Nigdy nie miałem dziewczyny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-29, 20:54   #1
brzydki23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9

Nigdy nie miałem dziewczyny


Chciałem Wam opowiedzieć moją historie (rzadko spotykaną). Otóż mam 23 lata i jeszcze nigdy nie miałem dziewczyny. Nie wiem czy kiedyś w ogóle znajdę dziewczynę, która zechce ze mną być. Jestem sam jak palec w pochwie. Na ulicy dziewczyny nie zwracają na mnie uwagi. Jestem mało atrakcyjny (chudy-183cm i 71kg, duża głowa, duże czoło, zakola, blady, małe usta, oczy w połowie otwarte, odstające uszy, diabli nos-duży, krzywy i na dodatek garbaty, brzydki uśmiech). Beznadziejnie wychodzę na zdjęciach i filmach. W młodości byłem dość ładny. W wieku 14 lat kiedy zacząłem dojrzewać (brzydnąć) to odwrócili się ode mnie wszyscy koledzy z ulicy (tzn. namówili się i z dnia na dzień bez powodu przestali się do mnie odzywać). Z dziewczynami z ulicy nigdy się nie zadawałem ponieważ nie dość, że było ich mało to jeszcze były dużo młodsze o 6, 7, 8 lat (gdy miałem 14 lat to one się jeszcze bawiły w piaskownicy). W mojej okolicy była (jest) tylko 1 dziewczyna w wieku podobnym do mojego (rok młodsza) ale ona zawsze chodziła swoimi drogami, z nikim się nie zadawała, dziś jest blacharą i uważa się za najpiękniejszą. W szkole średniej (klasa męska) byłem traktowany jak powietrze, jako głupek, debil tylko dlatego, że nie podobał im się mój wygląd. Nikt nie utrzymywał ze mną kontaktów, wszędzie poruszałem się sam. Nigdy nie chodziłem do knajp, na dyskoteki, na basen, na imprezy, na wakacje bo nie miałem po prostu z kim. Klasa była tak debilna, że nawet nie mieliśmy studniówki (nawet i dobrze bo i tak niemiałbym z kim przyjść). Nie poszedłem ( nie poszłem) na studia ponieważ nie chciałem przeżyć znowu tego samego co spotkało mnie w szkole średniej. Od 3 lat moje życie wygląda następująco-12 godzin sen, pozostałe 12 godzin-telewizor, komputer, sklep. Już nawet nie chce mi się chodzić na dziwki. Moją miłością jest 6 osobowa rodzina i alkohol. Na GG i w komórce mam tylko rodzinę-w sumie po 3 kontakty.
Co o tym wszystkim sądzicie? Czy wyobrażacie siebie w sytuacji podobnej do mojej?
brzydki23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 20:55   #2
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

Tere-fere
bujać to my, ale nie nas.

a skąd masz na te dzi.ki?
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 21:03   #3
brzydki23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

Jeśli masz zamiar tylko nabijać posty to lepiej nie pisz wcale. Ja mówię tak jak jest więc mi tu farmazonów nie wciskaj. Dziwkarzem byłem w wieku 18,19 lat-z dziwkami umawiałem się na sex za pomocą czaterii.
brzydki23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 21:04   #4
hanelajda
Raczkowanie
 
Avatar hanelajda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Moj świat:P
Wiadomości: 220
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

hmm..wyobrazam sobie..sama tez nie raz czulam sie odrzucona, mzoe nie tka jak ty..ale jednak..nie wiem co powiedziec..sa ludzie ktorzy naprawde nie patrza na wyglad...np ja..osobiscie mialam i kolezanki sliczne i paskudne i interesowalam sie facetami super przystojnymi ale przyznam sie z ekilka razy zdarzylo mi sie zainteresowac facetem ktory pzrez otoczenie uwazany byl za obrzydliwego..ja go lubialam i to dla mnie bylo wazne..zawsze mozna sie odpicowa ci wygladac po rpostu lelegancko..a to ze jestes wysoki to tlyko atut, zobaczysz..tak naprawde wysoki facet jakby by nie byl jelsi ejst zadbany to kolo 30 jest ZAWSZE w jakis sposb atrakcyjny i na pewno atrakcyjniejszy od "malego wypirda" mysle ze musisz wyjsc po rpostu do ludzi...wlasnie na przekor..zrob cos zeby sie samemu sobie poodbac, moze zmien fryzuer, kup fajne ciuchy...poczuj sie ze wygladasz naprawde swietnie. zacznij cos cwiczyc..osobiscie jak mam pzrezywke ze ejstem beznadziejna to wlasnie picuje sie na zero codziennie i ciwcze brzuszki np i sobie codziennie taka wypicowana patzre i msyle: "jezu wygladam pieknie, i dzieki tym brzuszkom brzuch mi sie chyba nawte plaski zorbil " wlasciwiwe z tym brzucehm to nie parwda ale jesli ma sie poczucie" wygladam dzis swietnie" to ma sie poczucie ze"moze nie ejstem taki/taka tragiczna..hmm..cos we mnie jest.." powaga a milych znajomych zawsze da sie znalesc..i nie wierze zbeys byl az taki paszczurny ze ludzi odrzuca glowa do gory
__________________
„Jeśli wróg się nie poddaje, to się go unicestwia...”

Maksim Gorki
hanelajda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 21:04   #5
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

Cytat:
Napisane przez brzydki23 Pokaż wiadomość
Chciałem Wam opowiedzieć moją historie (rzadko spotykaną). Otóż mam 23 lata i jeszcze nigdy nie miałem dziewczyny. Nie wiem czy kiedyś w ogóle znajdę dziewczynę, która zechce ze mną być. Jestem sam jak palec w pochwie. Na ulicy dziewczyny nie zwracają na mnie uwagi. Jestem mało atrakcyjny (chudy-183cm i 71kg, duża głowa, duże czoło, zakola, blady, małe usta, oczy w połowie otwarte, odstające uszy, diabli nos-duży, krzywy i na dodatek garbaty, brzydki uśmiech). Beznadziejnie wychodzę na zdjęciach i filmach. W młodości byłem dość ładny. W wieku 14 lat kiedy zacząłem dojrzewać (brzydnąć) to odwrócili się ode mnie wszyscy koledzy z ulicy (tzn. namówili się i z dnia na dzień bez powodu przestali się do mnie odzywać). Z dziewczynami z ulicy nigdy się nie zadawałem ponieważ nie dość, że było ich mało to jeszcze były dużo młodsze o 6, 7, 8 lat (gdy miałem 14 lat to one się jeszcze bawiły w piaskownicy). W mojej okolicy była (jest) tylko 1 dziewczyna w wieku podobnym do mojego (rok młodsza) ale ona zawsze chodziła swoimi drogami, z nikim się nie zadawała, dziś jest blacharą i uważa się za najpiękniejszą. W szkole średniej (klasa męska) byłem traktowany jak powietrze, jako głupek, debil tylko dlatego, że nie podobał im się mój wygląd. Nikt nie utrzymywał ze mną kontaktów, wszędzie poruszałem się sam. Nigdy nie chodziłem do knajp, na dyskoteki, na basen, na imprezy, na wakacje bo nie miałem po prostu z kim. Klasa była tak debilna, że nawet nie mieliśmy studniówki (nawet i dobrze bo i tak niemiałbym z kim przyjść). Nie poszedłem ( nie poszłem) na studia ponieważ nie chciałem przeżyć znowu tego samego co spotkało mnie w szkole średniej. Od 3 lat moje życie wygląda następująco-12 godzin sen, pozostałe 12 godzin-telewizor, komputer, sklep. Już nawet nie chce mi się chodzić na dziwki. Moją miłością jest 6 osobowa rodzina i alkohol. Na GG i w komórce mam tylko rodzinę-w sumie po 3 kontakty.
Co o tym wszystkim sądzicie? Czy wyobrażacie siebie w sytuacji podobnej do mojej?


wow.... tylko pozazdroscic
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 21:06   #6
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

Cytat:
Napisane przez brzydki23 Pokaż wiadomość
Jeśli masz zamiar tylko nabijać posty to lepiej nie pisz wcale. Ja mówię tak jak jest więc mi tu farmazonów nie wciskaj. Dziwkarzem byłem w wieku 18,19 lat-z dziwkami umawiałem się na sex za pomocą czaterii.
Czy mam zamiar nabijać posty czy się z Ciebie, to moja sprawa
A Twoja historia tak mnie urzekła, że z zainteresowaniem będę ją śledzić.
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 21:06   #7
hanelajda
Raczkowanie
 
Avatar hanelajda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Moj świat:P
Wiadomości: 220
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

i co tdo tych dziwek..jesli to prawda..to nie rob teog bo ZADNA dziewczyna nie chciala by miec faceta ktory chodzil na dziwki...facetom to chyba etz nie imponuje..
__________________
„Jeśli wróg się nie poddaje, to się go unicestwia...”

Maksim Gorki
hanelajda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-29, 21:09   #8
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

Cytat:
Napisane przez brzydki23 Pokaż wiadomość
Chciałem Wam opowiedzieć moją historie (rzadko spotykaną). Otóż mam 23 lata i jeszcze nigdy nie miałem dziewczyny. Nie wiem czy kiedyś w ogóle znajdę dziewczynę, która zechce ze mną być. Jestem sam jak palec w pochwie. Na ulicy dziewczyny nie zwracają na mnie uwagi. Jestem mało atrakcyjny (chudy-183cm i 71kg, duża głowa, duże czoło, zakola, blady, małe usta, oczy w połowie otwarte, odstające uszy, diabli nos-duży, krzywy i na dodatek garbaty, brzydki uśmiech). Beznadziejnie wychodzę na zdjęciach i filmach. W młodości byłem dość ładny. W wieku 14 lat kiedy zacząłem dojrzewać (brzydnąć) to odwrócili się ode mnie wszyscy koledzy z ulicy (tzn. namówili się i z dnia na dzień bez powodu przestali się do mnie odzywać). Z dziewczynami z ulicy nigdy się nie zadawałem ponieważ nie dość, że było ich mało to jeszcze były dużo młodsze o 6, 7, 8 lat (gdy miałem 14 lat to one się jeszcze bawiły w piaskownicy). W mojej okolicy była (jest) tylko 1 dziewczyna w wieku podobnym do mojego (rok młodsza) ale ona zawsze chodziła swoimi drogami, z nikim się nie zadawała, dziś jest blacharą i uważa się za najpiękniejszą. W szkole średniej (klasa męska) byłem traktowany jak powietrze, jako głupek, debil tylko dlatego, że nie podobał im się mój wygląd. Nikt nie utrzymywał ze mną kontaktów, wszędzie poruszałem się sam. Nigdy nie chodziłem do knajp, na dyskoteki, na basen, na imprezy, na wakacje bo nie miałem po prostu z kim. Klasa była tak debilna, że nawet nie mieliśmy studniówki (nawet i dobrze bo i tak niemiałbym z kim przyjść). Nie poszedłem ( nie poszłem) na studia ponieważ nie chciałem przeżyć znowu tego samego co spotkało mnie w szkole średniej. Od 3 lat moje życie wygląda następująco-12 godzin sen, pozostałe 12 godzin-telewizor, komputer, sklep. Już nawet nie chce mi się chodzić na dziwki. Moją miłością jest 6 osobowa rodzina i alkohol. Na GG i w komórce mam tylko rodzinę-w sumie po 3 kontakty.
Co o tym wszystkim sądzicie? Czy wyobrażacie siebie w sytuacji podobnej do mojej?
smutne
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 21:13   #9
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

Cytat:
Napisane przez brzydki23 Pokaż wiadomość
Jeśli masz zamiar tylko nabijać posty to lepiej nie pisz wcale. Ja mówię tak jak jest więc mi tu farmazonów nie wciskaj. Dziwkarzem byłem w wieku 18,19 lat-z dziwkami umawiałem się na sex za pomocą czaterii.


no nie wiem czy Ty masz sie wogole czym chwalic i tak a´propo fajny masz nick brzydki23
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 21:14   #10
villain
Raczkowanie
 
Avatar villain
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 67
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

Możesz nie uwierzyć, ale prosisz o radę, a moja rada jest taka: zacznij uprawiać jakiś sport. Pobiegaj, wyjdź na świerze powietrze, zmęcz się, zmarźnij trochę. Nie będę Ci tu dużo tłumaczyć, poprostu spróbuj. Jestem pewna, że na początek pomoże, a przecież chodzi o to, że zrobić dobry pierwszy krok ku lepszemu. Pozdrawiam.
villain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 21:27   #11
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

brzydki23 nie zwalaj wszystkiego na 'urodę', na łatwizne idziesz. Niejeden brzydal zrobił karierę i wzdychaja do niego kobiety . Weźmy np. Micka Jaggera czy Adama Malysza
My Kochany jestesmy troche inne niz faceci - wygląd zewnętrzny nie jest dla nas number one
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-29, 21:29   #12
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

Cytat:
Napisane przez kasiakkk Pokaż wiadomość
brzydki23 nie zwalaj wszystkiego na 'urodę', na łatwizne idziesz.
ja bym się wahała z zupełnie innych powodów
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 21:51   #13
Fioletto
Rozeznanie
 
Avatar Fioletto
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 869
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

Brzydki, uwierz mi, brzydki wygląd jeszcze ujdzie, pod warunkiem jeżeli mężczyzna zrekompensuje braki w wyglądzie zaletami w innej dziedzinie.

"Od 3 lat moje życie wygląda następująco-12 godzin sen, pozostałe 12 godzin-telewizor, komputer, sklep. Już nawet nie chce mi się chodzić na dziwki. Moją miłością jest 6 osobowa rodzina i alkohol. Na GG i w komórce mam tylko rodzinę-w sumie po 3 kontakty." - i właśnie dlatego w ten sposób daleko nie zajedziesz.
zakochana kobieta ujrzy herosa nawet w łysawym chudzielcu, w dziwkarzu raczej już nie.
__________________
..nie ma mnie, więc nie wątpię.



.... Das also war des Pudels Kern!








Fioletto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 22:01   #14
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Fioletto Pokaż wiadomość
w dziwkarzu raczej już nie.
Mi sie wydaje że alkohol który jak sam brzydki23 napisal jest jego miloscia tez go skresla.
No i nie wiem jak wy, ale ja bym w zyciu nie chciala faceta ktory 12h spedza na snie i nastepne 12 przed telewizorem.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 22:04   #15
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje że alkohol który jak sam brzydki23 napisal jest jego miloscia tez go skresla.
No i nie wiem jak wy, ale ja bym w zyciu nie chciala faceta ktory 12h spedza na snie i nastepne 12 przed telewizorem.
dobre
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 22:04   #16
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

Coś czuję, że będzie to koeljny wątek który wywoła dużo różnych emocji tak jak Wątek o Krzysztofie. Powiem tyle.. Smutne... ale my Ci raczej chyba nie pomożemy. Wysłuchamy (przeczytamy).. napiszemy swoje zdanie i pójdziemy dalej.. Ty pewnie przyjmiesz je od wiadomości i nie wyciągniesz wniosków.. Zycze powodzenia.
Edit: O Ile to nie bajeczka.
Pozdrawam.
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 22:07   #17
brzydki23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

Ja się nie chwalę, po prostu takie mam życie, nastki pewnie tego nie rozumieją (co mnie zreszta nie dziwi patrząc na ich dziecięce podpisy np: 11-14 sierpień pod namiotem z moim ukochanym). Różnica między Jagerem, Małyszem a mną jest taka, że oni mają kase i są panami. Mając kase można wszystko. Perfidnie brzydki może nie jestem-tu głównie chodzi o moją bladość (w tym sine oczy) oraz o totalnie zwalony kichol (jedno przynajmniej dobrze, że nie wystają z niego dziury). Akurat ciuchy to noszę oryginalne. Mam dobry gust i podobają mi się tylko dziewczyny z ładnymi buźkami (a takie tym bardziej mnie olewają). Moim głównym problemem jest to, że nie mam znajomych. Jak już pisałem gdy miałem 14 lat to mnie wszyscy olali (koledzy !!! a nie drugie polówki), zresztą teraz na tym zadupiu już prawie nikt nie mieszka. Dziewczyny nie mówcie, że nie patrzycie na wygląd bo jest to gadka typowa pod publiczke-dobrze wiemy, że w życiu jest zupełnie inaczej. Jak, gdzie ja niby mam poznać dziewczynę skoro nie mam z kim wyjść do knajpy, na dyske? (nigdy tego nie zrozumiecie ponieważ nigdy nie znajdziecie się w podobnej sytuacji). Nie róbcie ze mnie dziwkarza ponieważ były to jedynie drobne epizody w moim smutnym życiu, poza tym byłem (całe życie jestem) wolny. Zobaczcie lepiej ile dziewczyn puszcza się na dyskach, ogłasza się w necie np na randkach x zone, ile jest samotnych matek w wieku 14-20 lat w wyniku magicznej mieszanki (alkohol + dawanie zada)
brzydki23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 22:15   #18
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

a wychodzisz w krotkich spodenkach do tego sklepu?
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 22:17   #19
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

Cytat:
Napisane przez brzydki23 Pokaż wiadomość
Różnica między Jagerem, Małyszem a mną jest taka, że oni mają kase i są panami. Mając kase można wszystko
no patrz, a ja się upatrzyłam jeszcze innych różnic
już pominę fakt, jaki to Małysz był kasiasty zanim karierę zrobił

Cytat:
Napisane przez brzydki23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie mówcie, że nie patrzycie na wygląd bo jest to gadka typowa pod publiczke-dobrze wiemy, że w życiu jest zupełnie inaczej. Jak, gdzie ja niby mam poznać dziewczynę skoro nie mam z kim wyjść do knajpy, na dyske? (nigdy tego nie zrozumiecie ponieważ nigdy nie znaleźliście się w podobnej sytuacji)
no to masz kolego przerypane

a poza tym jest mi strasznie miło, ze odniosłeś sie do mojej wypowiedzi
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-29, 22:18   #20
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

Cytat:
Napisane przez miss_seepy Pokaż wiadomość
a wychodzisz w krotkich spodenkach do tego sklepu?

albo ojciec wysyła Cię do pracy?
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 22:20   #21
Fioletto
Rozeznanie
 
Avatar Fioletto
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 869
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

poważnie nastki tego nie zrozumieją, Mężczyzno w kwiecie wieku?
a głowę bym dała, że przypadłość "nikomu się nie podobam" jest charakterystyczna dla wieku dojrzewania.

Szpiegu- rzecz jasna, pozostałe "walory" przytoczone przez Brzydkiego też go dyskwalifikują, chętnie też je rozszerzę o szastanie kasą, za którą rzekomo wszystko można kupić (grr...)
__________________
..nie ma mnie, więc nie wątpię.



.... Das also war des Pudels Kern!








Fioletto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 22:20   #22
Engelchen
Raczkowanie
 
Avatar Engelchen
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 489
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

hej, a moze wlasnie powinienes wyjechac na studia
to byloby ok zwlaszcze ze zdobedziesz wyksztalcenie a duze miasto ma 1000 propozycji dla mlodych ludzi
poznasz nowych ludzi i zaczniesz inne zycie
zastanow sie nad tym
pozdrawiam
ps. skoro ten kichol nie jest taki zly to moze warto jechac na studia do wiekszego miasta....
Engelchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 22:21   #23
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

poza tym jak się tytułuje wybrankę per blachara, dziwka, etc. to nie dziwne, że nie ma ona chęci całować żaby, by dostrzec królewicza.
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 22:21   #24
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

Cytat:
Napisane przez brzydki23 Pokaż wiadomość
Ja się nie chwalę, po prostu takie mam życie, nastki pewnie tego nie rozumieją (co mnie zreszta nie dziwi patrząc na ich dziecięce podpisy np: 11-14 sierpień pod namiotem z moim ukochanym).
Nastką już nie jestem. Czuje się urażona, reszta dziewczyn też. Domagamy się więc przeprosin.
Cytat:
Różnica między Jagerem, Małyszem a mną jest taka, że oni mają kase i są panami. Mając kase można wszystko.
Milosci sie nie kupi.
Cytat:
Perfidnie brzydki może nie jestem-tu głównie chodzi o moją bladość (w tym sine oczy) oraz o totalnie zwalony kichol (jedno przynajmniej dobrze, że nie wystają z niego dziury).
Troche slonka, poza tym spiac 12h i caly dzien siedzac przed TV oczka ladne nie beda.
Cytat:
Akurat ciuchy to noszę oryginalne. Mam dobry gust i podobają mi się tylko dziewczyny z ładnymi buźkami (a takie tym bardziej mnie olewają).
Może zbyt wymagajacy jestes?
Cytat:
Moim głównym problemem jest to, że nie mam znajomych. Jak już pisałem gdy miałem 14 lat to mnie wszyscy olali (koledzy !!! a nie drugie polówki), zresztą teraz na tym zadupiu już prawie nikt nie mieszka. Dziewczyny nie mówcie, że nie patrzycie na wygląd bo jest to gadka typowa pod publiczke-dobrze wiemy, że w życiu jest zupełnie inaczej.
Nie zgodze sie. Wg. wszystkich moj eks byl niemilosiernie paskudny, zaś wg mnie najnajnajnajprzystojniak
Cytat:
Jak, gdzie ja niby mam poznać dziewczynę skoro nie mam z kim wyjść do knajpy, na dyske? (nigdy tego nie zrozumiecie ponieważ nigdy nie znajdziecie się w podobnej sytuacji).
A to dziewczyny siedza tylko w knajpach?
Cytat:
Nie róbcie ze mnie dziwkarza ponieważ były to jedynie drobne epizody w moim smutnym życiu, poza tym byłem (całe życie jestem) wolny.
Sam się przedstawiasz w takim świetle.
Cytat:
Zobaczcie lepiej ile dziewczyn puszcza się na dyskach, ogłasza się w necie np na randkach x zone.
Acha, czyli chcesz poznać dziewczyne ktora sie puszcza? Bo skoro chcesz isc na "dyske" i tam poznac dziewczyne, to wynik jest jasny i obliczen nie trzeba.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 22:23   #25
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

A mnie sie wydaje Brzydki, ze problem nie lezy w urodzie, a w Twoim charakterze i w podejsciu do zycia.

Nie pieniadze czynia czlowieka panem swojego losu. Czlowek sam kreuje swoje zycie i swoj wizerunek - i to jak postrzegają go ludzi zalezy od niego samego.

A prawda jest taka, ze jak sie kogos lubi - to sie on nam w pewnym sensie zaczyna podobac. Im bardziej go lubmy, tym bardziej staje sie dla nas atrakcyjny.
__________________

"You may say i'm a dreamer, but i'm not the only one..."
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 22:26   #26
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

brzydki23 napisal:
Cytat:
Różnica między Jagerem, Małyszem a mną jest taka, że oni mają kase i są panami. Mając kase można wszystko.
Mozna tez miec wiele dziewczyn, ktore jak sie kase straci to odejda. Nie wyglad sie liczy, tylko charakter danej osoby.

SzpiegZKrainyDeszczowców napisala:
Cytat:
Mi sie wydaje że alkohol który jak sam brzydki23 napisal jest jego miloscia tez go skresla.
No i nie wiem jak wy, ale ja bym w zyciu nie chciala faceta ktory 12h spedza na snie i nastepne 12 przed telewizorem.
Tez bym takiego faceta nie chciala, zwlaszcza jesli chodzil na"panienki". Co w nim ciekawego? NIC. Przeciez mozna isc na silownie, jakies zajecie sobie znalezc. Nikt nie wie kiedy i gdzie spotka milosc swojego zycia.
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 22:28   #27
Camarilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camarilla
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 253
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

Cytat:
Napisane przez brzydki23 Pokaż wiadomość
Różnica między Jagerem, Małyszem a mną jest taka, że oni mają kase i są panami. Mając kase można wszystko.
Zarobisz 12 godzin siedząc przed tv, komputerem i wychodząc do sklepu ?

Cytat:
Napisane przez brzydki23 Pokaż wiadomość
Zobaczcie lepiej ile dziewczyn puszcza się na dyskach, ogłasza się w necie np na randkach x zone, ile jest samotnych matek w wieku 14-20 lat w wyniku magicznej mieszanki (alkohol + dawanie zada)
One się ogłaszają Ty korzystasz. Proste prawda..?

A moze nie lubi jeszcze swojego zycia
__________________

Camarilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 22:28   #28
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

Cytat:
Napisane przez brzydki23 Pokaż wiadomość
Jestem sam jak palec w pochwie.
Urzekła mnie Twoja historia



W takim układzie propnuję zrobić sobie tunel i wrzucić anakondę na pulpit- życie jest wtedy łatwiejsze

Od razu będziesz mniej spać- więcej czasu przeznaczysz na komputer
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 22:29   #29
brzydki23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

Cytat:
Napisane przez giraffe Pokaż wiadomość
A mnie sie wydaje Brzydki, ze problem nie lezy w urodzie, a w Twoim charakterze i w podejsciu do zycia
taaa, szczególnie się o tym przekonałem w wieku 14-20 lat,
brzydki23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-29, 22:31   #30
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Nigdy nie miałem dziewczyny

Cytat:
Napisane przez brzydki23 Pokaż wiadomość
taaa, szczególnie się o tym przekonałem w wieku 14-20 lat,
bardzo mnie zainteresowałeś, mógłbyć rozwinąć tę wypowiedź
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.