farby "LONDA" - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-18, 08:03   #571
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Farba Londa

Cytat:
Napisane przez zaneczka Pokaż wiadomość
Napisalam odpowiedz ale gdzies znikla-wiec pisze jeszcze raz.
Farbe,ktora chce polozyc to Londa Color Blend nr 17 jasny blond.
I jeszcze jedno pytanie-czy mam farbe pedzlem rozciagac do odrostu az po konce czy moze na tych dluzszych lapkami???
Farbowalam kiedys Lorealem,ktory mial taki aplikator i nawet na ulotce bylo zeby rekami potem wzdluz rozciagnac....

Na koniec zblenduje-bo widze ,ze tu kazdy tak robi i chyba warto.

Wahalam sie miedzy 17 a 18-czy mozesz wkleic fotke jak wygladaja Twoje wlosy w 18????
Ja jutro wieczorem fabuje (((( i sie jakos boje.
Napisze potem co i jak.
Hej postaram się podpowiedzieć. Osobiście dla zrównania Twoich obecnych włosów zrobiłabym tym razem 17. 18 możesz przy kolejnych farbowaniach. 17 na pewno nie wyjdzie Ci mega jasno. Jest to kolor bardzo naturalny, moim zdaniem taki ciepło-zimny. W każdym razie bardzo ładny. Pisałam o nim dłuższe odczucia po farbowaniu kilka stron wstecz w tym wątku. Tam są także fotki. Zdjęcia 18 nie mam póki co na kompie, gdyż mam ten kolor od tygodnia. Zdecydowałam się na niego po roku robienia 17 gdyż po prostu znudził mi się ten sam kolor przez tyle czasu. 18 na pewno jest na początku dość szara, dlatego przez pierwsze mycia starałam się go trochę wypłukać. Teraz jest śliczny taki raczej ciepły jasny blondzik. Zobaczę kiedy zacznie się zmieniać jak mnie nie zadowoli to wrócę do mojego pewniaka jakim jest 17.

Jeśli chodzi o Ciebie to polecam Ci na pierwsze farbowanie nałożyć najpierw na te odrosty ciemne Twoje naturalne. Potem nic złego się nie stanie jak nałożysz resztę farby od razu na całe włosy aby zrównać kolor balejażu i reszty Twojej. Ta opcja w sumie tym bardziej się wydaje ok, że pewnie między tymi jaśniejszymi pasemkami od balejażu masz też swoje ciemniejsze włosy. No i potem po nałożeniu na całość nie przedłużasz czasu tylko całość trzymasz 3o min (czyli jak zaczęłaś od odrostów, to one będę ciut dłużej pod działaniem farby niż reszta więc ok). Ewentualnie możesz zrobić, że najpierw odrosty i czekasz tak z nimi 20 min i potem na 10 kładziesz na całość. Też powinno być ok. Generalnie moim zdaniem jak zrobisz tak będzie spoko. Ta farba nie niszczy włosów i jest dość bezpiecznym kolorem, choć wiadomo każdy ma inne włosy daj znać jak wyszło.

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez ajam89 Pokaż wiadomość
myslicie, że jest szansa, że londa 18 przyciemniłaby troche włosy. Mam obecnie bardzo, bardzo jasny blond, chciałabym przyciemnić, tak ze 2 tony, jest szansa, ze jeśli położe tą londę to kolor troszke się przyciemni? ewentualnie moglabym zmienić oxydant na 6%, bo w londzie jest chyba 9%, ale znowu nie chciałabym, żeby wyszedł mi jakiś ciemny blond
Na pewno Ci nie przyciemni. Jeśli masz teraz mega jasne, to wyjdzie Ci dużo szarości. Potem kolor się zmyje, ale będziesz miała jeszcze jaśniejsze włosy niż masz. Sama wiem to po sobie, gdyż po 17 mam 18 i mam o jakiś ton-dwa jaśniejsze włosy. Ogólnie może lepiej weź 17 jak już chcesz Londę, to u mnie był taki naturalny blond na poziomie 9, ale jak wychodzi na bardzo jasnych włosach to nie wiem, bo takich nie miałam, bo mi się aż tak rozjaśnione nie podobają.

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2012-07-18 o 07:59
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 13:53   #572
zaneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lubsko
Wiadomości: 40
Dot.: Farba Londa

Wklejam zatem 17tke-dla niektorych to moze byc szok-tyle rudosci ale tak to wyglada i poki co-hmm-jest ok.

Choc kolor-totalny szok.

Zdjecie robione z samego rana przy oknie (padal deszcz),sadze,ze w pelni oddaje kolor.
Kolor na pewno sie zmieni-troche wyplucze itd.
Niebieski szampon joanny troche zmieni ton ale powiem ze moje mokre wlosy to Ania z Zielonego Wzgorza.
Nie wiem czemu tak wyszlo-jedyne co dobre to kolor jest jednolity-rowno pokrylo odrost i balejaz.
I tak sie zastanawiam-skoro teraz trzymalam 50 minut calosc to jak bede robila nastepnym razem odrost to ile.......?????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0576.jpg (37,1 KB, 139 załadowań)
zaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 14:26   #573
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: farby "LONDA"

londa professional 5.73 na wodzie 3%
brązowo-złoty jasny brąz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 53563_b.jpg (28,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06735.jpg (93,1 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06681.jpg (119,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06732.jpg (74,6 KB, 22 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 16:46   #574
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Farba Londa

Cytat:
Napisane przez zaneczka Pokaż wiadomość
Wklejam zatem 17tke-dla niektorych to moze byc szok-tyle rudosci ale tak to wyglada i poki co-hmm-jest ok.

Choc kolor-totalny szok.

Zdjecie robione z samego rana przy oknie (padal deszcz),sadze,ze w pelni oddaje kolor.
Kolor na pewno sie zmieni-troche wyplucze itd.
Niebieski szampon joanny troche zmieni ton ale powiem ze moje mokre wlosy to Ania z Zielonego Wzgorza.
Nie wiem czemu tak wyszlo-jedyne co dobre to kolor jest jednolity-rowno pokrylo odrost i balejaz.
I tak sie zastanawiam-skoro teraz trzymalam 50 minut calosc to jak bede robila nastepnym razem odrost to ile.......?????
Hm? Dziwne przecież 17 to jest kolor jasny blond a Tobie wyszedł jak ciemny blond. Aby na pewno dobrze odzwierciedliłaś na zdjęciach kolor? Jak wygląda na żywo? Rudości to nie przypomina także lajcik i pytanie po co trzymałaś aż 50 min? przecież na ulotce jest 30 i mówiłam Ci, że Londa dobrze rozjaśnia i 30 min wystarczy. Ja mam naprawdę ciemne swoje naturalne włosy i bardzo dobrze i szybko te farby mi włosy farbują.

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2012-07-18 o 16:49
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 17:12   #575
zaneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lubsko
Wiadomości: 40
Dot.: Farba Londa

Kolor naprawde jest taki-wlosow celowo nie smarowalam niczym(nawet widac jak mi wloski stoja)-doslownie dzien wczesniej pofarbowane (po nalozony balsam z opakowania),rano tylko rozczesane-i to na szybko.

W tym watku jest dziewczyna ktorej zlapalo tak na rudo-kilka stron wczesniej-i tez mnie to zastanowilo ale ,ze jakos woczas nikt nie podjal tematu to jakos to opuscilam sama ale raczej nie liczylam sie z tym ,ze mi to sie przytrafi.

Nie wiem jakby wygladaly po 35 minutach bo trzymalam 50 ale gdyby...no wlasnie.
Dziewczyny-gdyby nie zalezalo Wam na takim efekcie to nie trzymajcie 50minut.
Ja dzis dostalam kilka komplementow wiec o wczorajszym szoku zapominam.

Iwonsia wstawie fotki za dwa mycia glowy i zobaczymy.

A za jakis czas.....odrosty potrzymam max 35minut i tez 17tka .

A czy wlosy zawsze tak sie blyszcza po tej farbie?Czy to moze ta odzywka?
zaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 12:41   #576
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Farba Londa

Cytat:
Napisane przez zaneczka Pokaż wiadomość
Wklejam zatem 17tke-dla niektorych to moze byc szok-tyle rudosci ale tak to wyglada i poki co-hmm-jest ok.

Choc kolor-totalny szok.

Zdjecie robione z samego rana przy oknie (padal deszcz),sadze,ze w pelni oddaje kolor.
Kolor na pewno sie zmieni-troche wyplucze itd.
Niebieski szampon joanny troche zmieni ton ale powiem ze moje mokre wlosy to Ania z Zielonego Wzgorza.
Nie wiem czemu tak wyszlo-jedyne co dobre to kolor jest jednolity-rowno pokrylo odrost i balejaz.
I tak sie zastanawiam-skoro teraz trzymalam 50 minut calosc to jak bede robila nastepnym razem odrost to ile.......?????
O matko masakra... a jaki dokładnie masz naturalny kolor? mysi ale jasny mysi, czy ciemny mysi? Ciężko się rozjaśniają Twoje włosy? bo mi to wyglada jak kładzione na jakiś ciemny brąz... chciałam farbować 17 ale masakra jakby mi wyszło coś takiego... tzn kolor ok, ale z blondem to nie ma nic wspólnego.

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Hm? Dziwne przecież 17 to jest kolor jasny blond a Tobie wyszedł jak ciemny blond. Aby na pewno dobrze odzwierciedliłaś na zdjęciach kolor? Jak wygląda na żywo? Rudości to nie przypomina także lajcik i pytanie po co trzymałaś aż 50 min? przecież na ulotce jest 30 i mówiłam Ci, że Londa dobrze rozjaśnia i 30 min wystarczy. Ja mam naprawdę ciemne swoje naturalne włosy i bardzo dobrze i szybko te farby mi włosy farbują.
No właśnie widać

I teraz nie wiem czy farbowaą tą 17tką
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 17:17   #577
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Farba Londa

No włos włosowi nie równy, Agatka89 też kiedyś robiła nim (zdjęcia parę stron wcześniej) i wyszło jej dokładnie jak mi więc to jakieś nieporozumienie. Ale kto nie ryzykuje ten nie ma. Ja nie miałam nic do stracenia kładąc te farby, bo żadna inna sobie z nimi tak dobrze nie radziła. Wybór jednak należy do każdej z nas.
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 20:51   #578
zaneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lubsko
Wiadomości: 40
Dot.: Farba Londa

Kolor moich wlosow naturalny to mysi-na sloncu baaardzo plowiejacy -wrecz latwosc do naturalnych jasnych pasemek (wiec zonk) bo naprawde latwo bierze go rozjasniacz.

Tez napalilam sie na ta farbe jak szczerbaty na suchary i wiem co czulam jak poczatkowo ja zmylam....
Ale tu sa zdjecia takiej innej rudej 17tki wiec nie jestem sama!

Oh na pewno nastepnym razem potrzymam pol godziny odrosty i tylko pozniej zblenduje.
Wiem,ze moze bylby inny efekt jakbym teraz to zrobila ale nie zrobilam i przetrzymalam,bo chcialam lepiej ahhh ale wiecie ladnie to wyglada i juz sie wyplukuje i szampon niebieski joanny i przeciwlupiezowy walcza z ta rudoscia,ze nie jest zle-grunt ,ze rowno.

Ale blednie dziewczyny na pewno i stwierdzam to po jednym (acz porzadnym) myciu glowy.

Cierpliwosci-po wekendzie wstawie obecny wowczas (w przyszlosci) kolor wlosow i bede sie sluchala nastepnym razem i wogole.
Z 17tki nie rezygnuje poki co.

Farbe ktora uzywalam byla wazna do 04.2013-moze to tez kwestia tej parti-warto to przemyslec.
Rozrabialam pol na pol-25 ml kremu i 25rozjasniacza-moze trzeba bylo wcisnac calosc-sama juz nie wiem....
Napisalam juz wszystko co wiem-a fotki wkleje
zaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 07:52   #579
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Farba Londa

Cytat:
Napisane przez zaneczka Pokaż wiadomość
Kolor moich wlosow naturalny to mysi-na sloncu baaardzo plowiejacy -wrecz latwosc do naturalnych jasnych pasemek (wiec zonk) bo naprawde latwo bierze go rozjasniacz.

Tez napalilam sie na ta farbe jak szczerbaty na suchary i wiem co czulam jak poczatkowo ja zmylam....
Ale tu sa zdjecia takiej innej rudej 17tki wiec nie jestem sama!

Oh na pewno nastepnym razem potrzymam pol godziny odrosty i tylko pozniej zblenduje.
Wiem,ze moze bylby inny efekt jakbym teraz to zrobila ale nie zrobilam i przetrzymalam,bo chcialam lepiej ahhh ale wiecie ladnie to wyglada i juz sie wyplukuje i szampon niebieski joanny i przeciwlupiezowy walcza z ta rudoscia,ze nie jest zle-grunt ,ze rowno.

Ale blednie dziewczyny na pewno i stwierdzam to po jednym (acz porzadnym) myciu glowy.

Cierpliwosci-po wekendzie wstawie obecny wowczas (w przyszlosci) kolor wlosow i bede sie sluchala nastepnym razem i wogole.
Z 17tki nie rezygnuje poki co.

Farbe ktora uzywalam byla wazna do 04.2013-moze to tez kwestia tej parti-warto to przemyslec.
Rozrabialam pol na pol-25 ml kremu i 25rozjasniacza-moze trzeba bylo wcisnac calosc-sama juz nie wiem....
Napisalam juz wszystko co wiem-a fotki wkleje
I Twoje ostatnie stwierdzenie może być kluczowe. Jak pół na pół? jak by było pół na pół to by było 30 i 30ml bo cała farba ma 60( osobiście mam włosy Twojej długości i taka ilość wystarczyłaby mi może na połowę włosów!!!). Dawałaś tą wodę z opakowania czy inną? Bo w niej nie ma rozjaśniacza żadnego tylko to jest aktywator koloru. Mogłaś jak na 1 farbowanie wykorzystać od razu całą farbę coby lepiej pokryło...zwłaszcza, że farba nie jest mega droga.
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 12:09   #580
zaneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lubsko
Wiadomości: 40
Dot.: Farba Londa

YYYY ja chyba nie rozumiem....

Londa color blend w srodku pudeleczka ma :
-50ml krem-na srodku opakowania jest podzialka taka 25 ml
-50ml plyn (sadzilam,ze to rozjasniacza)a to aktywator koloru-ma ta sama przedzialke na srodku....

Wasze maja wiecej pojemnosci???????

Iwonsia ja 2 farby zuzylam ale mieszlam tak jak pisalam-wyciskalam do miseczki polowe farby i wlewalam pol tego plynu-krem puchnie jak sie go calego rozmiesza wiec no cos Ty.

Uzywalam tylko tego co bylo w kartoniku-tylko!.

Pedzel mialam z Interwionu i tyle.
Wieczorem poszukam tej innej rudej dziewczyny co robila 17tka-chyba sie nie obrazi...
zaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 19:15   #581
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: farby "LONDA"

Hej tak was czytam i ja tez mieszam pol farby najpierw a pozniej drugie pol. Ze wzgledu na to ze sama farbuje sobie wlosy troche mi to zajmuje a najswiezsza farba jest najlepsza bo ta co troche postoi moze sie zaczac aktywowac w miseczce i kolor moze wyjsc rudo. Akurat farbowalam sie tydzien temu wiec jutro dorzuce fotki, niestety kolor nie jest jednolity na gorze jest kolor cieplejszy i nieco ciemniejszy jak reszta ale to ze wzgledu na pozostalosci po rozjasniaczu, ogolem nie ma tragedii i nadal jest to moj nr 1, moze i dzieki temu wlosy wygladaja na naturalniejsze ocenicie same jutro. Aha i ja na odrostach trzymalam ostatnio 50 min a na reszcie malaks 10 min i jest ok. Pozdro
__________________
dbam o włosy od 31.12.2011

zapuszczam do talii


agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-21, 09:09   #582
zaneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lubsko
Wiadomości: 40
Dot.: farby "LONDA"

Ja wczesniej farbowalam juz "komus wlosy" ale ciemniejszymi kolorami i zawsze mieszalam pol na pol-bo :
-moj fryzjer tak robil,
-poza tym tak latwiej rozmieszac farbe,
-jak sie miesza cala to ona puchnie, przy rozmieszaniu nawet tej polowki widac,ze tez powieksza swoj "stan".

Spieram te wlosy i spieram i tak sobie widze,ze jednak odrost nie bedzie jednolity (doszlam do poziomu ciemnego tofi ala cafe latte z cynamonem-jednak).

Ja mam zimny typ urody i nie powiem-dobrze,ze jestem opalona,bo pierwsza faza 17tki rudej chociaz przy opalonej cerze wygladala ok.
Jakby sie komponowala.

Wszedzie szukalam zdjec 18tki i nigdzie nie ma.
Zna moze ktoras z Was linka do takiej fotki???

I tak iwonsia01 po prostu musisz wkleic zdjecia 18tki-nie wiem jak to na Tobie wymoc ale musisz.
Musze to zobaczyc.
zaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 11:29   #583
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez zaneczka Pokaż wiadomość
Ja wczesniej farbowalam juz "komus wlosy" ale ciemniejszymi kolorami i zawsze mieszalam pol na pol-bo :
-moj fryzjer tak robil,
-poza tym tak latwiej rozmieszac farbe,
-jak sie miesza cala to ona puchnie, przy rozmieszaniu nawet tej polowki widac,ze tez powieksza swoj "stan".

Spieram te wlosy i spieram i tak sobie widze,ze jednak odrost nie bedzie jednolity (doszlam do poziomu ciemnego tofi ala cafe latte z cynamonem-jednak).

Ja mam zimny typ urody i nie powiem-dobrze,ze jestem opalona,bo pierwsza faza 17tki rudej chociaz przy opalonej cerze wygladala ok.
Jakby sie komponowala.

Wszedzie szukalam zdjec 18tki i nigdzie nie ma.
Zna moze ktoras z Was linka do takiej fotki???

I tak iwonsia01 po prostu musisz wkleic zdjecia 18tki-nie wiem jak to na Tobie wymoc ale musisz.
Musze to zobaczyc.
Okej jak ma Ci to pomóc to na dniach zrobię fotki, ale mam do dyspozycji tylko aparat z komórki. Ale wcześniej też nim zrobiłam fotki i zamieszczałam tu więc może będzie coś widać. Ale kolor mam prawie 2 tygodnie (we wtorek będzie dokładnie 2) od farbowania. Kolor w sumie mało się zmienił, lekko ocieplił się tylko odrost. Dalej jestem zadowolona
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 12:08   #584
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: farby "LONDA"

Oki wklejam fotki po Londzie 18. Zaznaczam, że miałam dość jasną już podstawę po prawie roku 17, raz miałam też Londę profesjonalna 10.01 z wodą 9%. Kolor jest prawie 2 tygodnie po farbowaniu. Jak widać jest jasnym, dość naturalnym blondem. Lubię go póki co Odrost póki co tylko nieznacznie zmienił barwę i nie widać prawie w ogóle tego. Włosy trochę bardziej suche. Na początku był dość szary, zwłaszcza na tych już wytrawionych włosach ale jak zawsze to bywa szybko ta poświata się zmyła. Dodatkowo po raz kolejny mnie utwierdziła, że nie jest mi do twarzy w zimnych blondach. Wyglądałam dużo starzej w tym silnym, platynowym blondzie. Po 2 myciach uzyskałam to co lubię czyli perłowy blond, w ciepło-zimnej tonacji. Sorki za nieład na głowie, ale nie chciało mi się dziś z nimi nic robić, bo poszłam spać z mokrymi;P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1616.jpg (98,8 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1619.jpg (95,8 KB, 67 załadowań)
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 12:38   #585
zaneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lubsko
Wiadomości: 40
Dot.: farby "LONDA"

Iwonsia01 slicznie - bardzo ladny kolor.

Na pewno zimny i sadze,ze po 17 na pewno skusze sie na 18tke.
Na 100%.

Z 17tka na pewno sie zaprzyjaznie-moze nawet do zimy ale w planach 18tka!

Mimo koloru 17tki na moich wlosach to i tak uwazam,ze ta farba jest naprawde dobra i szkoda wydawac 200zl u fryzjera na koloryzacje-bo efekt po Londzie jest bardzo naturalny choc z kolorem-moglam zrobic test.

Po wczorajszym olejowaniu i dzisiejszym myciu chyba po raz pierwszy zblakly rudosci-a moze juz sie przyzwyczailam?

Jest ladnie wiec nie przekreslam 17tki-ona w sobie cos ma i ogolnie polecam z proba na pasmie od spodu
zaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 13:01   #586
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Oki wklejam fotki po Londzie 18. Zaznaczam, że miałam dość jasną już podstawę po prawie roku 17, raz miałam też Londę profesjonalna 10.01 z wodą 9%. Kolor jest prawie 2 tygodnie po farbowaniu. Jak widać jest jasnym, dość naturalnym blondem. Lubię go póki co Odrost póki co tylko nieznacznie zmienił barwę i nie widać prawie w ogóle tego. Włosy trochę bardziej suche. Na początku był dość szary, zwłaszcza na tych już wytrawionych włosach ale jak zawsze to bywa szybko ta poświata się zmyła. Dodatkowo po raz kolejny mnie utwierdziła, że nie jest mi do twarzy w zimnych blondach. Wyglądałam dużo starzej w tym silnym, platynowym blondzie. Po 2 myciach uzyskałam to co lubię czyli perłowy blond, w ciepło-zimnej tonacji. Sorki za nieład na głowie, ale nie chciało mi się dziś z nimi nic robić, bo poszłam spać z mokrymi;P
A jaki mialas kolor odrostu?
Duzy ten odrost?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 17:02   #587
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: farby "LONDA"

Odrost mam bardzo ciemny blond ciężko rozjaśniający (dlatego tak długo jestem jej wierna, bo reszta zostawia rudość od razu, albo rudzieje po 2 tygodniach) taki gdzieś na poziomie 6-7. Odrosty zawsze mam 1cm-1,5 cm i tylko na nie kładę farbę, na reszcie tylko malaksuje lub kładę na kilka minutek, bo na reszcie się prawie nie zmienia.
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 19:44   #588
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: farby "LONDA"

Jesli chodzi o moje doswiadczenie z 18-stka to wyszlo mi bardzo cieplo tzn odrost, kilka stron wczesniej sa zdjecia, dla mnie wrecz byly zolte, takie slomiane, reszta tam gdzie byly rozjasniane wyszlo ladnie ale jednak dla mnie za jasno mam ciemna oprawe oczu i nie pasuje mi niestety taki kolor, wrzucam tak jak pisalam efekt po 17-stce jak narazie moj nr 1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy1.jpg (31,7 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (26,7 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy3.jpg (38,1 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy4.jpg (34,9 KB, 73 załadowań)
__________________
dbam o włosy od 31.12.2011

zapuszczam do talii


agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 19:50   #589
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez agatka89 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o moje doswiadczenie z 18-stka to wyszlo mi bardzo cieplo tzn odrost, kilka stron wczesniej sa zdjecia, dla mnie wrecz byly zolte, takie slomiane, reszta tam gdzie byly rozjasniane wyszlo ladnie ale jednak dla mnie za jasno mam ciemna oprawe oczu i nie pasuje mi niestety taki kolor, wrzucam tak jak pisalam efekt po 17-stce jak narazie moj nr 1
Bardzo ladny kolor. Ale chyba chłodnawy, nie wydaje sie cieply.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 20:17   #590
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Bardzo ladny kolor. Ale chyba chłodnawy, nie wydaje sie cieply.
fryzjerka uznala go za cieply Tutaj kolor jest po pierwszym myciu, z kolejnym sie ociepla, nie musze wlosow myc zbyt czesto wiec moge sie dluzej cieszyc ladnym kolorkiem Dla mnie jest taki neutralny, bardzo mi odpowiada
__________________
dbam o włosy od 31.12.2011

zapuszczam do talii


agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 20:42   #591
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Bardzo ladny kolor. Ale chyba chłodnawy, nie wydaje sie cieply.
Ale fotki Agatki są po 17 a nie po 18

No mi 17 wychodziła identycznie jak Tobie. Kolor właśnie był neutralny i też długo mi odpowiadał i pewnie nie raz do niego wrócę teraz mam fazę na 18 :P Mi ciepłe kolory właśnie bardziej pasują, gdyż przy zbyt zimnych wyglądam szaro i staro. A 17 jest właśnie taka, że wpada w ciepłe tony ale ogólnie jest zimna i takie tonacje lubię. Do samych popieli nigdy nie dążyłam

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2012-07-22 o 20:48
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 08:48   #592
ajam89
Raczkowanie
 
Avatar ajam89
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 133
Dot.: farby "LONDA"

dziewczyny, 17 ma napewno wode 9%, bo na próbniku wygląda strasznie ciemno, jak dla mnie to ze 3 tony ciemniej od 18
ajam89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 09:45   #593
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez agatka89 Pokaż wiadomość
fryzjerka uznala go za cieply Tutaj kolor jest po pierwszym myciu, z kolejnym sie ociepla, nie musze wlosow myc zbyt czesto wiec moge sie dluzej cieszyc ladnym kolorkiem Dla mnie jest taki neutralny, bardzo mi odpowiada
Znaczy tak-calosc jest chłodna, przy odroście lekko ciepło.
Naturalnie

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Ale fotki Agatki są po 17 a nie po 18

No mi 17 wychodziła identycznie jak Tobie. Kolor właśnie był neutralny i też długo mi odpowiadał i pewnie nie raz do niego wrócę teraz mam fazę na 18 :P Mi ciepłe kolory właśnie bardziej pasują, gdyż przy zbyt zimnych wyglądam szaro i staro. A 17 jest właśnie taka, że wpada w ciepłe tony ale ogólnie jest zimna i takie tonacje lubię. Do samych popieli nigdy nie dążyłam
Ja wiem, zrozumiałam

Cytat:
Napisane przez ajam89 Pokaż wiadomość
dziewczyny, 17 ma napewno wode 9%, bo na próbniku wygląda strasznie ciemno, jak dla mnie to ze 3 tony ciemniej od 18
Wlasnie na probniku jest brazowa
I ja też uwazam ze ma 9%.
W ogóle londa dziwnie numeruje...chyba ta 17 to tak jak w innych firmach 7,1 po prostu.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 17:00   #594
zaneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lubsko
Wiadomości: 40
Dot.: farby "LONDA"

Tak jak obiecalam wklejam zdjecia 17tki na moich wlosach po hm-sama nie wiem ilu juz myciach-niebieski szampon bardzo bardzo pomaga ale ta rudosc na odroscie wydaje sie ubywac.

Ogolnie ten rudy - braz sie wyplukuje do coraz jasniejszego rudego?choc moze to niebieski szampon uwydatnia tak jasne pasma-kolor na pewno zbledl.
Nawet jak sa mokre nie wydaja sie byc tak rude jak byly w chwile po farbowaniu.

Przy tym zdjeciu z odrostem celowo rozgarnelam kudelki zeby bylo widac o co mi chodzi-ogolnie jak zaczesze wyglada to jednolicie choc ta rudosc wylazi....
Prosze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0617.jpg (38,0 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0616.jpg (28,3 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0614.jpg (65,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0615.jpg (31,1 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0613.jpg (19,9 KB, 30 załadowań)
zaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 20:54   #595
agatka89
Raczkowanie
 
Avatar agatka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 349
Dot.: farby "LONDA"

Cytat:
Napisane przez ajam89 Pokaż wiadomość
dziewczyny, 17 ma napewno wode 9%, bo na próbniku wygląda strasznie ciemno, jak dla mnie to ze 3 tony ciemniej od 18
17 jak i 18 ma wode 9%, pisze na buteleczce.

Cytat:
Napisane przez zaneczka Pokaż wiadomość
Tak jak obiecalam wklejam zdjecia 17tki na moich wlosach po hm-sama nie wiem ilu juz myciach-niebieski szampon bardzo bardzo pomaga ale ta rudosc na odroscie wydaje sie ubywac.

Ogolnie ten rudy - braz sie wyplukuje do coraz jasniejszego rudego?choc moze to niebieski szampon uwydatnia tak jasne pasma-kolor na pewno zbledl.
Nawet jak sa mokre nie wydaja sie byc tak rude jak byly w chwile po farbowaniu.

Przy tym zdjeciu z odrostem celowo rozgarnelam kudelki zeby bylo widac o co mi chodzi-ogolnie jak zaczesze wyglada to jednolicie choc ta rudosc wylazi....
Prosze.
Kurcze faktycznie wyszlo Ci dosc dziwnie... Ale ja bym ponownie za niedlugi czas zafarbowala sobie ta 17-stka moze wyjdzie lepiej. A przypomnij prosze jaki mialas wczesniej kolor. Moze zbyt chlodny czasem tak wychodzi, ja bylam przez chwile zielona przez to ze wczesniej farbowalam sie czyms popielatym Ale w miare myc i farbowan kolor wychodzi coraz ladniejszy, moze i w twoim wypadku bedzie podobnie
__________________
dbam o włosy od 31.12.2011

zapuszczam do talii


agatka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 09:42   #596
zaneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lubsko
Wiadomości: 40
Dot.: farby "LONDA"

Agatka89
Moje wlosy przed farbowaniem to byl mysi odrost plowiejacy-szybko bierze mi wlosy slonce, a na reszcie balejaz z matrixa w blondach.

W zasadzie to ten odrost zlewal sie delikatnie z balejazem bo porobily sie juz na nim takie naturalne pasemka.

Na 6 stronie tego watku sa dwie dziewczyny,ktorym 17tka tez wyszla rudo-nie wiem jak bylo potem ale ogolnie rudo bardzo.
Mi sie splukuje i ta jasna podstawa chyba sporo daje ze tak zlazi.

Moj plan dziala na nastepne farbowanie to :
17tka trzymana na odrostach 30 minut,a potem mix z woda max 10 minut ....
i zobaczymy

A po tych planach sa juz plany na 18tke-zdecydowanie .
zaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 13:07   #597
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Uwaga...jestem po farbowaniu Londą, ciemny popielaty blond...doznania:/

Ehhh chyba za wcześnie wychwaliłam tą 18 :/ Mi jednak ten kolor za szybko płowieje. 17 mogłam spokojnie farbować co 4 bite tygodnie a teraz jest lekko ponad 2 tygodnie i kolor dość zżółkł i jest taki spłowiały :/ szkoda, chyba tylko rozjaśniacz umie u mnie na długo zrobić jasny blond. Także tym razem wrócę do 17, której akurat mam jeszcze pół tubki z przed 3 miesięcy na czarną godzinę i za parę dni ona nadejdzie
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 13:19   #598
zaneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lubsko
Wiadomości: 40
Dot.: Uwaga...jestem po farbowaniu Londą, ciemny popielaty blond...doznania:/

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Pokaż wiadomość
Ehhh chyba za wcześnie wychwaliłam tą 18 :/ Mi jednak ten kolor za szybko płowieje. 17 mogłam spokojnie farbować co 4 bite tygodnie a teraz jest lekko ponad 2 tygodnie i kolor dość zżółkł i jest taki spłowiały :/ szkoda, chyba tylko rozjaśniacz umie u mnie na długo zrobić jasny blond. Także tym razem wrócę do 17, której akurat mam jeszcze pół tubki z przed 3 miesięcy na czarną godzinę i za parę dni ona nadejdzie
Iwonsia01 troche mnie dobilas-18tke traktowalam jako moj kolejny "cud".
Wklej zdjecia koniecznie bo musze zobaczyc jak ona teraz wyglada.

Ale tak szczerze mowiac to dla mnie londa musi byc uzywana z niebieskim szamponem-umylam wlosy bez i jakos nie jestem zadowolona-u mnie po prostu jakos przykrywa te rudosc.
Wiec Iwonsia01 zrob niebieskim koniecznie i moze pomoze.
zaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 10:18   #599
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 187
Dot.: Uwaga...jestem po farbowaniu Londą, ciemny popielaty blond...doznania:/

Cytat:
Napisane przez zaneczka Pokaż wiadomość
Iwonsia01 troche mnie dobilas-18tke traktowalam jako moj kolejny "cud".
Wklej zdjecia koniecznie bo musze zobaczyc jak ona teraz wyglada.

Ale tak szczerze mowiac to dla mnie londa musi byc uzywana z niebieskim szamponem-umylam wlosy bez i jakos nie jestem zadowolona-u mnie po prostu jakos przykrywa te rudosc.
Wiec Iwonsia01 zrob niebieskim koniecznie i moze pomoze.
Wiesz co mam płukankę ale ona nic nie daje. Szampony miałam kiedyś, ale moim zdaniem one jak i płukanki sprawdzają się tylko przy włosach rozjaśnianych rozjaśniaczem. Wtedy spełniają swoje zadanie. Przy 17 nie musiałam ani razu przed 4 tygodnie używać innych specyfików jak niebieskie szampony, bo wszystko było na swoim miejscu. Fotki nie zrobię, bo mój aparat w komórce trochę przekłamuje kolory i nigdy nie wyjdzie taki jak mam teraz tragedii nie ma, jutro będzie 3 tyg od farbowania. Poczekam do weekendu czyli będzie prawie 4 i wtedy robię odrosty 17, której mam trochę na zbyciu. Mam nadzieję, że mimo szczelnego zamknięcia jakoś się kolor nie utlenił


Do Agatki: dalej jesteś CG? bo widzę że coraz mniej Ciebie na forum. Ja zrezygnowałam przynajmniej póki co z tych zasad, bo patrząc na prawie roczną przygodę z CG prawie nic się nie zmieniło. Czyli jedyny plus, że nie ma co przepłacać z niektórymi kosmetykami, ale moje włosy kiedyś ładniej się kręciły i tęsknie za tym Miałam takie spiralki a teraz są większe fale;/ Więc postanowiłam wrócić po części do silikonów i starych sprawdzonych rzeczy

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2012-07-30 o 10:20
iwonsia01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 14:00   #600
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: farby "LONDA"

Po 81 (cudna ) i 71 (ruda ) mam ochote wypróbowac 61
Chodzi mi o uzyskanie ciemnego (naprawdę ciemnego) blondu w chłodnej tonacji...
czy ktoś jej uzywał?
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-01 09:27:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:54.