Rozłąka z ukochanym - 2012 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-14, 19:34   #241
Rareza
Rozeznanie
 
Avatar Rareza
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 654
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

mart989, święta prawda to co mówisz, bo nie wyjechał dla swego widzimisię, wbrew pozorom tam łatwiej mu się samemu utrzymać. W Polsce mógłby mieć z tym problem ze wględu na praktycznie zerową pomoc ze strony rodziców i możliwości pracy dla studentów (ciężko znaleźć coś za co można się utrzymać)... Już to przerabialiśmy,więc powiedział dość

U mnie wbrew pozorom całkiem nieźle, dziś i jutro do pracy więc zajęcie jest. I postanowiłam, że nie można całego dnia podporządkowywać pod internetową rozmowę. Wszystko z umiarem,prawda moje drogie?
Rareza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 21:05   #242
Pia Gizela
Zadomowienie
 
Avatar Pia Gizela
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

wyszło ciemniej niż chciałam ale fryzjerka powiedziała, że wypłucze się za kilka myć do tego jaki być powinien . tzn że powinien i opitoliła mnie za samowolkę przy rozjaśnianiu. aktualne skończyłam sprzątanie i dzięki temu nie mam jutro roboty zalałam drożdże i zaraz biegnę z psem na spacer. potem kąpiel z olejkiem eteryczym i ogarnięcie paznokci w między czasie piszę list do chłopa i jutro go posyłam
__________________

Pia Gizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 21:30   #243
Rareza
Rozeznanie
 
Avatar Rareza
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 654
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Wypłucze się,wypłucze o to się nie martw. Zwłaszcza jak wcześniej rozjaśniałaś, bo z takich włosów rude i ciemne farby schodzą szybciej. Ja w przyszłym tyg też przyciemniam włoski żeby być piękna na nowy rok akademicki
Rareza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 22:21   #244
Pia Gizela
Zadomowienie
 
Avatar Pia Gizela
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

teraz mi zrobiła dekoloryzację i koloryzację

a ja się pindruję przed snem paznokcie u stóp pomalowane i teraz paznokcie u rąk ale tylko opiłuję, jutro przeciągnę bezbarwnym i już
__________________

Pia Gizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 23:06   #245
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Mój wyjechał na rok do Holandii ale bedziemy się widziec za 5 tygodni
Do tej pory nie widzieliśmy sie najdłuzej tydzień a tu taki klops... ale będziemy się starac tak by co miesiąc się widywać,a stażu mamy rok
Co najgorsze to zawsze uważałam,że związek na odległość nie ma szans a teraz sama chcę taki utzymać - pewnych rzeczy nie powinno się wypowiadac głośno,tak jak mój TŻ stwierdzil ze trzeba uważać o czym się marzy bo marzył mu się wyjazd do Holandii a teraz go przeklina...
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 11:36   #246
ToTyLkoJa2
Zadomowienie
 
Avatar ToTyLkoJa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 509
GG do ToTyLkoJa2
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Czeeeść
Lecę za tydzień do Tż-ta, ale nie chce mi się jesteśmy razem 4 lata, ja mam 21 i od 1 września moje życie będzie wyglądało tak samo, przyjazd-wyjazd, nie wiem czy mi sie chce żyć za młodu w takiej odległości Teraz długie wieczory, a ja nawet nie będę miała pod kocem się do kogo przytulić...
Sprawdziło się to, co pisałyście- czas szybko leci, minęły już dwa tygodnie, ale też miałyście racje, co do niedomówień. Trzeba wszystko tłumaczyć, rozmawiać i w razie niejasności pytać
__________________
fight
ToTyLkoJa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 13:05   #247
cantara_007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

ToTylkoJa, a nie planujecie kiedyś jakoś zmniejszyć tej odległości? Zawsze dobrze mieć jakiś konkretny plan - np. kończę studia za granicą, a później mieszkamy razem, albo - TŻ pracuje za granicą 2 lata, a jak się dorobimy, to mieszkamy razem.

Samotne jesienne wieczory rzeczywiście, jeżeli im się poddać, potrafią być załamujące, ale ja tam nie chciałabym tulić się do kogoś innego, wolę spokojnie czekać na kilka wieczorów z tym jedynym
cantara_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 16:16   #248
mart989
Wtajemniczenie
 
Avatar mart989
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 680
GG do mart989
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Hej dziewczyny, jak tam??

U mnie koszmar. Mały cały dzień jest strasznie zmierzły i nieznośny. Ja mam jakiś koszmarny humor... Taka mi si tęsknota włączyła.. Chce mi się ryczeć.. A dopiero dwa tygodnie go nie ma
mart989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 16:47   #249
Rareza
Rozeznanie
 
Avatar Rareza
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 654
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Ta pogoda chyba taka trochę kryzysowa.... Ale w końcu ten nastrój minie. Ja pokonałam swój kryzys wyobrażeniami jak to będzie cudownie jak w końcu się zobaczymy. I pomaga mi też oglądanie zdjęć, nie wiem czemu.
Rareza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 17:03   #250
cantara_007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Ja dzisiaj zrobiłam duże, sobotnie porządki
Wczoraj pokłóciłam się z TŻ-em o pierdołę Związek na odległość w końcu rządzi się tymi samymi prawami, co ten 'normalny', więc niby nie ma się czym przejmować, ale humor wrócił do normy dopiero niedawno
cantara_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 17:50   #251
mart989
Wtajemniczenie
 
Avatar mart989
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 680
GG do mart989
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Cytat:
Napisane przez Rareza Pokaż wiadomość
Ta pogoda chyba taka trochę kryzysowa.... Ale w końcu ten nastrój minie. Ja pokonałam swój kryzys wyobrażeniami jak to będzie cudownie jak w końcu się zobaczymy. I pomaga mi też oglądanie zdjęć, nie wiem czemu.
A ja właśnie ani zdjęć ani filmów miłosnych teraz oglądać nie moge..tzn dziś.. Ale to chyba ta pogoda.. ciśnienie koszmarne...
Cytat:
Napisane przez cantara_007 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zrobiłam duże, sobotnie porządki
Wczoraj pokłóciłam się z TŻ-em o pierdołę Związek na odległość w końcu rządzi się tymi samymi prawami, co ten 'normalny', więc niby nie ma się czym przejmować, ale humor wrócił do normy dopiero niedawno
Też musiałabym okna pomyć, firany poprać ale jakoś weny nie mam..
mart989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 18:29   #252
Rareza
Rozeznanie
 
Avatar Rareza
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 654
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Cytat:
Napisane przez cantara_007 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zrobiłam duże, sobotnie porządki
Wczoraj pokłóciłam się z TŻ-em o pierdołę Związek na odległość w końcu rządzi się tymi samymi prawami, co ten 'normalny', więc niby nie ma się czym przejmować, ale humor wrócił do normy dopiero niedawno
Z tym, że ja np. wolę już się pokłócić na żywo, bo wtedy można sobie wszystko lepiej wyjaśnić i doprowadzić sprawę do końca. Ewentualnie się poprzymilać i poprzytulać jeśli to "przeze mnie" się posprzeczaliśmy.

A co do sprzątania - ostatnio w końcu zabrałam się za przegląd szafy i segregowanie ubrań na te, które noszę i na te, które bez sensu zabierają miejsce. Mówię Wam dziewczyny, co to była za apokalipsa.

Edytowane przez Rareza
Czas edycji: 2012-09-15 o 18:30
Rareza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 20:12   #253
cantara_007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Ja swego czasu byłam wierną fanką kupowania ubrań na portalach typu szafa.pl, mojeciuchy.pl, przy czym z dobre dwa lata zajęło mi rozróżnianie rzeczy, które podobają mi się same w sobie od tych, które będą mi się podobały na mnie i w których będę chodziła
Kupowałam fatałaszki w przedziale cenowym 30-50 zł, więc naprawdę nazbierało się tego dosyć sporo, w sumie z kilka worów ubrań z serii 'co ja sobie myślałam kupując to?'
cantara_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 20:44   #254
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Cytat:
Napisane przez cantara_007 Pokaż wiadomość
agniesikk spotyka się z TŻ-em, szczęściara
o, dobrą masz pamięć jestem z TŻ, ale jutro rozłąka, bo TŻ jedzie pisać poprawki na studiach i zobaczymy się za tydzień... znowu wpadniemy w kilkumiesięczną rozstaniowo-powrotową rutynę

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
Czeeeść
Lecę za tydzień do Tż-ta, ale nie chce mi się jesteśmy razem 4 lata, ja mam 21 i od 1 września moje życie będzie wyglądało tak samo, przyjazd-wyjazd, nie wiem czy mi sie chce żyć za młodu w takiej odległości Teraz długie wieczory, a ja nawet nie będę miała pod kocem się do kogo przytulić...
Sprawdziło się to, co pisałyście- czas szybko leci, minęły już dwa tygodnie, ale też miałyście racje, co do niedomówień. Trzeba wszystko tłumaczyć, rozmawiać i w razie niejasności pytać
wiesz, Twoj wybor, ale taka decyzje jest ciezko podjac- nie nastawiaj sie teraz na nic, wszystko sie okaze z czasem. jak czlowiek za duzo o tym mysli, to jest gorzej. przyjmij sprawy takimi, jakie są
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 11:16   #255
cantara_007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Hej, Dziewczyny, jakie plany na niedzielę?
U mnie i kilku innych dziewczyn już zleciał drugi tydzień rozłąki
Pamiętam, jakby to było wczoraj, jak marudziłam wszystkim dookoła, że to dopiero pierwszy dzień, że niech już przynajmniej tydzień zleci
Czas naprawdę nie stoi w miejscu, a wręcz śmiem zaryzykować stwierdzenie, że wcale się aż tak nie wlecze jak ma się z nim co robić

A u Was coś się zmieniło w postrzeganiu rozłąki?
Mi nie jest jakoś szczególnie ciężko, tzn miewam takie momenty, ale ogólnie jest spokojnie. Wypracowaliśmy z TŻ-em system, przy którym żadne z nas nie czuje się zaniedbane i każde czuje się kochane i 'dbane'
cantara_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 11:36   #256
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Hej Dziewczyny,
ostatnio trochę rzadziej do Was piszę, ale cały czas podczytuję i jestem myślami z Wami. U mnie właściwie bez zmian, choć przedwczoraj miałam spory zgrzyt z TŻ, od wczorajszego popołudnia się nie odzywa, choć pisałam od tego czasu kilka sms'ów, ostatni dwie godziny temu z pytaniem, czy wszystko ok i prośbą aby się odezwał. Z Jego strony cisza... Jestem wściekła, za chwilę wyłączę telefon i do wieczora nie ma mnie dla niego, jeśli przypadkiem zechciałby się skontaktować
Co za beznadziejny dzień, jutro od rana będę miała stresy w pracy, do tego zaczynam się denerwować środową poprawką, bo prawie nic nie potrafię a wciąż wymyślam powody aby się nie uczyć. Jakiś dół mnie złapał, jestem zniechęcona do wszystkiego, przytyłam 3kg od czasu wyjazdu TŻ... Ale już się biorę za siebie, słynne 'od jutra'. Najchętniej to bym się położyła do łóżka, ale muszę się najpierw pouczyć.

Trzymajcie się Dziewczyny i wybaczcie, że piszę dziś w takim podłym nastroju
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 15:41   #257
Pia Gizela
Zadomowienie
 
Avatar Pia Gizela
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

wcinam migdały i suszone banany oraz siedzę z maską z siemienia lnianego na włosach ale zaraz biegnę zmyć. ciekawa jestem efektów

a tak to u mnie nic ciekawego. właśnie mija połowa wyjazdu chłopa i już teraz odliczać można tygodnie do jego przyjazdu jutro odbiera paczkę, ciekawe jak zareaguje na list

a tak to u mnie trochę nudą wieje..
__________________

Pia Gizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 16:17   #258
cantara_007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Pia Gizela, czyli za ile się zobaczycie? Twój TŻ wyjechał z powodów zarobkowych, czy edukacyjnych? Bo to zdaje się dwa najczęstsze powody
Pozwalam sobie pytać, bo zdaje się, że nic o tym nie wspominałaś, mam nadzieję, że nadużywam forumowej grzeczności
cantara_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 16:22   #259
Pia Gizela
Zadomowienie
 
Avatar Pia Gizela
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

na koniec października a cele są edukacyjno-zarobkowe o mu firma sponsoruje studia + on dostaje pensje. mogłabym też startować z nim do tego programu ale niestety nie mówię po niemiecku. i tak przez 3 lata będzie. część semestru za granicą i część Polsce, w firmie będzie 'praktykantem' który zarabia więcej niż ludzie po studiach no i jest minus że wiąże się z firmą na 3 lata po ukończeniu studiów ale coś za coś. ja szukam intensywnie pracy w tamtym mieście w Polsce ale nie ukrywam że jak znajdę coś w zawodzie tu, gdzie jestem to będę dojeżdżać bo nie zamierzam rzucać wszystkiego byleby być z chłopem i tyrać w sklepie po prostu będę mniej płacić za mieszkanie za to moje dojeżdżanie
__________________

Pia Gizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-16, 18:06   #260
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Hej, ja jestem w domu, TZ dzisiaj jedzie na sesje poprawkowa A mnie jakas choroba zlapala, beznadziejnie sie czuje;/ a chcialam tyle rzeczy zrobic, nie jestem w stanie
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 19:10   #261
mart989
Wtajemniczenie
 
Avatar mart989
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 680
GG do mart989
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Hej

Ja padam... Cały dzień na nogach, u rodziców byłam. Przyszłam do domu i złapałam jakiegoś humora.. Martwie się bo mama ma problemy finansowe, nie wiem jak jej pomóc, mam dwie siotry, jedna to kompletny leń, dużo by gadać, przez nią są awantury i wszystko odbija się na mojej małej siostrze... Nie ogarniam.. po tych wizytach u nich moja depresja się odzywa..

Nie smęce wam już bo to i tak nie pomoże

Jakie plany na jutro? Ja musze skoczyć do mamy do roboty tylko po leki dla babci, ogarnąć mieskanie i opierdzielać się będe
mart989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 20:53   #262
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

To i ja dozuce moje 3 grosze

Jestem z TZ-tem 3 lata prawie.(w listopadzie stukna) i dzieli nas od siebie 200 km- oraz moi rodzice ktorzy niestety utrudniaja nam spotkania. Mimo to udaje mi sie jechac na weekend badz jemu do mnie przyjechac.

Jest smutno bez niego.. Jak bylismy razem przez 2 tyg (rodzice byli na wakacjach) i pojechal to czulam taka pustke... Taka straszna tesknote ze siedzialam i gapilam sie w sufit, a jak dzwonil to ryczalam ..


Ale, w lipcu 2013 sie przenosimy razem !

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez mart989 Pokaż wiadomość
Hej

Ja padam... Cały dzień na nogach, u rodziców byłam. Przyszłam do domu i złapałam jakiegoś humora.. Martwie się bo mama ma problemy finansowe, nie wiem jak jej pomóc, mam dwie siotry, jedna to kompletny leń, dużo by gadać, przez nią są awantury i wszystko odbija się na mojej małej siostrze... Nie ogarniam.. po tych wizytach u nich moja depresja się odzywa..

Nie smęce wam już bo to i tak nie pomoże

Jakie plany na jutro? Ja musze skoczyć do mamy do roboty tylko po leki dla babci, ogarnąć mieskanie i opierdzielać się będe

Ja jutro zaczynam praktyke w psychiatryku
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 20:58   #263
Pia Gizela
Zadomowienie
 
Avatar Pia Gizela
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

a ja mam jakiś gorszy czas i ochotę na rzucenie wszystkiego w cholerę
__________________

Pia Gizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 21:20   #264
Rareza
Rozeznanie
 
Avatar Rareza
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 654
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Kurczę, ciężko bez tych naszych facetów, no nie...?

Ja jutro mam dzień relaksu i obiecuję sobię, że również braku rozmyślań! Najpierw komedia z koleżanką, a później wypad na piwo większą grupą. Chociaż czasem po alkoholu potrafi mi się załączyć jeszcze większa tęsknota. Ale nie, BĘDĘ TWARDA.

A tak z ciekawości to z jakich miast jesteście? Oczywiście nie musicie się ujawniać.
Rareza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 21:33   #265
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Cytat:
Napisane przez Rareza Pokaż wiadomość
Kurczę, ciężko bez tych naszych facetów, no nie...?

Ja jutro mam dzień relaksu i obiecuję sobię, że również braku rozmyślań! Najpierw komedia z koleżanką, a później wypad na piwo większą grupą. Chociaż czasem po alkoholu potrafi mi się załączyć jeszcze większa tęsknota. Ale nie, BĘDĘ TWARDA.

A tak z ciekawości to z jakich miast jesteście? Oczywiście nie musicie się ujawniać.

Pochodze z Torunia, mieszkam w Szwecji. Smieszne jest to, ze moj TZ pochodzi z gdanska (ok 200 km od Torunia) , i w Szwecji mieszka tez 200 km odemnie.

Po ile macie lat? Tak z ciekawosci
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 21:47   #266
cantara_007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Katowice a TŻ ok 600 km dalej i to za granicą
Ja myślę, że to taki czas po prostu - jesień, coraz dłuższe wieczory, mniej słońca, mniej ciepła. Humory pogorszyłyby nam się na jakiś czas nawet, gdyby nasi faceci byli obok
Ruch, dobre książki/filmy, znajomi i damy radę
cantara_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 21:51   #267
Pia Gizela
Zadomowienie
 
Avatar Pia Gizela
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

ja nie uzależniam swojego humoru/niehumoru od obecności/nieobecności chłopa.
dowiedziałam się dzisiaj że mam mega problem na uczelni i to że on jest daleko akurat najmniej mnie obchodzi. egoistyczne, wiem. ale ja też mam swoje życie.
__________________

Pia Gizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 22:15   #268
Rareza
Rozeznanie
 
Avatar Rareza
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 654
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Gizela, a właśnie, że nie egoistycznie. Wg mnie to jest b. zdrowe podejście i ja też do takiego dążę heh.

Ja jestem z Torunia, a od października przenoszę się do Gdańska właśnie.

Mam 22 lata, mój chłopak tyle samo.
Rareza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 05:43   #269
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Cytat:
Napisane przez Rareza Pokaż wiadomość
Gizela, a właśnie, że nie egoistycznie. Wg mnie to jest b. zdrowe podejście i ja też do takiego dążę heh.

Ja jestem z Torunia, a od października przenoszę się do Gdańska właśnie.

Mam 22 lata, mój chłopak tyle samo.
£ooo, ja tez z Torunia mimo nie mieszkania tam od kilku lat, i mam chlopa z Gdanska !
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 08:18   #270
mart989
Wtajemniczenie
 
Avatar mart989
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 680
GG do mart989
Dot.: Rozłąka z ukochanym - 2012

Aaaaaa ..... Ale mi sie ziewa.. kiedy ja się wyśpie??

Ja jestem z Zabrza, mój Tż też bo byliśmy sąsiadami Teraz między nami ejst 2100 km
Ja mam 23 lata a Tż 24

Ja już po śniadaniu, zaraz się zbieram do mamy a później nie wiem...
mart989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.