Zapuszczanie włosów część II - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-10, 18:52   #1111
albin
Rozeznanie
 
Avatar albin
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 513
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
wam dziewczyny też się uda, po prostu trzeba przestać wmawiać sobie, że niewyprostowane włosy są nieładne- ja wolę zadbane, błyszczące włosy lekko pofalowane niż spalone wysuszone druty
Dokładnie! Ja też przez długi czas prostowałam, bo z natury mam falowane i puszą mi się.. ale im dłuższe tym cięższe i prostują się troche I takie przylizane proste wcale nie są fajne, więc głowy do góry
albin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 20:08   #1112
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

stosuje któraś z was Radical? i konkretnie, co z niego? widziałam dzisiaj całą serię w drogerii i zastanawiam się, co warto kupić. przeszukałam KWC i opinie ma różne... ale chciałabym spróbować
w jego składzie jest skrzyp polny, a on fajnie u mnie działa. niedawno zaczęłam olejowanie olejkiem łopianowym ze skrzypem polnym i o wiele mniej wypadają
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 20:33   #1113
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
O kurcze, nie znałam tego...ale to chyba niszczy włosy? :/ nie lubisz mocnego skrętu u siebie? No i jak włosy odrastają to chyba dziwnie wygląda?

Niszczy, ale miałam na głowie afro, raczej tego byś nie chciała
Mam naturalnie tak kręcone włosy, że mycie to była katorga, potem odżywka nie działała, bo nie była w stanie wszędzie dotrzeć przez ten gąszcz, na końcu tak ciężko się rozczesywały, że cała skóra głowy mnie bolała ( a włosy wykruszały ). A loczki nie dość, ze suche, to tylko 1 dzień się trzymały, przez sen się kołtuniły. U nas w Pl nawet nie bardzo wiem czy gdzieś można kupić produkty dla mojego skrętu
Aa, wcześniej chodziłam do fryzjerki z Afryki i ona mi niszczyła włosy, bo nakładała ten środek na całe włosy, na końcówki też, tylko krócej. Teraz jedna wizażanka przywiozła mi ten specyfik ze Stanów.
Nakładała mi koleżanka w domu, nałożyła mi na 3/4 włosów i na krótko, mam wiele mniej zniszczone. Następnym razem będzie mi robić sam odrost.
Pewnie są jakieś sposoby na takie włosy, ale ja wybrałam najprostszy
Odrastających nie widać, bo najmniej mam zawsze skręcone przy głowie, bo reszta dociąża. Palcami czuć różnicę.

Mam nadzieję, że Cię nie zanudziłam wyczerpującą odpowiedzią.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Czemu mam się śmiać sama wypróbuję, a co!
Że się cieszę, że taki prosty sposób wymyśliłam
Jeśli masz plączące się włosy, to polecam U mnie różnica niesamowita.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Chyba tylko raz nałożyłam na włosy...powód jest jeden: zmywanie tego to dla mnie koszmar
To może spróbuję połączyć z odżywką i będzie lepiej się zmywać


Lisbeth, też tak spróbuję z maską
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 21:11   #1114
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie do dziewczyn, które jednak (niestety) prostują i nie potrafią się z tego wyleczyć... jaką temperaturą? lepsze takie 160 i więcej pociągnięć czy może jednak 200 i pare razy?
Ogolnie nie powinno sie kazdego pasma prostowac wiecej niz jednym pociagnieciem..

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

A ja ide zaraz nalozyc sobie olej rycynowy na wlosy tylko nie wiem wlasnie czy na suche czy mokre, no i w skore glowy tez go sie wciera?
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 21:13   #1115
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Niszczy, ale miałam na głowie afro, raczej tego byś nie chciała
Mam naturalnie tak kręcone włosy, że mycie to była katorga, potem odżywka nie działała, bo nie była w stanie wszędzie dotrzeć przez ten gąszcz, na końcu tak ciężko się rozczesywały, że cała skóra głowy mnie bolała ( a włosy wykruszały ). A loczki nie dość, ze suche, to tylko 1 dzień się trzymały, przez sen się kołtuniły. U nas w Pl nawet nie bardzo wiem czy gdzieś można kupić produkty dla mojego skrętu
Aa, wcześniej chodziłam do fryzjerki z Afryki i ona mi niszczyła włosy, bo nakładała ten środek na całe włosy, na końcówki też, tylko krócej. Teraz jedna wizażanka przywiozła mi ten specyfik ze Stanów.
Nakładała mi koleżanka w domu, nałożyła mi na 3/4 włosów i na krótko, mam wiele mniej zniszczone. Następnym razem będzie mi robić sam odrost.
Pewnie są jakieś sposoby na takie włosy, ale ja wybrałam najprostszy
Odrastających nie widać, bo najmniej mam zawsze skręcone przy głowie, bo reszta dociąża. Palcami czuć różnicę.
Afro
Fakt, musiałabyś mieć kosmetyki dla Kinky-Curly :/ale one drogie i trzeba je sprowadzać...
Masz zdjęcia swoich włosów przed i po? Z naturalnym skrętem i tym rozluźnionym?

Cytat:
Mam nadzieję, że Cię nie zanudziłam wyczerpującą odpowiedzią.
Ależ skąd!

Cytat:
Że się cieszę, że taki prosty sposób wymyśliłam
Jeśli masz plączące się włosy, to polecam U mnie różnica niesamowita.
Plączących bardzo nie mam, ale i tak wypróbuję

Cytat:
To może spróbuję połączyć z odżywką i będzie lepiej się zmywać
Możesz spróbować. Na pewno nafta jako dodatek zmyje się łatwiej.

Przepraszamy za OT
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 21:28   #1116
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Afro
Fakt, musiałabyś mieć kosmetyki dla Kinky-Curly :/ale one drogie i trzeba je sprowadzać...
Masz zdjęcia swoich włosów przed i po? Z naturalnym skrętem i tym rozluźnionym?
Mam, ale ze związanymi włosami nic nie widać. Mam jedno świetne, ale z dzieciństwa z rozpuszczonymi, ale niestety mama mi rozczesywała. Ostatnio robiłam, bo chciałam wstawić na wątek o hennowaniu, ale takie wstrętne wyszły po gumce...
Ogólnie jak na obecne standardy piękna, to są brzydkie włosy

Dobra, przypomniało mi się, że mam jakieś tam zdjęcia sprzed lat, trochę rozprostowane, ale jeszcze bardzo zaniedbane. Jeśli jesteś ciekawa, to napisz mi maila w pw, nie chce mi się bawić w zmazywanie paszczęki

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ależ skąd!


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Plączących bardzo nie mam, ale i tak wypróbuję
Daj później znać, czy u Ciebie też się sprawdziło.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Możesz spróbować. Na pewno nafta jako dodatek zmyje się łatwiej.

Przepraszamy za OT
To tak zrobię, może będzie fajnie
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 10:36   #1117
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Ja nie wiem czy to Jantar czy Humavit czy MegaKrzem ale połączenie tych wszystkich sprawia, że włosy mi naprawdę rosną Może na święta Bożego narodzenia będą do ramion
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 16:00   #1118
maleoreggaerockers
Zadomowienie
 
Avatar maleoreggaerockers
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 189
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

pokrecone na papilotach(3h)
moje wlosy szybko sie rozprostowują;(
zdjecie robione po całym dniu w pokreconych włosach wiec juz są rozprostowane troszkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04181.jpg (39,9 KB, 64 załadowań)
__________________
My

Mój album włosowy <3
maleoreggaerockers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 20:07   #1119
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy to Jantar czy Humavit czy MegaKrzem ale połączenie tych wszystkich sprawia, że włosy mi naprawdę rosną Może na święta Bożego narodzenia będą do ramion
Ja tam nie wierzę w te suplementy, łykam te tabletki raczej dla zasady
Mi najlepiej na porost działały drożdże
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 18:21   #1120
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
sama też mam ciemny blond, właśnie taki mysi i ciągnie mnie ciągle żeby rozjaśnić- miałam jaśniutki blond przez kilka lat
ja też mam mysi naturalny, ale w związku z tym że nie przepadam za blondami, a juz tym bardziej PLATYNAMI to farbuje na rudo. Później robi się taki rudawyblond, taki miedziany i o wiele bardziej to lubie niz klasyczny blond
Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
a ja mam tendencję do noszenia rozpuszczonych włosów i zbieram je do przodu całkiem, po dwóch stronach. ostatnio zaczęłam je zbierać całkiem tylko na plecy (ale to jak jestem w domu ) no i bardziej dbać, zobaczymy też walczę o objętość, bo mam raczej cienkie włosy. skończyłam maskę Elseve L'Oreal Total Repair 5 i po niej o dziwo pojawiło się sporo baby hair
a ja raz rozpuszczone,raz w kitce to zależy jak sie ułożą. Ale zbieram je na jeden bok gdyż po 1 .są nierówne a po 2 . na ramieniu zawsze mam torbę to lepiej dla nich gdy ich tam nie ma Też walczę o objętość.

Cytat:
Napisane przez weronika7 Pokaż wiadomość
ja prostuję od 5 lat prawie codziennie strasznie chciałabym przestać, ale to dla mnie bardzo trudne po prostu z wyprostowanymi czuję się dużo lepiej, ładniej...
jeju jak ty chcesz włosy zapuszczać prostując je? Chcesz to je pal ale jaki to jest sens? Rzuć tą prostownicę i dbaj o własne naturalne, jak je nawilżysz to będą same się ładnie układać, a takie proste ulizane druty też nie są ładne( jak już ktoś wczesniej wspomniał).
Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Hmm, właściwie nakładam przed myciem olej kokosowy, to chyba jest coś podobnego do OMO? Teraz planuję sprawdzić jak mój skalp zareaguje na naftę. Podobno dobrze wpływa na porost.

Na suche włosy?
Myślę, że jednak muszę zawalczyć z lenistwem i raz w tygodniu przytrzymać maskę/odżywkę dłużej
Jak po spłukaniu nie uzyjesz odżywki to nie masz żadnego OMO. jest olej-mycie-odżywka.
Cytat:
Napisane przez maleoreggaerockers Pokaż wiadomość
pokrecone na papilotach(3h)
moje wlosy szybko sie rozprostowują;(
zdjecie robione po całym dniu w pokreconych włosach wiec juz są rozprostowane troszkę
fajne tak naturalnie pokręcone:P moje tak samo szybko... jeszcze jak na dwór wyjdę to już dosłownie proste raz dwa, a lakierem jak się je wysusza
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 18:28   #1121
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

ja też się zawzięłam i walczę ze sobą i nie tykam prostownicy!
w tym tygodniu wyprostowałam raz, a jutro już piątek
także przygotowania do akcji październik bez prostownicy trwają

dziewczyny, ostatnio skuszona promocją na odżywkę z Nivei Intense Repair kupiłam i ( o dziwo! ) jest naprawdę fajna kiedyś miałam jakąś odżywkę z Nivei, ale kompletnie mi nie podeszła... ta jest naprawdę świetna. otworzyłam też z ciekawości KWC ( to już chyba uzależnienie przed/po kupieniu produktu ) i też ma dobre opinie, także polecam
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 18:48   #1122
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

hej jak którąś interesuje moja przygoda z zapuszczaniem to mam zdjęcia w albumie, link w podpisie
dziś byłam u fryzjerki podciąć końce i dalej zapuszczam, obcięła 3-4 cm
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 19:29   #1123
basia0412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Wzięłam rozwód z prostownicą - w ciągu ostatniego miesiąca użyłam jej tylko raz na wyjście (Nie prostowałam nawet grzywki)
Suszarki też raczej nie używam - może ze dwa razy w ciągu miesiąca - miałam do wyboru wysuszyć suszarką albo iść spać z mokrymi włosami (samej grzywki też nie suszyłam, a robiłam to ciągle). Wybrałam suszarkę z myślą, że to mniejsze zło
I ani razu nie poszłam spać z mokrymi włosami, a zdarzało mi się to częstooooo...
Staram się nie czesać mokrych włosów (wyciągam tylko grzywkę, bo inaczej jej nie ogarnę).
Problem: nie umiem spać w związanych włosach - wszystko mnie ciśnie i denerwuje. Jak już uda mi się zasnąć w spiętych, to jakoś zawsze się tak dzieje, że przez sen włosy sobie rozpuszczę.

A teraz siedzę sobie z maską intensywnie odbudowującą na włosach.
Drugi problem: regularność - zawsze miałam z ty problem. Staram się z tym walczyć. Idzie ciężko.

Edytowane przez basia0412
Czas edycji: 2012-09-13 o 19:50
basia0412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 20:22   #1124
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Kasia może spróbuj sobie zrobić na noc niecisnącego, w miarę możliwości luźnego warkocza - u mnie zostaje do rana biorę włosy do przodu na jednym boku.
gumki wybieraj bez metalowych elementów, nie za małe, niecisnące i nie zbieraj włosów bardzo mocno
__________________
odwielorybiam się



Edytowane przez katiennn
Czas edycji: 2012-09-13 o 20:27
katiennn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 21:13   #1125
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
Jak po spłukaniu nie uzyjesz odżywki to nie masz żadnego OMO. jest olej-mycie-odżywka.
Nie rozumiem Cię
Pisałam w innym poście, że po każdym myciu stosuję odżywkę lub maskę.


Ja też się nie mogłam przyzwyczaić do spania w spiętych włosach i najbardziej dla mnie odpowiednie okazały się dwa warkoczyki za uszami. To jest kwestia przyzwyczajenia. Czasami się budzę bez którejś gumki, bo wiążę dość luźno.
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 11:20   #1126
basia0412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
Kasia może spróbuj sobie zrobić na noc niecisnącego, w miarę możliwości luźnego warkocza - u mnie zostaje do rana biorę włosy do przodu na jednym boku.
gumki wybieraj bez metalowych elementów, nie za małe, niecisnące i nie zbieraj włosów bardzo mocno
Kasia? Basia - miło mi O ile to było do mnie

nauka spania w spiętych włosach jeszcze potrwa, ale dam radę

Też tak macie, że włosy schną Wam ponad 3 godziny?
Może nie mam ich jeszcze długich, ale są grube i gęste.


Włosowa aktualizacja:
zdjęcie 1 - 10.08.2012r.
zdjęcie 2 - 13.09.2012r. - włosy lekko wilgotne
Zdjęcia robione wieczorem, bez flesza. Starała się zrobić je z tej samej odległości i przy takich samych ustawieniach aparatu samowyzwalaczem <hahaha> ale na każdym wyglądam jakby z różnych odległości - wybaczcie <prosi>
U fryzjera w międzyczasie nie była. Moje włosy po każdym myciu układają się inaczej. Niby są proste, a końce się wywijają. Włosy są stopniowane.
Trudno mi stwierdzić, czy urosły. Jak mierzę centymetrem krawieckim, to za każdym razem wychodzi mi inna długość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10.08.2012 - 3.jpg (22,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.09.2012.jpg (30,9 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez basia0412
Czas edycji: 2012-09-14 o 11:59
basia0412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 12:00   #1127
albin
Rozeznanie
 
Avatar albin
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 513
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

agulaaaa jakie ładne loczki o wiele ładniej wyglądają pokręcone niż proste. Ja jeszcze mam z tym problem i nie mogę przyzwyczaić się do moich naturalnych fal/loków.. więc próbuje je jakoś rozprostować
albin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 13:19   #1128
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez albin Pokaż wiadomość
agulaaaa jakie ładne loczki o wiele ładniej wyglądają pokręcone niż proste. Ja jeszcze mam z tym problem i nie mogę przyzwyczaić się do moich naturalnych fal/loków.. więc próbuje je jakoś rozprostować
dziękuję ojj tamto to czas licealne, gdzie nie znałam metod dbania o kręcioły, dlatego prostowałam, były w masakrycznym stanie teraz nie używam prostownicy a kyszzz to złooo
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 17:29   #1129
ewcia375
Przyczajenie
 
Avatar ewcia375
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 14
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

hej dziewczyny, dawno już nie pisałam, właściwie to rok, ale czytam ciągle Wasze posty ja również mam kręcone włosy i zapuszczam od marca 2011, ścięłam dosyć sporo, ponieważ na moje włosy prostownica działała szczególnie niszcząco, a do tego zafarbowałam na czarno i tak to się musiało skończyć. Zapuszczanie kręconych włosów wydaje mi się wiecznością, ale zaparłam się i jeszcze z rok i będę miała wymarzoną długość. Obecnie mam problem z nawilżeniem, szukam jakiegoś dobrego środka, odżywki, może macie mi jakąś do polecenia, zamieszczam zdj postępów, jedyne jakie znalazłam heh



Uploaded with ImageShack.us
ewcia375 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 17:56   #1130
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Basia, tak, miałam Ciebie na myśli, nie wiem czemu napisałam Kasia
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 21:09   #1131
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Ewcia, próbowałaś Lorysów? Są z parafiną, na moje loki działają całkiem fajnie, jestem całkiem zadowolona. Wcześniej używałam m.in. osławionej Glorii, też fajnie zmiękczała włosy, ale jak na mój gust troszkę za lekka.
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 12:03   #1132
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Mahdab, zaczęłam myć włosy odżywką, a dokładniej odżywką Mrs. Potter's.
Tak więc ta odżywka jest jakby moim "szamponem" Choć prawie w ogóle się nie pieni, to zauważyłam, że moje włosy i tak po jej użyciu są czyste Włosy są miękkie, bardziej błyszczące. Stosuję także odżywkę Garnier Awokado i masło Karite. I tak się zastanawiam czy nie za dużo na raz
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 15:24   #1133
Pani_Herbatka
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Herbatka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 728
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
To ja mam tutaj najkrótsze włosięta? Jakieś 10 cm od końca głowy.
hm, moje pasmo ma aktualnie 28cm. Jeszcze dwa lata i coś z tego będzie

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
Ja nie wiem czy to Jantar czy Humavit czy MegaKrzem ale połączenie tych wszystkich sprawia, że włosy mi naprawdę rosną Może na święta Bożego narodzenia będą do ramion
stawiam na jantara
__________________
If you change nothing, nothing will change
Pani_Herbatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 15:56   #1134
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

dziewczyny które zaczynają dbać o włoski - polecam wam ostatni post na anwena.blogspot.com - skarbnica włosowej wiedzy!
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 17:28   #1135
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

katiennn, na pierwszy rzut oka ciekawe artykuły tam są

A jak zabezpieczać końcówki włosów przed rozdwajaniem? Jedwab coś daje?
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 17:33   #1136
Pani_Herbatka
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Herbatka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 728
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
katiennn, na pierwszy rzut oka ciekawe artykuły tam są

A jak zabezpieczać końcówki włosów przed rozdwajaniem? Jedwab coś daje?
jedwab/oliwa z oliwek/zielony krem z biedry. obecnie używam kremu i włosy sie nie rozdwajaja
__________________
If you change nothing, nothing will change
Pani_Herbatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 18:01   #1137
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Bardzo ciekawe znalazłam wszystko, czego potrzebowałam. Nawet pokopiowałam i do worda wrzuciłam, wydrukuję i odkładam na kupkę "kiedy będę miała trochę czasu"
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 19:12   #1138
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Pani_Herbatka, hmm, szok, pierwszy raz słyszę o tym kremie, ale skład naprawdę OK Używasz go przed myciem na kilka godzin? I jak często?

katiennn, witaj w klubie, robię tak samo! Zapisuję w Wordzie, potem wybieram, segreguję i zaczynam z czasem stosować
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 19:19   #1139
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Zapuszczanie włosów część II



najgorsze jest to, że do tej kupki zaglądam żeby się czymś zająć, wtedy kiedy muszę coś zrobić, albo się uczyć
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 20:01   #1140
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Mahdab, zaczęłam myć włosy odżywką, a dokładniej odżywką Mrs. Potter's.
Tak więc ta odżywka jest jakby moim "szamponem" Choć prawie w ogóle się nie pieni, to zauważyłam, że moje włosy i tak po jej użyciu są czyste Włosy są miękkie, bardziej błyszczące. Stosuję także odżywkę Garnier Awokado i masło Karite. I tak się zastanawiam czy nie za dużo na raz
A więcej czasu Ci zajmuje mycie odżywką niż szamponem? Dużo musiałaś zużyć tej odżywki? Garniera osobiście nie polecam (podpis ), ale myślę, że nie przesadzasz, bo skoro jedno robi jako szampon, to jeszcze dostarczasz minerały z innej odżywki

Cytat:
Napisane przez Pani_Herbatka Pokaż wiadomość
hm, moje pasmo ma aktualnie 28cm. Jeszcze dwa lata i coś z tego będzie
Myślę, że ja mam i tak mniej i niestety dłuuugo się naczekam, aby przy skręcie zobaczyć efekty. Aczkolwiek z rok lub 1,5 temu obcięła mnie fryzjerka naprawdę krótko, (miałam problem, żeby zrobić kitkę) i włosy już mam za ramiona

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
katiennn, na pierwszy rzut oka ciekawe artykuły tam są

A jak zabezpieczać końcówki włosów przed rozdwajaniem? Jedwab coś daje?
Ja używałam Biosilku i przestałam z powodu alkoholu, myślę, że inny jedwab byłby w porządku. Obecnie wykańczam do końcówek olej kokosowy i sprawdza się. Ostatnio mam naprawdę włosy w dobrej kondycji, cieszę się bardzo
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.