowie ;)

Tak, bywa różnie. Czas pokaże. A tak odbiegając trochę od tematu: jak (i czy w ogóle) sytuacja zmienia się, kiedy mówimy o pierwszym spotkaniu? Jakich zachowań powinno się unikać, kiedy dwoje ludzi dopiero się poznaje? I jak myślicie, czy na początku znajomości łatwiej kobiecie spodobać się facetowi? Tak mnie jakoś naszło na pytania Dzielcie się przemyśleniami Dzięki
villain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 16:03   #19
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Typowe- zakręcić mu w głowie ;)

chya rada "badz soba" jest tu najwlasciwsza. mimo ze brzmi tak cholernie banalnie to dziala.

pamietam jak poszlismy na pierwsza randke. wczesniej znalismy sie dosc dobrze, ale o randkach nie bylo oczywiscie mowy...no wiec jest randka. zimny listopad, wiec umowilismy sie w milym pubie...

i ciagle zamawialismy kolejne piwa-nie dlatego, ze jakos szczegolnie lubimy stan upojenia alkoholowego. po prostu nie moglismy sie nagadac i siedzielismy tam strasznie dlugo. schlalismy sie jak kretyni. myslalam, ze w drodze na przystanek autobusowy zwymiotuje mu na buty...zachowywalam sie chyba jak ostatni kretyn-w koncu sie upilam

o nie...oblesnie sie skonczyla ta pierwsza randka
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-20, 22:28   #20
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Typowe- zakręcić mu w głowie ;)

A mnie spodobało sie jedna z "kobiecych mądrości" babci Wisienki


Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
- jak cię nie pokocha brudną to i czystą trudno - tzn nie udawaj lepszej niz jesteś, on kocha cię tak samo w seksownej bieliźnie jaki i wtedy kiedy padasz ze zmęczenia na twarz po całym dniu pracy

Myslę, że nic do dac nic ując.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.