Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-17, 21:38   #781
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Adas je jogurt grecki ze swiezym musem od 7 miesiaca. teraz dostaje tez twarozek i wczoraj byl taki wrzask jak sie skonczyl (plus banan byl) ze dojadal samego bez zadnego dodatku
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:32   #782
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
ale to wlasnie odwrotnie, kaszka ktora juz jest z mm kosztuje od 4 do 8 zl a ta na wodzie do ktorej ewentualnei trzeba dokupic mm 11zl

nie wiem o których piszesz, ale te bobovity na mleku modyfikowanym czyli do zrobienia na wodzie są po 7,99 a te które trzeba zrobić na mleku modyfikowanym, czyli kaszki ryżowe są po 4,99 a kleik ryzowy czy kukurydziany po 3,99

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość
dziewczyny można dawać maluchom jogurty takie dla 'dorosłych'?np jakaś owocowa bakoma? na op jest napisane: aromaty, syrop glukozowo-fruktozowy...
moim zdaniem dla naszych maluchów za wczesnie na to...

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez saaraa_lub Pokaż wiadomość
Mamusie zegnam się na tydzień!
Oczywiście mam nadzieję,ze nie będe miała dużo do nadrabiania bo tam netu chyba nie ma;(

taaaaaaaaaaaa

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

kurcze znowu jak przychodzę to Was w wiekszości już nie ma no ale w sumie to się nie dziwię... o tej porze normalni ludzie juz śpią
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:40   #783
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość


[/COLOR]kurcze znowu jak przychodzę to Was w wiekszości już nie ma no ale w sumie to się nie dziwię... o tej porze normalni ludzie juz śpią
ej,ja jeszcze nie spie .To o czym pogadamy ??
Robie kolaz ze zdjec dzieciakow.Moze jutro uda mi sie to wydrukowac i na dniach jakas antyrame duza kupic
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:40   #784
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Ja nie spie. Wlasnie 2 wielkie kawaly pizzy zezarlam

Zla jestem bo zul zamiast mi pomoc wieczorem przy chlopcach zaprosil kolege na kokacje
Tzn nie mam nic przeciwko ale moglby najpierw mi pomoc z kaliela i ukladaniem spac bo wieczorem chlopcy zawsze marudni

No w kazdym razie tak im zeszlo ze kolo 22 pierwsza pizza byla gotowa. Ale zanum zlazlam na dol to zostal maluski kawaleczek
Zul obiecal ze zrobi mi druga- poszlam spac w miedzyzasie. Obudzil mnie wiec honorowo musialam 2 kawaly zjesc
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 22:47   #785
mszpilka
Rozeznanie
 
Avatar mszpilka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 963
GG do mszpilka
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Baha - chodzi mi o warzywa gotowane razem z mięskiem, bo do tej pory robiłam oddzielnie i łączyłam z samym mięskiem

Sałatka jest prosta, układam warstwami na półmisku:
porwane liscie sałaty, pomidor, ogórek, papryka, tuńczyk w sosie własnym odsączony, jajko starte i ser żółty starty polewam delikatnie sosem z łyżki majonezu (ja lubię kielecki bo jest doprawiony) i jogurtu naturalnego i wsio.

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
ja wam ja poslalam .

Pytanko.wiem,ze jak przechodzilyscie z mleka 1/pre na 2,to robilyscie to stopniowo.a z 2 na 3 przechodzić od razu,czy tez tak na początku mieszać?jeszcze mam pare tygodni czasu,ale tak się nad tym zastanawiam
stopniowo przechodzilam z 1 na 2 bo tak kazała pediatra więc bede taksama robiła z 2 na 3. Szwagierka tez stopniowo przechodziła
Cytat:
Napisane przez dygotkna a8 Pokaż wiadomość
mszpilko-od 8 miesiąca podaje się zupki ugotowane razem z mięsem
dzięki to świetnie ze juz nie muszę sie babrać tylko wszystko razem
szkoda ze dopiero teraz się zorientowałam
mszpilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 23:08   #786
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

no teraz to i ja spadam do wyrka - jutro mamy proszenie do znajomych na wieś - nie chce mi się jak sobie pomyslę ze na jedną noc spakowac nas muszę jak na tydzień
w sumie to fajnie ze pojedziemy, dzieciaki na swiezym powietrzu spędzą weekend, no i towarzystwo suuuper mimo że w większości nie dzieciaci, to "najlepsi" i jedyni i w sumie to ze wzgledu na nich jedziemy - żeby kontakt utrzymać i "być między ludźmi", bo tak to najchętniej kisłabym w domu

---------- Dopisano o 00:04 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Ja nie spie. Wlasnie 2 wielkie kawaly pizzy zezarlam

Zla jestem bo zul zamiast mi pomoc wieczorem przy chlopcach zaprosil kolege na kokacje
Tzn nie mam nic przeciwko ale moglby najpierw mi pomoc z kaliela i ukladaniem spac bo wieczorem chlopcy zawsze marudni

No w kazdym razie tak im zeszlo ze kolo 22 pierwsza pizza byla gotowa. Ale zanum zlazlam na dol to zostal maluski kawaleczek
Zul obiecal ze zrobi mi druga- poszlam spac w miedzyzasie. Obudzil mnie wiec honorowo musialam 2 kawaly zjesc
ja tez lubie tak czasem "pogrzeszyć" kulinarnie o tej porze

---------- Dopisano o 00:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
ej,ja jeszcze nie spie .To o czym pogadamy ??
Robie kolaz ze zdjec dzieciakow.Moze jutro uda mi sie to wydrukowac i na dniach jakas antyrame duza kupic
ja mam kilka tysiecy zdjęć do ogarnięcia tzn przeglądnięcia, "poukładania", "opisania" itp. już nie wspomnę o wywołaniu już kilka lat się za to zabieram

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

papapty, wracamy w niedzielę

ps. mam nadzieje ze na wsi bedzie wi-fi i bedę miala z Wami kontakt choć na chwilkę
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 23:29   #787
tuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 362
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość
dziewczyny można dawać maluchom jogurty takie dla 'dorosłych'?np jakaś owocowa bakoma? na op jest napisane: aromaty, syrop glukozowo-fruktozowy...
Po co??
Lepiej jogurt naturalny + swieże owoce


Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Adas je jogurt grecki ze swiezym musem od 7 miesiaca. teraz dostaje tez twarozek i wczoraj byl taki wrzask jak sie skonczyl (plus banan byl) ze dojadal samego bez zadnego dodatku
Moja siostra studiująca dietetykę mówi, że niemowlaki nie powinny jeść nabiału. Ale ja w sumie już podawałam jogurt i było wszystko ok.

Dobranoc
tuszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 06:41   #788
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez mszpilka Pokaż wiadomość

Dziewczyny pytanko mam, od kiedy można gotować dziecku zupke i podawać z wywarem z mięsa?
ja ostatnio zrobiłam, ale nie wiem czy można...nie orientowałam się...
Cytat:
Napisane przez joamic1 Pokaż wiadomość
A używamy Dady.
też praktycznie od poczatku uzywałam Dady, ale ostatnio na próbę wzięłam w Rossmannie te z babydream. są lepsze, a cen achyba ta sama, albo i nawet jest tam dwie pieluszki więcej.
Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
oligofruktoza to prebiotyk,
pokszyfko a nie lepiej naturalny lub grecki ze swiezym owocem?
wiadomo, że lepiej jak jeżdżę do mamy, to ta jej kupuje takie normalne dwa razy dałam takowy mojej pani, ale coś mi nie ten teges, ona zjadła, nic jej nie było...sama raczej nie jadam ani jogurtów, ani temu podobnych kupowanych w sklepie, bo mam 'swojskie'mleko...i na nim, rozcieńczonym gotuje ryż, kaszę, robie koktajle... wiecie jak jest z tymi 'doradcami'...mama to by jej wszystko wcisnęła np w środę byliśmy u niej na obiedzie, wracam a mała coś dziamga...pytam, co jej daliście, a ona, ze kawałek ciasta

Edytowane przez pokszyfka
Czas edycji: 2012-08-18 o 06:42
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 07:14   #789
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez mszpilka Pokaż wiadomość
Baha - chodzi mi o warzywa gotowane razem z mięskiem, bo do tej pory robiłam oddzielnie i łączyłam z samym mięskiem
Tak, wiem o co Ci chodzi ja tak gotuje od 5 mąca

Idę na zakupy i jedziemy na wieś, bo ładna pogoda się robi.

P.S. straszną mieliśmy noc. Michał od 23,30 przez godzinę płakał, jęczał, dałam czopek zasnął bez niczego. ZĘBY NA BANK

Dziś tescie wracają buuu

Miłego dnia
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.

Edytowane przez Bahamadia_25
Czas edycji: 2012-08-18 o 07:16
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 07:25   #790
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Moja też dziś się często budziła i marudziła. Wstała po 7. a teraz stoi przy kanapie i kombinuje. Pogoda rzeczywiście ładna
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 07:30   #791
Magdalena512
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena512
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraina Deszczowców w DE
Wiadomości: 231
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość
wiecie jak jest z tymi 'doradcami'...mama to by jej wszystko wcisnęła np w środę byliśmy u niej na obiedzie, wracam a mała coś dziamga...pytam, co jej daliście, a ona, ze kawałek ciasta
Hej U nas nocka normalnie, czyli zasnął o 20.30, wstał o 7.50. W międzyczasie były ze trzy pobudki na smoka.

Ja wczoraj zrobiłam jagodzianki i Kubuś wtranżolił półtora. Myślę, że skoro prawie codziennie na drugie śniadanko je kanapki, to moje bułki tym bardziej mu nie zaszkodza.
Przynajmniej wiem co w nich jest.

Baha udanych zakupów i miłego wypoczynku na wsi. Współczuję nocki, to rzeczywiście mogą być zęby.
Coś krótko ci Twoi teście na urlopie byli, weź Ty ich na drugi wyślij.
__________________


Edytowane przez Magdalena512
Czas edycji: 2012-08-18 o 07:33
Magdalena512 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 07:30   #792
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość

P.S. straszną mieliśmy noc. Michał od 23,30 przez godzinę płakał, jęczał, dałam czopek zasnął bez niczego. ZĘBY NA BANK

Dziś tescie wracają buuu
BANKOWO

Uuuu koniec słodkiej wolności w domku...


DOBRY

Ale mam kiepski humor, jezuniu jak ja nienawidzę opryszczki. Do tego w połączeniu z okresem - katastrofa

Tż w pracy dzisiaj do 16, więc sobotni dzień w samotke z niunią. Ale jutro niedziela - będziemy mogli sobie we troje poleżeć, pobyć razem Już się cieszę

Sara udanej wycieczki, wylegiwania się, opalanka, relaxu

Edytowane przez princessskaa
Czas edycji: 2012-08-18 o 07:32
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 07:34   #793
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

U nas w nocy 5 pobudek wiec jest dobrze- i pospalismy do 7.30

Zul mowi ze powinnismy chlopcow na lyso obciac to sie nie beda ciagac za czupryny i o polowe mniej wrzasku bedzie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 07:36   #794
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Zul mowi ze powinnismy chlopcow na lyso obciac to sie nie beda ciagac za czupryny i o polowe mniej wrzasku bedzie
Ciekawe rozwiązanie
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 07:45   #795
Magdalena512
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena512
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraina Deszczowców w DE
Wiadomości: 231
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
U nas w nocy 5 pobudek wiec jest dobrze- i pospalismy do 7.30

Zul mowi ze powinnismy chlopcow na lyso obciac to sie nie beda ciagac za czupryny i o polowe mniej wrzasku bedzie
Spróbuj, włosy szybko odrosną, a może się uda i rzeczywiście będzie mniej wrzasku. Każda chwila ciszy jest na wage złota, a w Twoim przypadku to cenna jak diamenty
__________________

Magdalena512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 07:49   #796
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

No wlasnie tylko technicznie nie wiem jak to zrobic, oni sie wierca jak nakreceni no i sekundy nie usiedza. Nozyczkami?maszynka?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 07:57   #797
Magdalena512
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena512
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraina Deszczowców w DE
Wiadomości: 231
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

hmm........jak się da to chyba lepiej maszynką? Krzywdy nie zrobisz. Nożyczkami bym się bała.
__________________

Magdalena512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 08:43   #798
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
No wlasnie tylko technicznie nie wiem jak to zrobic, oni sie wierca jak nakreceni no i sekundy nie usiedza. Nozyczkami?maszynka?
Zdecydowanie maszynka
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 08:54   #799
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Zadanie wykonane, chlopcy zniesli postrzyzyny spokojnie. Pojechalam maszynka 6 mm, efekt zadowalajacy- wygladaja bardzo sexy
Oj spadam bo Adamski wlasnie odgryzl pol rolki srajtasmy

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Ciekawe czy zul wogole zauwazy zmiane imidzu chlopcow
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-18, 09:25   #800
Magdalena512
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena512
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraina Deszczowców w DE
Wiadomości: 231
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Zadanie wykonane, chlopcy zniesli postrzyzyny spokojnie. Pojechalam maszynka 6 mm, efekt zadowalajacy- wygladaja bardzo sexy
Wrzuć fotkę
__________________

Magdalena512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 09:25   #801
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez Magdalena512 Pokaż wiadomość
Wrzuć fotkę
Tak tak!
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 09:38   #802
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez Magdalena512 Pokaż wiadomość
Hej U nas nocka normalnie, czyli zasnął o 20.30, wstał o 7.50. W międzyczasie były ze trzy pobudki na smoka.

Ja wczoraj zrobiłam jagodzianki i Kubuś wtranżolił półtora. Myślę, że skoro prawie codziennie na drugie śniadanko je kanapki, to moje bułki tym bardziej mu nie zaszkodza.
Przynajmniej wiem co w nich jest.

Baha udanych zakupów i miłego wypoczynku na wsi. Współczuję nocki, to rzeczywiście mogą być zęby.
Coś krótko ci Twoi teście na urlopie byli, weź Ty ich na drugi wyślij.

No właśnie problem jest wtym, że tj już ich drugi urlop
Na początku lipca byli i teraz pojechali, więc już

Zmiana planów. Tż pojechał poogarniać na wieś, ja zostałam z Mimim, bo wolę aby się wyspał i zjadł normalny obiad po 13 jak wstanie i zje, jedziemy do Michałka chrzestnej, tż już tam będzie, ma domek i kawałek trawki więc też będzie miło

A jutro jednak jedziemy na targi
Sądziłam ze żul się nie zgodzi, bo chyba od miesiąca jeździmy do mojej rodziny, sądziłam, że by chciał pojechać do swojej babci na obiad a tu ZONK

Może skocze jeszcze do HM bo widziałam piękne mokasyny

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
No wlasnie tylko technicznie nie wiem jak to zrobic, oni sie wierca jak nakreceni no i sekundy nie usiedza. Nozyczkami?maszynka?

o jaaaaa Michał też się ciągnie, ale jest sam, więc zaraz mu przechodzi

Ja bym wybrała maszynkę, tożyczkami by mogł Ci wyjść jak od garnka

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Zadanie wykonane, chlopcy zniesli postrzyzyny spokojnie. Pojechalam maszynka 6 mm, efekt zadowalajacy- wygladaja bardzo sexy
Oj spadam bo Adamski wlasnie odgryzl pol rolki srajtasmy

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Ciekawe czy zul wogole zauwazy zmiane imidzu chlopcow

Nie mogę, ciekawie macie w domu, do tego teksty Soni

FOTA, FOTA, FOTA

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Glam, a nie przyszło Ci do głowy, że teraz mogą sie chlastać po łysych dyńkach ....
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 09:40   #803
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Zmiana planów. Tż pojechał poogarniać na wieś, ja zostałam z Mimim, bo wolę aby się wyspał i zjadł normalny obiad po 13 jak wstanie i zje, jedziemy do Michałka chrzestnej, tż już tam będzie, ma domek i kawałek trawki więc też będzie miło

A jutro jednak jedziemy na targi

Może skocze jeszcze do HM bo widziałam piękne mokasyny
Miłego wypoczynku na trawce

Oho, lepiej nie bierz za dużo kaski ze sobą

Jak będziesz w HM możesz spojrzeć czy mają w ofercie kalosze? Bo ja nie mam na razie jak podjechać, a poszukuję ładnych i tanich

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Niunia śpi już od godzinki, wstawiłam pranie, umyłam hery. Jak księżniczka wstanie to zje kaszkę i na spacerek, bo nuda w chałupie. Choć z bolącą oprychą to wolę siedzieć w domu.. Ale jest słońce, ciepło to nie mam wymówki I trza będzie iść..
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 10:00   #804
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez saaraa_lub Pokaż wiadomość
Mamusie zegnam się na tydzień!
Oczywiście mam nadzieję,ze nie będe miała dużo do nadrabiania bo tam netu chyba nie ma;(

Dużo słonka

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Adas je jogurt grecki ze swiezym musem od 7 miesiaca. teraz dostaje tez twarozek i wczoraj byl taki wrzask jak sie skonczyl (plus banan byl) ze dojadal samego bez zadnego dodatku

Ja też podaje jogurt grecki / naturalny + owoce ewentualnie dodam ciasteczko HIPPa

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez mszpilka Pokaż wiadomość
Baha - chodzi mi o warzywa gotowane razem z mięskiem, bo do tej pory robiłam oddzielnie i łączyłam z samym mięskiem

Sałatka jest prosta, układam warstwami na półmisku:
porwane liscie sałaty, pomidor, ogórek, papryka, tuńczyk w sosie własnym odsączony, jajko starte i ser żółty starty polewam delikatnie sosem z łyżki majonezu (ja lubię kielecki bo jest doprawiony) i jogurtu naturalnego i wsio.


uuu brzmi smacznie

Mnie coś choroba łapie, katar leci i zimne poty oblewają

Biorę się za sprzątanie

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
Miłego wypoczynku na trawce

Oho, lepiej nie bierz za dużo kaski ze sobą

Jak będziesz w HM możesz spojrzeć czy mają w ofercie kalosze? Bo ja nie mam na razie jak podjechać, a poszukuję ładnych i tanich

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Niunia śpi już od godzinki, wstawiłam pranie, umyłam hery. Jak księżniczka wstanie to zje kaszkę i na spacerek, bo nuda w chałupie. Choć z bolącą oprychą to wolę siedzieć w domu.. Ale jest słońce, ciepło to nie mam wymówki I trza będzie iść..
Ach nie mogę szaleć, bo my w dalszym ciągu zbieramy na hacjende

Lookne, lookne, sama chce jakieś ładne stylowe

A ja jestem taka głupia, że siedze od godziny i myslę czy wymyć łeb czy nie przed okresem tj jakiś dramat ze mną
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 10:06   #805
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Lookne, lookne, sama chce jakieś ładne stylowe

A ja jestem taka głupia, że siedze od godziny i myslę czy wymyć łeb czy nie przed okresem tj jakiś dramat ze mną
O takie na all są ładne http://allegro.pl/sliczne-kalosze-oc...557038210.html

Myj hery!
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 10:34   #806
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Wrzuce fotke wieczorem, musze wreszcie z aparatu zdjecia zgrac na lapka. A prosto z telefonu mi sie nie udaje zalaczyc. Poza tym zul powiedzial ze oon to by zrobil lepiej i ma poprawic zeby bylo " na kwadrat". Btw nie zauwazyl

Zul w ogole jakis kompleks chyba ma, jak ugotuje to domaga sie komplementow i ogolnie uwaza ze on wszystko robi lepiej niz ja- sprzata, gotuje, nawet kaszki dla dzieci robi lepsze bo w moich niby grudki

Chlopcy zaliczyli drzemke cale 15 min, ledwo skonzzylam bulke przezuwac juz wstali
Baha po dynkach i tak sie tluka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 10:53   #807
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
O takie na all są ładne http://allegro.pl/sliczne-kalosze-oc...557038210.html

Myj hery!

Wymyłam

Ja się zebrałam, to i łazienkę wysprzątałam, starłam podłogę, po odkurzyłam i starłam kurze przed zakupami

No całkiem, całkiem, tylko bałabym się że ta guma jest za gruba i przez to mogą być toporne, sądzę, że w CCC czy Dajśmanie na pewno będzie jakiś wybór

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Wrzuce fotke wieczorem, musze wreszcie z aparatu zdjecia zgrac na lapka. A prosto z telefonu mi sie nie udaje zalaczyc. Poza tym zul powiedzial ze oon to by zrobil lepiej i ma poprawic zeby bylo " na kwadrat". Btw nie zauwazyl

Zul w ogole jakis kompleks chyba ma, jak ugotuje to domaga sie komplementow i ogolnie uwaza ze on wszystko robi lepiej niz ja- sprzata, gotuje, nawet kaszki dla dzieci robi lepsze bo w moich niby grudki

Chlopcy zaliczyli drzemke cale 15 min, ledwo skonzzylam bulke przezuwac juz wstali
Baha po dynkach i tak sie tluka

Aha

Może przez brak ... czuje się niedowartościowany i próbuje czymś innym nadrobić, a skoro w sprzątaniu czy gotowaniu go nie zachwalasz domaga się chłopina tego

Poza tym faceci to małe dzieci, ciągle by chcieli aby ich głaskać, niańczyć komplementować - dramat jakiś
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 10:56   #808
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Poza tym faceci to małe dzieci, ciągle by chcieli aby ich głaskać, niańczyć komplementować - dramat jakiś
Oj tak!

Zbieramy się na spacerek, ciao
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 11:02   #809
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
Oj tak!

Zbieramy się na spacerek, ciao

Miłego spacerku .

Michał znowu śpi niespokojnie. Rzuca sie po całym łóżku jęcząc

Ja ma teoretycznie jeszcze godzinę, ale jak to będzie w praktyce - się okaże
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 11:27   #810
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez mszpilka Pokaż wiadomość
dzięki to świetnie ze juz nie muszę sie babrać tylko wszystko razem
szkoda ze dopiero teraz się zorientowałam
w gazecie Mamo to ja-jest aktualny schemat żyweinia niemowląt-WARTO werknąć,choć niczym on się nie różnic hyba od tych co jest na ulotkach Hipp.

Glam-poka fotkę.a ja słyszłam,że się dzieciom do 1 roku włosów nie obcina,że niby rozum krótki-taki zabobon.my tez młoedej byśmy włosy obcięli na krótko,ale to dziewczynka więc sama nie wiem....
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.