Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-08, 08:23   #1981
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
krokus dr sie przeprowadza wiec ten sam nr bedzie miec dostepny dopiero pod koniec sierpnia...kazala mi dzwonic w razie czego do konsultanta aby sie z nia skontaktowac tak tez zamierzam bo musze zmienic termin kontroli

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

dziewczynya czy bol zeber ,mostka jest normalny??od paru dni tak mam nawet jak ziewam to mi dokucza....cycki juz praktycznie nie bola no ale te dolegliwosci sa...
Kasik ja miałam bóle w mostku pierwszego dnia kazano mi to masować i na drugi dzień już tego nie było, ale to dlatego że ja miałam cały naciągnięty taki i to powięź mnie tak bolała, ale to tak że ani oddechu złapać ani się ruszyć bo ból był, żebrami nic mi się nie działo a może dlatego że po prostu ciężej na klacie jest a Ty chudzina jesteś
__________________
2.08.2012 Warszawa pięknieją z dnia na dzień 330 uhp 5.7cm x 11cm x 11cm anatomy, jestem kobietą
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:40   #1982
AsieK8705
Raczkowanie
 
Avatar AsieK8705
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 304
Smile Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez patrycjaw1989 Pokaż wiadomość
Kasik ja miałam bóle w mostku pierwszego dnia kazano mi to masować i na drugi dzień już tego nie było, ale to dlatego że ja miałam cały naciągnięty taki i to powięź mnie tak bolała, ale to tak że ani oddechu złapać ani się ruszyć bo ból był, żebrami nic mi się nie działo a może dlatego że po prostu ciężej na klacie jest a Ty chudzina jesteś
Patrycjaw to w ogóle bezinwazyjnie prawie przechodzisz tą operację
Super, że tak dobrze Ci idzie powrót do codziennych zajęć
Napisz mi proszę Kochana na priv gdzie konkretnie robiłaś operację i ile wcześniej byłaś na konsultacji?? No i jeśli możesz to cenę Bo ja też w Warszawie będę pewnie robić
__________________
14.12.2013 r. - juz są !!!
dr A.B. W-wa NAGOR Impleo - okrągłe 360cc

Dążę do perfekcji, robiąc to co kocham!
AsieK8705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:45   #1983
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez tonia87 Pokaż wiadomość
pamiętaj, jest szansa, że w ciąży urosną ;>
Taaa, urosną albo nie A jak urosną, to po ciąży pewnie wrócą do dawnego rozmiaru albo staną się jeszcze mniejsze i do tego obwisłe
Chociaż znam jeden przypadek, że pani przed ciążą miała A/B, a po ciąży zostało jej ładne D Szczęściara

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
A tak przy okazji dziś na spacerze mijałam tyle nastolat z TAKIMI cyckami... a tu człowiek w kwiecie wieku nie ma się czym pochwalić
No właśnie, gdzie tu sprawiedliwość? Czytałam jakiś czas temu, że z roku na rok nastolatki mają coraz większe cycki (bo to że szybciej dojrzewają seksualnie to wiadomo ), podobno to kwestia obecnych w żywności hormonów i ogólnie tej chemii. Więc statystycznie częściej mają większe cycki niż ich rówieśniczki 20 lat temu, ale za to są bardziej nafaszerowane chemią i efektem działania tej chemii są nie tylko duże cycki Coś za coś

Cytat:
Napisane przez grazia781 Pokaż wiadomość
WITAM
Na ja juz na drodze pozwu rozwodowego. Niestety nie udalo sie moje malzenstwo. Przykre ale prawdziwe. Caluje was dziewczynki i mam nadzieje ze jakos mi dalej to zycie pojdzie do przodu.
Dziekuje wam za wsparcie
Grazia , trzymaj się dzielnie, jesteś świetną dziewczyną i pamiętaj, że na tym wszystkim to traci on, nie Ty!
Ty tu jesteś tą, która wygrywa - bo zyskuje lepsze życie

Cytat:
Napisane przez krokus26 Pokaż wiadomość
Malinko- tak laser robię na zrosty, żeby je rozgonić i poluzować napięcie.
Olivko to nie zależy od ruszania się. Lekarz mi tłumaczył, że tak czasami jest. Specjalistką w tej dziedzinie jest Mya Ona na pewno lepiej wytłumaczy, gdyż ja mogę coś pomieszać /ha,ha/ .
A od czego robią się te zrosty? Mya napiszesz coś na ten temat?
Sif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 09:48   #1984
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cześć dziewczyny !!!

reginafalangi dziewczyny 'po' żalują chyba tylko wtedy kiedy są koplikacje, coś nie wyjdzie, trzeba poprawiać, znowu majstrować, leczyć etc... zależy też od tego jaki jest stan twoich piersi... bo jeśli masz z nimi problem to nie bedziesz zalowała. NIe spotkałam się z ani jedną osobą, która by miała ładne/względnie ładnie zrobione piersi i by powiedziala że załuje. Kobiety z zazdrości mówią "oszalałaś nie rób sobie piersi" plastik fantastik etc... a same mają wylewajace sie dekolty więc taki to obiektywizm... Ja tam byłam przekonana na 100% to mi się dobrze mówi
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 10:41   #1985
korinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 375
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez klaudeczka2010 Pokaż wiadomość
HEJ..

kochane ja miałam chwilkę teraz i wrzuciłam parę wakacyjnych zdjęć cycuchów!!

TASHA ja po miesiącu zaczęłam spac na boku,a teraz po 2miesiącach dalej tak śpię ale..czasem kładę się bezwiednie na piersi i to mnie budzi,później mam schiza że mi się przekręciło cos,ech..nie wiem kiedy można się wyluzować i spać jak się chce

WIĘC ZAPRASZAM DO ALBUMU ...buziol
Klaudeczko no super fotki z wakacji! a Ty niezla laseczka jesteś..! a To Twoja córeczka na jednym zdjęciu jest?

Grazia po porostu teraz zaczniesz żyć po swojemu i od nowa!!! będzie tylko lepiej!!!

Gwen jak rozmowa kwalifikacyjna?
korinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 10:51   #1986
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

gwen, zapomniałam napisać, bluzka super!!! Na zdjęciu świetnie wygląda, a na żywo pewnie wyglądasz w niej zjawiskowo A jak ona prezentuje się na Tobie z tyłu? Masz możliwość takiego zrobienia zdjęcia żeby było widać plecki? W ogóle daj więcej zdjęć w tej bluzce
Sif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 12:38   #1987
dziunia777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 31
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Czesc dziewczyny, to moja pierwsza wypowiedz na tym forum, choc czytam je raz czesciej raz rzadziej, juz 3 rok! Jestem zapisana na konsultacje do dr. SZ. z Warszawy, za dwa tyg termin. Nie widzialam zbyt wielu sztucznych piersi na zywo, raczej tylko te telewizyjne dlatego mimo ze od dawna mysle o operacji to nadal nie wiem jaki rozmiar docelowy bylby dla mnie odpowiedni. Wy jestescie doswiadczone dlatego prosze o pomoc w doborze rozmiaru biustu. Wiem ze to lekarz jest od tego aby mi w tym pomoc, ale mysle ze Wy obeznane z widokiem biustow wiekszych i mniejszych jestescie rowniez swietnymi specjalistkami. Mam 155 wzrostu, waga 42 kg, aktualnie rozm piersi b70. W ciazy piersi urosly mi do ladnego pelnego c ale to wcale nie byl duzy biust do mojego niskiego wzrostu raczej taki sredni. Co myslicie gdybym docelowo osiagnela rozm miseczki d?? Prosze na prawde o pomoc bo na pewno sa na tym forum rowniez niskie kobiety po operacji i maja doswiadczenia z wyborem implantu i jego pozniejsza akceptacja. Za kilka dni dodam zdjecia do swojej galerii bo chcialabym do Was dolaczyc - bardzo podoba mi sie tutaj atmosfera i to ze sie wspieracie nie tylko w kwestiach biustow! Pozdrawiam i czekam na Wasze zdanie!
dziunia777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 13:54   #1988
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
Taaa, urosną albo nie A jak urosną, to po ciąży pewnie wrócą do dawnego rozmiaru albo staną się jeszcze mniejsze i do tego obwisłe
Chociaż znam jeden przypadek, że pani przed ciążą miała A/B, a po ciąży zostało jej ładne D Szczęściara
albo w ogóle w ciąży ani nie drgną jak np u mnie


zaczytałam się trochę w opiniach chirurgów i można kręćka dostać.Szczególnie jak ma dużo uper,extra pozytywnych komentarzy aż tu nagle koment o fatalnych skutkach etc
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 13:57   #1989
Darling15
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 279
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

klaudeczka2010 ale Ty masz super figurę! Aż Ci zazdroszczę, na prawdę ekstra. A swoją drogą to zazdroszczę Ci też wakacji
Darling15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 14:13   #1990
dziunia777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 31
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Nie rozumiem dlaczego nie pojawia sie zaden moj komentarz! wczoraj napisalam jeden dzis drugi i nadal ich nie ma, choc ciagle pojawiaja sie nowe wpisy, nie naruszylam regulamiu bo w mojej wiadomosci zawarta jest tylko prosba o pomoc w dodborze implantu! dlaczego wiec moje wpisy w ogole sie nie pojawiaja
dziunia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 14:58   #1991
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Hej dziewczyneczki właśnie wróciłam z kontroli i od dziś mogę się kąpać więc spodziewajcie się wieczorem fotek golasków, wszystko pięknie się goi jak na psie, pas i masaże już dają efekty a ponad to usłyszałam że cycunie jeszcze się będą wybijać i urosną opatrunki od dziś też robię sama więc ku mojej uciesze częściej je będe mogła oglądać nago, mam już też nawilżać cycunie balsamem, a ranki smarować maścią miłego dnia
__________________
2.08.2012 Warszawa pięknieją z dnia na dzień 330 uhp 5.7cm x 11cm x 11cm anatomy, jestem kobietą
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 15:57   #1992
AsieK8705
Raczkowanie
 
Avatar AsieK8705
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 304
Smile Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez patrycjaw1989 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyneczki właśnie wróciłam z kontroli i od dziś mogę się kąpać więc spodziewajcie się wieczorem fotek golasków, wszystko pięknie się goi jak na psie, pas i masaże już dają efekty a ponad to usłyszałam że cycunie jeszcze się będą wybijać i urosną opatrunki od dziś też robię sama więc ku mojej uciesze częściej je będe mogła oglądać nago, mam już też nawilżać cycunie balsamem, a ranki smarować maścią miłego dnia
To fajnie, że się wszystko bardzo ładnie goi

No i super wieści, że się będą jeszcze wybijać i urosną;D
Bo chyba każda cycolinka po operacji po cichu na to liczy jeszcze...
__________________
14.12.2013 r. - juz są !!!
dr A.B. W-wa NAGOR Impleo - okrągłe 360cc

Dążę do perfekcji, robiąc to co kocham!
AsieK8705 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 16:25   #1993
malinkac
Raczkowanie
 
Avatar malinkac
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 313
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

hello

witam po kolejnym nudnym dniu w pracy
__________________
19.12.2011 450 i 500 dr P...
malinkac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 18:05   #1994
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez patrycjaw1989 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyneczki właśnie wróciłam z kontroli i od dziś mogę się kąpać więc spodziewajcie się wieczorem fotek golasków, wszystko pięknie się goi jak na psie, pas i masaże już dają efekty a ponad to usłyszałam że cycunie jeszcze się będą wybijać i urosną opatrunki od dziś też robię sama więc ku mojej uciesze częściej je będe mogła oglądać nago, mam już też nawilżać cycunie balsamem, a ranki smarować maścią miłego dnia
wszystkiego zazdroszczę,ale tak pozytywnie.
Chętnie rzuciłabym okiem na fotki,jeśli nie masz nic przeciwko,to puść mi zaproszenie Jeśli nie poczekam cierpliwie
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 18:11   #1995
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

dziewczyny jakie macie wymiary w piersiach z implantem 325 cc wiem ze to wszystko zalezy wiadomo od wyjsciowki ale mnie to ciekawija zmierze sie dzis ale zmalaly ze ojeju ciekawi mnie jaki stanik z tego wyjdzie bo na moje oko hehe nie duzy
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 18:39   #1996
Andzikus
Raczkowanie
 
Avatar Andzikus
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: nad morzem ;)
Wiadomości: 475
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
dziewczyny jakie macie wymiary w piersiach z implantem 325 cc wiem ze to wszystko zalezy wiadomo od wyjsciowki ale mnie to ciekawija zmierze sie dzis ale zmalaly ze ojeju ciekawi mnie jaki stanik z tego wyjdzie bo na moje oko hehe nie duzy
Kasikkk, a mozesz podac wszystkie wymiary tego implanciku?
__________________
Niczego nie żałuję!!!
23.04.2012 , MENTOR CPG 323 (345 cc, profil 5,8 cm)

Moje cycunie mają już: http://www.suwaczek.pl/cache/5236f50686.png
Andzikus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 18:46   #1997
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

andzikus implant 325 cc wysoki profil szerokosc 11,5 cm projekcja 4,8 cm

jak urlopik?
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 19:10   #1998
klaudeczka2010
Zadomowienie
 
Avatar klaudeczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 212
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

hej dziewuszki

co tam??

WIECIE Z KIM SIĘ DZIŚ WIDZIAŁAM??/wiecieeeee

GWEN jesteś super laską,świetną dziewczyną i myślę że na dłuższą metę byśmy się dogadałymimo że jestem trochę starsza
mam nadzieję ze dzień w pracy szybko zleci!!zresztą ..już się kończy powoli
szkooda że miałyśmy tak mało czasu!!!

DARLING dziękuję..a co do wakacji to ty nie jedziesz nigdzie???

KORINKO tak to moja córcia i dzięki za miłe słowa..wy tu nieźle słodzicie dziewczynkimożna się dowartościować

kurna szkoda że nie ma JOASI ...ona tak miala...dziewczynki odczuwacie coś takiego jak implant na żebrach..jak mi się napinają mięśnie lewej piersi to czuję implant,takie to dziwne i nie wiem czy to boli czy tak mi dziwnie po prostui czy to oczywiście normalne

a ja schiz oczywiście..znów czekam na okres..kuźwa jak nie zastosuję czym prędzej jakiejś antykoncepcji to oszaleję..jak pisałam,uważamy,..ale nie planuję 3dzidziaaa tyleee bocianów po drodze widziałam że mi słabo
i na dodatek mi niedobrze...mam nadzieję że to przez drogę,bo ja wciąż jestem w drodze powrotnej znad morza

jak będę miała pozwolenie to wrzucę focie z dzisiejszego spotkania..gwen

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
dziewczyny jakie macie wymiary w piersiach z implantem 325 cc wiem ze to wszystko zalezy wiadomo od wyjsciowki ale mnie to ciekawija zmierze sie dzis ale zmalaly ze ojeju ciekawi mnie jaki stanik z tego wyjdzie bo na moje oko hehe nie duzy
hejkamówisz że zmalaly??opuchlizna zeszła pewnie,ale one zaraz urosnąnie martw się
__________________
dr.M.W. Wrocław!!!04.06.2012r.. .cpg322MENTOR330cc..:jupi : : jupi:
klaudeczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 19:21   #1999
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
Taaa, urosną albo nie A jak urosną, to po ciąży pewnie wrócą do dawnego rozmiaru albo staną się jeszcze mniejsze i do tego obwisłe
Chociaż znam jeden przypadek, że pani przed ciążą miała A/B, a po ciąży zostało jej ładne D Szczęściara

A od czego robią się te zrosty? Mya napiszesz coś na ten temat?
Mi urosły w ciąży, następnie urosły jeszcze bardziej podczas karmienia, potem oblazły rozstępami, na koniec zmalały i obwisły . Normalka

A te zrosty też mnie interesują

Cytat:
Napisane przez AsieK8705 Pokaż wiadomość
To fajnie, że się wszystko bardzo ładnie goi

No i super wieści, że się będą jeszcze wybijać i urosną;D
Bo chyba każda cycolinka po operacji po cichu na to liczy jeszcze...
A ja nie

Klaudeczka, wrzucaj te zdjęcia, nic nie powiemy
__________________
Szamanka
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 19:28   #2000
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Mya gdzie jestes? poslałam Ci priva

Klaudeczko super ze sie spotkalyscie Gwen mam nadzieje ze pozwolisz na publikacje Waszych zdjęc

Patrycja czekam na fotki jestem bardzo ciekawa jak wygladaja Twoje anatomki

Wiecie dziewczyny chyba za szybko pochwalilam swoje bliznyprawa jest ok, za to lewa troszke krwawi mi bo stanik ten badziewny na nia naciska jestem zlai zaczyna sie robic czerwona
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 19:30   #2001
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Olivko, a układasz gaziki na te blizny? Ja układam i nic się nie dzieje.

Ale muszę jeszcze napisać, że moja prawa pierś w ogóle nie chce przestać boleć . Rano, gdy rozchodzę jest ok, ale już pod wieczór czuję takie rwanie w piersi, że coś okropnego. I to tylko ta prawa, lewa zupełnie nie dokucza. Kiedy to się skończy
__________________
Szamanka

Edytowane przez anika75
Czas edycji: 2012-08-08 o 19:32
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 19:41   #2002
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

anika przez pare dni nie podkladalam gazikow bo chcialam zeby blizny "oddychaly" no i mam tak sie naoddychaly ze az biedy narobilam, dzis znowu podlozylam i z lewej troche krwi poszlo. Ogolnie brzydka sie zrobila z bolami piersi to chyba nie pomoge bo z tego co pamietam po 1o dniach przestalo mnie bolec, a piersi tylko szczypaly ale to byl malutki bol przy tym jak cierpialam po operacji. Zaraz u mnie bedzie miesiac a piersi tylko bola jak sie np. zmecze dziwne troche no ale prawdziwe
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 19:49   #2003
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Olivko, no to dogodziłaś im, nie ma co . Wygoi się i będzie ok, pamiętasz, jak dr Toni kazał te strupki zrywać? A Tobie tylko troszkę odpadło, nowy narośnie, tak myślę, że nic nie powinno się dziać .
I powiem Ci, że ja ten okres tuż po operacji znosiłam znacznie lepiej niż teraz , odwrotnie chyba do wszystkich pozostałych dziewczyn
__________________
Szamanka
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 19:54   #2004
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

anika mam nadzieje ze jakos to bedzie, bo jak nie to ta blizna ladna nie bedzie na miesiac pocykam kilka fotek odrazu blizny cykne i wstawie no i mam nadzieje ze moj pierwszy staniczek bede juz mialaa ten wyrzuce jak najdalej odemnie
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 19:56   #2005
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Aha, kupiłaś już jakiś nowy stanik?
Ok, już przeczytałam, że jeszcze nie
__________________
Szamanka

Edytowane przez anika75
Czas edycji: 2012-08-08 o 19:57
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 20:07   #2006
izzi42
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 77
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Andzikus staniczek jest z Donny dość tani jakieś 0k 140zł, co do fiszbinek to mój doktor zaleca je po 1 miesiącu, fiszbinka mi świetnie bliznę masuje wiec jest gładziutkai nic mnie nie gniecie. Wiem, że nie wszystkim fiszbiny odpowiadają u mnie jest bardzo ok, ale pierwszy stanik z koronki kupiłam z feliny drogi bo 300zł dałam ale pięknie piersi trzyma i kształtuje.

Malinkac masz racjęPamukale przepiękne, Turcja mi nie przypadła do gustu ale Pamukale Tak

Anika dzięki za miłe słowa
Postaram się zdjęcia z wakacji powięszyć bałam się, że sie nie załaduja

Mune może jakieś?

zaraz wskakuję w albumiki mam nadzieję, że duzo pieknych cycuniów zobaczę

Oliwko a Ty przypadkiem nie forsujesz się za bardzo?
Co do blizny to ja musiałam klecić taki plasterek po uprzednim spryskaniu spirytusem raz na tydzień wymiana i teraz na wizycie czyli ok 3,5 miesiąca po op doktor powiedział basta juz plasterek na bok odchodzi. Blizny mam super wiec może Ty spróbuj
__________________
życie jest piękne

pozdrowionka

Edytowane przez izzi42
Czas edycji: 2012-08-08 o 20:30
izzi42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 21:03   #2007
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

pozwalam pozwalam!
Ja też miło spedziłam czas i kurde jakoś ekspresowo zleciał ten czas... Łojezu raz dwa CZY . Ja powiem ze Klaudeczka jest tak samo ładna jak na zdjeciach albo i lepiej

A Ty już w domu?? Skad masz internet ?
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 21:47   #2008
tonia87
Rozeznanie
 
Avatar tonia87
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 897
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez gwendolinka Pokaż wiadomość
pozwalam pozwalam!
Ja też miło spedziłam czas i kurde jakoś ekspresowo zleciał ten czas... Łojezu raz dwa CZY . Ja powiem ze Klaudeczka jest tak samo ładna jak na zdjeciach albo i lepiej

A Ty już w domu?? Skad masz internet ?
Tyyyy.... bo ja możliwe że nie doczytałam jak z tą robotą? masz ją?
tonia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 22:01   #2009
mune
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 338
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Mune może jakieś?

zaraz wskakuję w albumiki mam nadzieję, że duzo pieknych cycuniów zobaczę

Izka zgadamy się na PW weekend wygląda nieźle na jakieś Zmotywowałaś mnie, akurat patrzę po takiej przerwie, a Ty zdjęcia masz powrzucane, więc ja też powrzucałam takie z biegu machnięte.

Zapraszam zainteresowane, ale raczej nie ma zmian, więc nie ma co oglądać.
Poza tym oczywiście gratuluję wszystkim tym, które ostatnio "utyły" w pewnych partiach witam wszystkich serdecznie oraz trzymam kciuki za te, które się przygotowują do palenia pushupów
mune jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 22:04   #2010
magdalen_32
Raczkowanie
 
Avatar magdalen_32
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 33
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez patrycjaw1989 Pokaż wiadomość
Sorry ale.ja mam.polytechy i.akurat sie interesowalam nimi.i te z.piank sa podobno najlepsze ryzyko wystapienia przykurczu torebki jest tylko 3 procentowe polytech ma tez.swoja polska strone.i tam mozna poczytac duzo na.ten.temat


Czy możesz mi napisać, co Ciebie do nich przekonało?
Z góry dzięki!

Edytowane przez magdalen_32
Czas edycji: 2012-11-19 o 21:56
magdalen_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.