Rodzice pojechali na wakacje, a dziecko... - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-05, 18:11   #451
Adne
Raczkowanie
 
Avatar Adne
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 364
Dot.: Rodzice pojechali na wakacje, a dziecko...

Z racji ilości postów nie przeczytałam całego tematu, ale powiem krótko - nie widzę w zachowaniu rodziców dziecka nic, za co można ich potępić. Zapłacili grubymi tysiącami za wczasy, które mają przepaść, bo jest problem z papierami dziecka. W wielkim pospiechu załatwiają mu opiekę na okres nieobecności, zostawiają personelowi lotniska, który popilnować małego się zgodził (?).
Mówcie co chcecie, ale ja postąpiłabym tak samo. Rodzice może wzięli kredyt, albo odkładali długo by wyjechać na wczasy, a to jednak z reguły niemałe pieniądze. Dziecku nie stała się żadna krzywda, dlatego absolutnie nie potępiam ich, i aż bawi mnie to, jak pismaki tę sprawę rozdmuchały.
__________________
Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
W godzinie – nieskończoność czasu.
Adne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 19:12   #452
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Rodzice pojechali na wakacje, a dziecko...

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
(...)Bo się stało. Nawet w tym artykule padły słowa, dla mnie kluczowe w całej sytuacji
"Skołowana dwulatka nie wie, co się dzieje, płacze, biegnie spanikowana za rodzicami."
Dziecko nie wie co się dzieje, miało jechać a zostaje i... dla niektórych to nic takiego. Mnie to w pewnym sensie przeraża. (...)
Dziwni mnie to rozdmuchanie sprawy tego, że dziecko zdezorientowane biegło z płaczem za rodzicami. Przecież takie dzieci tak mają i już, nawet jak krzywda im się nie niedzieje - nie biegłyście za mamą jak szła do pracy? Albo jak rodzice wyjezdzali, a wy zastawałyśćie z dziadkami? Ja nie raz biegłam i płakałam. Nawet jak byłam trochę starsza, niż ta 2 latka. A jednak obiektywnie patrząc krzywda mi się nie działa.
Nie mówie, że rodzice zachowali się idealnie, ale nie uważałbym akurat tego fragmentu za najważniejszy i kluczowy dla sprawy.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 20:04   #453
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Rodzice pojechali na wakacje, a dziecko...

Cytat:
Napisane przez Adne Pokaż wiadomość
Z racji ilości postów nie przeczytałam całego tematu, ale powiem krótko - nie widzę w zachowaniu rodziców dziecka nic, za co można ich potępić. Zapłacili grubymi tysiącami za wczasy, które mają przepaść, bo jest problem z papierami dziecka. W wielkim pospiechu załatwiają mu opiekę na okres nieobecności, zostawiają personelowi lotniska, który popilnować małego się zgodził (?).
Mówcie co chcecie, ale ja postąpiłabym tak samo. Rodzice może wzięli kredyt, albo odkładali długo by wyjechać na wczasy, a to jednak z reguły niemałe pieniądze. Dziecku nie stała się żadna krzywda, dlatego absolutnie nie potępiam ich, i aż bawi mnie to, jak pismaki tę sprawę rozdmuchały.
Wiesz co? Dla mnie porownywanie tego wydarzenia do zachowan patologicznych to moze krok za daleko, ale wzruszanie ramiona i mowienie 'przeciez nic sie nie stalo' jest dla mnie niepojete.

Nie, dziecku fizycznie krzyda sie nie stala, rodzice zapewnili opieke itp.

Ale pomysl...sprobuj postawic sie w sytuacji tego dziecka - rodzice kupuja wakacje, zapewne slyszysz o tym, przygotowujesz sie, cieszysz i nagle nie z twojej winy, nie mozesz lecie, a starzy zostawiaja cie na lotnisku.

Nawet teraz, ile tam masz lat, powiedz mi z reka na sercu, ze by po Tobie splynelo jak po kaczce, ze ktos cie w ostaniej chwili wystawil, bo se kupil jakas wycieczke za grube tysiaki, a ty leciec nie mozesz. No normalnie pewnie czulabys sie swietnie.

Nie wyobrazam sobie zrobic tego mojemu dziecku. I czy wzielabym kredyt, czy w skarpete 5 lat odkladala, to by moj syn na tym lotnisku nie zostal, nawet gdyby cala armia opiekunek jechala.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 20:22   #454
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Rodzice pojechali na wakacje, a dziecko...

Cytat:
Widzę, że się nie rozumiemy i się już raczej nie zrozumiemy
bo Ty chcesz, żebym myślała tak samo jak Ty a ja uważam, że zachowali się beznadziejnie, ale nie są przestępcami.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 20:30   #455
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Rodzice pojechali na wakacje, a dziecko...

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
ja uważam, że zachowali się beznadziejnie, ale nie są przestępcami.
Zgadzam sie.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 20:44   #456
Adne
Raczkowanie
 
Avatar Adne
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 364
Dot.: Rodzice pojechali na wakacje, a dziecko...

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Wiesz co? Dla mnie porownywanie tego wydarzenia do zachowan patologicznych to moze krok za daleko, ale wzruszanie ramiona i mowienie 'przeciez nic sie nie stalo' jest dla mnie niepojete.

Nie, dziecku fizycznie krzyda sie nie stala, rodzice zapewnili opieke itp.

Ale pomysl...sprobuj postawic sie w sytuacji tego dziecka - rodzice kupuja wakacje, zapewne slyszysz o tym, przygotowujesz sie, cieszysz i nagle nie z twojej winy, nie mozesz lecie, a starzy zostawiaja cie na lotnisku.

Nawet teraz, ile tam masz lat, powiedz mi z reka na sercu, ze by po Tobie splynelo jak po kaczce, ze ktos cie w ostaniej chwili wystawil, bo se kupil jakas wycieczke za grube tysiaki, a ty leciec nie mozesz. No normalnie pewnie czulabys sie swietnie.

Nie wyobrazam sobie zrobic tego mojemu dziecku. I czy wzielabym kredyt, czy w skarpete 5 lat odkladala, to by moj syn na tym lotnisku nie zostal, nawet gdyby cala armia opiekunek jechala.
Nie spłynęłoby. I zapewne byłabym - delikatnie mówiąc - zdenerwowana. Jednakże ja dostrzegam pewną różnicę w postawieniu w takiej sytuacji dwuletniego dziecka, a kogoś znacznie starszego, dlatego ciężko mi się ustosunkować.
U dziecka nagła rozłąka na pewno wywołała lęk i tęsknotę, ale zjawisko to zapewne nie było w tej sytuacji zbyt długotrwałe, a i żadnych blizn w psychice dziecka nie powinno zostawić, prawda? Jednak w momencie kiedy oglądając wiadomości, słyszę "Rodzice zostawionego na lotnisku dziecka są już w Polsce.. bla bla bla..." - mam ochotę wybuchnąć śmiechem... o to mi głównie chodziło - traktuje się ich jak jakichś złoczyńców. Już sam fakt, że doszło do tego, iż na samym lotnisku zorientowali się, że paszport jest nieważny, świadczy o nieodpowiedzialności, ale czy zrobili coś, co wymagałoby takiego rozgłosu? Zasługiwało na nazywanie ich "wyrodnymi" rodzicami? (bodajże na wp natknęłam się na takie określenie). Według mnie, nie. W tej sytuacji - ich dziecko, ich wakacje, ich sprawa jak postąpili.
__________________
Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
W godzinie – nieskończoność czasu.
Adne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 20:54   #457
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Rodzice pojechali na wakacje, a dziecko...

Cytat:
Napisane przez Adne Pokaż wiadomość
Nie spłynęłoby. I zapewne byłabym - delikatnie mówiąc - zdenerwowana. Jednakże ja dostrzegam pewną różnicę w postawieniu w takiej sytuacji dwuletniego dziecka, a kogoś znacznie starszego, dlatego ciężko mi się ustosunkować.
U dziecka nagła rozłąka na pewno wywołała lęk i tęsknotę, ale zjawisko to zapewne nie było w tej sytuacji zbyt długotrwałe,
No ja mysle, ze osoba starsza lepiej sobie jest w stanie poradzic z emocjami. Bylabys glownie zdenerwowana, rozczarowana, moze nieco smutna.

A male dziecko? Dziecko to tez czlowiek przypominam, na dodatek czlowiek bezbronny, zdany na innych, na swoich rodzicow.
To dziecko nie tylko bylo rozczarowane, ale zwyczajnie przestraszone. Ludzie, ktorzy maja zapewniac Ci bezpieczenstwo, ludzie, ktorym ufasz, nagle zostawiaja Cie.
Dzieci w tym wieku sa czesto bardzo zwiazane z rodzicami i rozlake zle znosza - stad placze co rano, kiedy mama wychodzi do pracy itp.
Tak male dziecko wciaz uczy sie radzic ze swoimi emocjami.

Nie jestem psychologiem, by ocenic czy takie zachowanie zostawia jakies trwale slady na psychice dziecka. Ja, jako mama, czulabym sie beznadziejnie, ze narazilam moje dziecko na taki stres.

To, ze dziecko 'nie pamieta', nie usprawiedliwia takich zachowan. Wtedy czulo sie zle.
Dla mnie to takie przedmiotowe traktowanie dziecka.


Czy sa wyrodni - no rodzicami roku 2012 nie zostana, aczkolwiek pisze sie ostatnio o gorszych przypadkach.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?

Edytowane przez hecate
Czas edycji: 2012-08-05 o 20:56
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 16:31   #458
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 507
Dot.: Rodzice pojechali na wakacje, a dziecko...

współczuje rodzicom

http://m.onet.pl/wideo/wiadomosci-zo...-,91994,w.html

http://wiadomosci.onet.pl/wideo/zost...94,w.html#play

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2012-08-21 o 05:10
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 16:53   #459
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Rodzice pojechali na wakacje, a dziecko...

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Ponosza konsekwencje swojego wyboru.

Nie rozumiem czemu oboje rodzice musieli leciec z synem.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 17:32   #460
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Rodzice pojechali na wakacje, a dziecko...

Ja bym takiego dziecka nie zostawiła za nic. Rozumiem wakacje przepadną, ale jest chyba coś ważniejszego? Zostawili takie dziecko, któremu nie przetłumaczysz, słuchaj ktoś tu zaraz po Ciebie przyjdzie. To dziecko nie ma 12, ale 2 lata! I widzi mamę i tatę jak odchodzą gdzieś, a ono zostaje i się drze, bo nie wie co się dziejeI niby nic się nie stało dzieciak poryczy i spoko?Totalna ignorancja inie jestem matką-polką, ale mnie to zastanawia, jak można dziecko zostawić wśród obcych ludzi nawet na te pół godziny?
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 17:37   #461
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rodzice pojechali na wakacje, a dziecko...

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Ja też.

Sama byłam dzieckiem i pamiętam,że mama czasem musiała gdzieś pojechać. Oczywiście były histerie więc przestała mówić mi wcześniej.
Żadne przygotowanie mnie do wyjazdu nie miało sensu bo robiłam cyrki - tylko,że dużo wcześniej.
zreszta jak od dziadków wracałam do domu było to samo.

Jako większą traumę z dzieciństwa wspominam odmowę kupienia mi czegoś co chciałam.

Zresztą jak rozmawiam z dorosłymi już ludźmi to też często takie sytuacje wspominają - właśnie tę przykrość - mimo,ze to dorośli ludzie
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-20, 18:58   #462
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 507
Dot.: Rodzice pojechali na wakacje, a dziecko...

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Ja bym takiego dziecka nie zostawiła za nic. Rozumiem wakacje przepadną, ale jest chyba coś ważniejszego? Zostawili takie dziecko, któremu nie przetłumaczysz, słuchaj ktoś tu zaraz po Ciebie przyjdzie. To dziecko nie ma 12, ale 2 lata! I widzi mamę i tatę jak odchodzą gdzieś, a ono zostaje i się drze, bo nie wie co się dziejeI niby nic się nie stało dzieciak poryczy i spoko?Totalna ignorancja inie jestem matką-polką, ale mnie to zastanawia, jak można dziecko zostawić wśród obcych ludzi nawet na te pół godziny?
Nie przesadzaj.
Kiedyś, rodzice zostawili mnie u swoich znajomych, których pierwszy raz widziałam na oczy, bo szli na sylwestra. Widziałam tych ludzi pierwszy raz w życiu i może cię to zdziwi, ale...... przeżyłam
To bardziej się darłam, jak mnie zaprowadzali do pszedszkola. A jak widziałam odchodzącą mamę, to wpadałam w histerię.
Dzieci na codzień są narażone na takie stresy.

Edytowane przez britnay
Czas edycji: 2012-08-20 o 19:56
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 19:04   #463
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Rodzice pojechali na wakacje, a dziecko...

Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Nie przesadzaj.
Jak byłam mała, to rodzice zostawili mnie u swoich znajomych, których pierwszy raz widziałam na oczy, bo szli na sylwestra. Widziałam tych ludzi pierwszy raz w życiu i może cię to zdziwi, ale...... przeżyłam
To bardziej się darłam, jak mnie zaprowadzali do pszedszkola. A jak widziałam odchodzącą mamę, to wpadałam w histerię.
Dzieci na codzień są narażone na takie stresy.
Jak uważaszkażdy może mieć swoje zdanie. Może mam uraz z dzieciństwa, bo też darłam się za mamą jak szła do pracy.

Edytowane przez 201605021613
Czas edycji: 2012-08-20 o 19:05
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 20:56   #464
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rodzice pojechali na wakacje, a dziecko...

Cytat:
Napisane przez edziorek 203 Pokaż wiadomość
Jak uważaszkażdy może mieć swoje zdanie. Może mam uraz z dzieciństwa, bo też darłam się za mamą jak szła do pracy.
Więc artykuły powinny być o każdej matce/ojcu, które zamierza pracować
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 22:28   #465
kotnaplocie
Raczkowanie
 
Avatar kotnaplocie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mondello
Wiadomości: 324
Dot.: Rodzice pojechali na wakacje, a dziecko...

Wiecie co, ta sprawa mi najbardziej przypomina historie, ktora niedawno zyly Wlochy. Jakastam wloska rodzina ( przepraszam za brak polskich liter, tez mnie wkurza ) pojechala sobie na wakacje do Szwecji. Ojciec z synem sie poklocili, no i tradycyjnie, byly jakies wrzaski i jakas mala szarpanina nawet - nie pamietam juz, szturchnal tego chlopaka czy za ucho go pociagnal, cos w tym stylu. Spoleczenstwo szwedzkie oczywiscie natyczmiast zareagowalo. Chlopaka odseparowali od rodzicow, ojcu postawiono zarzuty i zatrzymano. Po pewnym czasie z bohatersko uratowanym przed rodzicami pietnastolatkiem przeprowadzono rozmowe - byl zaplakany, przerazony i chcial tylko, zeby mu pozwolono wrocic do kraju.

Ta historia jest podobna. Zamiast zwrocic rodzicom uwage, zeby sprawdzali waznosc paszportu i ewentualnie umawiali sie, ze na lotnisku bedzie dodatkowy czlonek rodziny, wlasnie, gdyby wynikly jakies komplikacje, zrobiono z nich najgorszych rodzicow w historii. Ucierpi ich dziecko, kiedy za chwile dorosnie i samo zajrzy do internetu, koledzy w szkole powiedza, pani zapyta. I nie ucierpi z powodu zaniedbania rodzicow. Ucierpi przez milosc spoleczenstwa do samosadow.
kotnaplocie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 22:46   #466
Devojce
Raczkowanie
 
Avatar Devojce
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 272
Dot.: Rodzice pojechali na wakacje, a dziecko...

Ale o co chodzi z tymi dokuemntami? Jak paszport 2 latka może być nie ważny?;/
Devojce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 00:55   #467
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Rodzice pojechali na wakacje, a dziecko...

Cytat:
Napisane przez Devojce Pokaż wiadomość
Ale o co chodzi z tymi dokuemntami? Jak paszport 2 latka może być nie ważny?;/
Dziecko do ukonczenia 5 roku zycia dostaje paszport na rok czasu, tzw. tymczasowy
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 07:23   #468
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Rodzice pojechali na wakacje, a dziecko...

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zosta...wiadomosc.html
paczcie jak te hieny dziennikarze zmanipulowali zasłyszaną informacją.....
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 08:14   #469
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Rodzice pojechali na wakacje, a dziecko...

Współczuję tym rodzicom, bo zrobiono z nich jakąś patologię A tak na prawdę nic złego temu dziecku się nie stało, samo było przez kilka chwil ...
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 08:22   #470
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rodzice pojechali na wakacje, a dziecko...

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Współczuję tym rodzicom, bo zrobiono z nich jakąś patologię A tak na prawdę nic złego temu dziecku się nie stało, samo było przez kilka chwil ...
Może nie aż tak,ze zupełnie nic bo jednak zbyt beztrosko podeszli do sprawy sprawdzenia ważności paszportu etc
Ale na pewno nie jest to sprawa do tv - wg mnie.

Jeszcze brakuje,zeby ich zapuszkowano podczas gdy Katarzyna M. się (zapewne) radośnie oddaje kolejnej koloryzacji włosów
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający

Edytowane przez dawidowskasia
Czas edycji: 2012-08-21 o 08:25
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 08:28   #471
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Rodzice pojechali na wakacje, a dziecko...

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
Może nie aż tak,ze zupełnie nic bo jednak zbyt beztrosko podeszli do sprawy sprawdzenia ważności paszportu etc
Ale na pewno nie jest to sprawa do tv - wg mnie.

Jeszcze brakuje,zeby ich zapuszkowano podczas gdy Katarzyna M. się (zapewne) radośnie oddaje kolejnej koloryzacji włosów
Masz rację, z paszportem dziecka to ewidentnie się nie popisali ... Również zgadzam się z tym, że nie jest to sprawa do TV.

Dokładnie
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 08:34   #472
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Rodzice pojechali na wakacje, a dziecko...

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość


Czy sa wyrodni - no rodzicami roku 2012 nie zostana, aczkolwiek pisze sie ostatnio o gorszych przypadkach.
nie, o gorszych przypadkach tylko się wspomina, ten temat się wałkuje

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Masz rację, z paszportem dziecka to ewidentnie się nie popisali ... Również zgadzam się z tym, że nie jest to sprawa do TV.

Dokładnie
Zresztą matka wyraźnie powiedziała,ze była w kontakcie z osobami mającymi odebrać dziecko przed odprawą, więc jasnym jest,że nie wsiadłaby do samolotu wiedząc,że nikt po dziecko się nie stawił.

Nie od parady zresztą zaangażowała w to 3 osoby.

Obawiam się tylko,że starszy syn tych ludzi już miał przyjemność dowiedziec się z internetu, od znajomych, sąsiadów jaka afera wybuchła.
Ciekawe co na to psychologowie
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.