Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8 - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-08, 22:06   #2011
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez tonia87 Pokaż wiadomość
Tyyyy.... bo ja możliwe że nie doczytałam jak z tą robotą? masz ją?
jutro sie okaze
nie wiem w końcu co ubrać!
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 22:07   #2012
malinkac
Raczkowanie
 
Avatar malinkac
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 313
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Wiecie dziewczyny chyba za szybko pochwalilam swoje bliznyprawa jest ok, za to lewa troszke krwawi mi bo stanik ten badziewny na nia naciska jestem zlai zaczyna sie robic czerwona
Oliwko ja się może jakoś super nie znam ale wydaje mi się, po prawie miesiącu blizny nie powinny już krwawić...
mi dosyć długo wychodziły przez blizny nitki ale te małe ranki już nie krwawiły...
może niech się wypowiedzą inne dziewczyny
__________________
19.12.2011 450 i 500 dr P...
malinkac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 22:18   #2013
Gipsy
Raczkowanie
 
Avatar Gipsy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 215
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Mune - cycki Twoje i Klaudeczki są moimi absolutnymi faworytami na forum. Zmieniają się czy nie, nieważne bo cudowne są po prostu!

Gwen - ubieraj tę białą bluzkę a praca będzie Twoja W ogóle doszła mi dziś przesyłka od Ciebie. Dziękuję Staniczek ładny i w miskach dobry ale obwód strasznie ścisły, przyzwyczaję się, mam nadzieje a jak nie to przyjaciółce podrzuce. Jutro Ci wyślę małą niespodziankę w zamian : )
Gipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 22:27   #2014
tonia87
Rozeznanie
 
Avatar tonia87
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 897
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez gwendolinka Pokaż wiadomość
jutro sie okaze
nie wiem w końcu co ubrać!
ahaaa... bo ja myslałam, że już byłaś
tonia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 22:33   #2015
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

kobiety golaski w albumie proszę ratujcie mnie bo mam kryzys....

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Cytat:
Napisane przez magdalen_32 Pokaż wiadomość
Patrycja, ja się zastanawiam nad tym typem implantów.. trochę poczytałam, ale do końca nie jestem jeszcze pewna czy się zdecyduje
To jeszcze nowość na polskim rynku ...

Czy możesz mi napisać, co Ciebie do nich przekonało?
Z góry dzięki!
Ja niestety nie mam tych z pianki tylko teksturowane żelki polytechu więc nie mogę Ci za bardzo pomóc, na forum jeszcze chyba nie było kobietki z tym wkładkami...
__________________
2.08.2012 Warszawa pięknieją z dnia na dzień 330 uhp 5.7cm x 11cm x 11cm anatomy, jestem kobietą
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 22:35   #2016
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Gipsy Pokaż wiadomość
Mune - cycki Twoje i Klaudeczki są moimi absolutnymi faworytami na forum. Zmieniają się czy nie, nieważne bo cudowne są po prostu!

Gwen - ubieraj tę białą bluzkę a praca będzie Twoja W ogóle doszła mi dziś przesyłka od Ciebie. Dziękuję Staniczek ładny i w miskach dobry ale obwód strasznie ścisły, przyzwyczaję się, mam nadzieje a jak nie to przyjaciółce podrzuce. Jutro Ci wyślę małą niespodziankę w zamian : )
Oj nie wysyłaj nic. Nie trzeba i nie oddawaj! Najwyzej kup sobie przedłużkę! Sama bym tak zrobiła ale u mnie nie dość ze obwod za ścisły to miska za mala była. Kolor fajny co?
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 22:36   #2017
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
dziewczyny jakie macie wymiary w piersiach z implantem 325 cc wiem ze to wszystko zalezy wiadomo od wyjsciowki ale mnie to ciekawija zmierze sie dzis ale zmalaly ze ojeju ciekawi mnie jaki stanik z tego wyjdzie bo na moje oko hehe nie duzy
z moich 325, profil średni plus, projekcja 3,8, średnica 12,3 wyszla miska C w obwodzie mam 92cm przed op. miałam 86cm, pod biustem 77cm

Dziewczynki zabieram moje cycki na wakacje Miałam jechać nad nasze morze ale pogoda jakaś taka nie za bardzo wiec zmieniłam kierunek i w bardziej ciepłe miejsce uderzam. Dzwoniłam do dr powiedział, że mogę chodzić w bikini mam nadzieję, że krzywdy im nie zrobię Buziaki i do zobaczenia za 2 tyg.
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275

Edytowane przez belseno
Czas edycji: 2012-08-08 o 22:47
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 22:51   #2018
kicia_nh
Zadomowienie
 
Avatar kicia_nh
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Kraków/ Belgia
Wiadomości: 1 015
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
kicia fajnie, że w końcu macie domeczek dla siebie plamienia powinny minąć w ciągu trzech mc, ich kolorem sie nie martw no chyba, że zielone okres moze się przesunąć, może wogóle zaniknąć, mi zostało bardzo szczątkowe 2dniowe plamienie co 30 dni.
Dziękuję Jooasi, uspooiłaś mnie trochę Tylko troszkę to męczące, bo od 2,5 tyg. mam tak codziennie Oby jednak szybciej się skończyło jak po trzech miesiącach, bo przez to nawet na seks już ochoty nie mam Ehhh a przepraszam, że z takim opóźnieniem ale od tamtego czasu dopiero komputer włączyłam. Od rana do nocy remont a jak muszę do pracy to po pracy tam jadę robić. Ehhh padam z nóg a tu końca nie widać:/

Pozdrawiam Was dziewczynki i mocno ściskam
__________________
07 grudzień 2012 Dr B. D'H (Belgia) Anatomki Mentor CPG 323, 440cc, proj. 6,2cm

http://www.suwaczek.pl/cache/a9aa8927f3.png
kicia_nh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 22:51   #2019
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

wooow pochwal sie tu gdzie jedziesz...a nie! ze sie nie chwalisz
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-08, 22:52   #2020
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

No to super miłego urlopowania życzę odpoczywaj, bo należy Ci się ja też jadę w piątek na weekend na działkę ale ja w bikini nie poszaleję wręcz przeciwnie w pasie pancerniaku i bluzeczce i to jeszcze w cieniu, a kąpiel w jeziorze będą mogły mieć tylko moje nogi
__________________
2.08.2012 Warszawa pięknieją z dnia na dzień 330 uhp 5.7cm x 11cm x 11cm anatomy, jestem kobietą
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 05:37   #2021
beatabo1986
Raczkowanie
 
Avatar beatabo1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 105
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Hej dziewczynki

wiedziałam, że tak będzie jak się po urlopie wraca to full pracy czeka, taki zapierdziel mam w robocie, że tylko podczytam was trochę i muszę uciekać, ale dzisiaj wstałam skoro świt to mam więcej czasu


Cytat:
Napisane przez malinkac Pokaż wiadomość
Oliwko ja się może jakoś super nie znam ale wydaje mi się, po prawie miesiącu blizny nie powinny już krwawić...
mi dosyć długo wychodziły przez blizny nitki ale te małe ranki już nie krwawiły...
może niech się wypowiedzą inne dziewczyny
mi tak samo krwawić, nie krwawił ale nitki długo wychodził przez co lewą mam trochę brzydszą bliznę ale mam nadzieję, ze plasterki silikonowe dadzą radę, jak mi lekarz powiedział do roku się blizna zmienia więc warto do roku nosić,


Cytat:
Napisane przez belseno Pokaż wiadomość
z moich 325, profil średni plus, projekcja 3,8, średnica 12,3 wyszla miska C w obwodzie mam 92cm przed op. miałam 86cm, pod biustem 77cm

Dziewczynki zabieram moje cycki na wakacje Miałam jechać nad nasze morze ale pogoda jakaś taka nie za bardzo wiec zmieniłam kierunek i w bardziej ciepłe miejsce uderzam. Dzwoniłam do dr powiedział, że mogę chodzić w bikini mam nadzieję, że krzywdy im nie zrobię Buziaki i do zobaczenia za 2 tyg.
no to prosimy po powrocie fotki wkleić i się pochwalić jak męski wzrok przyciągały Twoje panienki
__________________
Mentor HP 300, 325 ml okrągłe, dr A.K. 2.05.2012
beatabo1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 06:33   #2022
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Witam

Cytat:
Napisane przez Gipsy Pokaż wiadomość
Mune - cycki Twoje i Klaudeczki są moimi absolutnymi faworytami na forum. Zmieniają się czy nie, nieważne bo cudowne są po prostu!

Gwen - ubieraj tę białą bluzkę a praca będzie Twoja W ogóle doszła mi dziś przesyłka od Ciebie. Dziękuję Staniczek ładny i w miskach dobry ale obwód strasznie ścisły, przyzwyczaję się, mam nadzieje a jak nie to przyjaciółce podrzuce. Jutro Ci wyślę małą niespodziankę w zamian : )
Gipsy, przedłużka załatwi sprawę

Cytat:
Napisane przez belseno Pokaż wiadomość
z moich 325, profil średni plus, projekcja 3,8, średnica 12,3 wyszla miska C w obwodzie mam 92cm przed op. miałam 86cm, pod biustem 77cm

Dziewczynki zabieram moje cycki na wakacje Miałam jechać nad nasze morze ale pogoda jakaś taka nie za bardzo wiec zmieniłam kierunek i w bardziej ciepłe miejsce uderzam. Dzwoniłam do dr powiedział, że mogę chodzić w bikini mam nadzieję, że krzywdy im nie zrobię Buziaki i do zobaczenia za 2 tyg.
Jak te wymiarki rozkminić . Twoje implanty mają projekcję 3,8cm i obwód zwiększył się o 6 cm, a moje projekcja 6cm, a obwód zwiększył się o 7 cm . Nie, żebym większe chciała, o nie. Tak mnie po prostu zaciekawiło, dlaczego tylko o 1 cm mam więcej, skoro różnica w projekcji ponad 2 cm .
A cyckom wakacje się należą, jak najbardziej . Tyle bidulki przeszły, a Ty razem z nimi

Cytat:
Napisane przez kicia_nh Pokaż wiadomość
Dziękuję Jooasi, uspooiłaś mnie trochę Tylko troszkę to męczące, bo od 2,5 tyg. mam tak codziennie Oby jednak szybciej się skończyło jak po trzech miesiącach, bo przez to nawet na seks już ochoty nie mam Ehhh a przepraszam, że z takim opóźnieniem ale od tamtego czasu dopiero komputer włączyłam. Od rana do nocy remont a jak muszę do pracy to po pracy tam jadę robić. Ehhh padam z nóg a tu końca nie widać:/

Pozdrawiam Was dziewczynki i mocno ściskam
Kiciu , ja już nie mogę Twoich cycuszków się doczekać. Mam nadzieję, że ten grudzień to już na bank, cooo?
__________________
Szamanka

Edytowane przez anika75
Czas edycji: 2012-08-09 o 07:19
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 07:18   #2023
rodzynki
Raczkowanie
 
Avatar rodzynki
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 275
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Dzień dobry Horo i dla małej księzniczki doczytałam że jeszcze troche i malutka przyjdzie na świat,pamiętam jak pisalaś że jestes w ciązy a tu końcówka ,jeszcze raz
__________________
01.2011.CPG 485 E.S.:ro za:
rodzynki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 07:31   #2024
horo_2
Zadomowienie
 
Avatar horo_2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 625
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez rodzynki Pokaż wiadomość
Dzień dobry Horo i dla małej księzniczki doczytałam że jeszcze troche i malutka przyjdzie na świat,pamiętam jak pisalaś że jestes w ciązy a tu końcówka ,jeszcze raz
Hej Rodzyneczko
wszystkim ten czas szybko leci, tylko mi się jakoś dłuży
Ale na szczęście już końcówka... a im bliżej końca, tym wolniej płynie czas oczekiwania na malutka ...
__________________
Allergan Inspira TRX 615g
1.09.2009 Szczecin


3.02.2014 - wracam do ćwiczeń
horo_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 08:19   #2025
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

DZIEWCZYNY mi wyszlo jakies 88,89 cm w piersiach wczesniej mialam 83...pod sie nei mierzylam bo mma strupki anie chce ich uszkodzic ale wczesniej 74 bedzie z tego choc stanik c??hehhe a fotki wrzuce jak opuchlizna z boku zejdzie calkowicie i mi sie skora klaudek poprawi na razie to strasze heh

ale serio zmalaly bo wiecie co wczesniej nie widzialam dolu sutkow jak stalam heheh a teraz widze zreszta maz potwierdza ze zmalaly
anik masz jeszcze strupki???podkaladasz caly czas gaziki???
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 08:31   #2026
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Kasik, strupki mam tylko na brzegach blizn, gaziki cały czas podkładam
Mi cycuszki ciut zmalały, dzisiaj się zmierzyłam i mam 87 . Pewnie opuchlizna schodzi. Mam nadzieję, że nie będą się wybijały spod tych mięśni, niech tam sobie siedzą . Zmierzyłam sobie też "projekcję" - lewy odstaje od tułowia 6 cm, a prawy 5, więc pewnie się jeszcze powiększą
__________________
Szamanka
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 08:46   #2027
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

a mi sie moga wybic-pozwalam projekcje zmierze wieczorem i od razu obwod pod bo czesto piszecie ze obwod ciutke maleje

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

http://www.tchibo.pl/Miekki-biustonosz-p200020132.html

zobaczcie co znalazlam to cos dla nas bez fiszbinn...chcialabym juz taki nosic a nie te topiki precz z nimiii
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 08:53   #2028
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY mi wyszlo jakies 88,89 cm w piersiach wczesniej mialam 83...pod sie nei mierzylam bo mma strupki anie chce ich uszkodzic ale wczesniej 74 bedzie z tego choc stanik c??hehhe a fotki wrzuce jak opuchlizna z boku zejdzie calkowicie i mi sie skora klaudek poprawi na razie to strasze heh

ale serio zmalaly bo wiecie co wczesniej nie widzialam dolu sutkow jak stalam heheh a teraz widze zreszta maz potwierdza ze zmalaly
anik masz jeszcze strupki???podkaladasz caly czas gaziki???
Kasieńko to mamy takie same wymiary przez i po mi też zmalały mierzyłam na drugi dzień po operacji i było 93 chyba dobre 4 cm opuchlizny i obrzęku, ale mam nadzieję że mi już teraz to nie zmaleją a jeśli już urosną implant miałam 11x11 5.7 anatomiczny

Oj śliczny ten staniczek ale on chyba z fiszbinkami jest, wiem że chyba Joasi zaopatrywała się w jakieś topy z Tchibo i chwaliła je
http://www.tchibo.pl/Miekkie-biuston...400017080.html ten też jest fajniusi
__________________
2.08.2012 Warszawa pięknieją z dnia na dzień 330 uhp 5.7cm x 11cm x 11cm anatomy, jestem kobietą

Edytowane przez patrycjaw1989
Czas edycji: 2012-08-09 o 09:06
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:06   #2029
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Czesc dziewczyny

Ja po kolejnej nocy dalej jestem zalamana, blizna krwawi(oczywiscie nie duzo bo moze taka kropka no ale krew leci). Dzis ogladalam blize i robi sie coraz brzydsza jakby sie rozszerzala boje sie ze do soboty mi peknienie wiem co mam z nia robic jestem zla na siebie ze nie podkladalam tych gazikow i mam...
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-09, 09:13   #2030
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Olivka, może zrób zdjęcie tej blizny i wyślij do dr? Albo zadzwoń . Mya polecała Octenisept, ale nie mam zielonego pojęcia, czy na krwawiącą bliznę można
Aha, pamiętam jak pisałaś, że dr kazał Ci te blizny smarować oliwką. Mi natomiast dr zabroniła tak robić, bo blizna może się rozłazić. Może na razie nie smaruj, co? Sama nie wiem.
__________________
Szamanka

Edytowane przez anika75
Czas edycji: 2012-08-09 o 09:15
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:16   #2031
Alex0912
Raczkowanie
 
Avatar Alex0912
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 203
GG do Alex0912
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

hejka


Majirel 22.08 - 13
Lenkii 06.09 - 28
Alex0912 12.11. - 95

Alez mam piekna pogode od wczoraj, wycieczka udana

Patrycjo piersi masz rewelacja bedą mega
Belseno udanego urlopu kochana wypoczywaj
__________________
350cc okrągle mentor Dr. M.P
Alex0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:17   #2032
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Oliwko to może podkładaj gazik i przyklejaj go do ciała tak żeby był nieruchomy, sama nie wiem co mam Ci poradzić o może to po prostu osocze, same świeżynki zostały na forum nie ma ich kto uspokoić i wariują jadna z drugą dzięki za komentarze teraz potrzebuje takich zapewnień i uspokojenia że wszystko będzie ok jak sama tak sobie mówię to jakoś nie działa...to mówisz że garbek się mi rozprostuje...?mam nadzieję to mnie bardzo martwi a sutek już teraz ustawiam sobie w staniczku tak żeby był na równo z tym drugim może się jeszcze ułoży mam taką nadzieję
__________________
2.08.2012 Warszawa pięknieją z dnia na dzień 330 uhp 5.7cm x 11cm x 11cm anatomy, jestem kobietą
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:19   #2033
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
Olivka, może zrób zdjęcie tej blizny i wyślij do dr? Albo zadzwoń . Mya polecała Octenisept, ale nie mam zielonego pojęcia, czy na krwawiącą bliznę można
Aha, pamiętam jak pisałaś, że dr kazał Ci te blizny smarować oliwką. Mi natomiast dr zabroniła tak robić, bo blizna może się rozłazić. Może na razie nie smaruj, co? Sama nie wiem.
mi doktor kazal tylko strupki smarowac ale to kropelka miala mic rozprowadzona na palcu i na dwie blizny mialo starczyc strupki mi szybko odpadly i od tamtej pory juz nie stosowalam oliwki. W sobote jade na kontrole cale szczescie, mam nadzieje ze zadne zakazenie mi sie tam nie dostanie

a ten octenisept to zeby blizny mniejsze sie robily ? czy zeby przeczyszczac blizny?
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:20   #2034
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
Olivka, może zrób zdjęcie tej blizny i wyślij do dr? Albo zadzwoń . Mya polecała Octenisept, ale nie mam zielonego pojęcia, czy na krwawiącą bliznę można
Aha, pamiętam jak pisałaś, że dr kazał Ci te blizny smarować oliwką. Mi natomiast dr zabroniła tak robić, bo blizna może się rozłazić. Może na razie nie smaruj, co? Sama nie wiem.
Octenisept jest na odkażanie ran ja np. mam borosol i do tego maść ale w moich zaleceniach też jest napisane że po zdjęciu szwów ranę natłuszczać np. oliwką...
__________________
2.08.2012 Warszawa pięknieją z dnia na dzień 330 uhp 5.7cm x 11cm x 11cm anatomy, jestem kobietą
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:21   #2035
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez patrycjaw1989 Pokaż wiadomość
Oliwko to może podkładaj gazik i przyklejaj go do ciała tak żeby był nieruchomy, sama nie wiem co mam Ci poradzić o może to po prostu osocze, same świeżynki zostały na forum nie ma ich kto uspokoić i wariują jadna z drugą dzięki za komentarze teraz potrzebuje takich zapewnień i uspokojenia że wszystko będzie ok jak sama tak sobie mówię to jakoś nie działa...to mówisz że garbek się mi rozprostuje...?mam nadzieję to mnie bardzo martwi a sutek już teraz ustawiam sobie w staniczku tak żeby był na równo z tym drugim może się jeszcze ułoży mam taką nadzieję
Wlasnie dziewczynki gdzies pouciekaly a my tutaj umieramy hihi teraz gazik obowiazkowo juz go nie odstawie na pewno

garba tez mialam, teraz juz go nie ma tak mi sie wydaje wstawie miesieczne zdjecia to sama ocenisz a jezeli chodzi o sutki swoje miala na rownych wysokosciach? bo wiesz ze moze byc tak ze jezeli swoje mialas na roznych to i moze tak juz zostac wiec mysle zebys tam nic nie ruszala tych suteczkow niech zyja swoim zyciem
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:26   #2036
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

no właśnie nie wydaje mi się żeby były wcześniej krzywe, np. dziś rano jak wstałam to oczywiście nie wytrzymałam i musiałam rzucić okiem nawet pare fotek tak dla siebie zrobiłam i wydawało mi się już ładniej i równiej ja teraz fotki to chyba pod koniec miesiąca wrzuce a pas tylko do kąpieli zdejmuje co by mi garbek się ładnie rozprostował
__________________
2.08.2012 Warszawa pięknieją z dnia na dzień 330 uhp 5.7cm x 11cm x 11cm anatomy, jestem kobietą
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:30   #2037
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez izzi42 Pokaż wiadomość
Oliwko a Ty przypadkiem nie forsujesz się za bardzo?
Co do blizny to ja musiałam klecić taki plasterek po uprzednim spryskaniu spirytusem raz na tydzień wymiana i teraz na wizycie czyli ok 3,5 miesiąca po op doktor powiedział basta juz plasterek na bok odchodzi. Blizny mam super wiec może Ty spróbuj
A co to za plasterek? Jakis specjalny?

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjaw1989 Pokaż wiadomość
no właśnie nie wydaje mi się żeby były wcześniej krzywe, np. dziś rano jak wstałam to oczywiście nie wytrzymałam i musiałam rzucić okiem nawet pare fotek tak dla siebie zrobiłam i wydawało mi się już ładniej i równiej ja teraz fotki to chyba pod koniec miesiąca wrzuce a pas tylko do kąpieli zdejmuje co by mi garbek się ładnie rozprostował
Z dnia na dzien bedzie coraz ladniej Ja Cie rozumiem bo sama chce zeby wszysko bylo idealnie moze i za bardzo bo jak nie blizna to cos innego mi wyskakuje garbek sie rozprostuje

ide zakladac ten wstrety stanik sielanka sie skonczyla..
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 09:31   #2038
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

pewnie te silikonowe plasterki, teraz zajrzałam to mojej wyjściówki no i racja była różna wysokość na około 1 cm różnica tylko wcześniej tego nie zauważyłam, bo nawet nie chciałam patrzeć na swoje cycki
__________________
2.08.2012 Warszawa pięknieją z dnia na dzień 330 uhp 5.7cm x 11cm x 11cm anatomy, jestem kobietą
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 10:02   #2039
Darling15
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 279
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Mune super masz zdjęcia! cudne masz cycuchy.
Darling15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 10:37   #2040
Gipsy
Raczkowanie
 
Avatar Gipsy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 215
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Kurcze ja nawet nie wiedziałam, że coś takiego jak przedłużka do stanika istnieje! To się pszyszywa czy jakoś inaczej mocuje?

Ostanio zmobolizowana waszymi dietami postanowiłam, że muszę wreszcie ograniczyć sół, którą pochłaniam w ogromnych ilościach i od paru dni nie solę prawie. Co za męczarnia, nic nie ma smaku...

Olivka - jejku bidulko, nie martw się za bardzo ale dzwoń lepiej do doktora, niech on Cię uspokoi i powie co robić.

kasikkk87 - C będziesz mieć na pewno, o to się nie martw. Ja mam jakieś 86cm w biuście i mam D, a w obwodzie tylko 2cm mniej : ) Te staniki z tchibo są fajne jakościowo ale kiepsko z rozmiarami.

anika75 - hehe, Ty chyba jesteś jedyna tu, która chce żeby jej cycki zmalały

Edytowane przez Gipsy
Czas edycji: 2012-08-09 o 10:38
Gipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.