Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-18, 18:59   #2821
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość
Oli- i Ty kobieto miałaś zastrzeżenia do swojej figury ?? Kompletnie nie rozumiem dlaczego...
Piękna z Ciebie kobieta, taki mój ulubiony typ urody
dziękuję miło usłyszeć takie słowa ale, kochana, te fotki są sprzed dwoch lat, wiec póki co chciałabym wygladac tak jak wtedy, chociaż wtedy oczywiście chcialam byc "mniejsza" i potem (dokladnie bezposrednio przed ostatnia ciążą) rzeczywiście mialam jeszcze "szczuplejszy" okres ale generalnie chyba mam cos z głową, bo nigdy nie jestem z siebie w 100% zadowolona i zawsze chcę byc jeszcze szczuplejsza niektórzy moga to zakwalifikować pod zaczątki czy skłonność do anoreksji, jednak ja twierdzę, ze mi to nie grozi, bo za bardzo lubie jeść
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 19:20   #2822
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Bodzio spi od 19:00, zabawki posprzatane, kuchnia ogarnieta, kolacja zjedzona... teraz herbatka i chwila blogiego lenistwa, mmm...
a potem tona prasowania

tz przyniosl mi dzis kwiaty, tak bez okazji daaawno tego nie robil

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Że niby tylko foch na mleko ?? Bo do inne posiłki wcina (w sumie troche mniej niż zwykle, ale je)
wiesz co, u mojego to co nowy zab to nowy foch, to na mleko, to na kasze, to na zupe (wczoraj zjadl pierwsza od miesiaca ) to na jakiekolwiek jedzienie, nie trafisz za nim

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia_aa Pokaż wiadomość
taaa ja tez dostaje odrazu białej gorączki

czesc wszystkim
nie doczytałam jeszcze Was, widze ze tempo podkręcone a przywyklam juz że myk myk i doczytane
co to ja miałam napisac..?lecą u nas te dni okropnie szybko ostatnio, w sumie to dziennie gdzies jezdze, ostatnio nawet sama z malym wczoraj bylam go zapisac na rehab do poradni przyszpitalne i UWAGA szok! dowidziałam sie ze nie dosc ze termin juz na za tydzien to jeszcze obejmnie mnie, znaczy dziecko badanie neurologiczne, psychologiczne i logopedyczne!!! w ramach tego jednego skierowania na rehab.! normalnie nie mogłam uwierzyc ze znajduje sie w polskim szpitalu, jeszcze babki takie miłe tak fajnie podchodziły do dzieciaków, no baaardzo byłam pozytywnie zaskoczona

dzis byłam w CH w poszukiwaniu butów na wesele...pzrymierzałam przymierzałam...jak mi sie coś podobalo i było wygodne to rozmiaru nie było;/ za to kupiłam podkład bo musze coś na tą twarz narzucić jutro pojade do innego CH może tam coś wyszukam, a pozatym spodobaly mi sie takie wycieczki z malym.

aktualnie mały leży na ziemi, bawi sie smoczkiem który co chwila od niego odskakuje a ten sie cieszy że może go gonić
milo sie czyta o takich szpitalach, oby takich wiecej
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 19:35   #2823
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 19:40   #2824
saaraa_lub
Rozeznanie
 
Avatar saaraa_lub
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 784
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Nettka
Gratulujemy nowych ząbków
Haa mam fejsa!okazało sie nawet,ze mam konto kiedyś tz mi założył właśnie wstawiłam nawet zdjęcie dane podaję w klubie.
saaraa_lub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 19:40   #2825
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
tz przyniosl mi dzis kwiaty, tak bez okazji daaawno tego nie robil
wow już powiedziałam mojemu, może kiedyś sobie przypomni, że kfiotki istnieją
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 19:58   #2826
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

ale mialam zdziwko
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 19:59   #2827
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Czesc mamuski wieczorowa pora

princ za zebola,oby nastepne wyszly rownie szybko

moja mala zaczela dzis pelzac pelna para,ale mielismy ubaw,najpierw przewrocila sie z plecow na brzuch,podparla rekami i najpierw zgina jedno kolanko i pada,za chwile prostuje i zgina drugie,nagimastykowala sie ze hej,ale jak to slodko wygladalo,a ona jaka zadowolona jak w koncu dopelzla do zabawki

olka pewnie ze fajnie tak wiedziec z kim sie pisze,i zobaczyc go
apropo musze nettke obczaic
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 20:08   #2828
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
tz przyniosl mi dzis kwiaty, tak bez okazji daaawno tego nie robil

mój tego nie robi od mniej więcej 4 lat
ale szczerze mówiąc to ja jakaś mało romantyczna jestem, jeszcze takie polne kwiatki to mnie cieszą ale z kwiaciarni to jakoś tak sobie myślę że za te pieniążki to bym wolała cos innego . Może dlatego że my na dorobku i każdy grosik zbieramy.

saaraa_ mogę prosić dane na pw? Bo ja nie klubowa

A zapomniałam Wam się jeszcze pochwalić jaki numer dzis w nocy odwaliłam. Wstałam do wc, patrze na zegarek w kuchence - 6, ja jakaś wyspana no to myślę sobie nie będę się już kładła tylko wezmę sie za prasowanie dopóki mała śpi. Prasuję sobie i tak się zastanawiam, jakoś tak ciemno... Patrzę na komórkę- 3 w nocy . Jak się okazało nie było wieczorem prądu jak ja już spałam i tż ustawił pierwszą lepszą godzinę
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 20:37   #2829
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

olka buahaha, dobre, az mi przypomnialas, ze tez musze sie zabrac za zelazko
my tez na dorobku, ale i drobne przyjemnosci warto sobie czasem sprawiac, tym bardziej ze o polne kwiaty w centrum miasta tridno

wariateczko gratki dla Beatki
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 20:42   #2830
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
olka buahaha, dobre, az mi przypomnialas, ze tez musze sie zabrac za zelazko
my tez na dorobku, ale i drobne przyjemnosci warto sobie czasem sprawiac, tym bardziej ze o polne kwiaty w centrum miasta tridno

wariateczko gratki dla Beatki
wiem wiem, broń boże nie pisałam złośliwie .

Tylko mi wizaż szwankował?
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 20:46   #2831
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość

wariateczko gratki dla Beatki
czujesz ze rymujesz?
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 21:19   #2832
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

olka nie tylko Tobie,mi caly czas cos muli,zacina,nie otwiera stron,myslalam ze to netu wina ale inne strony dzialaja ok,tylko wizaz szwankuje ehh

uciekam,dobrych nocek mamuski
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 21:38   #2833
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez wariateczka88 Pokaż wiadomość
olka pewnie ze fajnie tak wiedziec z kim sie pisze,i zobaczyc go
apropo musze nettke obczaic

a ja ciebie

Paulinka już prawie od godzinki kima Przed 20 byliśmy na spacerku w końcu przestało padać i zaświeciło słoneczko
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 21:59   #2834
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość

A zapomniałam Wam się jeszcze pochwalić jaki numer dzis w nocy odwaliłam. Wstałam do wc, patrze na zegarek w kuchence - 6, ja jakaś wyspana no to myślę sobie nie będę się już kładła tylko wezmę sie za prasowanie dopóki mała śpi. Prasuję sobie i tak się zastanawiam, jakoś tak ciemno... Patrzę na komórkę- 3 w nocy . Jak się okazało nie było wieczorem prądu jak ja już spałam i tż ustawił pierwszą lepszą godzinę
przypomniało mi się jak mój TZ pojechał do Holandi do roboty(45km) za wcześnie i potem siedział w aucie przed fabryką i kimał też mu się coś poprzestawialo
Cytat:
Napisane przez wariateczka88 Pokaż wiadomość
Czesc mamuski wieczorowa pora

princ za zebola,oby nastepne wyszly rownie szybko

moja mala zaczela dzis pelzac pelna para,ale mielismy ubaw,najpierw przewrocila sie z plecow na brzuch,podparla rekami i najpierw zgina jedno kolanko i pada,za chwile prostuje i zgina drugie,nagimastykowala sie ze hej,ale jak to slodko wygladalo,a ona jaka zadowolona jak w koncu dopelzla do zabawki

olka pewnie ze fajnie tak wiedziec z kim sie pisze,i zobaczyc go
apropo musze nettke obczaic
no słodko to wygląda, te nowe umiejętności a maluchy się tak cieszą a my chyba jeszcze bardziej heheh

Mi też jakoś lepiej jak wiem jak wyglądacie itp
Czekam na dane od Olki bo nie wiem wkońcu jak się nazywa
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 06:35   #2835
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Dzień dobry

Mała przespała całą nocke, do 6 Położyłam ją niedawno do łóżeczka bez pamka, na podkład, a ona kupencje strzeliła...Oczywiście na prześcieradło

Dzisiaj na 13 tż zawozi mnie na uzupełnienie rzęs - będę się upiększać się

---------- Dopisano o 07:35 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
no słodko to wygląda, te nowe umiejętności a maluchy się tak cieszą a my chyba jeszcze bardziej heheh
oj taaaaak
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 06:40   #2836
olka1610
Rozeznanie
 
Avatar olka1610
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 535
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Witam się i ja
U nas noc dziś koszmarna, chyba najgorsza ze wszystkich do tej pory. Nie wiem ile razy wstawaliśmy z tż ale pewnie z 50

janeczko wysłałam pw wczoraj ok 18-30, może nie doszła bo chyba coś sie z wizażem działo w każdym razie chyba się już " znalazłyśmy "

idę się ogarniać, kawa itp
olka1610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 06:56   #2837
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

olka to mozemy przybić sobie 5tki...umnie noc te do bani, mozliwe że niuni idzie druga górna łopata koniec końców - nie chciała ani butli ani cycusia, znudziło jej się nawet lulanie na rączkach, położyłam ją w naszym łózku, popatrzyła na mnie, na tżta...i poszła kimać db że mamy teraz duze łóżko, ani nie odczułam że mała jest z nami

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

ahhh...dzisiaj rano jak jechalismy do city - ja i mała, bo idziemy do lekarza, a tż do pracy, to się poprztykałam z tż, bo coś głupio powiedział. a teraz dostałam smsa ze mam iść kupić sobie coś ładnego
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 06:59   #2838
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
hej mamuski I'm back

cos cinko wam idzie to pisanie, myslalam, ze nowa czesc bedzie a tu takie kwiatki

dostalam jakis czas temu streszczenie od glam ( ) ale licze na wiecej a narazie wiem, ze princ byla na baletach, goldi sie farbowala a dalia bronila (jak poszlo?) musze doczytac chociaz pare stron, co by nie byc calkiem zielona

buziaki wielkie

p.s. princ widzialam twoja fote na fb nie dziwie sie, ze tz sie za innymi nie oglada
hej Muffi
njo farbowałam się i dosłownie wyszłam zielona

nadrabiam wiec licze, ze zaraz doczytam co u Ciebie i F

---------- Dopisano o 07:59 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość
hej hej

baha i pric - gratki moje mistrzynie kierownicy

basiula - witajcie super że wypad w gory się udał ja w zakopcu byłam tylko 2 razy w życiu... chciaąłbym pojechać w góry

Oli - kciuki za 1wszy dzien pracy czekamy na Ciebie wieczorkiem, na relacje

myśle że teraz taki sezon wakacyjny, sporo z nas wyjezdza, spedza czas na spacerach, wiec logiczne ze na wątku cisza mam nadzieje że to się zmieni jak pogoda się zmieni
mam cichą nadzieje, bo lubie bardzo Was i z Wami tu popisac ....
mnie tu wlasnie malo przez wakacje. Ciagle ktos do mnie przychodzi, dzowni, umawia sie ze mna. Jestem juz nawet tym zmeczona i ciesze sie, ze w niedziele wroce do siebie gdzie wiekszosc ludzi ma mnie w
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 07:01   #2839
dominej
Raczkowanie
 
Avatar dominej
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 470
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Dzień dobry
U nas nocka masakryczna - malutka cały czas popłakiwała, budziła się... o 3 musiałam jej zrobic jeść, ale i tak spała niespokojnie - myślę, że to wina zęboli - górnych jedynek, któe wychodzą.. Ale ja głupia nie wpadłam na to żeby jej posmarować w nocy dziąsełka żelem
__________________
Szukam swojego miejsca na ziemi....


Sens mojego życia - Dobrusia (12.10.2011r.)
dominej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 07:02   #2840
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
o, princ dzieki za streszczenie kolejnych rocznic zycze


Baha duzo zdrowka dla Michaska

gdzie moge goldi zobaczyc??

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

dalia no no no gratki wielkie
gdzies na watku wrzucalam foty
bo z ciemnych zrobilam sie zielono-zolta, potem blond, a znow jestem ciemna

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość
welcome back muff

obrona na 5
gratulejszyn

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
a wiecie jak moj F sie za tztem stesknil? Az w szoku bylam, chlopina sie martwil, ze go maly przez 3 tyg zapomni, a on tylko go zobaczyl lapki wyciagnal i z rak mu nie schodzi od czwartku, a jak tz mi go odda na chwile to ryk jakby ze skory obdzierali, w pociagu tylko tata (biedny tz cala droge go na rekach i sie bawic musial ) a jak wychodzi to maly pod drzwiami placze
ojej, wzruszajacy widok
moj Tz by nas nie puscil samych na 3tyg
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 07:03   #2841
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość
o
ahhh...dzisiaj rano jak jechalismy do city - ja i mała, bo idziemy do lekarza, a tż do pracy, to się poprztykałam z tż, bo coś głupio powiedział. a teraz dostałam smsa ze mam iść kupić sobie coś ładnego
tż wymarzony
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 07:10   #2842
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez muffinka90 Pokaż wiadomość
hehe, na rowerze nie jezdzi, ze wzgledu na armagedon zebowo-plesniawkowo-trzydniowkowy zawiesil wszelkie praktyki na rzecz calodobowego wiszenia na matczynych rekach fajnie bylo mowie wam, polecam wszystkim takie atrakcje: wychodzenie 6 zebow jednoczesnie jest zarabiste do tego od miesiaca jego waga nie drgnela, bo nic nie jadl (herbatnik i mikro jogurcik na dobe to nie jedzenie) i teraz nadrabia powoli, znowu je w nocy. Nauczyl sie tanczyc, robic noski noski i w koncu ma gorne jedynki

w pociagu bylo ok, za z powrotem marudzil troche bardziej, ale bylo znosnie, przynajmniej dla mnie, bo tz musial sie ciagle z nim bawic, podnosic do okna i spacerowac po wagonie ale jak na to, ze spedzil 9h w podrozy, wstal o 3:00 nad ranem i w pociagu malo spal, bo wszystko bylo ciekawsze od snu to bylo zadziwiajaco dobrze, takze dumna jestem z mojego synia

a co do chodzenia to ostatnie wprawki robi, czyli ''kica'' uginajac i prostujac nozki calymi dniami, wiec kto wie, kto wie
niezla podroz, dobrze ze Tz musial sie nim zajmowac

6zebow jednoczesnie u nas nadal kasownik

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez wariateczka88 Pokaż wiadomość
ja chyba jestem jakas dziwna bo mi sie te rowerki strasznie nie podobaja,jak ktos nam taki sprezentuje to masakra


---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Napisane przez wariateczka88 Pokaż wiadomość

[/COLOR]a wasze dzieciaczki lubia swoje odbicia w lusterku?Beti jak byla mniejsza za kazdym razem plakala jak sie z nia do lustra podchodzilo,teraz jakas tam reakcja jest,ale ogólnie to nie przepada za lusterkiem,nawet to na macie omija szerokim lukiem
moj uwielbia lustro, moglby siedziec przed nim non stop. Dlatego ubolewam, ze nie ma kontaktu z innymi dziecmi

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość
jade nad morze !!!! mam nocleg za free.... wiec jedynie pociag mnie kosztuje bedzie to najskromniejsze morze, ale dziewczyny... tak sie ciesze nie wiem tylko skąd mamie potem kase oddam

wybywamy z młoda w pon i wracamy w pt nie moge sie doczekać.... jak mi tego potrzeba
ulala super oby pogoda dopisala

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
obaj raczkuja wstaja jedza kable i paprochy z podlogi
zul mowi ze nie ma nic przeciwko bo z nim sa grzeczni
Twoj Zul zrobil sie tez Hirol, ojciec polak godnie zatal matke polke
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 07:11   #2843
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Smacznego, ja też wcinam póki mój bawi się grzecznie na podłodze.

Już o 4.30 dzisiaj go karmiłam, myślałam, że nie zaśnie ale padł wstał o 8

3mam kciuki, aby wyprawa się udała

Ja też muszę się doprowadzić do ładu, bo dziś jazda samolotem

Później wstawię foty na fb

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------




Kochana

Taaaaakkk razem jedziemy, jakoś tak nam dziwnie się rozstać nawet na głupi weekend, może jak bym go podsyłała do dziadków tak jak Ty od początku byłoby lżej, a teraz to jakoś mi tak by było dziwnie

Chcemy gdzieś jechać bo 2 lata w stecz była straszna lipa finansowa, nawet tż nakwiaty nie miał, więc trzeba zadbać o fajny wypad

A muszę się pochwalić że wyjazd nad morze bardzooo dobrze zrobił naszemu związkowi. Mieliśmy czas aby szczerze porozmawiać, wyjaśnić sobie wszystko, wygłupialiśy się jak nastolatkowie. Tż na maxa zbliżył się do Michaiła, nawet wózka mi nie dał prowadzić
Cały czas wygłupy i pomoc aby mi ulżyć jeeeeeeeeeeeeeee
super, ze wyjazd przyniosl tyyyyle korzysci
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 07:11   #2844
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Dobry

u nas nocka taka sobie,mala kolo 2 wstala,nakarmilam ja,i odlozylam i juz prawie spala ale cos tam jej nie pasowalo,wiec ja troche glaskalam,dalam pic z drugiego cyca i wszystko bylo by pieknie i ladnie gdyby nie jakis stwor za oknem,ktory zaczal przerazliwie skrzeczec i piszczec,nie mam pojecia co to bylo w kazdym razie skutecznie obudzil mala,ona sie tak wystraszyla ze nie moglam jej uspokoic,koniec koncow wzielam ja do nas po jakis 15min zasnela w koncu,a rano sie obuzila wprawdzie przed 7 ale taka zadowolona,taka rozgadana,usmiechnieta

ooo goldi wrocilas na dobre?
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 07:12   #2845
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Muff u nas glownym obiektem zainteresowania stal sie smietnik i tez sobie bidne dzieci obierki wyciagaly z niego. teraz nie mamy juz kosza tylko reklamowki na smieci wiszace na wieszaku od scierek
ostatnio w kupie znalazlam spore kawaly papieru (kartka w gratke ), milion razy z buzi wyciagalam przerzute gazety
juz sie martwie co bedzie jak sonia wroci bo ona wszedzie wszystko rozrzuca ostatnio jak byla to jej chlopcy zelki podbierali (bo robila na podlodze parade zelkowych zwierzatek)



Baha peklam- najpierw piszesz ze idziesz na samolocik a potem ze wstawisz foto na fb
moj tez wszystko laduje bo buzi.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 07:16   #2846
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Dobry

U Nas nocka teś fajna. Pobódka na smoka o 4.20 i jedzenie o 5.30 utulałam gza małego w rękach i spał do 7 - kokosił się w swoim wyrku przez 40 min

Princ zazdroszczę Ci tych rzęsideł, w przyszłym miesiącu idę i ja. Od dziś zbieram kasiorkę

Goldi heja a już myślałam, że się na nas obraziłaś

Dziewuchy trzymać kciuki dziś o 11. Obym wyszła zadowolona i z nie spalonymy włosami i nie zielona jak koleżanka wyżej :P a tak na marginesie jak ty to zrobiłaś ???

Odezwę się wieczorkiem. Bo jeszcze bedę latać po sklepach (spożywczych oczywiście )

Edytowane przez Bahamadia_25
Czas edycji: 2012-07-19 o 07:20
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 07:17   #2847
agulan82
Rozeznanie
 
Avatar agulan82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 667
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Hej mamusie
U nas nocka też nie zaciekawa ale ciągle idą górne zęby także nie mogę spodziewać się niczego lepszego.
A pochwalę się, że my już w piątek lecimy do PL to chociaż w dzień trochę odsapnę od moich gwiazd, wiecie, że nawet głupie wyjście po pieczywo rano na koniec bloku do piekarni ale samemu bardzo mnie cieszy i odpręża a w PL są dziadkowie więc takich wyjść będę miała duuuużo więcej
__________________
agulan82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 07:20   #2848
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

u nas nocka spoko. 2 pobudki tylko. Pogoda za oknem deszcz mam nadzieję że się przejaśni bo nie chce mi się w domu siedzieć.

Może w weekend przyjedzie moja mamcia zobaczymy

Miłego dnia mamuśki
zębów nadal nie mamy
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 07:21   #2849
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez agulan82 Pokaż wiadomość
Hej mamusie
U nas nocka też nie zaciekawa ale ciągle idą górne zęby także nie mogę spodziewać się niczego lepszego.
A pochwalę się, że my już w piątek lecimy do PL to chociaż w dzień trochę odsapnę od moich gwiazd, wiecie, że nawet głupie wyjście po pieczywo rano na koniec bloku do piekarni ale samemu bardzo mnie cieszy i odpręża a w PL są dziadkowie więc takich wyjść będę miała duuuużo więcej

Doskonale Cię rozumiem. JA jestem przeszczęśliwa jak mogę sama pojechać do Biedronki więc udanego urlopu chyba nie trzeba Ci życzyc ??
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 07:22   #2850
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Dziewuchy trzymać kciuki dziś o 11. Obym wyszła zadowolona i z nie spalonymy włosami i nie zielona jak koleżanka wyżej :P
mocno zaciskam i czekam na relację z foto oczywiście
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.