Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-27, 22:21   #1261
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
szczerze to nie wiem. na pewno może wywoływać chrapanie (choć nie musi), mogą powodować widoczne na zewnątrz przekrzywienie nosa i utrudniać oddychanie.
Rozumiem. A Twój TŻ ma jakieś problemy poza chrapaniem? Jeśli tylko chrapanie ma, to ja w sumie rozumiem go, że nie chce się decydować na operację. Operacja to operacja. Sama bym robiła wszystko, byle jej uniknąć. Nie lubię ingerencji w moje ciało

Cytat:
Napisane przez bialaRoza Pokaż wiadomość
Źle się wyraziłam. Do lekarza poszedł, ma skierowanie. Ale za nic w świecie nie mogę go zmusić do samej operacji... On uważa, że jak oddycha przez buzię to jest wszystko ok
No to jest w błędzie… Może niech mu lekarz wyjaśni jak bardzo to jest szkodliwe?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 22:22   #1262
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Aaaa ja myślałam, że w gry komputerowe, czy playstation
Ja na gitarze w ogóle nie umiem, nie mam słuchu za grosz
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 22:24   #1263
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez Charlotte1103 Pokaż wiadomość
mi chodzilo o gitare ale w nfs tez bym pograla

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

ja nie mam koordynacji ruchowej i ciezko mi progi zmieniac i przekaldac palce na gryfie

No, ja też mam problem z tą koordynacją, bo ledwo daję rade w guitar hero na xboxie xD Za to mój Tż to mistrz
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 22:25   #1264
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Black baaardzo lubię tę piosenkę

a mój chłop właśnie na odwrót dziewczyny! o dziecku na razie nic nie wspomina, za to na temat ślubu chętnie pogada...

i dobrze, bo oboje doszliśmy do wniosku że najrozsądniejszy czas na dziecko będzie po ukończeniu moich studiów
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 22:30   #1265
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

U mnie też było "skończysz studia i będziemy myśleć" - dobrze, że już skończyłam
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 22:35   #1266
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

No ja muszę ponarzekać na mojego, bo ostatnio jakieś zgrzyty małe między nami, mam nadzieję, że będzie lepiej... Nic strasznego, po prostu jakoś nie umiem się odnaleźć do końca w tym związku, chyba mam gorsze dni, nie wiem z czego to wynika...
A może właśnie wiem, przez to jego wycofywanie się z tego co do mnie mówi o wspólnej przyszłości nie czuję się tak pewnie jak dawniej, do tego unikam czułości i seksu... Tak jest od miesiąca i myślę, że to przez to, bo wtedy była taka kłótnia o to jego gadanie...

Kocham go, bardzo, tylko czuję się tak niepewnie ostatnio i trochę zżera mnie ta sytuacja Muszę z nim znów pogadać na spokojnie i powiedzieć dlaczego jest jak jest...

Nie wymuszałam na nim nigdy zaręczyn, ślubu, czy dziecka, sam gadał, sam mnie nakręcał, a teraz się strasznie wykręca i czuję się zagubiona...
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100

Edytowane przez Black Cashmere
Czas edycji: 2012-08-27 o 22:40
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 22:37   #1267
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

ja się kiedyś uczyłam grać na gitarze xD ale jak moja gitarka nie wystarczała to przestałam bo nie miałam kasy na nową
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 22:38   #1268
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

dziewczyny, potrzebuję rady

Mam taki kolor ścian w pokoju: http://www.google.pl/imgres?q=%C5%BC...:11,s:16,i:171
do tego czerwone firany-makarony i czerwoną lampę fikuśną dość, oraz przy gniazdkach namalowane czerwoną farbą takie kłącza z liśćmi z szablonu.
no i zamawiam obraz nad łóżko. Mam zieloną kanapę.
http://www.sxc.hu/pic/m/m/me/mehere/...d-in-a-box.jpg ten będzie pasował?
chyba tak, co? najwyżej dokupię zasłony zielone albo w innym kolorze, to jeszcze do przemyślenia...

a mój TŻ mechanik z zawodu, grzebał dzisiaj z kumplami przy samochodzie i tak namieszali że teraz odpalić nie chce nie wiedziałam czy mam się śmiać, czy płakać
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!


Edytowane przez Kisame
Czas edycji: 2012-08-27 o 22:39
Kisame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 22:39   #1269
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
No ja muszę ponarzekać na mojego, bo ostatnio jakieś zgrzyty małe między nami, mam nadzieję, że będzie lepiej... Nic strasznego, po prostu jakoś nie umiem się odnaleźć do końca w tym związku, chyba mam gorsze dni, nie wiem z czego to wynika...
Może macie jakiś taki kryzys przejściowy, my z TŻtem też mieliśmy takie 2 tygodnie, gdzie nie było fajnie, ale minęło
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 22:48   #1270
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez Kisame Pokaż wiadomość
dziewczyny, potrzebuję rady

Mam taki kolor ścian w pokoju: http://www.google.pl/imgres?q=%C5%BC...:11,s:16,i:171
do tego czerwone firany-makarony i czerwoną lampę fikuśną dość, oraz przy gniazdkach namalowane czerwoną farbą takie kłącza z liśćmi z szablonu.
no i zamawiam obraz nad łóżko. Mam zieloną kanapę.
http://www.sxc.hu/pic/m/m/me/mehere/...d-in-a-box.jpg ten będzie pasował?
chyba tak, co? najwyżej dokupię zasłony zielone albo w innym kolorze, to jeszcze do przemyślenia...

a mój TŻ mechanik z zawodu, grzebał dzisiaj z kumplami przy samochodzie i tak namieszali że teraz odpalić nie chce nie wiedziałam czy mam się śmiać, czy płakać
ale masz kolorowo zasłonki proponowałabym w kolorze niebieskim jak ma może papuga, żeby był jakiś kontrast Ale to zależy jak Ty się z tym czujesz. Dla mnie to chyba za dużo mocnych kolorów w jednym pomieszczeniu

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
Może macie jakiś taki kryzys przejściowy, my z TŻtem też mieliśmy takie 2 tygodnie, gdzie nie było fajnie, ale minęło
To, że to kryzys przejściowy to pewne, tylko nie wiem jak z tego wybrnąć i przy okazji wyleczyć się z własnego dołka, jak Tż'owi to wszystko wyłożyć w jak najprostszym jezyku i dać do zrozumienia co mnie boli, skoro faceci są czasem tak niekumaci...
A próbowałam już mu mówic, tylko ja nerwus jestem i płaczka jak przyjdzie co do czego, gdy się zdenerwuje ;\
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 22:50   #1271
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Też jestem płaczka straszna. Musicie porozmawiać i tyle przejdzie Wam na pewno
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 22:53   #1272
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
Też jestem płaczka straszna. Musicie porozmawiać i tyle przejdzie Wam na pewno
Oby jak najszybciej było jak dawniej.
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 22:59   #1273
Charlotte1103
Zakorzenienie
 
Avatar Charlotte1103
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ONA/DWR
Wiadomości: 8 954
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

a moj wlasnie mi robi wywody ze wole mieszkac z kumpela i kolega niz z nim...
__________________
A.
Charlotte1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 23:01   #1274
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
ale masz kolorowo zasłonki proponowałabym w kolorze niebieskim jak ma może papuga, żeby był jakiś kontrast Ale to zależy jak Ty się z tym czujesz. Dla mnie to chyba za dużo mocnych kolorów w jednym pomieszczeniu

no wieeem sama nie wiem co mi odbiło że wybrałam taką mocną żółć, później stwierdziłam że do tego koloru tylko czerwień pasuje i kupiłam makarony i lampę... a łóżko mam od kilku lat no i to jedyna zieleń w pokoju. I teraz wymyśliłam że jak już mam taki misz masz to papugi brakuje i zasłon w innym kolorze.
No bo co innego wymyślę?
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 23:04   #1275
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Black ja też jestem nerwus i płaczka... ale to tylko świadczy o tym, że są w nas emocje i nam zależy mój na szczęście ma do mnie anielską cierpliwość i jak zaczynam płakać to mu serce mięknie i mnie przytula a jak krzyczę to on mi odkrzyknie i się uspokajam xD jakoś tak wychodzi, że wtedy ja go uciszam a nie on mnie ale mimo to lepiej rozmawiać, płakać, krzyczeć, znowu rozmawiać... niż milczeć i dusić wszystko w sobie
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 23:11   #1276
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez Kisame Pokaż wiadomość
no wieeem sama nie wiem co mi odbiło że wybrałam taką mocną żółć, później stwierdziłam że do tego koloru tylko czerwień pasuje i kupiłam makarony i lampę... a łóżko mam od kilku lat no i to jedyna zieleń w pokoju. I teraz wymyśliłam że jak już mam taki misz masz to papugi brakuje i zasłon w innym kolorze.
No bo co innego wymyślę?
A nie możesz np. na łóżko położyć jakiejś narzuty? I przez to zmienić trochę jego kolor?
Rozumiem Twój problem, bo ja teraz stoję przed dylematem pomalowania 3 pomieszczeń (2 pokoje+korytarz) i nie chce, żeby było monotonnie w nich i żeby każde pomieszczenie miało to coś, a kolory pasowały do mebli, podłóg, itd No i jeszcze wybór płytek do łazienki, mały koszmarek Po avie widzę, że lubisz kolory

Charlotte
, a czemu go tak nagle wzięło na żale z tego powodu?

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Black ja też jestem nerwus i płaczka... ale to tylko świadczy o tym, że są w nas emocje i nam zależy mój na szczęście ma do mnie anielską cierpliwość i jak zaczynam płakać to mu serce mięknie i mnie przytula a jak krzyczę to on mi odkrzyknie i się uspokajam xD jakoś tak wychodzi, że wtedy ja go uciszam a nie on mnie ale mimo to lepiej rozmawiać, płakać, krzyczeć, znowu rozmawiać... niż milczeć i dusić wszystko w sobie
U nas jest tak samo, ile to razy mu prawie, że smarkałam w koszulkę i mazałam rozmazanym tuszem po białym podkoszulku, a on do mnie "Już dobrze moja laleczko", itp. Tylko ja ostatnio nie umiem się do tego jakoś zabrać, jutro z nim pogadam, bo kurde no, ileż można?
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 23:11   #1277
Charlotte1103
Zakorzenienie
 
Avatar Charlotte1103
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ONA/DWR
Wiadomości: 8 954
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

aaa bo kumplei mowil ze nie pyli mu sie 2 chat oplacac [w namsie i we wro] a teraz mi sie zali ze bedzie musial przeplacac bo bedzie szukac osobnego a nie z nami. a tak naprawde chodzi mu tylko o tego kolege i chce mnie pilnowac
__________________
A.
Charlotte1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 23:13   #1278
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
A nie możesz np. na łóżko położyć jakiejś narzuty? I przez to zmienić trochę jego kolor?
Rozumiem Twój problem, bo ja teraz stoję przed dylematem pomalowania 3 pomieszczeń (2 pokoje+korytarz) i nie chce, żeby było monotonnie w nich i żeby każde pomieszczenie miało to coś, a kolory pasowały do mebli, podłóg, itd No i jeszcze wybór płytek do łazienki, mały koszmarek Po avie widzę, że lubisz kolory
mogę położyć narzutę, pewnie. Ale co proponujesz? Bo ja już nie mam pomysłów a jutro powinnam zdecydować się na obraz

Ja też jestem płaczliwa bardzo, wszystko biorę sobie do siebie itp. No a mój TŻ nie cierpi momentów kiedy płaczę przez niego i wtedy włącza mu się coś że zamiast mnie uspokoić próbuje odwrócić kota ogonem i zwalić winę na mnie... ehh i to powoduje jeszcze większy smutek u mnie.
Ale po chwili przemyśli, i jednak przytuli. Ale słowo PRZEPRASZAM rzaaadko z siebie wydusi. Tylko w poważnych sprawach Ci faceci...
A jeśli ja się zdenerwuję i zacznę krzyczeć to on zamiast mnie uspokoić, wstrząsnąć mną, krzyknąć to totalnie mnie ignoruje albo strzela focha
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 23:17   #1279
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez Kisame Pokaż wiadomość
mogę położyć narzutę, pewnie. Ale co proponujesz? Bo ja już nie mam pomysłów a jutro powinnam zdecydować się na obraz

Ja też jestem płaczliwa bardzo, wszystko biorę sobie do siebie itp. No a mój TŻ nie cierpi momentów kiedy płaczę przez niego i wtedy włącza mu się coś że zamiast mnie uspokoić próbuje odwrócić kota ogonem i zwalić winę na mnie... ehh i to powoduje jeszcze większy smutek u mnie.
Ale po chwili przemyśli, i jednak przytuli. Ale słowo PRZEPRASZAM rzaaadko z siebie wydusi. Tylko w poważnych sprawach Ci faceci...
A jeśli ja się zdenerwuję i zacznę krzyczeć to on zamiast mnie uspokoić, wstrząsnąć mną, krzyknąć to totalnie mnie ignoruje albo strzela focha
Mój na szczęście przeprasza i to często.

Masz jak cyknąć fotę pokoju? Jakiego koloru masz resztę mebli i podloge, to mnie jeszcze ciekawi


Mimo wszystko czerwony, żółty i niebieski to kolory podstawowe, więc efekt może być ciekawy, ja bym poszukała mocno niebieskiej narzuty/kocyka i na to żółta i czerwona poduszka może? Lepiej to będzie pasować do obrazu niż zielone łóżko. Też mam aktualnie zielone łóżko i szlag mnie trafia przez nie, ale już niedługo
Poniżej kilka zdjęć, na których są te 3 kolory.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (12,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mkj.jpg (30,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JB052_01b_Colourful_red_decor_in_modern_living_room_with_blue_sofa_and_red_and_yellow_cushions_t.jpg (25,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kj.jpg (43,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n.jpg (47,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg colour-blocked-dining-room.jpg (136,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg inspirational-natural-red-yellow-blue-living-room.jpg (103,1 KB, 2 załadowań)
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100

Edytowane przez Black Cashmere
Czas edycji: 2012-08-27 o 23:36
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 23:33   #1280
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
Mój na szczęście przeprasza i to często.

Masz jak cyknąć fotę pokoju? Jakiego koloru masz resztę mebli i podloge, to mnie jeszcze ciekawi
Mam panele mniej więcej coś w tym stylu http://www.google.pl/imgres?q=panele...,r:3,s:84,i:15
meble mniej więcej w takim odcieniu http://www.sofixmeble.pl/html/produc...ges/big/76.jpg

kanapa w takim stylu http://www.google.pl/imgres?q=kanapa...r:7,s:75,i:336
w takim kolorze http://www.google.pl/imgres?q=jasny+...:12,s:15,i:157

nie mam za bardzo jak zrobić zdjęć

edit. dzięki !! faktycznie, zamówię papugę i zrobię łóżko tak jak proponujesz + mam małą wnękę gdzie chciałam położyć tapetę, więc poszukam niebieskiej
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!


Edytowane przez Kisame
Czas edycji: 2012-08-27 o 23:43
Kisame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 23:42   #1281
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość


U nas jest tak samo, ile to razy mu prawie, że smarkałam w koszulkę i mazałam rozmazanym tuszem po białym podkoszulku, a on do mnie "Już dobrze moja laleczko", itp. Tylko ja ostatnio nie umiem się do tego jakoś zabrać, jutro z nim pogadam, bo kurde no, ileż można?
dokładnie identyko a jak go przepraszałam za wybrudzenie koszulki xD to mi mówił, że mam się nie przejmować bo gdyby mu zależało na koszulce to by mnie nie przytulał i nie pocieszał
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 23:50   #1282
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez Kisame Pokaż wiadomość
Mam panele mniej więcej coś w tym stylu http://www.google.pl/imgres?q=panele...,r:3,s:84,i:15
meble mniej więcej w takim odcieniu http://www.sofixmeble.pl/html/produc...ges/big/76.jpg

kanapa w takim stylu http://www.google.pl/imgres?q=kanapa...r:7,s:75,i:336
w takim kolorze http://www.google.pl/imgres?q=jasny+...:12,s:15,i:157

nie mam za bardzo jak zrobić zdjęć
Wcześniejszy post edytowałam jak coś, zerknij

Moja siostra ma taką kanapę, tylko niebiesko pomarańczową i podobny kolor mebli

Jestem za niebieską narzutą. Ale wiadomo, to nie takie łatwe znaleźć coś odpowiedniego. Nawet spodobało mi się połączenie żółty, czerwony i niebieski Można też przykryć białym kocykiem i wtedy masz żółto czerwony pokój z niebieskim akcentem w roli piór papugi

Nie jestem wyrocznią jeśli chodzi o dekorowanie wnętrz (a szkoda, miałabym mniej problemów ), ale obraz i tak bym brała, a potem zastanowiła się nad łóżkiem do końca jak już będzie na ścianie

---------- Dopisano o 00:50 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
dokładnie identyko a jak go przepraszałam za wybrudzenie koszulki xD to mi mówił, że mam się nie przejmować bo gdyby mu zależało na koszulce to by mnie nie przytulał i nie pocieszał
No mój też wtedy jest taki kochany Nie no, jutro rozmowa, bo się wkurzam już bardziej na siebie niż na niego...

Kisame
, cieszę się, że choć trochę pomogłam. Super pomysł z tą wnęką!
Tu masz tapety w kilku odcieniach niebieskiego:
http://allegro.pl/alle-tapety-pl-met...560821785.html
albo
http://allegro.pl/e-tapety-pl-eksklu...525571923.html

Z tym, że jestem za mocniejszymi odcieniami, niż pastelowy niebieski, czy delikatny turkusik w Twoim wypadku
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 00:00   #1283
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

jeszcze raz dzięki za pomoc ale to będę musiała na spokojnie pojechać i popatrzeć, bo na allegro to nie ma co kilka razy już się na nich przejechałam.

idę spać, dobrej nocy dziewczyny
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 00:08   #1284
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez Kisame Pokaż wiadomość
jeszcze raz dzięki za pomoc ale to będę musiała na spokojnie pojechać i popatrzeć, bo na allegro to nie ma co kilka razy już się na nich przejechałam.

idę spać, dobrej nocy dziewczyny
Dobranoc!

Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego w marketach budowlanych. Malowanie odpada? Jak coś to może tapeta podkładowa i na to farba.
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 07:26   #1285
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Black - pogadajcie, to na pewno pomoże i będzie ok

Właśnie kupiłam gierkę dla TŻta. Odbiór w Pzn także będzie miał co robić z kolegami

W ogóle to kumpele mnie wystawiły Od miesiąca mamy kupione bilety do Wwy, taki babski wypad. TŻ dogadał się z kolegami i w tym czasie przyjeżdzają do nas, z noclegiem. One sę wycofały i zostałam na lodzie
Jak mnie ciotka przygarnie to jadę sama. A jak nie to muszę się gdzieś podziać
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 08:02   #1286
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Behind ale lipa przyjeżdżaj, przyjeżdżaj w końcu w Wawie też są koleżanki
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 08:03   #1287
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
My graliśmy przed chwilą w Need for Speed
lubiłam tą grę kiedyś

Behind rozmawiałaś z Tż?
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 08:07   #1288
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Behind ale lipa przyjeżdżaj, przyjeżdżaj w końcu w Wawie też są koleżanki
Dlatego właśnie chcę jechać Dziś będę dzwonić do ciotki czy mogę u niej przenocować.
Cytat:
Napisane przez el amor
Behind rozmawiałaś z Tż?
Byłam w domu przed 19. Taka zadowolona, z winkiem Jem kolację, a tu dzwoni kumpela czy mogą wpaść zobaczyć jak mieszkamy. No i z rozmowy nici Ale dziś nie mam ang także wrócę o ludzkiej porze i po obiadku już nam nic nie przeszkodzi
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 08:21   #1289
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
Też jestem płaczka straszna. Musicie porozmawiać i tyle przejdzie Wam na pewno
a ze mnie jaka jest płaczka całą niedzielę przepłakałam..

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Black - pogadajcie, to na pewno pomoże i będzie ok

Właśnie kupiłam gierkę dla TŻta. Odbiór w Pzn także będzie miał co robić z kolegami

W ogóle to kumpele mnie wystawiły Od miesiąca mamy kupione bilety do Wwy, taki babski wypad. TŻ dogadał się z kolegami i w tym czasie przyjeżdzają do nas, z noclegiem. One sę wycofały i zostałam na lodzie
Jak mnie ciotka przygarnie to jadę sama. A jak nie to muszę się gdzieś podziać
mówiłaś o tym,nie ładnie z ich srony.Mam nadzieję,że mimo to będziesz się świetnie bawiła

Maria wszystkiego najlepszego,100 lat

u mnie nic nowego z tz zobaczę się dopiero w piątek na weekend bo mam trochę spraw do załatwienia.Ale za to jutro kupuję mu prezent na urodziny,i w piątek oblewamy jego ćwierć wieku
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-28, 08:25   #1290
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
a ze mnie jaka jest płaczka całą niedzielę przepłakałam..
Czasem trzeba sobie popłakać..od razu lżej się robi
Cytat:
Napisane przez martusia205
mówiłaś o tym,nie ładnie z ich srony.Mam nadzieję,że mimo to będziesz się świetnie bawiła
Też mam taką nadzieję

Maria - sto lat i spełnienia marzeń!
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.