Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-04, 21:34   #1771
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
Hihihi, a specjalne, czyli jakie? Tak mnie zaciekawiło, bo takie kolorowe piórka są w chińskich sklepach, ja je na logopedię kupuję, ale i do cycków widzę - przydatne
jak je odnajdę to zrobię foto hihihiii no z jakiegoś ptaka było, strusia chyba

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
I druga sprawa - chyba każda z Was narzekała na bóle pleców po operacji. Dziewczynki, czy to jest spowodowane tym że ma się ograniczone ruchy i np. można spać tylko na plecach? Kurde bo ja mam ogólnie problemy z kręgosłupem, tzn. chodzę na jakieś zabiegi, po ich cyklu potem długo jest OK, a później bóle znowu wracają I właśnie od jakiegoś czasu te plecy znowu mnie pobolewają A przecież po operacji nie pójdę na zabiegi, bo tam trzeba leżeć na brzuchu albo gimnastykować się Może teraz powinnam pochodzić na jakieś masaże?
Sif no właśnie te plecki bolą od spania w jednej pozycji, mnie pomogło podkładanie pod nogi wałka ale ja na codzień nie mam problemów z kręgosłupem a na masaż po zabiegu pewnie długo nie będziesz mogła sobie pozwolić. Więc załatw to teraz.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość

Gwen, fajne, kupuj . Ależ Ty laseczka jesteś, wooow
Aha, i przy okazji bluzkę mogłabyś większą kupić, bo ta Ci się na cyckach rozłazi
a ona marudzi, że małe
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 22:43   #1772
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez gwendolinka Pokaż wiadomość
o takie zreszta
SUPER!!! świetne- w upał może na sam stanik, albo i bez ale kupiłaś czy na razie myślisz? I bluzeczkę masz fajną - no zresztą super laska jesteś w każdym calu i detalu

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
Klaudeczko, nie spiecz się . Kup sobie Panthenol na wszelki wypadek

Myu, dziękuję za odpowiedź. Już się bałam, że zostanę zbesztana za to wymyślanie . Dokładnie tak to czuję, jakby coś tam siedziało. W środę dzwoniłam do dr, ale nie odbierała, a dzisiaj nie mam sumienia Jej głowy zawracać, odpoczynek każdemu się należy. Tylko tak mi świta, że Ona wspominała coś o urlopie i całkiem możliwe, że już na nim jest, bo przecież odebrałaby w tę środę. No cóż, poczekam, może to coś, co tam siedzi się wchłonie, a może nic tam nie siedzi i tylko tak dziwnie mi się goi


Jakby się działo coś złego miałabyś i inne objawy. Spokojnie możesz w poniedziałek zadzwonić- a może już nie będzie trzeba Coś pisałaś, że był jakiś kłopot z oderwaniem mięśnia- może jakieś większe szkody w tym miejscu się zrobiły . No zresztą gdybać możemy na sto sposobów- hihi a Pani dr będzie wiedziała. Zadzwoń, wyjaśnij i będziesz spokojna

Cytat:
Napisane przez gwendolinka Pokaż wiadomość
Takie mam stroje , ktore miałam pokazać. Nie widać kolorow. Ten czarny mierzyła też Belseno (u niej widać ze ładnie sie błyszczy) Super ten strój taki wygląda jak "skóra węża" Ja jestem blondie więc mi pasi taki czarny
Widać jaka róznica w push upie i zupełnie miekkich trójkatach... sama sie zastanawiam... czemu moje cycki maleja z miesiaca na miesiac... w tych trojkatach widac ze jednak SA MAŁE KUR....
mrrrr- ten ze skórki węża fajny. A ten drugi- że co?małe w nim piersi? No bo te trójkąty są za duże- mniejszy by się przydał A tak cycki przykryłaś i się dziwisz że nie wyglądają

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Cytat:
Napisane przez belseno Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez belseno Pokaż wiadomość
ja kupiłam ten wężowy, mój ma mięciutkie trójkąciki - jest zarąbiasty! A Twoje cycorki wcale nie są małe.... no naprawdę od tych torped coś Ci się w główce przekręciło i widzisz wszystko odwrotnie, Ty się widzisz grubo- my widzimy zgrabną laskę, Ty widzisz małe cycki - my widzimy fajne cycki. Może się jeszcze raz wystrzel albo co?
no dokadnie

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Gipsy Pokaż wiadomość

Gwen, po kiego grzyba ja Ci się o diecie rozpisuje jak Ty tak wyglądasz! Piękne masz nogi. A co do cycków, to w tym push-upie są zarąbiste. Ja w sumie tylko w push-upach chodzę tak jak dawniej, ale teraz przynajmniej mam co do nich włożyć bo wcześniej służyły jako atrapa piersi. Skąd te ogrodniczki?
Jak się nam Gwen zasuszy to obie wpierdziel dostaniecie Gwen będzie w W-wie przejazdem więc skontroluje wszystko
A TY jakieś focie masz z urlopu pochwal się nam troszkę

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez belseno Pokaż wiadomość
nie na słonku tylko przy monitorze z piwkiem No pisałyście, że ogłaszacie dzień toplesss to pytam czy ja wogóle już moge sobie pozwolić na siedzenie i pisanie z wami topless? I czy moge chodzić podczas urlopu w stroju bikini czy takiej opasce, jeśli mam zalecone staniki sportowe przez 3 miesiące...uffff...się zakręciłam ale myślę, że wiadomo o co mi chodzi. A co do stymulacji to już mi się podoba... nawet gdzieś, kiedyś miałam takie specjalne piórko, dostałam od koleżanki - tylko gdzie ono kurka jest
Oj to szukaj, szukaj - przyda się jak nigdy.
a przy monitorze , na wizażyku ,bez staniczka ,z nami - to wręcz wskazane Pewnie na troszkę, raz dziennie Pan dr pozwolił Ci staniczek zdejmować? Co do chodzenia podczas urlopu w stroju- to raczej nie eksperymentuj. Rozgrzana skóra pięknie się rozciąga - i nie chodzi nawet o promienie, a po prostu o rozgrzanie. Więc lepiej w ten urlop piwko sobie pij w cieniu, w staniczku sportowym.
Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
Hihihi, a specjalne, czyli jakie? Tak mnie zaciekawiło, bo takie kolorowe piórka są w chińskich sklepach, ja je na logopedię kupuję, ale i do cycków widzę - przydatne
Ty się spytaj w tym sklepie może mają i takie specjalne do miziania cycków
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2012-08-04 o 23:20
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 00:42   #1773
AsieK8705
Raczkowanie
 
Avatar AsieK8705
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 304
Smile Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

1.2o skończyłam czytać 10 stron wizażu
Wróciliśmy po 24 z TŻ z mini wycieczki i ja od razu na forum...
zupełnie nie wiem, czemu mówi, że oszalałam

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
Skoro o włosach mowa, to ja też chętnie poznałabym jakieś dobre sposoby na poprawę ich kondycji Zawsze miałam cienkie włosy, a teraz jeszcze zaczęły bardziej wypadać, boję się że po narkozie to już zupełnie wyłysieję
Mi jak już wspominałam bardzo pomogły kosmetyki, które dobierała mi fryzjerka z firmy Kerastas. Ale nie chcę, żeby pomyślano, że jakąś reklamę robię więc nie będę wyliczać które. Po prostu odpowiednio dobrane do włosów i stosowane, dają naprawdę świetny efekt. Tylko, że moje włosy do pełnej sprawności, miękkości i nie wypadania wróciły dopiero po ok pół roku codziennego, systematycznego stosowania kosmetyków. Ale warto było czekać

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
dziewczyny któraś kiedyś o wasektomni pisała i tak mnie tym podkręciła, że już męża namówiłam, znalazłam klinike i bedziemy się ciąć mirenka pójdzie w odstawke i jestem ciekawa czy troche z wagi wtedy zejde bo ostatnie plus 5kg to na nią zwalam.
Ja tłumaczę sobie moje "big biodra" tabletkami anty... i też chętnie bym je odstawiła, ale nie czas jeszcze na dziecko u mnie, więc chyba muszę dalej zażywać te hormony, wcale mnie to nie cieszy, bo widzę zmiany w całym organizmie i coraz częstsze tzw. humorki. Czy Wy też tak macie? Czy to tylko ja tak reaguję na te piksy (tabletki)?? Zaczyna mnie to już trochę martwić... może znacie jakiś mniej inwazyjny sposób na antykoncepcję??
Oprócz wstrzemięźliwości of course!!

Cytat:
Napisane przez belseno Pokaż wiadomość
Byłam w środę, fryzjerka powiedziała, że uratowała włosy swojej klientce praktycznie już z zakolami ampułkami z Vichy, że trzeba je wcierać miejsce przy miejscu co najmniej 2 m-ce codziennie i najlepiej, żeby to ktoś robił bo samemu pomija się miejsca i do tego podobno jest coś do łykania z tej samej firmy, jakieś saszetki i też 2 mce trzeba pobrać ale nie miałam czasu, żeby się tym zająć i sprawdzić co to za cuuda.
Te ampułki to bardzo fajna sprawa, też spotkałam się z wieloma pochlebnymi opiniami. Podobno działają cuda. Większość fryzjerów chyba też się z tym zgadza. Jedyną wadą tej kuracji jest jej cena, bo nie należy do najtańszych. Ale warto dla efektu Przecież piękne i zadbane włosy to nasza wizytówka drogie Panie

Graziu ja już chyba nie będę dokładać swoich 5 groszy, bo wiesz, że jestem z Tobą. Przechodziłam dokładnie przez to samo. Uwierz mi, że ja też "przeczekiwałam" w nadziei na lepsze jutro... że się zmieni, że się opamięta, że w końcu ktoś mu wytłumaczy jak powinno się doceniać kobietę, która pierze, sprząta, gotuje, prasuje, a przy tym stara się zawsze wyglądać na tip top, żeby koledzy i koleżanki złego słowa nie powiedzieli. A i tak zawsze byłam "ta najgorsza". Niestety poprzeczka szła coraz wyżej i wyżej, a u samego zainteresowanego nic się nie zmieniało. Czasami warto sobie uświadomić własną wartość i z podniesioną głową, zacząć życie od nowa. Najważniejsze to przecież być szczęśliwą. Może egoistyczne, ale prawdziwe

Sif cieszę się, że poruszyłaś temat bólu kręgosłupa, bo i ja na takowy cierpię... Nie non stop, ale zdarza się przy większym wysiłku, lub właśnie przy pozostawaniu w jednej pozycji (obojętnie czy leżącej, czy siedzącej, czy stojącej) przez dłuższy czas strasznie mnie boli... taka pamiątka po wypadku mi została Czy któraś z dziewczyn miała podobne problemy, a mimo to poddała się operacji?? Odpiszcie...

Patrycjaw1989 super, że tak dobrze przeszłaś tą operację. Masuj masuj te piersi, żeby były piękne, chociaż już i tak są! No właśnie już są!!!

Tak piszecie o tych dietach, a ja też już od kilku miesięcy planuję coś zrobić ze zbędnym ciałkiem, ale brak motywacji do ćwiczeń... może i mi podeślecie jakiś przepisik na dietkę cud???

Na koniec napiszę Wam jeszcze wiadomość dnia! Przynajmniej mojego, ale postanowiłam, że się Wam pochwalę Babska próżność! Otóż moje kochane dostałam pracę!!!!!! i to taką o której zawsze marzyłam!
Idę we wtorek na pierwszy dzień...iiiiiii... boję się jak cholercia, że się nie sprawdzę. Ale będę się starać z całych sił bo po pierwsze to jest to co chcę robić, a po drugie BĘDĘ ZBIERAĆ NA CYCKI!!!

Zmierzyłam sobie jeszcze rozstaw sutków i wyszło mi 20 cm. Zajrzyjcie proszę do moich wyjściówek i doradźcie na co mogę liczyć i o co walczyć z lekarzem PROSZĘ!!
Bo tak się cieszę tą pracą i tym, że odłożę pieniążki, że postanowiłam jak najszybciej będzie to możliwe udać się na konsultacje i ustalić termin!! juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!! w końcu!!!!

Przepraszam za takie wypracowanie i życzę miłego weekendu!!
__________________
14.12.2013 r. - juz są !!!
dr A.B. W-wa NAGOR Impleo - okrągłe 360cc

Dążę do perfekcji, robiąc to co kocham!
AsieK8705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 01:36   #1774
tonia87
Rozeznanie
 
Avatar tonia87
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 897
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez AsieK8705 Pokaż wiadomość
Na koniec napiszę Wam jeszcze wiadomość dnia! Przynajmniej mojego, ale postanowiłam, że się Wam pochwalę Babska próżność! Otóż moje kochane dostałam pracę!!!!!! i to taką o której zawsze marzyłam!
Idę we wtorek na pierwszy dzień...iiiiiii... boję się jak cholercia, że się nie sprawdzę. Ale będę się starać z całych sił bo po pierwsze to jest to co chcę robić, a po drugie BĘDĘ ZBIERAĆ NA CYCKI!!!
no to Ci zazdroszczę i już Ci życzę powodzenia
tonia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 08:38   #1775
grazia781
Raczkowanie
 
Avatar grazia781
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: WARSZAWKA
Wiadomości: 55
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

dzien doberek dziewczynki
dziekuje wam za wsparcie ktorego bardzo teraz potrzebuje. Nie jest dobrze nadal ja w salone on w sypilani. Wiec dobrze robie i nie zmienie swojej decyzji
Wczoraj bylam na dichu wytanczylam sie przynajmniej. Wyszlam z domu o 17 a on nawet przez tyle godzin do mnie nie zadzwonil najwidoczniej nie ma takiej potrzeby,ale jak straci zrozumie co mial
__________________
Dr. P... KOSIAM MOJE 500CC
grazia781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 09:35   #1776
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

hej hej
Ja tak was podczytuję od dłuższego czasu i nabijam wam oglądalność to dziś głos zabiorę...Jak zobaczyłam piersiaki Toni to mnie zahipnotyzowało
Pobędę sobie miedzy wami,poczytam,dowiem się wielu rzeczy,bo jeszcze kiedyś chciałam iść na stół w niewiedzy,ale jednak zmieniłam zdanie i chciałabym być wszystkiego świadoma.

Oczywiste jest to że jestem bezcyckowcem i pragnę to zmienić.
Lata swoje mam, dzieci urodziłam teraz na czas na COŚ dla mnie

pozdrawiam wszystkie szczęśliwe biuściaste kobietki
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 09:57   #1777
AsieK8705
Raczkowanie
 
Avatar AsieK8705
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 304
Smile Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cześć Kochane Nie wiem jak u Was, ale u mnie za oknem takie słoneczko, że grzechem byłoby nie pojechać nad wodę zwłaszcza, że to moje ostatnie podrygi, bo od przyszłego tygodnia duuuuuuuuuuużo pracy

Cytat:
Napisane przez tonia87 Pokaż wiadomość
no to Ci zazdroszczę i już Ci życzę powodzenia
A nie dziękuję, żeby nie zapeszyć Kochana jesteś!

Cytat:
Napisane przez grazia781 Pokaż wiadomość
dzien doberek dziewczynki
dziekuje wam za wsparcie ktorego bardzo teraz potrzebuje. Nie jest dobrze nadal ja w salone on w sypilani. Wiec dobrze robie i nie zmienie swojej decyzji
Wczoraj bylam na dichu wytanczylam sie przynajmniej. Wyszlam z domu o 17 a on nawet przez tyle godzin do mnie nie zadzwonil najwidoczniej nie ma takiej potrzeby,ale jak straci zrozumie co mial
Najważniejsze, żebyś raz podjętej decyzji się trzymała Mną długi czas miotały emocje, bo najgorsze są wspomnienia - te dobre. Jak sobie człowiek pomyśli, że kiedyś tam były fajne chwile to ma wątpliwości! Ale NIE WOLNO ŻYĆ WSPOMNIENIAMI I ZŁUDZENIAMI!!! Pamiętaj! Fajnie, że się wybawiłaś w końcu Facetom pewnie język uciekał na Twój widok lasencjo!
Buziaki

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
hej hej
Ja tak was podczytuję od dłuższego czasu i nabijam wam oglądalność to dziś głos zabiorę...Jak zobaczyłam piersiaki Toni to mnie zahipnotyzowało
Pobędę sobie miedzy wami,poczytam,dowiem się wielu rzeczy,bo jeszcze kiedyś chciałam iść na stół w niewiedzy,ale jednak zmieniłam zdanie i chciałabym być wszystkiego świadoma.

Oczywiste jest to że jestem bezcyckowcem i pragnę to zmienić.
Lata swoje mam, dzieci urodziłam teraz na czas na COŚ dla mnie

pozdrawiam wszystkie szczęśliwe biuściaste kobietki
Cześć katarzynka Jak pobędziesz na tym forum, to na pewno dowiesz się wszystkich potrzebnych przed operacją rzeczy
Jak to mi kiedyś tu napisano " jak już weszłaś tu, to wyjdziesz z cyckami!"
i tego się trzymam Ściskam cieplutko i witamy
__________________
14.12.2013 r. - juz są !!!
dr A.B. W-wa NAGOR Impleo - okrągłe 360cc

Dążę do perfekcji, robiąc to co kocham!
AsieK8705 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 10:11   #1778
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Hej za mną kolejna nocka długo nie mogłam spać bo na płasko coś mnie prawy cycuch ciągnął ale w końcu usnełam na pół siedząco, nawet przez chwile na pół boku się ułożyłam ale bałam się żeby mi się nic nie poprzestawiało i na plecy wróciłam, a tak ogólnie to jest jakiś oficjalny zakaz spania na boku czy chodzi o to że nikt tak nie śpi bo bolą cycki i jest niewygodnie? Dziś rano nawet sama umyłam włosy i zaczynam wyglądać jak normalny człowiek jutro sie jeszcze biore za wystawianie aukcji na allegro bo już część ciuchów jest za małych jeszcze nigdy za małe kiecki mnie tak nie cieszyły to chyba dlatego że są za małe w cyckach a nie biodrach katarzynko trafiłaś w bardzo dobre miejsce uważam że to forum fajnie przygotowuje do podjęcie taj jakby nie było bardzo ważnej decyzji i napewno pomaga przed jak i po życze trafnych decyzji, pozdrawiam
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 10:32   #1779
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

ogrodniczki - new yorker...
trojkąty za duże? cooo Ty niby tak wyglądają a w mniejsze cycka bym nie wciesneła no jak to tak :P w ogóle nie zakrywać?
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 10:37   #1780
Majirel
Raczkowanie
 
Avatar Majirel
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 41
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez patrycjaw1989 Pokaż wiadomość
Hej za mną kolejna nocka długo nie mogłam spać bo na płasko coś mnie prawy cycuch ciągnął ale w końcu usnełam na pół siedząco, nawet przez chwile na pół boku się ułożyłam ale bałam się żeby mi się nic nie poprzestawiało i na plecy wróciłam, a tak ogólnie to jest jakiś oficjalny zakaz spania na boku czy chodzi o to że nikt tak nie śpi bo bolą cycki i jest niewygodnie? Dziś rano nawet sama umyłam włosy i zaczynam wyglądać jak normalny człowiek jutro sie jeszcze biore za wystawianie aukcji na allegro bo już część ciuchów jest za małych jeszcze nigdy za małe kiecki mnie tak nie cieszyły to chyba dlatego że są za małe w cyckach a nie biodrach katarzynko trafiłaś w bardzo dobre miejsce uważam że to forum fajnie przygotowuje do podjęcie taj jakby nie było bardzo ważnej decyzji i napewno pomaga przed jak i po życze trafnych decyzji, pozdrawiam
moja kochana, i tak z tego co czytam to świetnie znosisz operację
Ja też poprzebieralam już ubrania te w które na pewno nie będę się mieścić, a jeszcze po operacji zaczynam brać antykoncepcje więc dodatkowo waga pojdzie mi w górę
Ostatnio jak je brałam przytyłam w ciagu 2 miesiecy 25kg ale z drugiej strony świetnie się czułam, i podobno lepiej wyglądałam
Teraz caly czas robi mi się słabo, mam jakieś dusznosci itp.

A jeszcze pytanie są na forum palaczki papierosów chodzi mi o to czy przed operacją rzucałyście palenie

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez gwendolinka Pokaż wiadomość
ogrodniczki - new yorker...
trojkąty za duże? cooo Ty niby tak wyglądają a w mniejsze cycka bym nie wciesneła no jak to tak :P w ogóle nie zakrywać?
kochanie lataj bez stanika pokazuj cycuchy

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
hej hej
Ja tak was podczytuję od dłuższego czasu i nabijam wam oglądalność to dziś głos zabiorę...Jak zobaczyłam piersiaki Toni to mnie zahipnotyzowało
Pobędę sobie miedzy wami,poczytam,dowiem się wielu rzeczy,bo jeszcze kiedyś chciałam iść na stół w niewiedzy,ale jednak zmieniłam zdanie i chciałabym być wszystkiego świadoma.

Oczywiste jest to że jestem bezcyckowcem i pragnę to zmienić.
Lata swoje mam, dzieci urodziłam teraz na czas na COŚ dla mnie

pozdrawiam wszystkie szczęśliwe biuściaste kobietki
Miło że jesteś z nami, faktycznie z forum dowiesz sie wiecej informacji niż od lekarzy wiesz kazdy lekarz mówi co innego a tu dziewczyny opisują na własnych doświadczeniach
__________________
22.08.2012 rozmiar 365cc wkładeczki okrągłe wysoki profil Allergan McGhan TRX dr. J.S wawa cudotwórca
Majirel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 10:46   #1781
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Ja palę ale bardzo mało właściwie to tylko w pracy i do alkoholu tak z max 40 papierosów tygodniowo, przed operacją starałam się ograniczać a teraz po operacji nie zapaliłam ani jednego i jestem z siebie dumna mam nadzieje ze uda mi się całkiem rzucić bo po co mi to, chodzi tylko o to że nie palisz nie masz przerwy w pracy i chyba dlatego zaczełam a rany lepiej się goją jak się nie pali to fakt, ja zazwyczaj jestem uparta i chcę robić wszystko po swojemu ale jeśli chodzi o cycki to się słucham są zbyt bliskie memu sercu żebym mogła na własne życzenie coś spieprzyć
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 10:53   #1782
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez AsieK8705 Pokaż wiadomość
Cześć katarzynka Jak pobędziesz na tym forum, to na pewno dowiesz się wszystkich potrzebnych przed operacją rzeczy
Jak to mi kiedyś tu napisano " jak już weszłaś tu, to wyjdziesz z cyckami!"
i tego się trzymam Ściskam cieplutko i witamy
to ja też się tego trzymam w takim razie

Cytat:
Napisane przez patrycjaw1989 Pokaż wiadomość
katarzynko trafiłaś w bardzo dobre miejsce uważam że to forum fajnie przygotowuje do podjęcie taj jakby nie było bardzo ważnej decyzji i napewno pomaga przed jak i po życze trafnych decyzji, pozdrawiam
decyzje to ja już dawno podjęłam.W zasadzie od zawsze klepie że to zrobię,tylko wciąż jakieś ograniczenia.Teraz wydaje się zaczyna się najlepszy czas na takie rzeczy,tylko realizacja rozbija się o finanse
Mój przypadek to powinien być refundowany

Cytat:
Napisane przez Majirel Pokaż wiadomość
A jeszcze pytanie są na forum palaczki papierosów chodzi mi o to czy przed operacją rzucałyście palenie

Miło że jesteś z nami, faktycznie z forum dowiesz sie wiecej informacji niż od lekarzy wiesz kazdy lekarz mówi co innego a tu dziewczyny opisują na własnych doświadczeniach
dobre pytanie.Palę.Ale mogłoby to być bdb.pretekstem do rzucenia.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 11:15   #1783
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

witaj katarzynko
uwierz, że tu wszystkie powinny mieć te zabiegi refundowane nie mamy ani jednej, która operacje robiłaby dla kaprysu i chwała bogu, czasem takie się pojawiają ale skutecznie je zniechęcamy. wszystkie tu albo zero wyjściowe albo flaki rozciągniete po dzieciach więc jak będziesz chciała nam sie pokazać to nie masz czego się wstydzić
co do finansow częśc z nas robiła cycki na kredyt bo na kupke odłożyć kase bywa ciężko a z marzenia nie warto rezygnować
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 11:18   #1784
Majirel
Raczkowanie
 
Avatar Majirel
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 41
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
to ja też się tego trzymam w takim razie


decyzje to ja już dawno podjęłam.W zasadzie od zawsze klepie że to zrobię,tylko wciąż jakieś ograniczenia.Teraz wydaje się zaczyna się najlepszy czas na takie rzeczy,tylko realizacja rozbija się o finanse
Mój przypadek to powinien być refundowany


dobre pytanie.Palę.Ale mogłoby to być bdb.pretekstem do rzucenia.
wiesz chodzi mi o to ze lekarz powiedział żebym na 2 tygodnie przed operacją rzuciła a wiesz ciezko rzucić jak ktoś kurzy 15 lat a od ostatnich 2 lat palę 1,5 paczki dziennie.... ma to jakiś wpływ faktycznie? paliłaś przed operacją?

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
witaj katarzynko
uwierz, że tu wszystkie powinny mieć te zabiegi refundowane nie mamy ani jednej, która operacje robiłaby dla kaprysu i chwała bogu, czasem takie się pojawiają ale skutecznie je zniechęcamy. wszystkie tu albo zero wyjściowe albo flaki rozciągniete po dzieciach więc jak będziesz chciała nam sie pokazać to nie masz czego się wstydzić
co do finansow częśc z nas robiła cycki na kredyt bo na kupke odłożyć kase bywa ciężko a z marzenia nie warto rezygnować
ja mam znajomą która załatwia kredyty na zabiegi tylko medyczne i stomatologiczne, na samo zaświadczenie o zarobkach, bez sprawdzania w BIK i tym podobnych bazach jak ktoś będzie zainteresowany podam kontakt do niej na priv
__________________
22.08.2012 rozmiar 365cc wkładeczki okrągłe wysoki profil Allergan McGhan TRX dr. J.S wawa cudotwórca
Majirel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 11:21   #1785
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

dziewczyny ale mnie wczoraj przeciągnęło, migrena pełnoobjawowa, zygałam dalej niż widziałam, fakt niewiele widziałam bo i na oczy mi siadło, masakra normalnie zwykle wiem kiedy mnie złapie i odpowiednio szybko tabletki biore i daje rade a teraz przyszła tak znienacka, że tabletki w kibel poszły. czy Wy macie jakieś spawdzone metody na migrene?
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 11:37   #1786
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
witaj katarzynko
uwierz, że tu wszystkie powinny mieć te zabiegi refundowane nie mamy ani jednej, która operacje robiłaby dla kaprysu i chwała bogu, czasem takie się pojawiają ale skutecznie je zniechęcamy. wszystkie tu albo zero wyjściowe albo flaki rozciągniete po dzieciach więc jak będziesz chciała nam sie pokazać to nie masz czego się wstydzić
co do finansow częśc z nas robiła cycki na kredyt bo na kupke odłożyć kase bywa ciężko a z marzenia nie warto rezygnować
to ja też z taką zerówką do was przyszłam
Flaków nie mam,bo nie mialo co sflaczeć no i nie karmiłam swoich dziewczyn nigdy-piersią.
W żadnej ciąży piersi mi nie urosły, a planowałam być mega rozdekoltowaną ciężarną a pozostało mi tylko użyć przedłużki,co za porażka.

Kredycik wydaje się najbardziej odpowiednią opcją,tylko że hipoteczny mi jeszcze ciąży i do tego jestem na wychowawczym,a to na pewno obniża zdolność.

Cytat:
Napisane przez Majirel Pokaż wiadomość
wiesz chodzi mi o to ze lekarz powiedział żebym na 2 tygodnie przed operacją rzuciła a wiesz ciezko rzucić jak ktoś kurzy 15 lat a od ostatnich 2 lat palę 1,5 paczki dziennie.... ma to jakiś wpływ faktycznie? paliłaś przed operacją?

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------



ja mam znajomą która załatwia kredyty na zabiegi tylko medyczne i stomatologiczne, na samo zaświadczenie o zarobkach, bez sprawdzania w BIK i tym podobnych bazach jak ktoś będzie zainteresowany podam kontakt do niej na priv
no ja op. jeszcze nie miałam przecież.
Paliłam np.po cesarce i ładnie mi się goiło,mimo że mogło się paprać bo byłam paskudnie gruba

Prześlesz mi namiary?warto mieć i choć orientacyjnie posprawdzać czy jest szansa


A tak w ogóle to ja ze stolycy Wlkp i tu chciałabym to zrobić.
Na tyle na ile jestem z wami to nie spotkałam żadnej z moich okolic ,która mogłaby się wypowiedzieć nt jakiejś kliniki
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 11:47   #1787
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
dziewczyny ale mnie wczoraj przeciągnęło, migrena pełnoobjawowa, zygałam dalej niż widziałam, fakt niewiele widziałam bo i na oczy mi siadło, masakra normalnie zwykle wiem kiedy mnie złapie i odpowiednio szybko tabletki biore i daje rade a teraz przyszła tak znienacka, że tabletki w kibel poszły. czy Wy macie jakieś spawdzone metody na migrene?
Joasi, współczuję, to chyba najgorszy ból z możliwych . Nawet od cyckowego chyba gorszy
Miałam okropne migreny, gdy żarłam tabletki anty i pomagała mi tylko i wyłącznie Solpadeinka musująca w końskiej dawce 3 szt na raz, po kilku godzinach już 2 szt. Wiem, niezdrowe dla wątroby, ale przy takich bólach wolałam mieć chorą wątrobę niż trzaskającą łepetynę. Do tego zimny ręcznik na głowie, zasunięte rolety w sypialni i rodzina poruszająca się bezszelestnie. No ale ja nie miałam wymiotów, więc nie wiem, czy Ci pomogłam. Miałam też jakieś tabletki wypisane przez neurologa, nie pamiętam ich nazwy, ale nic a nic nie pomagały. Jeśli chcesz, mogę poszukać, tylko nie wiem, czy jeszcze je mam.

A czy Ty przypadkiem nie masz tych migren od mirenki ?

A, znalazłam - ten lek to Zomig
__________________
Szamanka

Edytowane przez anika75
Czas edycji: 2012-08-05 o 11:58
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 12:06   #1788
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

acha no i wyjściówkę pokaże,tylko wrzucę fotkę na serwer i porozsyłam linki na pw bo w albumie mogłyby mnie odwiedzić dziewczyny z klubu czy wątku,a nie ma się czym chwalić
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 12:29   #1789
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

[QUOTE=anika75;35705978]Joasi, współczuję, to chyba najgorszy ból z możliwych . Nawet od cyckowego chyba gorszy
Miałam okropne migreny, gdy żarłam tabletki anty i pomagała mi tylko i wyłącznie Solpadeinka musująca w końskiej dawce 3 szt na raz, po kilku godzinach już 2 szt. Wiem, niezdrowe dla wątroby, ale przy takich bólach wolałam mieć chorą wątrobę niż trzaskającą łepetynę. Do tego zimny ręcznik na głowie, zasunięte rolety w sypialni i rodzina poruszająca się bezszelestnie. No ale ja nie miałam wymiotów, więc nie wiem, czy Ci pomogłam. Miałam też jakieś tabletki wypisane przez neurologa, nie pamiętam ich nazwy, ale nic a nic nie pomagały. Jeśli chcesz, mogę poszukać, tylko nie wiem, czy jeszcze je mam.

A czy Ty przypadkiem nie masz tych migren od mirenki ?


Nie wiem czy słyszałyście ale podobno na uporczywe migreny pomaga botkos wstrzykują go chyba w okolice skroni i spokój conajmniej na pół roku, w sumie to dość kosztowna metoda, ale jeśli ból uniemożliwia normalne funkcjonowanie to ja bym chyba spróbowała
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 13:21   #1790
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
Co do chodzenia podczas urlopu w stroju- to raczej nie eksperymentuj. Rozgrzana skóra pięknie się rozciąga - i nie chodzi nawet o promienie, a po prostu o rozgrzanie. Więc lepiej w ten urlop piwko sobie pij w cieniu, w staniczku sportowym.
Mya o co chodzi z tym rozciąganiem? Że mogą się rozstępy porobić czy że ona się rozciąga-luzuje i to jakoś źle wpływa na implant, nie trzyma go? Czy jeszcze o coś innego?

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Majirel Pokaż wiadomość
A jeszcze pytanie są na forum palaczki papierosów chodzi mi o to czy przed operacją rzucałyście palenie
w zaleceniach przedoperacyjnych miałam wyraźnie powiedziane, że na 2 tyg. przed op. należy absolutnie zaprzestać palenia, brania aspiryny i inne.... nie wnikałam czemu poprostu się do wszystkiego dostosowałam. Jako, że nie palę to było mi łatwo ale wychodzę z założenia, że jeśli tyle się inwestuje w cycki i kasy i cierpliwości to należy zrobić wszystko co lekarz zaleca W końcu to dla naszego bezpieczeństwa, zdrowia i urody
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 13:22   #1791
madziullasz
Raczkowanie
 
Avatar madziullasz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Joasi bardzo Ci współczuję takich migren, moja siostra przechodzi podobnie i gdy juz ma taki nasilony atak to w szpitalu ląduje na kroplówce i to dopiero pomaga, na jakiś czas ma "z głowy" ból głowy, później pomagają leki, później się pogarsza aż znowu ma atak i kroplówka i tak w kółko. Ja wyłapałam, że jak mi się rozkręca to muszę sobie jak najszybciej ciśnienie podnieść jakąś tauryną, kofeiną lub innym dopalaczem i tu też im częściej mnie dopada tym silniejszego kopa muszę dostać, ( a tablety na mnie nie działają).
__________________
Uhp 295 cc Mentor wys. profil dr. A.K.
19.07.2012
madziullasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 13:25   #1792
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
dziewczyny ale mnie wczoraj przeciągnęło, migrena pełnoobjawowa, zygałam dalej niż widziałam, fakt niewiele widziałam bo i na oczy mi siadło, masakra normalnie zwykle wiem kiedy mnie złapie i odpowiednio szybko tabletki biore i daje rade a teraz przyszła tak znienacka, że tabletki w kibel poszły. czy Wy macie jakieś spawdzone metody na migrene?
o bidulkoo Trzymaj się jakoś
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 13:32   #1793
madziullasz
Raczkowanie
 
Avatar madziullasz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

W czwartek mój m mąż już wyjechał na 2 tyg. więc jestem z dziewczynami już sama, ale jest ok, a na dzieci mam świetny szantaż: OJJOJJ BOLI MAMUSIĘ BOLI i już robią co chcę.

Wrzuciłam jedną nową fotkę w staniorku, który czekał i czekał aż się doczekał.

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Kobitki a jakie plastry na bliznę stosowałyście lub stosujecie, bo właśnie zamówiłam SILON i tak myślę, że powinnam wcześniej spytać.
__________________
Uhp 295 cc Mentor wys. profil dr. A.K.
19.07.2012
madziullasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 13:56   #1794
jooasi
Wtajemniczenie
 
Avatar jooasi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 155
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

dzięki dziewczyny za wsparcie,ja sie przed tymi wymiotami tak nie bronie bo jak już mam pusto do cna w brzuchu to mi ten ból powoli odchodzi, wtedy mogę się już położyć w ciszy i zasnąć.
Anika to nie od Mirenki bo wcześniej też tak miałam.

musze znikać bo mnie pakowanko czeka, jutro wyjazd i jak nie będzie tam netu to się dopiero na koniec sierpnia zamelduje. całuje Was wszystkie mocno

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

madziula też Silon używam
__________________
Mentor okrągłe hp 325cc 17.11.11 Wroclove dr M.W.
jooasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 14:20   #1795
Gipsy
Raczkowanie
 
Avatar Gipsy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 215
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Majirel Pokaż wiadomość
wiesz chodzi mi o to ze lekarz powiedział żebym na 2 tygodnie przed operacją rzuciła a wiesz ciezko rzucić jak ktoś kurzy 15 lat a od ostatnich 2 lat palę 1,5 paczki dziennie.... ma to jakiś wpływ faktycznie? paliłaś przed operacją?
Ja palenie zaczęłam stopniowo ograniczać, tydzień przed w ogóle nie paliłam no i miesiąc po wytrzymałam bez papierosów a teraz znowu... Łatwo nie było ale doszłam do wniosku, że nie mam zamiaru ryzykować i potem marudzić na brzydkie blizny. Skoro są takie zalecenia, to coś musi w tym być więc moim zdaniem lepiej nie ryzykować.

Madziulasz – ja stosuję Sutricon i chyba są ok. Podejrzewam, że one wszystkie są takie same tylko się nazwą różnią. Raz się chciałam przerzucić na jakąś maść ale drażniło mnie, że się klei, plastry jednak wygodniejsze.

Jooasi – udanego urlopu
Gipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 15:41   #1796
Fuksja132
Raczkowanie
 
Avatar Fuksja132
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 105
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Myu, dziękuję za odpowiedź Mam nadzieję, że asymetrii nie będzie widać po operacji i krzywych sutków też Sama już nie wiem co myśleć o anatomicznych i okrągłych.. Skoro Tobie belseno się wyrównały przy okrągłych to może mnie też

A co do kredytu na cycki, o którym pisałyście-to też chętnie bym wzięła, ale na razie studiuję, w międzyczasie szukam pracy a takto jestem zdana na łaskę rodziców. Mam nadzieję, że jak najszybciej uda mi się zebrać pieniążki na moje marzenie, bo coraz bardziej mnie to dołuje Z tego co widziałam to większość z Was miała swoje wyjściówki (nie mówię, że duże, ale jednak coś) a moja jest zerowa
__________________
Nic w życiu nie przychodzi samo. Nie wystarczy w coś wierzyć, trzeba mieć siłę pokonywać przeszkody i walczyć. Golda Meir
Fuksja132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 16:14   #1797
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Fuksja132 Pokaż wiadomość
Skoro Tobie belseno się wyrównały przy okrągłych to może mnie też
Fuksja czy one się wyrównały tego jeszcze nie wiem, jestem dopiero 6 tyg. po zabiegu i to się cały czas zmienia. Ja miałam bardziej skomplikowany zabieg niż tylko powiększenie i jeśli u mnie będzie taka sama wielkość to tylko w staniku bo nago to ja mam zwariowane cycki, każdy inny chociażby przez to, że na jednym mam szew pionowo na drugim nie to też spowodowało, że kształt otoczek jest różny więc wizualnie u mnie będą różne, bardziej chodzi mi o to, że miałam bardzo dużą asymetrię a lekarz powiedział, że u mnie nie da się anatomicznych i akurat tą jedną jedyną rzecz potwierdziło mi 2 lekarzy wiec zawsze możesz iść dla pewności na konsultacje do innego. Może u Ciebie inaczej się nie da a może ten lekarz akurat w takiej metodzie się specjalizuje....
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 17:01   #1798
madziullasz
Raczkowanie
 
Avatar madziullasz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Mam pytanie: jak to jest z tym rośnięciem piersi w czasie gdy dojrzewania: faktycznie zauważyłyście,że Wam sie powiększyły? Pytałam w klinice o to i powiedzieli mi, że nie rosną ale zaglądnęłam w album Beatbo napisała tam, że jej się powiększyły o 3 cm!!! To jak to jest naprawdę?
__________________
Uhp 295 cc Mentor wys. profil dr. A.K.
19.07.2012
madziullasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 17:05   #1799
grazia781
Raczkowanie
 
Avatar grazia781
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: WARSZAWKA
Wiadomości: 55
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Wlasnie bylam z kolezankami nad Zegrzem,ale pogonil nas deszcz kuzwa prawie nic czlowiek sie nie naopalal oczywiscie moj maz na rowerek potem,gdzies wyjechal w bialych spodeneczkach tiaaaaa kochane bede miala detektywa jade po grubasie z tym glabem. Jutro wszystko ogarniam tzn. pozew o rozwod i podzial majatku. Dzis juz stwierdzil ze moge ja na siebie przepisac kredyt i zostac w tym mieszkaniu. Musze sie zastanowic czy warto sie w to wkopywac. W koncu 30 lat trzeba splacac kredycik po 1800zł nie wiem czy dam rade sama sobie z takim obowiazkiem.
Dziewczyny jak to jest jak nie podpisze aktu notarialnego.
Bo o co chodzi jak podpisze ten akt strace szanse na mieszkanie z mojej firmy i powiem,ze nie wiem co mam robic. Tak naprawde do czego ten akt jet potrzebny tzn ja wtedy nie bede mogla roscic zadnych pieniedzy od niego
__________________
Dr. P... KOSIAM MOJE 500CC
grazia781 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 17:32   #1800
Alex0912
Raczkowanie
 
Avatar Alex0912
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 203
GG do Alex0912
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

hej kobitki

Sif 22.08 - 17
Majirel 22.08 - 17
Lenkii 06.09 - 31
Alex0912 12.11. - 88

alez ja sie dzis dziwnie czuje ;/ cale podbrzusze mnie boli, sikam jak walnieta i czasem mi niedobrze.... mam nadzieje ze to tylko przeziebienie pecherza czy cos bo ostatnio mega zmarzlam na kosc.... bo na ciaze to ja gotowa jeszcze nie jestem
__________________
350cc okrągle mentor Dr. M.P
Alex0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.