Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-01, 12:26   #3421
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Też nie znoszę drących sie dzieci i głupich agresywnych mamusiek, sama mam małe dzieci i.. jakoś jestem nad nimi w stanie zapanować na tyle, że spokojnie wspólnie robimy zakupy albo załatwiamy sprawy w urzędzie lub banku.
Po za tym rozumiem jak ktoś nie lubi dzieci i chce iść do kina lub restauracji w spokoju.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 12:29   #3422
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;36254974] taaa... pamiętam. Sama zabrałam w tym głos,bo rówież nie lubię rozwydrzonych dzieciaków (co nie jest równoznaczne z tym, że w ogóle nie lubię dzieci i nigdy nie chcę ich mieć). Jednak tych uprzykrzających mi życie po prostu nie potrafię znieść, a niestety znam dużo takich i w większości jest to wina wychowania (chociaż wiadomo nie zawsze, czasem się nie da), bo mamusia najpierw chucha dmucha, a potem sobie już rady dać nie może i totalnie olewa to całe wychowanie...[/QUOTE]

też widziałam te komentarze u maxi ona coś mówiła o krzyczących bachorach latających po sklepie- a mamuśki tak poczuły się dotknięte, że mówiły że 'dla mnie to chwila spokoju, kiedy dziecko mogę puścić swobodnie w sklepie, w którym robie zakupy' zupełnie jakby chodziło o wypuszczenie konia na wybieg dla mnie głupota, przecież tyle szkód te dzieci mogą zrobić... Pamiętam sytuację, że matka nie dopilnowała swojego dziecka - a dziecko otworzyło kreta (tego do czyszczenia rur) i zjadło ten proszek.


Trochę rozsądku mamuśki

Poza tym jak dziecko zachowuje się okropnie, krzyczy, beczy- to chyba warto coś z tym zrobić a nie ignorować, bo może niektórzy nie mają na zakupy w takiej atmosferze?

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Też nie znoszę drących sie dzieci i głupich agresywnych mamusiek, sama mam małe dzieci i.. jakoś jestem nad nimi w stanie zapanować na tyle, że spokojnie wspólnie robimy zakupy albo załatwiamy sprawy w urzędzie lub banku.
Po za tym rozumiem jak ktoś nie lubi dzieci i chce iść do kina lub restauracji w spokoju.
Podziwiam Cię za to ! oby więcej takich kobiet (mam) jak Ty
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 12:32   #3423
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Rossonera Pokaż wiadomość
Natknęłam się kiedyś na tą pierwszą i odniosłam wrażenie, że ma coś nie tak z głową... A ta druga jest już sławna Z pewnością nieraz zagościła na wiocha.pl. Z jednej strony mnie to śmieszy, a z drugiej przeraża.
gazetka z RossmannU rzONdzi.
btw, mam wrazenie, ze to siostry, serio.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 15:49   #3424
Zichrija
Przyczajenie
 
Avatar Zichrija
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 20
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Też nie znoszę drących sie dzieci i głupich agresywnych mamusiek, sama mam małe dzieci i.. jakoś jestem nad nimi w stanie zapanować na tyle, że spokojnie wspólnie robimy zakupy albo załatwiamy sprawy w urzędzie lub banku.
Po za tym rozumiem jak ktoś nie lubi dzieci i chce iść do kina lub restauracji w spokoju.
I tutaj najbardziej mamusie zabolało to, że Cremik wspomniała o tym, że w UK istnieją knajpki, do których nie można wejść z dziećmi. Bo to wg nich dyskryminacja... Typowy przykład "od-pieluszkowego zapalenia mózgu"...
Zichrija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 16:01   #3425
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Zichrija Pokaż wiadomość
I tutaj najbardziej mamusie zabolało to, że Cremik wspomniała o tym, że w UK istnieją knajpki, do których nie można wejść z dziećmi. Bo to wg nich dyskryminacja... Typowy przykład "od-pieluszkowego zapalenia mózgu"...
Bardzo dobrze że takie istnieją. Jak pierwszy raz zawitałam tutaj do pubu to byłam w ciężkim szoku. W Polsce raczej jest to miejsce na spokojne piwko ze znajomymi, tutaj często trzeba przekrzykiwać się ze zgrają dzieci jak w McDonaldzie.
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 16:25   #3426
Zichrija
Przyczajenie
 
Avatar Zichrija
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 20
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze że takie istnieją. Jak pierwszy raz zawitałam tutaj do pubu to byłam w ciężkim szoku. W Polsce raczej jest to miejsce na spokojne piwko ze znajomymi, tutaj często trzeba przekrzykiwać się ze zgrają dzieci jak w McDonaldzie.

Również uważam, że jest to bardzo dobry pomysł. I pomijając już nawet kwestię tego, że ktoś chce w spokoju piwko wypić- moim zdaniem pub, w którym dorośli piją alkohol nie jest miejscem dla dzieci...
W Polsce z tego co wiem też szykują się zmiany w tym zakresie- u mojej znajomej w dość dużym klubie z kilkoma salami jedna od przyszłego roku ma być zagospodarowana właśnie dla samych dorosłych. A dla pocieszenia wszystkich matek Polek zbulwersowanych tym faktem- jedna jest przystosowana właśnie specjalnie dla rodziców z dziećmi gdzie znajduje się kącik z zabawkami itp.
__________________
...one who's inspired is the one who inspires....
Zichrija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 16:46   #3427
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Zichrija Pokaż wiadomość
Również uważam, że jest to bardzo dobry pomysł. I pomijając już nawet kwestię tego, że ktoś chce w spokoju piwko wypić- moim zdaniem pub, w którym dorośli piją alkohol nie jest miejscem dla dzieci...
W Polsce z tego co wiem też szykują się zmiany w tym zakresie- u mojej znajomej w dość dużym klubie z kilkoma salami jedna od przyszłego roku ma być zagospodarowana właśnie dla samych dorosłych. A dla pocieszenia wszystkich matek Polek zbulwersowanych tym faktem- jedna jest przystosowana właśnie specjalnie dla rodziców z dziećmi gdzie znajduje się kącik z zabawkami itp.
Nie wiem, ale wątpię, żeby te mamuśki siedziały w swojej salce, skoro są przecież MATKAMI. I co, one nie mogę iść do tej drugiej? To dyskryminacja! Ja jestem mamą! Pierwszą i jedyną, i jedyną słuszną na świecie!

Kiedyś oglądałam dokument o francuskim modelu rodziny (tak, model z XXIw.), gdzie mówili, że dziecko zna swoje miejsce w hierarchii rodziny - czyli na jej końcu. I tam nie ma wchodzenia na głowę, ma się pilnować i nie zgubić. Jasne jest, że to spora generalizacja i na pewno nie 100% rodzin we Francji to praktykuje (podejrzewam, że mniej niż pół... A szkoda). Ale i tak mam wrażenie, że tylko polskie mamusie są takie szurnięte.

Podglądam sobie twittera jednej z moich ulubionych polskich blogerek, która napisała, że (nie będę w pełni cytować, z szacunku dla niej ) nie ma ochoty oglądać polskich youtubowiczek, bo gadają bez sensu i nie po polsku (coś a'la 'perfum', 'ubiore spodnie' .__.).

Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-01, 17:05   #3428
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;36254974] taaa... pamiętam. Sama zabrałam w tym głos,bo rówież nie lubię rozwydrzonych dzieciaków (co nie jest równoznaczne z tym, że w ogóle nie lubię dzieci i nigdy nie chcę ich mieć). Jednak tych uprzykrzających mi życie po prostu nie potrafię znieść, a niestety znam dużo takich i w większości jest to wina wychowania (chociaż wiadomo nie zawsze, czasem się nie da), bo mamusia najpierw chucha dmucha, a potem sobie już rady dać nie może i totalnie olewa to całe wychowanie...[/QUOTE]
Otóż to.

Współczuję Cremikowi, naprawdę chore jazdy jej urządziły. Normalka u nas przecież. Muszę powiedzieć, że też mam alergię na rozwydrzone dzieciaki i nic na to nie poradzę. Czasami widzę jak niektóre matki po prostu nie panują nad dzieciakami, które krzyczą jak opętane i w ogóle nie słuchają. Np. dzisiaj poszłam zrelaksować się do sklepu odzieżowego, przeglądam sobie spokojnie ubrania, aż tu nagle obok mnie przechodzi kobieta dosłownie ciągnąc za sobą chłopczyka, który tak zaczął wrzeszczeć, że aż mnie wystraszył. Potem się obraził na mamę i w ogóle nie chciał iść, stanął w miejscu płacząc, a ona stała przy nim i błagała, żeby się uspokoił...
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 17:07   #3429
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Zichrija Pokaż wiadomość
moim zdaniem pub, w którym dorośli piją alkohol nie jest miejscem dla dzieci...
Ja też tak zawsze do tego podchodziłam jednak w Uk ta kultura chodzenia do Pubu jest rozwinięta w trochę w innym kierunku.
"Czym właściwie jest pub? Słowo jest skrótem od public house. W XVII wieku zaczęto mówić tylko public, a następnie pub. Słowo to pochodzi od średniowiecznej gospody. Pierwsze puby powstały najprawdopodobniej jeszcze w średniowieczu"
Znam wielu ludzi spędzających większość wieczorów w pubie, często właśnie z dziećmi. Przychodzą po pracy na "obiad" siedzą do "kolacji" i tak im czas mija. Mieszkam w małej miejscowości wiec wiele atrakcji to tu nie ma, ale ponoć tak jest wszędzie
http://wolnemedia.net/kulturoznawstw...-kochaja-puby/

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2012-09-01 o 17:08
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 17:31   #3430
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Jak tak tutaj czytam o nieznosnych dzieciakach, to przypomina mi się taka opowieść, która słyszałam juz od tylu znajomych jako "ich własną autentyczna" i w tylu miejscach ją widziałam, ze myślę, ze to musi być miejska legenda.
Tramwaj pełny ludzi, mały chłopiec siedzi bokiem i kopie wszystkich naokoło brudnymi bucikami. pani w jasnym płaszczu zwraca się do matki, żeby uspokoila synka i żeby przestał ja kopać. Matka oburzona krzyczy, ze nie życzy sobie takiego tonu, podnoszenia głosu i zwracania uwagi synkowi, bo ona wychowuje dziecko bezstresowo! Pani odpuszcza, mijają kolejne przystanki, ludzie wysiadają. Na jednym z ostatnich do Szanownej Mamusi podchodzi młody chłopak, wyjmuje z ust gumę, wkleja jej we włosy i mowi uśmiechnięty; "Ja też byłem wychowywany bezstresowo." i wysiada.

Dziękuję za uwagę.
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 17:35   #3431
Zichrija
Przyczajenie
 
Avatar Zichrija
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 20
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale wątpię, żeby te mamuśki siedziały w swojej salce, skoro są przecież MATKAMI. I co, one nie mogę iść do tej drugiej? To dyskryminacja! Ja jestem mamą! Pierwszą i jedyną, i jedyną słuszną na świecie!

Kiedyś oglądałam dokument o francuskim modelu rodziny (tak, model z XXIw.), gdzie mówili, że dziecko zna swoje miejsce w hierarchii rodziny - czyli na jej końcu. I tam nie ma wchodzenia na głowę, ma się pilnować i nie zgubić. Jasne jest, że to spora generalizacja i na pewno nie 100% rodzin we Francji to praktykuje (podejrzewam, że mniej niż pół... A szkoda). Ale i tak mam wrażenie, że tylko polskie mamusie są takie szurnięte.

Podglądam sobie twittera jednej z moich ulubionych polskich blogerek, która napisała, że (nie będę w pełni cytować, z szacunku dla niej ) nie ma ochoty oglądać polskich youtubowiczek, bo gadają bez sensu i nie po polsku (coś a'la 'perfum', 'ubiore spodnie' .__.).


Więc moja rodzina odkąd pamiętam jest "francuska" ponieważ u nas zawsze było tak, że przy uroczystościach rodzinnych-urodziny, imieniny- dorośli siedzieli w swoim pokoju a dzieci w swoim. Pamiętam jaka byłam dumna gdy skończyłam 15 lat i przygotowano dla mnie nakrycie w "dorosłym pokoju" heh... Tak czy inaczej nikt nie czuł się tym zbulwersowany ani dyskryminowany- po prostu dorośli mieli czas spędzić w spokoju chwilę, porozmawiać a my z kuzynostwem zajmowaliśmy się swoimi sprawami.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Ja też tak zawsze do tego podchodziłam jednak w Uk ta kultura chodzenia do Pubu jest rozwinięta w trochę w innym kierunku.
"Czym właściwie jest pub? Słowo jest skrótem od public house. W XVII wieku zaczęto mówić tylko public, a następnie pub. Słowo to pochodzi od średniowiecznej gospody. Pierwsze puby powstały najprawdopodobniej jeszcze w średniowieczu"
Znam wielu ludzi spędzających większość wieczorów w pubie, często właśnie z dziećmi. Przychodzą po pracy na "obiad" siedzą do "kolacji" i tak im czas mija. Mieszkam w małej miejscowości wiec wiele atrakcji to tu nie ma, ale ponoć tak jest wszędzie
http://wolnemedia.net/kulturoznawstw...-kochaja-puby/
Wiadomo- co kraj to obyczaj i wtedy cała oprawa takiego spotkania i atmosfera w lokalu jest trochę inna
__________________
...one who's inspired is the one who inspires....
Zichrija jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-01, 17:36   #3432
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

a mnie dzieci krzyczące, płaczące, biegające, tupiące nie denerwują, dopóki widzę, że ich rodzice się nimi zajmują, próbują uspokoić, wytłumaczyć, bo dzieci nie zawsze płaczą, bo są rozwydrzone, ale mogły się uderzyć itd., nie wspominając już o niemowlętach, które płacząc określają swoje potrzeby. Także, jak widzę, że rodzice nie mają gdzieś swoich dzieci, to mi nie przeszkadza, że jest trochę głośniej Natomiast jest kilka rzeczy, których nie akceptuję i nigdy nie zaakceptuję: karmienie piersią w miejscach publicznych i zmiana pieluch w tychże miejscach. Nie pojmuję, jak na ławce w parku, w restauracji, czy przy stole na imieninach można wywalić gołego cycka na wierzch i karmić. Co innego, jak już koniecznie musimy nakarmic no i jesteśmy w takich miejscu, ale można wtedy nakryć się chustą i naprawde nie narażać nikogo na widok swoich piersi :/ Moja znajoma właśnie taką metodę stosuje, że jak musi nakarmić dziecko w miejscu publicznym, okrywa siebie i dziecko chustą i nic nie widać A już zmienianie pieluch na stoliku w restauracji, gdzie obok ktoś spożywa spaghetti jest wyjątkowo kulturalne.
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 17:42   #3433
onemorepanda
Raczkowanie
 
Avatar onemorepanda
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 366
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Zichrija Pokaż wiadomość
I tutaj najbardziej mamusie zabolało to, że Cremik wspomniała o tym, że w UK istnieją knajpki, do których nie można wejść z dziećmi. Bo to wg nich dyskryminacja... Typowy przykład "od-pieluszkowego zapalenia mózgu"...
I to jest fantastyczny pomysł, podważanie prawa właściciela do podejmowania decyzji na temat swojego lokalu jest niepoważne. Nie pojmuję takich nawiedzonych matek.
onemorepanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 17:42   #3434
Zichrija
Przyczajenie
 
Avatar Zichrija
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 20
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
Jak tak tutaj czytam o nieznosnych dzieciakach, to przypomina mi się taka opowieść, która słyszałam juz od tylu znajomych jako "ich własną autentyczna" i w tylu miejscach ją widziałam, ze myślę, ze to musi być miejska legenda.
Tramwaj pełny ludzi, mały chłopiec siedzi bokiem i kopie wszystkich naokoło brudnymi bucikami. pani w jasnym płaszczu zwraca się do matki, żeby uspokoila synka i żeby przestał ja kopać. Matka oburzona krzyczy, ze nie życzy sobie takiego tonu, podnoszenia głosu i zwracania uwagi synkowi, bo ona wychowuje dziecko bezstresowo! Pani odpuszcza, mijają kolejne przystanki, ludzie wysiadają. Na jednym z ostatnich do Szanownej Mamusi podchodzi młody chłopak, wyjmuje z ust gumę, wkleja jej we włosy i mowi uśmiechnięty; "Ja też byłem wychowywany bezstresowo." i wysiada.

Dziękuję za uwagę.
To ja pamiętam jak wracałam kiedyś z Katowic do domu- na pomorze. Bite 10 godzin jazdy, w Oplu chyba dosiadło się do przedziału małżeństwo z dwójką dzieci- małym brzdącem około roku i dziewuszką- na oko 7-8 lat. Mnie w chwili gdy się dosiadali nie było w przedziale, wróciłam i widzę- moje miejsce przy oknie zajęte bo postawili tam nosidełko- myślę sobie- ok, spoko, niech im będzie bo może faktycznie w telepiącym się pociągu tak będzie bezpieczniej. Jazda zaczęła się 15 minut później- dziewczynka zaczęła skakać po siedzeniach, popisywać, deptać wszystkich dookoła a rodzice? Pan co chwilę wychodził a pani krzyżówkę zaczęła rozwiązywać po czym pół godziny i zmiana- pani wychodzi pan nos w gazetę. Gdy zwróciłam uwagę dowiedziałam się, że jestem uszczypliwa i niewychowana bo dziecko to dziecko i ma prawo się nudzić...
__________________
...one who's inspired is the one who inspires....
Zichrija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 17:45   #3435
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Otóż to.

Współczuję Cremikowi, naprawdę chore jazdy jej urządziły. Normalka u nas przecież. Muszę powiedzieć, że też mam alergię na rozwydrzone dzieciaki i nic na to nie poradzę. Czasami widzę jak niektóre matki po prostu nie panują nad dzieciakami, które krzyczą jak opętane i w ogóle nie słuchają. Np. dzisiaj poszłam zrelaksować się do sklepu odzieżowego, przeglądam sobie spokojnie ubrania, aż tu nagle obok mnie przechodzi kobieta dosłownie ciągnąc za sobą chłopczyka, który tak zaczął wrzeszczeć, że aż mnie wystraszył. Potem się obraził na mamę i w ogóle nie chciał iść, stanął w miejscu płacząc, a ona stała przy nim i błagała, żeby się uspokoił...
Zabijcie mnie, ale ja nie lubie tylko i wylocznie dzieci.. osob bialych Nie wiem skad jest tyle przyzwolenia, aby te dzieci darly jape, biegaly jak opetane i ogolnie jakies takie nawiedzone... Dzieci azjatyckie sa ruchliwe, ciekaweskie, ale nigdy nie dra tak japy jak dzieci osob rasy zachodniej. Kiedys siedzialam przy fontannie w parku w Signapurze - cudowny, cichy dzien, ludzi prawie brak. Przybiegaja dwie azjatyckie dziewczynki i cos tam sobie rozmawiaja, biegaja do okola, ale nie zwraca to w sumie uwagi. Nagle ryk, wrzask i z otwarta gemba z ktorej wydobywa sie wyjacy alarm biegnie blond chlopczyk, biega dookola fontanny z ta otwarta geba i sie drze bez podwodu. Jego rodzice 100 metrow dalej udaja, ze to nie ich problem I takich wyjcow widac wszedzie - w sklepach, transporcie, miejcasch publiczych - i zawsze, ale to zwawsze sa to dzieci nie-azjatyckie.

To jest wszystko kultura - w Azji takie zachowania dzieci bylyby nie do pomyslenia. W Polsce (i nie tylko) panuje kompletny dziecio-centryzm >.<. Zal tylko ze kazdy komu sie to nie podoba staje sie wrogiem publicznym nr.1. Biedny Creamik, mogla zablokowac troli i oszczedzic sobie nerwow...
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 17:47   #3436
Zichrija
Przyczajenie
 
Avatar Zichrija
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 20
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
a mnie dzieci krzyczące, płaczące, biegające, tupiące nie denerwują, dopóki widzę, że ich rodzice się nimi zajmują, próbują uspokoić, wytłumaczyć, bo dzieci nie zawsze płaczą, bo są rozwydrzone, ale mogły się uderzyć itd., nie wspominając już o niemowlętach, które płacząc określają swoje potrzeby. Także, jak widzę, że rodzice nie mają gdzieś swoich dzieci, to mi nie przeszkadza, że jest trochę głośniej Natomiast jest kilka rzeczy, których nie akceptuję i nigdy nie zaakceptuję: karmienie piersią w miejscach publicznych i zmiana pieluch w tychże miejscach. Nie pojmuję, jak na ławce w parku, w restauracji, czy przy stole na imieninach można wywalić gołego cycka na wierzch i karmić. Co innego, jak już koniecznie musimy nakarmic no i jesteśmy w takich miejscu, ale można wtedy nakryć się chustą i naprawde nie narażać nikogo na widok swoich piersi :/ Moja znajoma właśnie taką metodę stosuje, że jak musi nakarmić dziecko w miejscu publicznym, okrywa siebie i dziecko chustą i nic nie widać A już zmienianie pieluch na stoliku w restauracji, gdzie obok ktoś spożywa spaghetti jest wyjątkowo kulturalne.
Karmienie to jeszcze pół biedy, ale moja znajoma pracująca w butiku opowiadała mi, że przyszło kiedyś do jej sklepu małżeństwo, panna sobie ogląda ciuszki, pan z dzieckiem znudzony kręci się pomiędzy wieszakami i w pewnej chwili podchodzi do lady, kładzie dzieciaka i bez słowa zaczyna mu pieluchę zmieniać ....
__________________
...one who's inspired is the one who inspires....
Zichrija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 17:53   #3437
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Zichrija Pokaż wiadomość
Karmienie to jeszcze pół biedy, ale moja znajoma pracująca w butiku opowiadała mi, że przyszło kiedyś do jej sklepu małżeństwo, panna sobie ogląda ciuszki, pan z dzieckiem znudzony kręci się pomiędzy wieszakami i w pewnej chwili podchodzi do lady, kładzie dzieciaka i bez słowa zaczyna mu pieluchę zmieniać ....
Moja znajoma pracuje w lokalu weselnym/okolicznościowym i pewnego razu podczas kolacji po komunii, pani zaczyna przebierać dziecko przy stole, na stole, pośród jedzenia, a potem woła moja znajomą i daje jej brudną pieluchę, żeby to gdzieś wyrzucić. Była tak zszokowana, że wyrzuciła tę pieluchę, jak się otrząsnęła to poszła do właściciela lokalu i tej pani zwrócono uwagę, ale ona sama nie widziała w tym problemu, bo przecież dziecko je i robi kupę, kupa jak kupa :/ (sorry, że dosłowne określenia, ale takich użyła bohaterka )
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 17:53   #3438
pannaleksandra
Wtajemniczenie
 
Avatar pannaleksandra
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 762
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez 22angeliczka Pokaż wiadomość
To prawda, bardzo źle to wygląda. Powinna mając taki odcień zębów nie podkreślać ich dodatkowo czerwienią.
Mam to samo wrażenie co do RLM.
__________________
Wymieniam się!
PAŹDZIERNIK
Odpisuj u mnie, proszę.
pannaleksandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 17:55   #3439
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Zichrija Pokaż wiadomość
Więc moja rodzina odkąd pamiętam jest "francuska" ponieważ u nas zawsze było tak, że przy uroczystościach rodzinnych-urodziny, imieniny- dorośli siedzieli w swoim pokoju a dzieci w swoim. Pamiętam jaka byłam dumna gdy skończyłam 15 lat i przygotowano dla mnie nakrycie w "dorosłym pokoju" heh... Tak czy inaczej nikt nie czuł się tym zbulwersowany ani dyskryminowany- po prostu dorośli mieli czas spędzić w spokoju chwilę, porozmawiać a my z kuzynostwem zajmowaliśmy się swoimi sprawami.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------



Wiadomo- co kraj to obyczaj i wtedy cała oprawa takiego spotkania i atmosfera w lokalu jest trochę inna
Właśnie nie zawsze. Jak byłam pierwszy raz to Pub wyglądał totalnie zwyczajnie, ciemno, drewniane stoły, "skórzane" kanapy, jedyną "dziecięcą" rzeczą były te wyższe krzesełka jak w McDonaldzie i wtedy doznałam największego szoku ... siedzieliśmy w ogródku(tylko tam można palić) na tyłach pod daszkiem dzień był (o dziwo) bezwietrzny przez do chmura dymu unosiła się dość uciążliwie w powietrzu, a do o koła mnóstwo ludzi z szalejącymi dziećmi, oni zajęci sobą dzieci sobą, czy rozrzucaniem pudełek/talerzyków po jedzeniu...Ale wiadomo są też inne miejsca jak popularny np Wetherspoon gdzie dla ludzi z dzieci są oddzielne pomieszczenia/ oddzielone miejsca na wielkiej sali ( tyle ze akurat ten pub zazwyczaj jest wielki i bardziej przypomina jadłodajnie niż Pub
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-01, 18:03   #3440
Zichrija
Przyczajenie
 
Avatar Zichrija
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 20
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Właśnie nie zawsze. Jak byłam pierwszy raz to Pub wyglądał totalnie zwyczajnie, ciemno, drewniane stoły, "skórzane" kanapy, jedyną "dziecięcą" rzeczą były te wyższe krzesełka jak w McDonaldzie i wtedy doznałam największego szoku ... siedzieliśmy w ogródku(tylko tam można palić) na tyłach pod daszkiem dzień był (o dziwo) bezwietrzny przez do chmura dymu unosiła się dość uciążliwie w powietrzu, a do o koła mnóstwo ludzi z szalejącymi dziećmi, oni zajęci sobą dzieci sobą, czy rozrzucaniem pudełek/talerzyków po jedzeniu...Ale wiadomo są też inne miejsca jak popularny np Wetherspoon gdzie dla ludzi z dzieci są oddzielne pomieszczenia/ oddzielone miejsca na wielkiej sali ( tyle ze akurat ten pub zazwyczaj jest wielki i bardziej przypomina jadłodajnie niż Pub
W sumie o to mi właśnie chodziło I wracając jeszcze do tematu lokali "bez dzieci"- jak piszesz, w UK jest mnóstwo miejsc gdzie nie ma problemu z tym, aby z nimi przychodzić więc głos oburzonych mamuś jest zwykłym "czepialstwem"- "bo co mnie interesuje, że dookoła jest masa innych miejsc skoro ja chcę do tego i koniec kropka!"
__________________
...one who's inspired is the one who inspires....
Zichrija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 18:13   #3441
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
a mnie dzieci krzyczące, płaczące, biegające, tupiące nie denerwują, dopóki widzę, że ich rodzice się nimi zajmują, próbują uspokoić, wytłumaczyć, bo dzieci nie zawsze płaczą, bo są rozwydrzone, ale mogły się uderzyć itd., nie wspominając już o niemowlętach, które płacząc określają swoje potrzeby. Także, jak widzę, że rodzice nie mają gdzieś swoich dzieci, to mi nie przeszkadza, że jest trochę głośniej Natomiast jest kilka rzeczy, których nie akceptuję i nigdy nie zaakceptuję: karmienie piersią w miejscach publicznych i zmiana pieluch w tychże miejscach. Nie pojmuję, jak na ławce w parku, w restauracji, czy przy stole na imieninach można wywalić gołego cycka na wierzch i karmić. Co innego, jak już koniecznie musimy nakarmic no i jesteśmy w takich miejscu, ale można wtedy nakryć się chustą i naprawde nie narażać nikogo na widok swoich piersi :/ Moja znajoma właśnie taką metodę stosuje, że jak musi nakarmić dziecko w miejscu publicznym, okrywa siebie i dziecko chustą i nic nie widać A już zmienianie pieluch na stoliku w restauracji, gdzie obok ktoś spożywa spaghetti jest wyjątkowo kulturalne.

Tak! Zgadzam się w 100 %.
Nie irytują mnie niegrzeczne dzieci, kiedy widzę reakcję ze strony rodziców, nawet jesli tą reakcją jest okazywanie bezradności. Wkurzająca jest arogancja, pozwalanie na wszystko, naskakiwanie na każdego kto śmie zwrócić uwagę lub krzywo spojrzeć.
Jestem za karmieniem piersią w miejscu publicznym, o ile kobieta się nie wstydzi, czuje taką potrzebę, komfort, itd. Ale przecież, tak jak piszesz, można się zasłonić, usiąść tyłem. Nie rozumiem tej potrzeby świecenia wywalonym cycem, ani wszystkich kampanii i walki o to, żeby kobiety z dumą demonstrowały biusty w galeriach, parkach i urzędach. Karmienie piersią nie powinno być powodem do wstydu, chowania się w toalecie, ale wszystko z umiarem, przecież można to zrobić dyskretnie.
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 18:29   #3442
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Podglądam sobie twittera jednej z moich ulubionych polskich blogerek, która napisała, że (nie będę w pełni cytować, z szacunku dla niej ) nie ma ochoty oglądać polskich youtubowiczek, bo gadają bez sensu i nie po polsku (coś a'la 'perfum', 'ubiore spodnie' .__.).

Kiedy słucham youtubowiczek, to jakoś nie wyłapuję takich błędów albo akurat trafiam na w miarę poprawnie mówiące dziewczyny. Za to tag "Moje sekrety" pięknie zdradza u niektórych dodatkowy sekret - robienie rażących błędów gramatycznych i ortograficznych. Ale nie będę wskazywać palcem.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 19:28   #3443
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
I takich wyjcow widac wszedzie - w sklepach, transporcie, miejcasch publiczych - i zawsze, ale to zwawsze sa to dzieci nie-azjatyckie.

To jest wszystko kultura - w Azji takie zachowania dzieci bylyby nie do pomyslenia. W Polsce (i nie tylko) panuje kompletny dziecio-centryzm >.<. Zal tylko ze kazdy komu sie to nie podoba staje sie wrogiem publicznym nr.1. Biedny Creamik, mogla zablokowac troli i oszczedzic sobie nerwow...
Hmm to ciekawe co piszesz. Generalnie również uważam, że to kwestia wychowania. Jeżeli rodzice dobrze wychowują dzieci, to nie muszą potem uspokajać dzieci na ulicy prosząc ich ich spokój ( o ile oczywiście nie zraniło sie itd. bo to jasna sprawa albo kiedy dziecko ma ADHD, to też nie jest łatwo) ani nie muszą na nich krzyczeć i ich szarpać. Zresztą jak widzę matki, które szarpią i drą się na te małe dzieciaczki, to po prostu mam wtedy ochotę zrobić bardzo złe rzeczy. Jakiś czas temu będąc w mieście byłam świadkiem sytuacji, kiedy właśnie babka tak wrzeszczała na to dziecko, że chyba bardziej by juz nie potrafiła. Ale mentalność ludzi chyba jednak sie zmienia i ludzie przystawali i bezczelnie się na nią patrzyli, więc szybko przestała.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 19:33   #3444
lmaa
Raczkowanie
 
Avatar lmaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 280
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez pierniczek_ Pokaż wiadomość
Kiedy słucham youtubowiczek, to jakoś nie wyłapuję takich błędów albo akurat trafiam na w miarę poprawnie mówiące dziewczyny. Za to tag "Moje sekrety" pięknie zdradza u niektórych dodatkowy sekret - robienie rażących błędów gramatycznych i ortograficznych. Ale nie będę wskazywać palcem.
pdpisuje sie pod tym
lmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 19:34   #3445
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

A w ogóle czy ktoś wie i może powiedzieć, czy to pisanie sekretów na karteczkach to jakiś obowiązek, zasada, czy ktoś to wymyślił i reszta poszła za nim?...

A zresztą nie ważne, z jakiego to powodu - i tak w całym swoim życiu nie spotkałam się z większym debilizmem. Kręcę filmiki, ale sekrety napiszę na karteczce. No WTF? Hm... To tylko osoby niewidome nie będę znały moich sekretów... Niebywałe! Zdumiewające! Genialny pomysł.

O ludzie. Ludzie u. Obejrzałam tylko jeden filmik tego rodzaju i był to właśnie filmik "zacytowanej" przeze mnie osoby. I na tym koniec. Zresztą co mnie interesują czyjeś sekrety. W ogóle co za chory ekshibicjonizm. Nie czaję tych dziewczyn.
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 19:39   #3446
lmaa
Raczkowanie
 
Avatar lmaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 280
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

A odnosnie dzieci-sama jestem matka,ale nie znam tego problemu,jakimjest wrzeszcace i wyjace w nieboglosy dziecko,alebo rzucajace sie na podloge i kopiace wszystko,co dookola moze dosiegnac,lub gryzace,drapiace matke,plujace,szarpiace za wlosy itd. Ufffffffff ale dlugie zdanie wyszlo Jak widze jeden z takich obrazkow,to mialabym wielka ochote chwycic takiego bachorka i strzelic porzadnego klapsa w dupsko Ale wtedy mialabym chyba ogromne nieprzyjemnosci ze strony mamuski.Wiecie co?Takie rozwydrzone dzieci to tylko i wylacznie wina rodzica (-ow)
lmaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 19:44   #3447
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez lmaa Pokaż wiadomość
A odnosnie dzieci-sama jestem matka,ale nie znam tego problemu,jakimjest wrzeszcace i wyjace w nieboglosy dziecko,alebo rzucajace sie na podloge i kopiace wszystko,co dookola moze dosiegnac,lub gryzace,drapiace matke,plujace,szarpiace za wlosy itd. Ufffffffff ale dlugie zdanie wyszlo Jak widze jeden z takich obrazkow,to mialabym wielka ochote chwycic takiego bachorka i strzelic porzadnego klapsa w dupsko Ale wtedy mialabym chyba ogromne nieprzyjemnosci ze strony mamuski.Wiecie co?Takie rozwydrzone dzieci to tylko i wylacznie wina rodzica (-ow)
Własnie, mały klapsik nie zaszkodzi. Sama parę razy małego klapsa symbolicznie dostałam i wystarczyło, żebym zapamiętała. Ale to tylko w sytuacji, kiedy nie posłuchałam i zrobiłam coś, co było zakazane. A poza tym trzeba dużo rozmawiac z dziećmi i tłumaczyć, mieć dobry kontakt z dzieckiem.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 19:49   #3448
Zichrija
Przyczajenie
 
Avatar Zichrija
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 20
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
A w ogóle czy ktoś wie i może powiedzieć, czy to pisanie sekretów na karteczkach to jakiś obowiązek, zasada, czy ktoś to wymyślił i reszta poszła za nim?...

A zresztą nie ważne, z jakiego to powodu - i tak w całym swoim życiu nie spotkałam się z większym debilizmem. Kręcę filmiki, ale sekrety napiszę na karteczce. No WTF? Hm... To tylko osoby niewidome nie będę znały moich sekretów... Niebywałe! Zdumiewające! Genialny pomysł.

O ludzie. Ludzie u. Obejrzałam tylko jeden filmik tego rodzaju i był to właśnie filmik "zacytowanej" przeze mnie osoby. I na tym koniec. Zresztą co mnie interesują czyjeś sekrety. W ogóle co za chory ekshibicjonizm. Nie czaję tych dziewczyn.
To jedna z zasad tagu, którą "narzuciła" pomysłodawczyni- Karolina ze Stylizacji.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Własnie, mały klapsik nie zaszkodzi. Sama parę razy małego klapsa symbolicznie dostałam i wystarczyło, żebym zapamiętała. Ale to tylko w sytuacji, kiedy nie posłuchałam i zrobiłam coś, co było zakazane. A poza tym trzeba dużo rozmawiac z dziećmi i tłumaczyć, mieć dobry kontakt z dzieckiem.
I przede wszystkim trzymać się reguł, które się wcześniej ustaliło (np. lody jemy tylko po obiedzie, idziemy do sklepu, ale nowej zabawki dzisiaj nie dostaniesz bo masz ich dużo/niedługo są twoje urodziny....) oraz wymagać, żeby babcia, ciocia czy niania tych samych reguł przestrzegały .
__________________
...one who's inspired is the one who inspires....
Zichrija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 20:03   #3449
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Moje Sekrety u Szavki https://www.youtube.com/watch?v=TGVtv5w4dHE
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-01, 20:17   #3450
Julie_
Rozeznanie
 
Avatar Julie_
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 645
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Moje sekrety to jeden z najgłupszych tagów. Jeszcze ta denerwująca mimika dziewczyn
Julie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.