Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-20, 12:11   #4561
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Wiadomo że allegro to ostateczność, jeśli gdzieś u siebie w mieście można kupić. Ja przed Bum Bum robiłam inne ćwiczenia, dopiero później się za BB zabrałam, przecież nie trzeba ćwiczyć tak jak to podaje rozpiska czasami można pozamieniać programy. Wg mnie BB ma za szybkie tempo i ktoś kto nie ma kondycji szybko wysiądzie, dlatego ja bym radziła zacząć od czegoś innego. Ty mieszasz kroki w CA, ja mieszałam kroki na Bum Bum, ale wiadomo po kilku razach już nie ma się z tym problemu.
Jasne że można zmieniać programy, ale myślę że ktoś je specjalnie ułożył w określonej sekwencji po to, aby dawały jak najlepsze rezultaty w zależności od tego jaki program dopasujemy do wyglądu naszych pośladków.
Nawiązując, możemy iść na siłownię i ćwiczyć sobie freestajla, a możemy porozmawiać z trenerem żeby ułożył nam efektywny program - nasza wolna wola.
__________________
Slim in 6
  • Start it up 13.11.2012r.
Sauna Infrared
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 12:20   #4562
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez rubi11 Pokaż wiadomość
Jasne że można zmieniać programy, ale myślę że ktoś je specjalnie ułożył w określonej sekwencji po to, aby dawały jak najlepsze rezultaty w zależności od tego jaki program dopasujemy do wyglądu naszych pośladków.
Nawiązując, możemy iść na siłownię i ćwiczyć sobie freestajla, a możemy porozmawiać z trenerem żeby ułożył nam efektywny program - nasza wolna wola.
Dlatego napisałam że czasami można pozamieniać programy. Jasne że ktoś je ułożył, aby w ogóle dawały efekty. Myślę ktoś kto nie ma kondycji nie zrobi całego BB bez kilku przerw(ćwiczyłam z taką osobą), tempo jest za szybkie. Z reszta każdy sobie może obejrzeć i zobaczyć, może akurat tempo będzie odpowiednie. Ja sobie zamieniłam programy a na rezultaty nie narzekam. Nie sztuką jest odwalić ćwiczenie, a robić je dokładnie.

Edytowane przez asia di
Czas edycji: 2012-07-20 o 12:21
asia di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:03   #4563
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Dlatego napisałam że czasami można pozamieniać programy. Jasne że ktoś je ułożył, aby w ogóle dawały efekty. Myślę ktoś kto nie ma kondycji nie zrobi całego BB bez kilku przerw(ćwiczyłam z taką osobą), tempo jest za szybkie. Z reszta każdy sobie może obejrzeć i zobaczyć, może akurat tempo będzie odpowiednie. Ja sobie zamieniłam programy a na rezultaty nie narzekam. Nie sztuką jest odwalić ćwiczenie, a robić je dokładnie.
A jakie efekty i ile czasu (i który program ćwiczyłaś)? Bo mi mija własnie miesiąc Slim & Lift i jakichś spektakularnych efektów nie widzę Teraz będę kontynuować Slim&Shape, może będzie lepiej.
Aaaa, dodam jeszcze że mniej jem oraz stosuję "wspomagacze" w postaci tabletek (Bio CLA z L-karnityną), a waga coś nie chce spadać
__________________
Slim in 6
  • Start it up 13.11.2012r.
Sauna Infrared
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:26   #4564
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez rubi11 Pokaż wiadomość
A jakie efekty i ile czasu (i który program ćwiczyłaś)? Bo mi mija własnie miesiąc Slim & Lift i jakichś spektakularnych efektów nie widzę Teraz będę kontynuować Slim&Shape, może będzie lepiej.
Aaaa, dodam jeszcze że mniej jem oraz stosuję "wspomagacze" w postaci tabletek (Bio CLA z L-karnityną), a waga coś nie chce spadać
Serio? Miesiąc czasu to dość sporo, robisz cały czas jeden program? Ja robiłam lift&shape i slim&shape. Przy czym jedno przeplatałam z siłownią, a drugie robiłam przez jakieś 2 tygodnie. Mi spadło dużo cm z ud z czego bardzi się ciesze z brzucha i talii, pupa nie jest sflaczała jest ładnie podniesiona i kształtna. Może zamiast BBL spróbuj czegoś innego?
Odżywiasz się zdrowo? Co jesz i co ile czasu? Te "wpomagacze" raczej nic nie dają.

Edytowane przez asia di
Czas edycji: 2012-07-20 o 13:27
asia di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:53   #4565
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Serio? Ja robiłam lift&shape i slim&shape. Przy czym jedno przeplatałam z siłownią, a drugie robiłam przez jakieś 2 tygodnie. Mi spadło dużo cm z ud z czego bardzi się ciesze z brzucha i talii, pupa nie jest sflaczała jest ładnie podniesiona i kształtna. Może zamiast BBL spróbuj czegoś innego?
Odżywiasz się zdrowo? Co jesz i co ile czasu? Te "wpomagacze" raczej nic nie dają.
No właśnie kiedyś ćwiczyłam slim&shape i efekty były widoczne (choć nigdy nie udało mi się skończyć programu, zawsze przerywałam, później wracałam itd.). Teraz przytyłam jakieś 4kg więc wybrałam slim&lift bo niby bardziej odchudza. No i ogólnie jakiś 1kg schudłam, w cm nie widze żeby jakoś specjalnie spadło, brzuch na pewno bardziej się umięśnił i zrobił troche mniejszy. No i widać też mięśnie po zewnętrznej stronie ud, ale pośladki dalej nieciekawe, tak jak i wewn. strona ud.
Staram się odżywiać w miarę zdrowo (choć był okres co często jadłam jakieś gyrosy, frytki, pizze), ale teraz staram się jeśc tylko ciemne pieczywo, muesli, jogurty naturalne, kolacji staram się nie jeść.
Jeśli chodzi o wspomagacze to troche jednak działają - dużo mniej chce mi się jeść, a o tym Bio CLA czytałam dobre opinie, że na skórę dobrze działa, ale to będę mogła powiedzieć jak pobiore to przez jakieś 2-3 miesiące, na razie kończę 1 opakowanie, nie zaszkodzi a może pomoże.

A Twoje efekty są super, może po prostu potrzeba więcej wytrwałości i pociągnąć te ćwiczenia tak do 2-3 miesięcy i wtedy i u mnie będą efekty.
__________________
Slim in 6
  • Start it up 13.11.2012r.
Sauna Infrared
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 14:24   #4566
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez rubi11 Pokaż wiadomość
No właśnie kiedyś ćwiczyłam slim&shape i efekty były widoczne (choć nigdy nie udało mi się skończyć programu, zawsze przerywałam, później wracałam itd.). Teraz przytyłam jakieś 4kg więc wybrałam slim&lift bo niby bardziej odchudza. No i ogólnie jakiś 1kg schudłam, w cm nie widze żeby jakoś specjalnie spadło, brzuch na pewno bardziej się umięśnił i zrobił troche mniejszy. No i widać też mięśnie po zewnętrznej stronie ud, ale pośladki dalej nieciekawe, tak jak i wewn. strona ud.
Staram się odżywiać w miarę zdrowo (choć był okres co często jadłam jakieś gyrosy, frytki, pizze), ale teraz staram się jeśc tylko ciemne pieczywo, muesli, jogurty naturalne, kolacji staram się nie jeść.
Jeśli chodzi o wspomagacze to troche jednak działają - dużo mniej chce mi się jeść, a o tym Bio CLA czytałam dobre opinie, że na skórę dobrze działa, ale to będę mogła powiedzieć jak pobiore to przez jakieś 2-3 miesiące, na razie kończę 1 opakowanie, nie zaszkodzi a może pomoże.

A Twoje efekty są super, może po prostu potrzeba więcej wytrwałości i pociągnąć te ćwiczenia tak do 2-3 miesięcy i wtedy i u mnie będą efekty.
To może wróć do slim&shape? Po slim&lift jak sama widzisz już masz efekty, może musisz jeszcze poćwiczyć? Gdzie w Twojej diecie jakieś białko? Czemu nie jesz kolacji? Może nic Cie nie ubywa, bo spowolniłaś swój metabolizm? Z tymi wspomagaczami to chodziło mi o utrate wagi itd, może na skóre akurat dobrze wpływać.
Ja nie robiłam tych ćwiczeń przez 2-3miesiące, niewiem na ile pomogła siłownia, a na ile BBL. Nie pomyslałaś o innych ćwiczeniach?
asia di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 14:42   #4567
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
To może wróć do slim&shape? Po slim&lift jak sama widzisz już masz efekty, może musisz jeszcze poćwiczyć? Gdzie w Twojej diecie jakieś białko? Czemu nie jesz kolacji? Może nic Cie nie ubywa, bo spowolniłaś swój metabolizm? Z tymi wspomagaczami to chodziło mi o utrate wagi itd, może na skóre akurat dobrze wpływać.
Ja nie robiłam tych ćwiczeń przez 2-3miesiące, niewiem na ile pomogła siłownia, a na ile BBL. Nie pomyslałaś o innych ćwiczeniach?
Dokończe jeszcze ten program (2 dni zostały) i spróbuje znowu slim&shape + zamienie wszystkie cardio axe na pump it up które są bardziej intensywne.
Jeśli chodzi o spróbowanie czegoś innego to ćwiczyłam kiedyś serie Tamilee Webb "Ja chcę mieć takie ..." ale efektów w ogóle nie było, chodziłam też na siłownie. Po BBL widziałam jeszcze chyba największe rezultaty ze wszystkich ćwiczeń jakie próbowałam. U mnie generalnie problem jest z udami i pośladkami, poza tym jestem szczupła.
Białko jem - na śniadanie jakaś wędlina, na obiad pierś z kurczaka/ryba. A kolacji zdarza się że nie jem bo chcę mniej kalorii spożyć w ciągu dnia. Ale zazwyczaj coś tam jednak skubne wieczorem.
__________________
Slim in 6
  • Start it up 13.11.2012r.
Sauna Infrared
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 16:18   #4568
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Dlatego napisałam że czasami można pozamieniać programy. Jasne że ktoś je ułożył, aby w ogóle dawały efekty. Myślę ktoś kto nie ma kondycji nie zrobi całego BB bez kilku przerw(ćwiczyłam z taką osobą), tempo jest za szybkie. Z reszta każdy sobie może obejrzeć i zobaczyć, może akurat tempo będzie odpowiednie. Ja sobie zamieniłam programy a na rezultaty nie narzekam. Nie sztuką jest odwalić ćwiczenie, a robić je dokładnie.
Wg mnie lepiej wtedy nie zabierać się za BBL tylko zacząć od czegoś wprowadzającego (ja po długiej przerwie zaczynałam o Jillian) i dopiero wtedy zrobić BBL. Bo to nie sztuka tu pozamieniać, tam pozamieniać, połowy nie zrobić, cięgle robić przerwy, a potem się dziwić, że nie widać efektów, a niestety sporo osób ma takie podejście
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 16:30   #4569
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Wg mnie lepiej wtedy nie zabierać się za BBL tylko zacząć od czegoś wprowadzającego (ja po długiej przerwie zaczynałam o Jillian) i dopiero wtedy zrobić BBL. Bo to nie sztuka tu pozamieniać, tam pozamieniać, połowy nie zrobić, cięgle robić przerwy, a potem się dziwić, że nie widać efektów, a niestety sporo osób ma takie podejście
I coś takiego byłoby najlepsze. Ja pozamieniałam sobie programy i źle na tym nie wyszłam, ale też nie często. W ogóle to myślę że nie ma po co zabierać się za ćwiczenia, jeśli ma się połowy nie zrobić czy robić przerwy. Systematyczność plus dieta powinny dać efekty.
asia di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 16:41   #4570
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
I coś takiego byłoby najlepsze. Ja pozamieniałam sobie programy i źle na tym nie wyszłam, ale też nie często. W ogóle to myślę że nie ma po co zabierać się za ćwiczenia, jeśli ma się połowy nie zrobić czy robić przerwy. Systematyczność plus dieta powinny dać efekty.
Ja się zabieram za program classic, ale przychodzę codziennie zmęczona i właśnie ze względu na to, że nie chcę potem robić niesystematycznie nie zaczęłam jeszcze, też średnio
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 19:40   #4571
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Podczytuję Was i mam zamiar znowu zabrać się za BBL W tamtym roku robiłam chyba Slim&Lift(ten, w którym jest dużo cardio) i już po dwóch tygodniach miałam efekty, szybko mi zleciał brzuch i nogi- jestem szczupła, a po tych ćwiczeniach wszyscy mi mówili, że wyglądam jak patyczak. Dlatego teraz zamierzam robić program na rzeźbę i ujędrnianie

Aha, dziewczyny, do kształtowania ud i pośladków polecam rolki- cudowna sprawa, i kolana się nie męczą tak, jak przy bieganiu
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 23:10   #4572
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Aha, dziewczyny, do kształtowania ud i pośladków polecam rolki- cudowna sprawa, i kolana się nie męczą tak, jak przy bieganiu
U mnie niestety rolki odpadają, złamałam sobie nogę na łyżwach i od tego czasu unikam tego typu rzeczy
A szkoda, bo przy bieganiu kolana mi siadają, mimo że bardzo lubię.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 15:10   #4573
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
U mnie niestety rolki odpadają, złamałam sobie nogę na łyżwach i od tego czasu unikam tego typu rzeczy
A szkoda, bo przy bieganiu kolana mi siadają, mimo że bardzo lubię.
Chodzi o to, że masz jakieś uszkodzenie, które uniemożliwia Ci jazdę na rolkach, czy po prostu o uraz psychiczny?
Ja właśnie przerzucam się teraz całkowicie na rolki przez kolana. Nie dość, że pobolewają, to jeszcze trzeszczą jak 80-latce
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 22:11   #4574
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że masz jakieś uszkodzenie, które uniemożliwia Ci jazdę na rolkach, czy po prostu o uraz psychiczny?
Ja właśnie przerzucam się teraz całkowicie na rolki przez kolana. Nie dość, że pobolewają, to jeszcze trzeszczą jak 80-latce
Uraz psychiczny bardziej
Mnie od rowerka też ostatnio bolały, nie wiem co na to poradzić, robię rozgrzewkę, potem rozciąganie, ale to nie wiele daje
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 15:12   #4575
Dominika12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 79
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Witam Mogłabym dostać link do tych filmów? Wiem, że dziewczyny sobie wysyłały kiedyś ; )
Dominika12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 11:50   #4576
syska1311
Wtajemniczenie
 
Avatar syska1311
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 196
GG do syska1311 Send a message via Skype™ to syska1311
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Dominika12 Pokaż wiadomość
Witam Mogłabym dostać link do tych filmów? Wiem, że dziewczyny sobie wysyłały kiedyś ; )
to aż tak trudno wpisać w google?


__________________



syska1311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 09:10   #4577
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

U mnie takie efekty:
miesiąc ćwiczeń Slim&Shape, w trakcie ćwiczeń waga w dół może jakieś 0,5kg, mięśnie na nogach zarysowane, mniej jadłam + brałam CLA.
Tydzień po zakończeniu ćwiczeń waga +2 kg
Nie wiem co się dzieje ale zaczynam się załamywać ...
__________________
Slim in 6
  • Start it up 13.11.2012r.
Sauna Infrared
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 17:29   #4578
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez rubi11 Pokaż wiadomość
U mnie takie efekty:
miesiąc ćwiczeń Slim&Shape, w trakcie ćwiczeń waga w dół może jakieś 0,5kg, mięśnie na nogach zarysowane, mniej jadłam + brałam CLA.
Tydzień po zakończeniu ćwiczeń waga +2 kg
Nie wiem co się dzieje ale zaczynam się załamywać ...
Hmm to nie za wesoło. Nie doczytałam Rubi Ty chcesz schudnąć? Jeśli tak to zawsze można coś poradzić.
asia di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-31, 10:35   #4579
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Hmm to nie za wesoło. Nie doczytałam Rubi Ty chcesz schudnąć? Jeśli tak to zawsze można coś poradzić.
asia di, kiedyś ćwiczyłam bo chciałam tylko wyszczuplić/wysmuklić nogi i pośladki (zarysować mięśnie itd.), ale przytyłam te 4kg i to chciałabym zrzucić żeby wrócić do mojej dawnej wagi.
__________________
Slim in 6
  • Start it up 13.11.2012r.
Sauna Infrared
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 11:36   #4580
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez rubi11 Pokaż wiadomość
asia di, kiedyś ćwiczyłam bo chciałam tylko wyszczuplić/wysmuklić nogi i pośladki (zarysować mięśnie itd.), ale przytyłam te 4kg i to chciałabym zrzucić żeby wrócić do mojej dawnej wagi.
Wiesz już co będziesz robić, aby zrzucić te 4kg? Może już zostaw te BBL i popatrz coś innego?
asia di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 13:53   #4581
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Wiesz już co będziesz robić, aby zrzucić te 4kg? Może już zostaw te BBL i popatrz coś innego?
Planuję co 2 dzień ćwiczyć pump it up - to jest bardzo męczące więc myślę że nieźle działa, no i trwa ponad godzinę. A oprócz tego będę kontynuować z BBL: BumBum, High&Tight i Sculp, bo te ćwiczenia fajnie na mięśnie działają, a mi nie zależy tylko na zrzuceniu wagi, ale przy tym wymodelowaniu sylwetki. Na brzuch już zaczęłam ćwiczyć Tamilee Webb- I want those ABS.
No i na razie tyle, może jeszcze zaczne biegać jak już kupię buty, choć trochę się boję że łydki mi się umięśnią.
__________________
Slim in 6
  • Start it up 13.11.2012r.
Sauna Infrared
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 14:50   #4582
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez rubi11 Pokaż wiadomość
Planuję co 2 dzień ćwiczyć pump it up - to jest bardzo męczące więc myślę że nieźle działa, no i trwa ponad godzinę. A oprócz tego będę kontynuować z BBL: BumBum, High&Tight i Sculp, bo te ćwiczenia fajnie na mięśnie działają, a mi nie zależy tylko na zrzuceniu wagi, ale przy tym wymodelowaniu sylwetki. Na brzuch już zaczęłam ćwiczyć Tamilee Webb- I want those ABS.
No i na razie tyle, może jeszcze zaczne biegać jak już kupię buty, choć trochę się boję że łydki mi się umięśnią.
To wszystko chcesz robić co 2 dni? Czy jakoś to rozłożyć? Wg mnie jest tego za dużo.
asia di jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-01, 15:30   #4583
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
To wszystko chcesz robić co 2 dni? Czy jakoś to rozłożyć? Wg mnie jest tego za dużo.
Nie nie, pump co 2 dni, a w pozostałe dni na zmianę bum bum+brzuch, później inny dzień sculp, i później high&tight+brzuch i następny dzień odpoczynek. Coś takiego, akurat na 6 dni wyjdzie.
__________________
Slim in 6
  • Start it up 13.11.2012r.
Sauna Infrared
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 02:18   #4584
Ismena1990
Raczkowanie
 
Avatar Ismena1990
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie tęczy
Wiadomości: 134
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Hej moglabym prosic o link do programu Uniesienie i rzeźbienie? z gory dzieki: cmok:
Ismena1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 09:03   #4585
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Ismena1990 Pokaż wiadomość
Hej moglabym prosic o link do programu Uniesienie i rzeźbienie? z gory dzieki: cmok:
1. otwórz przelądarkę
2. wpisz google. pl
3. wyszukaj brazil butt lift

...
__________________
Slim in 6
  • Start it up 13.11.2012r.
Sauna Infrared
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 11:23   #4586
Uffie_1
Przyczajenie
 
Avatar Uffie_1
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Witam kobitki me kochane 
Natrafiłam na ten wątek przez przypadek i bardzo mnie zainteresowały te ćwiczenia Miałabym do was prośbę, abyście podesłał mi link do ćwiczeń i rozpiski By móc swoje bum bum ujędrnić i podnieść

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez rubi11 Pokaż wiadomość
1. otwórz przelądarkę
2. wpisz google. pl
3. wyszukaj brazil butt lift

...
Próbowałam tak ale znalazłam w kilkunasty częściach, a chciałabym mieć każdy trening w jednej części aby móc ćwiczyć w ciągu więc proszę o jakiś link
Uffie_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 12:49   #4587
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Uffie, przejrzyj ten wątek dokładnie, ile razy można powtarzać to samo?
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 17:15   #4588
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Uffie_1 Pokaż wiadomość
Witam kobitki me kochane 
Natrafiłam na ten wątek przez przypadek i bardzo mnie zainteresowały te ćwiczenia Miałabym do was prośbę, abyście podesłał mi link do ćwiczeń i rozpiski By móc swoje bum bum ujędrnić i podnieść

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------



Próbowałam tak ale znalazłam w kilkunasty częściach, a chciałabym mieć każdy trening w jednej części aby móc ćwiczyć w ciągu więc proszę o jakiś link
My sobie jakoś poradziłyśmy to Ty też dasz radę
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-07, 15:50   #4589
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Mam zakwasy po wczorasjszym bum bum, a dzisiaj cradioaxe i tummy tuck, nie wiem czy odpuścić czy próbować zrobić.
Z jednej storny nie chcę ich robić niedokładnie, ale z drugiej jak będę przerywać przy każdych zakwasach to za 2 miesiące skończę...
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 13:01   #4590
rubi11
Raczkowanie
 
Avatar rubi11
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 224
Dot.: Brazil Butt Lift- podnosimy i kształtujemy pupę ! :D

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Mam zakwasy po wczorasjszym bum bum, a dzisiaj cradioaxe i tummy tuck, nie wiem czy odpuścić czy próbować zrobić.
Z jednej storny nie chcę ich robić niedokładnie, ale z drugiej jak będę przerywać przy każdych zakwasach to za 2 miesiące skończę...
Spróbuj zrobić, cardio axe nie działa jakoś bardzo na mięśnie więc powinnaś dać radę, a tummy tuck na brzuch więc po prostu jutro dojdą Ci zakwasy na brzuchu
__________________
Slim in 6
  • Start it up 13.11.2012r.
Sauna Infrared
rubi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.