W Rossmannie wstydź się kobieto? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-05, 08:49   #271
0701ad653af51fe7d46c15beb30305209a2a4c30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 313
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Zauważyłam że tak jest w każdym rossmanie, gdy wybierałam kiedyś tonik, zauważyłam że przy samej ziemi są tanie produkty z ziaji. Więc sobie kucnęłam, bo przecież nie będę się wypinać... Zajęło mi to chwilę zanim wybrałam to co zakupie, prawdę mówiąc zaczytałam się w składach i trochę wyłączyłam się z rzeczywistości. A gdy trochę pokracznie wstawałam wpadłam na ochroniarza, który jak się dowiedziałam od kobiety, która zaczepiła mnie i szepnęła na ucho, stał od dłuższego czasu nade mną i patrzył się na mnie z góry, co robię.

Już nie wspomnę gdy w innym mieście raz używając testerów podkładu, dopierałam odpowiedni dla mnie, gdy odeszłam od stoiska, pani ochroniarz podeszła i sprawdzała czy nie brakuje testerów! I oczywiście odprowadziła mnie wzrokiem do kasy...
0701ad653af51fe7d46c15beb30305209a2a4c30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 11:15   #272
Incomprehensible
Rozeznanie
 
Avatar Incomprehensible
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 959
GG do Incomprehensible
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

[1=0701ad653af51fe7d46c15b eb30305209a2a4c30;3633278 4]Zauważyłam że tak jest w każdym rossmanie, gdy wybierałam kiedyś tonik, zauważyłam że przy samej ziemi są tanie produkty z ziaji. Więc sobie kucnęłam, bo przecież nie będę się wypinać... Zajęło mi to chwilę zanim wybrałam to co zakupie, prawdę mówiąc zaczytałam się w składach i trochę wyłączyłam się z rzeczywistości. A gdy trochę pokracznie wstawałam wpadłam na ochroniarza, który jak się dowiedziałam od kobiety, która zaczepiła mnie i szepnęła na ucho, stał od dłuższego czasu nade mną i patrzył się na mnie z góry, co robię.
[/QUOTE]






w ogóle oni czasem kamer nie zamontowali już we wszystkich sklepach?
bo byłam w ciągu 2 miesięcy w około czterech i ochroniarze się nawet nie ruszyli...

poza jednym który ze mną lakier wybierał i to był chyba jeden jedyny raz kiedy jakoś "przyjaźnie" odebrałam patrzenie mi na ręce.
__________________



"W życiu chodzi o ludzi, których spotykasz

....i o rzeczy, które z nimi tworzysz."


Incomprehensible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 20:42   #273
Stroboskop
Raczkowanie
 
Avatar Stroboskop
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Nietety mój dobry znajomy był ochroniarzem w jednym z rossów i na szkoleniu usłyszał: "wszyscy klienci to złodzieje, tylko nie wszyscy kradną". Odpowiedzialność zbiorowa za znikające rzeczy też przemawia za tym nieszczęsnym śledzeniem.

Z miłych sytuacji - raz stałam długo przy regale z farbami do włosów i nie mogłam zdecydować się miedzy dwoma kolorami, a miły ochroniarz: "pani weźmie tę z lewej, ładniejsza"
__________________
Didn't mean to make you cry,
If I'm not back again this time tomorrow,
Carry on, carry on, as if nothing really matters

Edytowane przez Stroboskop
Czas edycji: 2012-09-09 o 20:43
Stroboskop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 21:05   #274
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez Stroboskop Pokaż wiadomość
Nietety mój dobry znajomy był ochroniarzem w jednym z rossów i na szkoleniu usłyszał: "wszyscy klienci to złodzieje, tylko nie wszyscy kradną".
Fajne mają podejście do klienta
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 09:41   #275
SambaMamba
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 202
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Fakt, ochrona jest tam wyjątkowo nadgorliwa, ale mi jeszcze nie zdarzyło się odczuć tego na własnej skórze.
SambaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 12:37   #276
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

a myślałam że tylko ja mam z tym problem -.- przez to strasznie omijam rosski, źle się tam czuje jako klient, nigdy nie mogłam wybrać spokojnie nic z kolorówki, i nie mówię że przeszkadza mi to że sobie stoi tam ochroniarz, nie, tylko on przylatuje zaraz za mną i gapi się po mnie albo jest tak blisko do tego paCzy na mnie tak że czuję się jak małoletnia złodziejka, więc odstawiam i wychodzę. W tym do którego najczęściej chodzę ochroniarz stał zawsze obok kremów do depilacji, zrezygnowałam z zakupu, to poleciał raz za mną na podpaski i stał obok mnie -.-
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 13:43   #277
Kosmetykocholiczka
Raczkowanie
 
Avatar Kosmetykocholiczka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 60
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

A myślałam, że tylko mnie ochroniarze śledzą, jakbym była seryjnym mordercą, albo zabiła ich matki naleśnikiem -,- Cały czas stoi i się patrzy, jakbym miała zaraz z torby wyciągnąć spluwę, nie mogę niczego wybrać i czuje, że cały czas się gapią to krępujące.. ;/
Kosmetykocholiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 13:57   #278
Leanne
Rozeznanie
 
Avatar Leanne
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 563
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Ostatnio ochroniarz stał nade mną jak wybierałam podpaski... No bez przesady, chociaż ten dział by mogli sobie darować! Kilka razy tam wracałam, a ochroniarz dzielnie za mną, ech
__________________
onepart0fme.blogspot.com
Leanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 15:48   #279
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez Leanne Pokaż wiadomość
Ostatnio ochroniarz stał nade mną jak wybierałam podpaski... No bez przesady, chociaż ten dział by mogli sobie darować! Kilka razy tam wracałam, a ochroniarz dzielnie za mną, ech
ja bym zapytala, ktore poleca
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 12:36   #280
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja bym zapytala, ktore poleca


Ja ostatnio ochrony w ogóle nie widziałam, jedynie jedna z pań z Rossa miała baczenie na klientelę - chyba kamery musieli założyć
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 07:53   #281
0701ad653af51fe7d46c15beb30305209a2a4c30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 313
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez Usmiechnietazakrecona Pokaż wiadomość


Ja ostatnio ochrony w ogóle nie widziałam, jedynie jedna z pań z Rossa miała baczenie na klientelę - chyba kamery musieli założyć
Nawet w rossmanach gdzie jest monitoring ochrona jest nadgorliwa ;/
0701ad653af51fe7d46c15beb30305209a2a4c30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 19:51   #282
MayumiSama
Przyczajenie
 
Avatar MayumiSama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 13
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Tyle Rossmannów w Polsce i wszędzie ten sam problem...
Rozumiem, trzeba pilnować, żeby nic nie zginęło, ale bez przesady. Lubię Rossmann za dobre ceny, ale czuję się w nim jak cholerna złodziejka. Zawsze się kręcę przez cały sklep 10 razy i czuję na sobie wzrok ekspedientek i ochroniarza. Ostatnio przestałam tak latać i przychodzę w konkretnym celu, żeby nikt mnie nie przeszywał ślipiami ;p
MayumiSama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 17:28   #283
Kamcix
Raczkowanie
 
Avatar Kamcix
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 260
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Ja mam dokładnie to samo ;/ zazwyczaj sobie przypominam, że coś jeszcze miałam zobaczyć w drugiej części sklepu i też tak latam po nim co najmniej kilka razy i wtedy czuje, że mnie ktoś śledzi wzrokiem
To jest straszne, dlatego wolę kupować w innym Rossmannie, w którym jest zwykle więcej ludzi, bo wtedy się tak ochrona nie skupia na jednej osobie.
__________________
Everything happens for a reason


Kamcix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 12:02   #284
marttha
Raczkowanie
 
Avatar marttha
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstchowa
Wiadomości: 33
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Dziwnie jest, to fakt, jak wybierasz podpaski a chłop z daleka stoi i Ci się przygląda... :P
__________________
.
marttha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 10:04   #285
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Ja to ostatnio przyprawiam ochronę w Rossach o stan przedzawałowy - ściągnęłam apkę KWC na telefon i co rusz otwieram torebkę i sięgam po telefon, sprawdzam, chowam, podchodzę do kolejnej półki, otwieram torebkę, wyciągam telefon, sprawdzam, chowam, i tak śmiesznie wygląda ochroniarz który przyspiesza w moją stronę jak tę torebkę otwieram i wyciągam telefon, i ta zawiedziona mina jak chowam do niej z powrotem sam telefon... I tak co 5 metrów
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 08:46   #286
olunia09
Przyczajenie
 
Avatar olunia09
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
GG do olunia09
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

u mnie jest to samo, zawsze z wielkim stresem wchodzę do rossmana, nie spodziewałam się że tak się dzieje wszędzie
olunia09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 21:43   #287
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ja bym zapytala, ktore poleca
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 09:10   #288
SambaMamba
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 202
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Ja to ostatnio przyprawiam ochronę w Rossach o stan przedzawałowy - ściągnęłam apkę KWC na telefon i co rusz otwieram torebkę i sięgam po telefon, sprawdzam, chowam, podchodzę do kolejnej półki, otwieram torebkę, wyciągam telefon, sprawdzam, chowam, i tak śmiesznie wygląda ochroniarz który przyspiesza w moją stronę jak tę torebkę otwieram i wyciągam telefon, i ta zawiedziona mina jak chowam do niej z powrotem sam telefon... I tak co 5 metrów
Ha, niech się chłopaki trochę postresują
SambaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 18:09   #289
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

nie znoszę tej obsługi. Każdego traktują jak potencjalnego złodzieja. Zwłaszcza gdy człowiek jest ubrany np. w rozlazły dres. >.< no sorry, nie zawsze chce mi się odwalać, ale ubiór nie świadczy o kliencie i nigdy nie wiadomo z kim ma sie do czynienia, bo mogę tam wejsc w brudnym dresie i zrobić zakupy za 300zł, a równei dobrze osoba z najnowszą torebką chanel za 10zł i to jest dupa nie argument.

Wchodzę do rossmana jeśli tylko muszę, po coś konkretnego i wychodzę, jak najszybciej.

Kupowanie tam czegoś z kolorówki to obłęd, boję się wziąć czegokolwiek do ręki bo mnie obezwładnią i oskarzą o kradzież xD
__________________

Chudnę
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-13, 22:20   #290
pinac0lada
Przyczajenie
 
Avatar pinac0lada
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 29
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

U mnie to samo, chociażby jak stoję i czytam etykietę produktu, to chyba ochroniarz myśli że chcę go zakosić I zaczyna łazić za mną aż dojdę do kasy.. Ochroniarze w Rossmannach to porażka!
pinac0lada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 16:48   #291
Bela03
Zadomowienie
 
Avatar Bela03
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 525
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

W większości Rossów w moim mieście jest ostatnio ok, ale byłam kiedyś w jednym w galerii i miałam w kieszeni spodni pomadkę. Kucnęłam żeby coś oglądnąć i jak wstałam pomadka mnie zaczęła uwierać, więc ją poprawiłam. Odchodzę od kasy a ochroniarz mnie zaczepia "Proszę pokazać co ma Pani w kieszeniach". Jakoś się wykręciłam od pójścia "na zaplecze" ale od tego momentu w żadnym sklepie nie wyjmuje chusteczek/telefonu, żeby nikt mnie o kradzież nie posądził.

Ostatnio byłam w Naturze i tam są bardzo ciasne alejki, i ochroniarz chodził za jakąś dziewczyną tak skutecznie że mnie popchnął żeby przejść.
Bela03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 19:02   #292
LikeFromAFairytale
Raczkowanie
 
Avatar LikeFromAFairytale
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 67
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Rossmann? Serio? Ja mam ten problem tylko w Naturze. Strasznie wkurzające gdy coś ci patrzy na ręce, a ja strasznie nie lubię tak żeby tylko wejść, kupić i wyjść.

Edytowane przez LikeFromAFairytale
Czas edycji: 2012-10-15 o 19:04
LikeFromAFairytale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 11:32   #293
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez Bela03 Pokaż wiadomość
W większości Rossów w moim mieście jest ostatnio ok, ale byłam kiedyś w jednym w galerii i miałam w kieszeni spodni pomadkę. Kucnęłam żeby coś oglądnąć i jak wstałam pomadka mnie zaczęła uwierać, więc ją poprawiłam. Odchodzę od kasy a ochroniarz mnie zaczepia "Proszę pokazać co ma Pani w kieszeniach". Jakoś się wykręciłam od pójścia "na zaplecze" ale od tego momentu w żadnym sklepie nie wyjmuje chusteczek/telefonu, żeby nikt mnie o kradzież nie posądził.

Ostatnio byłam w Naturze i tam są bardzo ciasne alejki, i ochroniarz chodził za jakąś dziewczyną tak skutecznie że mnie popchnął żeby przejść.
Po pierwsze to na taka "prośbę" pokazania co masz w kieszeniach powinnaś odpowiedzieć-nie.Jeśli zapytałby uprzejmie-"Czy mogłaby Pani pokazać..." i nie byłoby to nachalne to jeśli miałbyś taką ochotę to owszem.
Co do chodzenia na jakies zaplecze to kpina,dopóki pracownik ochrony nie wezwie policji nie ma prawa Cie przetrzymywać.Co on chciał Ci robić na tym zapleczu?
Mnie też denerwują ochroniarze w rossmanach,chociaż nigdy mnie taka sytuacja nie spotkała.
Tak w ogóle to wydaje mi sie że oni maja jakis wyrobiony obraz złodzieja np.młoda dziewczyna przy kolorówce-złodziejka,przeciez na pewno nie ma 6 złotych na błyszczyk Lovely.
Ja juz nastolatką dawno nie jestem,ale jak spedzę trochę czasu przy szafach z kolorówka i odchodzę z niczym to pewnie pan ochroniarz czuje satysfakcję,że dobrze spełnił obowiązek bo nie udało mi się nic ukrasc.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 15:54   #294
przystankowa
Przyczajenie
 
Avatar przystankowa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 9
GG do przystankowa
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Mam takie same odczucia co do ochroniarzy. Kilka lat temu poszłam do jednego ze sklepów tej sieci razem z mamą (moja mama jest osobą bardzo słabo widzącą - to istotne w mojej opowieści). Pamiętam, że mama chciała kupić dla siebie pomadkę ochronną, pomagała mi także w wyborze lakieru do paznokci, bo nie mogłam się zdecydować. Ochroniarz cały czas stał obok nas i patrzył się nam na ręce - niektóre produkty moja mama podsuwała sobie bardzo blisko oczu, aby móc cokolwiek przeczytać. Zdenerwował nas on na tyle, że w rezultacie wyszłyśmy bez zakupów, a ja po powrocie do domu napisałam skargę. Na szczęście więcej nie spotkałyśmy tam tego ochroniarza.
przystankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 15:07   #295
shinju1986
Raczkowanie
 
Avatar shinju1986
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 161
GG do shinju1986
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Ochrona w sklepach sieci Rossmann jest koszmarna. Ich traktowanie każdego człowieka jak złodzieja odbiera człowiekowi chęć zakupów. Tłumaczenie o odpowiedzialności finansowej do mnie nie przemawia, bo w wielu sklepach jest odpowiedzialność za braki, a mimo to nie łazi za człowiekiem krok w krok ochroniarz.

Ja najczęściej robiąc zakupy dla siebie dzwonię też do mamy i robię zakupy dla niej. Wtedy to ochroniarz stoi wciąż koło mnie i się przysłuchuje rozmowie. Mocno irytujące. A oczywiście jak kogoś ochroniarz posądzi o kradzież i okazuje się, że ten ktoś nic nie ukradł to nie ma co liczyć nawet na przepraszam.
shinju1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 20:13   #296
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

U mnie w Rossie ochroniarze nie są praktycznie w ogóle nachalni. Zazwyczaj gawędzi sobie ze sprzedawczynią albo pomaga w rozpakowywaniu produktów i pomaga klientkom w poszukiwaniu kosmetyków tzn. jeśli wie, gdzie leżą.
Gorzej jeśli chodzi o Naturę. Nie wiem, czy to ja mam takie dziwne przeczucie, że ekspedientki wszędzie za mną łażą. :/
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 15:51   #297
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Ostatnimi czasy się trochę poprawiło w Rossach, ale dalej nie jest super. Ja stokrotnie bardziej lubię Naturę a już chyba najbardziej Super-Pharm. Tam jakoś nikt za mną nie łazi, a kosmetyki są obklejone taśmą (co ma plusy i minusy, bo później czasem ciężko to domyć, ale przynajmniej są nieotwierane).
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 14:53   #298
lkc
Raczkowanie
 
Avatar lkc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 173
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Po poście przystankowej zaczęłam się zastanawiać, czy i mnie nie postrzegają jako "zaraz coś weźmie", skoro też mazidła blisko oczu przystawiam celem zgłębienia wiedzy na opakowaniu. Nie przejmuję się tym; zawsze mogę powiedzieć coś w stylu "może mi pan przeczyta?"
Również odnoszę wrażenie, że jest odrobinę lepiej, albo to okoliczne Rossmanny się zmieniają.
Nie spieszę się podczas zakupów, więc potrafię długo stać przy półce, zastanawiać się i porównywać opakowania.
Cóż, lepiej, żeby klient przystawiał kosmetyki tak blisko, jak mu się podoba, niż odkręcał tusze i lakiery.
lkc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 15:49   #299
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

moj ojciec powiedzial, zebym nastepnym razem rzuciła do ochroniarza "panie, nie chodz pan tak blisko bo nie mogę nic zawinąć"
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 16:06   #300
Fabryczna23
Zadomowienie
 
Avatar Fabryczna23
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 1 919
Dot.: W Rossmannie wstydź się kobieto?

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
moj ojciec powiedzial, zebym nastepnym razem rzuciła do ochroniarza "panie, nie chodz pan tak blisko bo nie mogę nic zawinąć"
A niezły tekst
Fabryczna23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-01 14:42:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.