Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-09, 17:20   #2071
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
hihihihihi A czym to się objawia? Ty za szybko się upijasz, czy cycuszki zaczynają jakieś tańce odstawiać?
upijam się nie szybko( bo to by nie było problemem) - a od razu
Ale mogłoby być gorzej-mam znajomego który jest chory i ma ciągle operacje. No i po drugiej operacji tak mu się zrobiło, że po kropli alkoholu dostaje taki katar że ciurkiem mu leci z nosa i to przez tydzień. I jak leży na stole, przed kolejną operacją, zawsze mówi do anestezjologa- tylko zrobi pan teraz coś żebym mógł znowu pić i lekarze zawsze mają z niego polewkę

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Klaudeczko - już pędzę do albumiku
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 17:32   #2072
klaudeczka2010
Zadomowienie
 
Avatar klaudeczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 212
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
upijam się nie szybko( bo to by nie było problemem) - a od razu
Ale mogłoby być gorzej-mam znajomego który jest chory i ma ciągle operacje. No i po drugiej operacji tak mu się zrobiło, że po kropli alkoholu dostaje taki katar że ciurkiem mu leci z nosa i to przez tydzień. I jak leży na stole, przed kolejną operacją, zawsze mówi do anestezjologa- tylko zrobi pan teraz coś żebym mógł znowu pić i lekarze zawsze mają z niego polewkę

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Klaudeczko - już pędzę do albumiku
hehe he dobre

a noo leć leć...i DZIEWCZYNY ZDJĘCIE ZE SPOTKANIA Z GWEN DODANOO
__________________
dr.M.W. Wrocław!!!04.06.2012r.. .cpg322MENTOR330cc..:jupi : : jupi:
klaudeczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 17:36   #2073
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Klaudek- śliczne masz kostiumy!! a piersi w nich wyglądają rewelacyjnie spotkanka oczywiście zazdroszczę
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 17:53   #2074
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość
upijam się nie szybko( bo to by nie było problemem) - a od razu
Ale mogłoby być gorzej-mam znajomego który jest chory i ma ciągle operacje. No i po drugiej operacji tak mu się zrobiło, że po kropli alkoholu dostaje taki katar że ciurkiem mu leci z nosa i to przez tydzień. I jak leży na stole, przed kolejną operacją, zawsze mówi do anestezjologa- tylko zrobi pan teraz coś żebym mógł znowu pić i lekarze zawsze mają z niego polewkę

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Klaudeczko - już pędzę do albumiku
Hehe, to ma chłop biedę, nie ma co

Klaudeczko, Wy wyglądacie jak siostry . Obie piękne jak milion dolarów
__________________
Szamanka
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 19:25   #2075
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Wlasnie dziewczynki gdzies pouciekaly a my tutaj umieramy hihi teraz gazik obowiazkowo juz go nie odstawie na pewno
ja jestem ,ale niestety nie mam nic konstruktywnego do powiedzenia czytam i chłonę
Cytat:
Napisane przez MyaDiva Pokaż wiadomość

ło - ja to do formy nie doszłam do dziś serio- hihi alkohol wchodzi u mnie w jakąś tajemniczą reakcję z silikonem
A niewskazane są z siliknami sporty extremalne- ze względu na zwiększone ryzyko urazu.
Wymieniać implantów nie trzeba po 10 latach- możne być taka konieczność ze względów estetycznych ale nie jest powiedziane, że trzeba to zrobić bo np implant się zużyje. Implant się nie zużyje- natomiast zużyje się nasze ciało i to może być powód do następnej korekcji piersi.

thx za odp
Myślałam że z jakiś przyziemnych spraw trzeba zrezygnować.Uff


Ja to różne pytania musiałabym zapisywać sobie na kartce bo nachodzą mnie w różnych momentach a potem mi umykają.

Mężowi szepnęłam że na najbliższy prezent chciałabym konsultację u chirurga.Jakoś chciałabym i boję się więc jak mnie umówi i będzie termin to pójdę

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

aaa I Gwen gratuluję błyskawicznego awansu.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 22:27   #2076
klaudeczka2010
Zadomowienie
 
Avatar klaudeczka2010
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 212
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

kurna ale puchy

ANICZKO he he..dziękuję w imieniu swoim i gwen

MAYU mówisz że ok się prezentują,dziękuję i mam nadzieję że mogłam takie ponosić
a ja mam nadzieję że i Ciebie kiedyś dopadnę
gwen poznała tez mojego kochanego chłopa i dzieciaki,siostrę i szwagra...bałam się że ucieknieale poszłyśmy sobie same na kawkę oczywista,dali mi wolne

a tak w ogóle to gdzie ŻABA??

MAGDALENA I FUKSJA PRZYJĘLAM

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

aa i GWEN pisalam do Ciebie z drogi 2smsy i nie dało się wysłać,nie wiem czy to przez mój tel czy ty coś miałaś nie teges??bo pojechaliśmy prosto do domu,po pizzy,z resztą pycha..dziękia w domu byliśmy o 24 ;10 także spoko
no i proszę...jednak praca cio???na wakacje przyjdzie czas
__________________
dr.M.W. Wrocław!!!04.06.2012r.. .cpg322MENTOR330cc..:jupi : : jupi:
klaudeczka2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-09, 23:20   #2077
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

ja wam tylko powiem że jestem udana ale gebe mam " na swoim miejscu". Pracę rzucam jutro. Dziś już za pozno na to abym zadzwoniła, a dziś nie było odpowiedniej chwili.
Po prostu jestem za poważną osobą na takie akcje. Dorobie sobie w innym miejscu Całe szczescie prace jeszcze mam starą jutro do niej pojdę. A na kierownika to ja sie nadaje ALE PRAWDZIWEGO bo gebe w kazdym momencie potrafie otworzyc i mowie ci mi nie pasi... i nawet szli na ustepstwa... ale po wiekszym przemysleniu. Nie mogę zaakceptować ich warunków
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 07:51   #2078
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

hejchcialam napisac wam cos smiesznego jestem u babci i patrze jej stanik lezy przylozylam go i okazalao sie ze miski pasuja:co jest: hehheh oczywiscie obwod jest za szeroki ale wazne ze to byla spora miska na moje oko d, oczywiscie miekki mierzylam hehheehh i pasowalll
dobrze ze babcia nie widziala jeszcze by mnie za zboka wziela ze jej bielizne mierze

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

anik smarujesz czyms pieri bo mi dr zabronila na razie a Tobie??
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 07:57   #2079
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Hej dziewczyny
Wiecie co? Ja załapałam straszliwego doła przez te moje cycki. Wczoraj w łóżku aż się poryczałam . Są duże, krzywe i ciągle bolą, chociaż niedługo miesiąc im stuknie . W dodatku ta ręka wciąż dokucza . Gdy tak czytam jak sobie śmigacie po operacji to mnie zazdrość bierze. Całe szczęscie, że nie zrobiłam tej operacji w ferie zimowe, bo nie dałabym rady pracować. Nie wyobrażam sobie, jakbym w tej chwili miała wsiąść do samochodu i jechać do pracy, tam kilka godzin z dzieciakami + dyżury na korytarzu . O rany, mam nadzieję, że to w końcu minie, wczoraj już sobie myślałam, że pojadę te implanty wyciągać . Mężowi nic nie mówię, bo już słyszę ten głos: "A nie mówiłem?" W dodatku tyle kaski na to poszło
Buuuuuu, minie mi to

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Kasik, mi dr kazała smarować piersi oliwką, ale omijać blizny
__________________
Szamanka
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:04   #2080
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Anik minie to na pewnoja w pocztkowej fazie bolu implanty chcialam wyjac srednio raz na godzine teraz smigam i jest ok za TO Ty wczesniej znosilas to lepiej o krzywizny sie nie martw wyprostyje sie wszystko z ta reka bylas u lekarza??a ten bol to jakiego rodzaju ja tez czasami cos tam mam ale to taka chwilka
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:15   #2081
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

anika piersi do przodu i glowa do gory ja tam jeszcze nie smigam a w niedziele bedzie miesiac wiec nie martw sie tym ze wsyscy smigaja a Ty nie. Na spacery nie chodze tylko jak musze cos zalatwic i mecze sie strasznie wielu czynnosci sama jeszcze nie zrobie. Mi reka dretwaiala nawet w tamtym tygodniu teraz juz tego nie mam i mam nadzieje ze juz nie bedziejak mi dretwiala to mialam takiego gniotka i sciskalam go reka i strzepywalam reke i pomagalo
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 08:23   #2082
anika75
Zadomowienie
 
Avatar anika75
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 127
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Kasik, dzięki . Mam nadzieję, że to wszystko minie. U lekarza nie byłam, bo nawet gdybym powiedziała mu o implantach, to powiedziałby, że to dlatego boli. A ręka boli gdy coś porobię, nawet gdy myszką klikam . Tak rwie w stawie i promieniuje na całą rękę. Dr mówiła, że pewnie jakiś nerw był naruszony, tylko kiedy ten durny nerw się uspokoi?
W cyckach też ciągle jakieś rwanie czuję, w lewym znacznie słabiej, chociaż też już zaczynam go odczuwać, a wcześniej nie bolał. A prawy to jakaś masakra, boli nawet gdy rękę zginam w łokciu . W domu sajgon, sprzątać nie mogę, chłop jak to chłop, trochę ogarnie i myśli, że czysto, a ja nie chcę go krytykować, bo i tak się stara.
Kurdę, ja chyba za stara na te cycki jestem

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Olivko, mi ręka przestaje boleć tylko wtedy, gdy siedzę na kanapie i naukładam sobie poduszek pod łokieć tak, aby staw ramienny był rozluźniony, a gdy coś chcę nią porobić to natychmiast zaczyna boleć. Ale chyba bardziej martwi mnie ten ból cycków . Wszystkie pisałyście, że najgorsze 2 tygodnie, a u mnie już czwarty leci i nadal boli . Może tam coś się dzieje? Tylko co i jak to sprawdzić
__________________
Szamanka
anika75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 08:34   #2083
Alex0912
Raczkowanie
 
Avatar Alex0912
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 203
GG do Alex0912
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

dzien dobry kobitki

Majirel 22.08 - 12
Lenkii 06.09 - 27
Alex0912 12.11. - 94

Wiecie co, wczoraj bylam u kolezanki z pracy robic pasemka, i tak sobie gadalysmy i co sie okazalo ze ona tez chcialaby sobie zrobic cycuszki no bylam milo zaskoczona ze nie uslyszalam od niej glupich komentarzy i w koncu mialam z kim porozmawiac w realu na ten temat i mialam okazje sie wygadac tyle ze ona najpierw chcialaby dzidziusia, ale jak bedzie zdecydowana to sciagne ją tu do nas zeby ogarneła wszystko co i jak. buziam was kochane i zycze milego dnia
__________________
350cc okrągle mentor Dr. M.P
Alex0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:02   #2084
korinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 375
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Majirel Pokaż wiadomość
Kochane wiecie co mam doła totalnego! Wczoraj o 7 rano wpadli mi kryminalni do domu zabrali laptopa i jestem bez internetu ;( Nie wim co na tym laptopie chcą znależć ale dobra... tak więc z powodów nie ode mnie zależnych nie będę pisać odezwę się jednak po operacji :-D buziaczki dla wszystkich :-*
Ale tak sobie po prostu weszli i zabrali? Mieli jakiś papier na to? może za dużo filmów ściągałaś?

Gwen no gratuluję, że dostałaś pracę....a co Ci nie odpowiada, że chcesz zrezygnować z tego stanowiska?

Anika75 - to może pójdziesz do lekarza, powiesz mu co i jak?Kurcze szkoda mi Ciebie, poza tym już jakiś czas temu robiłaś operację i z każdym dniem powinno być tylko lepiej!!!
korinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:27   #2085
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Witam Was dziewczynki, wrzucam 2 fotki i proszę powiedzcie mi co myślicie o tym moim nieszczęsnym prawusku czy on wygląda jakby miał się jeszcze wybić, czy może lewy zmaleje? albo co gorsza zostanie mi taka asymertia, już sama nie wiem, sutki staram się ustawiać w staniku tak żeby były na jednej linii i jest mały postęp, wiem że jest jeszcze za wcześnie żeby rokować ale ja jestem taka niecierpliwa...Napiszcie proszę co o tym myślicie, jakby co fotki też będą w albumie
DSC08091.jpg

DSC08093.jpg
__________________
2.08.2012 Warszawa pięknieją z dnia na dzień 330 uhp 5.7cm x 11cm x 11cm anatomy, jestem kobietą
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:35   #2086
Darling15
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 279
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Majirel ale że jak to? Tak weszli i skonfiskowali?

patrycjaw1989 to jeszcze troszkę za wcześnie na ocenę. Odrobinkę cerpliwości.
Darling15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 09:45   #2087
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

wlasnie Patrycja za wczesnieTy mialas lekka asymetrie wczesniej bo tak ze zdjec wynika ale moze zle widze

ps jaka talia
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 10:00   #2088
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

no właśnie za wcześnie ta moja cierpliwość powinnam ich nie oglądać przez tydzień, ale nie mogę codzinnie rano po przebudzeniu muszę zdjąć stanik i popatrzeć na nie wtedy je smaruje balsamem i cykam fotkę bo na żywo nie wygląda to tak źle jak na zdjęciu nie wiem czemu tak się dzieje i kiedy się budzę i patrze w lustro myśle sobie nie jest źle po czym sięgam po aparat pstrykam zdjęcie i znowu łapię doła...ale nie załamuję się może się jeszcze wyrówna, a asymetria była ale bardzo niewielka sama jej nie zauważyłam tylko dr. mi o niej powiedziała, ale jak można samem zauważyć asymetrię jak się nie chce oglądać tego co się ma po za tym prze krostkach 5 ml więcej w jednej piersi nie robi różnicy i nie rzuca się w oczy co innego przy 330

Talia, talią ale jak boczki mi ślicznie wypływają
__________________
2.08.2012 Warszawa pięknieją z dnia na dzień 330 uhp 5.7cm x 11cm x 11cm anatomy, jestem kobietą
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 10:17   #2089
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez patrycjaw1989 Pokaż wiadomość
no właśnie za wcześnie ta moja cierpliwość powinnam ich nie oglądać przez tydzień, ale nie mogę codzinnie rano po przebudzeniu muszę zdjąć stanik i popatrzeć na nie wtedy je smaruje balsamem i cykam fotkę bo na żywo nie wygląda to tak źle jak na zdjęciu nie wiem czemu tak się dzieje i kiedy się budzę i patrze w lustro myśle sobie nie jest źle po czym sięgam po aparat pstrykam zdjęcie i znowu łapię doła...ale nie załamuję się może się jeszcze wyrówna, a asymetria była ale bardzo niewielka sama jej nie zauważyłam tylko dr. mi o niej powiedziała, ale jak można samem zauważyć asymetrię jak się nie chce oglądać tego co się ma po za tym prze krostkach 5 ml więcej w jednej piersi nie robi różnicy i nie rzuca się w oczy co innego przy 330

Talia, talią ale jak boczki mi ślicznie wypływają
Ja mialam mala asymetrie w wysokosci brodawek przed operacja i tka mi zostało. ale nie rzuca sie jakoś w oczy. Co do asymetrii powinno sie jeszcze wyrównać ja miałam cycki krzywe bardzo długo wiec daj sobie czas. Do tej pory mam ale nie az tak bardzo na codzien nie zauwazam. Na fotkach zawsze wszystko wyjdzie...Nie wiem czy sie tym powinnaś przejmować, ważne jak wygląda na żywca

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka Pokaż wiadomość
Ale tak sobie po prostu weszli i zabrali? Mieli jakiś papier na to? może za dużo filmów ściągałaś?

Gwen no gratuluję, że dostałaś pracę....a co Ci nie odpowiada, że chcesz zrezygnować z tego stanowiska?
Nie pytaj! Zbyt mało ambitne zajęcie głównie opierające się na "organozowaniu promotorek" zapraszajacych do klubu... Nie jestem alfons żeby łazić po ulicy (zimno!) i je pilnować. Jeszcze one tak promują że miałam ochotę powiedzieć jej "K.... daj tą ulotkę ! sama to zrobię" Oj szkoda gadać . a jako że ich brakuje, to mnie chcieli w to wmanewrowac ze ja mam też "wyjątkowo" dziś im pomóc. O nie! Wczoraj powiedziałam ze nie ma takiej opcji. Na dziś mnie ugłaskali ale nie idę. Nie po to sie przez 5 lat uczyłam żeby ludzi na ulicach zaczepiać a ni ch...!
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-10, 10:40   #2090
Gipsy
Raczkowanie
 
Avatar Gipsy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 215
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

patrycjaw1989 - no jak bym swoje cycki widziała.! Moje wyglądały dokładnie tak samo, też mi jeden tak na bok uciekał. Teraz jest już znacznie lepiej. Po jakiś 6 tygodniach zaczęłam zszywać stanik w taki sposób żeby mi prawy cycek bardziej do środka szedł no i chyba poszedł Nie martw się na zapas, one mają jeszcze czas żeby się wyrównać.

Cytat:
Napisane przez gwendolinka Pokaż wiadomość
Nie pytaj! Zbyt mało ambitne zajęcie głównie opierające się na "organozowaniu promotorek" zapraszajacych do klubu... Nie jestem alfons żeby łazić po ulicy (zimno!) i je pilnować. Jeszcze one tak promują że miałam ochotę powiedzieć jej "K.... daj tą ulotkę ! sama to zrobię" Oj szkoda gadać . a jako że ich brakuje, to mnie chcieli w to wmanewrowac ze ja mam też "wyjątkowo" dziś im pomóc. O nie! Wczoraj powiedziałam ze nie ma takiej opcji. Na dziś mnie ugłaskali ale nie idę. Nie po to sie przez 5 lat uczyłam żeby ludzi na ulicach zaczepiać a ni ch...!
Mhm... to tak wygląda praca "kierownika ds marketingu". Pewnie, że nie bierz takiej gównianej roboty, trzeba mieć swoją godność, przynajmniej póki można sobie na to pozwolić... Moja znajoma skończyła prawo i po ponad pół rocznych poszukiwaniach pracy, zatrudniła się w Rossmanie.
Gipsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 10:55   #2091
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

gipsy a a jaki maszrozmiiar stanika po op??jaka Ty zgrabna chudzina jestes
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 11:23   #2092
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Nie no jasne. Ja sie nię zgodzilam. Przemyslalam i powiedziałam, ze mi przykro ale nie bylo na rozmowie o tym ANI SLOWA ze nie wyobrazam sobie chodzic po ulicy ! i nie bylo wczoraj momentu dobrego, bo nie chciałam mowic tego przy dziewczynach -promotorkach- bo to by bylo nieodpowiednie ale ja rezygnuje. I wiem ze brakuje im dziewczyn- ale to nie moja wina.
Ja to sie jednak umiem zachować ale co! taka prawda. Umiem
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 11:24   #2093
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Ja cały czas masuje cycuszki po bokach żeby się właśnie tak nie rozchodziły, pas też nosze non stop zawziełam się i w sumie w ciągu 24h odpoczywam od niego może z pół godziny rano jak oglądam i smaruję cycki i wieczorem przy kąpieli mam nadzieję że mój upór i cierpienie nie pójdzie na marnę zdaje sobię sprawę że idealnie równe,symetryczne cycki nie istnieją, ale u mnie ta różnica jak na razie jest dość znaczna... :/ dzięki za odpowiedz trochę mnie uspokoiłyście
__________________
2.08.2012 Warszawa pięknieją z dnia na dzień 330 uhp 5.7cm x 11cm x 11cm anatomy, jestem kobietą
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 11:52   #2094
madziullasz
Raczkowanie
 
Avatar madziullasz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

hej dziewczyny, nie miałam czasu zaglądać, bo malutka mi się rozchorowała a jestem juz sama z dziewczynkami.
Kasik pytałaś o wymiary, pod biustem 72, w biuście 90 a było 84/85 ale mam wys profil, 5,4.


Zlicytowałam świetny sportowy stanik na allegro za 24 zł, super silny materiał, REWELKA ale zastanawiam się jednak czy miseczka nie jest za mała bo jak jest obrys piersi to od środka do klatki jest po 2 cm odległości czyli nie obejmuje całej piersi. jak sądzicie?

A w album wrzuciłam 3 tygodniowe golaski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000495.jpg (73,9 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000500.jpg (67,8 KB, 60 załadowań)
__________________
Uhp 295 cc Mentor wys. profil dr. A.K.
19.07.2012
madziullasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 12:11   #2095
madziullasz
Raczkowanie
 
Avatar madziullasz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Pati piersi masz super a jakie wcięcie w pasie!!!!!!!! Ja to jestem deska po bokach

A jaki masz aparat bo jestem na etapie szukania nowego bo mój zdechł.....i już głowa mi odpada, co chwilę zmieniam typ ale wizualnie chciałabym coś podobnego ale najważniejsze aby robił super wyraźne zdjęcia...
__________________
Uhp 295 cc Mentor wys. profil dr. A.K.
19.07.2012
madziullasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 13:14   #2096
Andzikus
Raczkowanie
 
Avatar Andzikus
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: nad morzem ;)
Wiadomości: 475
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
andzikus implant 325 cc wysoki profil szerokosc 11,5 cm projekcja 4,8 cm

jak urlopik?
Urlopik cudniasty bo i pogoda piekna. Staram sie laczyc 1000 rzeczy naraz, sprawy urlopowe, odwiedzanie, zapraszanie i zawiadamianie rodziny, odpoczynek i wycieczkowanie, w sumie ciezka orka ale pogoda jest i to sie liczy! Mialam w planach basenik i dupka blada, infekcje drog moczowych zaliczam od wczoraj, wrrr
Za to, przy okazji roznych wyjsc testuje troszke staniczki z fiszbinkami i juz widze roznice pomiedzy np Anitka (doskonala) a Ewa Bien (super sexi, wygodny na poczatku a po powrocie z imprezkii zdjeciu staniczka na mostku fiszbinkowe odciski )

Kasikkk, nie pamietam Twojej wyjscioweczki ale pewnie jakies male C to z tego implanciku bedzie.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez klaudeczka2010 Pokaż wiadomość
dziewczynki odczuwacie coś takiego jak implant na żebrach..jak mi się napinają mięśnie lewej piersi to czuję implant,takie to dziwne i nie wiem czy to boli czy tak mi dziwnie po prostui czy to oczywiście normalne
Ojejej, ja nic takiego na szczescie nie odczuwalam i nie odczuwam. W gole jakos cycunie sie upokoily i juz prawie o nich nie mysle. Nawet spie na golaska

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
Ale muszę jeszcze napisać, że moja prawa pierś w ogóle nie chce przestać boleć . Rano, gdy rozchodzę jest ok, ale już pod wieczór czuję takie rwanie w piersi, że coś okropnego. I to tylko ta prawa, lewa zupełnie nie dokucza. Kiedy to się skończy
Anika, czy Ty za duzo nie pracujesz raczkami? Moja Dr uprzedzala mnie, ze podczas pracy moze nie byc zadnych dolegliwosci, za to wieczorne bole lub poranna sztywnosc cycuszkow moze swiadczyc o tym, ze za duzy wysilek sobie dalam. Pomysl o tym.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
pamiętasz, jak dr Toni kazał te strupki zrywać? A Tobie tylko troszkę odpadło, nowy narośnie, tak myślę, że nic nie powinno się dziać .
No i popatrzcie jak to joest i jak czasami trzeba uwazac na to co pisza inni i kierowac sie przede wszystkim zaleceniami swojego doktora. Moja Dr np bardzo dbala o strupki i za wszelka cene starala sie je utrzymac jak najdluzej twierdzac, ze nikt nie wynalazl leprzego sposobu na tworzenie sie blizny jak wlasnie naturalne gojenie pod strupkiem. Dlatego tak dlugo, po zdjeciu szwow nosilam stripy Co kraj to obyczaj
Teraz juz tylko plasterki silikonowe zakladam. Blizenki jeszcze troszke rozowe ale tylko bardzo cieniusienkie kreseczki widac, pomimo, ze mam sklonnosc do bliznowcow nic nie przestasta

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez mune Pokaż wiadomość
trzymam kciuki za te, które się przygotowują do palenia pushupów
Mune, zaraz biegne do Twojego albumiku bo stesknilam sie za widokiem Twoich bimbalkow
A co to palenia push-upow to ja dlugo zastanawialam sie co zrobic ze swoimi. W koncu zapytalam kolezanke z pracy czy chce bo mam pare do oddania. Wyszla tego podwojna reklamowka, w tym kilka jeszcze nawet z metkami

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY mi wyszlo jakies 88,89 cm w piersiach wczesniej mialam 83...pod sie nei mierzylam bo mma strupki anie chce ich uszkodzic ale wczesniej 74 bedzie z tego choc stanik c??hehhe a fotki wrzuce jak opuchlizna z boku zejdzie calkowicie i mi sie skora klaudek poprawi na razie to strasze heh

ale serio zmalaly bo wiecie co wczesniej nie widzialam dolu sutkow jak stalam heheh a teraz widze zreszta maz potwierdza ze zmalaly
anik masz jeszcze strupki???podkaladasz caly czas gaziki???
No wlasnie, i co z tym wybijaniem? Moze to jednak nie jest regula?
Ja mialam na poczatku 78 pod biustem i 82 w biuscie, teraz mam w biuscie 92 cm i, w zaleznosci od obwodu biustonosza, nosze D lub E

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
a mi sie moga wybic-pozwalam projekcje zmierze wieczorem i od razu obwod pod bo czesto piszecie ze obwod ciutke maleje

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

http://www.tchibo.pl/Miekki-biustonosz-p200020132.html

zobaczcie co znalazlam to cos dla nas bez fiszbinn...chcialabym juz taki nosic a nie te topiki precz z nimiii
U mnie po operacji bylo 94, teraz jest 92 i juz sie nie zmienia.
Co do tego staniczka to powiem Ci, ze za chwilke nie bedzie Ci sie podobal. Mam wrazenie, ze my zaraz po operacji jestesmy jeszcze przyzwyczajone do bardziej zabudowanych staniczkow ale za chwilke chce sie nam juz cycunie w dekolciku pokazywac i wtedy sie okazuje, ze miseczka sa za bardzo zabudowane. Tak przynajmniej ze mna bylo

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez patrycjaw1989 Pokaż wiadomość
pewnie te silikonowe plasterki, teraz zajrzałam to mojej wyjściówki no i racja była różna wysokość na około 1 cm różnica tylko wcześniej tego nie zauważyłam, bo nawet nie chciałam patrzeć na swoje cycki
Ale przeciez silikonowych plasterkow nie pryska sie spirytusem, moze to cos innego?

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez izzi42 Pokaż wiadomość
Olivka czy ten staniorek dobrze Ci piersi trzyma, bo to jest bardzo ważne, ze by nieopadły. szczególnie pierś od spodu. A na zdjęciu wydajesię, że niebardzo. Ja przynajmniej miałam takie zalecenia. Tak jak pisałam lekarz kazał w fiszbinach po miesiącu ale stanik musial być idealnie dopasowany, że by mógł utrzymać mój nowy atut kobecy.
No wlasnie, mnie tez sie wydalo, ze za malo stabilny. Nie myslalas o jakims triactionie?

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez madziullasz Pokaż wiadomość
zastanawiam się jednak czy miseczka nie jest za mała bo jak jest obrys piersi to od środka do klatki jest po 2 cm odległości czyli nie obejmuje całej piersi. jak sądzicie?

A w album wrzuciłam 3 tygodniowe golaski
Wg mnie miseczka moglaby byc nieco wieksza ale nie jest najgorzej
Jak wroce do domu to wrzuce Wam 2 sportowce, ktore nie za bardzo mi pasuja, moze ktorejs z Was sie przydadza?
__________________
Niczego nie żałuję!!!
23.04.2012 , MENTOR CPG 323 (345 cc, profil 5,8 cm)

Moje cycunie mają już: http://www.suwaczek.pl/cache/5236f50686.png

Edytowane przez Andzikus
Czas edycji: 2012-08-10 o 12:23
Andzikus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 13:27   #2097
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez klaudeczka2010 Pokaż wiadomość
MAYU mówisz że ok się prezentują,dziękuję i mam nadzieję że mogłam takie ponosić
a ja mam nadzieję że i Ciebie kiedyś dopadnę
gwen poznała tez mojego kochanego chłopa i dzieciaki,siostrę i szwagra...bałam się że ucieknieale poszłyśmy sobie same na kawkę oczywista,dali mi wolne
no coś Ty Gwen to mocna sztuka jest, nie łatwo ja przestraszyć.
A my tez kiedyś kawusię wypijemy, będzie kiedyś okazja

Cytat:
Napisane przez gwendolinka Pokaż wiadomość
ja wam tylko powiem że jestem udana ale gebe mam " na swoim miejscu". Pracę rzucam jutro. Dziś już za pozno na to abym zadzwoniła, a dziś nie było odpowiedniej chwili.
Po prostu jestem za poważną osobą na takie akcje. Dorobie sobie w innym miejscu Całe szczescie prace jeszcze mam starą jutro do niej pojdę. A na kierownika to ja sie nadaje ALE PRAWDZIWEGO bo gebe w kazdym momencie potrafie otworzyc i mowie ci mi nie pasi... i nawet szli na ustepstwa... ale po wiekszym przemysleniu. Nie mogę zaakceptować ich warunków
no dobra- wczoraj oblewałyśmy awans a dziś Twój rozsądek Za Tobą ciężko nadążyć Oczywiście dobrze zrobiłaś hihi a może dziś zadzwonią i zaproponują Ci stanowisko menadzera ja bym takiego pracownika nie wypuściła z rąk

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Wiecie co? Ja załapałam straszliwego doła przez te moje cycki. Wczoraj w łóżku aż się poryczałam . Są duże, krzywe i ciągle bolą, chociaż niedługo miesiąc im stuknie . W dodatku ta ręka wciąż dokucza . Gdy tak czytam jak sobie śmigacie po operacji to mnie zazdrość bierze. Całe szczęscie, że nie zrobiłam tej operacji w ferie zimowe, bo nie dałabym rady pracować. Nie wyobrażam sobie, jakbym w tej chwili miała wsiąść do samochodu i jechać do pracy, tam kilka godzin z dzieciakami + dyżury na korytarzu . O rany, mam nadzieję, że to w końcu minie, wczoraj już sobie myślałam, że pojadę te implanty wyciągać . Mężowi nic nie mówię, bo już słyszę ten głos: "A nie mówiłem?" W dodatku tyle kaski na to poszło
Buuuuuu, minie mi to

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Kasik, mi dr kazała smarować piersi oliwką, ale omijać blizny
Oj widzę, że przesilenie jakieś Cię dopadło Piszesz, że miesiąc już- a co to jest miesiąc? to nawet ta największa opuchlizna jeszcze nie zeszła
Masz za sobą troszkę- przed Tobą jeszcze kawał drogi. Ta operacja uczy cierpliwości I będziesz się cieszyć z tego co masz-a czas Ci pokaże że to co szybkie jest niewiele warte
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 13:48   #2098
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez anika75 Pokaż wiadomość
Kasik, dzięki . Mam nadzieję, że to wszystko minie. U lekarza nie byłam, bo nawet gdybym powiedziała mu o implantach, to powiedziałby, że to dlatego boli. A ręka boli gdy coś porobię, nawet gdy myszką klikam . Tak rwie w stawie i promieniuje na całą rękę. Dr mówiła, że pewnie jakiś nerw był naruszony, tylko kiedy ten durny nerw się uspokoi?
W cyckach też ciągle jakieś rwanie czuję, w lewym znacznie słabiej, chociaż też już zaczynam go odczuwać, a wcześniej nie bolał. A prawy to jakaś masakra, boli nawet gdy rękę zginam w łokciu . W domu sajgon, sprzątać nie mogę, chłop jak to chłop, trochę ogarnie i myśli, że czysto, a ja nie chcę go krytykować, bo i tak się stara.
Kurdę, ja chyba za stara na te cycki jestem

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Olivko, mi ręka przestaje boleć tylko wtedy, gdy siedzę na kanapie i naukładam sobie poduszek pod łokieć tak, aby staw ramienny był rozluźniony, a gdy coś chcę nią porobić to natychmiast zaczyna boleć. Ale chyba bardziej martwi mnie ten ból cycków . Wszystkie pisałyście, że najgorsze 2 tygodnie, a u mnie już czwarty leci i nadal boli . Może tam coś się dzieje? Tylko co i jak to sprawdzić
Bałagan no tak , poważna sprawa
Oj kochana bałagan nie zając- przyjdzie czas to posprzątasz wszysko czy to jest powód do zmartwienia Teraz jeszcze nie możesz- nie możesz bo jeszcze nie doszłaś do siebie i miesiąc to wcale nie jest długo- Twój organizm wie ile czasu potrzeba. A jak będziesz się forsować- będzie reagował bólem I dobrze- bo jakby nie bolało byśmy sobie zrobiły krzywdę. Ból jest najlepszym wyznacznikiem naszych możliwości.Masz jeszcze sporo czasu do powrotu do pracy dojdziesz do siebie z pewnością Mi nerw doskwierał 2 msc- i ręka drętwiała. Nerw potrzebuje czasu do regeneracji - takie urazy goją się długo. A jak masz wątpliwości- dzwoń do Pani dr i pytaj!!! to jest niezwykle czujny lekarz, widzi więcej niż słyszy i jeśli tylko będą powody do niepokoju karze Ci przyjechać A tak w ogóle Ty się wybierasz na pierwszą wizytę kontrolną? Wiem , że masz daleko- ale to jest bardzo ważna wizyta i może warto się pokazać Pani dr. Potem , jak już praca się zacznie mogą być kłopoty z wygospodarowaniem czasu.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 13:55   #2099
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez madziullasz Pokaż wiadomość
Pati piersi masz super a jakie wcięcie w pasie!!!!!!!! Ja to jestem deska po bokach

A jaki masz aparat bo jestem na etapie szukania nowego bo mój zdechł.....i już głowa mi odpada, co chwilę zmieniam typ ale wizualnie chciałabym coś podobnego ale najważniejsze aby robił super wyraźne zdjęcia...
Twoje cycuszki wyglądają super i pomyśleć że implant masz poniżej 300, serio rewelacja i widać że takie równiutkie, nie to co moje krzywulce a aparat to Sony DSC-H20 tak przynajmniej z niego odczytałam służy nam już ze 4 lata przeżył kilka cudownych wakacji i jesteśmy bardzo zadowoleni, dostałam go na rocznicę z moim tż
__________________
2.08.2012 Warszawa pięknieją z dnia na dzień 330 uhp 5.7cm x 11cm x 11cm anatomy, jestem kobietą
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-10, 14:11   #2100
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez patrycjaw1989 Pokaż wiadomość
no właśnie za wcześnie ta moja cierpliwość powinnam ich nie oglądać przez tydzień, ale nie mogę codzinnie rano po przebudzeniu muszę zdjąć stanik i popatrzeć na nie wtedy je smaruje balsamem i cykam fotkę bo na żywo nie wygląda to tak źle jak na zdjęciu nie wiem czemu tak się dzieje i kiedy się budzę i patrze w lustro myśle sobie nie jest źle po czym sięgam po aparat pstrykam zdjęcie i znowu łapię doła...ale nie załamuję się może się jeszcze wyrówna, a asymetria była ale bardzo niewielka sama jej nie zauważyłam tylko dr. mi o niej powiedziała, ale jak można samem zauważyć asymetrię jak się nie chce oglądać tego co się ma po za tym prze krostkach 5 ml więcej w jednej piersi nie robi różnicy i nie rzuca się w oczy co innego przy 330

Talia, talią ale jak boczki mi ślicznie wypływają
Już Cię dziewczynki uspokoiły- ja jeszcze dorzucę słówko Na razie w ogóle nie analizuj nierówności , asymetrii i krzywizn- bo teraz widzisz przede wszystkim deformacje spowodowane obrzękiem a ni eprace jaką wykonał lekarz. Nikt nie jest w stanie ocenić po zdjęciach kiludniowych piersi co jest dobrze- a co źle nikt poza lekarzem operującym- no bo on wie co zrobił Więc nie zadręczaj się na razie , nie doszukuj - teraz obserwuj blizny i skrupulatnie rób to co masz zalecone Czas na analizę nierównosci jeszcze będzie- no ale to może za dwa miesące
Przyjdzie czas na wszystko- na zszywanie stanika , na basenik i na radość
Cytat:
Napisane przez Gipsy Pokaż wiadomość
patrycjaw1989 - no jak bym swoje cycki widziała.! Moje wyglądały dokładnie tak samo, też mi jeden tak na bok uciekał. Teraz jest już znacznie lepiej. Po jakiś 6 tygodniach zaczęłam zszywać stanik w taki sposób żeby mi prawy cycek bardziej do środka szedł no i chyba poszedł Nie martw się na zapas, one mają jeszcze czas żeby się wyrównać.


Mhm... to tak wygląda praca "kierownika ds marketingu". Pewnie, że nie bierz takiej gównianej roboty, trzeba mieć swoją godność, przynajmniej póki można sobie na to pozwolić... Moja znajoma skończyła prawo i po ponad pół rocznych poszukiwaniach pracy, zatrudniła się w Rossmanie.
No właśnie- cierpliwość przede wszystkim. Hihi- nam łatwo teraz mówić, a też kiedyś chciałyśmy przeskoczyć wszystko
Rossman - super praca, i będziesz nam nowości polecać
Cytat:
Napisane przez madziullasz Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, nie miałam czasu zaglądać, bo malutka mi się rozchorowała a jestem juz sama z dziewczynkami.
Kasik pytałaś o wymiary, pod biustem 72, w biuście 90 a było 84/85 ale mam wys profil, 5,4.


Zlicytowałam świetny sportowy stanik na allegro za 24 zł, super silny materiał, REWELKA ale zastanawiam się jednak czy miseczka nie jest za mała bo jak jest obrys piersi to od środka do klatki jest po 2 cm odległości czyli nie obejmuje całej piersi. jak sądzicie?

A w album wrzuciłam 3 tygodniowe golaski
Faktycznie- jakby miseczki za płytkie. Ale fajny model ho no można czasem coś upolować.
Cytat:
Napisane przez Andzikus Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

[/COLOR]

No i popatrzcie jak to joest i jak czasami trzeba uwazac na to co pisza inni i kierowac sie przede wszystkim zaleceniami swojego doktora. Moja Dr np bardzo dbala o strupki i za wszelka cene starala sie je utrzymac jak najdluzej twierdzac, ze nikt nie wynalazl leprzego sposobu na tworzenie sie blizny jak wlasnie naturalne gojenie pod strupkiem. Dlatego tak dlugo, po zdjeciu szwow nosilam stripy Co kraj to obyczaj
Teraz juz tylko plasterki silikonowe zakladam. Blizenki jeszcze troszke rozowe ale tylko bardzo cieniusienkie kreseczki widac, pomimo, ze mam sklonnosc do bliznowcow nic nie przestasta
A co mają stripy do strupków
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.