BEZROBOTNI łączmy się! Część V - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-13, 13:43   #391
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

Odp im maila tak jak sylvi radziła. Zobaczymy czy odp i co odp. Aż strach będzie czytać jak odp czemu mnie nie wybrali. Ale pewnie nie odp, mieli dużo kandydatów i pewnie do wielu osób podobne maila słali. Było wolne tylko jedno stanowisko.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 13:47   #392
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

Cytat:
Napisane przez verda Pokaż wiadomość
U mnie również telefon milczy jak zaczarowany. Ja rozumiem, że może nie jestem alfą i omegą, ale kurde praca to nie nagroda dal wybrańców tylko normalna część życia - podobno. Eff... Zły humor mi się utrzymuje. Ewidentnie @ sie zbliża. U mnie dzisiaj aż jedna oferta się pojawiła (oczywiscie nie w moim miescie tylko sasiednim)
Przynajmniej masz jakieś wytłumaczenie złego nastroju, mnie powoli łapie dól z powodu "siedzenia w domu".

U mnie też dzisiaj była tylko jedna oferta. Chciałabym żeby wakacje się już zakończyły może wtedy coś "ruszy".
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 13:48   #393
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

może jak zobaczą że się interesujesz to odpiszą, choć wątpię jeśli to z automatu poszło;/

tajkuna nie masz doświadczenia w sprzedaży a przeczytałaś kiedyś jakąkolwiek książke z tym związaną?
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 13:51   #394
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

Nie
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 13:55   #395
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

a no właśnie, zalecam przeczytać parę książek dot. sprzedaży typu "biblia handlowca" czy chociażby serię "grzeczne dziewczynki..." może to też kwestia wiary w siebie, dużo jest książek na ten temat, może "prawo przyciągania" albo "sekret" też by Cię zainteresowały, samodoskonalenie też jest mega ważne
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 13:56   #396
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

Zawsze mówiono,że w sezonie letnim jest więcej ofert pracy. I więcej teraz chodzę na rozmowy. U mnie na odwrót nigy na jesień nie przybywało ogłoszeń. Ja z kolei uwielbiam słońce, lato, mam wtedy lepszy humor i ochotę wyjścia z domu. Jesień dla mnie najgorsza, wtedy mogłabym na krok nie wychodzić z domu, ciężko gdziekolwiek żebym wyszła albo mnie wyciągnięto. Lato, wiosna może trwać bez ustanku. Wtedy jakby lepiej się czuje.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 13:59   #397
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Przynajmniej masz jakieś wytłumaczenie złego nastroju, mnie powoli łapie dól z powodu "siedzenia w domu".

U mnie też dzisiaj była tylko jedna oferta. Chciałabym żeby wakacje się już zakończyły może wtedy coś "ruszy".
niby teraz jest wiej ofert przynajmniej sezonowychtez mnie powoli dol lapie bo ile mozna siedziec...a teraz jeszcze absolwenci szkol srednich , studenci i bedzie jeszcze wiecej osob chetnych.
przegladalam teraz oferty i jest jedna, co prawda chca oprocz znajomosci word, urzadzen biurowych, cos tam znajomosc kadrowa ale i tak zloze pewnie i tak sie nie odezwa.

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2012-07-13 o 14:01
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 14:05   #398
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

tajkunia, a jak się zachowujesz podczas rozmów kwalifikacyjnych?

Może jestes zbyt spięta, brak Ci pewności siebie, może jesteś mało energiczna?

Jeżeli przychodzisz na rozmowę z myślę "tym razem też się nie uda" to podświadomie sama programujesz się na przegraną.

Ważna też jest mentalność jeżeli podaczas rozmowy zachowujesz się choć trochę podobnie jak czasami na wątku, to potencjalny pracodowca może odnieś wrażenie, że jesteś mrukliwa i wiecznie niezadowolona. Takich osób się raczej unika zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Nie wiem, sama słyszałam, że w okresie wakacyjnym jest mniej ofert, właśnie przez to, że to okres urlopowy. Nie dołujcie mnie, że jest więcej przez wakacje, bo i tak mi się wydaje,że ofert jest coraz mniej.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain

Edytowane przez niv_
Czas edycji: 2012-07-13 o 14:11
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:11   #399
mikados
Rozeznanie
 
Avatar mikados
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: płd PL albo gdzieś dalej....
Wiadomości: 925
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

U mnie niestety od ponad dwóch miesięcy nic a nic. Mało ogłoszeń i nie byłam od tego czasu na żadnej rozmowie . Wszystko siadło totalnie, a teraz sezon letni to już w ogóle porażka
mikados jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:21   #400
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
tajkunia, a jak się zachowujesz podczas rozmów kwalifikacyjnych?

Może jestes zbyt spięta, brak Ci pewności siebie, może jesteś mało energiczna?

Jeżeli przychodzisz na rozmowę z myślę "tym razem też się nie uda" to podświadomie sama programujesz się na przegraną.

Ważna też jest mentalność jeżeli podaczas rozmowy zachowujesz się choć trochę podobnie jak czasami na wątku, to potencjalny pracodowca może odnieś wrażenie, że jesteś mrukliwa i wiecznie niezadowolona. Takich osób się raczej unika zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Nie wiem, sama słyszałam, że w okresie wakacyjnym jest mniej ofert, właśnie przez to, że to okres urlopowy. Nie dołujcie mnie, że jest więcej przez wakacje, bo i tak mi się wydaje,że ofert jest coraz mniej.
Zachowuje się normalnie właśnie, mam dużo koleżanek w prywatnym życiu. Dwie nie pracujące, reszta po znajomościi robi Normalnie odp z uśmiechem na twarzy, więc nie wiem co jest powodem . chyba brak doświadczenia.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 14:33   #401
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Zachowuje się normalnie właśnie, mam dużo koleżanek w prywatnym życiu. Dwie nie pracujące, reszta po znajomościi robi Normalnie odp z uśmiechem na twarzy, więc nie wiem co jest powodem . chyba brak doświadczenia.
To już nie wiem.

Może pora zacząć szuakać w innych branżach, wyprowadzić się do większego miasta jeżeli w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania takowego nie ma lub nawet do innego województwa.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 14:59   #402
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

tajkuna a może wydaje Ci się, że się uśmiechasz. czasem wydaje Ci się że wyglądasz na zadowoloną i pewnie prowadzisz rozmowę a masz minę za przeproszeniem jak "srający kot" bądź jak kto woli "oślepiony przez auto jeleń"
nie widziałam Cię ale moim zdaniem po prostu idziesz na rozmowę i z góry zakładasz, że będzie do d... i że Cię nie przyjmą

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

odpisali na maila?
btw jak wyglądasz na rozmowach, make up, fryzura, ubiór?
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:06   #403
naataa9009
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ..........
Wiadomości: 244
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

U mnie też cisza. A ostatnio wysłałam dużo Cv . Ostatnio nie zdążyłam odebrać telefonu oddzwoniłam na nieznany nr po chwili odebrał jakis pan i mówił że dzwonił chyba w sprawie pracy poszuka cv i oddzwoni co i jak. nie oddzwonił jestem zła na siebie ;/
naataa9009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:07   #404
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
tajkuna
btw jak wyglądasz na rozmowach, make up, fryzura, ubiór?
Tego się i tak bez foty nie oceni... Ekhm...w sumie CV juz tu wrzucalyśmy to może teraz zdjęcia?
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:09   #405
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

to nawet nie kwestia fotki ale jak ktoś idzie na rozmowe w dzinsach, albo ubranym niestosownie, albo z byle jakimi włosami czy mocnym/żadnym makijażem, brzydkimi paznokciami to też rzutuje na dalszą rekrutację.. jak wiadomo jak Cię widzą tak Cię piszą, a w sprzedaży tym bardziej profesjonalny wygląd jest bardzo ważny
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:12   #406
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
to nawet nie kwestia fotki ale jak ktoś idzie na rozmowe w dzinsach, albo ubranym niestosownie, albo z byle jakimi włosami czy mocnym/żadnym makijażem, brzydkimi paznokciami to też rzutuje na dalszą rekrutację.. jak wiadomo jak Cię widzą tak Cię piszą, a w sprzedaży tym bardziej profesjonalny wygląd jest bardzo ważny
Mhm...ale tajkunia pisała mniej więcej jak wygląda wybierając się na rozmowę i nie brzmiało to źle.

Nie wiem jak z makijażem, czy paznokciami, ale chyba też źle nie jest.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain

Edytowane przez niv_
Czas edycji: 2012-07-13 o 15:43
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:13   #407
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

Cytat:
Napisane przez sylvi_86 Pokaż wiadomość
tajkuna a może wydaje Ci się, że się uśmiechasz. czasem wydaje Ci się że wyglądasz na zadowoloną i pewnie prowadzisz rozmowę a masz minę za przeproszeniem jak "srający kot" bądź jak kto woli "oślepiony przez auto jeleń"
nie widziałam Cię ale moim zdaniem po prostu idziesz na rozmowę i z góry zakładasz, że będzie do d... i że Cię nie przyjmą


---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

odpisali na maila?
btw jak wyglądasz na rozmowach, make up, fryzura, ubiór?
Czarna spódnica i jasna bluzka z kołnierzem + plus żakiet najczęściej biały . Strój ok. Nie maluje się dużo. tuż do rzęs i puder . Także ubiór ok. Pisałam tu ostatnio jak ide ubrana na rozmowie. dziewczyna przede mną miała ubraną szarą spódnicę. Nie byłam gorzej od niej ubrana. Podobnie, z tym,że ona miała inny kolor spódnicy i z innego materiału niż moja. Moja miała ciut grubszy materiał chyba niż jej. W sklepie rtv, agd i poczta polska chyba jako jedyna byłam ubrana w żakiet. Reszta swetry.
A i nie odp na razie .Może odp jeszcze.

Edytowane przez tajkuna
Czas edycji: 2012-07-13 o 15:18
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:19   #408
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

no to już nie wiem, może to rzeczywiście jest kwestia podejścia
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:38   #409
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

Cytat:
Napisane przez tajkuna;35278875 [B
tuż[/B] do rzęs i puder .


dziewczyno jak sie czyta czasem twoje posty, to człowiek musi sobie na głos czytać, bo nie dość, że robisz karygodne błędy ortograficzne, to jeszcze składnia zdań pozostawia wiele do życzenia

daj komuś cv do poprawienia, bo pewnie sama nie widzisz, jakie błędy tam masz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-13, 15:42   #410
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

Nie mam błędów skoro na rozmowy mnie zapraszają. I nie tylko jak robie błędy tutaj. czytaj dokładnie. Dwóch piszemy z zamkniętym ó a ktoś tu napisał dziś lub wczoraj" dwuch". Więc nie jestem sama.

Edytowane przez tajkuna
Czas edycji: 2012-07-13 o 15:45
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:50   #411
kasiuletka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuletka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 573
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

.

Edytowane przez kasiuletka
Czas edycji: 2013-01-05 o 21:35
kasiuletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:54   #412
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

Cytat:
Napisane przez kasiuletka Pokaż wiadomość
Mi właśnie minął tydzień pracy w HR. Na razie zapoznaje się z pracą działu, czytam ich dokumentacje i pracuje w dwóch programach kadrowych. Stanowisko wydaje się ciekawe i na pewno chciałabym tam zostać. Rozmawiałam z dyrektorką o studiach podyplomowych z ZZL, mówiła mi , że dla niej to strata czasu i energii którą można spożytkować inaczej. Za efektywnego pracownika uważa osobę, która na własną rękę uczy się przydatnych kwestii związanych z pracą. Uważa, że na studiach mały odcinek wiedzy można uzyskać reszta to bzdury i nabijanie kasy uczelniom. Sama mówiła mi, że zdecydowała się na mnie bo widzi, że jestem otwarta i ,,mogą być ze mnie ludzie'' Podsumowując, nie ma jednego idealnego profilu kandydata. Co pracodawca to inne spojrzenie i inne wymagania. Myślę, że każdy trafi na ,,tego'' swojego pracodawcę, który go szuka spośród setek- tysięcy cv
Mój ewidentnie się opiernicza
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:57   #413
kasiuletka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuletka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 573
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

.

Edytowane przez kasiuletka
Czas edycji: 2013-01-05 o 21:35
kasiuletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 16:02   #414
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

Cytat:
Napisane przez kasiuletka Pokaż wiadomość
Mi właśnie minął tydzień pracy w HR. Na razie zapoznaje się z pracą działu, czytam ich dokumentacje i pracuje w dwóch programach kadrowych. Stanowisko wydaje się ciekawe i na pewno chciałabym tam zostać. Rozmawiałam z dyrektorką o studiach podyplomowych z ZZL, mówiła mi , że dla niej to strata czasu i energii którą można spożytkować inaczej. Za efektywnego pracownika uważa osobę, która na własną rękę uczy się przydatnych kwestii związanych z pracą. Uważa, że na studiach mały odcinek wiedzy można uzyskać reszta to bzdury i nabijanie kasy uczelniom. Sama mówiła mi, że zdecydowała się na mnie bo widzi, że jestem otwarta i ,,mogą być ze mnie ludzie'' Podsumowując, nie ma jednego idealnego profilu kandydata. Co pracodawca to inne spojrzenie i inne wymagania. Myślę, że każdy trafi na ,,tego'' swojego pracodawcę, który go szuka spośród setek- tysięcy cv
Fajnie, że dobrze Ci się pracuje i jesteś zadowolona.

Z tym, że bardzo często wymagają takiego, a nie innego wykształcenia od osoby ubiegającej się o pracę np. ukończone takie, a takie studia. Choć póżniej może się okazać, że wymóg ukończenia określnych studiów, czy też znajmości jakiegoś języka obcego to zwykła fanebria. Od taki wymysł. Przykre to trochę. Sposób myśelnia typu - inni wymagają, to ja też.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 16:07   #415
kasiuletka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuletka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 573
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

.

Edytowane przez kasiuletka
Czas edycji: 2013-01-05 o 21:34
kasiuletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 16:14   #416
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

Cytat:
Napisane przez kasiuletka Pokaż wiadomość
niv, po części ja jestem tego przykładem. Głównie stawiali na psychologów, ja psychologiem nie jestem, a pracę dostałam. Fakt, znam zagadnienia psychologiczne, bo dużo przerabiałam na studiach i po części się tym interesuję.
Właśnie często wymagają ukończonych studiów z zakresu zzl lub psychologii do tego doświadczenia na podobnym stanowisku jeżeli chodzi o pracę w HR.

Dlatego ja raczej nie mam szans. Nie wiem, czy warto wysyłać CV jak nie spełniam dwóch podstawowych warunków.

Niewykorzystane okazje się mszczą kiedyś mogłam pracować w kadarach, ale wybrałam inną pracę. Teraz mam za swoje. Pewnie miałabym teraz całkiem niezłą pracę, a w razie bezrobocia lepsze możliwości znaleźienia nowej, dobrej posady.

Czasu już jednak nie cofnę.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain

Edytowane przez niv_
Czas edycji: 2012-07-13 o 16:20
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 16:20   #417
kasiuletka
Rozeznanie
 
Avatar kasiuletka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 573
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

.

Edytowane przez kasiuletka
Czas edycji: 2013-01-05 o 21:34
kasiuletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 16:23   #418
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

Cytat:
Napisane przez kasiuletka Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam nic wspólnego z HR, a jednak. Jeśli jednak to Cię blokuje proponuje praktyki lub darmowe przyuczenie. Poczytaj trochę książek o tej tematyce i zachęcaj pracodawców. Jeśli znasz języki to już duży krok w stronę HRu. Znajomość programów typu word, excel jest warunkiem koniecznym ....ale chyba już wszędzie.
Na praktyki już raczej jestem za stara, wolą studentów.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 17:02   #419
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

jejku teraz wyjdzie ze przez wyglad nie chca a czemu jeansy sa zle? jesli sa ciemnie? czy idac do sklepu mam sie stroic w zakieciki jeszcze na upal?
ostatnio jak bylam w odwiedzinach na wsi babka dowiedziala sie ze szukam pracy po czym " szkoda ze wczesniej nie wiedziala bo szukali do baru na wsi a ja jestem "cienka" to by mnie przyjeli no ludzieczyli gdybym byla jednak szersza to co szans bym nie miala paranoja. Co do bledow ja "sadze" ale nie bede siedziec i czytac po kilka razy czy abym jakiegos bledu nie zasadzila.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 17:21   #420
sylvi_86
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi_86
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Peter's Heart
Wiadomości: 11 322
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się! Część V

jeśli ciemne prawie czarne to do sklepu na rozmowę są ok, gorzej jeśli w jeansach pójdziesz na rozmowę do banku czy na doradcę klienta biznesowego, ubiór też trzeba dostosować do stanowiska.. chociaż jak ja startowałam do banku to jedna laska przyszła w burym sweterku i jeansach, a druga w krótkich spodenkach
sylvi_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-05 14:57:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.