Jaki brązer (bronzer) - wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-04, 20:18   #91
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Brazer do twarzy w CHLODNEJ-Zimnej tonacji

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Właśnie mi to wygląda na pomarańczowy kolor, ale każdy ma inne wyobrażenie. Przypomniałaś mi przypadkowo o pudrach z The Body Shop, takich z wytłaczanym wzorem miodu na powierzchni. One są jasne i matowe, są aż 4 kolory, więc pewnie znalazłby się chłodny odcień. Z niematowych polecam Virtual Joko odcień 13, ale on ma wykończenie satynowe, bez drobinek lekko rozświetlające. Mam ten brązer sfotografowany w swoim wątku wymiankowym obok tego z Essence, więc możesz sobie porównać odcienie.



Ja jestem blada i po zdjęciu widzę, że to nie produkt dla mnie, za ciemny, zbyt mocno napigmentowany, plamy gotowe. Może jeżeli ktoś ma ciemniejszą karnację lub jest profesjonalistą, to sobie poradzi z takim produktem, niestety po licznych doświadczeniach wiem, że ja w tym względzie sobie nie radzę.
To jesteś pierwsza która widzi na mojej twarzy pomarańcz na tych zdjęciach. Może zmień ustawienia monitora

Co do napigmentowania to wystarczy umiejtnie pędzla użyć i plam się nie zrobi KLIK. To nie mój blog, aby rozwiac wątpliwości.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 20:42   #92
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Brazer do twarzy w CHLODNEJ-Zimnej tonacji

Benefit Hoola wg mnie jest cieplutki ....,


Długo szukałam chłodnego bązera ...
Dla mnie ideałem jest cień artystyczny MAP (Make-up Atelier Paris) - nazywa się Ombre Douce .
Jest niedrogi , można go kupić w sklepie internetowym http://folaroni.com/sklep/makijaz-oc...6-wkad-3g.html
Obecnie ten kolor jest akurat niedostępny , bo wizażanki wykupują go na bieżąco ....

My zamawiamy kosmetyki MAP w klubie u agabil1
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 21:47   #93
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Brazer do twarzy w CHLODNEJ-Zimnej tonacji

W chłodnej, szarawej tonacji jest też róż Nyx, kolor nazywa się Taupe. W necie jest sporo zdjęć, więc można zobaczyć, jaki to odcień. Ja kupiłam go na allegro za nie duże pieniądze (nie pamiętam dokładnie, ale coś ok. 40 zł). Przyznam jednak, że nie jest moim ulubieńcem, bo akurat u mnie odcień na twarzy wychodzi nieco brudny .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 22:04   #94
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Brazer do twarzy w CHLODNEJ-Zimnej tonacji

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To jesteś pierwsza która widzi na mojej twarzy pomarańcz na tych zdjęciach. Może zmień ustawienia monitora

Co do napigmentowania to wystarczy umiejtnie pędzla użyć i plam się nie zrobi KLIK. To nie mój blog, aby rozwiac wątpliwości.
Bardzo możliwe, że jest to wina monitora, bo na tych zdjęciach u mnie widać plamy brązera. Co do nakładania, mam kilka brązerów i niestety jak człowiek rano się śpieszy i nie ma możliwości zrobienia makijażu w świetle dziennym, to plamy są, zwłaszcza przy jasnej cerze.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 23:56   #95
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Brazer do twarzy w CHLODNEJ-Zimnej tonacji

Dziewczyny a co sadzicie o tym: ZEBY kupic podklad mineralny prasowany SEPHORA MINERAL - i tam jest mnostwo odcieni brazu chlodne -nprzech laskowy i go stosowac jako chlodny brazer do twarzy ???
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 07:31   #96
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Brazer do twarzy w CHLODNEJ-Zimnej tonacji

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sadzicie o tym: ZEBY kupic podklad mineralny prasowany SEPHORA MINERAL - i tam jest mnostwo odcieni brazu chlodne -nprzech laskowy i go stosowac jako chlodny brazer do twarzy ???
Nie wiem czy dobrze i łatwo się będzie blendować.


Omacałam wczoraj BahamaMama z TheBalm. I powiem szczerze że wygląda to bardzo zachęcająco
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 12:05   #97
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Matowy brązer dla jasnej cery- proszę o radę

Odświeżam wątek, bo po licznych próbach stwierdzam, że dla bladolicej nie ma ładnego brązera. Nie zależy mi na macie, mój idealny puder może mieć małe drobinki, ale chodzi o to, żeby nie miał pomarańczowej bądź rdzawej/czerwonej nuty i pasował do bladej, ale oliwkowej cery.
Próbowałam osławionej Hooli, Bahama Mama, Essence Sun club, Nars Laguna, H&M w złotym opakowaniu i wiele innych. Niestety one są po prostu za ciemne i trudno uzyskać nimi naturalny efekt. Najbliżej ideału jest Nars, ale nie ze względu na kolor tylko na niezbyt mocne napigmentowanie, dzięki czemu łatwo stopniuje się efekt.

Będę wdzięczna za propozycje.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2012-07-15 o 12:05 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 21:38   #98
dentico
Rozeznanie
 
Avatar dentico
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 586
Dot.: Matowy brązer dla jasnej cery- proszę o radę

Cytat:
Napisane przez tobb Pokaż wiadomość
Przyłączam się do osób szukających brązera matowego do jasnej cery, do modelowania.

Tylko że ja poprosiłabym o propozycje brązerów w bardziej przystępnych cenach. Może zna ktoś tego typu brązer za 20-30 zł? Ewentualnie jeśli nic takiego nie ma to może do 50 zł.

Ostatecznie jeśli któraś z was jest zdania że dobry brązer musi kosztować więcej niż 50 zł, to może polecicie jakiś najtańszy z tych droższych?

PS. Szukałam w sklepach (Douglas) brązera Deborah, ale niestety nigdzie nie ma
Z tanich bronzerów polecam W7 Honolulu , super. Z polecenia wiem że Clinique ma chłodny bronzer.
__________________
http://denticoo.blogspot.com/
dentico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 19:28   #99
Hoshi94
Zakorzenienie
 
Avatar Hoshi94
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11 866
Bronzer przy jasnej cerze.

Witam, ostatnio zastanawiam się nad kupnem bronzera, tylko, że ja mam bardzo jasną cerę i boję się że gdy go nałożę będzie to wyglądało bardzo sztucznie. Lecz z drugiej strony moja twarz jest taka "byle jaka" i przydałoby się ją zacząć konturować. Jaki odcień bronzera byłby najlepszy do jasnej cery? I czy w ogóle jest to dobry pomysł?
Hoshi94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 19:41   #100
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Bronzer przy jasnej cerze.

Po prostu kup jasny bronzer odcień odpowiedni do Twojego typu urody. Bronzer pasuje do każdej karnacji, nawet bardzo bladej
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 19:51   #101
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Bronzer przy jasnej cerze.

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Po prostu kup jasny bronzer odcień odpowiedni do Twojego typu urody. Bronzer pasuje do każdej karnacji, nawet bardzo bladej
Ja czegos takiego jak jasny bronzer nie spotkalam . Wszystko dla mnie jest za ciemne, wiec uzywam Skinfinisha mineralnego MACa w odcieniu Medium .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 08:44   #102
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Bronzer przy jasnej cerze.

Jak się nie boisz, to ten oliwkowy puder ze słonecznego zestawu Isadory [ tego za 30 pln w Douglasie ] jest całkiem spoko brązerem przy superjasnej cerze. Ogólnie też nie myśl w kategoriach, że bronzer musi miec napis bronzer na opakowaniu - szukaj ciemnych pudrów, beżowo-pomaranczowych rózy [ np.Suede ze Sleeka ].

Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 18:37   #103
kociaczek88
Wtajemniczenie
 
Avatar kociaczek88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 599
Dot.: Bronzer przy jasnej cerze.

Cytat:
Napisane przez Hoshi94 Pokaż wiadomość
Witam, ostatnio zastanawiam się nad kupnem bronzera, tylko, że ja mam bardzo jasną cerę i boję się że gdy go nałożę będzie to wyglądało bardzo sztucznie. Lecz z drugiej strony moja twarz jest taka "byle jaka" i przydałoby się ją zacząć konturować. Jaki odcień bronzera byłby najlepszy do jasnej cery? I czy w ogóle jest to dobry pomysł?

Myślę że jest to dobry pomysł jeśli masz dostęp do THE BODY SHOP zobacz brązer HONEY BRONZE BRONZING POWDER - w najaśniejszym nr 01
kociaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 20:41   #104
Aghul
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Bronzer przy jasnej cerze.

A ja polecam Ci bronzer z paletki Pretty Compact Flormar w odcieniu P115.
Aghul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 21:09   #105
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: Bronzer przy jasnej cerze.

Z tańszych dla jasnych cer ciekawy jest podwójny bronzer bell w kolorze 020.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 21:48   #106
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Bronzer przy jasnej cerze.

Cytat:
Napisane przez ilonacb Pokaż wiadomość
Z tańszych dla jasnych cer ciekawy jest podwójny bronzer bell w kolorze 020.
prawda, Bell ma w ofercie dosyć jasne pudry brązujące. Najjaśniejszy odcień ale pojedynczy to chyba numerek 23-jak na bronzer jest bardzo jasny
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 10:52   #107
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Bronzer przy jasnej cerze.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;35453451]Ja czegos takiego jak jasny bronzer nie spotkalam . Wszystko dla mnie jest za ciemne, wiec uzywam Skinfinisha mineralnego MACa w odcieniu Medium .[/QUOTE]

Ja z Sephory mam jeden... ale niestety już wycofany Ale MAC też ma takie dość jasne i jak się delikatnie pędzlem nałoży, to powinno być ok Jestem w szoku, że nawet MAC'owe sa dla Ciebie za ciemne
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 11:27   #108
Dominik_Ana
Przyczajenie
 
Avatar Dominik_Ana
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Dot.: Bronzer przy jasnej cerze.

Ja też mam super jasną i używałam bronzera avonu, miał mieniące się drobinki i naprawde ładnie się komponował... nie wiem jak matowe się sprawdzają, poza tym ostatnio dorwałam taki pomarańczowy/brzoskwiniowy róż mineralny BM beauty i z powodzeniem go zastępuje
__________________
Dominik_Ana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 15:25   #109
VanillaGirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 144
Opalona twarz - jaki bronzer ?

Witajcie Od zawsze mam przeogromny problem z malowaniem się - po prostu mi to nie wychodzi. Najgorzej oczywiście makijaż oczu,ale trochę zmieniam temat. Idę niedługo na wesele i chciałabym ładnie podkreślić sobie policzki,a że jestem mocno opalona to chyba nie łatwa sprawa.Zawsze kupowałam na chybił trafił jakieś bronzery i trochę się nimi mazałam,ale efekt nigdy nie był porywający lub w ogóle go nie było. Może polecicie mi coś konkretnego ? Bronzer / puder w kamieniu nie wiem czym się różnią Chodzi mi , by efekt był podobny jak na załączonym obrazku u Kim. Chciałabym `zainwestować` w jakiś dobry, ponieważ zawsze wybierałam jakieś najtańsze ze względu na to,że nie wiedzialam czy dobrze trafię a na kosmetykach się nie znam. Liczę na porady , konkretne nazwy , moze zdjęcia efektów ? Byłabym bardzo wdzięczna.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a4bc98f10005fc444ec97b0e.jpg (80,8 KB, 92 załadowań)
__________________
`I'll follow you until you love me papa - paparazzi `
VanillaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 15:38   #110
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: Opalona twarz - jaki bronzer ?

Sprobuj Ziemii Egipskiej mozna stopniowac kolor i nawet jak sie jest mocno opalonym(sprawdzone na kolzenace) to widac zaakcentowane miejsca.
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 15:46   #111
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Opalona twarz - jaki bronzer ?

Wedlug mnie najlepsze bronzery są z Narsa i Diora
Ja mam Nars w odcieniu Laguna - ciepły odcien brązu, ze złotymi drobinkami, daje delikatny połysk.
Te od Diora mam odcieniach 002 Honey Matte i 003 Amber Matte, mysle, ze skoro jestes juz mocno opalona to lepszy bedzie odcien 003
Oba kolory lekko wpadają w pomarańcz i są matowe. Lepiej się rozprowadza je na twarzy niz ten Narsa
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 16:12   #112
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Opalona twarz - jaki bronzer ?

ja tez mam ten problem, niby jak kupuje bronzer to jest ciemny ale nadaje sie tylko do podreslenia opalenizny twarzy natomiast na poliki jest za jasny. z tanszych moge polecic brozner Virtual, daje swietny polyskujacy efekt, nie ma kawalow brokatu jak niektore, nie znosze z drobinkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg virtual-baked-powder-puder-spiekany.jpg (15,5 KB, 14 załadowań)
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 16:14   #113
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Opalona twarz - jaki bronzer ?

Bronzer którego używa Kim :
http://www.sephora.com/bronze-lights-P209445
w odcieniu Suntan matte
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 00:27   #114
Milanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 208
Dot.: Opalona twarz - jaki bronzer ?

A ja polecam Guerlain Terracotta 02 Brunettes. Cena jest dosc wysoka ale puder jest bardzo wydajny i daje piekny kolor. Wczesniej tez uzywalam tanich pudrow brazujacych i zawsze byl tezn pomaranczowy, ceglasty efekt.
Milanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 18:33   #115
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Róż, bronzer, rozświetlacz - mat/błysk?

Hello Przeszukałam forum, ale nie znalazłam odpowiedzi na pytanie, które mnie trapi. Otóż zawsze używałam matowego różu i rozświetlacza typu tafla w takim perłowym neutralnym odcieniu. Ostatnio jednak marzy mi się perłowy róż terracotta i chciałabym zacząć przygodę z bronzerem. Bardzo podobają mi się dwa z Flormara, ale wygląda na to, że są choć trochę perłowe. I teraz jak to wszystko połączyć, żeby nie wyglądać, jakbym się cała obsypała perłowym pigmentem? Czy więcej niż jeden z tych trzech kosmetyków może być niematowy?
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 18:56   #116
kasiagolenia
Raczkowanie
 
Avatar kasiagolenia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 49
Dot.: Opalona twarz - jaki bronzer ?

Cytat:
Napisane przez VanillaGirl Pokaż wiadomość
Witajcie Od zawsze mam przeogromny problem z malowaniem się - po prostu mi to nie wychodzi. Najgorzej oczywiście makijaż oczu,ale trochę zmieniam temat. Idę niedługo na wesele i chciałabym ładnie podkreślić sobie policzki,a że jestem mocno opalona to chyba nie łatwa sprawa.
Ja używam Inglota Y26, uważam że ma świetny odcień. Wcale nie jest pomarańczowy. Zbrązowiłam nim wiele twarzy Moim zdaniem, to bardziej liczy się umiejętność posługiwania się pędzlem i kosmetykiem niż jego ceną. Są wizażanki, które na stronach internetowych piszą że używają Diora, Maca, Make up store, a jak się wchodzi na galerię to makijaże sa przeciętne. Proponuję więc Inglota za 24 zł, dobry pędzel do brązera np. Sephora contour blush nr 43 i chęci do poćwiczenia przed lustrem. Ważne jest gdzie ten bronzer aplikujesz, staraj się do robić dokładnie pod kośćmi policzkowymi. Na same szczyty kości policzkowych warto nałożyć trochę rozświetlacza, ładnie pasuje rozświetlacz w złotym odcieniu. Taki zabieg wspaniele uwypukli twoje kości policzkowe. Nie wiem jaki masz kształt twarzy, ale bronzera powinnaś też użyć w innych określonych miescach. Jeśli masz poprostu twarz owalną to muskasz nim czoło u nasady włosów, skronie, linię szczęki i brodę. Obserwuj jak zmienia się twoja twarz i jeśli potrzeba ściągnij nadmiar produktu wacikiem. Za pomocą bronzera można osiągnąć piękne efekty, ale można też sobie zaszkodzić, więc ćwicz Kiedyś wyjdzie. W załącznikach zdjęcia mojego ostatniego makijażu, gdzie właśnie używłam bronzera Inglota i złotego rozświetlacza. Do rozświetlacza też się dobry pędzel przyda...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_9675web.jpg (76,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_9366web.jpg (128,1 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez kasiagolenia
Czas edycji: 2012-08-07 o 18:58
kasiagolenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 22:18   #117
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Naprawdę chłodny bronzer

Cześć
Z góry przepraszam, jeśli powielam temat. Korzystałam z wyszukiwarki, ale nie znalazłam żadnych konkretów.

Szukam bronzera o zimnym, zgaszonym odcieniu, wręcz z domieszką fioletu. Czy jest w ogóle taki?
Mam ciepły (żółty) odcień skóry i cokolwiek na nią nałożę, automatycznie się ociepla.
Mam m.in. bronzer W7 - Honolulu (), ale konturowanie nim twarzy kończy się tym, że wyglądam jakbym dostała uczulenia - skóra nabiera czerwonawego koloru Albo w najlepszym wypadku - wyglądam jakbym się opaliła na ciepły brąz/pomarańczowo
Zanim kupiłam ten bronzer, wiele o nim czytałam, na kwc sporo osób pisało, że ten bronzer ma chłodny odcień.
Wiem, że Hoola jest chłodniejsze, ale tylko odrobinę, a to za mało.

Zapadło mi nawet w pamieć takie zdanie z kwc (nie pamiętam czy odnośnie Hoola czy Honolulu): "Jeśli szukacie chłodniejszego odcienia bronzera, to go raczej nie znajdziecie".

Ale może jednak...?

Załączam trochę przypadkowe zdjęcie (cieni ) z internetu. Wydaje mi się, że taki kolor oznaczony numerkiem 2 byłby ok dla mnie. Ale większość bronzerów jest zbliżona raczej do nr 3 Może lepszym wyjściem będzie po prostu kupienie cienia i używanie go jako bronzera? :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cienie.jpg (136,4 KB, 288 załadowań)

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2012-08-09 o 00:00
nhung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 23:29   #118
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Naprawdę chłodny bronzer

http://make-up-stories.blogspot.com/...-blush-on.html
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 23:38   #119
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Naprawdę chłodny bronzer

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Cześć
Z góry przepraszam, jeśli powielam temat. Korzystałam z wyszukiwarki, ale nie znalazłam żadnych konkretów.

Szukam bronzera o zimnym, zgaszonym odcieniu, wręcz z domieszką fioletu. Czy jest w ogóle taki?
Mam ciepły (żółty) odcień skóry i cokolwiek na nią nałożę, automatycznie się ociepla.
Mam m.in. bronzer W7 - Honolulu (), ale konturowanie nim twarzy kończy się tym, że wyglądam jakbym dostała uczulenia - skóra nabiera czerwonawego koloru Albo w najlepszym wypadku - jakbym się opaliła na ciepły brąz/pomarańczowo
Zanim kupiłam ten bronzer, wiele o nim czytałam, na kwc sporo osób pisało, że ten bronzer ma chłodny odcień.
Wiem, że Hoola jest chłodniejsze, ale tylko odrobinę, a to za mało.

Zapadło mi nawet w pamieć takie zdanie z kwc (nie pamiętam czy odnośnie Hoola czy Honolulu): "Jeśli szukacie chłodniejszego odcienia bronzera, to go raczej nie znajdziecie".

Ale może jednak...?

Załączam trochę przypadkowe zdjęcie (cieni ) z internetu. Wydaje mi się, że taki kolor oznaczony numerkiem 2 byłby ok dla mnie. Ale większość bronzerów jest zbliżona raczej do nr 3 Może lepszym wyjściem będzie po prostu kupienie cienia i używanie go jako bronzera? :P
Moze theBalm Bahama Mama?
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 23:40   #120
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Naprawdę chłodny bronzer

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Znam to duo... Ten bronzer wydaje się być bardzo jasny (i chyba nie taki zimny).. No i ma złote drobinki, które ocieplają.
Chodzi mi coś o ciut ciemniejszego, żeby móc stopniować efekt (od delikatnego wycieniowania żuchwy po dość mocne wcięcie pod koścmi policzkowymi).
Nie mniej jednak dziękuję za odpowiedź


Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Moze theBalm Bahama Mama?
Dziękuję, przyjrzę się mu Gdyby był taki jak na pierwszym załączonym zdjęciu, to brałabym od razu Ale to chyba trochę przekłamany kolor niestety Na większości zdjęć wydaje się być cieplejszy, bardziej żółty.

edit. O nie, znalazłam porównanie Bahama Mama (swatch drugi od lewej) z Hoola (pierwszy z lewej) i nie różnią się do siebie za bardzo :/ Jedynie stopniem jasności.

Czekam na dalsze propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg giveaway hot mama 032.jpg (39,3 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG4722.jpg (33,3 KB, 273 załadowań)

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2012-08-08 o 23:55
nhung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-20 22:32:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.