Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-06, 09:55   #1831
horo_2
Zadomowienie
 
Avatar horo_2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 625
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez gwendolinka Pokaż wiadomość
A zmierzyłaś od środka sutka do środka? troszkę duża odległość... Chyba dla takiego rozstawu będzie ci lekarz musiał dobrać implant o szerszej podstawie żeby nie było dużej przerwy.
niekoniecznie
zależy, jak szeroka jest sama pierś
__________________
Allergan Inspira TRX 615g
1.09.2009 Szczecin


3.02.2014 - wracam do ćwiczeń
horo_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 10:35   #1832
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Horo buźka i dla Niuni

Dziewczyny, czy rozstaw sutków przed operacją i po Wam się zmienił? Ja miałam przed 18,5 cm i nadal tyle mam.

Wiecie co? Mój lewus zaczyna bardzo na lewy bok zezować . Prawy sutek patrzy prosto przed siebie, a lewy tak na godzinę 22.30 . Układam go, ale szybko wraca na swoje miejsce gnojek jeden . Co z nim robić?

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Hm, zmierzyłam jeszcze raz i jednak nie mam już 18,5 a prawie 19,5

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Patrycja, musisz wejść w Ustawienia i po lewej "Edytuj podpis"
__________________
Szamanka
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 10:36   #1833
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

ja mam po 20/21 zalezy jak sie zmierzy....
wczesniej chyba tyle nie miałam... podejrzewam że roznica mała.. mi zawsze szly lekko na boki Pamietam że zawsze miałam plaską autostrade nawet jak coś po bokach bylo w staniku...boze pamietam to.
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 10:42   #1834
Darling15
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 279
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Sif nie przejmuj się przyjdzie jeszcze odpowiedni moment. Ja tam jestem pewna, że zrobisz je sobie szybciej niż myślisz.
Darling15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 10:59   #1835
Littaleya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 231
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczynki w niedzielny wieczór Dzięki za odpowiedzi w sprawie bólu pleców, ale teraz to i tak nie ma znaczenia, wszystko się popierdzieliło Nie robię na razie cycków, alex usuń mnie proszę z odliczanki
Dziś sobie poważnie porozmawialiśmy na ten temat z TŻ i wszystko przeanalizowaliśmy i to jednak nie jest dobry moment na cycki Na dniach się przeprowadzamy i czeka nas remont i urządzanie nowego mieszkania, a małe ono nie jest, więc sporo ciężkiej pracy fizycznej nas czeka. Myślałam że nie będzie to przeszkodą, że jakoś damy radę, ale kurde ja nie wytrzymam kilku miesięcy nic nie robiąc w tym mieszkaniu i patrząc jak TŻ flaki z siebie wypruwa, a ja nawet nie mogę mu pomóc, a co więcej - sama potrzebuję opieki. Jest jeszcze jeden, ważniejszy, powód mojej rezygnacji - planowana ciąża. Na dziecko chcemy zdecydować się w ciągu 2 lat, a nie po 2-3 latach, jak wcześniej planowaliśmy. Jak byłam na konsultacji u 1-go lekarza to gdy mu powiedziałam, że planuję ciążę za 2-3 lata, to powiedział że nie ma sensu robić cycków, ale skoro się upieram to zrobimy. Później pamiętam że Mya mi napisała, że najpierw warto pomyśleć o dzidzi a potem o piersiach i no cóż, miała rację, to jednak bez sensu, tym bardziej że teraz już wiem że dzidzię będziemy chcieli wcześniej niż za 2 lata
Strasznie mi dziś ciężko, to była bardzo trudna decyzja, bo wszystko już miałam zaplanowane - załatwiony urlop, odłożone pieniądze, wybranego lekarza, część badań... Ale dziś po tej długiej rozmowie uznaliśmy, że rozsądniej jest jednak poczekać te parę lat. Jest mi teraz bardzo smutno, bo nastawiłam się już na to, że będę te cycki zaraz mieć, a teraz wszystko musi się przesunąć w daleką przyszłość Ale wątek nadal będę czytać, bo operację na pewno kiedyś zrobię, a ten wątek jest kopalnią wiedzy, poza tym bardzo lubię oglądać Wasze cycorki i to jak się zmieniają

Jest mi teraz tak bardzo smutno
CZESC DZIEWCZYNY


SIF nie smuc sie to dobra decyzja i tak jak dziewczyny piszą , czas szybko zleci . Ja tez chciałabym mieć piersi juz , teraz , natychmiast , ale w planach drogie dziecko i intensywnie nad tym pracuje , a pózniej jak sie dzieciaczki odchowa , przyjdzie czas na minie , i na Ciebie

JOASI ja wczoraj tez miałam mega ból głowy , aż mnie na wymioty ciągnęło tylko ja to potrafię powstrzymać . Dawno juz takich boli nie miałam , i tak myśle ze to przez szybkie zmiany ciśnienia te bóle mnie dogadają tak nagle . Dla mnie najlepszy lek w takiej sytuacji to EFERALGAN CODINE a jak tego nie mam to SOLPADEINE , to mi naprawdę pomaga . JOASI życzę udanego urlopu


DZIEWCZYNY
W końcu udało mi sie załadować wyjściówkę
Więc zapraszam do albumu , zmierzyłam sie i tak
W biuście 82 , pod 72 , odległość miedzy otoczkami mierzona od środka do środka brodawki to 18 cm .
Mam 167 cm wzrostu , 52 kg , w pasie 65 cm , biodra 97 cm .

Dziewczyny doradzicie jaki rozmiar będzie pasował do moich proporcji i klatki piersiowej .

Madziu bardzo dziekuje za miłe słowa

AGATA w albumie jest tez zdjecie wlosow dla Ciebie

Edytowane przez Littaleya
Czas edycji: 2012-08-06 o 11:10
Littaleya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 11:03   #1836
AsieK8705
Raczkowanie
 
Avatar AsieK8705
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 304
Smile Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez gwendolinka Pokaż wiadomość
o takie zreszta
Fajne te ogrodniczki, kupuj i sie nie zastanawiaj

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
dziewczyny ale mnie wczoraj przeciągnęło, migrena pełnoobjawowa, zygałam dalej niż widziałam, fakt niewiele widziałam bo i na oczy mi siadło, masakra normalnie zwykle wiem kiedy mnie złapie i odpowiednio szybko tabletki biore i daje rade a teraz przyszła tak znienacka, że tabletki w kibel poszły. czy Wy macie jakieś spawdzone metody na migrene?
biedna... ja słyszałam np, ze zimne okłady na nadgarstki pomagają... Wiem, ze brzmi dziwnie, ale koleżanka, która sie już długo męczy z migrena tak robi i podobno tez pomaga. No i oczywiście jakiś okład chłodny na skronia i czoło.
Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
Patrycja, długo by tłumaczyć . Jestem nauczycielką w małej wiosce, tu wszyscy mnie znają, nie wyobrażam sobie jakby rodzice na wywiadówce w cycki mi patrzyli. Trudno mi to wyjaśnić, ale nie mogę sobie pozwolić na taki "skandal" . Zbyt wiele mam do stracenia, przede wszystkim reputację
O jak ja dobrze znam taka sytuacje... gdzie wszyscy żyją życiem innych. Miałam to samo jak wyszła u mnie sytuacja z rozwodem, a rodzice mieszkają w małej miejscowości. Ludzie są tam podli...

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
A prawda jak zwykle jest po środku Mi akurat ubyło- i to dwa razy.
Za drugim razem zaraz po operacji miałam 94- mam 91.
Jeśli implant nie ma co rozpychać ( a więc u dziewczyn z rozciągniętymi piersiami)- to i za bardzo nie ma jak przybyć. Piersi spuchną- potem zejdzie opuchlizna i tyle. Może nawet ubyć w obwodzie- tak jak było u mnie.
A jak wyjściówka jest młoda, zbita, mała- do tego implant od 300cc w górę - to musi przybywać bo tkanka musi się rozciągnąć do objętości implantu.
O jak fajnie, ze to napisałas bo jest nadzieja, ze jak ktos jeszcze nie karmił i ma swoje małe zabite wyjsciowki to moze będzie potem szansa na jakieś przebywanie tkanki

Cytat:
Napisane przez gwendolinka Pokaż wiadomość
ja mam po 20/21 zalezy jak sie zmierzy....
wczesniej chyba tyle nie miałam... podejrzewam że roznica mała.. mi zawsze szly lekko na boki Pamietam że zawsze miałam plaską autostrade nawet jak coś po bokach bylo w staniku...boze pamietam to.
Ja znam to uczucie teraz właśnie. Jak leze na lozku, to moge sobie spokojnie rękę położyć na mostku i czuje cała dłonią kość, a nie mięsień czy jakakolwiek tkankę piersi... nienawidzę tego uczucia DESKI
I nigdy nie pozwalam sie dotykać jak leze w miejsce gdzie powinny być piersi a jest klata jak u chłopaka...
__________________
14.12.2013 r. - juz są !!!
dr A.B. W-wa NAGOR Impleo - okrągłe 360cc

Dążę do perfekcji, robiąc to co kocham!

Edytowane przez AsieK8705
Czas edycji: 2012-08-06 o 11:05
AsieK8705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 11:04   #1837
Fuksja132
Raczkowanie
 
Avatar Fuksja132
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 105
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Gwen ja właśnie też tak mam-po bokach cycki a na środku nic Ale jak zbiorę w stanik to wygląda to w miarę-przynajmniej tyle pocieszenia.
Chyba wpadam w depresję przez te piersi. Wczoraj sobie uświadomiłam, ze chyba długo poczekam na cycki.. A to z tego względu, że dopiero wybudowaliśmy domek i spłacamy kredyt + wykończenie domu, no kupa kasy an to idzie A ja nawet jak znajdę sobie pracę to będę zbierać do usranej śmierci.. Mam przez to bardzo zły nastrój i straszne myśli ;(
W dodatku kończy mi się limit internetu na ten miesiąc :/

A tak w ogóle to witam wszystkie kobietki i życzę miłego dnia
__________________
Nic w życiu nie przychodzi samo. Nie wystarczy w coś wierzyć, trzeba mieć siłę pokonywać przeszkody i walczyć. Golda Meir
Fuksja132 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 11:17   #1838
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez AsieK8705 Pokaż wiadomość
O jak ja dobrze znam taka sytuacje... gdzie wszyscy żyją życiem innych. Miałam to samo jak wyszła u mnie sytuacja z rozwodem, a rodzice mieszkają w małej miejscowości. Ludzie są tam podli...
Dokładnie

Cytat:
Napisane przez Fuksja132 Pokaż wiadomość
Gwen ja właśnie też tak mam-po bokach cycki a na środku nic Ale jak zbiorę w stanik to wygląda to w miarę-przynajmniej tyle pocieszenia.
Chyba wpadam w depresję przez te piersi. Wczoraj sobie uświadomiłam, ze chyba długo poczekam na cycki.. A to z tego względu, że dopiero wybudowaliśmy domek i spłacamy kredyt + wykończenie domu, no kupa kasy an to idzie A ja nawet jak znajdę sobie pracę to będę zbierać do usranej śmierci.. Mam przez to bardzo zły nastrój i straszne myśli ;(
W dodatku kończy mi się limit internetu na ten miesiąc :/

A tak w ogóle to witam wszystkie kobietki i życzę miłego dnia
Fuksja, no co Ty . Wydatki zawsze jakieś będą. Jeśli Cię to pocieszy to my mamy kredyt hipoteczny na 20 lat, chałupka niezbyt nowa więc ciągle na coś kasa idzie - to na dach, to na nowy piec, niedawno cały komin musieliśmy zburzyć... Masz dom - masz wydatki i tak jak piszesz - kaskę do usranej śmierci można zbierać. Ja naprawdę radzę dziewczynom, by brać kredycik - człowiek spełni swoje marzenia, inaczej na świat się patrzy, bez frustracji i kompleksów. Ja nie brałam całej kwoty - nazbierałam na operację, a implanty już na kredyt . Ale miałam oddzielną lokatę i choćbyśmy umierali z głodu i zimna to nie pozwalałam tknąć tej kaski. Zresztą mąż szanował to i tylko raz ode mnie pożyczył, no ale sytuacja była już krytyczna, że tak powiem . Trzymam kciuki
__________________
Szamanka
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 11:18   #1839
Littaleya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 231
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez AsieK8705 Pokaż wiadomość
Fajne te ogrodniczki, kupuj i sie nie zastanawiaj


biedna... ja słyszałam np, ze zimne okłady na nadgarstki pomagają... Wiem, ze brzmi dziwnie, ale koleżanka, która sie już długo męczy z migrena tak robi i podobno tez pomaga. No i oczywiście jakiś okład chłodny na skronia i czoło.

O jak ja dobrze znam taka sytuacje... gdzie wszyscy żyją życiem innych. Miałam to samo jak wyszła u mnie sytuacja z rozwodem, a rodzice mieszkają w małej miejscowości. Ludzie są tam podli...


O jak fajnie, ze to napisałas bo jest nadzieja, ze jak ktos jeszcze nie karmił i ma swoje małe zabite wyjsciowki to moze będzie potem szansa na jakieś przebywanie tkanki


Ja znam to uczucie teraz właśnie. Jak leze na lozku, to moge sobie spokojnie rękę położyć na mostku i czuje cała dłonią kość, a nie mięsień czy jakakolwiek tkankę piersi... nienawidzę tego uczucia DESKI
I nigdy nie pozwalam sie dotykać jak leze w miejsce gdzie powinny być piersi a jest klata jak u chłopaka...


Mi wczoraj zimne oklady dawały mega ulgę , ale kladlam je na czoło i skronie . Nigdy jeszcze nie słyszałam żeby klasc na nadgarstki, ale trzeba spróbować
Littaleya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 11:33   #1840
madziullasz
Raczkowanie
 
Avatar madziullasz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez patrycjaw1989 Pokaż wiadomość
Belseno a ja bylam przekonana ze Ty masz anatomy nie wiem.jak.to przeoczylam a sluchajcie jak dlugo mialyscie to powietrze w cyckach wkurza juz.mnie.to i tak jakos.smiesznie laskocze i dzwiek taki dziwny wydaje.niech mi to juz.paruje...
To nie powietrze tylko nagromadzoną krew i musi się wchłonąć.Też tak miałam w lewej,strasznie prykało w środku.Ale wchłonęło się do tygodnia po zabiegu. Kazali mi tylko masować.
__________________
Uhp 295 cc Mentor wys. profil dr. A.K.
19.07.2012
madziullasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 11:39   #1841
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Czesc dziewczyny

Jestem po stanikowych zakupach liczba zakupionych stanikow zero

Bylam w triumphie i byl tylko triaction energy n, 70E za mały 80C za duzy a 75D nie bylo bylam tez w innym sklepie i byl super stanik ale niestety nie rozpinany i nie moglam go zalozyc tak wiec pozostaje mi allegro bo ten energy n i tak nie dla mnie

jak macie jakies linki z allegro na staniki po operacji wrzucajcie

patrycja odpowiem Ci tutaj, ja mam pas nosila odrazu bo jest wbudowany w moj pancernik
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 12:00   #1842
AsieK8705
Raczkowanie
 
Avatar AsieK8705
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 304
Smile Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Jestem po stanikowych zakupach liczba zakupionych stanikow zero

Bylam w triumphie i byl tylko triaction energy n, 70E za mały 80C za duzy a 75D nie bylo bylam tez w innym sklepie i byl super stanik ale niestety nie rozpinany i nie moglam go zalozyc tak wiec pozostaje mi allegro bo ten energy n i tak nie dla mnie

jak macie jakies linki z allegro na staniki po operacji wrzucajcie

patrycja odpowiem Ci tutaj, ja mam pas nosila odrazu bo jest wbudowany w moj pancernik
Kupisz na pewno przez internet o wiele ładniejsze staniki, a i wybór jest większy no i nie trzeba się męczyć chodząc w taki upał po sklepach
Miłych zakupów
__________________
14.12.2013 r. - juz są !!!
dr A.B. W-wa NAGOR Impleo - okrągłe 360cc

Dążę do perfekcji, robiąc to co kocham!
AsieK8705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 12:45   #1843
Majirel
Raczkowanie
 
Avatar Majirel
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 41
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Sif i znowu będę sama ;-( ale czas szybciutko zleci i zrobisz sobie cycuchy
__________________
22.08.2012 rozmiar 365cc wkładeczki okrągłe wysoki profil Allergan McGhan TRX dr. J.S wawa cudotwórca
Majirel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 13:37   #1844
horo_2
Zadomowienie
 
Avatar horo_2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 625
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Olivko,
a może triumph elastiform N? Niezbyt wyjściowy, ale u mnie zdał egzamin jako stanik pooperacyjny... tylko musiałam nosić go z pasem

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Dziewczynki,
a ja znalazłam świetne staniczki do karmienia... w końcu
Są tutaj zresztą przeróżne, więc może któraś z Was skorzysta. Zwróćcie uwagę na rozmiary, bo różnią się od naszej polskiej najzwyklejszej rozmiarówki, ale to, co podaje tabela znajduje zastosowanie w praktyce
http://www.lovemum.pl/categories/show/id/51
__________________
Allergan Inspira TRX 615g
1.09.2009 Szczecin


3.02.2014 - wracam do ćwiczeń

Edytowane przez horo_2
Czas edycji: 2012-08-06 o 13:38
horo_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 14:40   #1845
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Jestem po stanikowych zakupach liczba zakupionych stanikow zero

Bylam w triumphie i byl tylko triaction energy n, 70E za mały 80C za duzy a 75D nie bylo bylam tez w innym sklepie i byl super stanik ale niestety nie rozpinany i nie moglam go zalozyc tak wiec pozostaje mi allegro bo ten energy n i tak nie dla mnie

jak macie jakies linki z allegro na staniki po operacji wrzucajcie

patrycja odpowiem Ci tutaj, ja mam pas nosila odrazu bo jest wbudowany w moj pancernik
OliwakaDzięki za odpowiedz w takim razie jest szansa że i moje się wypchną od dołu i nabiorą ładniejszego kształtu na górze, dziś właśnie dostałam pas ależ cholerstwo niewygodne....jak sobie pomyśle że przez najbliższe 6 tygodni będzie mi towarzyszył non stop w dzień i w nocy...ale czego się nie robi dla ładnych cycków zdjęć golasków jeszcze nie mam bo sama opatrunek będę sobie robiła dopiero w środe no i wtedy też czeka mnie pierwsza kąpiel już nie moge się doczekać więc fotki będą napewno w środe najpóźniej w czwartek , Madziullasz ja też właśnie masuje te bąbelki ale myślałam że to powietrze.... i też już dziś właściwie ich nie czuje ale masuje dalej, mam masować po bokach żeby nie pchały się pod pachy po za tym dowiedziałam się że wszytko jest w porządku rany elegancko się goją żadnych krwiaków wycieków itp. a i coraz miększe są nawet na boczku delikatnie w nocy się znowu ułożyłam i dziś też mam taki pomysł Sif nie smutaj lepiej że teraz doszłaś do takich wnioskó niż byś miała za pare miesięcy żałować pieniążki w błoto i dużo bólu a po ciaży nie wiadomo jakby to wyglądało, patrz na to z innej strony tyle szczęścia Cię czeka w niedalekiej przyszłości dziecko, rodzina, cycki same przyjemności, Miłego dnia dziewczynki
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 14:41   #1846
madziullasz
Raczkowanie
 
Avatar madziullasz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Aniko naprawdę jestem bardzo zadowolona z cycuniów!!!!! grunt by nie zmalały aczkolwiek dodatkowym cm bym nie pogardziła!
Właśnie wróciłam z kontroli i zachwycili się efektem swojej pracy.Wiem,że pewnie wszystkie chwalą ale wyglądali na naprawdę zadowolonych.Powiedzieli, że nie sądzili,że przy tak trudnej klatce wyjdą takie ładne piersi!!!!
"KUMIE CHWALĄ NAS"
__________________
Uhp 295 cc Mentor wys. profil dr. A.K.
19.07.2012
madziullasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 15:06   #1847
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy rozstaw sutków przed operacją i po Wam się zmienił? Ja miałam przed 18,5 cm i nadal tyle mam.

Wiecie co? Mój lewus zaczyna bardzo na lewy bok zezować . Prawy sutek patrzy prosto przed siebie, a lewy tak na godzinę 22.30 . Układam go, ale szybko wraca na swoje miejsce gnojek jeden . Co z nim robić?

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Hm, zmierzyłam jeszcze raz i jednak nie mam już 18,5 a prawie 19,5

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Patrycja, musisz wejść w Ustawienia i po lewej "Edytuj podpis"

Ja miałam 17 teraz mam 19.

Umieściłam w albumie narzędzie do stymulacji zdrętwiałych cycek ...hmmm kiedy one to poczują?
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275

Edytowane przez belseno
Czas edycji: 2012-08-06 o 15:17
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 15:12   #1848
Majirel
Raczkowanie
 
Avatar Majirel
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 41
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

z tego co czytam, to zamiast stanika pooperacyjnego można nosić taki do karmienia?
__________________
22.08.2012 rozmiar 365cc wkładeczki okrągłe wysoki profil Allergan McGhan TRX dr. J.S wawa cudotwórca
Majirel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 15:16   #1849
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Jestem po stanikowych zakupach liczba zakupionych stanikow zero

Bylam w triumphie i byl tylko triaction energy n, 70E za mały 80C za duzy a 75D nie bylo bylam tez w innym sklepie i byl super stanik ale niestety nie rozpinany i nie moglam go zalozyc tak wiec pozostaje mi allegro bo ten energy n i tak nie dla mnie
Olivko ja zaopatrzyłąm się w te co dziewczyny radziły czyli sportowiec z Trumpha Trophy N - jest cieniutki a naprawde fajnie trzyma - w sklepie kosztował mnie tyle samo co w necie - tylko przesyłki nie płaciłam oo tu mam jakiś link
http://www.glori.pl/biustonosze/tria...ph-1/?marka=24
i kupiłam sobie jeszcze ten Mamabel do bluzek z dekoltem
http://www.triumph.com/pl/pl/2408.html
tylko w takim wstrętnym beżowym kolorze ale świetnie sprawdza się pod białymi koszulkami, bo ten sportowy mam biały i niestety jak założy się na niego białą koszulkę to ciemne sutki prześwitują

A i kupiłam ten koronkowy komplet ze stringami ale to dla mało biuściastych bo on jest tylko do rozmiaru C
http://www.triumph.com/pl/pl/6976.html

I to tyle moich cyckowych zakupów
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-06, 15:20   #1850
Majirel
Raczkowanie
 
Avatar Majirel
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 41
Smile Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez belseno Pokaż wiadomość
Olivko ja zaopatrzyłąm się w te co dziewczyny radziły czyli sportowiec z Trumpha Trophy N - jest cieniutki a naprawde fajnie trzyma - w sklepie kosztował mnie tyle samo co w necie - tylko przesyłki nie płaciłam oo tu mam jakiś link
http://www.glori.pl/biustonosze/tria...ph-1/?marka=24
i kupiłam sobie jeszcze ten Mamabel do bluzek z dekoltem
http://www.triumph.com/pl/pl/2408.html
tylko w takim wstrętnym beżowym kolorze ale świetnie sprawdza się pod białymi koszulkami, bo ten sportowy mam biały i niestety jak założy się na niego białą koszulkę to ciemne sutki prześwitują

A i kupiłam ten koronkowy komplet ze stringami ale to dla mało biuściastych bo on jest tylko do rozmiaru C
http://www.triumph.com/pl/pl/6976.html

I to tyle moich cyckowych zakupów

ile czasu od operacji można nosić taki Triaction Trophy N ???
__________________
22.08.2012 rozmiar 365cc wkładeczki okrągłe wysoki profil Allergan McGhan TRX dr. J.S wawa cudotwórca
Majirel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 15:23   #1851
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Majirel Pokaż wiadomość
z tego co czytam, to zamiast stanika pooperacyjnego można nosić taki do karmienia?
Przez 1 miesiąc chodzisz w tym co ci dr da, dzień i noc a następne 2 miesiące ten+jakieś inne bez fiszbin. Dziewczyny mają sprawdzony ten do karmienia Mamabel. Ja tego Trophy zakładałam na czas prania doktorkowego stanika więc właściwie od 2 tygodnia - ale tylko na czas prania. A po miesiącu to już można w nim nonstop
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275

Edytowane przez belseno
Czas edycji: 2012-08-06 o 15:24
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 15:25   #1852
madziullasz
Raczkowanie
 
Avatar madziullasz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Patrycjo ja miałam masować odwrotnie ze środka pod pachy bo tam są węzły chłonne, które mają wciągnąć tą zalegającą krew, wydaje mi się logiczne (ale zwariować idzie z tymi zaleceniami co lekarz to inne)!!!!!!!!!!!!!!!!

A co do sexu to my wytrzymaliśmy 6 dni!!! Ale przyznaję, że ja nie szczytowałam, dobre są takie pozycje gdzie się wyeliminuje "podskakiwanie" na stojąco lub jakiś mebelek """""""

A co do zabiegów i kiedy to zgadzam się z Aniką zawsze jest COŚ!!!!!!!!!!!!!!!
My też remontujemy i rozbudowujemy dom i miałam wyrzuty sumienia, że ja tu cycki sobie robię kiedy dom ciągle woła a jeszcze.....ale stwierdziliśmy, że zawsze tak będzie i nie można być niewolnikiem domu. Na wakacje nie bo tynki, na cycki nie bo elewacja lub podłogi. ZWARIOWAĆ IDZIE!!!!! i TAK DO KOŃCA ŻYCIA!!!!!!!
ale zgadzam się też,że warto się wstrzymać jeśli chodzi o dzieciątko, ja tak zrobiłam poczekałam i zleciało jak z bata strzelił.

A Patrycjo pas noszę cały dzień, chyba, że mnie coś w prawusku zakuję to ściągam na parę minut ale zaraz szybko ubieram gdy przejdzie. Przyznaję się jednak, że na noc ściągam...........
__________________
Uhp 295 cc Mentor wys. profil dr. A.K.
19.07.2012
madziullasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 15:27   #1853
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Patrycja, musisz wejść w Ustawienia i po lewej "Edytuj podpis"
Dziękuję


Patrycjo ja miałam masować odwrotnie ze środka pod pachy bo tam są węzły chłonne, które mają wciągnąć tą zalegającą krew, wydaje mi się logiczne (ale zwariować idzie z tymi zaleceniami co lekarz to inne)!!!!!!!!!!!!!!!!
No tak ale ja mam masować żeby mi cycunie pod pachy nie uciekały to że wyczułam te bąbelki to się nawet nie pochwaliłam w klinice bo myślałam że to to powietrze a wcześniej zostałam ostrzeżona o tym że może się tam ona znajdować bo wciskają je razem z implantem ale po paru dniach wyparowuje
__________________
2.08.2012 Warszawa pięknieją z dnia na dzień 330 uhp 5.7cm x 11cm x 11cm anatomy, jestem kobietą

Edytowane przez patrycjaw1989
Czas edycji: 2012-08-06 o 15:34
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 15:37   #1854
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez patrycjaw1989 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Patrycja, musisz wejść w Ustawienia i po lewej "Edytuj podpis"
Dziękuję
ooo patrycjaw jak się zmieniłaś Patrzę co to za nowa ładna dziewczynka z takim wesołym avatarkiem a to nasza patrycjaw
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 15:58   #1855
Majirel
Raczkowanie
 
Avatar Majirel
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 41
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez belseno Pokaż wiadomość
Przez 1 miesiąc chodzisz w tym co ci dr da, dzień i noc a następne 2 miesiące ten+jakieś inne bez fiszbin. Dziewczyny mają sprawdzony ten do karmienia Mamabel. Ja tego Trophy zakładałam na czas prania doktorkowego stanika więc właściwie od 2 tygodnia - ale tylko na czas prania. A po miesiącu to już można w nim nonstop
czyli po operacji przez miesiąc mam chodzić w doktorowym a po miesiącu mogę w samym Trophy biegać ale teraz samym czy + stanik z fiszbinami
__________________
22.08.2012 rozmiar 365cc wkładeczki okrągłe wysoki profil Allergan McGhan TRX dr. J.S wawa cudotwórca
Majirel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 16:02   #1856
Alex0912
Raczkowanie
 
Avatar Alex0912
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 203
GG do Alex0912
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

hej kobitki

Majirel 22.08 - 18
Lenkii 06.09 - 32
Alex0912 12.11. - 89

Sif przykro mi ze tak wyszlo ze musialas jedno marzenie odlozyc na potem , ale to jest tylko na potem wiec nie smutaj bo bedziesz je miec napewno tyle ze troche pozniej a dzidzia zrekompensuje Ci te czekanie
__________________
350cc okrągle mentor Dr. M.P
Alex0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 16:17   #1857
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez belseno Pokaż wiadomość
ooo patrycjaw jak się zmieniłaś Patrzę co to za nowa ładna dziewczynka z takim wesołym avatarkiem a to nasza patrycjaw
no w końcu wcześniej nie umiałam tego zmienić ale Anika mi pomogła, sezon letni w następnym roku jest mój w tym bikini zakochałam się w nim tylko jeszcze nad taką figurką muszę popracować cycki już mam nawet ładniejsze a jak zaczną mi się szaleństwa zakupowe staników (ale z tym to będe sobie musiała jeszcze poczekać....) to napewno na moim avatarku zagoszczę ja sama ze własnej osobie bo póki co mój pancerniak nie jest zbyt seksowny żeby się nim chwalić
__________________
2.08.2012 Warszawa pięknieją z dnia na dzień 330 uhp 5.7cm x 11cm x 11cm anatomy, jestem kobietą
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 17:04   #1858
malinkac
Raczkowanie
 
Avatar malinkac
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 313
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

cześć kobietki

na szczęście skończyłam już pracę, jak ja nie lubię poniedziałków...

Graziu strasznie Ci wpółczuję... miałam w jakiś tam sposób podobną sytuację i całe szczęście, że miałam przy sobie osoby, które mi dobrze doradziły.
zostaw tego człowieka, zasługujesz na kogoś lepszego. życzę Ci, żeby wszystko poszło łatwo i szybko. całuję Cię mocno

Joasi z tymi bólami głowy to straszne. Człowiek przez to ani myśleć nie potrafi, chyba najgorzej jest w pracy no i przy dzieciach. Żyć się odechciewa... Oby Ci jak najszybciej przeszło

miłego dzionka życzę
__________________
19.12.2011 450 i 500 dr P...
malinkac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 17:47   #1859
AsieK8705
Raczkowanie
 
Avatar AsieK8705
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 304
Smile Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez patrycjaw1989 Pokaż wiadomość
no w końcu wcześniej nie umiałam tego zmienić ale Anika mi pomogła, sezon letni w następnym roku jest mój w tym bikini zakochałam się w nim tylko jeszcze nad taką figurką muszę popracować cycki już mam nawet ładniejsze a jak zaczną mi się szaleństwa zakupowe staników (ale z tym to będe sobie musiała jeszcze poczekać....) to napewno na moim avatarku zagoszczę ja sama ze własnej osobie bo póki co mój pancerniak nie jest zbyt seksowny żeby się nim chwalić
i mi oko od razu poleciało na Twój avatarek! kostium śliczny i masz rację, za rok będziesz już dumnie wypinała piersi do przodu
__________________
14.12.2013 r. - juz są !!!
dr A.B. W-wa NAGOR Impleo - okrągłe 360cc

Dążę do perfekcji, robiąc to co kocham!
AsieK8705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-06, 18:02   #1860
Andzikus
Raczkowanie
 
Avatar Andzikus
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: nad morzem ;)
Wiadomości: 475
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Hej, hej Dziewczynki Wpadlam do Was na chwi;enke zobaczyc co sie u Was dzieje

Cytat:
Napisane przez patrycjaw1989 Pokaż wiadomość
nawet przez chwile na pół boku się ułożyłam ale bałam się żeby mi się nic nie poprzestawiało i na plecy wróciłam, a tak ogólnie to jest jakiś oficjalny zakaz spania na boku czy chodzi o to że nikt tak nie śpi bo bolą cycki i jest niewygodnie?
Patrycja. gratuluje nowych cycuniow, superascie, ze wszystko u Ciebie idzie dobrze
Ja od samego poczatku nie mialam zakazu spania na boku choc sypialam glownie na polboczkach bo troszke na calym sie balam. Zakazy w moim przypadku dotyczyly glownie dzwigania i podnodszenia rak do gory.

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez madziullasz Pokaż wiadomość
Mam pytanie: jak to jest z tym rośnięciem piersi w czasie gdy dojrzewania: faktycznie zauważyłyście,że Wam sie powiększyły? Pytałam w klinice o to i powiedzieli mi, że nie rosną ale zaglądnęłam w album Beatbo napisała tam, że jej się powiększyły o 3 cm!!! To jak to jest naprawdę?
Ja faktycznie mialam okres powiekszenia sie piersi w jakims 2-gim miesiacu ale potem wrocily do stanu pooperacyjnego. Moja Dr rowniez twierdzila, ze piersi z czasem, w stosunku do stanu pooperacyjnego, nie powiekszaja sie ale raczej maleja max o ok. 10% z powodu zejscia obrzeku pooperacyjnego.

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Graziu, z przykroscia czytam o Twoich klopotach. Szczerze Ci wspolczuje...
Cytat:
Napisane przez grazia781 Pokaż wiadomość
Musze sie zastanowic czy warto sie w to wkopywac. W koncu 30 lat trzeba splacac kredycik po 1800zł nie wiem czy dam rade sama sobie z takim obowiazkiem.
Dziewczyny jak to jest jak nie podpisze aktu notarialnego.
Bo o co chodzi jak podpisze ten akt strace szanse na mieszkanie z mojej firmy i powiem,ze nie wiem co mam robic. Tak naprawde do czego ten akt jet potrzebny tzn ja wtedy nie bede mogla roscic zadnych pieniedzy od niego
Graziu, mysle, ze raczej powinnas spotkac sie z dobrym, uczciwym i sprawdzonym juz wczesniej przez kogos prawnikiem. Nie ujmujac niczego Cycolinkom, nie sadze aby bylo rozsadnym opieranie sie na poradach uzyskanych z takiego forum jak nasze.
__________________
Niczego nie żałuję!!!
23.04.2012 , MENTOR CPG 323 (345 cc, profil 5,8 cm)

Moje cycunie mają już: http://www.suwaczek.pl/cache/5236f50686.png

Edytowane przez Andzikus
Czas edycji: 2012-08-06 o 18:03
Andzikus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.