Stosuję antykoncepcję i NIE jestem w ciąży, czyli wątek ANTYschizowy :) CZĘŚĆ III - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-18, 16:10   #3661
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ III

hahahaha Niambie


Gadzia17, ależ wątek ma idealną nazwę. Nikt tu nie jest w ciąży i nikt tu się nie schizuje bo nie ma czym. Czy na wątku ANTYalkoholowym skupia się grono alkoholików?
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 16:43   #3662
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ III

Ja też chciałam coś napisać jak zobaczyłam ten post, nawet już zaczęłam, ale się powstrzymałam...
Ogólnie zgadzam się, że to trochę paranoja robić schizę, bo nie ma krwawienia a nawet jeszcze w połowie przerwy się nie jest ;/

A znaczenie tytułu dobrze dziewczyny wyjaśniły
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 16:51   #3663
paulinka_47
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_47
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 759
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ III

Z tego co się doczytałam, to krwawienia może nawet nie być, bez wyraźnego powodu? Więc tak jakby, brak krwawienia nie powinien być powodem do niepokoju, bo nie sygnalizuje on przecież ciąży?
Czy się zgubiłam?:confus ed:
paulinka_47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 16:52   #3664
gadzia17
Rozeznanie
 
Avatar gadzia17
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 904
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ III

Niech i wam tak będzie. Współczuje jedynie dziewczynom które trafią tutaj żeby poszukać wsparcia a znajdą jedynie wyśmiewanie ze strony stałych bywalczyń.
__________________
Nie daj narodzić się paranoi..

21

gadzia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 16:56   #3665
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ III

Jej schiza zostanie tu skutecznie wyleczona, o ile w ogóle miała jakiś powód do schizy zapomniane tabletki, jakieś interakcje czy inne wpadki. Ale bez niczego? Nie, bez niczego tu się nie schizuje.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 16:57   #3666
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez paulinka_47 Pokaż wiadomość
Z tego co się doczytałam, to krwawienia może nawet nie być, bez wyraźnego powodu? Więc tak jakby, brak krwawienia nie powinien być powodem do niepokoju, bo nie sygnalizuje on przecież ciąży?
Czy się zgubiłam?:confus ed:
Może nie być, nie wiem jak jest w innych ulotkach dokładnie napisane , ale np. w Zoely, równie dobrze może się to odnosić do jakichkowliek tabletek anty, podaje przykład z własnej ulotki
Cytat:
" U niektórych pacjentek krwawienie miesiączkowe może nie wystąpić każdego miesiąca podczas
stosowania żółtych tabletek. W przypadku codziennego stosowania leku Zoely zgodnie z powyższymi
zaleceniami jest mało prawdopodobne, aby pacjentka zaszła w ciążę"
I jeszcze
Cytat:
Badania kliniczne leku Zoely wykazały, że czasami możliwy jest brak regularnego krwawienia
miesiączkowego po dniu 24.
 W przypadku prawidłowego przyjmowania tabletek, braku wymiotów lub ciężkiej biegunki, lub
stosowania innych leków, prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest bardzo niskie. Należy
kontynuować dotychczasowe stosowanie leku Zoely
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 17:24   #3667
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez paulinka_47 Pokaż wiadomość
Z tego co się doczytałam, to krwawienia może nawet nie być, bez wyraźnego powodu? Więc tak jakby, brak krwawienia nie powinien być powodem do niepokoju, bo nie sygnalizuje on przecież ciąży?
Czy się zgubiłam?:confus ed:
tak, sama tego doświadczyłam Brałam tabletki jak zawsze, a krwawienie sobie nie przyszło. Było to prawie rok temu i jak powszechnie na wątku wiadomo, nie zostałam mamą Polecam się.
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 17:42   #3668
propolka
Raczkowanie
 
Avatar propolka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 307
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ III

To ja z innej beczki. Kiwi to cytrus prawda? ;p
Chodzi o sok z kiwi, ale nie prawdziwy, a taki kupiony w sklepie, czy z nim trzeba się jakoś bardzo ograniczać? Bo czytałam kiedyś, że kiwi właśnie obniża skuteczność i bla, bla, bla. Dodając do tego cytrynówkę, tak ostatnio zastanawiałam się czy to może być bardzo szkodliwe.

Tylko nie krzyczcie!
propolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 17:44   #3669
dropit
Zadomowienie
 
Avatar dropit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Górki
Wiadomości: 1 304
Dot.: Stosuję prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy :) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez paulinka_47 Pokaż wiadomość
Zdziwicie się dziewczyny, ale moj chłopak wolałby zostać przy gumkach
Martwi się, że po anty będe miała skutki uboczne, coś gada o nowotworach słodkie, raczej spodziewałam się, że będzie za nimi murem, bo on będzie mógł bez, a tu niespodzianka.

porządny chłopa !

Cytat:
Napisane przez hellogoodbye Pokaż wiadomość
A tak apropo dziewczyny, powiedzcie mi jedno, jak to jest u Was z gumeczkami w dni płodne? Śmigacie na tych extra safe, czy nie zwracacie na to uwagi? Bo kurczę, szykują mi się wakacje z tż i wiadomo chcielibyśmy poszaleć, ale w tym czasie mniej więcej powinny wypaść mi dni płodne i właśnie nie wiem, czy spokojnie mogę śmigać na zwykłych cieńszych durexach
A wujaszek już zaczął pakowanie, niedługo wyjeżdża, do której go wysłać?
My nie zwracamy uwagi,płodne czy nie płodne lecimy na classicach i miętowych moich ulubionych
nie mogę nigdzie dorwać real feelów : (


omg.. lecze kaca pół dnia..wczoraj byłam z moimi dziewczynami na babskim wieczorze no i się % polało..
wieczorem TŻ przyjeżdża i po raz pierwszy powiem mu,że dziś żadnego tiru riru bo mnie głowa boli...
__________________


.
.
dropit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 17:45   #3670
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez propolka Pokaż wiadomość
To ja z innej beczki. Kiwi to cytrus prawda? ;p
Chodzi o sok z kiwi, ale nie prawdziwy, a taki kupiony w sklepie, czy z nim trzeba się jakoś bardzo ograniczać? Bo czytałam kiedyś, że kiwi właśnie obniża skuteczność i bla, bla, bla. Dodając do tego cytrynówkę, tak ostatnio zastanawiałam się czy to może być bardzo szkodliwe.

Tylko nie krzyczcie!
Poważna sprawa, kiwi plus cytrynówka Ja to bym się bała czy aby w ciąży nie jestem:co jest:
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 17:51   #3671
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ III

Dziewczyny przychodzę do was Mam koleżankę, która też bierze tabletki i ostatnio zadała mi dość kontrowersyjne pytanie Otóż, czy to, że od czasu do czasu zapali sobie fajkę wodną wpłynie jakoś na skuteczność tabletek ? Nie wiedziałam co mam jej odpowiedzieć, bo nigdy tego nie paliłam więc pytam Was
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 17:53   #3672
propolka
Raczkowanie
 
Avatar propolka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 307
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ III

Ciąży się nie boję. Nie schizuję. Zadałam pytanie, bo jestem ciekawa, tylko tyle.
propolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 17:54   #3673
paulinka_47
Rozeznanie
 
Avatar paulinka_47
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 759
Dot.: Stosuję prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy :) CZĘŚĆ II

a te durexy w fioletowych saszetkach to jakie są? real feele właśnie? bo TZ je uwielbia po prostu i o clasicach już nie chce słyszeć :P
i jedziemy na tych fioletowych zawsze bez względu na fazę cyklu


A! i TZ kupił takie w różowych saszetkach, z jakimiś wypustkami. Fajne czy nie bardzo? jeszcze nie było okazji wypróbować
paulinka_47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 18:02   #3674
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez paulinka_47 Pokaż wiadomość
Z tego co się doczytałam, to krwawienia może nawet nie być, bez wyraźnego powodu? Więc tak jakby, brak krwawienia nie powinien być powodem do niepokoju, bo nie sygnalizuje on przecież ciąży?
Czy się zgubiłam?:confus ed:
Tak, dobrze rozumujesz.

gadzia17, nie współczuj, bo jak ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem, to nie nasza wina.

xPoziomkax, niech koleżance fajka za bardzo w głowę nie strzeli. Nie ma co się martwić, to prawie to samo co papierosy.

propolka, gdyby cytrusy w normalnych ilościach szkodziły na antyki, to byłoby to WYRAŹNIE napisane w ulotce. Spokojna Twoja rozczochrana.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 18:05   #3675
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
Tak, dobrze rozumujesz.

gadzia17, nie współczuj, bo jak ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem, to nie nasza wina.

xPoziomkax, niech koleżance fajka za bardzo w głowę nie strzeli. Nie ma co się martwić, to prawie to samo co papierosy.

propolka, gdyby cytrusy w normalnych ilościach szkodziły na antyki, to byłoby to WYRAŹNIE napisane w ulotce. Spokojna Twoja rozczochrana.

Czyli jak od czasu do czasu zapali sobie shishę/papierosa to nie będzie jej nic ? przekażę jej jak się z nią spotkam
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 18:34   #3676
hellogoodbye
Raczkowanie
 
Avatar hellogoodbye
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 136
Dot.: Stosuję prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy :) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez paulinka_47 Pokaż wiadomość
a te durexy w fioletowych saszetkach to jakie są? real feele właśnie? bo TZ je uwielbia po prostu i o clasicach już nie chce słyszeć :P
i jedziemy na tych fioletowych zawsze bez względu na fazę cyklu


A! i TZ kupił takie w różowych saszetkach, z jakimiś wypustkami. Fajne czy nie bardzo? jeszcze nie było okazji wypróbować
Te z wypustkami to chyba PleasureMax ale czytałam, że ponoć lipka i nie warto kupować
hellogoodbye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 18:44   #3677
Bella 2312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 59
GG do Bella 2312
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ III

Dziewczyny pomocy wiem, że ten temat był poruszany pewnie setki razy ale mi się spieszy, remont w domu i zaraz wyjazd.... Więc wyjeżdzam z moim tż i w tym czasie wypada mi plamienie z odstawienia czyli masakra ;/ Mam pytanie, czy dobrez zrozumiałam, że mogę zacząć następne opakowanie tab bez robienia 7-dniowej przerwy? Czy to będzie miało jakiś wpływ na organizm? Pytam bo tak fajnie się zapowiadało a tu...
Bella 2312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 19:07   #3678
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Bella 2312 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy wiem, że ten temat był poruszany pewnie setki razy ale mi się spieszy, remont w domu i zaraz wyjazd.... Więc wyjeżdzam z moim tż i w tym czasie wypada mi plamienie z odstawienia czyli masakra ;/ Mam pytanie, czy dobrez zrozumiałam, że mogę zacząć następne opakowanie tab bez robienia 7-dniowej przerwy? Czy to będzie miało jakiś wpływ na organizm? Pytam bo tak fajnie się zapowiadało a tu...
wiesz, że było poruszane, ale głupio pytasz wystarczy wziąć do ręki ulotkę.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 19:11   #3679
Niewymierna
Rozeznanie
 
Avatar Niewymierna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 737
Dot.: Stosuję prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy :) CZĘŚĆ II

okropne były z wypustkami, byłam cała otarta od nich i zero przyjemności.

Te fioletowe to elite.
My lecimy na arouser bo jako jedyne się nie zsuwają.

A co do tabletek to ja raczej zapominać nie będę, jak antybiotyk to wiadomo, że dodatkowo prezerwatywa a ziółek nie zdarza mi się pić :P

Edytowane przez Niewymierna
Czas edycji: 2012-07-18 o 19:13
Niewymierna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 19:20   #3680
czarodziejka18
Raczkowanie
 
Avatar czarodziejka18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 414
Dot.: Stosuję prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy :) CZĘŚĆ II

Hejka dziewczyny Przyszłam do Was z wątku o tabletkach. na razie przeszłam na gumki, po stosowaniu tabletek(lekarz mi zalecił coroczne trzymiesięczne przerwy,nie wiedziałam że tak nie wolno,ze to głupota i może rozregulować organizm,niektóre forumowiczki mnie za to zrugały). Jak na razie nie narzekam na gumki, choć przyznaję że trudno mi się było przestawić,a nawet teraz mam obawy (wiem że bezpodstawne,prezerwatywa nigdy nie pękła,ani się nie zsunęła). Tż też mi sie ostatnio zwierzył,ze jakoś nie ufa gumkom,chociaż kiedy brałam tabletki, to bał sie z kolei o moje zdrowie,bał się że skutkami ubocznymi moze być niepłodność albo rak. Tragedia.Jestem strasznie niezdecydowana czy wrócić do tabletek, czy zrezygnować z nich całkowicie i zostać przy prezerwatywach.Pewnie uznacie mnie za nieodpowiedzialne dziecko.To nie tak, gdyby zdarzyła się wpadka,tragedii by nie było,zdaje sobie sprawę ze żadna metoda nie daje stuprocentowego zabezpieczenia.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Cytat:
Napisane przez hellogoodbye Pokaż wiadomość
Te z wypustkami to chyba PleasureMax ale czytałam, że ponoć lipka i nie warto kupować
Lipa tzn pękają? Trochę mnie postraszyłaś,my ich ostatnio używaliśmy
__________________
D.

Blanka mój Aniołek
czarodziejka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 19:29   #3681
Bella 2312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 59
GG do Bella 2312
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ III

Tak bo wolę być spokojną w 100% i zawsze lepiej do mnie trafia to co ktoś mówi z doświadczenia ;D
Bella 2312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 20:00   #3682
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ III

Tylko weź pod uwagę, że możesz potem plamić cały miesiąc. Albo źle się czuć. Albo... itp. Nie ma reguły na zachowanie organizmu przy połączeniu opakowań. Robisz to na własne ryzyko.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 20:25   #3683
Bella 2312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 59
GG do Bella 2312
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ III

No i co mam zrobić? załamka...
Bella 2312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 20:30   #3684
OoDestinyoO
Wtajemniczenie
 
Avatar OoDestinyoO
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Trzy metry nad niebem.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Stosuję prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy :) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez czarodziejka18 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny Przyszłam do Was z wątku o tabletkach. na razie przeszłam na gumki, po stosowaniu tabletek(lekarz mi zalecił coroczne trzymiesięczne przerwy,nie wiedziałam że tak nie wolno,ze to głupota i może rozregulować organizm,niektóre forumowiczki mnie za to zrugały). Jak na razie nie narzekam na gumki, choć przyznaję że trudno mi się było przestawić,a nawet teraz mam obawy (wiem że bezpodstawne,prezerwatywa nigdy nie pękła,ani się nie zsunęła). Tż też mi sie ostatnio zwierzył,ze jakoś nie ufa gumkom,chociaż kiedy brałam tabletki, to bał sie z kolei o moje zdrowie,bał się że skutkami ubocznymi moze być niepłodność albo rak. Tragedia.Jestem strasznie niezdecydowana czy wrócić do tabletek, czy zrezygnować z nich całkowicie i zostać przy prezerwatywach.Pewnie uznacie mnie za nieodpowiedzialne dziecko.To nie tak, gdyby zdarzyła się wpadka,tragedii by nie było,zdaje sobie sprawę ze żadna metoda nie daje stuprocentowego zabezpieczenia.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------



Lipa tzn pękają? Trochę mnie postraszyłaś,my ich ostatnio używaliśmy
Witaj kilka dziewczyn z wątku także brało tabletki(w tym tez i ja) i każdej z nas było ciężko przestawić się na gumki,ale początki są zawsze trudne może to doda Ci otuchy ale minie mi niedługo rok po odstawieniu tabletek i od tamtej pory na gumkach jesteśmy z Tż i żadnych niebezpiecznych sytuacji (pęknięcia,zsunięcia) nie mieliśmy

Chyba chodziło hellogoodbye że nie ma w tych z wypustkami żadnej przyjemności
OoDestinyoO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 20:42   #3685
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ III

Zawsze można wyłykać mniej tabletek, albo więcej - tylko w tym przypadku niewiele więcej, by organizm tego nie traktował jako połączenie.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 23:54   #3686
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: Biorę tabletki i NIE jestem w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) CZĘŚĆ III

Ja biorę tabletki prawie półtorej roku i nadal mam schizy czasem xD nie są to jakieś spektakularne ale są ;p zawsze mam krwawienie z odstawienia w 4 dzień a ostatnio mi wypadło w 5 i się martwiłam ;p ale w tedy pomogło mi ochrzan stąd ,spokojnie poczekałam jeszcze dzień i przyszło xD codziennie sprawdzam czy aby na pewno wzięłam tabletkę i zdarza mi się kilka razy w miesiącu sprawdzać czy moja przerwa trwała aby na pewno 7 dni xD Uważam że to bardzo wygodna i fajna forma antykoncepcji ale jestem trochę przewrażliwiona ;p np. teraz mam banie na owsiankę rano ( tak wiem już o tym rozmawiałyśmy) i często ją jem godzinę góra dwie po przyjęciu tabsa. Mimo iż wiem że to nic nie szkodzi to i tak siedzi we mnie taki minimalny niepokój ;p ale i tak owsiankę głownie jest moim śniadaniem :3
Będę chyba musiała połączyć opakowania bo krwawienie wypada mi akurat na woodstock a za raz po festiwalu jedziemy pod namiot nad jezioro ;/
PS. Któraś z dziewczyn jedzie na woodstock?;>
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 07:06   #3687
lina1497
Rozeznanie
 
Avatar lina1497
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 583
Dot.: Stosuję prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy :) CZĘŚĆ II

Witam, jestem nowa na tym wątku jednak mam nadzieję że możecie pomóc mi w minimalnym stopniu. Kochałam się z moim chłopakiem, to byl nasz pierwszy i drugi raz. Użyliśmy prezerwatywy, nie zsuneła się, chłopak nie kończył też we mnie. Po stosunku sprawdzaliśmy prezerwatywe nalewajac do niej wody, raczej nic nie ciekło jednak.. i tu pojawia się problem w tej wodzie której nalalismy do prezerwatywy zauwazylismy drobne kawalki jakby bialej zawiesiny. Wiecie może co to może być ? z góry dziękuje za pomoc
lina1497 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 07:09   #3688
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Stosuję prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy :) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez lina1497 Pokaż wiadomość
Witam, jestem nowa na tym wątku jednak mam nadzieję że możecie pomóc mi w minimalnym stopniu. Kochałam się z moim chłopakiem, to byl nasz pierwszy i drugi raz. Użyliśmy prezerwatywy, nie zsuneła się, chłopak nie kończył też we mnie. Po stosunku sprawdzaliśmy prezerwatywe nalewajac do niej wody, raczej nic nie ciekło jednak.. i tu pojawia się problem w tej wodzie której nalalismy do prezerwatywy zauwazylismy drobne kawalki jakby bialej zawiesiny. Wiecie może co to może być ? z góry dziękuje za pomoc
sperma. Jak my jechaliśmy na gumach i Tż parę razy sprawdzał gumę w wodzie to właśnie tak wyglądała sperma :P
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 07:18   #3689
lina1497
Rozeznanie
 
Avatar lina1497
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 583
Dot.: Stosuję prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy :) CZĘŚĆ II

tak tylko że moj chłopak doszedł dopiero kilkanascie minut pozniej a za pierwszym razem wcale.. i to były moze 2 male kawaleczki tej zawiesiny
lina1497 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 08:02   #3690
wontrubka
Wtajemniczenie
 
Avatar wontrubka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 641
Dot.: Stosuję prezerwatywy i NIE jestem w ciąży, czyli wątek antyschizowy :) CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez lina1497 Pokaż wiadomość
tak tylko że moj chłopak doszedł dopiero kilkanascie minut pozniej a za pierwszym razem wcale.. i to były moze 2 male kawaleczki tej zawiesiny
podtrzymuję odpowiedź Arya90 Sperma. Ew. Płyn preejakulacyjny. W każdym razie bardzo normalne zjawisko

czarodziejka18, ja również podobnie jak Destiny już rok na gumach, też przeszłam z tabletek i nic się nie działo niepokojącego (odpukać) A co do tych przerw co rok, to wcale nie takie głupie i tak naprawdę od ginekologa zależy... Ja tez miałam przymusową przerwę ze względu na kiepskie wyniki. Też mi lekarz kazał przerwać na 3 miesiące (tylko że ta przerwa przeciągnęła mi się do roku, naprawdę świetnie się czuję bez tabsów! ). Gumy są OK!
__________________
Zacznij. Reszta pójdzie łatwo






wontrubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.