uda się GO usidlić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-02, 14:02   #1
blueberry0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52

uda się GO usidlić?


witam Was serdecznie!

miesiąc temu poznałam w klubie faceta. dodam, iż nie jest to dyskoteka, gdzie wszyscy są pijani i liczą tylko na jedno. porządne miejsce. stałam przy barze i sam, nieśmiało zagadał "dzień dobry". chwilkę rozmawialiśmy no i rozeszliśmy się. jest to moja stała miejscówa - ten klub, więc później widziałam Go 3 razy w tygodniu w tym miejscu. raz podeszłam i spytałam czy mnie poznaje, poznał. on wtedy nie pił, rozmawialiśmy trochę ale on taki jakby skryty, nieśmiały. obok stali jego kumple, a on cały czas ze mną. zdeklarowałam się, że jutro też mam zamiar tam iść, na co on powiedział, że Go nie będzie. a był, następnego dnia, odpicowany, z kumplami i na dodatek pił. nie podszedł, puścił oczko, cały czas się uśmiechał. później jego kumple jakby wtajemniczeni, czasami zerkali na mnie jakby chcieli sprawdzić, czy jestem "odpowiednia". (na dodatek jego jeden kumpel kilka imprez później podszedł z uśmiechem pytając o papierosa, jakby znowuż chciał "wybadać" teren) z obserwacji, widzę, że laski do niego gnają, ale raczej się tym nie afiszuje. raczej to one gonią jego i zagadują. nie chcę być jedną z tych desperatek, więc nie stoję wszędzie tam gdzie on. Czekam na WASZE opinie, wydaje mi się, że nie jest to typ Casanovy, przy kumplach wydaje się spokojny, normalny 24-latek, który raczej nie bierze "byle czego, byle kogo". może zaproponuję mu kawę następnym razem, gdy Go spotkam?

Pozdrawiam Was
__________________
I'm innocent. Well, except for a crime of passion.
blueberry0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 14:05   #2
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: uda się GO usidlić?

Cytat:
Napisane przez blueberry0 Pokaż wiadomość
witam Was serdecznie!

miesiąc temu poznałam w klubie faceta. dodam, iż nie jest to dyskoteka, gdzie wszyscy są pijani i liczą tylko na jedno. porządne miejsce. stałam przy barze i sam, nieśmiało zagadał "dzień dobry". chwilkę rozmawialiśmy no i rozeszliśmy się. jest to moja stała miejscówa - ten klub, więc później widziałam Go 3 razy w tygodniu w tym miejscu. raz podeszłam i spytałam czy mnie poznaje, poznał. on wtedy nie pił, rozmawialiśmy trochę ale on taki jakby skryty, nieśmiały. obok stali jego kumple, a on cały czas ze mną. zdeklarowałam się, że jutro też mam zamiar tam iść, na co on powiedział, że Go nie będzie. a był, następnego dnia, odpicowany, z kumplami i na dodatek pił. nie podszedł, puścił oczko, cały czas się uśmiechał. później jego kumple jakby wtajemniczeni, czasami zerkali na mnie jakby chcieli sprawdzić, czy jestem "odpowiednia". (na dodatek jego jeden kumpel kilka imprez później podszedł z uśmiechem pytając o papierosa, jakby znowuż chciał "wybadać" teren) z obserwacji, widzę, że laski do niego gnają, ale raczej się tym nie afiszuje. raczej to one gonią jego i zagadują. nie chcę być jedną z tych desperatek, więc nie stoję wszędzie tam gdzie on. Czekam na WASZE opinie, wydaje mi się, że nie jest to typ Casanovy, przy kumplach wydaje się spokojny, normalny 24-latek, który raczej nie bierze "byle czego, byle kogo". może zaproponuję mu kawę następnym razem, gdy Go spotkam?

Pozdrawiam Was
Ja bym poczekała aż on pierwszy podejdzie, zagada i zaproponuje np. spotkanie.
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 14:12   #3
blueberry0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
Dot.: uda się GO usidlić?

Cytat:
Napisane przez Madzialenka_21 Pokaż wiadomość
Ja bym poczekała aż on pierwszy podejdzie, zagada i zaproponuje np. spotkanie.
zdaję sobie sprawę z tego, że to byłaby najlepsza opcja. ale boję się, że jest na tyle nieśmiały, że może tego nie zaproponować. Dziewczyny, pamiętajmy, że niektórzy faceci choćby nie wiadomo co, to i tak nie zdecydują się na 'pierwszy krok'. - bynajmniej nie wszyscy... chyba?!
a czuję, że to może być TEN, fajny facet.
__________________
I'm innocent. Well, except for a crime of passion.
blueberry0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 14:17   #4
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: uda się GO usidlić?

Cytat:
Napisane przez Madzialenka_21 Pokaż wiadomość
Ja bym poczekała aż on pierwszy podejdzie, zagada i zaproponuje np. spotkanie.
Ja też.

Tzn. normalnie jestem zwolenniczką stawiania tego pierwszego kroku samej, jeśli mi zależy, ale w tej sytuacji (klub, alkohol, kumple, tabuny wielbicielek) byłabym raczej ostrożna.

Cytat:
Dziewczyny, pamiętajmy, że niektórzy faceci choćby nie wiadomo co, to i tak nie zdecydują się na 'pierwszy krok'.-
nie wszyscy... chyba?! a czuję, że to może być TEN, fajny facet.
Jak mu zależy, to się na ten krok zdecyduje. Z resztą, bez przesady, wcale taki nieśmiały nie jest. Naprawdę nieśmiali faceci rzadko bywają w klubach, a ten, nie dość, że regularnie, to jeszcze zagaduje przy barze. Spokojnie, da sobie radę. A co do pogrubionego, to pamiętaj, że on też musi tak czuć .
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany

Edytowane przez wisienka_na_torcie
Czas edycji: 2012-08-02 o 14:19
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 14:32   #5
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: uda się GO usidlić?

Wydaje mi się autorko, że trochę nadinterpretujesz zachowanie tego pana i jego kolegów Może on po prostu chce być uprzejmy, bo sobie kiedyś porozmawialiście i dlatego teraz się uśmiecha. Ja na Twoim miejscu nie proponowałabym mu spotkania tylko poczekała na rozwój sytuacji. O ile jakoś to się rozwinie

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Edit. Śmieszny tytuł wątku
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 14:43   #6
Kagami
Rozeznanie
 
Avatar Kagami
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z pieca
Wiadomości: 515
Dot.: uda się GO usidlić?

Cytat:
Napisane przez blueberry0 Pokaż wiadomość
witam Was serdecznie!

później jego kumple jakby wtajemniczeni, czasami zerkali na mnie jakby chcieli sprawdzić, czy jestem "odpowiednia". (na dodatek jego jeden kumpel kilka imprez później podszedł z uśmiechem pytając o papierosa, jakby znowuż chciał "wybadać" teren) z obserwacji, widzę, że laski do niego gnają, ale raczej się tym nie afiszuje. raczej to one gonią jego i zagadują. (...) wydaje mi się, że nie jest to typ Casanovy, przy kumplach wydaje się spokojny, normalny 24-latek, który raczej nie bierze "byle czego, byle kogo".
Jak na moje to jest tylko i wyłącznie Twoja wyobraźnia i nie ma zbyt wiele wspólnego z faktami. Kobiety uwielbiają wszystko idealizować, ale moim zdaniem parę razy na kogoś popatrzeć to za mało, żeby wyciągać wnioski. Nie wiem, często mnie razi proporcja opinii do konkretów w takich wątkach.
Kagami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:05   #7
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: uda się GO usidlić?

Też bym poczekała na jego ruch, wydaje mi się, że naprawdę nieśmiały facet nie zagadałby nieznajomej dziewczyny przy barze, więc może nie tutaj leży problem. Jeśli do tej pory nie zaproponował spotkania, to możliwe że faktycznie troche nadinterpretowujesz jego zachowanie
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 18:23   #8
Marin8d
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 207
Dot.: uda się GO usidlić?

nie uda ci się..ucieknie w popłochu jak wszyscy
Marin8d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 19:23   #9
blueberry0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
Dot.: uda się GO usidlić?

Cytat:
Napisane przez Kagami Pokaż wiadomość
Jak na moje to jest tylko i wyłącznie Twoja wyobraźnia i nie ma zbyt wiele wspólnego z faktami. Kobiety uwielbiają wszystko idealizować, ale moim zdaniem parę razy na kogoś popatrzeć to za mało, żeby wyciągać wnioski. Nie wiem, często mnie razi proporcja opinii do konkretów w takich wątkach.
Być może tak jest, nie mówię, że nie. Być może to WYŁĄCZNIE moja wyobraźnia. Ale jeżeli zawsze ludzie mieliby kierować się tym, że to może przez wyobraźnię to słabo widzę kontakty międzyludzkie. Czasami staram sobie tłumaczyć, że faceci to też tylko ludzie - tak jak kobiety czasami 'badają' teren i nie podejmują decyzji pochopnie, tak i zdarza się to facetom. Nie są stworzeniami nadludzkimi
__________________
I'm innocent. Well, except for a crime of passion.
blueberry0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 19:30   #10
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: uda się GO usidlić?

Cytat:
Napisane przez blueberry0 Pokaż wiadomość
Być może tak jest, nie mówię, że nie. Być może to WYŁĄCZNIE moja wyobraźnia. Ale jeżeli zawsze ludzie mieliby kierować się tym, że to może przez wyobraźnię to słabo widzę kontakty międzyludzkie. Czasami staram sobie tłumaczyć, że faceci to też tylko ludzie - tak jak kobiety czasami 'badają' teren i nie podejmują decyzji pochopnie, tak i zdarza się to facetom. Nie są stworzeniami nadludzkimi
A gdyby kobiety tak szybko i łatwo się nie nakręcały i nie wyobrażały sobie złotych gór, to o wiele mniej było by tych zakompleksionych, zdesperowanych i wiecznie niechcianych.

Naprawdę znam mnóstwo dziewczyn, które po jednym czy dwóch spotkaniach, są pewne, że 'facet chce, tylko się boi', a potem jest wielki zawód, płacz i zgrzytanie zębami, a jakoś niewielu facetów, którzy wstydzą się zaproponować spotkanie dziewczynie, która wpadła im w oko. Uwierz, jeśli będzie chciał, to zagada.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 19:33   #11
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: uda się GO usidlić?

poczekaj faceci wbrew pozorom ciągle jeszcze lubią zdobywać^^
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 20:09   #12
good_advice
Raczkowanie
 
Avatar good_advice
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 54
Dot.: uda się GO usidlić?

Nie wiem na ile Twoja ocena ich zachowania jest obiektywna, ale na Twoim miejscu nie cieszyłabym się aż tak bardzo. Nie rozumiem pojęcia "badanie terenu" i uważam, że jest to zachowanie co najmniej nie na miejscu jak na dorosłych mężczyzn.

I sądzę, że nie jest aż tak nieśmiały jak mówisz, skoro już raz podszedł i zagadał. A może po prostu zakłada się z kolegami którą laskę wyrwie albo która będzie za nim biegała, jak te pozostałe naiwne...?
__________________
studentka UŁ
ba!, zakochana studentka UŁ
i szczęśliwa studentka UŁ
good_advice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 20:15   #13
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: uda się GO usidlić?

Napiszę tak;

Jak OBOJE lubicie klimat clubowy to BYĆ MOŻE coś wam wyjdzie.

Gorzej jeżeli jesteś na imprezach raz na ruski rok, a on bardzooo regularnie to jakoś nie widzę tego, ale to moja opinia tylko


ps. na imprezach z poznawaniem ludzi trzeba być bardziej ostrożnym
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 20:24   #14
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: uda się GO usidlić?

zgadzam się z wisienką_na_torcie.
nie jest aż taki znowu nie śmiały, skoro zagaduje obcą laskę przy barze.
również jestem zwolenniczką robienia pierwszego kroku ale tu bym się wstrzymała.
już raz sama do niego podeszłaś.
jak następnym razem go zobaczysz, uśmiechnij się, pomachaj ręką i czekaj na jego ruch.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 20:46   #15
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: uda się GO usidlić?

Cytat:
Napisane przez Marin8d Pokaż wiadomość
nie uda ci się..ucieknie w popłochu jak wszyscy
Powiało optymizmem, jak cały Twój jednozdaniowy watek w tym dziale dziś.

Autorko, ja też, tak jak dziewczyny radzę Ci poczekać na jego ruch. W sumie nie ma do "odwalenia" jakiejś misji niemożliwej, chyba potrafi myśleć i odczytywać sygnały które mu dawałaś, także mógłby wnieść, iż jesteś zainteresowana. Dlatego kolejny krok powinien poczynić ON.
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 21:49   #16
Erite
Zadomowienie
 
Avatar Erite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 265
Dot.: uda się GO usidlić?

Cytat:
Napisane przez Marin8d Pokaż wiadomość
nie uda ci się..ucieknie w popłochu jak wszyscy
Nieprawda, autorka zastawi wnyki na niedźwiedzia w strategicznym miejscu klubu i będą sobie żyli długo i szczęśliwie. I co głupio Ci teraz?

Autorko, poczekaj, może sytuacja się rozwinie i coś wyjdzie z jego strony Na razie nic nie można orzec.
__________________
"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi."
~Albert Einstein

If you are good at something never do it for free.
Erite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 22:17   #17
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: uda się GO usidlić?

Cytat:
Napisane przez Marin8d Pokaż wiadomość
nie uda ci się..ucieknie w popłochu jak wszyscy
To, że od ciebie wszyscy faceci uciekają, nie znaczy, że inne dziewczyny też mają z tym problem.

Co do tematu- ja bym tam zagadała, co ci szkodzi. Tylko nie przy koleżkach... Spytaj czy nie miał by ochoty się spotkać i pogadać w innych okolicznościach, w innej niż klubowej atmosferze. Będziesz przynajmniej wiedziała na czym stoisz i czy warto do niego wzdychać. Nie masz nic do stracenia, a wyjście z inicjatywą i zaproponowanie facetowi wyjścia na spacer/kawę nie czyni z kobiety natarczywej desperatki.

A teksty typu 'facet powinien się starać, dobywać etc'. Może na tej kawie zainteresujesz go, zaintrygujesz swoją osobą, że o kolejne spotkania będzie sam zabiegał. To, że zaproponujesz wspólne wyjście nie oznacza, że 'podajesz siebie na tacy'. Oj nieee. Po prostu pokaż mu wtedy, że jesteś fajną i ciekawą kobietą.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 22:50   #18
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: uda się GO usidlić?

Raczej działa tutaj bardziej twoja wyobraźnia niż fakty, Owszem może wpadłaś w oko temu kolesiowi, ale raczej gdyby mu zależało albo myślała o Tobie jakoś konkretniej to coś robiłby w tym kierunku. Spodobać mu się pewnie spodobałaś, ale facet niekoniecznie myśli o tym zeby mieć dziewczyne.
Gdyby dziewczyny o każdym kolesiu który zagada, puści oczko myślałay że od razu nie wiadomo czego chce i jak mu zależy to chyba wszystkie byłyby w super szcześliwych związkach, bo nie oszukujmy się, każdego wieczoru w klubie zdarzy się kilku takich.

Nie rób sobie nadziei, zachowuj jak do tej pory, jak chłopak będzie chciał to zacznie działać.
Mimo wszystko życze powodzenia i trzymam kciuki za znajomość
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 23:19   #19
laquelle
Raczkowanie
 
Avatar laquelle
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 42
Dot.: uda się GO usidlić?

Czytając ten wątek przypomiał mi się film "Kobiety pragną bardziej" Polecam
A co do tematu to wyznaję zasadę wg powiedzenia - "Jeśli facetowi zależy to choćby skały srały i mury pękały to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować" Sprawdza się I nie robiłabym pierwszego kroku pierwsza.
laquelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-02, 23:43   #20
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: uda się GO usidlić?

Usidlić to sobie możesz ślimaka w słoiku
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 07:57   #21
imperfect_girl
Raczkowanie
 
Avatar imperfect_girl
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 111
Dot.: uda się GO usidlić?

Cytat:
Napisane przez Dysia1990 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się autorko, że trochę nadinterpretujesz zachowanie tego pana i jego kolegów Może on po prostu chce być uprzejmy, bo sobie kiedyś porozmawialiście i dlatego teraz się uśmiecha. Ja na Twoim miejscu nie proponowałabym mu spotkania tylko poczekała na rozwój sytuacji. O ile jakoś to się rozwinie [COLOR="Silver"]
O właśnie.
Skąd wiesz, że to nie są po prostu podchody pod seks i nic więcej?


Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Usidlić to sobie możesz ślimaka w słoiku
o Boże... ale się uśmiałam

Edytowane przez imperfect_girl
Czas edycji: 2012-08-03 o 08:00
imperfect_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 10:31   #22
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: uda się GO usidlić?

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
To, że od ciebie wszyscy faceci uciekają, nie znaczy, że inne dziewczyny też mają z tym problem.

Co do tematu- ja bym tam zagadała, co ci szkodzi. Tylko nie przy koleżkach... Spytaj czy nie miał by ochoty się spotkać i pogadać w innych okolicznościach, w innej niż klubowej atmosferze. Będziesz przynajmniej wiedziała na czym stoisz i czy warto do niego wzdychać. Nie masz nic do stracenia, a wyjście z inicjatywą i zaproponowanie facetowi wyjścia na spacer/kawę nie czyni z kobiety natarczywej desperatki.

A teksty typu 'facet powinien się starać, dobywać etc'. Może na tej kawie zainteresujesz go, zaintrygujesz swoją osobą, że o kolejne spotkania będzie sam zabiegał. To, że zaproponujesz wspólne wyjście nie oznacza, że 'podajesz siebie na tacy'. Oj nieee. Po prostu pokaż mu wtedy, że jesteś fajną i ciekawą kobietą.
Ja nie radziłabym proponować spotkania Mam wielu kolegów i większość z nich uważa, że dziewczyna traci swój urok, gdy się tak "narzuca" i owszem, może i by się umówili na tą przysłowiową kawę, ale raczej nie traktowaliby jej serio, bo cóż to za frajda, gdy kobieta całą sobą aż krzyczy "jestem zainteresowana, umów się ze mną"

Przykład. Wczoraj odwiedził mnie kolega, no nawet mogę go nazwać przyjacielem, bo rozmawiamy praktycznie o wszystkim. Jakiś czas temu, gdy był u mnie, zapoznał się z moją współlokatorką. Spodobała mu się, więc porozmawiał z nią chwilę, był uprzejmy itp. Wczoraj przyszedł do mnie i ona znowu była w mieszkaniu. On tylko grzecznie się z nią przywitał, a ona zaczęła się do niego uśmiechać, rzucać teksty świadczące o tym, że leci na niego. On jakiś czas temu wspomniał jej o jakimś przepisie na obiad, a ona teraz zaproponowała żeby nauczył ją gotować, on odmówił, więc ona szukała innej opcji, żeby go tylko sobą zainteresować, więc wymyśliła że mógłby ją pouczyć angielskiego. Kolega stwierdził, że się zastanowi no i raczej był tylko taki uprzejmy. Ona zaproponowała żeby podał jej swój numer, on pomyślał: czemu nie i ten numer podał. Gdy go odprowadzałam na przystanek, stwierdził, że sam się wcześniej zastanawiał czy jej nie zacząć podrywać, ale skoro sama się tak narzuca, to chyba nie będzie sobie zawracał głowy, może ją podszkolić w angielskim ale raczej nic więcej nie będzie.


Jaki z tego wniosek? Mężczyźni lubią, gdy im wysyłamy sygnały, ale wolą się najpierw trochę postarać i mieć satysfakcję z tego, że zdobyli kobietę
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 11:38   #23
blueberry0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
Dot.: uda się GO usidlić?

Dziękuję WSZYSTKIM za swoje opinie. I za te krytyczne i podtrzymujące na duchu. Jeszcze się mooooocno zastanowię. Aczkolwiek, chcę żebyście wiedzieli, że nie jestem jakąś desperatką. Miesiąc temu zakończyłam związek, w którym się totalnie dusiłam. Chciałabym po prostu w jakiś miły sposób odreagować i tyle.
Serdecznie Was pozdrawiam
__________________
I'm innocent. Well, except for a crime of passion.
blueberry0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 11:53   #24
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: uda się GO usidlić?

Cytat:
Napisane przez blueberry0 Pokaż wiadomość
Chciałabym po prostu w jakiś miły sposób odreagować i tyle.
Cytat:
Napisane przez blueberry0 Pokaż wiadomość
a czuję, że to może być TEN, fajny facet.
No to chcesz odreagowac czy szukasz meza i ojca swoich dzieci? Zdecyduj sie.

Ja bym nie zagadywala, jak taki zainteresowany, ze kolesiow wysyla na badanie terenu, to zostawilabym to jemu.
Zreszta - mnie by zdenerwowalo, ze facet musi ze swoimi kolegami skonsultowac czy warto...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 11:54   #25
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: uda się GO usidlić?

Cytat:
Napisane przez blueberry0 Pokaż wiadomość
Dziękuję WSZYSTKIM za swoje opinie. I za te krytyczne i podtrzymujące na duchu. Jeszcze się mooooocno zastanowię. Aczkolwiek, chcę żebyście wiedzieli, że nie jestem jakąś desperatką. Miesiąc temu zakończyłam związek, w którym się totalnie dusiłam. Chciałabym po prostu w jakiś miły sposób odreagować i tyle.
Serdecznie Was pozdrawiam
a ja bym zaprosiła na kawę kawa to nic takiego, nic zobowiązującego, przeciez to nie randka. A nóż faceta ośmielisz i nastepne spotkanie sam zaproponuje
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 15:45   #26
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: uda się GO usidlić?

Cytat:
Napisane przez just_me Pokaż wiadomość
a ja bym zaprosiła na kawę kawa to nic takiego, nic zobowiązującego, przeciez to nie randka. A nóż faceta ośmielisz i nastepne spotkanie sam zaproponuje
a tak z ciekawości, co wg Ciebie sprawia, że randka jest randką?
bo moim zdaniem, jeśli chłopak i dziewczyna spotykają się nie jako koledzy, to to jest randka choćby poszli na watę cukrową.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 16:31   #27
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010
Dot.: uda się GO usidlić?

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
a tak z ciekawości, co wg Ciebie sprawia, że randka jest randką?
bo moim zdaniem, jeśli chłopak i dziewczyna spotykają się nie jako koledzy, to to jest randka choćby poszli na watę cukrową.
O to samo chciałam zapytać
A jak ja nie mogę za dużo kofeiny i umówię się z facetem na wino/piwo/ drinka, to już randka będzie? Czy dopiero jak się kończy w łóżku to jest 'randka'?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 16:45   #28
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: uda się GO usidlić?

Ja sobie tak kiedyś wymyśliłam, że randka to jest wtedy, gdy jest flirt, jakieś komplementy, pocałunki, przytulanie czy coś w tym stylu Jeżeli jest tylko zwykła rozmowa to to dla mnie nie jest randka, ale każdy może to postrzegać inaczej
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 17:26   #29
blueberry0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 52
Dot.: uda się GO usidlić?

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
No to chcesz odreagowac czy szukasz meza i ojca swoich dzieci? Zdecyduj sie.

Ja bym nie zagadywala, jak taki zainteresowany, ze kolesiow wysyla na badanie terenu, to zostawilabym to jemu.
Zreszta - mnie by zdenerwowalo, ze facet musi ze swoimi kolegami skonsultowac czy warto...
Wybacz, źle napisałam z tym odreagowaniem. Chodzi mi o to, że nie szukam faceta na jedną noc i nie chodzi mi też o to, by od razu pchać się w kolejny związek. Oczywiście podoba mi się i nie chciałabym utrzymywać z Nim kontaktów koleżeńskich. Chodzi mi o podjęcie jakieś znajomości z nim, jakieś spotkanie, a co będzie dalej to zobaczymy. A mówiąc, że to "TEN" facet miałam na myśli, że wydaje mi się jak najbardziej dla mnie. Na tyle na ile Go poznałam, to koleś bez schizy na swoim punkcie, studiuje weekendami, pracuje i to nie jest typ po drywacza, który popisuje się przed kumplami itd.
__________________
I'm innocent. Well, except for a crime of passion.

Edytowane przez blueberry0
Czas edycji: 2012-08-03 o 17:31
blueberry0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 17:38   #30
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: uda się GO usidlić?

Cytat:
Napisane przez wisienka_na_torcie Pokaż wiadomość
O to samo chciałam zapytać
A jak ja nie mogę za dużo kofeiny i umówię się z facetem na wino/piwo/ drinka, to już randka będzie? Czy dopiero jak się kończy w łóżku to jest 'randka'?
nie wiem czy ktoś tu ogląda "Przyjaciół" ale w pierwszym odcinku był taki dialog między Monicą i Chandlerem

M: to nie jest randka, tylko spotkanie dwojga przyjaciół, niezakończone seksem.
Ch: dla mnie to randka...

Moim zdaniem żeby randka była randką nie potrzebne jest żadne przytulanie czy całusy bo np ja tego na pierwszej randce(ups,spotkaniu) nie robię

trochę offtop się zrobił.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.