Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-24, 13:18   #241
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
ja mam czekolade 85% i tez sie nie moge jej najesc. Sprobuje 90%. Uciekam do parku
zjadłam jakieś 3 kostki,może 3,5 i koniec na dzisija słodkiego.

nie bierz portfela-to niczego nie kupisz po drodze
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 08:42   #242
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość
Dziękuję za deserek

Andzya - i Ty się tym nie chwalisz? kiedy jak gdzie? mów mi tutaj o tym dietetyku w fitnes clubie
nie chwalę się bo to nic pewnego

co do diety zgodnej z grupą krwi to mam jakiś taki niechętny stosunek do tego niestety. Niby to ma jakiś tam wpływ,ale hmmm.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 18:42   #243
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

wróciłam z malutką ze szpitala
zmieniamy pediatrę
mam tak wyprany mózg, że ciężko mi myśleć, więc idę odpocząć

czuję że z nerwów jeszcze bardziej schudłam i wyglądam jak szkieletor
od jutra zaczynam budować "siebie"
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 19:39   #244
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
wróciłam z malutką ze szpitala
zmieniamy pediatrę
mam tak wyprany mózg, że ciężko mi myśleć, więc idę odpocząć

czuję że z nerwów jeszcze bardziej schudłam i wyglądam jak szkieletor
od jutra zaczynam budować "siebie"
jejcia,co się stało?

Ja dzisiaj zrobiłam killera z Ewą Chodakowską.Zrobiłam 21 minut i...zrobiło mi się niedobrze w związku z powyższym zaniechałam dalszego ćwiczenia. Ale czując niedosyt zrobiłam jej pierwszy trening i jest git.
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 21:00   #245
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cześc Dziewczynki.

Suzana, co to się stało?!

Ja w weekend znowu szalałam ze słodyczami. np,w godzine zjadłam 12 krowek i ciastko kajmakowe...A to tylko jeden przykład Nie mam wyjścia, muszę się ratwac i zaczęłam już brać chrom. Dzisiaj udało sie nic nie zjeść.

Robie jutro zupę-krem z dyni. Jeszcze nie robiłam. Wie ktoś może czy miąższ usuwam czy zostawiam???
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 21:12   #246
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Suzan czy wszystko w porządku?
Andzya jak nazwa sama mówi za siebie Kiler, to dał w kość - a skąd wzięłaś kilera?
Ewcia - nie martw sie ja dzisiaj miałam awanture po której poszłam do sklepu i wyszukałam ciastek bez mleka, masła i jajek w składzie usiadłam i wrabałam wszystkie na raz
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 21:44   #247
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość
Ewcia - nie martw sie ja dzisiaj miałam awanture po której poszłam do sklepu i wyszukałam ciastek bez mleka, masła i jajek w składzie usiadłam i wrabałam wszystkie na raz
Ech, nie ma to jak słodycze na skołatane nerwy
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 21:56   #248
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość
Suzan czy wszystko w porządku?
Andzya jak nazwa sama mówi za siebie Kiler, to dał w kość - a skąd wzięłaś kilera?
Ewcia - nie martw sie ja dzisiaj miałam awanture po której poszłam do sklepu i wyszukałam ciastek bez mleka, masła i jajek w składzie usiadłam i wrabałam wszystkie na raz

z shape'a Mąż mi kupił ten numer,w którym był. Skalpel mam na komputerze
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 22:21   #249
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

a to niestety tego nie udało mi się tutaj zdobyć

Tak Ewciu - nie ma to jak słodycze na skołatane nerwy - ale jak pomagają...szkoda tylko że całe moje ćwiczenia w dupu przez jeden zły dzień
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 00:15   #250
aniany
Rozeznanie
 
Avatar aniany
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: USA, czasami Polska....
Wiadomości: 606
GG do aniany
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Suzana, co sie stalo ? Mam nadzieje ze nic powaznego, i juz wychodzicie na prosta z malutka !

Slodycze, moja zguba.... pocieszam sie ze nie jem "kupnych" czekolad, batonikow, ciasteczek. Ale jem te ktore upieke w domu, ciasta, muffinki bledne kolo...
Cwicze z Jillian Michaels... ale jakby ktoras z Was miala plik Ewy na komputerze, albo jakis inny dajacy w kosc, prosilabym o podeslanie na maila...
Mam utrudniony dostep do polskiej prasy, i polskich dvds...
aniany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 05:37   #251
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość
Tak Ewciu - nie ma to jak słodycze na skołatane nerwy - ale jak pomagają...szkoda tylko że całe moje ćwiczenia w dupu przez jeden zły dzień
Eeee tam...moja instruktorka powiedziała, że raz na tydzień można sobie zaszaleć Spokojnie, cwiczenia na pewno nie poszły na marne.

Cytat:
Napisane przez aniany Pokaż wiadomość
Suzana,
Slodycze, moja zguba.... pocieszam sie ze nie jem "kupnych" czekolad, batonikow, ciasteczek. Ale jem te ktore upieke w domu, ciasta, muffinki bledne kolo...
Cwicze z Jillian Michaels... ale jakby ktoras z Was miala plik Ewy na komputerze, albo jakis inny dajacy w kosc, prosilabym o podeslanie na maila...
.
Dla mnie pichcenie sobie ciast w domu jest bardziej niebezpieczne niz jak cos sobie kupie...
Fajne są ćwiczenia z Mel B, większy wycisk niz przy Skalpelu E.CH.
http://www.youtube.com/watch?v=rsOwRoaRh4I
np. ten jest na pośladki. ja robiłam cardio, posladki, brzuch, abs, nogi. Daje czadu

Weekend, weekend i po weekendzie...Czas na fitness. Boże, ale mi sie nie chce!!!
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 07:42   #252
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

I już fitness zaliczony

Menu na dzisiaj

1śniadanie
Jogurt natur. z otrębami i garścią suszonych owoców

po treningu 2plastry ananasa

2śniadanie
2 kromki z pasta z makreli (makrela, ogórki kiszone, jajko na twardo, kukurydza, troche twarogu) do tego sałata i 4plastry cukini.

Obiad
krem z dyni (oby był dobry)
sałata z kurczakiem, ananasem, kukurydzą, papryką , garścią makaronu razowego, oliwa i ocet balsamiko.

Podwieczorek
Jabłko

kolacja
serek wiejski z borowką.

Obym się nie złamała!!! Trzymamy kciuki!!!



Ja killera zamówiłam na allegro, dalam 50zł (wiem, przepaciłam) i stwierdziłam, że jednak będę ćwiczyła na fitnessie. Jeśli Mała nie da mi dzisiaj popalić to może wieczorem go włączę i zobaczymy...Jesli Andzya nie dała rady zrobić go do końca to ucieszę sie jeśli zdołam zrobić 20min

W takim razie życze Wam dziewczynki udanego dnia, zero podjadania i ładnego rzeźbienia mięśni

Acha, chciałam wczoraj kupić coś sobie na chłodniejsze dni...O dżizus, ale mam wielkie dup...sko!!! Jak Kim Kardashian rezygnuje ze spodni i będę chodziła w sukienkach do póki nie schudnę. W sukienkach jeszcze jakoś wyglądam....No coż...
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 08:00   #253
DaGaDa
Rozeznanie
 
Avatar DaGaDa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 937
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość
Cześc Dziewczynki.

Ja w weekend znowu szalałam ze słodyczami. np,w godzine zjadłam 12 krowek i ciastko kajmakowe...A to tylko jeden przykład Nie mam wyjścia, muszę się ratwac i zaczęłam już brać chrom. Dzisiaj udało sie nic nie zjeść.
Słuchaj, a może jedyny sposób na Twoje słodycze to ich nie kupować. Spróbuj nie robić żadnych zapasów w domu, a jak idziesz na spacer to nie bierz pieniędzy. Wiesz czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal.
Ja wiem, że jak mam coś słodkiego w domu to prędzej czy później to zjem, a jak nic nie mam to nie ma po co sięgać i już.

[QUOTE=suzana;36135893]wróciłam z malutką ze szpitala
zmieniamy pediatrę
mam tak wyprany mózg, że ciężko mi myśleć, więc idę odpocząć

czuję że z nerwów jeszcze bardziej schudłam i wyglądam jak szkieletor
od jutra zaczynam budować "siebie" [/QUOT]

Mam nadzieję, że już wszystko w pożądku z małą.

U mnie od piątku, dwa razy po 30 min hh i dwa razy wszystkie 8 minutówki. Po za tym spędziłam około 6 godzin w ogrodzie na pieleniu. Jedzenie to różnie, pozwoliłam sobie na odrobinęsłodyczy, ale w porównaniu z tym co potrafiłam zjeść jeszcze kilka miesięcy tego to kropla w morzu. Ogólnie myślę, że było OK. A po za tym jestem przed okresem więc chyba mogę sobie na coś pozwolić .
__________________
wzrost 170 cm

Nie reyzgnuj z celu tylko dlatego, że wymaga on czasu...Czas i tak upłynie...
DaGaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 08:40   #254
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

czesc dziewczyny
wróciłam wczoraj z nieoczekiwanych wakacji - i o dziowo okazało się że nie przytyłam a jadłam mnóstwo pyszności które raczej zgrabnej sylwetcenie nie służa
co prawdaż regularnie biegałam i pływałam ale już dieta to było czyste szaleństwo

od dziś sumiennie biorę się za siebie i walcze z ostatnimi kilogramami
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 09:00   #255
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

dziewczyny nie wiadomo co się stało malutkiej
albo silny odczyn poszczepienny albo zwykła trzydniówka nałożyła się na szczepienie (wyniki były przerażające a podejrzenie z którym pojechałyśmy do szpitala miażdżące)
przy okazji leczenia - a właściwie leżnia - ambulatoryjnego wyszły dwa kwiatki naszej pani pediatry ...
mam nadzieje, że już wszystko jest ok przynajmniej malutka zachowuje się normalnie wyniki ma ładne i już się uśmiecha do nas

dziś jeszcze się ogarniam poszpitalnie, ale jutro siłownia
chociaż zaświtała mi właśnie możliwość strzelenia treningu ramion w domu
wpadnie później nadrobić zaległości w czytaniu
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 09:35   #256
DaGaDa
Rozeznanie
 
Avatar DaGaDa
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 937
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez suzana Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wiadomo co się stało malutkiej
albo silny odczyn poszczepienny albo zwykła trzydniówka nałożyła się na szczepienie (wyniki były przerażające a podejrzenie z którym pojechałyśmy do szpitala miażdżące)
przy okazji leczenia - a właściwie leżnia - ambulatoryjnego wyszły dwa kwiatki naszej pani pediatry ...
mam nadzieje, że już wszystko jest ok przynajmniej malutka zachowuje się normalnie wyniki ma ładne i już się uśmiecha do nas

dziś jeszcze się ogarniam poszpitalnie, ale jutro siłownia
chociaż zaświtała mi właśnie możliwość strzelenia treningu ramion w domu
wpadnie później nadrobić zaległości w czytaniu

Dobrze, że już wszystko wraca do normy, a trening nie zając nie ucieknie, możesz poczekać jeszcze ten jeden dzień. No chyba, że pomoże Ci to w odstresowaniu się.

Mam do Was pytanie, czy któraś z Was posiada grill elektryczny w domu (chodzi mi o taki zamknięty). Zastanawiam się nad czymś takim, ale nie chciałabym wyrzucić pieniędzy w błoto. Jeżeli macie to jak go używacie, co można na nim dobrego zrobić?
__________________
wzrost 170 cm

Nie reyzgnuj z celu tylko dlatego, że wymaga on czasu...Czas i tak upłynie...

Edytowane przez DaGaDa
Czas edycji: 2012-08-27 o 09:41
DaGaDa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 10:03   #257
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

I jestem znowu
Dzisiaj zaczynam systematyczne skakanie na skakance plus 8-minutówki. Pomierzyłam się, zapisałam (brzuch i pupa koszmar!!!) i zobaczę jakie będą efekty. Dopiero teraz mogę ćwiczyć, robię już brzuszki normalne od kilku dni i nic mnie nie boli Strasznie się cieszę, bo stęskniłam się za ćwiczeniami
Diety nie planuję, póki co nie potrafię się powstrzymać od dobrego jedzenia

Ważę 61,2 kg przy 168cm wzrostu
Przed ciążą: 54,6 kg
Cel: 56 kg
Czyli ponad 5 kg do schudnięcia.
Jedziemy
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 12:25   #258
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez DaGaDa Pokaż wiadomość
Dobrze, że już wszystko wraca do normy, a trening nie zając nie ucieknie, możesz poczekać jeszcze ten jeden dzień. No chyba, że pomoże Ci to w odstresowaniu się.

Mam do Was pytanie, czy któraś z Was posiada grill elektryczny w domu (chodzi mi o taki zamknięty). Zastanawiam się nad czymś takim, ale nie chciałabym wyrzucić pieniędzy w błoto. Jeżeli macie to jak go używacie, co można na nim dobrego zrobić?
na odstresowanie stałam godzinę pod gorącym prysznicem, mąż myślał, że zemdlałam, ale małpa dopiero po pół godziny sprawdził czy dycham

ja mam taki grill, dostałam go od mikołaja pod choinkę
dawno go nie używałam, a w sumie nie wiem dlaczego, bo mięsko robi się błyskawicznie - wszelakie - fajne są też warzywa, nawet tosty w nim robiłam
fajnie zamarynować "coś" i wrzucić na niego, jedyny minus przynajmniej przy moim, to długo unoszący się w mieszkaniu zapach grillowania (pomimo wietrzenia)
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 07:28   #259
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

suzanna-a jakie objawy mała miała???
dobrze,że już dobrze

a ja przechodzę załamanie,od 3 tyggodni nie objadam sie słodyczami-wcześniej było to codzienność,myśląłm,że jem w maire ok,fakt,że mało warzyw,ale waga stoi właściwei w miejscu płakac mi się chce i nie mogę już na siebie patzreć i od paru dni mam sklonności do ograniczania jedzenia-którego i tak wcale dużo nie jem
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 09:45   #260
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez aniany Pokaż wiadomość
Cwicze z Jillian Michaels... ale jakby ktoras z Was miala plik Ewy na komputerze, albo jakis inny dajacy w kosc, prosilabym o podeslanie na maila...
Mam utrudniony dostep do polskiej prasy, i polskich dvds...
ja mam na kompie skalpel,ale obawiam się,że mailem się nie zmieści

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
suzanna-a jakie objawy mała miała???
dobrze,że już dobrze

a ja przechodzę załamanie,od 3 tyggodni nie objadam sie słodyczami-wcześniej było to codzienność,myśląłm,że jem w maire ok,fakt,że mało warzyw,ale waga stoi właściwei w miejscu płakac mi się chce i nie mogę już na siebie patzreć i od paru dni mam sklonności do ograniczania jedzenia-którego i tak wcale dużo nie jem
też to mialamprzez 2 miesiące. Teraz jest lepiej,ale moje widełki wagowe są w dalszym ciągu takie same.

Ja dzisiaj pojadę na siłownię,wczoraj udało mi się zrobić 35 minut killera,czyli robię postępy
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 12:48   #261
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
suzanna-a jakie objawy mała miała???
dobrze,że już dobrze

a ja przechodzę załamanie,od 3 tyggodni nie objadam sie słodyczami-wcześniej było to codzienność,myśląłm,że jem w maire ok,fakt,że mało warzyw,ale waga stoi właściwei w miejscu płakac mi się chce i nie mogę już na siebie patzreć i od paru dni mam sklonności do ograniczania jedzenia-którego i tak wcale dużo nie jem
Dygotka, wiem o co chodzi bo ja wczoraj znowu ryczałam przed lustrem. Nie pamietam czy pytałam, ale ile jesteś po porodzie???
Nie wiem czemu nie chudniesz, moze to sprawa zdrowia...???
Ja wczoraj zadzwoniłam do swojego gina. bardzo go lubie i ja dzwonie do niego nawet z przeziębieniem. Powiedziałam mu, że nie chudnę, ze mam problem ze slodyczami, ze mam brzuch jak w 6mc , ze w kółko mam wzdecia, bóle brzucha itp i powiedział, że wie jak mi pomóc, ale najpierw porobimy wszystkie badania. Ide do niego w czwartek i zobaczymy co wymysli, a przyznam szczerze, ze on zawsze potrafił mi pomoc wiec moze i teraz mu sie uda.

Dzisiaj zrobiłam 7 km na biezni przeczytałam, ze dopiero po 20 minutach tłuszcz zaczyna sie spalac wiec postanowiłam przedłużyć trening. Trochee to nudne, ale coż.....

Wczoraj ładnie trzymałam sie diety. Może na obiad zjadłam trochę za duzo kremu z dyni, ale wyszedl przepyszny. I jaki dietetyczny!!!


Dzisiaj menu praktycznie takie jak wczoraj.

Dagotka, a ta dieta south beach to rezygnacja z pieczywa, ziemniaków i mleka??? Moj lekarz zawsze mi mowił zebym tego nie jadła.

Edytowane przez Ewunia_1984
Czas edycji: 2012-08-28 o 12:51
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 19:48   #262
kapukat
Zakorzenienie
 
Avatar kapukat
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 276
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Dygotka - przechodziłam to samo - moja waga po porodzie sie zatrzymala i przez 3 miesiace nic nie dawalo rady, ani dieta ani cwiczenia - potem poszla w dół no i teraz znowu stop zrobila - to wszyustko przez szalejace hormony

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Ewunia jak chcesz to Ci wysle zasady pierwszej fazy - na 14 dni, bo ta opracowałam dla siebie na poczatku ale ze wzgledu na kolki i skaze musialam ja zarzucic
kapukat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 19:56   #263
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Ja dzisiaj strzeliłam skalpel Ewy Chodakowskiej. Moje menu to:

Śniadanie: owsianka z jogurtem naturalnym,żurwainą,rodzy nkami,migdałami.
2śniadanie: winogrona.
Obiad: Kasza gryczana z warzywami(marchewka,seler ,fasolka szparagowa,papryka itd).
Kolacja: serek wiejski z cebulką
W między czasie zjadłam trochę śliwek A teraz idę się popluskać w wannie

zapomniałam dodać,że strzeliłam sobie masaż bańką chińską na uda i tyłek
__________________
Run Girl Run !

Edytowane przez andzya
Czas edycji: 2012-08-28 o 20:28
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 20:49   #264
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez kapukat Pokaż wiadomość

[/COLOR]Ewunia jak chcesz to Ci wysle zasady pierwszej fazy - na 14 dni, bo ta opracowałam dla siebie na poczatku ale ze wzgledu na kolki i skaze musialam ja zarzucic
A poproszę

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj strzeliłam skalpel Ewy Chodakowskiej. Moje menu to:

Śniadanie: owsianka z jogurtem naturalnym,żurwainą,rodzy nkami,migdałami.
2śniadanie: winogrona.
Obiad: Kasza gryczana z warzywami(marchewka,seler ,fasolka szparagowa,papryka itd).
Kolacja: serek wiejski z cebulką
W między czasie zjadłam trochę śliwek A teraz idę się popluskać w wannie

zapomniałam dodać,że strzeliłam sobie masaż bańką chińską na uda i tyłek
I Ty nie umierasz z głodu???!!! Jest tu chociaż 1000kacl??? Też bym chciała tak jeść!!!
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 21:38   #265
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Więc tak,rano się zważyłam i się wkurzyłam,potem zjadłam śniadanie i zrobiłam killera i waga pokazała mniej-co mnie usatysfakcjonowało....

ja juz wazyłam o 2 kg mniej niż aktualnie,ale nie wiem skąd te kg!!przeciez słodkości nie jem!!a przynajmniej nie takie ilości...

Ewunia-jestem 9 mcy po porodzie,a brzuchol w wymiarach mam taki jak u Ciebie w podpisie.

w south beach nie je się pieczywa,owoców,słodkości itp itd przez max 14 dni,ale można krócej lub można zacząć od drugiej fazy od razu

andzya-ja niestety skalpela nie mam,a przydałoby mi się coś mniej zabójczego niż killer,ael jakbym robiła tak 3x w tyg to myślę,że szybko kondycja by mi wrócila

andzya-faktycznie-Ty straaasznie mało jesz-padłabym z glodu przy takiej ilości i częstotliwości jedzenia

dobrej nocy
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2012-08-29 o 07:27
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 21:53   #266
lineczka8631
Raczkowanie
 
Avatar lineczka8631
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 31
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Dziewczyny ja zaczelam od dzisiaj MŻ i mam nadzieje że mi się uda. Juz raz schudlam na tym wiec licze że tym razem tez tak będzie i schudne te 10 kg trzymajcie kciuki
__________________
Wiek:26 lat
wzrost:168 cm
Jest 73 kg
Cel 62 kg
12.11.2012 zaczynam
73kg->
www.lineczkacloset.blogsp ot.com
lineczka8631 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 08:38   #267
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cytat:
Napisane przez Ewunia_1984 Pokaż wiadomość


I Ty nie umierasz z głodu???!!! Jest tu chociaż 1000kacl??? Też bym chciała tak jeść!!!
Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
andzya-faktycznie-Ty straaasznie mało jesz-padłabym z glodu przy takiej ilości i częstotliwości jedzenia

dobrej nocy
jest tutaj "chociaż 1000 kcal",jest znacznie więcej,ale ten dzień rzeczywiście nie jest dobrym przykładem,miałam mnóstwo roboty przy Małym,a mało czasu na to,żeby porządnie zjeść
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 08:40   #268
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Cześć Dziewczynki.
Ja już po fitnessie-godzinka bieżni (7km) 15 minut pośladki, 15minut brzuch. Ech, a sadełko dalej skacze...

Zastanawiam się czy nie zrezygnować z pieczywa i nabiału, tak jak kiedys... ZObacze co mi jutro lekarz powie.

Manu na dzisiaj

1śniadanie
Jogurt natur. z otrębami i garśćią suszonych owoców
po treningu połowa serka wiejskiego z odrobiną malin.

2śniadanie
2kromki chleba z pastą z makreli (makrela, ogórek kiszony, kukurydza, 50g twarogu chudego) Do tego sałata i 4 plastry cukinii

Obiad
Talerz kremu z dyni z kawałkami kurczaka i pestkami dynii.

Podwieczorek
jabłko

Kolacja
serek wiejski z borówkami amerykańskimi


Lineczka, co to jest MŻ???

Andzya, a jesteś w stanie okreslić mniej wiecej ile kalorii ma moje dzisiejsze menu?

Edytowane przez Ewunia_1984
Czas edycji: 2012-08-29 o 08:42
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 08:43   #269
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

andzya-a ja myslałam,ze tak mało codziennie jadasz u mnie tez czesto nawet mało jedzenia bo mała ne pozwala zjesc-aktualnie kawe pije od 2 godzin bo smyk usnał na mnie a glodna jak wilk jestem juz...

ewunia poprosze o przepis na ten krem z dyni-bo dobry jest??
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2012-08-29 o 08:51
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 08:47   #270
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Razem raźniej. Ćwiczące młode mamy.

Ewunia,jestem w stanie.Zaraz to sprawdzę

Na moje oko,oczywiście zaokrąglając bo nie znam proporcji,około 1200 kcal.
__________________
Run Girl Run !

Edytowane przez andzya
Czas edycji: 2012-08-29 o 08:48
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.