Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-18, 10:38   #3421
kffiatusheq
Raczkowanie
 
Avatar kffiatusheq
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 262
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cześć dziewczyny
Cytat:
Napisane przez apricot23 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Czy któraś z Was ma w najbliższym czasie wesele w Akropolu? Albo będzie tam bawić? Chciałabym usłyszeć relację Kiedyś w ogóle widziałam taki post z rozpisanymi weselami PM-ek na 2012 i 2013 rok, orientujecie się gdzie mogę go znaleźć?
apricot23, ja miałam tam wesele 20.08.2011; tu jest moja relacja:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post28973299

Weszłam na chwilę, a tu same nowe loginy, ciekawe czy jakieś PM z 2011 jeszcze tu wpadają
Pozdrawiam cieplutko - i życzę dużo szczęścia tegorocznym PMkom
kffiatusheq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 15:27   #3422
kasia_kasiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 54
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

W końcu byłam u pierwszej spowiedzi ( 2 raz zapowiedzi głosił ) ja wogóle jakaś opóźniona z tym wszystkim jestem :/ Tż jakos chyba jak każdy facet nie jest zainteresowany bardzo przygotowaniami. Co myśli o dekoracji samochodu to już sie nawet nie pytałam. Bo było by pytanie jak zawsze "a dlaczego tak wcześnie?".Tylko od razu zamówiłam taką jaka mi sie podoba. Ja sie martwie że to wszystko późno, on sie pyta czego tak wczesnie. Ręce opadają :/ Czasem niby chciałoby sie zeby jakos zareagował, zaintersował się, ale z drugiej strony chyba mi łatwiej jak już sie o nic nie pyta i nie dyskutuje. Sama już nie wiem. Pare miesięcy temu, jak rozglądałam sie za wódką, to uznał, że on to wesele to by....w dwa tygodnie zorganizował..... A nawet własnej listy gości nie ogrania. Mielismy potwierdzenia do 8 lipca, do tej pory jakieś 20 osób nie zadzwoniło i nie potwierdziło przybycia. Ale przeciez on nie widzi w tym nic złego i nie raczy dzwonić...
Samym ślubem sie nie denerwuje, tylko tymi przygotowaniami, że cos przeocze itp itd. Wy pewnie też tak macie prawda?? Pocieszcie mnie proszę, bo dzisiaj jakis kryzys mam :/

A i powiedzcie mi gdzie zamawiałyście swoje bukiety ślubne i ile mniej więcej one kosztują?? Z tego co sie orientowałam to ceny sa dośc wysokie
__________________
11.08.2012 r. ŻONKA
kasia_kasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 18:07   #3423
Miss Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 106
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez kasia_kasiaa Pokaż wiadomość
A i powiedzcie mi gdzie zamawiałyście swoje bukiety ślubne i ile mniej więcej one kosztują?? Z tego co sie orientowałam to ceny sa dośc wysokie
TŻtem się nie przejmuj, każdy tak ma . Trzeba zawinąć rękamwy za pas i wysyłać ich po konkretne rzeczy (kup takie a takie wino, tyle a tyle itp ). Dla facetów to naprawdę nie jest ważne, jaki kwiatek będzie na samochodzie- onie tego nawet nie widzą (poza wyjątkami w postaci artystycznych dusz)
Co do bukietów- wszystko zależy od rodzaju kwiatów jaki do niego włożysz. Bukiet z róży albo gipsówki będzie tańszy niż ze storczyka czy cantadeski. I najlepiej zamawiać nie w pracowni florystycznej, tylko w zwykłej kwiaciarni- na pewno będzie taniej.
Cytat:
Napisane przez poziomkapaula Pokaż wiadomość


Fajnie trafiliście z księżmi, że nie dali konkretnej ceny. I zazdroszczę, że macie zaprzyjaźnionego księdza - wtedy cała ceremonia ślubna jest dużo piękniejsza, bo ksiądz też cieszy się waszym szczęściem

W Anastazjii moi znajomi byli na weselu i też raczej odradzali. najgorsze było chyba to, że oddzielna sala do tańca, oddzielna ze stołami. I jedzenie też nie powalało na kolana.
U nas też będzie ślubu udzielał wujek TŻta A co do Anastazji popieram- moja siostra miała tam wesele z 5 lat temu wprawdzie, ale właścicielka jest nieprofesjonalna, nie do dogadania, obiecuje cuda-niewidy a rzeczywistość jest niemiłym zaskoczeniem.
Miss Anna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 18:21   #3424
elemeledutkik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 204
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

dziewczyny powiedzcie mi ile płacicie za swoje bukiety?? ja dziś swój zamówiłam i nie wiem czy to dużo czy mało..
__________________


18.08.2012


elemeledutkik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 18:29   #3425
Karolina_83
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_83
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 442
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez black_dvc Pokaż wiadomość
ja bede miala w Oli w Jablonnej, to jest zaraz obok Bychawy spodobal nam sie lokal i cena
Ja tam miałam teraz w czerwcu swoje wesele. Będziesz na pewno zadowolona
Karolina_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 18:32   #3426
Miss Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 106
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez elemeledutkik Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie mi ile płacicie za swoje bukiety?? ja dziś swój zamówiłam i nie wiem czy to dużo czy mało..
Ja też dziś zamawiłam i mi powiedziała że w zależności od tego ile zużyje kwiatów to 150-250zł. Ale ja mam bukiet niestety z samymi drogimi kwiatami w środku :/. Bukiet dla druhny- do 80zł powiedziała, do tego gratis butonierki, dla mnie dwa kwiatki we włosy (jeden zapasowy) i bukiet trzeci do kościoła, bo ja będę bukietem druhny rzucać na oczepinach
Miss Anna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 18:51   #3427
karolinka85
Rozeznanie
 
Avatar karolinka85
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Dziewczyny gdzie kupowałyście garnituty Tź?
__________________
Moje aniołki **
[*] 18.01.2014r.
9t4d
[*] 17.07.2013r. 9t4d
25.08.2012 r.
Nasz ślub
07.10.2011 r.
zdany egzamin na prawko
karolinka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 18:55   #3428
czeremchowa
Zadomowienie
 
Avatar czeremchowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 222
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez karolinka85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie kupowałyście garnituty Tź?
Mój kupował w Zarze. Klasyk, czarny, super
czeremchowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 19:05   #3429
elemeledutkik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 204
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Miss Anna Pokaż wiadomość
Ja też dziś zamawiłam i mi powiedziała że w zależności od tego ile zużyje kwiatów to 150-250zł. Ale ja mam bukiet niestety z samymi drogimi kwiatami w środku :/. Bukiet dla druhny- do 80zł powiedziała, do tego gratis butonierki, dla mnie dwa kwiatki we włosy (jeden zapasowy) i bukiet trzeci do kościoła, bo ja będę bukietem druhny rzucać na oczepinach
no ja zamówiłam dla siebie bukiet ala kula z czerwonych róż średnica 18 cm i z tego będą wychodzić storczyki tajlandzkie białe i będą zwisać na 40-50 cm i płacę za to 120 zł, druhna będzie miała zwykłą małą kulę z czerwonych róż i to kosztuje 100 zł (dziwne dla mnie, ze różnica tylko 20 zł..) i dwie butonierki po 15 zł mój Tż będzie miał z orchideą i różą a drużba samą różę.. w sumie 250zł

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinka85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie kupowałyście garnituty Tź?
mój wczoraj kupił, aż w Świdniku w tej galerii Wenus bo w Lublinie nigdzie nie znaleźliśmy - to dopiero cudaki z nas... ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo dostaliśmy bardzo dużo zniżek ponieważ kupowaliśmy cały zestaw tzn garnitur, buty, krawat, spinki, koszule, pasek, a nawet skarpetki a i się okazało, że przeceniali właśnie garnitury więc sporo zaoszczędziliśmy... a efekt końcowy? =>
__________________


18.08.2012


elemeledutkik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 19:08   #3430
Karola_927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 79
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

120? strasznie tanio za tego typu bukiet, a gdzie zamawiałaś??
Ja już z tydzień ciągnę Tż do Wenus, bo w Olimpie w niedzielę niczego sensownego nie znaleźliśmy a mało tego jeszcze pokłóciliśmy się o rurki;/
__________________
22.08.2006 Ty i Ja
25.08.2012 Pani M.
10.09.2013 Rodzinka się powiększy
Czekając na... Łucję TP 20.05.2014

Edytowane przez Karola_927
Czas edycji: 2012-07-18 o 19:10
Karola_927 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 19:15   #3431
karolinka85
Rozeznanie
 
Avatar karolinka85
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez elemeledutkik Pokaż wiadomość
no ja zamówiłam dla siebie bukiet ala kula z czerwonych róż średnica 18 cm i z tego będą wychodzić storczyki tajlandzkie białe i będą zwisać na 40-50 cm i płacę za to 120 zł, druhna będzie miała zwykłą małą kulę z czerwonych róż i to kosztuje 100 zł (dziwne dla mnie, ze różnica tylko 20 zł..) i dwie butonierki po 15 zł mój Tż będzie miał z orchideą i różą a drużba samą różę.. w sumie 250zł

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------


mój wczoraj kupił, aż w Świdniku w tej galerii Wenus bo w Lublinie nigdzie nie znaleźliśmy - to dopiero cudaki z nas... ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo dostaliśmy bardzo dużo zniżek ponieważ kupowaliśmy cały zestaw tzn garnitur, buty, krawat, spinki, koszule, pasek, a nawet skarpetki a i się okazało, że przeceniali właśnie garnitury więc sporo zaoszczędziliśmy... a efekt końcowy? =>
Możesz zdradzić ile zapłaciliście?
__________________
Moje aniołki **
[*] 18.01.2014r.
9t4d
[*] 17.07.2013r. 9t4d
25.08.2012 r.
Nasz ślub
07.10.2011 r.
zdany egzamin na prawko
karolinka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 19:19   #3432
elemeledutkik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 204
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Karola_927 Pokaż wiadomość
120? strasznie tanio za tego typu bukiet, a gdzie zamawiałaś??
Ja już z tydzień ciągnę Tż do Wenus, bo w Olimpie w niedzielę niczego sensownego nie znaleźliśmy a mało tego jeszcze pokłóciliśmy się o rurki;/
zamówiłam na Wojciechowskiej w tej kwiaciarni, a zapomniałam dodać o 3 storczykach do włosów chyba Pani zapomniała też je wycenić... bo ma mi 2 pomalować, żebym miała 2 czerwone i jeden biały i to będzie na spince zatrzaskowej, taki ala stroik

a do galerii polecam (i to nie jest reklama) to wyszło, że garnitur przeceniki o 400zł pasek dali gratis i na spinki i krawat odjeli 30 zł więc za cały komplet daliśmy 1100zł, więc chyba nie dużo

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

dodam, że buty skórzane, a dokładnie jak to powiedziała Pani skóra cielęca i one 250zł ale to wymysł TŻ żeby tam kupić..
__________________


18.08.2012


elemeledutkik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 19:22   #3433
karolinka85
Rozeznanie
 
Avatar karolinka85
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez elemeledutkik Pokaż wiadomość
zamówiłam na Wojciechowskiej w tej kwiaciarni, a zapomniałam dodać o 3 storczykach do włosów chyba Pani zapomniała też je wycenić... bo ma mi 2 pomalować, żebym miała 2 czerwone i jeden biały i to będzie na spince zatrzaskowej, taki ala stroik

a do galerii polecam (i to nie jest reklama) to wyszło, że garnitur przeceniki o 400zł pasek dali gratis i na spinki i krawat odjeli 30 zł więc za cały komplet daliśmy 1100zł, więc chyba nie dużo

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

dodam, że buty skórzane, a dokładnie jak to powiedziała Pani skóra cielęca i one 250zł ale to wymysł TŻ żeby tam kupić..
Dzięki..
My właśnie szukamy czegoś w przystępnej cenie..i ma być slim choć bardziej bym wolała super slim..
__________________
Moje aniołki **
[*] 18.01.2014r.
9t4d
[*] 17.07.2013r. 9t4d
25.08.2012 r.
Nasz ślub
07.10.2011 r.
zdany egzamin na prawko
karolinka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 19:27   #3434
elemeledutkik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 204
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

warto zobaczyć może Wam coś wpadnie w oko

u nas dziś mija termin potwierdzenia i co?? cały 1 telefon dziś w tej sprawie był i na dzień dzisiejszy nie mam prawie polowy potwierdzeń!!
__________________


18.08.2012


elemeledutkik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 19:34   #3435
karolinka85
Rozeznanie
 
Avatar karolinka85
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 614
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

My potwierdzenia mieliśmy do 10 lipca..i jedynie jakieś 15osób może potwierdziło na 140..
__________________
Moje aniołki **
[*] 18.01.2014r.
9t4d
[*] 17.07.2013r. 9t4d
25.08.2012 r.
Nasz ślub
07.10.2011 r.
zdany egzamin na prawko
karolinka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 20:53   #3436
justyna_b3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 196
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Dziś szukaliśmy z S. koszuli. W niewielu sklepach mają odcień ivory - czesto nawet nie wiedza co to, wiec przestałam juz nawet wymawiać te nazwe, od razu pokazuje ścinek materialu z sukni
Mój S. ma 193 cm wzrostu i w wielu sklepach babki mówią, że nie maja na taki wzrost
A jak sie znalazla w koncu na ten wzrost i kolnierzyc co trzeba, to wisiala jak wor, mimo ze to slim.
Podobno na Peowiakow mozna uszyc koszule, za 200 zl, nie wiem czy to nie jedyna opcja dla nas.
__________________
22.09.2012
justyna_b3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 21:01   #3437
elemeledutkik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 204
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

dziewczyny zrobiłam sama poduszkę na obrączki i nie wiem czy nie wstyd iść z takim czymś :P wyraźcie swoją opinią jak możecie
tylko nie zwracajcie uwagi na obrączki bo to skopiowane jakieś inne:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7180173.jpg (87,0 KB, 73 załadowań)
__________________


18.08.2012


elemeledutkik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 23:58   #3438
apricot23
Przyczajenie
 
Avatar apricot23
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez kffiatusheq Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

apricot23, ja miałam tam wesele 20.08.2011; tu jest moja relacja:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post28973299

Weszłam na chwilę, a tu same nowe loginy, ciekawe czy jakieś PM z 2011 jeszcze tu wpadają
Pozdrawiam cieplutko - i życzę dużo szczęścia tegorocznym PMkom
kffiatusheq!! Dziękuje Ci bardzo za odnośnik do tej relacji! Wzruszyłam się aż i oczywiście cały czas myślałam o tym jak ja to będe przeżywać... Miło słyszeć, że obsługa lokalu tak się spisała, będe spokojniejsza
apricot23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 05:55   #3439
justyna_b3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 196
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez elemeledutkik Pokaż wiadomość
dziewczyny zrobiłam sama poduszkę na obrączki i nie wiem czy nie wstyd iść z takim czymś :P wyraźcie swoją opinią jak możecie
tylko nie zwracajcie uwagi na obrączki bo to skopiowane jakieś inne:P
Mi się podoba
__________________
22.09.2012
justyna_b3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 06:38   #3440
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Miss Anna Pokaż wiadomość
Generalnie taniej wychodzi DJ chociażby z tego powodu, ze na weselu płacisz za jedną osobę talerzyk, a przy orkiestrze za minimun 3 . My mamy orkiestrę ale ja wolałabym DJa. byłam na 3 weselach z DJem i były naprawdę super.

Znalazłam kabel do aparatu więc się pochwalę zakupami
Byłam dzisiaj na fryzurze próbnej i zastanawiam się nad tymi kwiatkami (tylko gożdzik byłby nie w takim kolorze tylko jasny, ale nie mogłam jasnego znaleźć )
Co myślicie?
Zdecydowanie goździk A próbowałaś eustomę? Jest w różnych kolorach I bukiety z nich są piękne
Obrączki macie prawie takie same jak my Tylko my jeszcze mamy z drugiej strony taką obramówkę Ładne
Butki cudne Gratuluje udanych zakupów

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia_kasiaa Pokaż wiadomość
W końcu byłam u pierwszej spowiedzi ( 2 raz zapowiedzi głosił ) ja wogóle jakaś opóźniona z tym wszystkim jestem :/ Tż jakos chyba jak każdy facet nie jest zainteresowany bardzo przygotowaniami. Co myśli o dekoracji samochodu to już sie nawet nie pytałam. Bo było by pytanie jak zawsze "a dlaczego tak wcześnie?".Tylko od razu zamówiłam taką jaka mi sie podoba. Ja sie martwie że to wszystko późno, on sie pyta czego tak wczesnie. Ręce opadają :/ Czasem niby chciałoby sie zeby jakos zareagował, zaintersował się, ale z drugiej strony chyba mi łatwiej jak już sie o nic nie pyta i nie dyskutuje. Sama już nie wiem. Pare miesięcy temu, jak rozglądałam sie za wódką, to uznał, że on to wesele to by....w dwa tygodnie zorganizował..... A nawet własnej listy gości nie ogrania. Mielismy potwierdzenia do 8 lipca, do tej pory jakieś 20 osób nie zadzwoniło i nie potwierdziło przybycia. Ale przeciez on nie widzi w tym nic złego i nie raczy dzwonić...
Samym ślubem sie nie denerwuje, tylko tymi przygotowaniami, że cos przeocze itp itd. Wy pewnie też tak macie prawda?? Pocieszcie mnie proszę, bo dzisiaj jakis kryzys mam :/

A i powiedzcie mi gdzie zamawiałyście swoje bukiety ślubne i ile mniej więcej one kosztują?? Z tego co sie orientowałam to ceny sa dośc wysokie
Nie przejmuj się... Wszystko jest oczywiście do ogarnięcia, a TŻetowie w tym nie pomagają.. Chociaż mój w pewnym momencie zaczął mi mówić, że czemu my nic nie robimy?? Że nie wyrobimy się ze wszystkim.. Nie wiem co mu się stało To fakt, że denerwujące są te przygotowania.. Ja się ślubem trochę stresowałam w dniu ślubu, wcześniej tylko nerwy z usadzaniem gości i takie tam..

Ja za bukiet, róże dla rodziców i świadkowej, butonierki, dekorację auta i kwiatka do włosów zapłaciłam 400 zł.. Trudno mi stwierdzić za ile co Hortensje miałam sprowadzaną z Holandii, więc myślałam, że duuuużo więcej zapłacę

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Cytat:
Napisane przez elemeledutkik Pokaż wiadomość
dziewczyny zrobiłam sama poduszkę na obrączki i nie wiem czy nie wstyd iść z takim czymś :P wyraźcie swoją opinią jak możecie
tylko nie zwracajcie uwagi na obrączki bo to skopiowane jakieś inne:P
Ja miałam zwykłą tackę z Kościoła i wydaje mi się, że to spokojnie wystarczy.. Nie lubię takich poduszek, więc ciężko mi się wypowiadać. Gratuluję talentu.. Ja bym w życiu czegoś takiego nie zrobiła

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Cytat:
Napisane przez justyna_b3 Pokaż wiadomość
Dziś szukaliśmy z S. koszuli. W niewielu sklepach mają odcień ivory - czesto nawet nie wiedza co to, wiec przestałam juz nawet wymawiać te nazwe, od razu pokazuje ścinek materialu z sukni
Mój S. ma 193 cm wzrostu i w wielu sklepach babki mówią, że nie maja na taki wzrost
A jak sie znalazla w koncu na ten wzrost i kolnierzyc co trzeba, to wisiala jak wor, mimo ze to slim.
Podobno na Peowiakow mozna uszyc koszule, za 200 zl, nie wiem czy to nie jedyna opcja dla nas.
Oj to możecie mieć faktycznie problem... Lepiej szyjcie, chyba szkoda Waszego czasu
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 07:17   #3441
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

dziewczyny gdzie kupilyscie swoje buty slubne? obeszlam juz pare razy rozne sklepy i nigdzie nie moge nic dla siebie znalezc;(( wszystkie buty mi spadają

gdzie znajdę ladne zgrabne buty slubne(albo nie koniecznie) pasujace do sukienki w kolorze ivory? bez tych czubow okropnych, najlepiej zakryte...no i przede wszystkim wygodne
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 07:24   #3442
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez black_dvc Pokaż wiadomość
dziewczyny gdzie kupilyscie swoje buty slubne? obeszlam juz pare razy rozne sklepy i nigdzie nie moge nic dla siebie znalezc;(( wszystkie buty mi spadają

gdzie znajdę ladne zgrabne buty slubne(albo nie koniecznie) pasujace do sukienki w kolorze ivory? bez tych czubow okropnych, najlepiej zakryte...no i przede wszystkim wygodne
ja kupiłam w salonie Oliwia na świętoduskiej, bo tam szyję suknię

za garniturem patrzyliśmy w galerii centrum itam Tż będzie kupoiwał, bo dają rabaty i wszystko można fajne dopasować w zestaw


u nas wczoraj był termin potwierdzeń, zadzwoniło kilka osób, ale akurat te których nie byliśmy pewni, a dzisiaj rodzice będą dzwonić do reszty
jak na razie odmówiło nam ok 20 osób
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 07:28   #3443
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez klaudusk_a Pokaż wiadomość
ja kupiłam w salonie Oliwia na świętoduskiej, bo tam szyję suknię

za garniturem patrzyliśmy w galerii centrum itam Tż będzie kupoiwał, bo dają rabaty i wszystko można fajne dopasować w zestaw


u nas wczoraj był termin potwierdzeń, zadzwoniło kilka osób, ale akurat te których nie byliśmy pewni, a dzisiaj rodzice będą dzwonić do reszty
jak na razie odmówiło nam ok 20 osób
no nam zostalo kupno garnituru, ale jest wstepnie zarezerowowany smoking garniturowy +buty i dodatki trzeba dokupic

z moja suknią sie wkurzylam, bo mialam miec wczoraj przymiarkę, ale zostala odwolana na 2 godziny przed umówioną porą:/ i mam w piatek

nie mam butow, bizuterii, dodatkow;(

dzis wreszcie idziemy podpisac umowe z fotografem


a co do potwierdzen to jutro mamy ostateczny termin i raptem jedna osoba z mojej strony zadzwonila:/
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 08:22   #3444
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Ale Wy macie wcześnie te powtwierdzenia.
Nasz ślub 18 sierpnia i jeszcze w najbliższy weekend kończymy zapraszanie, a o potwierdzenia prosimy tydzień wcześniej (d0 12 sierpnia), przecież to wsytarczy. Trudno oczekiwać, żeby ktoś 2 miesiące wcześniej wiedział już na 100%, czy będzie mógł uczestniczyć w uroczystości.
apylka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 08:27   #3445
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez apylka Pokaż wiadomość
Ale Wy macie wcześnie te powtwierdzenia.
Nasz ślub 18 sierpnia i jeszcze w najbliższy weekend kończymy zapraszanie, a o potwierdzenia prosimy tydzień wcześniej (d0 12 sierpnia), przecież to wsytarczy. Trudno oczekiwać, żeby ktoś 2 miesiące wcześniej wiedział już na 100%, czy będzie mógł uczestniczyć w uroczystości.
my specjalnie ustalilismy potwierdzenie tak wcześnie bo sami gotujemy (maMY swoją kucharkę) i w następnynm tygodniu jedziemy już robić pierwsze zakupy, więc trochę byśmy stracili jeżeli kupilibysmy produkty na 250 osób a np 50 osób by odmówiło
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 08:39   #3446
kasia_kasiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 54
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

To zależy do kiedy w lokalu oczekują ostatecznej liczby gości, wtedy też płace 50% sumy. Mam podać tą liczbę na tydzień przed weselem. Ja mam ogromną liczbe gości (w zasadzie to Tż) i naprawdę mi to robi bardzo dużą różnicę, bo nie mam zamiaru kupować wszystkiego dla osób, które nie przyjdą. Szkoda i czasu i pieniędzy. Ja potwierdzenia miałam do 8 lipca, zadzwoniła znikoma liczba osób. No i po to daje się wczesniej zaproszenia, żeby właśnie ta osoba zrobiła tak zeby mogła wziąść udział w uroczystości. Sierpien jest okresem urlopowym
__________________
11.08.2012 r. ŻONKA
kasia_kasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:55   #3447
Miss Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 106
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez karolinka85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie kupowałyście garnituty Tź?
My kupiliśmy garniak z Vistuli w Moda i on w starej galerii centrum, 100 wełna i daliśmy 900zł bo zostały dwie sztuki z tego modelu i akurat był rozmiar TŻcika. To był pierwszy sklepie do którego weszliśmy i w tym sie zakochałam . A mój TŻ prawie wyszystkie garnitury ma z Vistuli albo Vesari i bardzo dobrze się noszą (chodzi w garniaku codziennie do pracy)
Cytat:
Napisane przez elemeledutkik Pokaż wiadomość
u nas dziś mija termin potwierdzenia i co?? cały 1 telefon dziś w tej sprawie był i na dzień dzisiejszy nie mam prawie polowy potwierdzeń!!
U mnie była taka sytuacja że oczywiście ja dzwoniłam po większości gości, no i dwie rodziny mi potwierdziły że oczywiście że będą po czym tydzień później, czyli na dzień przed zapłatą w sali, zadzwonili że jednak nie przyjdą bo nie mają pieniędzy

Cytat:
Napisane przez elemeledutkik Pokaż wiadomość
dziewczyny zrobiłam sama poduszkę na obrączki i nie wiem czy nie wstyd iść z takim czymś :P wyraźcie swoją opinią jak możecie
tylko nie zwracajcie uwagi na obrączki bo to skopiowane jakieś inne:P
Mi się podoba, bardzo oryginalna no i w motywie Twojego ślubnego bukietu i stylizacji

Cytat:
Napisane przez Myska0 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie goździk A próbowałaś eustomę? Jest w różnych kolorach I bukiety z nich są piękne
Obrączki macie prawie takie same jak my Tylko my jeszcze mamy z drugiej strony taką obramówkę Ładne
Butki cudne Gratuluje udanych zakupów
Eustoma się nie utrzyma we włosach przez całą noc, szybko zwiędnie. Pytałam . Ale będzie prawdopodobnie jako dodatek do bukietu . Cała moja rodzina, druhna, fryzjerka stwierdzili że lepszy storczyk, a na wizażu prawie wszyscy że goździk hihi

Cytat:
Napisane przez black_dvc Pokaż wiadomość
dziewczyny gdzie kupilyscie swoje buty slubne? obeszlam juz pare razy rozne sklepy i nigdzie nie moge nic dla siebie znalezc;(( wszystkie buty mi spadają

gdzie znajdę ladne zgrabne buty slubne(albo nie koniecznie) pasujace do sukienki w kolorze ivory? bez tych czubow okropnych, najlepiej zakryte...no i przede wszystkim wygodne
Ja swoje kupiłam w Demi na lubartowskiej, ale najlepiej wejdź sobie na stronę www.laboda.pl i zobacz czy ci się jakieś podobają. Każde z tych butów są w wersji białe i ivory. Ja mam ivory właśnie. A w demi ich nie było, tylko znalazłam je na stronie i zapytałam czy mogą mi do salonu zamówić i pani powiedziała że oczywiście . Są mega wygodne, mają 10cm obcasu moje a byłam w nich na lekcji tańca i tańczyłam 60 minut i nawet nie poczułam że mam tak wysokie buty.
Miss Anna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 10:40   #3448
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Miss Anna Pokaż wiadomość
My kupiliśmy garniak z Vistuli w Moda i on w starej galerii centrum, 100 wełna i daliśmy 900zł bo zostały dwie sztuki z tego modelu i akurat był rozmiar TŻcika. To był pierwszy sklepie do którego weszliśmy i w tym sie zakochałam . A mój TŻ prawie wyszystkie garnitury ma z Vistuli albo Vesari i bardzo dobrze się noszą (chodzi w garniaku codziennie do pracy)

U mnie była taka sytuacja że oczywiście ja dzwoniłam po większości gości, no i dwie rodziny mi potwierdziły że oczywiście że będą po czym tydzień później, czyli na dzień przed zapłatą w sali, zadzwonili że jednak nie przyjdą bo nie mają pieniędzy


Mi się podoba, bardzo oryginalna no i w motywie Twojego ślubnego bukietu i stylizacji


Eustoma się nie utrzyma we włosach przez całą noc, szybko zwiędnie. Pytałam . Ale będzie prawdopodobnie jako dodatek do bukietu . Cała moja rodzina, druhna, fryzjerka stwierdzili że lepszy storczyk, a na wizażu prawie wszyscy że goździk hihi


Ja swoje kupiłam w Demi na lubartowskiej, ale najlepiej wejdź sobie na stronę www.laboda.pl i zobacz czy ci się jakieś podobają. Każde z tych butów są w wersji białe i ivory. Ja mam ivory właśnie. A w demi ich nie było, tylko znalazłam je na stronie i zapytałam czy mogą mi do salonu zamówić i pani powiedziała że oczywiście . Są mega wygodne, mają 10cm obcasu moje a byłam w nich na lekcji tańca i tańczyłam 60 minut i nawet nie poczułam że mam tak wysokie buty.
Ja miałam eustomę we włosach i przez całą noc wytrzymała więc nie wiem kto Ci tak powiedział.. Może zależy temu komuś na sprzedaży droższych kwiatków Storczyk jest taki jak dla mnie za bardzo popularny ostatnimi czasy i taki jakby sztuczny.. No ale co kto woli
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 11:16   #3449
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez karolinka85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie kupowałyście garnituty Tź?
my na targu pod zamkiem za 350 zł

Cytat:
Napisane przez black_dvc Pokaż wiadomość
dziewczyny gdzie kupilyscie swoje buty slubne? obeszlam juz pare razy rozne sklepy i nigdzie nie moge nic dla siebie znalezc;(( wszystkie buty mi spadają

gdzie znajdę ladne zgrabne buty slubne(albo nie koniecznie) pasujace do sukienki w kolorze ivory? bez tych czubow okropnych, najlepiej zakryte...no i przede wszystkim wygodne
ja buciki kupiłam pod Novą na targu
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 18:43   #3450
sylwia7207
Raczkowanie
 
Avatar sylwia7207
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 90
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Dziewczyny czy któraś z Was miała bądź szyje sukienkę z salonu mona lisa na głebokiej? Pochodziłam dzisiaj troszkę po salonach i tam spodobała mi się sukienka i chyba juz sobie zamówięJakieś opinie o tym salonie ?I sama nie wiem czy wypożyczyć(połowa ceny sukni) czy kupic ?
Ogólne wrażenia o salonie mam bardzo pozytywne.Pani bardzo duzo doradzała, podpowiadała, naprawdę obsługa chyba najlepsza ze wszystkich salonów
__________________
31.12.2008 - poznaliśmy się
24.12.2011- zaręczeni
08.06.2013- ślubujemy

sylwia7207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.