Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-04, 19:04   #3001
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

no i nasta ten dzień że wcz bez neta zostałam,czarna rozpacz
na biegu uruchomiłam w tel i miałam łączność,zupełnie jakby mi tlen podali

Madziulasz myślalam że fotki w dzisiejszej kreacji dałaś, ale nie zmienia to faktu że fajne masz te swoje piersiaki
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 19:32   #3002
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
patrycja po obejrzeniu Twoich zdcjec to jestem zalamanaja jak wsadzam swoje cuda w stanik to tylko stanik widac a piersi w nim zostaja;( i zero cycka w dekoldzie;( bylo trzeba mi moze brac te okragle i bym nie narzekala
ja też mam anatomki kochana i też u mnie tak wyglądają piersi w sportowcach bo przecież takie jeszcze nosimy nie ma się co załamywać masz kawał cyca i to pięknego! zobaczysz jak dobierzesz dobry stanik to i piersi się ładnie wyeksponują ja mam profil 5.7 a Ty 6.3 więc nie możesz nie mieć dekoldu, skoro masz tyle co ja a nawet i więcej
__________________
2.08.2012 Warszawa pięknieją z dnia na dzień 330 uhp 5.7cm x 11cm x 11cm anatomy, jestem kobietą
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 20:23   #3003
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez patrycjaw1989 Pokaż wiadomość
ja też mam anatomki kochana i też u mnie tak wyglądają piersi w sportowcach bo przecież takie jeszcze nosimy nie ma się co załamywać masz kawał cyca i to pięknego! zobaczysz jak dobierzesz dobry stanik to i piersi się ładnie wyeksponują ja mam profil 5.7 a Ty 6.3 więc nie możesz nie mieć dekoldu, skoro masz tyle co ja a nawet i więcej
A dziekuje za tego pieknego cycamam jeden z fiszbinami no ale u mnie ladnie to wyglada z boku a z przodu niestety jakiegos wielkiego efektu nie ma oczywiscie uwielbiam swoje piersi no ale brakuje mi wlasnie tego wypelnienia na gorze Ty kochana masz najwyzszy profil a ja mam sredni-mam szerszy implant niz wyzszy. Jak to sie mowi madry polak po szkodzie no ale pocieszam sie tym ze w okraglymi moze bym nie miala takich rownych piersi z pieknym rowkiem
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 20:39   #3004
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Jakiej tam szkodzie ja nie uważam żeby nam krzywdę zrobili my kobiety zawsze znajdziemy coś co mogłoby być inaczej nie ma co narzekać najważniejsze żeby nam się jakieś powikłania na drodze nie pojawiły ja też uważam że mogłabym np. mieć większy implant i jednak zdecydować się na wyrównanie asymetrii, choć wcześniej dla mnie przy tak mikrym rozmiarze było ono niezauważalne swoją drogą nigdy się im tak bacznie nie przyglądałam jak teraz, tylko czym prędzej chowałam je w stanik ale Oliwko MAMY JE! Mamy cycuszki i to nie byle jakie
__________________
2.08.2012 Warszawa pięknieją z dnia na dzień 330 uhp 5.7cm x 11cm x 11cm anatomy, jestem kobietą
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 20:49   #3005
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

patrycja masz racje trzeba sie cieszyc tym co mam chyba przez moj nowy stanik popadlam w takie cos bo w nim piersi jakos super nie widac no ale moze jeszcze sie zmienia te moje piersi
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 21:17   #3006
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

dziewczyna macie pozdrowienia od tashy i obiecala ze w poniedzialek doda foty
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 22:00   #3007
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

patrycja no fajne masz te staniorki a ten czerwony powala ale jak to? że w lumpeksach? To tam można takie nówki znaleźć? To jakies specjalne te lumpeksy czy trzeba mieć farta?

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
dziewczyna macie pozdrowienia od tashy i obiecala ze w poniedzialek doda foty
a dziękujemy Noooo czas najwyższy hihihihi

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez dziunia777 Pokaż wiadomość
Dzieki Dziewczyny, chyba pozostaje mi przelozyc operacje w takim razie, bo nie chce ani zepsuc nowych piersi ani wakcji Dwutygodniowa meczarnia, brak swobody i pewnie ciagly strach czy cos nie stanie sie z piersiami nie sa warte tego. Poki co nie jest tak zle zebym wstydzila sie pokazac na plazy Z reszta ten pospiech we wszystkim to dla mnie tylko niepotrzebny stres
dziunia co zdecydowałaś?

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez EmotIkonka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Moi chłopcy czyli Bolek i Lolek czują się świetnie Od czasu do czasu zaglądam do was i podczytuje ale jakoś brak czasu na pisanie
Olivka dzięki za przyjęcie zaproszenia Buziaki dla wszystkich
witaj dziewczynko z pięknymi jak mniemam chłopcami Bardzo łobuzują?

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez jooasi Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny wróciłam z wczasowania ale strasznie niewyrobiona jestem a w dodatku zupełnie nie w temacie, jak się troszkę obrobie to wróce do Was ze zdjęciami, buziam wszystkie
jooasi jejkuuu całą wieczność Cię nie było już snułam podejrzenia, że wpadłaś w oko jakiemuś bułgarowi i Cię niecnie uprowadził

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
no i nasta ten dzień że wcz bez neta zostałam,czarna rozpacz
na biegu uruchomiłam w tel i miałam łączność,zupełnie jakby mi tlen podali
hahaa..katarzynko bez netu faktycznie jak bez tlenuuu... ależ ten świat się zmienił i to na naszych oczach

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Andzikus Pokaż wiadomość
Kazda kobieta lubi sie podobac i to nie tylko sobie ale i innym.
zgadzam się Pewnie mieszkając w Afryce z moimi obwiśniętymi cycorami uchodziłabym za cuud natury i nawet nie w głowie by mi było zmieniać to ale, że nie mieszkam to cycki muszą być jak ta lala

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez AsieK8705 Pokaż wiadomość
Ciekawe kiedy mi się w końcu uda na jakąś konsultację się wybrać, mam do Was pytanko w związku z tym, czy lekarze przyjmują też w soboty?? Bo na tygodniu to raczej nikt mi wolnego nie da... a na dojazd też mi trochę zejdzie czasu...
Buziaki dla Was
kurcze nie wiem, tam gdzie ja robiłam napewno nie....może powysyłaj emaile do klinik z zapytaniem?

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez horo_2 Pokaż wiadomość
No to pijemy dziewczynki ... tyle mam okazji do świętowania
I przy okazji... była dzisiaj u mnie moja Pani Prezes i... zapowiada się awansik po powrocie z macierzyńskiego
Horo proponuję Twoją kandydaturę na Kobietę Roku! Ja pierdziuuuu jak Ty to wszystko ogarniasz? I jeszcze awans Gratuluje!
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 22:07   #3008
tonia87
Rozeznanie
 
Avatar tonia87
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 897
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Toniu tak jak napisalam te pytanie zadalam po obejrzeniu sekretow chirurgii jak posluchalam wypowiedzi paru osob rece szlo zalamac. Dla mnie oczywiste ze operacje zrobilam dla siebie i wiele innych osob tez, ale niestety bardzo czesto jest inaczej.
ja myślałam, że tam takie pytania padały
tonia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 23:07   #3009
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

a ja jestem na etapie śledzenia ofert last minute... mam jeszcze czas tak z dwa tygodnie... i fruuuu co chwile nowy pomysł wymyślamy zobaczymy na czym stanie.

W ramach swojej extra diety i dbania o skóre /walkę z cellulitem - zjadłam dziś BIGMACA

a wlasnie - cos mi umknęło- gdzie nam Klaudeczka wyleciała na wakacje? bo ciekawa jestem.
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 00:03   #3010
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez gwendolinka Pokaż wiadomość
a ja jestem na etapie śledzenia ofert last minute... mam jeszcze czas tak z dwa tygodnie... i fruuuu co chwile nowy pomysł wymyślamy zobaczymy na czym stanie.

W ramach swojej extra diety i dbania o skóre /walkę z cellulitem - zjadłam dziś BIGMACA

a wlasnie - cos mi umknęło- gdzie nam Klaudeczka wyleciała na wakacje? bo ciekawa jestem.
Klaudeczka na Majorce przyprawia facetów o zawrót głowy ale z tego co pisała to ona w lutym robiła rezerwację.

Dziewczynki idę na basen i będę systematycznie chodzić raz w tyg. i zastanawiam się czy nie powinnam 2x? I byłam u instruktorki jogi pogadać czy da rade poprowadzić zajęcia tak, żebym ja mogła indywidualne ćwiczenia robić bez obciążania rąk, tak żeby nogi rozciągać i coś na brzuszek i ide w poniedziałek zobacze jak to będzie w praktyce wyglądać. Ale stresuje się trochę bo ja cały czas taki sztywniak jestem. Jak cos robię np. wycieram stół to czuję jak mi się tam w środku ciągnie. Cycorki nadal zdrętwiałe i sztywne mam. Troszkę bardziej miękkie niż na początku ale np. jak patrze na biustonosze u Patrycji to u niej tak pięknie się cycunie układają w staniczkach a u mnie nie ma szans żeby cycek dostosował się do biustonosza to biustonosz musi się ułożyć na cycku. Ja nawet nie przymierzałam jeszcze takich z fiszbinami

Powiedzcie mi czy też tak macie, że od spodu to czuć bardzo wyraźnie, że to implant? Tzn. nie mam czucia w cyckach tylko jak palcami dotykam to wyczuwam tak jakby delikatnie się tam coś przelewało no nic wspólnego z ciałkiem to nie ma. Na górze taki fajny w dotyku ten cycek a od spodu taka guma...
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275

Edytowane przez belseno
Czas edycji: 2012-09-05 o 09:41
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 09:13   #3011
celina777
Rozeznanie
 
Avatar celina777
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 795
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Witam sie po dlugiej wakacyjnej przerwie
Gratuluje wszystkim nowym ...szczesliwym posiadaczka nowych skarbow
Skarbeczka Gratuluje Horo - moja droga szacun za jeden z postow dotyczacy tego ,ze nie wazne piersi w tej chwili tylko cudowne chwile spedzone z Malutka przy piersi i jej zdrowie!
Pozdrawiam wszystkie i caluje....
Mam nadzieje ,ze to wejscie skonczy sie umowionym terminem operacji...na to licze i wszystko jest narazie na dobrej drodze ...
__________________
Dr. E.S.tyl ko...aż plastyka : listopad 2012
celina777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 09:50   #3012
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

[QUOTE=belseno;36330564]Klaudeczka na Majorce przyprawia facetów o zawrót głowy ale z tego co pisała to ona w lutym robiła rezerwację.

Dziewczynki idę na basen i będę systematycznie chodzić raz w tyg. i zastanawiam się czy nie powinnam 2x?

moja dr zaleca wlasnie 2 razy w tyg ale to od lekarza zalezy
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 10:35   #3013
gwendolinka
Zadomowienie
 
Avatar gwendolinka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 269
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez celina777 Pokaż wiadomość
Witam sie po dlugiej wakacyjnej przerwie
Gratuluje wszystkim nowym ...szczesliwym posiadaczka nowych skarbow
Skarbeczka Gratuluje Horo - moja droga szacun za jeden z postow dotyczacy tego ,ze nie wazne piersi w tej chwili tylko cudowne chwile spedzone z Malutka przy piersi i jej zdrowie!
Pozdrawiam wszystkie i caluje....
Mam nadzieje ,ze to wejscie skonczy sie umowionym terminem operacji...na to licze i wszystko jest narazie na dobrej drodze ...
OOo witam! ja to Cię chyba myślami ściągnęłam...bo tak ostatnio zastanawiałm się, gdzie się podziewasz
__________________
Dance like a Queen Fight like a King!

- 18.04.2011 Dr ES
325 Hp ESy florESy (.)(.)
gwendolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 11:44   #3014
celina777
Rozeznanie
 
Avatar celina777
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 795
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

..no jestem...jestem...caly czas czytam gdzies tam w wolnej chwili ale duuuzo zajec mialam i piesio malutki urodzil sie mojej suni i powiem szcerze,ze wakacje zlecialy na gonitwie i szalenstwie
Gwen kafka nam wisi jeszcze
__________________
Dr. E.S.tyl ko...aż plastyka : listopad 2012

Edytowane przez celina777
Czas edycji: 2012-09-05 o 11:47
celina777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 12:43   #3015
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

[QUOTE=kasikkk87;36334201]
Cytat:
Napisane przez belseno Pokaż wiadomość
Klaudeczka na Majorce przyprawia facetów o zawrót głowy ale z tego co pisała to ona w lutym robiła rezerwację.

Dziewczynki idę na basen i będę systematycznie chodzić raz w tyg. i zastanawiam się czy nie powinnam 2x?

moja dr zaleca wlasnie 2 razy w tyg ale to od lekarza zalezy
a ja powiem Ci, że moj lekarz to żadnych takich zalecen mi nie dawal jak pytalam co mam robić to powiedział, żyć normalnie i nie dzwigać. Pytałam czy moge na basen powiedział tak, pytałam czy mam masować powiedział nie, mają same dochodzić do siebie i tyle...więc na zdrowy rozsądek muszę się zdać i na Wasze doświadczenie a że pływałam na wyjeździe wakacyjnym i widziałam ogromną różnice w moich cycorkach jak zaczynałam i po tygodniu to tak myślę, że może ze 2 razy by było git... tylko czy ja dam rade tak 45 min. machać rękami hihihii...dziś się okaże
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275

Edytowane przez belseno
Czas edycji: 2012-09-05 o 12:52
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 12:44   #3016
madziullasz
Raczkowanie
 
Avatar madziullasz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Dziewczynki ja już po kontroli.......pas mogę do szuflady schować!!!!!!!!!!!! Wszystko ok. Choć chcą abym jeszcze nie szarżowała z ćwiczeniami
A staniczek z fiszbinami ubrałam tylko na 2 h....... postaram się wrzucić fotki w kreacji i w staniczku.....ale troszkę później.
__________________
Uhp 295 cc Mentor wys. profil dr. A.K.
19.07.2012
madziullasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 12:49   #3017
celina777
Rozeznanie
 
Avatar celina777
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 795
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Madziulasz bylam w albumie i powiem tak...Cudne !
Belseno jestem Twoja fanka a raczej twoich piersi jak pieknie sie zagoily a raczej goja caly czas...
__________________
Dr. E.S.tyl ko...aż plastyka : listopad 2012

Edytowane przez celina777
Czas edycji: 2012-09-05 o 12:51
celina777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 12:58   #3018
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez celina777 Pokaż wiadomość
Witam sie po dlugiej wakacyjnej przerwie
Gratuluje wszystkim nowym ...szczesliwym posiadaczka nowych skarbow
Skarbeczka Gratuluje Horo - moja droga szacun za jeden z postow dotyczacy tego ,ze nie wazne piersi w tej chwili tylko cudowne chwile spedzone z Malutka przy piersi i jej zdrowie!
Pozdrawiam wszystkie i caluje....
Mam nadzieje ,ze to wejscie skonczy sie umowionym terminem operacji...na to licze i wszystko jest narazie na dobrej drodze ...
to jak Ty jesteś poumawiana z tymi terminami? Jaki jest plan?

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez celina777 Pokaż wiadomość
Madziulasz bylam w albumie i powiem tak...Cudne !
Belseno jestem Twoja fanka a raczej twoich piersi jak pieknie sie zagoily a raczej goja caly czas...
goją się goją i wizualnie coraz lepiej, już prawie się te fałdki pod spodem rozprostowały - zrobie jakieś aktualne i dokładne fotki bo to w sumie 11 tydz. leci ale wkurzam się czasami, że takie sztywne i drętwe...nooo tak jak pisałam wyżej, kurcze nie wiem ile to potrwa jeszcze ale ja nie mam cały czas czucia i w sutkach i pod spodem mam nadzieję, że to minie a z takich rzeczy, które nie wiem z czego wynikają czy ja coś zgapiłam czy tak już czasami się dzieje to mam zgrubienie pod spodem tam gdzie był szew i masuje to cały czas ale narazie jakiś efektów nie widze i to boli troszkę. No i niestety tam gdzie mi została nitka i była wyciągnięta po miesiącu mam duuużo szerszą i brzydszą bliznę - to jest akurat na łączeniu tego pionowego cięcia z otoczką więc trzeba pilnować tych nitek, żeby wszystko powyjmowali. U mnie nie było widać bo miałam strupki duże a jak odpadły to zanim się kapnęłam że coś nie gra i pojechałam do lekarza to miesiąc zleciał
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275

Edytowane przez belseno
Czas edycji: 2012-09-05 o 13:04
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 13:00   #3019
celina777
Rozeznanie
 
Avatar celina777
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 795
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Kochana plan jest taki ze dzwonie teraz w okr zeby umowic termin na listopad ,TŻ bedzie w listopadzie wiec....JAAA JUUZZZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC LISTOPADA !!!
__________________
Dr. E.S.tyl ko...aż plastyka : listopad 2012
celina777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 13:14   #3020
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez madziullasz Pokaż wiadomość
Dziewczynki ja już po kontroli.......pas mogę do szuflady schować!!!!!!!!!!!! Wszystko ok. Choć chcą abym jeszcze nie szarżowała z ćwiczeniami
A staniczek z fiszbinami ubrałam tylko na 2 h....... postaram się wrzucić fotki w kreacji i w staniczku.....ale troszkę później.
witaj na wolności a z tymi ćwiczeniami no to cóż ja też za wiele jeszcze robić nie mogę...na ostatniej wizycie jak lekarz powiedział żyć normalnie to ja mowie ze normalnie to cwicze joge a on ok, no to wyjęłam książke i mu pokazuje np. stanie na rękach no i zabronił, powiedział, że po 3 miesiącach chce mnie zobaczyć z tą książką i wówczas powie mi co mogę.

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez celina777 Pokaż wiadomość
Kochana plan jest taki ze dzwonie teraz w okr zeby umowic termin na listopad ,TŻ bedzie w listopadzie wiec....JAAA JUUZZZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC LISTOPADA !!!
ooo no to suuper..ja miałam wstępny termin na listopad hihii...ale wymknęło się to z pod kontroli i wyszło 5 miesięcy wcześniej w każdym razie listopd to dobry miesiąc, na lato bedziesz już mogła cieszyć się nimi w pełni
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275

Edytowane przez belseno
Czas edycji: 2012-09-05 o 13:16
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 13:37   #3021
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Czesc kobietki

celinko witaj jak tam malo piesio? pewnie slodziak wstaw jakies zdjecia synusia i mamusi))

belseno tym czuciem sie nie martw ja tez nie mam, to nawet pol roku moze tak byc. Nie wiem jak nie mialas w zaleceniach masowac blizny to moze nie musisz? mi doktor kazal. Lewa mniej masowalam ale od niedawna zaczelam ta i ta rowno i teraz sa takie rchome i jedna i druga. Ale czasem tez mnie zaboli. A co do twardosci implantow moje juz robia sie miekke co nie wiem czy mnie tak szczegolnie cieszy ale ja mam innej firmy niz Ty. Powoli powoli i doczekasz sie wszystkiego

Wrocilam z miasta i zakupilam szampony, odzywki i masla do ciala stwierdzilam ze rezygnuje z produktow z wysokiej polki a bede testowac te za niskiej. Za szampon dalam 4 zl za odzywke dalam 7 zl a za maslo 10 zl zyc nie umierac ciakawa jestem czy beda dla mnie dobre

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez tonia87 Pokaż wiadomość
ja myślałam, że tam takie pytania padały
Toniu polecam obejrzec, to co tam padalo jest jeszcze lepsze))
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 14:07   #3022
horo_2
Zadomowienie
 
Avatar horo_2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 625
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez celina777 Pokaż wiadomość
Witam sie po dlugiej wakacyjnej przerwie
Gratuluje wszystkim nowym ...szczesliwym posiadaczka nowych skarbow
Skarbeczka Gratuluje Horo - moja droga szacun za jeden z postow dotyczacy tego ,ze nie wazne piersi w tej chwili tylko cudowne chwile spedzone z Malutka przy piersi i jej zdrowie!
Pozdrawiam wszystkie i caluje....
Mam nadzieje ,ze to wejscie skonczy sie umowionym terminem operacji...na to licze i wszystko jest narazie na dobrej drodze ...
Hej Celinko
rzeczywiście długo Ciebie nie było
trzymam kciuki za "pewny" termin operacji
a maleństwo zawsze jest ważniejsze od biustu

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Wrocilam z miasta i zakupilam szampony, odzywki i masla do ciala stwierdzilam ze rezygnuje z produktow z wysokiej polki a bede testowac te za niskiej. Za szampon dalam 4 zl za odzywke dalam 7 zl a za maslo 10 zl zyc nie umierac ciakawa jestem czy beda dla mnie dobre
Olivko,
a jakie kupiłaś? Mam koleżankę, która wszystkie kosmetyki kupuje z najniższych półek i włosy i ciało ma rewelacyjne
__________________
Allergan Inspira TRX 615g
1.09.2009 Szczecin


3.02.2014 - wracam do ćwiczeń
horo_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 14:51   #3023
kasikkk87
Zadomowienie
 
Avatar kasikkk87
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 915
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

no co do kosmetykow nie zawsze cena swiadczy o jakosci mialam rozne drozsze nie zawsze lepsze na pewno w perfumy drozsze warto zainwestowac dluzej pachna
kasikkk87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 15:00   #3024
horo_2
Zadomowienie
 
Avatar horo_2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 625
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez kasikkk87 Pokaż wiadomość
no co do kosmetykow nie zawsze cena swiadczy o jakosci mialam rozne drozsze nie zawsze lepsze na pewno w perfumy drozsze warto zainwestowac dluzej pachna
perfumy to oczywiście z lepszych
a właśnie szampon, odżywka czy coś do ciała może naprawdę okażą się nie gorsze niż droższe
__________________
Allergan Inspira TRX 615g
1.09.2009 Szczecin


3.02.2014 - wracam do ćwiczeń
horo_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 16:14   #3025
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez horo_2 Pokaż wiadomość
Olivko,a jakie kupiłaś?
Jak juz wczesniej wpominalam stosowalam szampon z seri Joanna z rzepy, jak go kupowalam dosztowal 6 zl potem zdrozal do 7zl a dzis zaszlam do rosmana i juz 8 zl kosztuje wiec postanowilam ze zakupie inny szampon z rzepy za 3.99zl Malwa gloria z czarnej rzepy. Pachnie dokladnie jak tamten a po tamtym pozbylam sie problemu z wypadaniem wlosow.
Pare dni wczesniej kupilam maske do wlosow ale ja stosuje sie co 4 dnien, wiec do szamponu dokupilam odzwyke z seri Joanna za 5 z groszami. Pachnie juz troszke ladniej pomimo ekstraktu ze skrzypu i rozmarynu.
Ostatni zakup to maslo do ciala z serii Isana, 500ml za 9.99(bez promocji) gdzie wczesniej kupowalam masla do ciala z Perfecty ktore maja 225ml i po promocji kosztuja tyle samo.

Ja na punkcie moich wlosw mam bzikakupowalam bardzo drogie szampony i odzywki aby mi urosly a one meczone tymi silikonami i wszyskim tym sztucznym robily sie sianowate straszne. Moj pierwszy zakup to wlasnie byl szampon z Joanny nie bylam do niego przekonana ale wlosy przestaly mi po nim wypadac. I zaczely rosnac moze nie duzo ale dla mnie to juz byl sukces bo po miesiacu widzialam roznice.
Jezeli chodzi i balsamy to moze nie stosowalam jakis mega drogich mam taki swoj ukochany za ktory place 30zl, ale po jakims czasie stosowania go skora piekielnie mnie po nim swedzialaprzezuc ilam sie wiec na maslo do ciala wlasnie z Perfecty za ktore place bez promocji 14zl o ile dobrze pamietam. Jest male i na bardzo krotko mi starcza wiec kupilam dzis maslo z Isany bardzo ladnie pachnie dzis bede sie smarowac

ale sie rozpisalam
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 16:19   #3026
belseno
Zadomowienie
 
Avatar belseno
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 213
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
belseno tym czuciem sie nie martw ja tez nie mam, to nawet pol roku moze tak byc. Nie wiem jak nie mialas w zaleceniach masowac blizny to moze nie musisz? mi doktor kazal. Lewa mniej masowalam ale od niedawna zaczelam ta i ta rowno i teraz sa takie rchome i jedna i druga. Ale czasem tez mnie zaboli. A co do twardosci implantow moje juz robia sie miekke co nie wiem czy mnie tak szczegolnie cieszy ale ja mam innej firmy niz Ty. Powoli powoli i doczekasz sie wszystkiego
tzn. ta bliznę masuję od jakiś 2 tyg. po zaleceniach z kliniki. Zrobiło mi się w środku tam gdzie miałam szyte takie wyczywalne zgrubienie, zadzwoniłam do kliniki i mam masować tylko to miejsce. Powiedzieli, że to blizna, która się robi w środki, że nie tylko na wierzchu mamy szwy ale tam w środku też i że mogą się zrobić takie grube wyczuwalne blizny i trzeba to rozmasowywać.

Byłam na basenie, dziewczyny a ta Pani dr co zaleca pływanie to mówiła jakim stylem? Bo powiem wam, że ja to mam problem z żabką, no jakby za krótkie mięśnie były i się nie dało normalnie pływać, znowu zaczynałam w pozycji pionowej a nie leżącej i jakieś 30 min. mi zajęło rozruszanie się i właściwie jak trzeba było wychodzić z basenu to mi udało się 4 długości przepłyną normalną żabką ale za to z crolwem nie miałam żadnych problemów poza kondycją po 3/4 długości zadyszka...
__________________
21.06.2012 Mentory okrągłe 325/275
belseno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 16:23   #3027
horo_2
Zadomowienie
 
Avatar horo_2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 625
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Jak juz wczesniej wpominalam stosowalam szampon z seri Joanna z rzepy, jak go kupowalam dosztowal 6 zl potem zdrozal do 7zl a dzis zaszlam do rosmana i juz 8 zl kosztuje wiec postanowilam ze zakupie inny szampon z rzepy za 3.99zl Malwa gloria z czarnej rzepy. Pachnie dokladnie jak tamten a po tamtym pozbylam sie problemu z wypadaniem wlosow.
Pare dni wczesniej kupilam maske do wlosow ale ja stosuje sie co 4 dnien, wiec do szamponu dokupilam odzwyke z seri Joanna za 5 z groszami. Pachnie juz troszke ladniej pomimo ekstraktu ze skrzypu i rozmarynu.
Ostatni zakup to maslo do ciala z serii Isana, 500ml za 9.99(bez promocji) gdzie wczesniej kupowalam masla do ciala z Perfecty ktore maja 225ml i po promocji kosztuja tyle samo.

Ja na punkcie moich wlosw mam bzikakupowalam bardzo drogie szampony i odzywki aby mi urosly a one meczone tymi silikonami i wszyskim tym sztucznym robily sie sianowate straszne. Moj pierwszy zakup to wlasnie byl szampon z Joanny nie bylam do niego przekonana ale wlosy przestaly mi po nim wypadac. I zaczely rosnac moze nie duzo ale dla mnie to juz byl sukces bo po miesiacu widzialam roznice.
Jezeli chodzi i balsamy to moze nie stosowalam jakis mega drogich mam taki swoj ukochany za ktory place 30zl, ale po jakims czasie stosowania go skora piekielnie mnie po nim swedzialaprzezuc ilam sie wiec na maslo do ciala wlasnie z Perfecty za ktore place bez promocji 14zl o ile dobrze pamietam. Jest male i na bardzo krotko mi starcza wiec kupilam dzis maslo z Isany bardzo ladnie pachnie dzis bede sie smarowac

ale sie rozpisalam
Dzięki Olivko
to ja jutro idę po coś z rzepą ... teraz po cesarce i przy karmieniu juz widzę, ze włoski stały się słabsze i zaczynają wypadać bardziej niż kiedyś dlatego wolę wcześniej czymś zadziałać
masło też zawsze używałam perfecta spa ale nie widzę przeciwwskazań, żeby spróbować czegoś innego.
Odżywkę polecam gloria z tych taniutkich (polecona właśnie przez kumpelę) - włosy są po niej rewelacyjne
__________________
Allergan Inspira TRX 615g
1.09.2009 Szczecin


3.02.2014 - wracam do ćwiczeń
horo_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 16:31   #3028
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

belseno ja tez mialam zgrubienia ale juz ich sie pozbylam wlasnie przez masowaniena poczatku strasznie tego nie lubilam bo bolalo i w dotyku bylo bardzo nieprzyjemne, ale teraz blizny szczypie a one w kazda strone sie ruszaja wiec mysle ze to chyba dobrze masuj i u Ciebie za jakis czas bedzie widac efekty

horo ten szampon ktory mam tez z glori ale odzywki niestety nie bylo z tego bo szuakalam. A gdzie kupujesz w rosmanie?Dlatego wzielam ta z Joanny bede dzis testowac a wlosy i dla mojej mamy kolezanki przestaly wypadac po tym szamponie z rzepy mam nadzieje ze u Ciebie zadziala
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 16:36   #3029
horo_2
Zadomowienie
 
Avatar horo_2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 625
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
belseno ja tez mialam zgrubienia ale juz ich sie pozbylam wlasnie przez masowaniena poczatku strasznie tego nie lubilam bo bolalo i w dotyku bylo bardzo nieprzyjemne, ale teraz blizny szczypie a one w kazda strone sie ruszaja wiec mysle ze to chyba dobrze masuj i u Ciebie za jakis czas bedzie widac efekty

horo ten szampon ktory mam tez z glori ale odzywki niestety nie bylo z tego bo szuakalam. A gdzie kupujesz w rosmanie?Dlatego wzielam ta z Joanny bede dzis testowac a wlosy i dla mojej mamy kolezanki przestaly wypadac po tym szamponie z rzepy mam nadzieje ze u Ciebie zadziala
odżywkę ostatnio kupiłam w intermarche - taka nieduża biała plastikowa buteleczka z niebieską naklejką... o taka
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...do-wlosow.html
__________________
Allergan Inspira TRX 615g
1.09.2009 Szczecin


3.02.2014 - wracam do ćwiczeń
horo_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 16:58   #3030
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Myaówka-czyli piknik, cycuchy i pogaduchy. Przed i po powiekszaniu piersi cz.8

Cytat:
Napisane przez horo_2 Pokaż wiadomość
odżywkę ostatnio kupiłam w intermarche - taka nieduża biała plastikowa buteleczka z niebieską naklejką... o taka
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...do-wlosow.html
To jest z tej seri co moj zakupiony dzis szampon niestety w rosmanie nie widzialam a intermarche niestety nie ma w mojej wiosce ale moze gdzies znajde
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.