Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-03, 21:56   #1981
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez Maryjamie Pokaż wiadomość
zawiesiłam się i nie zauwazyłam, dzięki że o mnie pomyślałaś

kochana czwartek mi pasuje, ale nie na 100% bo Hanusia będzie brała udział w sesji zdjęciowej reklamującej zajęcia bobasów na basenie i ta sesja ma być w tym tyg tylko nie wiem w który dzień. Problem z tym że ja nie jestem mobilna, a tramwajem obecnie z Bieżanowa się do centrum nie dostanę bo Limanowskiego dalej rozwalone i 2 przesiadki z wózkiem to tak średnio, tego też powodu raczej do Was nie dołączę w środę chciałoby Ci się kopsnąć na Bieżanów??



Hanusia małą modelką? Nie dziwię się, mała ślicznotka
Jak coś to ja podjadę, problemu nie ma Dogadamy się gdzie dokładnie, poza tym wstyd by mi było kazać Ci z dzieckiem tramwajami się tłuc Czy to będzie czwartek, piątek czy poniedziałek, to jestem na tak


W IKEI zakochaliśmy się w sofie EKTORP, jakie to wygodne, kiedyś pałałam do niej miłością, a teraz to oszaleliśmy oboje na punkcie takiej jak w załączniku. Matka oczywiście szaleje, bo nie może zdzierżyć pomysłu na czerwoną sofę, biało-czarne meble i jasnoszare ściany...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kjhg.jpg (8,7 KB, 3 załadowań)
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 21:58   #1982
Maryjamie
Zakorzenienie
 
Avatar Maryjamie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 3 910
GG do Maryjamie
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
Ja niedawno wzięłam tel na umowę w mixie pisałam Wam.. i teraz okazuje się, że On gubi zasięg w mieście nie wiem co robić czy iść i powiedzieć żeby o sprawdzili czy co??
no pewnie..tak być nie może

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
Hanusia małą modelką? Nie dziwię się, mała ślicznotka
Jak coś to ja podjadę, problemu nie ma Dogadamy się gdzie dokładnie, poza tym wstyd by mi było kazać Ci z dzieckiem tramwajami się tłuc Czy to będzie czwartek, piątek czy poniedziałek, to jestem na tak


W IKEI zakochaliśmy się w sofie EKTORP, jakie to wygodne, kiedyś pałałam do niej miłością, a teraz to oszaleliśmy oboje na punkcie takiej jak w załączniku. Matka oczywiście szaleje, bo nie może zdzierżyć pomysłu na czerwoną sofę, biało-czarne meble i jasnoszare ściany...
to super sofa śliczna, też mi się podobała ale nam nie pasuje
Maryjamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 21:59   #1983
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość

W IKEI zakochaliśmy się w sofie EKTORP, jakie to wygodne, kiedyś pałałam do niej miłością, a teraz to oszaleliśmy oboje na punkcie takiej jak w załączniku. Matka oczywiście szaleje, bo nie może zdzierżyć pomysłu na czerwoną sofę, biało-czarne meble i jasnoszare ściany...
Superancka jest

Cytat:
Napisane przez Maryjamie Pokaż wiadomość
no pewnie..tak być nie może
No siedze sobie w pokoju w domu i dostaję smsa, że Tż próbował się do mnie dodzwonić patrzę nie mam zasięgu to nie pierwszy raz...
I co mam im powiedzieć? co Oni zabiorą mi telefon czy dadzą mi jakiś?
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 22:03   #1984
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
Superancka jest


No siedze sobie w pokoju w domu i dostaję smsa, że Tż próbował się do mnie dodzwonić patrzę nie mam zasięgu to nie pierwszy raz...
I co mam im powiedzieć? co Oni zabiorą mi telefon czy dadzą mi jakiś?
Dobrze zrozumiałam, że masz w Heyah numer?
Jeśli tak, to ja przez jakiś czas też tak miałam, M. się do mnie nie mógł dodzwonić za cholerę ;\ smsy przychodziły z opóźnieniem, po kilku dniach wszystko wróciło do normy i póki co nie mam z tym problemu.

Co do sofy to planowałam szarą/grafitową i w życiu by mi ten czerwony do głowy nie przyszedł, a tu zobaczyliśmy na żywo, usiedliśmy, a raczej się na niej rozłożyliśmy i prawie drzemać nam się chciało, stwierdziliśmy, że to idealny mebel przed TV Nawet M. się zgodził na telewizor tylko w salonie cud
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 22:06   #1985
Maryjamie
Zakorzenienie
 
Avatar Maryjamie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 3 910
GG do Maryjamie
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
Superancka jest


No siedze sobie w pokoju w domu i dostaję smsa, że Tż próbował się do mnie dodzwonić patrzę nie mam zasięgu to nie pierwszy raz...
I co mam im powiedzieć? co Oni zabiorą mi telefon czy dadzą mi jakiś?
niestety się nie orientuję jak to wygląda...najlepiej idź i pogadaj, muszą Ci pomóc...
Maryjamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 22:06   #1986
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
Dobrze zrozumiałam, że masz w Heyah numer?
Jeśli tak, to ja przez jakiś czas też tak miałam, M. się do mnie nie mógł dodzwonić za cholerę ;\ smsy przychodziły z opóźnieniem, po kilku dniach wszystko wróciło do normy i póki co nie mam z tym problemu.
Mam telefon w plusie
Tż twierdzi, że mam iść do nich i to powiedzieć bo nowy telefon a juz coś odwala..
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 22:14   #1987
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
Mam telefon w plusie
Tż twierdzi, że mam iść do nich i to powiedzieć bo nowy telefon a juz coś odwala..
Zgłoś w takim razie, bo albo są problemy z siecią, nadajnikami, albo po prostu z telefonem

Moja najmłodsza siostra poszła dzisiaj pierwszy dzień do LO, oczywiście matka robiła za szofera, juto to samo ;p Już chciałabym mieszkać u babci, bo bym nie musiała tego bezpośrednio oglądać, bo to nie na moje nerwy

Jak przekonać babcię do noszenia aparatu słuchowego? Bo nie mam zamiaru się z nią przekrzykiwać...Przez ostatnie 2 lata strasznie jej słuch podupadł i ciężko się z nią dogadać. A chcę żeby chociaż lepiej słyszała, bo praktycznie nie widzi i co to za życie, gdy nie widzi, nie słyszy prawie...Ale nie, uparta jest, bo jej koleżanka ma aparat, ale nie nosi i ona też nie zamierza.
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 22:52   #1988
Charlotte1103
Zakorzenienie
 
Avatar Charlotte1103
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ONA/DWR
Wiadomości: 8 954
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

marta dziecko mozecie zrobic w noc poslubna

plany na wrzesien... w niedziele jade do bytomia na pare dni

tz mi w drodze powrotnej do domu zerwal od sasiada z ogrodka taaaaaki wielkie slonecznik
__________________
A.
Charlotte1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 02:05   #1989
5f1447851d3ba77d64f785ed4a041c7f75da4f2c_6000db02776ef
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Jeju, ile wy dzisiaj pisałyście. Nadrobię Was dzisiaj wieczorem.

Trzymajcie za mnie kciuki. Mam nadzieję, że cudem to zdam
5f1447851d3ba77d64f785ed4a041c7f75da4f2c_6000db02776ef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 03:46   #1990
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
No napisałaś coś zupełnie innego stąd ta dyskusja i nasze opinie.
Mógł Ci nawet powiedzieć to podczas spaceru nad brzegiem morza to nie ma znaczenia w tej sprawie
Moja wina bo zamiast napisać 'Tż chciałby" napisałam "tż chce"

[1=5f1447851d3ba77d64f785e d4a041c7f75da4f2c_6000db0 2776ef;36309431]Jeju, ile wy dzisiaj pisałyście. Nadrobię Was dzisiaj wieczorem.

Trzymajcie za mnie kciuki. Mam nadzieję, że cudem to zdam[/QUOTE]

powodzenia

Moje plany na wrzesień to zostać w pracy,i spotykać się w międzyczasie z tż oczekiwać na urodziny
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 07:35   #1991
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Jejjj produkcja na skalę światową normalnie

Zgadzam się z Waszymi wypowiedziami co do martusi. Moje odczucia są podobne. I pewnie,że nie ma o co się obrażać, bo to wszystko było napisane z troski

Moje wrześniowe plany, to napisanie planu pracy Czas najwyższy chociaż weny brak. Większość weekendów mamy zajętych, bo ciągle ktoś nas odwiedza. W ostatni weekend miesiąca chcemy skoczyć do tego SPA w Jastarni. Oby pogoda dopisała
W sobotę przyjeżdza moja przyjaciółka z facetem, ogromnie się cieszę
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 08:40   #1992
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość
W IKEI zakochaliśmy się w sofie EKTORP, jakie to wygodne, kiedyś pałałam do niej miłością, a teraz to oszaleliśmy oboje na punkcie takiej jak w załączniku. Matka oczywiście szaleje, bo nie może zdzierżyć pomysłu na czerwoną sofę, biało-czarne meble i jasnoszare ściany...
cudowna!

[1=5f1447851d3ba77d64f785e d4a041c7f75da4f2c_6000db0 2776ef;36309431]
Trzymajcie za mnie kciuki. Mam nadzieję, że cudem to zdam[/QUOTE]
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 08:51   #1993
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

[/RIGHT]
Cytat:
Napisane przez EsTeLL25 Pokaż wiadomość
Ja niedawno wzięłam tel na umowę w mixie pisałam Wam.. i teraz okazuje się, że On gubi zasięg w mieście nie wiem co robić czy iść i powiedzieć żeby o sprawdzili czy co??
reklamuj
Cytat:
Napisane przez Maryjamie Pokaż wiadomość
ehhh to fakt...dałabym wiele żeby widywać ich na co dzień, co do prawka to na razie brak kasy...czekam jak na zbawienie na ten telefon z Francji żeby tż pojechał no ale na razie nic.
Trzymam kciuki by się udalo
Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
M

Moje plany na wrzesień to zostać w pracy,i spotykać się w międzyczasie z tż oczekiwać na urodziny
czemu Ty tak na urodziny czekasz?
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 09:03   #1994
Maryjamie
Zakorzenienie
 
Avatar Maryjamie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków/Tarnów
Wiadomości: 3 910
GG do Maryjamie
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

[1=5f1447851d3ba77d64f785e d4a041c7f75da4f2c_6000db0 2776ef;36309431]

Trzymajcie za mnie kciuki. Mam nadzieję, że cudem to zdam[/QUOTE]
trzymam dasz radę
Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość

czemu Ty tak na urodziny czekasz?
właśnie?

dzień dobry kochane
zajawiłam się wczoraj na nowy serial tvn-u Lekarze i oglądnęłam 2 odcinki co za tym idzie poszłam późno spać, a co za tym idzie się nie wyspałam bo Hania rano nie ma litości i jak wstanie to chce się bawić
Maryjamie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 09:04   #1995
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez Black Cashmere Pokaż wiadomość

Jak przekonać babcię do noszenia aparatu słuchowego? Bo nie mam zamiaru się z nią przekrzykiwać...Przez ostatnie 2 lata strasznie jej słuch podupadł i ciężko się z nią dogadać. A chcę żeby chociaż lepiej słyszała, bo praktycznie nie widzi i co to za życie, gdy nie widzi, nie słyszy prawie...Ale nie, uparta jest, bo jej koleżanka ma aparat, ale nie nosi i ona też nie zamierza.
Myślę, że z babcią może być problem, my mojego dziadza strasznie długo namawialiśmy, niby aparat ma, ale i tak ciągle 'oszczędza baterię'. Efekt tego jest taki, że i tak trzeba do dziadka krzyczeć i tak, czasem np. po 30 minutach 'rozmowy' powie, a to ja może już włączę ten aparat'
Długo dziadka namawialiśmy, bo dziadek jest ciągle młody i mu nie pasuje (w końcu ma tylko 91 lat). I tak cały czas dziadziu sobie włosami to ucho jedno zasłania, żeby aparatu widać nie było Tak samo z laską, jednak już nie ta koordynacja, co kiedyś jakiś cudem zgodził się na laskę, to i tak rzadko jej używa, albo nie nosi jej wcale, albo nosi ją pod pachą - dlaczego? bo on jeszcze młody jest

[1=5f1447851d3ba77d64f785e d4a041c7f75da4f2c_6000db0 2776ef;36309431]Jeju, ile wy dzisiaj pisałyście. Nadrobię Was dzisiaj wieczorem.

Trzymajcie za mnie kciuki. Mam nadzieję, że cudem to zdam[/QUOTE]

Trzymam kciuki i powodzenia

Plany na wrzesień?
Nauka, nauka, nauka i tak do 29 września , potem wyjazd do Warszawy i znów nauka, nauka, nauka do końca października prawie

A poza tym dzień dobry
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 09:05   #1996
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

riva na pewno Ci się uda

Black całkiem fajna ta sofa, chociaż ja wolę surowe, proste kształty. Ale również bardzo lubię jak jest monochromatyczne pomieszczenie i jeden mebel w bardzo wyrazistym kolorze, uważam że to wygląda świetnie Matką się nie przejmuj, bo widzę że ona lubi gadać i być przeciwko wszystkim Twoim pomysłom, zupełnie jak moja Urządzisz sobie ten domek tak, jak tylko będziesz chciałam
A co do aparatu dla babci - nie wiem, jak ją przekonać. Można jej kupić na próbę, żeby sama zobaczyła, jak dobrze będzie słyszeć. Powiedz, że będzie mogła radia wyraźnie posłuchać, że będzie wszystkich słyszała, jak ktoś będzie do niej coś mówił. No nie wiem, czasami ciężko jest ze starszymi ludźmi, którzy się na coś uprą. Ale moja już nieżyjąca prababcia też miała ogromne problemy ze słuchem, już jakoś po 60-tce, a zmarła w wieku 86 lat. I też zawsze trzeba ją było do niej krzyczeć, telewizor ustawiony na maksa, ale w końcu udało się ją przekonać do aparatu i do śmierci w nim chodziła Sama stwierdziła, że to ogromna wygoda i nie musi się dopytywać po kilka razy, co ktoś do niej powiedział Jak opowiedziałam to babci tż, która też słabo słyszy to stwierdziła, że i ona chce A mama tż tylko się pytała, jak ją przekonałam do aparatu, bo ona sama próbowała już chyba z pół roku

Estell jak oddasz do serwisu telefon, dadzą Ci pewnie jakiś zastępczy i zobaczą czy to wina telefonu. Może tak być, miałam kiedyś podobny problem Coś tam było źle ustawione w sterownikach i jak oddali mi telefon po naprawie to miałam zasięg nawet pod ziemią

NotreDame ale masz świetnego dziadka Musi świetnie wyglądać jak mówi, że jest ciągle młody

Hej Wam
Dzisiaj tryskam humorem i rozpiera mnie energia do działania Teraz wstawię nową notkę na bloga, a potem biorę się do nauki ze zdwojoną siłą, bo jutro nic się nie pouczę
I rozpiera mnie wena twórcza, może coś namaluję po południu?
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do

Edytowane przez mariamarysienka
Czas edycji: 2012-09-04 o 09:08
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 09:12   #1997
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Moja babcia ma aparat ale go nie nosi Twierdzi,że za wyraźnie w nim słyszy..za dużo dźwięków dookoła

Muszę powoli zacząć wymyślać prezent ur dla TŻta. W przyszłym miesiącu będziemy świętować
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 09:12   #1998
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez Maryjamie Pokaż wiadomość
trzymam dasz radę


właśnie?

dzień dobry kochane
zajawiłam się wczoraj na nowy serial tvn-u Lekarze i oglądnęłam 2 odcinki co za tym idzie poszłam późno spać, a co za tym idzie się nie wyspałam bo Hania rano nie ma litości i jak wstanie to chce się bawić
też go oglądałam I strasznie mi się podoba
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 09:15   #1999
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Maria, najlepiej to wygląda, jak widzi mnie z koleżanką i od razu do niej podbija.
To jego 'ciągle młody' bywa strasznie męczące, dziadziu potrafi wsiąść do autobusu pojechać do Krakowa 50 km, bo on spodnie potrzebuje i nie mówi nikomu gdzie jedzie. Po którejś akcji takiej kupiliśmy mu komórkę, bo nie wiedziałyśmy, czy gdzieś się mu coś nie stało i nawet nie wiemy co.
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 09:25   #2000
Black Cashmere
Zadomowienie
 
Avatar Black Cashmere
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Dzięki za rady dziewczyny
Odpiszę Wam wieczorkiem, teraz jadę do Krakowa
__________________
I was made for loving you, M.
lipiec 2010


Rower 10,5/1000 km
8min ABS 1/100
Pośladki+Uda 1/100
Black Cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 09:33   #2001
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Oglądałam wczoraj pierwszy odcinek Lekarzy i jestem pozytywnie zaskoczona. Dziś czekam na Prawo Agaty.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 09:43   #2002
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
impreza na wątku i stawiam wszystkim po kolejce!
Haha, super Twoje zdrowie

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
w ogóle dzisiaj przyjechał mój tż i dostałam od niego bransoletkę z wygrawerowanym wyznaniem jaki on kochany byliśmy razem na spacerze, zrobiliśmy obiad a teraz się lenimy... ahhh ale mi dobrze
Jej, jak słodko

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
na mnie presja działa dokładnie odwrotnie, bo jestem strasznie przekorna
U mnie identycznie Jak czuję presję, to zaczynam się buntować, nie lubię w ogóle jak ktoś mi mówi, że coś powinnam zrobić albo że wypada W ważnych sprawach zawsze stawiam na swoim.

Plany na wrzesień u mnie jeszcze niejasne. Na pewno co najmniej do połowy miesiąca mam mnóstwo pracy, całe dnie przed komputeremW drugiej połowie września chciałabym gdzieś wyjechać, zobaczymy. W międzyczasie fajnie byłoby zaliczyć kilka imprezek
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 11:09   #2003
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Hej mogę się przyłączyć?
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 11:15   #2004
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3631439 6]Hej mogę się przyłączyć?[/QUOTE]

Hej, witaj
Opowiadaj co tam u Was
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 11:19   #2005
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

witaj myha
kojarzę Cię z wątku o braku dzieci na weselach jak tam, już po ślubie u Was?
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 11:24   #2006
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Hej, witaj
Opowiadaj co tam u Was
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
witaj myha
kojarzę Cię z wątku o braku dzieci na weselach jak tam, już po ślubie u Was?
o nas to tak. jestesmy ze soba od 18.06.2010. ja mam lat 21 TZ lat 28 roznycy wieku zupelnie nie czuje.
u nas jeszcez nie po slubie, temat troche zostal odwleczony, przez moj brak stalej pracy i nasz brak mieszkania. mial byc 2014 rok, ale realistycznie do tego podchodzac pewnie bedzie 2015 albo 2016.
Jesli chodzi o to czy pierscionek byl, pierscionka nie ma, czeka az ze soba zamieszkamy na stale.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 11:29   #2007
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;3631472 7]o nas to tak. jestesmy ze soba od 18.06.2010. ja mam lat 21 TZ lat 28 roznycy wieku zupelnie nie czuje.
u nas jeszcez nie po slubie, temat troche zostal odwleczony, przez moj brak stalej pracy i nasz brak mieszkania. mial byc 2014 rok, ale realistycznie do tego podchodzac pewnie bedzie 2015 albo 2016.
Jesli chodzi o to czy pierscionek byl, pierscionka nie ma, czeka az ze soba zamieszkamy na stale.[/QUOTE]
Hej!
Podoba mi się Wasze podejście do ślubu - lepiej trochę poczekać i znaleźć jakieś mieszkanie czy pracę. Poza tym jesteś jeszcze bardzo młoda, więc spokojnie 3-4 lata poczekać możecie.
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 11:31   #2008
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

Cytat:
Napisane przez karolinaaa92 Pokaż wiadomość
Hej!
Podoba mi się Wasze podejście do ślubu - lepiej trochę poczekać i znaleźć jakieś mieszkanie czy pracę. Poza tym jesteś jeszcze bardzo młoda, więc spokojnie 3-4 lata poczekać możecie.
ostatnio jakos tak doszlismy do wniosku ze realnie zamieszkamy ze soba po moim inzynierze czyli za 1,5 roku. wtedy to tez moge spokojnie zaczac szukac konkretnej pracy i pewnie dopiero po magistrze (bede robila zaocznie zeby juz pracowac normalnie) wezmiemy sie za slub.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 11:52   #2009
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

myha witaj, skądś Cię kojarzę, ale nie wiem skąd
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 12:05   #2010
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Pierścionki wybieramy, na zaręczyny czekamy, TŻtów od 2010 roku kochamy! cz.V

to ladnie
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.