Sincerity 3656 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-19, 18:13   #121
ElB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 21
Dot.: Sincerity 3656

Czy suknia nr jeden jest przypadkiem polskiej firmy Agnes? Zdaje mi się, że ją przymierzałam. Jeśli to ta sama sukienka to mogę Cię zapewnić, że dobrze zrobiłaś. Ja wybierałam pomiędzy 3 sukniami, w tym jedna była z tej właśnie firmy(cena znacząco niższa). Odrzuciłam ją ze względu na materiał i wykonanie. Nie umywały się pod tym względem do sincerity. Sukienki z drugiego zdjęcia na pewno nie widziałam. Ale zgadzam się, że imporve, że bardzo ładnie wyglądałaś.
ElB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 19:54   #122
mariett87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 67
Dot.: Sincerity 3656

Niestety nie mam zdjecia z sincerity zeby porownac co do sukni nr 1 to jest z salonu Teresa i one tam same szyją nie sprowadzają to był wzór według którego zostałaby uszyta suknia dla mnie powiem tak wykonanie moze gorsze ale czułam sie w niej mega swobodnie cena 1900 ale zeszły na 1700 gdybym sie zdecydowała 2 suknia jest z kolekcji ladybird nie pamiętam jednak numeru.....kosztowała 2700 ale utargowałam z tata na 2300 gdybym sie zdecydowała, ta suknia nie jest mniej rozłożysta od sincerity tutaj jestem po prostu bez halki jak mi założyły halkę to była szeroka i tez piekna dzieczynki ja te zdjecia juz wyrzuciłam z telefonu i kompa zachowały sie na poczcie bo siostrze wysyłałam ale powyrzucałam wszystko bo głupiałam jak na nie patrzyłam dobijałam sie myslami czy oby na pewno dobrze zrobiłam czy nie lepiej było mi w którejś z tych mam jeszczze na aparacie zdjecia z 2 innymi jak odkope go to tez wrzuce ale z sincerity mam tylko filmik niestety nie moge zamazać tam twarzy i jest kiepskiej jakości boje sie wrzucac bo tam byl zakaz filmowania i robienia zdjec.... kurcze uwazacie ze te sa gorsze od sincerity ??? bo znowu mi odbija
__________________
mija
mariett87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 21:36   #123
ElB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 21
Dot.: Sincerity 3656

Nie można powiedzieć lepsze lub gorsze. Bardzo jest ważne Twoje samopoczucie. My możemy powiedzieć jedynie, w której sukience nam się bardziej podobasz. Ja uważam, że z tych dwóch lepiej Twoja sylwetka prezentuje się w sukience bez tego szerokiego paska. Wysmukla Cię i tworzy ładną talie. Sincerity jest tak na prawdę dość podobna. Wycięcie w trójkąt, szeroki tiulowy dół, tylko dekolt ma w serduszko (no i serduszko chyba jednak ładniej prezentuje biust i dekolt).
Z filmu zawsze można zrobić stopklatkę i wymaskować twarz. Jakość pewnie będzie bez rewelacji, ale zawsze.
ElB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 23:48   #124
ramka0121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 8
Dot.: Sincerity 3656

mariett, ja tam wcale nie patrzałam na cenę, poprostu założyłam 3656 i było takie achhh mierzyłam wcześniej i te tańsze i te droższe jednak zdecydowałam się na tą, którą uważałam za tę wymarzoną. Z tych dwóch jednak druga lepiej, ja wolę gorsety serduszka, bo tak jakoś lepiej biust eksponują, a w tych gorsetach nie ma obaw że wypadnie
ramka0121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 19:40   #125
mariett87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 67
Dot.: Sincerity 3656

kochane macie jakość do dup...... ale z tego filmu nic lepiej nie da sie zrobic licze na szczere opinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sincerity 3656.jpg (22,7 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sincerity 9.jpg (20,9 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sincerity 8.jpg (15,8 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sinceirty4.jpg (20,0 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sincerity 2.jpg (25,8 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sincerity 5.jpg (21,4 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sincerity 7.jpg (18,5 KB, 88 załadowań)
__________________
mija
mariett87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 20:15   #126
mariett87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 67
Dot.: Sincerity 3656

wiem że jakość jest ciężka zrobiłam co mogłam siedziałam troche nad tym jak z filmu zrobić te ujęcia, słuchajcie wydaje mi sie ze gorset u góry jest za duzy tzn. rozstaw jest za szeroki i nie wiem jakby to zmniejszyc bo dokładnie ten rozmiar przyjdzie tzn. 34 i Panie powiedizaly jak chcialam większy ze bedzie mi sie wpijał w skórę i ma byc ten ale ja chciałabym zeby ta gora byla węższa tam sa te koraliczki i nie mam pomyslu co zrobic
__________________
mija
mariett87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 12:22   #127
improve
Raczkowanie
 
Avatar improve
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 94
Dot.: Sincerity 3656

Mariett, rzeczywiście słabo widać ale i tak myślę, że nie masz się czym przejmować bo wyglądasz bardzo ładnie Co do gorsetu, to nie rzuciło mi się w oczy, by źle leżał - dla mnie jest taki jak powinien ale nie jestem znawcą gorsetów
improve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 15:41   #128
sinceritta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Sincerity 3656

Cytat:
Napisane przez mariett87 Pokaż wiadomość
wiem że jakość jest ciężka zrobiłam co mogłam siedziałam troche nad tym jak z filmu zrobić te ujęcia, słuchajcie wydaje mi sie ze gorset u góry jest za duzy tzn. rozstaw jest za szeroki i nie wiem jakby to zmniejszyc bo dokładnie ten rozmiar przyjdzie tzn. 34 i Panie powiedizaly jak chcialam większy ze bedzie mi sie wpijał w skórę i ma byc ten ale ja chciałabym zeby ta gora byla węższa tam sa te koraliczki i nie mam pomyslu co zrobic
to krawcowa powinna wiedzieć, spoko!

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mariett87 Pokaż wiadomość
jest jest to ja w 2 sukniach na z pasem mi sie mega podobala troche załuje ze z niej zrezygnowalam była o polowe tansza.....
mimo, że ta druga bardziej podobna do sincerity to ta pierwsza z pasem znacznie bardziej mi sie podoba. pewnie dlatego ze ma dekolt w serduszko ale powiem szczerze, ze zadna z nich nie jest tak sliczna jak sincerity. no ale to kazdy ma swoj wlasny gust. mi sie wydaje, ze Twoj zakup byl najlepsza mozliwa decyzja. no ale oczywiscie to Ty sie musisz w niej czuc!

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez improve Pokaż wiadomość
sinceritka, pokazesz zdjęcia z przymiarki?
te, ktore mam sa niewyrazne. wrecz nic na nich nie widac po przyblizeniu, wiec wybaczcie ale nie ma to najmniejszego sensu. Tym bardziej ze suknia za duza. ale niedlugo jade na przymiarke po przerobce juz, wiec jesli bede miala jakies znosne fotki, to zalacze
sinceritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 21:27   #129
sinceritta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Sincerity 3656

oj chyba wątek podupadł. jest tu ktoś?
sinceritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 14:35   #130
sinceritta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Sincerity 3656

a mam pytanie odnośnie bolerka? czy macie do tej sukni jakieś bolerko? lub szal??

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

czy w kościele gołe ramiona przykryte welonem tylko?
sinceritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 09:39   #131
Peposha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Sincerity 3656

Hej Sinceritta,
ja miałam i bolerko i welon. Ponizej zdjęcia. Nie uważam żeby tego było za dużo, a czułam się mega swobodnie bo krępują mnie gołę ramiona. W sumie w bolerku zostałam do końca wesela. Jak widać na zdjeciach miałam przypięte ramiączka ale w sumie były zbędne. Zostawiłam je bo bałam się że mi się sukienka będzie zsuwała ale nic takiego się nie stało nawet jak w trakcie imprezy poluzowałam sobie gorset.bolerko-calosc.jpg
bolerko-z-bliska.jpg
Pozdrawiam
Peposha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 16:44   #132
ElB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 21
Dot.: Sincerity 3656

Moim zdaniem okrycie na ramiona jest konieczne w miesiącach, gdy po prostu jest zbyt zimno żeby się bez niego obyć. Jeśli natomiast jest ciepło to bolerko odbiera dużo uroku tej sukience. Jeśli ktoś woli przykryć ramiona można ewentualnie okryć delikatnie ramiona welonem, ale nie przesadzajmy, odkryte ramiona to nie golizna. Poza tym ta sukienka tak właśnie została zaprojektowana jako bez ramiączek. Poza tym pamiętajmy, że gorset jest bardzo zdobny i nie można przesadzić z dodatkami i okryciami. Ja kupiłam szal ecru do sukienki ale tylko i wyłącznie po to, aby móc okryć się nieco nad ranem wychodząc np. na zewnątrz.
ElB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 23:28   #133
sinceritta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Sincerity 3656

dzięki za odpowiedź dziewczyny. ślub mam już za dwa tygodnie i już łapię stresa, że się nie wyrobię z różnymi rzeczami bo jeszcze dużo nie gotowe.
czy którąś z Was odprowadza tata do ołtarza?
kto wtedy idzie przed/za Wami? gdzie świadkowie?
sinceritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 10:42   #134
mariett87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 67
Dot.: Sincerity 3656

hejka ,
czas mija mi zostały 2 miesiace i pare dni .....tata tez mnie bedzie prowadzil do ołtarza . Zastanawiam sie czy nie zrezygnować z welonu a zostawic tren. Zamast tego jakas ladna opaska z kwiatów i pereł.....no i buty ....nie mam i zadne mi sie nie podobaja a chce miec w miare płaskie (( powiem wam ze przymiarke mam dopiero we wrzesniu i tak sie boje ze mi sie nie bedzie podobac......moje 2 kolezanki maja takie proste sukienki ogolnie to chyba panuje moda im mniej tym lepiej mam nadzieje ze moja jednak tez bedzie sie podobac ehhhh juz chciałabym miec to za soba co za stres jeszcze moja kolezanka była teraz na przymiarce i poszła na probny make up i fryz i była załamana miała plamy na twarzy w pudru i oko jak na dyskoteke a fryz jej sie rozwalił po 2 h.....
__________________
mija
mariett87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 08:51   #135
gosiaaam17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Sincerity 3656

Dziewczyny nie załamujcie się!! Ja byłam juz na 4 próbnych makijażach i żaden mnie nie zachwycił, sama nie wiem gdzie szukać już , ale sie nie poddaje. byłam też na próbnej fryzurze która na zdjęciu wyglądała fajnie, a w rzeczywistości okazało sie że do mnie nie pasuje! trzeba szukać, szukać i jeszcze raz szukać, ale kasy na te próby idzie niesamowicie dużo!! Ja buty już mam bardzo wysokie ale wygodne, biżuterie też, bolerko też (ślub w listopadzie). W sumie został mi welon, który dopasuje na przymiarce i bukiet, który mam już w sumie upatrzony. Zycze wam powodzenia w przygotowaniach!!!
gosiaaam17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 09:49   #136
sinceritta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Sincerity 3656

dziewczyny ja miałam już sześć próbnych fryzur. i każda ma coś nie tak. wsuwki mi po szyji spadały w większości tych fryzur już po 2 h od wyjścia od fryzjera. włosy nie są dobrze podtapirowane i wyglądają z jednej strony (fryzura na bok, wiec ta strona po ktorej nie ma wlosow zebranych) jakbym sama sie czesala. a tyle kasy juz na to poszlo, ze az wstyd!! czuje sie bezsilna i nie chce chodzic na probne zadne juz. ale mimo ze na tylu bylam to nie wiem jaka fryzura. a slub juz za poltorej tygodnia!!
sinceritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 11:16   #137
ElB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 21
Dot.: Sincerity 3656

Sinceritta ja również mam ślub 04.08 Ja dopiero wczoraj trochę odetchnęłam bo odebrałam wreeeszcie sukienkę. Jak przymierzyłam wczoraj swoją suknię to naszły mnie myśli, czy nie jest za duża, zbyt obszerna...

W piątek idę dopiero na pierwszą próbną fryzurę i makijaż. Zobaczymy na jaką fryzjerkę i makijażystkę trafię. Ale po tych Waszych komentarzach to już się boję.
ElB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 12:38   #138
sinceritta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Sincerity 3656

wiesz no może ja chcę zeby bylo zbyt bajkowo i dlatego tak wymyslam.. juz sama nie wiem..
w kazdym razie zaczynam sie juz troche stresowac. wlasnie siedzimy i robimy winietki. podziekowaniami dla rodzicow najbardziej chyba sie stresuje. co macie dla swoich?
bylismy wczoraj w kosciele na mszy innej pary i tak patrzylam ze on jest maly i jest tam tak malo miejsca. i tez sie zaczynam zastanawiac czy moja suknia z trenem nie jest zbyt strojna do neigo.. boje sie ze jak bede szla rodzicom przekazac znak pokoju to sie tam zakrece zahacze o lawke i jaja beda..
eh.. moze po prostu panika mnie bierze.. a moze zle decyzje podjete...
no juz teraz to musimy na luz dac i co ma byc to bedzie.. ale ciezko tak .. heh.. latwiej sie mowi komus..

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

o wlasnie dziewczyny, a propos tej sukni..
wiecie ze moja ma strasznie duzo naszytych srebrnych nitek??

jak przymierzalam ten model to byl bialy ze srebrnymi nitkami ponaszywanymi na gorsecie jako dodatek..
a teraz porownalysmy z mama moja suknie do tej za duzej ktora jest w salonie do przymiarek i jest gorset zupelnie inny. ten w salonie jest bialy ze srebrna nitka jako dodatkiem. a moj jest wrecz bialo srebrny - pol na pol..
moja mama stwierdzila ze ta biala ladniej wyglada. ja juz sama nie wiem.
ale fakt faktem jest inna!!!!!!!!!!!!!!!!
sinceritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 14:08   #139
ElB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 21
Dot.: Sincerity 3656

Jestem po próbnym czesaniu i malowaniu. Kusiło mnie, żeby zostawić romantycznie rozpuszczone fale, ale po konsultacjach zdecydowałam się spiąć włosy, w dość luźny sposób, ale jednak spiąć.

Sinceritta widzę, że nie tylko ja panikuje co do rozmiaru mojej sukni Ja się boję, że nie damy rady w niej zatańczyć naszego walca, a że nie chcę, żeby narzeczony ją widział to nie możemy zrobić próby.

Dla rodziców przygotowaliśmy pamiątkowe albumy, tzn. takie tradycyjne albumy, w których na początkowych stronach wkleiliśmy każdy swoje zdjęcia z dzieciństwa, potem kilka wspólnych, a reszta zostanie wypełniona zdjęciami ze ślubu. Chcieliśmy, żeby rodzice mieli ładną pamiątkę z naszego ślubu.
ElB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 22:39   #140
sinceritta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Sincerity 3656

właśnie też mam rozkminy z tym tańcem.. bo tez nie chce zeby mnie narzeczony widział, a jednak jak w kole probowalismy cwiczyc taniec to wchodzilam w nie obcasem.. wiec stresik dodatkowy jest..

EIB bądz tak dobra i wklej zdj swojej fryzury od tylu
sinceritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 08:00   #141
ElB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 21
Dot.: Sincerity 3656

O przykro mi bardzo, ale ja nie mam zdjęcia fryzury. Fryzjerka tylko sobie zrobiła, żeby nie zapomnieć, ale nawet go nie widziałam.

My się chyba najbardziej stresujemy pierwszym tańcem. Już się przyzwyczailiśmy do tańczenia w kole, ale w sukience to jeszcze gorzej będzie. Ja mam ucięty tren. Mimo wszystko dół sukienki z przodu jest nad podłogą, ale z tyłu i po bokach jest dłuższy. I to mnie trochę martwi. Liczę na to, że już tak nam się dobrze tańczy pierwszy taniec, że jesteśmy w stanie go uratować na weselu
ElB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 16:59   #142
Peposha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Sincerity 3656

Hej ElB
nic się nie stresuj my tańczyliśmy walca angielskiego z dosyć skomplikowanym układem. Strasznie się stresowałam i wydawało mi się, że zatańczenie tego układu w takiej sukni jest niemożliwe - zwłaszcza że tańcząc na zajęciach z kołem nie dawaliśmy rady :/ a wyszło ekstra grunt to się nie zestresować (a stres może być spory jak wszyscy patrzą Ja się stresowałam dodatkowo bo na weselu mieliśmy parę, która hobbystycznie bo hobbystycznie ale tańczy kilka ładnych lat - jak nas ocenią. Ale powiedzieli, że to był jeden z lepszych pierwszych tańców jakie widzieli.
Ta sukienka do walca angielskiego jest genialna bo jest bardzo romantyczna i zwiewna i daje piękny efekt nawet z podpiętym trenem wyszło pięknie więc nic się nie bój ona wcale nie przeszkadza bo pięknie faluje w tańcu
życzę powodzenia i żebyście zrobili oszałamiające wrażenie bo to na prawdę najpiękniejszy dzień w życiu
Peposha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 09:39   #143
limar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Sincerity 3656

Hej
My już po Było cudownie choć nie wszystko było tak jak chcieliśmy. Mniejsza o to i tak było cudownie Nie puściliśmy lampionów bo padał deszcz, sesji tez nie zrobiliśmy tak jak chcieliśmy - przez pogodę ale w sumie to nieistotne.
Nie miałam robionej próbnej fryzury i makijażu. Myślę, że to nawet lepiej. Fryzura i makijaz wyszly cudnie. Do oltarza prowadzil mnie tata, msza byla smieszna, wzruszajaca i piekna zarazem. Mieslismy umowionego tylko organiste a tu nagle ktos nam zaczal spiewac. Bylam bardzo mile zaskoczona. Powiem szczerze, ze nie za wiele pamietam. Bylam w takim szoku i stresie a poziom adrenaliny przekraczal wszelkie normy, ze moja pamiec juz nie dawala rady. Goscie bawili sie dobrze, my tez...to najwazniejsze. A na pierwszy taniec mielismy "nasza" piosenke. Strachy Na Lachy "Dzien dobry kocham Cie". Mielismy miec westlife & ross ale zrezygnowalismy. Nie cwiczylismy tego w ogole, poszlismy na spontat - wszystkim bardzo sie podobalo i byli zaskoczeni zarowno utworem jak i wykonaniem Jedyny wieeeeelki minus to taki, ze babeczka z orkiestry rozdarla mi suknie. Niewiele bo niewiele ale dziura jest. Da sie z nia cos zrobic ale serce mnie az zabolalo jak to zobaczylam ;(
Trudno...
A teraz jestem szcześliwą żonką i ide byczyć się na plaży
limar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 19:35   #144
improve
Raczkowanie
 
Avatar improve
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 94
Dot.: Sincerity 3656

Super Limar, ciesze sie ze sie udalo Sukienka zdala egzamin?
A teraz przed Toba szczesliwe zycie u boku meza
improve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 20:44   #145
patrycja11
Raczkowanie
 
Avatar patrycja11
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 163
Dot.: Sincerity 3656

Hej Dziewczyny
Zakochałam się w Sukni Sincerity 3656 CZy któraś z was ma ją na sprzedaż??
patrycja11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 07:57   #146
ElB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 21
Dot.: Sincerity 3656

Ja mam. Napisałam do Ciebie na priv.
ElB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 18:53   #147
sinceritta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Sincerity 3656

ja też mam
sinceritta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 15:53   #148
Miisiaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 13
GG do Miisiaq
Dot.: Sincerity 3656

Cześć,

Ja również zakochałam się w tej suknie czy macie taką na sprzedaż? lub znacie salon na śląsku w którym ta suknie kosztuje mniej niż 3500 zł?
__________________
Baw się i pracuj
Miisiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-03, 17:10   #149
Honey822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 103
Dot.: Sincerity 3656

Hej dziewczyny ja ostatnio zamówiłam suknie sincerity 3656 moja będzie biała ze sznurowanym gorsetem no i oczywiście z trenem

Dla wszystkich zainteresowanych, znalazłam suknie w teledysku :
http://www.youtube.com/watch?v=Z3f281BdFwc
Honey822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 08:50   #150
aaagnieszka_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 100
Dot.: Sincerity 3656

cześć dziewczyny, ja również będę miała suknie Sincerity, model 3676, kolor Ivory, http://www.sinceritybridal.com/wedding_dress/3676 , moja wersja nie będzie miała trenu, kilka warstw tiulu zostanie wycięte. Dodatkowo zostanie "dorobiony"szal osłaniający ramiona, odpinany. Nie mam kompletnie pomysłu na dodatki: biżuterię i kwiatki. Z fryzurką nie będzie większego problemu, na 1000% będą spięte w koka lub coś podobnego. Kwiaty na ślubie będą w fioletowych odcieniach. Jeśli macie jakieś pomysły- piszcie, ratujcie
aaagnieszka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-01 15:11:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.