Koty- część V - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-21, 20:15   #1231
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Koty- część V

Dziewczyny, powiedzcie mi, czy zdarza się wam, aby wasza kicia zostawała sama, i to na jaki okres czasu? Co robicie z nią na czas wyjazdu gdzieś?

Czytałam różne opinie na internecie, ile to kot może zostać sam i sama nie wiem. Jednak do sedna...

Mój kot jest cały dzień w domu, z moim mężem, bo on pracuje w domu. Czasem jednak zdarza się tak, że kot musi zostać sam przez 8-9h i bardzo dzielnie to znosi, zazwyczaj śpi na mężwym fotelu Ogólnie staramy się nie zostawiać go na tyle, ale niestety czasem nie ma innej opcji. Osobiście nie wyobrażam sobie zostawić kota samego na cały dzień czy na weekend, a słyszałam od znajomej, że jest ok, że nic się nie dzieje No way!
Jeżeli jedziemy do teściów na weekend pakujemy ze sobą kota, chociaż podczas jazdy nam urządza koncert, to jednak wolę to znieść niżeli miałabym się martwić, co z nim w domu, w pustym domu.

Jak wyjeżdżacie gdzieś, to oddajecie kota znajomym pod opiekę, czy oni odwiedzają was i siedzą jakiś czas z kotem? A może jakiś hotelik dla zwierząt?
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 21:09   #1232
shirubya
Raczkowanie
 
Avatar shirubya
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 234
Dot.: Koty- część V

To trzecie zdjęcie kojarzy mi się z taką pozą: http://main.acsevents.org/images/fri...904.custom.jpg Ledwo opanowałam śmiech podczas robienia foty.

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość

Jak wyjeżdżacie gdzieś, to oddajecie kota znajomym pod opiekę, czy oni odwiedzają was i siedzą jakiś czas z kotem? A może jakiś hotelik dla zwierząt?
W przyszłym miesiącu jedziemy na weekend na ślub, to wtedy powiem koleżance, żeby została u nas, zostawie jeść i dla niej i dla kota, no i internet bedzie miała, bo u siebie na stancji nie ma. Ostatnio kota też do niej daliśmy, tylko że do niej, ale myślę, że i dla kota i dla niej teraz wygodniejsza jest opcja, żeby zostal w domku. No i koleżanka kocha koty, a to też ważne!
__________________
WIERSZE PISZĘ! MOJA PASJA!
http://https://www.facebook.com/sylwiislowa/

Edytowane przez shirubya
Czas edycji: 2012-08-21 o 21:15
shirubya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 21:19   #1233
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Mój kot jest cały dzień w domu, z moim mężem, bo on pracuje w domu. Czasem jednak zdarza się tak, że kot musi zostać sam przez 8-9h i bardzo dzielnie to znosi, zazwyczaj śpi na mężwym fotelu
Pracuję 8 godzin, z dojazdami wychodzi co najmniej 9 godzin mojej nieobecności za dnia, do tego dochodzą inne zajęcia wieczorowe...

Kot znajdzie sobie zajęcie. Mój akurat mało śpi, ale dużo siedzi na oknie, sądząc po bałaganie biega za myszami i kopie tunele pod dywanami. Czasem go chyba denerwuje, jak w weekend jestem za długo w domu

Na więcej niż 12 godzin staram się go nie zostawiać. Będzie głodny, a jak skończy się miejsce w kuwecie, to nie wiadomo, co zrobi. Na weekendy biorę go ze sobą.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 21:31   #1234
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Koty- część V

To i ja pokażę swoje maleństwo

1. Zafąflana 2-3tygodniowa Mileczka. Drugi dzień w domu. Byłam pod takim wrażeniem posiadania takiego kociego dzidziusia, że zasnęłam dopiero o 9 rano. Całą noc bałam się, że ją przygniotę
4. Ja też chcę na Wizaż!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg KOCINKA.jpg (167,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KOCINKA 1.jpg (84,6 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KOCINKA W KARTONIE.jpg (339,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KOTECEK NA WIZAZ.jpg (128,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg koteczek.jpg (93,0 KB, 17 załadowań)
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>



Edytowane przez Jakkolwiek
Czas edycji: 2012-08-21 o 21:39
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 21:35   #1235
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi, czy zdarza się wam, aby wasza kicia zostawała sama, i to na jaki okres czasu? Co robicie z nią na czas wyjazdu gdzieś?

Czytałam różne opinie na internecie, ile to kot może zostać sam i sama nie wiem. Jednak do sedna...

Mój kot jest cały dzień w domu, z moim mężem, bo on pracuje w domu. Czasem jednak zdarza się tak, że kot musi zostać sam przez 8-9h i bardzo dzielnie to znosi, zazwyczaj śpi na mężwym fotelu Ogólnie staramy się nie zostawiać go na tyle, ale niestety czasem nie ma innej opcji. Osobiście nie wyobrażam sobie zostawić kota samego na cały dzień czy na weekend, a słyszałam od znajomej, że jest ok, że nic się nie dzieje No way!
Jeżeli jedziemy do teściów na weekend pakujemy ze sobą kota, chociaż podczas jazdy nam urządza koncert, to jednak wolę to znieść niżeli miałabym się martwić, co z nim w domu, w pustym domu.

Jak wyjeżdżacie gdzieś, to oddajecie kota znajomym pod opiekę, czy oni odwiedzają was i siedzą jakiś czas z kotem? A może jakiś hotelik dla zwierząt?
ja zostawiam kota, gdy z całą rodziną wyjeżdżam na weekend na działkę, bo nie mogę go zabrać ze sobą (wolę nie ryzykować, że ucieknie i zginie, a trzymanie go w domku przez 3 dni to by była męka, co chwila ktoś wchodzi czy wychodzi, nie dałoby się go upilnować). Ostatnio był sam od piątku rano do niedzieli wieczorem, jak wróciłam, to był cały i zdrowy, tylko smród z kuwety zabijał potem przez dwie godziny kot chodził i miauczał- niedobrzy ludzie, zostawili kota, kara im się należy miauuu!
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 21:42   #1236
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Pracuję 8 godzin, z dojazdami wychodzi co najmniej 9 godzin mojej nieobecności za dnia, do tego dochodzą inne zajęcia wieczorowe...

Kot znajdzie sobie zajęcie. Mój akurat mało śpi, ale dużo siedzi na oknie, sądząc po bałaganie biega za myszami i kopie tunele pod dywanami. Czasem go chyba denerwuje, jak w weekend jestem za długo w domu

Na więcej niż 12 godzin staram się go nie zostawiać. Będzie głodny, a jak skończy się miejsce w kuwecie, to nie wiadomo, co zrobi. Na weekendy biorę go ze sobą.
Dzięki śliczne za odpowiedż.

Mój kociak ma praktycznie stały rytuał dnia. Wstaje ze mną do pracy, dostaje jeść i kładzie się spać na 2-3h, potem wstaje z mężem. Oczywiście na dzień dobry mizianie, jedzenie i idzie spać na 2-4h. Wstaje, jak wracam z pracy, potem standardowo stęskniony, trzeba się nim zająć, pobawić, musi polatać za piłeczką i resztę dnia spędza na balkonie, z którego musimy go odciągać, bo potrafi tam siedzieć do późnej nocy
W ogóle nie śpi mi wiele, bo raptem max. 5h/12h, ja nas nie ma w domu, to wtedy śpi praktyczmnie cały czas- tak podejrzewamy.

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
ja zostawiam kota, gdy z całą rodziną wyjeżdżam na weekend na działkę, bo nie mogę go zabrać ze sobą (wolę nie ryzykować, że ucieknie i zginie, a trzymanie go w domku przez 3 dni to by była męka, co chwila ktoś wchodzi czy wychodzi, nie dałoby się go upilnować). Ostatnio był sam od piątku rano do niedzieli wieczorem, jak wróciłam, to był cały i zdrowy, tylko smród z kuwety zabijał potem przez dwie godziny kot chodził i miauczał- niedobrzy ludzie, zostawili kota, kara im się należy miauuu!
Dzięki
Mnie znajoma też mówiła, że spokojnie na weekend da radę sam wytrzymać, ale kurczaki- nie mam serca go zostawić samego. Zamiast skupić się na wyjeździe, to martwiłabym się kociaka, u mnie to nie przejdzie. Na weekendy go teściów go zabieramy ze sobą, ale na jakiś dłuższy wyjazd będziemy musieli mu zapewnić opiekę Myśłałam też o hosteliku, ale obawiam się, że to będzie meeega ogromny stres dla kota, sam, wśród obych zwierząt, w małym boksie. Chyba, że źle na to patrzę i wyolbrzymiam sprawę?
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 21:45   #1237
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Koty- część V

Moje panny były same prawie dwa tygodnie, odwiedzane co prawda kilka razy dziennie przez moją mamę ale bez nas w końcu. Po naszym powrocie Krycha odstawiła istne szaleństwo z radości, z czego część udało się ująć na fotkach. Leośka spokojnie jak zawsze z dystynkcją się przywitała i obcałowała małą po buzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCI0545.jpg (78,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCI0546.jpg (63,4 KB, 26 załadowań)
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 21:46   #1238
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty- część V

O hotelach nie mam dobrego zdania... Ciągle słyszę o syfach przywlekanych stamtąd.

Mój kot w desperacji próbuje przetrzepać każdy skrawek mieszkania w poszukiwaniu jedzenia i zajęcia. Po samotnym weekendzie z mebli zostałyby mi troty.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 21:47   #1239
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Dzięki
Mnie znajoma też mówiła, że spokojnie na weekend da radę sam wytrzymać, ale kurczaki- nie mam serca go zostawić samego. Zamiast skupić się na wyjeździe, to martwiłabym się kociaka, u mnie to nie przejdzie. Na weekendy go teściów go zabieramy ze sobą, ale na jakiś dłuższy wyjazd będziemy musieli mu zapewnić opiekę Myśłałam też o hosteliku, ale obawiam się, że to będzie meeega ogromny stres dla kota, sam, wśród obych zwierząt, w małym boksie. Chyba, że źle na to patrzę i wyolbrzymiam sprawę?
Nie masz jakiejś koleżanki, która mogłaby codziennie wpaść na godzinę, żeby nakarmić, pogłaskać i porzucać piłeczkę? Ja bym w życiu nie oddała kota do hosteliku, za agresywnie reaguje na inne zwierzęta i to byłby tylko dodatkowy stres. Jak pierwszy raz ją zostawiałam samą poprosiłam koleżankę, żeby wpadała 2 razy dziennie. Teraz jak wyjeżdżam na 2-3 dni mogę spokojnie ją zostawić samą z zapasem żarełka i nie wygląda na specjalnie pokrzywdzoną
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 21:49   #1240
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Koty- część V

Ojej..ale śliczne dzisiejsze koteczki szczególne głaski dla nowej na wątku Mileczki
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 21:52   #1241
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Anitast Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam goscia pamietacie ta bura koteczke co dokarmialam ???
wrocila , jest bardzo chuda i dzisiaj jest moim gosciem w domu , jezeli uda mi sie uzbierac z napiwkow z hotelu na sterylke dla niej to przed jesienia bym chciala ja wysterylizowac zanim znowu bedzie miec male bo chyba dlatego zniknela , na razie mam 1/3 sumy a trzeba 100 euro
Jaka piękna! Nie dołączy do tamtych

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Anitast Pokaż wiadomość
A moje to tak spia , jak na fotkach , ktore zrobil maz pozno w nocy


Wymiziane?
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 21:52   #1242
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ojej..ale śliczne dzisiejsze koteczki szczególne głaski dla nowej na wątku Mileczki
Jej Wysokość Milka właśnie wróciła ze swojego dworu 3x5m i uprzejmie dziękuje
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 21:54   #1243
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Asiulek87 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie miłośniczki kotów
Kiedyś też miałam ten sam problem z moją kotką. W internecie znalazłam super pomysł
Miejsce zakazane (w tym wypadku blat kuchenny) należy obłożyć folią aluminiową i przykleić na nią sporo mocnej taśmy klejącej Trzeba to zrobić wtedy gdy kot tego nie widzi Spróbuj, powinno zadziałać.
Może z leksza uciążliwe, w końcu z blatu się korzysta na co dzień, ale warto spróbować
Kot nadziany na taką pułapkę pomyśli, iż blat sobie nie życzy by na niego wchodził
Moja kotka uciekała jak poparzona Teraz już w ogóle nie mam z nią problemu. Komendy człowieka działają tylko wtedy gdy jesteśmy w pobliżu. A gdy nas nie ma to kot robi co chce. Więc pomysł z folią i taśmą jest sensowny

A to moja łobuziarska Niunia







http://imageshack.us/photo/my-images...djcie0986.jpg/

Coś się z imageshackiem się pozmieniało, miniaturek nie umiem wrzucić... :-/
Szara? Fajna. Ile ma?

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez sensiblee Pokaż wiadomość
pati991, olenkasz, Suvia, esfira, Malla, Nimfa20

Dzięki za wszystkie rady
Dobry pomysł jest z tym, żeby dodawać trochę wody do mokrej karmy. A jak to nie podziała to po prostu kupię to mleko w proszku, ale i tak zawsze będzie miał miseczkę z wodą
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 21:58   #1244
shirubya
Raczkowanie
 
Avatar shirubya
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 234
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
To i ja pokażę swoje maleństwo

1. Zafąflana 2-3tygodniowa Mileczka. Drugi dzień w domu. Byłam pod takim wrażeniem posiadania takiego kociego dzidziusia, że zasnęłam dopiero o 9 rano. Całą noc bałam się, że ją przygniotę
4. Ja też chcę na Wizaż!
Chyba wszystkie koty uwielbiają kartony Ja też się bałam pierwszą noc, teraz wiem, że jak coś to by mnie prędzej zaaakowała pazurkami W ogóle zastanawiam się czy jest sens kupować kotu legowisko? Ona i tak będzie pewnie spała na kanapie. Akurat pojutrze mają legowiska w biedronce i drapaki.
shirubya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 22:01   #1245
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez shirubya Pokaż wiadomość
No to spróbuję tego Jak wchodzę do kuchni to sama juz zeskakuje z blatu...
Haha mój kot podobny Dodam jej zdjęcia z ostatniego tygodnia, czy półtora
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 22:01   #1246
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Nie masz jakiejś koleżanki, która mogłaby codziennie wpaść na godzinę, żeby nakarmić, pogłaskać i porzucać piłeczkę? Ja bym w życiu nie oddała kota do hosteliku, za agresywnie reaguje na inne zwierzęta i to byłby tylko dodatkowy stres. Jak pierwszy raz ją zostawiałam samą poprosiłam koleżankę, żeby wpadała 2 razy dziennie. Teraz jak wyjeżdżam na 2-3 dni mogę spokojnie ją zostawić samą z zapasem żarełka i nie wygląda na specjalnie pokrzywdzoną
Nie planuję na razie wyjazdu na dłuższy okres czasu. Na jesień mam urlop i chcieliśmy gdzieś wyjechać na 2-4dni. Ze znajomymi jest problem, aby mogli podejść kilka razy dziennie, teściowie i rodzice mieszkają daleko od nas, więc też odpada. Bardziej by nam pasowała opcja, że na czas naszej nieobecności znajomi się do nas wprowadzą i będą z kotem lub kociaka im podrzucimy Bo do hotelu to właśnie nie jestem przekonana...

laisla, ale słodziak

Mój żadnych szkód nie robi, ale każdy kąt w mieszkaniu ma opanowany, chodzi wszędzie, gdzie się wciśnie

A teraz przedstawiam wam mojego mężczyznę
http://img40.imageshack.us/img40/8152/img5791zs.jpg
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 22:02   #1247
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Asiulek87 Pokaż wiadomość
Pierwsze zdjęcie jest moim ulubionym ! Świetnie udało mi się ją uchwycić
Shirubya śliczna kicia Zresztą wszystkie kotki z tego forum są przepiękne! Często tu zaglądam bo lubię was czytać a szczególnie oglądać fotki waszych sierściuchów

Dołączam jeszcze parę foteczek z moją księżniczką
Cudeńko z niej
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 22:02   #1248
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Jej Wysokość Milka właśnie wróciła ze swojego dworu 3x5m i uprzejmie dziękuje

Cytat:
Napisane przez shirubya Pokaż wiadomość
Chyba wszystkie koty uwielbiają kartony Ja też się bałam pierwszą noc, teraz wiem, że jak coś to by mnie prędzej zaaakowała pazurkami W ogóle zastanawiam się czy jest sens kupować kotu legowisko? Ona i tak będzie pewnie spała na kanapie. Akurat pojutrze mają legowiska w biedronce i drapaki.
Moje mimo legowiska cyklicznie zmieniają ulubione miejsca raz jest to sofa, później któraś z poduszek na fotelu, nasze łóżka, lub podczas upału..wanna

21kasia21 dziękuję w imieniu Krystynki
Do tej pory nie odstępują nas na krok abyśmy znowu nie wyjechały, a Krycha ciągle pcha się na kolana.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2012-08-21 o 22:04
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 22:03   #1249
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość

Może chciał się przyciemnić?


Doczytam jutro, jestem zmęczona po pracy, idę spać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-21 12.23.08.jpg (76,0 KB, 24 załadowań)
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 22:10   #1250
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Koty- część V

A to Cham po wyjściu z pieca czy co mu się stało
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 22:11   #1251
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Nie planuję na razie wyjazdu na dłuższy okres czasu. Na jesień mam urlop i chcieliśmy gdzieś wyjechać na 2-4dni. Ze znajomymi jest problem, aby mogli podejść kilka razy dziennie, teściowie i rodzice mieszkają daleko od nas, więc też odpada. Bardziej by nam pasowała opcja, że na czas naszej nieobecności znajomi się do nas wprowadzą i będą z kotem lub kociaka im podrzucimy Bo do hotelu to właśnie nie jestem przekonana...

laisla, ale słodziak

Mój żadnych szkód nie robi, ale każdy kąt w mieszkaniu ma opanowany, chodzi wszędzie, gdzie się wciśnie

A teraz przedstawiam wam mojego mężczyznę
http://img40.imageshack.us/img40/8152/img5791zs.jpg
cukier w kotkach *.* a właściwie w kotku ^^ cudny rudasek
chyba lepiej, żeby kot zostawał u siebie w domu, zawsze to jest jego znajome terytorium ...
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 22:16   #1252
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
(...)

A teraz przedstawiam wam mojego mężczyznę
http://img40.imageshack.us/img40/8152/img5791zs.jpg
Przystojniaczek jakich mało
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-21, 22:24   #1253
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Koty- część V

esfira, laisla- dziękuję w imieniu kociaka
Muszę iść po niego, bo dalej na balkonie siedzi, a to już jego pora do spania
Nie wiem, co on tam widzi, bo ciemno strasznie, ale siłą go do domu zaciągnąć nie można. Potem się poobraża, jak dostanie jedzenie, to jest już ok i idzie grzecznie spać, a więc do dzieła...

Cytat:
chyba lepiej, żeby kot zostawał u siebie w domu, zawsze to jest jego znajome terytorium ...
Też tak myślę, dlatego, jak będzie tak daleko, to będę się zastanawiać, co z młodym zrobić.

Dobrej nocki życzę i uciekam z młodym do śpikowic
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 08:40   #1254
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość


Doczytam jutro, jestem zmęczona po pracy, idę spać
bosk i !!

ale pięknych kotów sie naoglądałam cudne są wszystkie i kituś co chciał na wizaż i biało -rude dostojne panisko ( przez to że mam dziewczynkę biało-rudą dziwie sie że takie osobniki męskie w ogóle występują)

Anitast przekonuj małza - piękniasty ten kituś ale taki smutny i samotny

ja na wyjazdy kociarnie zostawiam w domu, przychodzi ktos karmić, nawet nie wiedziałąm jakie mam odważne koty - dwa dorosłe spokojnie reagowały na karmicieli, a dwa małe były dla człowieków nieuchwytne - chowały sie i nie wychodziły dopóki karmiciele nie wyszli z domu
Biedaki po moim powrocie nie wyłączały silników przez całą dobę
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 11:17   #1255
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
To i ja pokażę swoje maleństwo

1. Zafąflana 2-3tygodniowa Mileczka. Drugi dzień w domu. Byłam pod takim wrażeniem posiadania takiego kociego dzidziusia, że zasnęłam dopiero o 9 rano. Całą noc bałam się, że ją przygniotę
4. Ja też chcę na Wizaż!


4 wymiata

(He, he, Twój avek trochę mnie przeraża- dopiero widziałam Cię na innym wątku )


---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
niedobrzy ludzie, zostawili kota, kara im się należy miauuu!


Gdybym miała 1 kota, raczej byłby wychodzący. Na smyczy oczywiście.


---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
O hotelach nie mam dobrego zdania... Ciągle słyszę o syfach przywlekanych stamtąd.

Mój kot w desperacji próbuje przetrzepać każdy skrawek mieszkania w poszukiwaniu jedzenia i zajęcia. Po samotnym weekendzie z mebli zostałyby mi troty.
No co Ty...?
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 11:26   #1256
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez shirubya Pokaż wiadomość
Chyba wszystkie koty uwielbiają kartony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z (1).jpg (52,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z (2).jpg (54,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z (3).jpg (46,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z (4).jpg (42,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z (5).jpg (40,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z (6).jpg (41,8 KB, 6 załadowań)
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 11:46   #1257
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: Koty- część V

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość

A teraz przedstawiam wam mojego mężczyznę
http://img40.imageshack.us/img40/8152/img5791zs.jpg


Szkoda, że nie mieszkamy blisko siebie

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
A to Cham po wyjściu z pieca czy co mu się stało
Łeb wsadził Siedział u mamy na kolanach i nie wiadomo kiedy.
Mama go dzisiaj umyła, a ten zaraz znowu przymierzał się do pieca
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 11:54   #1258
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Koty- część V

Myślę że to zależy od kota, jeśli stresują go wyjścia z domu, lepiej by w domu został na czas naszej nieobecności, ktoś może doglądać zwierzaka i dawać mu jeść jeśli to wyjazd dłuższy niż weekendowy.
Wg mnie pozostawienie kota samego na 2 dni to nie tragedia, świetnie sobie da radę, troszkę się ponudzi ale nic mu nie będzie, czasem zabieram jednego ze swoich kotów na wyjazd a drugiego zostawiam i zawsze jest w świetnej formie jak wracamy
Teraz będę wyjeżdżała na tydzień i poproszę rodziców i teściów o odwiedzenie kitków z raz dziennie, kuetka jedzonko itp. Shilka pewnie gorzej to zniesie bo to b towarzyski kot ale Mojo nic nie będzie a teściowie nie chcą kotów na tydzień
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 12:27   #1259
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Koty- część V

wiecie, ze mi sie kiedys bure nie podobaly? a teraz przegladam ten watek i tak

moj maluch zabkuje. U dolu jest ciut szczerbaty, wypadaja mu siekacze i wszystko, wszyyystko probuje brac do buzi i przezuwac. Od jakiegos tygodnia budzi mnie kazdego ranka gryzac w nos robi to bardzo delikatnie, zadnego sladu nie ma bron boze, no ale staram sie mu to wybic z glowy, poki co z marnym skutkiem .
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 13:39   #1260
Siejusia
Zadomowienie
 
Avatar Siejusia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 1 838
Dot.: Koty- część V

anitast,może da się przekonać męża do adopcji... Jest piękna...Naturalnie śpiące towarzystwo również. Świetne pozy
shirubya
, genialne ujęcia buraska. Przecudowny kotek.
kasiazabrze, jaka puchata kota!
Asiulek87, kocie wygibaski są cudne
Jakkolwiek, kochana kicia, bardzo podoba mi się jej umaszczenie wewnątrz uszu
laisla, kocham Krysię
Nimfa, Cham w barwach ochronnych

Raz zostawiliśmy Ancika w naszym mieszkaniu, opiekował się nim kolega który kocha koty, mały był taki stęskniony... Non stop miauczał, nie odchodził od nas na krok, nawet nie chciał sam jeść, dopiero jak szłam do kuchni to chrupał. Wiem już z pewnością że nie zostawię go samego. Jest zbyt wrażliwy. Następne wakacje tylko z kotem.

To dziwne zdjęcie Ancijomaka. Odwiedziliśmy męża w pracy i on tak siedział i patrzył co się dzieje za drzwiami. Dopiero jak wrzuciłam zdjęcia na kompa, to zauważyłam że Ancymon jest na nim... duchowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-06-25 16.42.05.jpg (65,3 KB, 35 załadowań)
__________________
http://shootsir.com/
Odświeżenie ulubionego serialu w kilka minut [/CENTER]

Edytowane przez Siejusia
Czas edycji: 2012-08-22 o 13:40
Siejusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.