Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-20, 12:36   #1711
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

A ja nie wiem czy to ktoś z wątku czy z youtube, tutaj czytałam o aferze, tutaj sie dużo dziewczyn odgrażało, że pozgłasza więc i tutaj pisze - a teraz jak przyszło co do czego to wszystkie niewinne
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:36   #1712
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Pewnie dziewczyny jesteście cholernie dumne z siebie, bo z tego co doczytałam na FB prawdopodobnie PysiaPatrysia straciła pracę, ale nie jestem pewna - szkoda mi dziewczyny jak nie wiem co.
Akurat nie brałam udziału w dyskusji. Nie widziałam nawet filmiku, bo został już skasowany, ale z tego co się orientuję pysiapatrysia szybko go usuneła, a tu dziewczyny tylko komentowały. Piszesz, że dziewczyny mogą być dumne, a nie wiesz nawet czy którakolwiek z nich zrobiła coś w tym kierunku poza komentowaniem...

To, że pysiapatrysia zachowała się "głupio" to chyba dyskusji nie podlega. Chociaż nie wypowiadam się, bo nie widziałam filmu...

Szczerze to wątpie aby ją zwolniono, bo tak jak pisałyście KAŻDY TAM TAK ROBI i to podobno normalne... jeśli jednak "poleciała" to żal mi jej, ale trzeba myśleć przynajmniej troszeczkę...
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:37   #1713
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
napisz niewazeliniarski komentarz a zostaniesz zablokowana

nadgorliwy ktoś był i zgłosił to gdzie trzeba, mało takich na youtube?
ale ta sytuacja niech będzie nauczą dla dziewczyn chlapiących na prawo i lewo o swoim życiu osobistym, żeby zbyt wylewne nie były bo potem wypowiedzenie w pracy może na nie czekać...
A według mnie większy błąd popełniła zachowując się tak w pracy, najwyraźniej wylewanie na siebie testerów przez pracownice nie jest to pochwalane w D.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:39   #1714
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

,, Ja pier.. A ludzie sa porabani. To sie inaczej powiedziec nie da. Zazdrosc kur.a. Przepraszam za przeklenstwa ale az mna zatrzeslo szczegolnie ze wczoraj wieczorem przegladalam pewien watek na pewnym portalu i sie zastanawialam czy ktos bylby zdolny byc az tak wrednym. Trzymaj sie. Jestes super i psikaj sie czyn chcesz i kiedy chcesz! Kurde" - to cytat na facebooku u PysiPatrysi, ja się pytam skąd takie wielkie przekonanie, że ktoś z tego wątku napisał do szefostwa a nie np. koleżanka z pracodawcy, która ją ogląda ją podkablowała albo np. jej kierowniczka ją ogląda i przestraszyła się syfu?
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:41   #1715
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Banderoza Pokaż wiadomość
Akurat nie brałam udziału w dyskusji. Nie widziałam nawet filmiku, bo został już skasowany, ale z tego co się orientuję pysiapatrysia szybko go usuneła, a tu dziewczyny tylko komentowały. Piszesz, że dziewczyny mogą być dumne, a nie wiesz nawet czy którakolwiek z nich zrobiła coś w tym kierunku poza komentowaniem...

To, że pysiapatrysia zachowała się "głupio" to chyba dyskusji nie podlega. Chociaż nie wypowiadam się, bo nie widziałam filmu...

Szczerze to wątpie aby ją zwolniono, bo tak jak pisałyście KAŻDY TAM TAK ROBI i to podobno normalne... jeśli jednak "poleciała" to żal mi jej, ale trzeba myśleć przynajmniej troszeczkę...
Nawet jeśli to powszechny proceder, to nikt a w szczególności kierownictwo nie chce aby mówiono o tym na prawo i lewo a już na pewno żeby filmiki nt trafiały do sieci.
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:43   #1716
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Nawet jeśli to powszechny proceder, to nikt a w szczególności kierownictwo nie chce aby mówiono o tym na prawo i lewo a już na pewno żeby filmiki nt trafiały do sieci.
Otóż to...mi się wydaje, że to musiał zgłosić ktoś z jej otoczenia. Może zazdrosna koleżanka z pracy ją podkablowała.
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:45   #1717
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

I już jest więcej podglądaczy.

Jak jeszcze ktoś nie ogarnął tego wszystkiego to powtórze, że wszystkie złe rzeczy jakie się dzieją w życiu prywatnym u dziewczyn które nagrywają filmiki to jest tylko i wyłącznie NASZA WINA. I MY JESTEŚMY WINNE.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 12:47   #1718
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
A ja nie wiem czy to ktoś z wątku czy z youtube, tutaj czytałam o aferze, tutaj sie dużo dziewczyn odgrażało, że pozgłasza więc i tutaj pisze - a teraz jak przyszło co do czego to wszystkie niewinne
Masz stu procentową rację!

To wszystko nasza wina. To my chodziłyśmy do perfumerii i wypsikiwałyśmy testery, to my wpadłyśmy na genialny pomysł i pochwaliłyśmy się tym przed kamerą, to my udostępniłyśmy taki filmik w nadziei, ze wszyscy przyklasną naszemu sprytowi! Kajam się.

Wiesz co, ogarnij się troszkę. Jak ktoś leci w kulki w robocie i jeszcze się tym chwali, to wybacz, ale jakoś nie dziwi mnie, że zostaje z tej pracy usunięty bądzmy poważni.
Jeśli ktoś to faktycznie zgłosił no to wykazał się nadgorliwością, tyle. Ale w sumie, co takiego nagannego zrobił? W Polsce ciągle się narzeka na obsługę, a jak ktoś sam przyznaje się do nieciekawego zachowania w pracy i zostaje za to ukarany, to wielkie zdziwienie i tragedia
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:49   #1719
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
Otóż to...mi się wydaje, że to musiał zgłosić ktoś z jej otoczenia. Może zazdrosna koleżanka z pracy ją podkablowała.
Nie ma za bardzo technicznej możliwości podkablowania do douglasa, bo telefon i adres na jedynej(?) stornie douglasa jest tylko adresem sklepu internetowego, zresztą z siedzibą w Niemaczech. Więc albo koleżnaki albo przełożone.
Co nie zmienia tego, że to chyba normalne, że za takie zachowanie w pracy można wylecieć.

olenkasz, ty ją pewnie przytrzymywałaś, a ja na siłę pryskałam testerem

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2012-08-20 o 12:50
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:50   #1720
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ale co sie stalo, ze ja pogonili? Nie jestem na biezaco, wybaczcie.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:51   #1721
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
Masz stu procentową rację!

To wszystko nasza wina. To my chodziłyśmy do perfumerii i wypsikiwałyśmy testery, to my wpadłyśmy na genialny pomysł i pochwaliłyśmy się tym przed kamerą, to my udostępniłyśmy taki filmik w nadziei, ze wszyscy przyklasną naszemu sprytowi! Kajam się.

Wiesz co, ogarnij się troszkę. Jak ktoś leci w kulki w robocie i jeszcze się tym chwali, to wybacz, ale jakoś nie dziwi mnie, że zostaje z tej pracy usunięty bądzmy poważni.
Jeśli ktoś to faktycznie zgłosił no to wykazał się nadgorliwością, tyle. Ale w sumie, co takiego nagannego zrobił? W Polsce ciągle się narzeka na obsługę, a jak ktoś sam przyznaje się do nieciekawego zachowania w pracy i zostaje za to ukarany, to wielkie zdziwienie i tragedia
Kultury troszkę, bo sobie nie życzę.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 12:52   #1722
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Ale co sie stalo, ze ja pogonili? Nie jestem na biezaco, wybaczcie.
Też nie widziałam tego filmiku ale gadała, że nie stać ją na perfumy więc psika się w pracy.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:53   #1723
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ja jeszcze wczoraj przeglądałam jej filmiki szukajac tamtego i ona w niejednym wspominała o pracy... gdzie pracuje itp...
MOŻE PO PROSTU TAK NIE WOLNO ? Nie wiem...

Jeżeli faktycznie ją zwolniono to nie rozumiem tego, że pokasowała filmy? Może przeciwnie... została w pracy, ale musiała usunąć z sieci tą gadkę o firmie ?

Z innej beczki... dziwie się, że znalazła się osoba/osoby, którym się chciało ... zgłaszać, szukać kontaktu, pisać jakiś apel :P czy coś w ten deseń...
Ja np. mogę sobie komentować, kciukować w dół, ale do czegoś "większego" nie posunełabym się... bo chociaż nie znałam jej wcześniej, dopiero teraz jak zaczęłyście o tym pisać to szkoda mi jej bardzo :/ jeśli z tym zwolnieniem to prawda.
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 12:56   #1724
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Banderoza Pokaż wiadomość
Ja jeszcze wczoraj przeglądałam jej filmiki szukajac tamtego i ona w niejednym wspominała o pracy... gdzie pracuje itp...
MOŻE PO PROSTU TAK NIE WOLNO ? Nie wiem...
z tego, co wiem to w D. istnieje ciche przyzwolenie na korzystanie z testerów przez pracowników, ale nie wolno o tym mówić otwarcie, więc podejrzewam, że raczej wyleciała nie za używanie a mówienie o tym
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:01   #1725
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
Otóż to...mi się wydaje, że to musiał zgłosić ktoś z jej otoczenia. Może zazdrosna koleżanka z pracy ją podkablowała.
To już mało istotne kto to zgłosił, o ile w ogóle i o ile dziewczyna rzeczywiście z pracy wyleciała (bo to tylko na razie domniemanie), pewne jest że za głupotę się płaci czasem wysoką cenę. Ale dziewczyna jest młoda i jeszcze niejedna praca przed nią.
Ja osobiście, nie chciałabym być przez nią obsługiwana, bo po obejrzeniu kilku jej filmików, mojego zaufania nie wzbudziła o profesjonalizmie nie wspominając.

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Nie ma za bardzo technicznej możliwości podkablowania do douglasa, bo telefon i adres na jedynej(?) stornie douglasa jest tylko adresem sklepu internetowego, zresztą z siedzibą w Niemaczech. Więc albo koleżnaki albo przełożone.
Co nie zmienia tego, że to chyba normalne, że za takie zachowanie w pracy można wylecieć.

olenkasz, ty ją pewnie przytrzymywałaś, a ja na siłę pryskałam testerem
Teoretycznie można się pofatygować do rzeczonego D i pokazać kierowniczce ściągnięty filmik, ale nie sądze czy ktoś byłby AŻ tak nadgorliwy żeby dziewczynie "umilić" życie

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
z tego, co wiem to w D. istnieje ciche przyzwolenie na korzystanie z testerów przez pracowników, ale nie wolno o tym mówić otwarcie, więc podejrzewam, że raczej wyleciała nie za używanie a mówienie o tym
No dokładnie tak, wszyscy pracownicy korzystają ale się o tym nie bębni w koło.
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:02   #1726
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
\

olenkasz, ty ją pewnie przytrzymywałaś, a ja na siłę pryskałam testerem
Ja trzymałam, ty włączałaś kamerkę Działamy w grupie, to jasne Ona nie chciała, to my jesteśmy winne jej utraty pracy.

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Kultury troszkę, bo sobie nie życzę.
Nic niekulturalnego nie napisałam, prośba o ogarnięcie się nie jest niczym złym.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:03   #1727
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ja rozumiem dziewczyny, że te które nie maczały w tym palce mogą czuć się teraz niesłusznie posądzane, ale zobaczcie jeszcze niedawno posypało sie od groma komentarzy, i praktycznie co druga odgrażała się, ze zgłosi sprawę, baaaa co niektóre to nawet chciały sie osobiście pofatygować ze skargą - to nie dziwcie się teraz że takie są osądy. Ale co najlepsze teraz, każdy umywa ręce i wielki bulwers, jak ktos śmie twierdzic, że to dziewczyny z wątku.
Tyle w tym temacie z mojej strony bo nie ma co sie przekrzykiwać na argumenty, szkoda mi tej Patrycji że musi przez to przechodzić bo ktoś za tester by był w stanie oczy wydłubać. Chociaż jej zachowanie tez było nie rozważne publikując ten film.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:11   #1728
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Ja rozumiem dziewczyny, że te które nie maczały w tym palce mogą czuć się teraz niesłusznie posądzane, ale zobaczcie jeszcze niedawno posypało sie od groma komentarzy, i praktycznie co druga odgrażała się, ze zgłosi sprawę, baaaa co niektóre to nawet chciały sie osobiście pofatygować ze skargą - to nie dziwcie się teraz że takie są osądy. Ale co najlepsze teraz, każdy umywa ręce i wielki bulwers, jak ktos śmie twierdzic, że to dziewczyny z wątku.
Tyle w tym temacie z mojej strony bo nie ma co sie przekrzykiwać na argumenty, szkoda mi tej Patrycji że musi przez to przechodzić bo ktoś za tester by był w stanie oczy wydłubać. Chociaż jej zachowanie tez było nie rozważne publikując ten film.
Czytałam co pisały dziewczyny, ale jakoś odgrażania się że to zgłoszą nie zauważyłam...może coś przeoczyłam...szkoda że nie cytujesz tych odgrażających się, podobno co druga tu chciała doniesć na biedną pysiepatrysie.
Z Twojej strony nie ma argumentów, tylko osądzanie i oskarżanie ile to złego dziewczyny z wątku zrobiły.
Prawda jest taka i powinnaś to zaakceptować, że pysiapatrysia sama sobie jest winna, a to że ponosi być może teraz konsekwencje tego filmiku, to też jej wina a nie dziewczyn z wątku, bo to ona go nagrała i ona umieściła w sieci. Proste jak budowa cepa.
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:16   #1729
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
z tego, co wiem to w D. istnieje ciche przyzwolenie na korzystanie z testerów przez pracowników, ale nie wolno o tym mówić otwarcie, więc podejrzewam, że raczej wyleciała nie za używanie a mówienie o tym
widać , że to młode dziewcze nieobyte z pracą, mi się w głowie nie mieści jak można być tak mało rozgarniętym żeby o takich rzeczach na youtube mówić, miało wyjść śmiesznie a wyszła tragedia.....

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Ja rozumiem dziewczyny, że te które nie maczały w tym palce mogą czuć się teraz niesłusznie posądzane, ale zobaczcie jeszcze niedawno posypało sie od groma komentarzy, i praktycznie co druga odgrażała się, ze zgłosi sprawę, baaaa co niektóre to nawet chciały sie osobiście pofatygować ze skargą - to nie dziwcie się teraz że takie są osądy. Ale co najlepsze teraz, każdy umywa ręce i wielki bulwers, jak ktos śmie twierdzic, że to dziewczyny z wątku.
Tyle w tym temacie z mojej strony bo nie ma co sie przekrzykiwać na argumenty, szkoda mi tej Patrycji że musi przez to przechodzić bo ktoś za tester by był w stanie oczy wydłubać. Chociaż jej zachowanie tez było nie rozważne publikując ten film.
subtelna jesteś
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 13:16   #1730
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Nie rozumiem takiego odwracania kota ogonem - zła jest ta co zgłosiła, nie to co nieodpowiednio się zachowała

I jeszcze okazuje się, że nie o to chodziło:
Cytat:
PysiaPatrysia nie o to chodzi... problem był już długo... np. dla Douglasa był problem taki, że mówiłam w filmiku, że mam tusz do rzęs z firmy Sephora... i to, że jakaś C..A na mnie nagadała to już wszytko się skumulowało...
Czyli oni te jej filmiki dawno już oglądali.

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2012-08-20 o 13:20
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:20   #1731
tak_nie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 81
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Tak btw. to teraz widzę, że pysiapatrysia urodziła się w 1992r.

Nie wygląda na tyle....
tak_nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:29   #1732
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Czyli oni te jej filmiki dawno już oglądali.
I co z tego?! I tak to wszystko wina Wizażanek, każdy to wie.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:36   #1733
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez tak_nie Pokaż wiadomość
Tak btw. to teraz widzę, że pysiapatrysia urodziła się w 1992r.

Nie wygląda na tyle....
młodziutka dziewczyna, musi się wiele od życia nauczyć tak czy siak...
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 13:49   #1734
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

pysiapatrysia przegląda Nasz wątek

Apel do Ciebie - nagrywaj dalej

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Nie sądze... jakby przeglądali jej filmiki to nie mówiłaby o tych testerach...
...a jeśli mówiła to znaczy, że nie robiła nic złego psikając się...
Czyli faktycznie NIE O TO CHODZIŁO
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:04   #1735
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez popcorn19 Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=VE6t...w&feature=plcp od ok. 9:45 )

Obserwuję ten wątek od dawna i myślę, że czas się w końcu przyłączyć
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
dziewczyny, ale zebyscie za duzo nie myslaly - podpaski byly NIEUZYWANE. (choc czekam dnia, kiedy pojawia sie obrazki bardziej drastyczne^^).
btw, w tym filmiku (zalinkowanym przez kolezanke) padla taka ilosc zdrobnien, ze ledwo wytrzymalam .
dzieki
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:05   #1736
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

wydaje mi się, że dużo osób tak robi z tymi testerami. i nie uważam, że to jest jakaś tragedia.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:07   #1737
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
Kultury troszkę, bo sobie nie życzę.
Ja sobie Ciebie tutaj mogę nie życzyć i co..?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:08   #1738
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Ja sobie Ciebie tutaj mogę nie życzyć i co..?
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:09   #1739
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Ja sobie Ciebie tutaj mogę nie życzyć i co..?


No tak... każdy ma jakieś zyczenia - niekoniecznie możliwe do spełnienia
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-20, 14:10   #1740
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
no właśnie, tak wyglądałam jak czytałam twoją wypowiedź. Ogarnij się
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.