Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-02, 23:43   #1621
tonia87
Rozeznanie
 
Avatar tonia87
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 897
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez belseno Pokaż wiadomość
co tu jest biodrami a co biustem? Zresztą wszystko jedno, z tych wymiarów to wychodzi, że masz sylwetkę idealnie proporcjonalną
Ja w tej chwili mam w biodrach 99 w pasie 72 a w biuście 93cm
biust/pas/biodra chyba
tonia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-02, 23:44   #1622
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
belseno i właśnie dlatego nie chcę być zbyt skromna z wyborem wielkości implantu

gwen to Ty jakąś traumę przeżyłaś przez tą narkozę I jak tu się nie bać Ja pier..., chyba przed operacją zawału dostanę ze strachu Właśnie najbardziej ze wszystkiego boję się narkozy!!!
Sif no przestań, nie masz na to większego wpływu więc po co się nakręcać? Naprawdę w tych klinikach zatrudniają dobrych anestezjologów więc pozostaje ufać i myśleć pozytywnie

A robiłaś przymiarkę woreczkową?
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 00:05   #1623
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez magdalen_32 Pokaż wiadomość
Witam Was Wszystkie!

Czytam Was od jakiegoś czasu i w końcu odważyłam się napisać
Jestem już po konsultacji i planuje zabieg w październiku.
Moje wyjściowy rozmiar jest mały (rozmiar stanika 70 C push up oczywiście) i obwisły po dwójce wykarmionych piersią dzieci..... skóra naciągnięta niestety.
Mam 170 cm wzrostu, waże 58 kg. Biodra ok 95cm, a w tali ok 70.
I wiadomo zastanawiam się nad rozmiarem - propozycja lekarza - anatomiczne 295 ml. Chciałbym mieć sredni fajny biust, ale boję się, że z takim rozmiarem to różnica nie będzie zadowalająca. Pozostaje mi chyba pójść na konsultacje do innego lekarza i zobaczyć, co on powie.

Na zabieg zdecydowana jestem w 100%, ale nie wiem, co zrobić z rozmiarem?

Pozdrawiam!!!
witaj magda
podałaś prawie dokładnie moje wymiary też miałam rozciągnięta po dzieciach wyjściówke jakieś 86cm w obwodzie, dostałam okrągłe 325cc i to jest takie minimum które mogło tego zwiska wypełnić. 25ml mniej i dalej by mi cycki wisiały. 290 w dodatku w anatomku to niewiele dla dzieczyny o naszych gabarytach.

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 01:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Majirel Pokaż wiadomość
dodam tylko moje wymiary 172 wzrost 58kg waga
wymiary 92/72/93

toż to wymiary idealne z tego wynika, że masz sporo własnej piersi ja po op mam 92cm
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 00:18   #1624
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
witaj magda
podałaś prawie dokładnie moje wymiary też miałam rozciągnięta po dzieciach wyjściówke jakieś 86cm w obwodzie, dostałam okrągłe 325cc i to jest takie minimum które mogło tego zwiska wypełnić. 25ml mniej i dalej by mi cycki wisiały. 290 w dodatku w anatomku to niewiele dla dzieczyny o naszych gabarytach.

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 01:01 ----------


toż to wymiary idealne z tego wynika, że masz sporo własnej piersi ja po op mam 92cm
Jooasiu Ty masz 170? pewnie już o to pytałam ale nie pamętam
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 00:22   #1625
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Mya jak mocno szyje wyciągnę mam 169cm
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 00:50   #1626
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
Mya jak mocno szyje wyciągnę mam 169cm
No to Ty lasencja jesteś - muszę sobie zakodować, że jesteś z tych większych ode mnie
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 06:33   #1627
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez horo_2 Pokaż wiadomość
ciężko, coraz ciężej... upały ponad 35 st.dają jednak w kość
no i zostawiłam sobie na wakacje maluchy (najstarszy na obozie sportowym), więc mam co robić ... aż za dużo...
I załatwiam jeszcze ostatnie zakupki, głównie dla małej ... zostało jeszcze łóżeczko z wyposażeniem, ale na pewno zdążę
Oj bidulko. Nie przemęczaj się, mam nadzieję, że mężuś pomaga w tych najtrudniejszych chwilach

Cytat:
Napisane przez zabulek1 Pokaż wiadomość
Witam

Wpadlam tylko sie pochwalic, ze moje panny maja dzisiaj pierwszy roczek Wlasnie mamy mala imprezke Szwagierka upiekla pyszne ciasto, a TZ serwuje drineczki Nie wiem kiedy ten rok zlecial Pozdrawiam wszystkie cieplutko:cmo k: (no moze prawie wszystkie)
Żabciu, STO LAT dla Twoich panienek i dla ich właścicielki oczywiście


Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Ty masz więcej w biuście teraz niż ja po operacji
Myu, a ile masz teraz w biuście? Bo Twoje cycuszki robią wrażenie i zawsze wydawało mi się, że masz co najmniej 95

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny powiedzcie mi czy to mozliwe ze po narkozie op mialam 23 moge mi sie bardziej przetluszczac wlosy i cera??czy sobie wmawiam ze to od narkozy?? jesli tak to mialyscie takie problemy?kiedy to miija?/
pozdrawiam
tasha jak sie czujesz???
Kasik, możliwe . Ja mam całe czoło i żuchwę wysypane krostami. Twarz i włosy przetłuszczają mi się błyskawicznie, kilka razy dziennie zmywam buzię

Cytat:
Napisane przez gwendolinka Pokaż wiadomość
Mogą! Ja miałam taki łój i krosty na twarzy że oooo

Co do snów o których pisaliscie... Ja zawsze mam straszne "majaki". miałam na przełomie kilku lay, dwa razy... i za jednym i drugim ... mialam wrażenie jakbym pod koniec miała śmierc kliniczną... mózg się włączył... słyszałam co dookoło mnie ... i nie mogli mnie obudzić...nie mogłam nic powiedziec ani sie ruszyc... i zaczęli mnie na koniec bić po twarzy... ogólnie straszna sprawa... nie polecam. Miałam wrażenie że już to jest "dusza" po śmierci. Kur.... a wczesniej śniły mi się aniołki ... w ogóle to była grubsza akacja... ale to nie było przy tej cyckowej operacji... ale pamiętam to doskonale.
O matko kochana. To ja Cię podziwiam, że po takiej akcji dałaś się uśpić po raz drugi. Zuch dziewczynka .
Ale z tymi aniołkami coś jest, bo mój syn też mówił, że widział jak w czasie operacji "aniołki zaglądały mu do brzucha i pomagały lekarzom". Po operacji lekarz powiedział, że był problem z wybudzeniem syna, chyba ponad pół godziny go wybudzali .
__________________
Szamanka
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 06:43   #1628
tasha2
Raczkowanie
 
Avatar tasha2
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 87
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

No czuje sie ok, tyle ze najgorzej jest sie podnieść rano z łóżka, mam mega zakwasy jakbym sztange podnosiła dzien wczesniej i boli. Po rozchodzeniu w ciągu dnia bol praktycznie całkowicie mija ale rano powraca to samo kazdego dnia i to jest troche masakra. Tez tak może masz? Odnosnie cery i włosow to mam identyko, az sie sama zdziwiłam bo mam mega sucha cere a od operacji czuje jakby ktos mi wiadro oleju wylał na twarz o włosach nie wspominajac Jak Ty sie czujesz? Buziaczki i trzymaj sie mała! Pięknoty Ci wyszły!!!!!

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny powiedzcie mi czy to mozliwe ze po narkozie op mialam 23 moge mi sie bardziej przetluszczac wlosy i cera??czy sobie wmawiam ze to od narkozy?? jesli tak to mialyscie takie problemy?kiedy to miija?/
pozdrawiam
tasha jak sie czujesz???
__________________
23.07.2012: 390 cc, Mentor CPG 323
tasha2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 07:54   #1629
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Witam sie radosna wyspana wypoczeta.i przeszczesliwa, jedynie co moge powiedziec to dziewczyny nie wachajcie sie robcie cyce jestem.mega zadowolona co prawda wczoraj bardzo bolalo ale dzis rano dostalqm w zyle i jest super caluje i pozdrawiam zaraz wracm do domku to fote w staniczku wstawie
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 08:20   #1630
bioaron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 38
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
dzieki:d


tu odpowiem Allergan Inspira 525.
ok ale jaki rozmiar?
bioaron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 08:27   #1631
horo_2
Zadomowienie
 
Avatar horo_2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 625
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez bioaron Pokaż wiadomość
ok ale jaki rozmiar?
ja odpowiem
525 g
__________________
Allergan Inspira TRX 615g
1.09.2009 Szczecin


3.02.2014 - wracam do ćwiczeń
horo_2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 08:54   #1632
bioaron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 38
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
kurcze no to przykro to są właśnie te implanty poniżej 300, zwykle rozczarowaniem się kończy bo dają efekt ujędrnienia i krągłości ale nie dają wielkości na którą liczymy w większości. nie będę komentować za mocno szkoda tylko, że wcześniej do nas nie trafiłaś
ostatnia super zadowolona pacjentka co po nas wszystkich pojechała, niestety zapomniała, że to my doradziłyśmy jej wielkość implantów bo z konsultacji też z jakimiś maluchami przyszła. dr lubi małe piersi i jak dziewczyna nie jest zorientowana to robi pod swój gust.
No właśnie nie wiem co wczesniej robiłam bo decyzje podjęłam ponad 4 lata temu i musiałam czekac, więc miałam sporo czasu na przemyslenia.
Ale ja mam chyba tak ze wszystkiem , najpierw coś zrobie a później myslę i żałuje niestety

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
dziewczyny któraś kiedyś o wasektomni pisała i tak mnie tym podkręciła, że już męża namówiłam, znalazłam klinike i bedziemy się ciąć mirenka pójdzie w odstawke i jestem ciekawa czy troche z wagi wtedy zejde bo ostatnie plus 5kg to na nią zwalam.
No to gartuluje bo mój za nic w świecie nie chce sie zgodzić baran jeden, tylko ja musze sie truć

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Gipsy Pokaż wiadomość

Kochana, ja mam 255ml więc pociesz się, że jest ktoś kto ma mniejsze. Jestem już pół roku po i nauczyłam się to akceptować i cieszyć tym co mam : )
cieszyc to ja mogłam sie swoim mały B a teraz to z pełaniejszego B to nie mama sie z czego cieszyc


---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny powiedzcie mi czy to mozliwe ze po narkozie op mialam 23 moge mi sie bardziej przetluszczac wlosy i cera??czy sobie wmawiam ze to od narkozy?? jesli tak to mialyscie takie problemy?kiedy to miija?/
pozdrawiam
tasha jak sie czujesz???
Co do włosów to niewiem ale skóra mi sie sypała strasznie ok 4 tyg, chyba to normalne

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez horo_2 Pokaż wiadomość
ja odpowiem
525 g
ale jestem zakręcona myslałam ze to typ żelek, ide napić się kawy to troche moze zaczne kontaktowć wiecie tak nieprzespana nocka z dzieckiem w tle
bioaron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 09:04   #1633
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cześć dziewczynki

Jeszcze raz dziekuje za mile slowa w albumie piszecie ze mam dziewczece piersi, nie wiem czy takie chcialam hihi no ale bardzoooooo sie ciesze ze sacodziennie na nie patrze i buzia sama mi sie usmiecha warto jednak pocierpiec choc pamietam jak mowilam po co mi to bylo

Mya powiem Ci ze moja jedna brodawka robi sie wieksza wiec chyba cos zaczyna sie dziac nie wiem czy widzialas, bede czekac cierpliwie az beda takie jakie maja byc i mam nadzieje ze beda coraz piekniejsze

Ktos pytal o sny pod narkoza, ja mialam sen snilo mi sie ze biegam po polance w zoltych kwiatacha jak mnie budzili to ja mowilam "jeszcze 5 minut"a oni do mnie ze nie, nie juz wstajemy a ja dalej swoje a co tam a potem domagalam sie picia ale nie dali mi

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

patrycja gratulacjesuper ze masz sie tak dobrze ja to ani reka ani noga ruszyc nie moglam czekam na zdjecia
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 09:13   #1634
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Ja juz cwicze rozciagam miesnie ijest super ale lezy ze mna dziewczyna ktora o wiele gorzej to znosi po za tym mam naprawde rewelacyjna opieke sorry za ewentualne bledy ale pisze.z telefonu i mam ograniczona widocznosc a cycki musze masowac bo mi pod pachy wlaza uparte a masaz ten nie.nalezy do najprzyjemniejszych ale dam rade jestem grzeczna imasuje bo chce.zeby byly jeszcze ladniejsze
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 09:22   #1635
Wiola33
Raczkowanie
 
Avatar Wiola33
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 55
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez krokus26 Pokaż wiadomość
Witam,
ja też mam stary fałd. Niestety minęło już sporo czasu od op- w listopadzie będzie rok i nadal się nie rozprostował. Obecnie biegam na laserki bio stymulujące i piersi bardziej zmiękły, trochę się opuściły, zrobiły się bardziej anatomiczne ale fałd jeszcze jest- teraz cierpliwie czekam. Mayu, Anika - duże buziolki. Tasha wejdź do mojego albumu i zerknij na zdjęcia- ja chyba tu wszystkie z Was dziewczynki przebiłam fałdami /ha,ha/. A czy któraś z Was robiła ostrzykiwanie tłuszczykiem i jakie efekty?
Wiolka- a jak u Ciebie?
Witaj U mnie też jeszcze widać fałd. Idę na konsultacje pod koniec sierpnia, to dr zadecyduje co dalej.

Cytat:
Napisane przez Fuksja132 Pokaż wiadomość
Mam 170, waga się waha, bo teraz mi się przytyło i staram się zrzucić trochę-więc na razie mam 62 ale mam zamiar schudnąć do ok 57kg. rozstaw brodawek to 19 cm, bo jakieś krzywe są ogólnie a obw. klatki-o ile dobrze mierzę, bo każdy mi pokazuje inne miejsce do mierzenia i nie wiem już dokładnie na jakiej wysokości zmierzyć, ale jadąc po sutkach-86cm A piersi chyba okrągłe lubię, średniej wielkości-takie, żeby nie były ani małe ani za wielkie, ale żeby były blisko siebie. Jakie jeszcze obwody potrzeba? Pod biustem mam 74. Biodra to ok. 97, bo wielka dupa dochodzi do tego
Beatabo sexi
Gwen też mam problem teraz, żeby zrzucić trochę kg, dosłownie nic mi nie pomaga :/ Ale jutro idę na rower może zrzucę trochę sadła
Fuksja ja miałam prawie identyczne wymiary przed operacją i dość obwisłe piersi i mam anatomki 485 i dla mnie są takie akurat. Też nie chciałam za dużych.

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny powiedzcie mi czy to mozliwe ze po narkozie op mialam 23 moge mi sie bardziej przetluszczac wlosy i cera??czy sobie wmawiam ze to od narkozy?? jesli tak to mialyscie takie problemy?kiedy to miija?/
pozdrawiam
tasha jak sie czujesz???
Też tak miałam, dekold był wysypany krostkami, buzia tłusta, ale dość szybko zeszło.

Cytat:
Napisane przez magdalen_32 Pokaż wiadomość
Witam Was Wszystkie!

Czytam Was od jakiegoś czasu i w końcu odważyłam się napisać
Jestem już po konsultacji i planuje zabieg w październiku.
Moje wyjściowy rozmiar jest mały (rozmiar stanika 70 C push up oczywiście) i obwisły po dwójce wykarmionych piersią dzieci..... skóra naciągnięta niestety.
Mam 170 cm wzrostu, waże 58 kg. Biodra ok 95cm, a w tali ok 70.
I wiadomo zastanawiam się nad rozmiarem - propozycja lekarza - anatomiczne 295 ml. Chciałbym mieć sredni fajny biust, ale boję się, że z takim rozmiarem to różnica nie będzie zadowalająca. Pozostaje mi chyba pójść na konsultacje do innego lekarza i zobaczyć, co on powie.

Na zabieg zdecydowana jestem w 100%, ale nie wiem, co zrobić z rozmiarem?

Pozdrawiam!!!
Mam podobne wymiary, tylko waga troszkę większa, piersi też po dwójce wykarmionych dzieci i mam większe wkładki. Może dla pewności skonsultuj jeszcze się z innym lekarzem.

W VII części jakaś dietka krążyła, podeślijcie, bo kurczę czuje się przy was jak grubas Ostatnio troszkę mi się przytyło
__________________
22.02.2012 mentor 485 c.c. CPG 333 dr ES
Wiola33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 09:54   #1636
Littaleya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 231
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez gwendolinka Pokaż wiadomość
Zdjecia wysylać można:
1. kablem
2. wsadzić karte micro sd w adapter czyli taka "wieksza karte" a to wejścia na karty w komputerze
3. wyslać blothothem z kom na kompa
4, bezposrednio z urządzenia moblinego na wizaż, jak się ma wersje wizazu na komórkę, tak samo jak dodajemy zalącznik z kompa, tak można dodać z folderu na komórce...

Kurde ja tam bym chciała mieć wypasiony tele. galaxy s3 ,xperieS albo htc one x. Bo tym moim g.... to tylko nerwow pozjadam... ale chyba jednak wole jechac na wakacje ...
CZESC DZIEWCZYNY

Dzięki GWEN

Ja mam Iphona od kilku dni i muszę go rozpracowac, wczoraj juz doszłam do tego ze żeby przesyłać cos z iphona na ipada potrzebna jest specjalna aplikacja do ściągnięcia z neta, a na tym to ja juz całkiem sie nie znam , ciekawi mnie to co piszesz o wersji wizazu na komórce , tez nie mam o tym pojęcia . Bo moge wejść przez iphona na wizaz ale zdjęć juz nie moge dodac . Mam kabel i adapter do karty ,to spróbuje w ten sposób.

SIF. Olejków jest mnóstwo, podaje linka poczytaj sobie , może znajdziesz cos dla siebie .
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=276331

Edytowane przez Littaleya
Czas edycji: 2012-08-03 o 10:28
Littaleya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 10:27   #1637
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Littaleya Pokaż wiadomość
CZESC DZIEWCZYNY

Dzięki GWEN

Ja mam Iphona od kilku dni i muszę go rozpracowac, wczoraj juz doszłam do tego ze żeby przesyłać cos z iphona na ipada potrzebna jest specjalna aplikacja do ściągnięcia z neta, a na tym to ja juz całkiem sie nie znam , ciekawi mnie to co piszesz o wersji wizazu na komórce , tez nie mam o tym pojęcia . Bo moge wejść przez iphona na wizaz ale zdjęć juz nie moge dodac . Mam kabel i adapter do karty ,to spróbuje w ten sposób.
Ja z iPhona wysylam sobie zdjęcia na e-maila i zmniejsza od razu objętośc zdjęc żeby było do tych 99 kb i potem już na laptopie wrzucam normalnie :P
__________________
29.03.2012r. dr T.W. Mentor cpg333 380cc
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 10:28   #1638
Majirel
Raczkowanie
 
Avatar Majirel
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 41
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
mózgiem pracujesz to się mózg męczy

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------


wzajemnie

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------


Ty masz więcej w biuście teraz niż ja po operacji
taaa moze mam wiecej bo szeroka jestem a płaska decha :/
wymiary calościowo mam idealne jednak ten brak cycków ktory widac w albumie obniża mi totalnie samoocenę
__________________
22.08.2012 rozmiar 365cc wkładeczki okrągłe wysoki profil Allergan McGhan TRX dr. J.S wawa cudotwórca

Edytowane przez Majirel
Czas edycji: 2012-08-03 o 10:33
Majirel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 10:43   #1639
Littaleya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 231
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
Ja z iPhona wysylam sobie zdjęcia na e-maila i zmniejsza od razu objętośc zdjęc żeby było do tych 99 kb i potem już na laptopie wrzucam normalnie :P
A możesz napisac jak zmniejszasz te zdjecia na iPhonie ?
Littaleya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 12:26   #1640
korinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 375
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Littaleya Pokaż wiadomość
KORINKA to o mnie chodzi

Mam iPada teraz przy sobie a w domu laptopa , i spróbuje wszystkie opcje z kablem i z kartą , ale dopiero jak moj Tż gdzieś wybędzie .
Wrrrrr jak zawsze musiałam pomylić, źle napisać itp. Ja jestem taka gapa, że nie doczytam, nie dopatrzę, coś nieuważnie zrobię i później wychodzą takie kwiatki.... Przepraszam Agatau i Littaleya !!

Beatabo Ty to niezła laseczka jestes!!! zdjęcia niezłe, a i pogodę na plazy miałaś całkiem ładną!

Hej Gwen nie przesadzaj. Dobrze wyglądasz!! ja kiedyś stosowałąm kapuścianą ale po 5 dniach nie mogam patrzeć na tą zupę....no i głodnawa byłam! a to nie o to przecież chodzi!

Joasi! Twój maż będzie miał antykoncepcję zrobioną? no wow! mój TŻ to chyba zabiłby mnie gdybym coś o tym wspomniała....ale może dlatego ze dzieci jeszcze nie mamy
korinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 12:42   #1641
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

korinka przed dziećmi bym nawet nie wpadła na ten pomysł wasektomia jest ponoć odwracalna ale zawsze coś się moze nie udać. my mamy trójeczke i dla mnie to już max, dla niego napewno też więc tak bedzie łatwiej. ja od tylu lat na hormonach lece aż dziw, że mi wąsy jeszcze nie urosły
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 12:46   #1642
Ise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
GG do Ise
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Littaleya Pokaż wiadomość
A możesz napisac jak zmniejszasz te zdjecia na iPhonie ?
jak robię wyślij potem że email i sam się pyta mnie jakiej wielkości i wybieram i tyle
__________________
29.03.2012r. dr T.W. Mentor cpg333 380cc
Ise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 12:54   #1643
Littaleya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 231
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Ise Pokaż wiadomość
jak robię wyślij potem że email i sam się pyta mnie jakiej wielkości i wybieram i tyle

O widzisz ja juz wyslalam sobie zdjecia na imail , ale mnie nie pytał czy zmniejszyc . ale na poczcie zdjecie jest , no nic jak trzeba będzie to zmniejsze na laptopie . Dzięki
Littaleya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 12:57   #1644
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Majirel Pokaż wiadomość
taaa moze mam wiecej bo szeroka jestem a płaska decha :/
wymiary calościowo mam idealne jednak ten brak cycków ktory widac w albumie obniża mi totalnie samoocenę
Majirel naprawde decha jesteś przy tych 92cm?? to musisz mieć dobrą pojemność płuc nie widziałam Twoich zdjęć (choć widziałam inne bardzo ładne, jesteś fotografką?) ale z tym wymiarem musisz mieć kawał klatki więc pewnie pod względem szerkości te większe implanty będą lepsze. spróbuj sobie wyciąć z papieru kółka o średnicy wybranych implantów i poprzykładaj, wtedy mamy obraz ile one zajmą miejsca wiem, że lakarze mówią jeszcze o własnej tkance (niektórzy po 3cm na kązdą pierś doliczają) ale u szczupłych dziewczyn niespecjalnie ona dodaje efektu. mój implant ma 11,5 cm i pierś w podstawie ma dokładnie tyle samo a nie byłam deską
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 12:57   #1645
Littaleya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 231
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

[QUOTE=korinka;35676115]Wrrrrr jak zawsze musiałam pomylić, źle napisać itp. Ja jestem taka gapa, że nie doczytam, nie dopatrzę, coś nieuważnie zrobię i później wychodzą takie kwiatki.... Przepraszam Agatau i Littaleya !!


KORINKO nie ma za co przepraszać
Ja to dopiero jestem talent jak w końcu wystawie wyjściówkę , to chyba to opiję
Littaleya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 13:40   #1646
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość


Myu, a ile masz teraz w biuście? Bo Twoje cycuszki robią wrażenie i zawsze wydawało mi się, że masz co najmniej 95




O matko kochana. To ja Cię podziwiam, że po takiej akcji dałaś się uśpić po raz drugi. Zuch dziewczynka .
Ale z tymi aniołkami coś jest, bo mój syn też mówił, że widział jak w czasie operacji "aniołki zaglądały mu do brzucha i pomagały lekarzom". Po operacji lekarz powiedział, że był problem z wybudzeniem syna, chyba ponad pół godziny go wybudzali .
O rany , wyobrażam sobie Ciebie jak to usłyszałaś. Aniołki pomagały lekarzom no to z pewnością wszystkiego dopilnowały. Mi raz lekarz który operuje dzieci powiedział, że nawet nie próbuje wyjaśniać niektórych zdarzeń- cieszy się i dziękuje że są.

Teraz mam w biuście 90/ 91 , pod 70.
94 miałam zaraz po operacji i chyba dobrze że ubyło

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki

Jeszcze raz dziekuje za mile slowa w albumie piszecie ze mam dziewczece piersi, nie wiem czy takie chcialam hihi no ale bardzoooooo sie ciesze ze sacodziennie na nie patrze i buzia sama mi sie usmiecha warto jednak pocierpiec choc pamietam jak mowilam po co mi to bylo

Mya powiem Ci ze moja jedna brodawka robi sie wieksza wiec chyba cos zaczyna sie dziac nie wiem czy widzialas, bede czekac cierpliwie az beda takie jakie maja byc i mam nadzieje ze beda coraz piekniejsze

Ktos pytal o sny pod narkoza, ja mialam sen snilo mi sie ze biegam po polance w zoltych kwiatacha jak mnie budzili to ja mowilam "jeszcze 5 minut"a oni do mnie ze nie, nie juz wstajemy a ja dalej swoje a co tam a potem domagalam sie picia ale nie dali mi [COLOR="Silver"]
Tak, tak- na zdjęciu widać że jedną już zaczyna "wciągać na implant" U Ciebie będzie widać przemiany, piersi będą pięknieć z każdym tygodniem jak już się ruszyły to nic ich nie zatrzyma
Hihi po łące biegałaś- ale z cyckami czy bez?

Cytat:
Napisane przez patrycjaw1989 Pokaż wiadomość
Ja juz cwicze rozciagam miesnie ijest super ale lezy ze mna dziewczyna ktora o wiele gorzej to znosi po za tym mam naprawde rewelacyjna opieke sorry za ewentualne bledy ale pisze.z telefonu i mam ograniczona widocznosc a cycki musze masowac bo mi pod pachy wlaza uparte a masaz ten nie.nalezy do najprzyjemniejszych ale dam rade jestem grzeczna imasuje bo chce.zeby byly jeszcze ladniejsze
I tak trzymaj Cieszę się, że tak szybciutko się odezwałaś i że jesteś szczęśliwa Pozdrowienia dla Koleżanki z sali pociesz ją że warto pocierpieć te kilka dni bo potem jest tylko radość
Cytat:
Napisane przez Majirel Pokaż wiadomość
taaa moze mam wiecej bo szeroka jestem a płaska decha :/
wymiary calościowo mam idealne jednak ten brak cycków ktory widac w albumie obniża mi totalnie samoocenę
Może byś chciała pokazać nam swoją wyjściówkę w Naszym Klubie? - wtedy i te dziewczynki które się z Tobą nie przyjaźnią też by mogły ją zobaczyć Z wymiarów wychodzi, że powinnaś mieć piersi i nosić takie staniczki jak ja
Zdjęcie do klubu możesz wrzucić na chwilę Ty sama nim zarządzasz i zabierzesz je kiedy będziesz chciała A zaproszenie będzie czasowe- takie na wyjaśnienie problemu. Potem w każdej chwili będziesz mogła dostać kolejne jeśli będziesz miała jeszcze jakieś pytania
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 13:59   #1647
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

No szczesliwa jestem bardzo teraz juz jestem w domku i odpoczywam tylko mnie strasznie pod guma od stanika swedzi no i oczywiscie ranki wqm tez.kazano robic tzw kaczuchy unosic lokcie do gory i ruch nasladujacy czesanie wlosow dlon.za glowe i lokiec w gore? I jeszcze musze masowac boki piersi zeby nie uciekaly na.bok pod pachy z kolei pas musze.nosic od ponoedzialku.po zmianie opatrunku zdjec jednak jeszcze nie wrzuce chya ze jakos z tel sprobuje bo z cyfrowka i kablami.nie chce mi sie na razie.bawic.dziewczynki wasze.kciuki chyba pomogly kilka godzin bolu i po sprawie kolezanka z sali cos marudzila ze.bardzo boli i zaluje ale ja.jej mowilam ze.za.3 dni bedzie.sie sama z siebie smiala i w brode plula ze taki rzeczy gadala.sorry za bledy to przez tel...
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 14:48   #1648
Majirel
Raczkowanie
 
Avatar Majirel
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 41
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

nie ja jestem fryzjerką i wizażystką Naprawdę decha jestem aleeee... Przed chwilką dzwonili do mnie z kliniki zmienili mi termin na 22 sierpnia

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Może byś chciała pokazać nam swoją wyjściówkę w Naszym Klubie? - wtedy i te dziewczynki które się z Tobą nie przyjaźnią też by mogły ją zobaczyć Z wymiarów wychodzi, że powinnaś mieć piersi i nosić takie staniczki jak ja
Zdjęcie do klubu możesz wrzucić na chwilę Ty sama nim zarządzasz i zabierzesz je kiedy będziesz chciała A zaproszenie będzie czasowe- takie na wyjaśnienie problemu. Potem w każdej chwili będziesz mogła dostać kolejne jeśli będziesz miała jeszcze jakieś pytania[/QUOTE]

Chętnie a jak znaleźć Wasz klub?
__________________
22.08.2012 rozmiar 365cc wkładeczki okrągłe wysoki profil Allergan McGhan TRX dr. J.S wawa cudotwórca
Majirel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 15:17   #1649
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Majirel Pokaż wiadomość
nie ja jestem fryzjerką i wizażystką Naprawdę decha jestem aleeee... Przed chwilką dzwonili do mnie z kliniki zmienili mi termin na 22 sierpnia

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Może byś chciała pokazać nam swoją wyjściówkę w Naszym Klubie? - wtedy i te dziewczynki które się z Tobą nie przyjaźnią też by mogły ją zobaczyć Z wymiarów wychodzi, że powinnaś mieć piersi i nosić takie staniczki jak ja
Zdjęcie do klubu możesz wrzucić na chwilę Ty sama nim zarządzasz i zabierzesz je kiedy będziesz chciała A zaproszenie będzie czasowe- takie na wyjaśnienie problemu. Potem w każdej chwili będziesz mogła dostać kolejne jeśli będziesz miała jeszcze jakieś pytania
Chętnie a jak znaleźć Wasz klub? [/QUOTE]
Już Ci wysyłam zaprosznie. Jesteś nową osoba na wątku- więc zaproszonko będzie na razie czasowe- tak byś mogła zapytać o wszystko co chcesz

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Majirel- Twoje zaproszenie było u nas więc już wcześniej nas znalazłaś. Już je przyjęłam, zapraszam. Jak będzie potrzeba Ci więcej czasu to pisz do mnie
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 15:38   #1650
Alex0912
Raczkowanie
 
Avatar Alex0912
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 203
GG do Alex0912
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Hejka

Sif 22.08 - 19
Majirel 22.08 - 19
Lenkii 06.09 - 33
Alex0912 12.11. - 90

Majirel zmienione widze ze teraz beda dwie w tym samym dniu hehe fajno zawsze razniej

Patrycjo Kochana ciesze sie bardzo ze juz jestes z nami i ze tak fantastycznie sie czujesz i masz mega pozytywne podejscie, to teraz tam pielęgnuj maluszki zeby byly piekne

a ja padam na ryjek bo bylam na nadogodzinach trza jakis obiad upichcic a tak mi sie nie chce marze o goracej kąpieli
__________________
350cc okrągle mentor Dr. M.P
Alex0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.