Brak jakiej kolwiek czułości.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-19, 22:20   #1
pinac0lada
Przyczajenie
 
Avatar pinac0lada
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 29
Arrow

Brak jakiej kolwiek czułości..


Hej, postanowiłam się poradzić na wizażu, ponieważ dużo go przeglądam i potraficie dziewczyny doradzić
Mój problem polega na tym, że mój M nie chce uprawiać seksu. Jesteśmy ze sobą ponad rok, ja mam 20 lat, on 24. Od kilku miesięcy nic w łóżku nie iskrzy. Wczorajszą noc spędziłam u niego, ponieważ miał wolne mieszkanie, i nic. Nawet mnie nie dotknął.. Była to "rzadka" noc, ponieważ raz w roku możemy sobie takie 2-dni w wolnym mieszkaniu pozwolić. Na początku kochaliśmy się codziennie, nawet po kilka razy, a od jakiegoś czasu nie ma między nami czułości. Dajemy sobie buziaka na pożegnanie i czasem na powitanie, o pocałunku nie wspomnę.. (A co to takiego?) Trzymamy się za rękę tylko wtedy, gdy w żartach powiem, że się wstydzi mnie złapać. Wczoraj, gdy chciałam coś zainicjować, powiedzia tylko, że jest już późno i że jest śpiący. Czy przyczyną takiego zachowania mogą być kłótnie? Kłócimy się z byle czego. Mówiłam mu już, że mogą być one wynikiem braku czułości między nami, oczywiście mówił że coś z tym zrobimy, ale tylko na słowach pozostało. Pytałam go też, czemu nie chce się ze mną kochać, odpowiedział że dlatego, gdyż nie biorę tabletek anty (brałam je jakiś czas, ale źle się po nich czułam i odstawiłam). Nie mam pojęcia co mam robić, zaczynam obwiniać siebie o to, może nie jestem już dla niego atrakcyjna?
pinac0lada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 22:23   #2
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Brak jakiej kolwiek czułości..

W sumie sama sobie odpowiedziałaś:
-częste kłótnie sprawiają, że człowiek nie ma ochoty na czułości, takie wieczne wojowanie z czasem brzydnie,
-może jak nie stosujesz pigułek, to on boi się, że zajdziesz w ciążę

A ma jakieś stresy ostatnio? Jak Wam się wcześniej układało w łóżku?
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 22:27   #3
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Brak jakiej kolwiek czułości..

Cytat:
Napisane przez pinac0lada Pokaż wiadomość
Hej, postanowiłam się poradzić na wizażu, ponieważ dużo go przeglądam i potraficie dziewczyny doradzić
Mój problem polega na tym, że mój M nie chce uprawiać seksu. Jesteśmy ze sobą ponad rok, ja mam 20 lat, on 24. Od kilku miesięcy nic w łóżku nie iskrzy. Wczorajszą noc spędziłam u niego, ponieważ miał wolne mieszkanie, i nic. Nawet mnie nie dotknął.. Była to "rzadka" noc, ponieważ raz w roku możemy sobie takie 2-dni w wolnym mieszkaniu pozwolić. Na początku kochaliśmy się codziennie, nawet po kilka razy, a od jakiegoś czasu nie ma między nami czułości. Dajemy sobie buziaka na pożegnanie i czasem na powitanie, o pocałunku nie wspomnę.. (A co to takiego?) Trzymamy się za rękę tylko wtedy, gdy w żartach powiem, że się wstydzi mnie złapać. Wczoraj, gdy chciałam coś zainicjować, powiedzia tylko, że jest już późno i że jest śpiący. Czy przyczyną takiego zachowania mogą być kłótnie? Kłócimy się z byle czego. Mówiłam mu już, że mogą być one wynikiem braku czułości między nami, oczywiście mówił że coś z tym zrobimy, ale tylko na słowach pozostało. Pytałam go też, czemu nie chce się ze mną kochać, odpowiedział że dlatego, gdyż nie biorę tabletek anty (brałam je jakiś czas, ale źle się po nich czułam i odstawiłam). Nie mam pojęcia co mam robić, zaczynam obwiniać siebie o to, może nie jestem już dla niego atrakcyjna?
Moze nie czuje sie w zwiazku dobrze - powod: klotnie.
Moze nie chce zostac ojcem, obawia sie, ze zajdziesz w ciaze.

Moze ma inna.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 22:44   #4
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Brak jakiej kolwiek czułości..

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
W sumie sama sobie odpowiedziałaś:
-częste kłótnie sprawiają, że człowiek nie ma ochoty na czułości, takie wieczne wojowanie z czasem brzydnie,
-może jak nie stosujesz pigułek, to on boi się, że zajdziesz w ciążę
Co do pkt pierwszego się zgadzam.
Co do 2- gumki też są skuteczną metodą antykoncepcji, więc argument 'ciąża' do mnie nie przemawia, jeśli chodzi o ten brak czułości. Gdyby chciał, to pogadałby z autorką o innych metodach zabezpieczania się przed ciążą, a nie narażał ją na kolejne przeboje po tabletkach, czego dziewczyna się pewnie obawia. A czemu nie chce gumek? Nie lubi, bo za mało czuje? To egoistyczne podejście.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 22:45   #5
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Brak jakiej kolwiek czułości..

Gdzieś kiedyś czytałam że to co się dzieje między partnerami ma później odzwierciedlenie w łóżku -i właściwie mogę się pod tym podpisać -tak kłótnie notoryczne mogą mieć wpływ na seks okazywanie czułości między Wami
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 22:50   #6
ElNino9
Przyczajenie
 
Avatar ElNino9
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Brak jakiej kolwiek czułości..

Może spróbuj z nim porozmawiać poważnie i ustalić coś, przecież związek nie może istnieć bez czułości
ElNino9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 22:50   #7
TimBurtonfan
Raczkowanie
 
Avatar TimBurtonfan
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 215
Dot.: Brak jakiej kolwiek czułości..

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
Gdzieś kiedyś czytałam że to co się dzieje między partnerami ma później odzwierciedlenie w łóżku -i właściwie mogę się pod tym podpisać -tak kłótnie notoryczne mogą mieć wpływ na seks okazywanie czułości między Wami
Dokładnie. Ja z moim ex nie byłam tak blisko aż. Ale jak się kłóciliśmy i mieliśmy długi kryzys to nie miał mnie ochoty nawet dotknąć, jakbym go nie interesowała jako kobieta . Tylko, że po takich przebojach z nim okazało się, że uczucie do mnie wygasało ...
__________________
"Come on, baby, c'mon c'mon darling,
Let me steal this moment from you now.
Come on, angel, c'mon, c'mon, darling,
Let's exchange the experience"

40-41-42-43-44-45 !
TimBurtonfan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 22:56   #8
Autumnleaves
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 579
Dot.: Brak jakiej kolwiek czułości..

Jedno wynika z drugiego ..skoro się kłocicie to boi się konsekwencji sexu. Może przeszło mu uczucie i nie chce obarczać siebie taką odpowiedzialnością (np. wpadką).
Rozmowa. Rozmowa. Rozmowa
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy
OFERUJĘ m.in Dumę i uprzedzenie Austen, Pani Bovary , Dama Kameliowa i inne

WANTED: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=636589
-> SH
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post38420455
->ksiązkowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=631720
Autumnleaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 22:56   #9
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Brak jakiej kolwiek czułości..

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Co do pkt pierwszego się zgadzam.
Co do 2- gumki też są skuteczną metodą antykoncepcji, więc argument 'ciąża' do mnie nie przemawia, jeśli chodzi o ten brak czułości. Gdyby chciał, to pogadałby z autorką o innych metodach zabezpieczania się przed ciążą, a nie narażał ją na kolejne przeboje po tabletkach, czego dziewczyna się pewnie obawia. A czemu nie chce gumek? Nie lubi, bo za mało czuje? To egoistyczne podejście.
Zgadzam się, już mi się po prostu nie chciało wdawać w ten temat. Niektórzy faceci właśnie tacy są i tu już chyba autorka musiałaby z nim porozmawiać.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 22:57   #10
bulbulka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 567
Dot.: Brak jakiej kolwiek czułości..

Cytat:
Napisane przez TimBurtonfan Pokaż wiadomość
Dokładnie. Ja z moim ex nie byłam tak blisko aż. Ale jak się kłóciliśmy i mieliśmy długi kryzys to nie miał mnie ochoty nawet dotknąć, jakbym go nie interesowała jako kobieta . Tylko, że po takich przebojach z nim okazało się, że uczucie do mnie wygasało ...
o to to.

Edytowane przez bulbulka
Czas edycji: 2012-09-23 o 15:04
bulbulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 23:02   #11
TimBurtonfan
Raczkowanie
 
Avatar TimBurtonfan
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 215
Dot.: Brak jakiej kolwiek czułości..

Cytat:
Napisane przez bulbulka Pokaż wiadomość
o to to. u mnie to samo. identycznie. a ja się zadręczałam, że nie jestem wystarczająco ładna.
Dokładnie. Okazało się, że nie chodzi o wygląd "bo jestem idealna" tylko o niedopasowanie charakterów, które spowodowało kłótnie i w efekcie oziębienie w sferze intymnej co z kolei doprowadziło do zerwania więzi .
Normalnie jedno z drugiego. To wcale nie oznacza, że jest ktoś 3. Można się ukisić w własnym sosie.

Niestety nie wiem jak to z antykoncepcją jest bo jestem laik w tych sprawach ale skoro dziewczyny mówią, że on może panicznie bać się ciąży to coś w tym jest .

Ja bym go wzięła na poważną rozmowę .
__________________
"Come on, baby, c'mon c'mon darling,
Let me steal this moment from you now.
Come on, angel, c'mon, c'mon, darling,
Let's exchange the experience"

40-41-42-43-44-45 !
TimBurtonfan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 23:14   #12
bulbulka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 567
Dot.: Brak jakiej kolwiek czułości..

Cytat:
Napisane przez TimBurtonfan Pokaż wiadomość
Dokładnie. Okazało się, że nie chodzi o wygląd "bo jestem idealna" tylko o niedopasowanie charakterów, które spowodowało kłótnie i w efekcie oziębienie w sferze intymnej co z kolei doprowadziło do zerwania więzi .
Normalnie jedno z drugiego. To wcale nie oznacza, że jest ktoś 3. Można się ukisić w własnym sosie.

Niestety nie wiem jak to z antykoncepcją jest bo jestem laik w tych sprawach ale skoro dziewczyny mówią, że on może panicznie bać się ciąży to coś w tym jest .

Ja bym go wzięła na poważną rozmowę .
nie chodzi tu o ciążę.

Edytowane przez bulbulka
Czas edycji: 2012-09-23 o 15:04
bulbulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 23:19   #13
TimBurtonfan
Raczkowanie
 
Avatar TimBurtonfan
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 215
Dot.: Brak jakiej kolwiek czułości..

Cytat:
Napisane przez bulbulka Pokaż wiadomość
nie chodzi tu o ciążę. tu na sto procent jest kwestia kłócenia się.
na STO PROCENT (przynajmniej z tego, co o tobie wiemy, autorko).
ja też słyszałam że jestem idealna, ale on nie może po kłótniach udawac że jest wszystko ok i po prostu się 'przytulać' jak gdyby nigdy nic.
dziwne to dla mnie zawsze było, zwłaszcza że się słucha o seksie na zgodę )
W sumie bulbulka masz rację bo podejrzewam, że gdyby w sferze jakby to nazwać komunikacji było wszystko okej to facet nie odmówiłby sobie zbliżenia ...
__________________
"Come on, baby, c'mon c'mon darling,
Let me steal this moment from you now.
Come on, angel, c'mon, c'mon, darling,
Let's exchange the experience"

40-41-42-43-44-45 !
TimBurtonfan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 23:21   #14
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Brak jakiej kolwiek czułości..

Cytat:
Napisane przez pinac0lada Pokaż wiadomość
Czy przyczyną takiego zachowania mogą być kłótnie? Kłócimy się z byle czego. Mówiłam mu już, że mogą być one wynikiem braku czułości między nami, oczywiście mówił że coś z tym zrobimy, ale tylko na słowach pozostało.
Równie dobrze kłótnie mogą być przyczyną braku czułości.
O co się zwykle kłócicie? Kto zaczyna? Kto potem wyciąga rękę na zgodę?

Cytat:
Pytałam go też, czemu nie chce się ze mną kochać, odpowiedział że dlatego, gdyż nie biorę tabletek anty (brałam je jakiś czas, ale źle się po nich czułam i odstawiłam).
A co zrobiłaś, gdy facet Ci to powiedział? Zmieniłaś temat? Czy pociągnęłaś temat antykoncepcji? Dlaczego nie możecie stosować np. prezerwatywy? To też bardzo dobre zabezpieczenie przed ciążą.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 23:33   #15
ILTheCure
Rozeznanie
 
Avatar ILTheCure
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 907
Dot.: Brak jakiej kolwiek czułości..

Kłótnie mogą byc wynikiem braku seksu i czulości. Tak samo jak wynikiem kłótni może byc brak seksu. Zależy co było pierwsze.

Ogólnie wiem, że to jest frustrujące. Zostaje wam porozmawiac.

P.s Wy ciągle jesteście na początku związku, więc nie rozumiem stwierdzenia, że na początku to kochaliście się kilka razy dziennie. Rok to wciąż początek związku, jak coś się wali w tym czasie to właśnie się psuje na początku...
ILTheCure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 07:09   #16
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Brak jakiej kolwiek czułości..

Tak, pogadajcie o klotniach i kup mu gumki jak sie boi ciazy. Czemu to my mamy sie tabletkami faszerowac??
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 07:26   #17
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Brak jakiej kolwiek czułości..

A dla mnie te tabletki to czysta wymówka.
Od chodzenia za rękę i buziaków też w ciążę się boi zajść, że sobie tego odmówił?
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 10:50   #18
harvvey
Zadomowienie
 
Avatar harvvey
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 120
Dot.: Brak jakiej kolwiek czułości..

po takim zachowaniu odczułabym, że facet ma wszystko gdzieś.
dlaczego przestaliście się kochać z powodu odstawienia tabletek, skoro jest tyle innych, bezpiecznych metod antykoncepcji? rozmawialiście o tym, on coś proponuje, chce zmienić te sytuacje, czy mu to rybka, że nagle seks się skończył? a wraz z seksem wszelakie pieszczoty i czułości - nie wiadomo dlaczego.
__________________
"Ale cień Dzikiej Kobiety wciąż za nami podąża, dniem i nocą. Nieważne, gdzie jesteśmy, ten cień ma nieodmiennie cztery łapy."
harvvey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 13:53   #19
pinac0lada
Przyczajenie
 
Avatar pinac0lada
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 29
Dot.: Brak jakiej kolwiek czułości..

Oczywiście, że prezerwatywy są, nawet kilka zostało i leżą. Przed tabletkami także ich chwilę używaliśmy.
Co do kłótni, to raz na niego się zezłoszczę, raz on na mnie, z wyciągnięciem ręki jest "inaczej" - następnego dnia staramy się przygasić to o co się kłóciliśmy, zapominamy, przepraszamy jak ochłoniemy.

harvvey on tylko mówi "widzisz, pójdziesz po tabletki albo plastry to będziemy robić", szczerze to i tak w to nie wierzę

Edytowane przez pinac0lada
Czas edycji: 2012-08-20 o 13:56
pinac0lada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 15:03   #20
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Brak jakiej kolwiek czułości..

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
A dla mnie te tabletki to czysta wymówka.
Od chodzenia za rękę i buziaków też w ciążę się boi zajść, że sobie tego odmówił?
Słuszne spostrzeżenie.

Od miłości przeszliście do czegoś, bo bardziej na kumplowanie się wygląda, niż związek. Myślę, że coś się w facecie wypaliło, może nie wie jak ma to zakończyć. Czy da się to reanimować? Na początek warto by pogadać o wszystko WPROST, bez owijania w bawełnę i szukania tematów zastępczych.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 15:42   #21
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 891
Dot.: Brak jakiej kolwiek czułości..

Cytat:
Napisane przez pinac0lada Pokaż wiadomość
Hej, postanowiłam się poradzić na wizażu, ponieważ dużo go przeglądam i potraficie dziewczyny doradzić
Mój problem polega na tym, że mój M nie chce uprawiać seksu. Jesteśmy ze sobą ponad rok, ja mam 20 lat, on 24. Od kilku miesięcy nic w łóżku nie iskrzy. Wczorajszą noc spędziłam u niego, ponieważ miał wolne mieszkanie, i nic. Nawet mnie nie dotknął.. Była to "rzadka" noc, ponieważ raz w roku możemy sobie takie 2-dni w wolnym mieszkaniu pozwolić. Na początku kochaliśmy się codziennie, nawet po kilka razy, a od jakiegoś czasu nie ma między nami czułości. Dajemy sobie buziaka na pożegnanie i czasem na powitanie, o pocałunku nie wspomnę.. (A co to takiego?) Trzymamy się za rękę tylko wtedy, gdy w żartach powiem, że się wstydzi mnie złapać. Wczoraj, gdy chciałam coś zainicjować, powiedzia tylko, że jest już późno i że jest śpiący. Czy przyczyną takiego zachowania mogą być kłótnie? Kłócimy się z byle czego. Mówiłam mu już, że mogą być one wynikiem braku czułości między nami, oczywiście mówił że coś z tym zrobimy, ale tylko na słowach pozostało. Pytałam go też, czemu nie chce się ze mną kochać, odpowiedział że dlatego, gdyż nie biorę tabletek anty (brałam je jakiś czas, ale źle się po nich czułam i odstawiłam). Nie mam pojęcia co mam robić, zaczynam obwiniać siebie o to, może nie jestem już dla niego atrakcyjna?
Miałam trochę podobną sytuację - ochłodzenie ze strony Tż, do tego dołączyły inne problemy, generalnie wydawało mi się, że wszystko się sypie. A było tak, dopóki poważnie nie porozmawialiśmy. Okazało się, że problem nie leży w pożądaniu, tylko w kwestii trochę "technicznej" (nie będę wdawać się w szczegóły, bo to nie o to chodzi). Generalnie oboje powiedzieliśmy, co nam leży na sercu i obojgu zrobiło się lepiej.

Możliwe, że problem leży całkiem gdzie indziej, ale Twój Tż nie do końca zdaje sobie z tego sprawę. Porozmawiajcie, ale nie o seksie tylko generalnie o tym, jak się w związku czujecie, co Wam przeszkadza - może wtedy coś wyjdzie. Komunikacja jest podstawą związku
97063297b7b35b4a21bd582d93800b2e45dfbb59_6372d6b265f10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 20:01   #22
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Brak jakiej kolwiek czułości..

Cytat:
Napisane przez pinac0lada Pokaż wiadomość
harvvey on tylko mówi "widzisz, pójdziesz po tabletki albo plastry to będziemy robić", szczerze to i tak w to nie wierzę
A rozmawialiście więcej na ten temat? Pytałaś go dlaczego tak mu zależy na tych tabletkach/plastrach? Dlaczego nie chce stosować prezerwatyw?

Pytałaś go o to, dlaczego też zrezygnował nie tylko z seksu, ale i z innych form bliskości? Seksu oralnego, pettingu, całowania, przytulania?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 12:41   #23
la_firynda
Raczkowanie
 
Avatar la_firynda
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 123
Dot.: Brak jakiej kolwiek czułości..

Moim zdaniem facet już nie chce być z Tobą, ale jeszcze nie wie, co Ci powiedzieć, jeszcze ma dylematy, waha się itd. Nie zdziw się, jak za niedługo zerwie.

edit: podając jakiś idiotyczny powód
__________________
23.07.2011 - I found You
07.09.2011 - You're mine
"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko."
niderlandzki
już NIE chudniemy
ćwiczymy

Edytowane przez la_firynda
Czas edycji: 2012-08-21 o 12:43
la_firynda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.