Klub posiadaczek małych biustów!!! - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-27, 15:45   #541
misia22
Raczkowanie
 
Avatar misia22
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 42
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

To ja też sie przyznam mam 156 wzrostu i 70A i to małe
Pozdrowionka
misia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 12:06   #542
asiek150
Raczkowanie
 
Avatar asiek150
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 73
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

a ja mam 158 cm wzrostu, waże 50 kg, i mam staniczek 80A
asiek150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 14:27   #543
Lalka0910
Raczkowanie
 
Avatar Lalka0910
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 201
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

jak wszystkie to ja też sie pochawale: 18 lat, 163 wzrostu, 48 wagi i maleńkie 70A hihihi
__________________
"zycie to raj
ale ludzie o tym nie wiedza
i nie staraja sie wiedziec"


http://www.suwaczek.pl/cache/1522f0ea7b.png
Lalka0910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 16:25   #544
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez blue _eyes Pokaż wiadomość
E tam mam to w du*** Cycki to to nie wszytsko, a male tez sa piekne.
dla nas tak, ale dla innych, cóż...

ee tam, ja się przestałam przejmować, w końcu jeszcze rosną, niewiadomo w jakim rozmiarze przestaną
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 14:28   #545
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez tysia_15 Pokaż wiadomość
dla nas tak, ale dla innych, cóż...
No właśnie. To tylko takie głupie pocieszanie się. A jak pocieszają się kobiety ze zbyt dużym biustem? "Duże piersi są ładne, kręcą facetów, facet zawsze obejrzy się za dziewczyną z dużym biustem niż za płaską deską; spójrzcie ma reklamy i gazety, wszędzie widać bogato wyposażone dziewczyny, pewnie nie bez powodu...".
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 18:26   #546
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
No właśnie. To tylko takie głupie pocieszanie się. A jak pocieszają się kobiety ze zbyt dużym biustem? "Duże piersi są ładne, kręcą facetów, facet zawsze obejrzy się za dziewczyną z dużym biustem niż za płaską deską; spójrzcie ma reklamy i gazety, wszędzie widać bogato wyposażone dziewczyny, pewnie nie bez powodu...".
ale to właśnie ukazuje naszą orginalność

ps. ostatnio widziała filmik, gdzie kolesiana miała taaaaaaaki biust. moim zdaniem to kalectwo
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 21:35   #547
Tataraczka
Rozeznanie
 
Avatar Tataraczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 695
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Dziewczyny, ale jak to jest? Jesli przybieramy na wadze to biust tez się nam powiększa? Sama jestem niska i gruba, a biust mam 80 A, czyli jakbym schudła to chybaby się w ogóle wklęsły zrobił
W rodzinie czuję się jak upośledzona, mama i babcia w moim wieku to miały C, a ja takie miernoty... pocieszanie że "małe jest piękne" wcale mi nie pomaga bo po prostu nie jest! Poza tym, ich kształt jest jakiś taki...trójkątny? Nienawidze moich piersi. Zazdroszczę wszystkim wam samoakceptacji.
Tataraczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 19:35   #548
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

w sumie to powiem że ja ostatnio przytyłam i gucio mi urosło ;D
ale jest cos w tym...
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 22:14   #549
Gina22
BAN stały
 
Avatar Gina22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 188
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Każdy biust może być ładny - i ten mały i ten duży. Kwestia tylko czy jest zadbany i jak się komponuje z całą resztą. Uwierzcie że mały biust mozna równiez pokazać od tej najlepszej strony - wsyztskie delikatne, cieniutkie bluzeczki z wszelkimi koroneczkami, sznureczkami podkreślają jego delikatność, dziewczęcośc i piękno. Naprawdę. Ja sama jestem posiadaczką B70 przy wzroście 160cm - ani maleńki ani duzy, taki sobie, ale znam naprawdę bardzo wiele dziewczyn o maleńkim biuście (A), które nigdy nie moga narzekać na powodzenie. Uwierzcie, że nie wielkośc się liczy. Liczy się całość, całe wrażenie jakie robimy na drugiej osobie, pewność siebie Oczywiście, że duży buist rzuca się w oczy (m.in. dlatego na wszelkich bilboardach widzimy panie z pełnymi piersiami), ale to nie znaczy, że bez niego nie mozna mieć powodzenia
Gina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 14:19   #550
Madzia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 76
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez Gina22 Pokaż wiadomość
Każdy biust może być ładny - i ten mały i ten duży. Kwestia tylko czy jest zadbany i jak się komponuje z całą resztą.
jej dziewczyny, Wy się przejmujecie, że macie miseczke B albo A. Jesteście szczuplutkie więc taki biust Wam bardziej pasuje, niż miseczka C lub D. Ja niestety tak dobrze nie mam Przy wzroście 165 ważę ok 62 kilo i posiadam 6 cm różnicy, nawet nie wiem czy to jest miseczka AA :/ I co ja mam powiedzieć? Oczywiście chciało by się większy biust, ale natury się nie oszuka jedyne co zostaje to przyzwyczaić się do tego co mamy (wiem, wiem dobrze się mówi, sama nie wierze w to co pisze).
Madzia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 10:28   #551
**gwiazdeczka**
Przyczajenie
 
Avatar **gwiazdeczka**
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez Madzia86 Pokaż wiadomość
jej dziewczyny, Wy się przejmujecie, że macie miseczke B albo A. Jesteście szczuplutkie więc taki biust Wam bardziej pasuje, niż miseczka C lub D. Ja niestety tak dobrze nie mam Przy wzroście 165 ważę ok 62 kilo i posiadam 6 cm różnicy, nawet nie wiem czy to jest miseczka AA :/ I co ja mam powiedzieć? Oczywiście chciało by się większy biust, ale natury się nie oszuka jedyne co zostaje to przyzwyczaić się do tego co mamy (wiem, wiem dobrze się mówi, sama nie wierze w to co pisze).

Każda ma biuscik jaki dostała od Bozi i raczej tego nie zmienimy. Ja mam 8 cm różnicy i wiesz co pokochałam te dwa moje malenstwa a co najważniejsze to zaakceptować siebie.
**gwiazdeczka** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-09, 15:29   #552
kasia_heaven
Raczkowanie
 
Avatar kasia_heaven
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 100m od morza :)
Wiadomości: 253
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Ja również zaliczam się do kobietek z małymi piersiami. Nawet tabletki antykoncepcyjne mi nie pomogły. Jedynie stały się bardziej okrąglejsze, na początku, były takie jakby niewypełnione stożki. Mam 172 cm, 57 kg i miseczkę 75B Szerokie ramiona i szeroki rozstaw piersi wygląda dziwnie, ale cóż... noszę push upy oczywiście. Śmieje się, że wielkość piersi odziedziczyłam po Tacie, bo Mama oczywiście ma duże
Heh na studniówce, miałam w każdej miseczce po 3 push-upy ale za to w sukience moje ciało wyglądało proporcjonalnie
kasia_heaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 00:03   #553
nariatka
Raczkowanie
 
Avatar nariatka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 266
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

czesc tez nie mam duzego biustu ale jak czytam tutaj komentarze niektorych dziewczyn to wynika ze mam baaardzo duzy, no a mam 21 lat (no juz 22) , 172 cm wzrostu i biust jakos 75B ale taki od jakichs paru miesiecy bo wczesniej byl maly (jakies 75A), nadal z niego zadowolona nie jestem (bo ksztalt nie pasuje bo rozmiar nie taki) ale powoli zaczynam go lubic dzieki Wam i za to Wam dziekuje (no i mojemu TŻ towi tez) sciskam wizazanki
nariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 00:06   #554
nariatka
Raczkowanie
 
Avatar nariatka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 266
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez kasia_heaven Pokaż wiadomość
Ja również zaliczam się do kobietek z małymi piersiami. Nawet tabletki antykoncepcyjne mi nie pomogły. Jedynie stały się bardziej okrąglejsze, na początku, były takie jakby niewypełnione stożki. Mam 172 cm, 57 kg i miseczkę 75B Szerokie ramiona i szeroki rozstaw piersi wygląda dziwnie, ale cóż... noszę push upy oczywiście. Śmieje się, że wielkość piersi odziedziczyłam po Tacie, bo Mama oczywiście ma duże
Heh na studniówce, miałam w każdej miseczce po 3 push-upy ale za to w sukience moje ciało wyglądało proporcjonalnie
kasia_heaven tak patrze to dosc zblizona budowe mamy bo ja waze jakies 58 kilo tez mam szeroki rozstaw piersi no i szerokie ramiona a co do stanikow to nosze hm.. takie nieusztywniane z wkladeczkami choc bez wkladek a ostatnio dzieki TŻtowi to czesto bez...
nariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 08:19   #555
kasia_heaven
Raczkowanie
 
Avatar kasia_heaven
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 100m od morza :)
Wiadomości: 253
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez nariatka Pokaż wiadomość
kasia_heaven tak patrze to dosc zblizona budowe mamy bo ja waze jakies 58 kilo tez mam szeroki rozstaw piersi no i szerokie ramiona a co do stanikow to nosze hm.. takie nieusztywniane z wkladeczkami choc bez wkladek a ostatnio dzieki TŻtowi to czesto bez...

Witam, ja mam 24 lata Nosze push-upy by lepiej się czuć. Mojemu TŻtowi się podobają moje wisienki, ale zauważyłam, że wszystkie kobiety tak piszą Może jak facet kocha, to wszytsko mu sie podoba Ze stanikami jest ciężko przez ten rozstaw, ale źle się czuje w samych koronkach albo z wkładeczkami.
Heh ostatnio chciałam kupić ładną, seksowną koszulkę nocną. Jak siebie zobaczyłam w przymierzalni... żenada! Teraz szukam koszulki z wbudowanym biustonoszem, ale tych praktycznie nie ma
kasia_heaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 08:23   #556
bubble_gum
Raczkowanie
 
Avatar bubble_gum
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 123
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Mam 18 lat i 70A...żenada. Wszystkie dziewczyny z klasy mają ładne biusty, takie akurat, a ja jestem płaska jak decha. Push-upa nie można założyc na basenie to mnie dobija. Żadna bluzka na mnie ładnie nie wygląda.
bubble_gum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 12:04   #557
nariatka
Raczkowanie
 
Avatar nariatka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 266
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez kasia_heaven Pokaż wiadomość
Witam, ja mam 24 lata Nosze push-upy by lepiej się czuć. Mojemu TŻtowi się podobają moje wisienki, ale zauważyłam, że wszystkie kobiety tak piszą Może jak facet kocha, to wszytsko mu sie podoba Ze stanikami jest ciężko przez ten rozstaw, ale źle się czuje w samych koronkach albo z wkładeczkami.
Heh ostatnio chciałam kupić ładną, seksowną koszulkę nocną. Jak siebie zobaczyłam w przymierzalni... żenada! Teraz szukam koszulki z wbudowanym biustonoszem, ale tych praktycznie nie ma

no taka koszulke dostac to ciezko ale w sumie to ja juz sie nie przejmuje.. push - upy to nosilam kiedys ale dla mnie to meczace troche bylo i niewygodne a ze staniokami to fakt tez mam problem jakis czas temu szukalam na siebie i wyszlo ze trzy razy stanik wymienialam bo w kazdym cos nie tak bylo ale pozneij jak juz trafilam na odpowiedni to superrr
nariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 13:54   #558
kasia_heaven
Raczkowanie
 
Avatar kasia_heaven
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 100m od morza :)
Wiadomości: 253
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez bubble_gum Pokaż wiadomość
Mam 18 lat i 70A...żenada. Wszystkie dziewczyny z klasy mają ładne biusty, takie akurat, a ja jestem płaska jak decha. Push-upa nie można założyc na basenie to mnie dobija. Żadna bluzka na mnie ładnie nie wygląda.
Skąd ja to znam. Ja bardzo późno zaczęłam nosić biustonosz, bo niestety na sutkach by się nie utrzymał, a jak byłam młodsza to nie było tak małych biustonoszy, jak moje guziczki. Teraz już jest o tyle lepiej
Słuchaj tak jak ja szukam koszulki z wbudowanym stanikiem, tak Ty poszukaj stroju. Ostatnio widziałam (sama też muszę sobie kupić), tylko są droższe niestety niż te zwykłe. Ale dla dobrego samopoczucia można się wykosztować
kasia_heaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 15:03   #559
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

a ja zakupiłam taki strój usztywniany z ładnymi mini falbankami i nad morzem było ok tylko czemu na basen do mnie nie poszłam..?
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-10, 15:09   #560
kasia_heaven
Raczkowanie
 
Avatar kasia_heaven
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 100m od morza :)
Wiadomości: 253
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez tysia_15 Pokaż wiadomość
a ja zakupiłam taki strój usztywniany z ładnymi mini falbankami i nad morzem było ok tylko czemu na basen do mnie nie poszłam..?

Jak byłam młodsza to też miałam jednoczęściowy strój z falbankami, wówczas nazywali mnie "czarodziejka z księżyca" przez te właśnie falbanki
kasia_heaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 15:35   #561
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

yy może źle się wyraziłam. chodziło mi o kawałek materiału wystający poza poduszeczkę
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 15:45   #562
bubble_gum
Raczkowanie
 
Avatar bubble_gum
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 123
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez kasia_heaven Pokaż wiadomość
Heh na studniówce, miałam w każdej miseczce po 3 push-upy ale za to w sukience moje ciało wyglądało proporcjonalnie

Studniówka...Marzy mi się sukienka z odkrytymi plecami (taki duży dekolt zwisający prawie do pupy), ale chyba mogę sobie pomarzyc
Z tym kostiumem z usztywnianą górą to jest tak, że nic mi się nie podoba i dziwnie się w nich czuję.
bubble_gum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 16:08   #563
nariatka
Raczkowanie
 
Avatar nariatka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 266
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez bubble_gum Pokaż wiadomość
Studniówka...Marzy mi się sukienka z odkrytymi plecami (taki duży dekolt zwisający prawie do pupy), ale chyba mogę sobie pomarzyc
Z tym kostiumem z usztywnianą górą to jest tak, że nic mi się nie podoba i dziwnie się w nich czuję.
co do tej sukienki to nie myslalas o kupnie stanika samonosnego? ja niestety na swoja stodniowke takowego nie mialam a sukienka na plecach wiazana byla ale to wtedy pokombinowalam i sobie stanik w nia sama wszylam ale jakbym miala mozliwosc to wlansie bym sobie taki samonosny kupila, ponoc sprawuja sie dobrze a takie drogie nie sa na allegro tego pelno .. jak sadzisz?
nariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 16:25   #564
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Dziewczyny ja bez push-upa nigdy nigdzie się nie ruszam-no chyba że po domku chodząc,chodzę bez,i tak mnie nikt nie widzico to kostiumów kąpielowych to niestety zarówno miękkie bikini odpada jak i kostium jednoczęściowy-w takim to bym wyglądała naprawdę jakbym miała z przodu plecy....ale znalazłam bikini z górą trójkącikami usztywniającymi lekko
a mam 20 lat i już się chyba pogodziłam z tym,że już mi piersi nie urosną(no chyba ,ze po porodzie)i chcę,czy nie,muszę je polubić,bo na operację nie zdecydowałabym się nigdy...
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 16:37   #565
bubble_gum
Raczkowanie
 
Avatar bubble_gum
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 123
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez nariatka Pokaż wiadomość
co do tej sukienki to nie myslalas o kupnie stanika samonosnego? ja niestety na swoja stodniowke takowego nie mialam a sukienka na plecach wiazana byla ale to wtedy pokombinowalam i sobie stanik w nia sama wszylam ale jakbym miala mozliwosc to wlansie bym sobie taki samonosny kupila, ponoc sprawuja sie dobrze a takie drogie nie sa na allegro tego pelno .. jak sadzisz?

Myslałam o tym, tylko bałabym się, że się odczepi i spadnie. Co to by było
Już raz tak miałam z biustonoszem z odpinanymi ramiączkami. Chodziłam z jednym ramiączkiem wystającym z rękawa

Słyszałyście coś o tabletkach na powiększenie biustu? czytałam gdzieś o tym, a raczej widziałam reklamę. Jestem naiwna i mam nadzieję, ze jest w tym coś z prawdy, bo jak wiadomo, tonący brzytwy się chwyta
bubble_gum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 23:02   #566
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

to i ja sie dopisuje
razem z moim skromnym 75A :P


pozdrawiam,
kaś
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 12:20   #567
nariatka
Raczkowanie
 
Avatar nariatka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 266
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez bubble_gum Pokaż wiadomość
Myslałam o tym, tylko bałabym się, że się odczepi i spadnie. Co to by było
Już raz tak miałam z biustonoszem z odpinanymi ramiączkami. Chodziłam z jednym ramiączkiem wystającym z rękawa

hahaha a to musialo super wygladac mi znajoma mowila ze ponoc te staniki nie spadaja ona taki miala na slubie i super bylo ale nie bede tak zachwalac bo nie wiem ostatnio sama chcialam sie na cos takiego zdecydowac ale jakos nie mam kiedy

a co do stroju kapielowego to ja stwierdzilam ze mam w nosie co ludzie o mnie pomysla i sobie teraz na wakacje zamierzam kupic bikini trojkaciki taki zwykly jakis nieusztywniany ani nic .. moj obecny stroj kapielowy ma poduszeczki ale tez jakos szczegolnie usztywniany niejest i w sumie jest w porzadku ale bikini lepsze dla TŻta bedzie
nariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 15:31   #568
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

ja mialam samonosny na 100dniowce i nie byłam zadowolona.. jak tanczysz, to sie meczysz, jak sie meczysz, to sie pocisz, a jak sie pocisz, to Ci sie stanik odkleja, tak w skrócie :P no i mi sie własnie odkleił, cały czas go czułam, ze nie przyglega, a wrecz opiera sie na sukience, na szczescie nie było tego widac, ale ja czułam się niekomfortowo tak samo było z nim na treningu i na imprezie latem podobny efekt.. nadaje sie na jakies wyjscia bez dluzszego tanczenia czy meczenia sie :P takie przynajmniej sa moje doswiadczenia
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 18:01   #569
kasia_heaven
Raczkowanie
 
Avatar kasia_heaven
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 100m od morza :)
Wiadomości: 253
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez bubble_gum Pokaż wiadomość
Słyszałyście coś o tabletkach na powiększenie biustu? czytałam gdzieś o tym, a raczej widziałam reklamę. Jestem naiwna i mam nadzieję, ze jest w tym coś z prawdy, bo jak wiadomo, tonący brzytwy się chwyta
Nie wydaje mi się, żeby coś takiego istniało, to zwykły chwyt reklamowy. Ponoć takie działanie mają tabletki antykoncepcyjne, poprzez hormony, rosną również piersi, mojej znajomej podziałały, mnie niestety nie
kasia_heaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 20:15   #570
nariatka
Raczkowanie
 
Avatar nariatka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 266
Dot.: Klub posiadaczek małych biustów!!!

Cytat:
Napisane przez nagi_aniolek Pokaż wiadomość
ja mialam samonosny na 100dniowce i nie byłam zadowolona.. jak tanczysz, to sie meczysz, jak sie meczysz, to sie pocisz, a jak sie pocisz, to Ci sie stanik odkleja, tak w skrócie :P no i mi sie własnie odkleił, cały czas go czułam, ze nie przyglega, a wrecz opiera sie na sukience, na szczescie nie było tego widac, ale ja czułam się niekomfortowo tak samo było z nim na treningu i na imprezie latem podobny efekt.. nadaje sie na jakies wyjscia bez dluzszego tanczenia czy meczenia sie :P takie przynajmniej sa moje doswiadczenia
kurcze dobrze wiedziec bo ja wlasnie sie zastanawiam stale nad kupnem a mowisz ze to niekomfortowo... hm.. no to nic innego jak do tej sukienki nie pozostaje jak tylko wszycie stanika ja tak zrobilam w swojej na 100dniowce i bylo super i stanik przezyl 3 takie 100dniwoki wiec chyba nie bylo zle
nariatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-23 13:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.