Zapuszczanie włosów część II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-15, 20:15   #1141
Pani_Herbatka
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Herbatka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 728
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Pani_Herbatka, hmm, szok, pierwszy raz słyszę o tym kremie, ale skład naprawdę OK Używasz go przed myciem na kilka godzin? I jak często?

katiennn, witaj w klubie, robię tak samo! Zapisuję w Wordzie, potem wybieram, segreguję i zaczynam z czasem stosować
kilka godzin przed myciem, na niego olejuję, po myciu na końcówki, czasem na długość trochę. tani, łatwo dostępny, niezły skład i bosko pachnie
__________________
If you change nothing, nothing will change
Pani_Herbatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 22:16   #1142
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Pani_Herbatka Pokaż wiadomość
kilka godzin przed myciem, na niego olejuję, po myciu na końcówki, czasem na długość trochę. tani, łatwo dostępny, niezły skład i bosko pachnie
No i super, jutro koniecznie zahaczę o Biedronkę, ha To jest zapach kokosowy?


Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
A więcej czasu Ci zajmuje mycie odżywką niż szamponem? Dużo musiałaś zużyć tej odżywki? Garniera osobiście nie polecam (podpis ), ale myślę, że nie przesadzasz, bo skoro jedno robi jako szampon, to jeszcze dostarczasz minerały z innej odżywki

Ja używałam Biosilku i przestałam z powodu alkoholu, myślę, że inny jedwab byłby w porządku. Obecnie wykańczam do końcówek olej kokosowy i sprawdza się. Ostatnio mam naprawdę włosy w dobrej kondycji, cieszę się bardzo
Tak, mycie odżywką zajmuje mi więcej czasu, ponieważ, ze względu na brak piany, mam wrażenie, że muszę włoski dłużej myć. Garniera osobiście nie polecasz, boo? No nie mów, że jest testowany na zwierzętach... Tak, gdzieś przeczytałam, że można używać drugiej odżywki, ale nie na całe włosy, tylko tak od połowy w dół.

Ja właśnie też używam Biosilku i chyba go odstawię... Chociaż mam problem ze skrętem, a ten preparat o dziwo mi z tym pomaga...

Dziewczyny, jak poprawić skręt loków?
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 22:31   #1143
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez basia0412 Pokaż wiadomość
Kasia? Basia - miło mi O ile to było do mnie

nauka spania w spiętych włosach jeszcze potrwa, ale dam radę

Też tak macie, że włosy schną Wam ponad 3 godziny?
Może nie mam ich jeszcze długich, ale są grube i gęste.


Włosowa aktualizacja:
zdjęcie 1 - 10.08.2012r.
zdjęcie 2 - 13.09.2012r. - włosy lekko wilgotne
Zdjęcia robione wieczorem, bez flesza. Starała się zrobić je z tej samej odległości i przy takich samych ustawieniach aparatu samowyzwalaczem <hahaha> ale na każdym wyglądam jakby z różnych odległości - wybaczcie <prosi>
U fryzjera w międzyczasie nie była. Moje włosy po każdym myciu układają się inaczej. Niby są proste, a końce się wywijają. Włosy są stopniowane.
Trudno mi stwierdzić, czy urosły. Jak mierzę centymetrem krawieckim, to za każdym razem wychodzi mi inna długość
rzeczywiście gęste, ładne mi schną 2,5 - 3 h, właśnie pod spodem nie mają jak doschnąć
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 00:06   #1144
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Tak, mycie odżywką zajmuje mi więcej czasu, ponieważ, ze względu na brak piany, mam wrażenie, że muszę włoski dłużej myć. Garniera osobiście nie polecasz, boo? No nie mów, że jest testowany na zwierzętach... Tak, gdzieś przeczytałam, że można używać drugiej odżywki, ale nie na całe włosy, tylko tak od połowy w dół.

Ja właśnie też używam Biosilku i chyba go odstawię... Chociaż mam problem ze skrętem, a ten preparat o dziwo mi z tym pomaga...

Dziewczyny, jak poprawić skręt loków?
No to już tym bardziej sposób nie dla mnie, bo szamponem muszę długo myć i rozpieniać, żeby mieć pewność, że w każdy zakątek gęstwiny się dostałam
Jest, jest, tylko z tego powodu nie lubię Garniera, nie pamiętam, żebym kiedyś używała, więc nic złego o jakości nie mogę powiedzieć
Czytałam, że niektóre dziewczyny nakładają dwie odżywki d/s po kolei, więc jedna na pewno nie jest przesadą

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
rzeczywiście gęste, ładne mi schną 2,5 - 3 h, właśnie pod spodem nie mają jak doschnąć
Mi też schną włosy z 3h lub nawet więcej.
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 09:11   #1145
xXCinderellaXx5
Zadomowienie
 
Avatar xXCinderellaXx5
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 155
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

http://kwejk.pl/obrazek/1410134/ko%C...3wki-true.html

Chyba nie tylko My trafiamy na złych fryzjerów
__________________
  • Zapuszczam i dbam o włosy
    • 03.09.12-Zdałam prawko
xXCinderellaXx5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 09:57   #1146
Pani_Herbatka
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Herbatka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 728
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Nieszka_ kokosa aż tak nie czuję, wydaje mi się, że bardziej to masło shea. ale i tak boski zapach na włosach!
__________________
If you change nothing, nothing will change
Pani_Herbatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 11:46   #1147
basia0412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
rzeczywiście gęste, ładne
dziękuję
Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
mi schną 2,5 - 3 h, właśnie pod spodem nie mają jak doschnąć
od spodu jest najgorzej, ale jakoś trzeba to przeżyć

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Ja właśnie też używam Biosilku i chyba go odstawię... Chociaż mam problem ze skrętem, a ten preparat o dziwo mi z tym pomaga...
Dziewczyny, jak poprawić skręt loków?
Dziewczyny bardziej znające się na składach mówią, że Biosilk ma w składzie alkohol, który w rzeczywistości może wysuszyć końcówki. A to prowadzi do ich rozdwajania.

W temacie loków najwięcej dowiesz się od dziewczyn z wątku Curly Girl (CG)
basia0412 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-16, 16:10   #1148
Paciqns
Raczkowanie
 
Avatar Paciqns
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 101
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Dawno nie pisałam, ale cały czas śledze wszystko Nareszcie uporałam się z wypadaniem włosów Włosy ciągle zapuszczam fajnie sobie rosną jutro wybieram sie na zakupy włosowe

Ostatnio u koleżanki widziałam fajny szampon z syoss'a : syoss oleo intense thermo care. Myśle że niezły skład ?. Załącze zdjęcie może któraś z Was miala z nim do cyznienia ?

Tak poza tematem to dzisiaj miałam strasnzy sen XD śnilo mi się, że ściełam włosy dogości lekko za uszy. Jak sie obudziłam to musiałam zobaczyć czy wszystko jest tak jak powinno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2443.jpg (151,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg syoss-shampoo-oleo-intense.jpg (15,2 KB, 9 załadowań)
__________________
21.08.12 - piję pokrzywe
19.03.13 - łykam CP


Włosy rośnijcie szybko

Odchudzam się:
20.03 - 98,6
27.03 - 95,1
04.04 - 93,6
12.04 - 91,6
06.05 - 86,5
13.05 - 85,4
20.05 - 84,4
27.05 - 82,9
......... - 80 ----> I cel
Paciqns jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 20:17   #1149
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
No to już tym bardziej sposób nie dla mnie, bo szamponem muszę długo myć i rozpieniać, żeby mieć pewność, że w każdy zakątek gęstwiny się dostałam
Jest, jest, tylko z tego powodu nie lubię Garniera, nie pamiętam, żebym kiedyś używała, więc nic złego o jakości nie mogę powiedzieć
Czytałam, że niektóre dziewczyny nakładają dwie odżywki d/s po kolei, więc jedna na pewno nie jest przesadą
No to widzę, że sumienna jesteś z tym myciem włosów, ja aż tak się nie staram ;D Kurde, co do tego Garniera czy Loreala to jestem w szoku... A często używam tych kosmetyków ogółem do ciała... Ok, więc co do "przesady odżywkowej" jestem już spokojna

Cytat:
Napisane przez Pani_Herbatka Pokaż wiadomość
Nieszka_ kokosa aż tak nie czuję, wydaje mi się, że bardziej to masło shea. ale i tak boski zapach na włosach!
Kupiłam! Zapach jest naprawdę bardzo ładny, czuję go wraz z ruchem głowy. Cóż, trochę nałożyłam kremu na końcówki, zaraz pójdę myć głowę, więc zmyję. Mam nadzieję, że produkt ten pomoże w zapobieganiu rozdwajania i niszczenia się końcówek : >>

Edytowane przez Nieszka__
Czas edycji: 2012-09-16 o 20:19
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 21:53   #1150
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
No to widzę, że sumienna jesteś z tym myciem włosów, ja aż tak się nie staram ;D Kurde, co do tego Garniera czy Loreala to jestem w szoku... A często używam tych kosmetyków ogółem do ciała... Ok, więc co do "przesady odżywkowej" jestem już spokojna
Nie o to chodzi, tylko mam mocno zakręcone tuż przy głowie, sztywne i splątane i zdarzało mi się w pośpiechu niedomyć głowy, co skutkowało natychmiastowym powrotem pod prysznic. Zaraz po chemicznym prostowaniu myję włosy chwilę, teraz już mam niezłe odrosty, zabieg robiłam na początku lipca

Patrzyłaś na listę?
Ja używałam Loreala czy Palmolive czasami jak jeszcze mieszkałam w rodzinnym domu. Potem z jakiegoś powodu zaczęłam czytać m. in. wątek z podpisu i po tym co się dowiedziałam, rozstałam się z nimi bez bólu. Wcześniej też byłam kompletnie nieświadoma.
Już chyba od ponad 2 lat kupuję tylko nietestowane produkty na zwierzętach

Przepraszam za off
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-16, 22:11   #1151
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Ja robie teraz przerwe od seboradinu, i wczoraj zaczelam uzywac jantar. 3tyg bede go uzywac, tak jak jest na nim napisane i zobaczymy czy podziala
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-17, 09:32   #1152
ewcia375
Przyczajenie
 
Avatar ewcia375
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 14
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Ewcia, próbowałaś Lorysów? Są z parafiną, na moje loki działają całkiem fajnie, jestem całkiem zadowolona. Wcześniej używałam m.in. osławionej Glorii, też fajnie zmiękczała włosy, ale jak na mój gust troszkę za lekka.
Nie próbowałam, a gdzie można je kupić ? patrzyłam na allegro, ale ani śladu po Lorysach
ewcia375 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 11:03   #1153
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez ewcia375 Pokaż wiadomość
Nie próbowałam, a gdzie można je kupić ? patrzyłam na allegro, ale ani śladu po Lorysach
ja widzialam w Auchanie
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 12:38   #1154
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Ja też kupuję w Auchan, jeśli masz niedaleko to warto się wybrać, bo cena zachęca. Ja kupiłam tam jeszcze odżywkę Naat, coś czuję, że będzie dobra, bo oglądałam filmiki na YT, gdzie Afroamerykanki zachwalają te produkty. Jeśli chodzi o włosy, u mnie w Auchan jest super wybór, już jestem przez to na rok okupiona
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 13:58   #1155
ewcia375
Przyczajenie
 
Avatar ewcia375
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 14
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Dzięki, zajrzę do Auchan
Dziewczyny trochę głupie pytanie, ale nie znam się na tym - czym jest to chemiczne prostowanie, jakie kosmetyki są do tego przeznaczone i jak ono wpływa na kondycję włosów i efekty zapuszczania ?
ewcia375 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 17:08   #1156
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Ewcia zajrzyj na poprzednią stronę, bo dokładnie to opisałam
Ogólnie nie polecam Ci, ja robię bo muszę. Chociaż moja koleżanka robiła raz ze mną, tylko, że słabym środkiem i chyba nie miała zniszczeń, nie narzekała Ale trudno powiedzieć, bo ona wcale nie dba o włosy, nawet odżywki nie kładzie i jak to bywa niesprawiedliwie w życiu ma ładne.
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 11:35   #1157
mallinna
Raczkowanie
 
Avatar mallinna
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 56
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Witajcie Dziewczyny!
Też postanowiłam zapuszczać włosy,czytając Wasze posty aż zazdroszczę Wam systematyczności w piciu pokrzywy,wcieraniu masek,olejków itp! Jestem strasznym leniuchem i najzwyczajniej w świecie zapominam o takich rzeczach. Swoją przygodę z zapuszczaniem dopiero zaczynam,w dodatku po rozjaśnianiu mam strasznie zniszczone włosy,więc też je regeneruję. Do szamponu (Syoss Repair Therapy),co mniej więcej drugie mycie nakładam maseczkę Ziaji Intensywna odbudowa. Raz na tydzień robię maseczkę z zsiadłego mleka,która podobno nawilża włosy. I codziennie piję bratka. Mam zamiar zacząć stosować olejek rycynowy. Ponadto stanowczo odstawiam prostownicę! Długość jaką chciałabym osiągnąć to mniej więcej do ramion (obecnie sięgają brody) Mam nadzieję,że uda mi się osiągnąć ten efekt!
mallinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 13:28   #1158
Juanitta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Również i ja się dołączę :
Zawsze chciałam mieć długie włoski, niestety ciągle je rozjaśniam i przy blond chciałabym pozostać bo miałam już inne kolory i wyglądam "niekorzystnie"..
Juanitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 17:20   #1159
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Witajcie
Do mallinna: ja bym odstawiła na razie tego Syossa, zawiera SLS-y, które wysuszają włosy i silikon, który obciąża. I nie wierz w tą "Repair Therapy", bo to ściema. Żaden szampon ci nie naprawi włosów, a już na pewno nie z tej firmy. Zamiast niego możesz myć jakimś szamponem bez SLS, np. babydream lubi innym dla dzieci.
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 19:06   #1160
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

kurcze. włosy mi tak podskoczyły po pokrzywie, że ojeju
mam je już prawie do wcięcia suche :brawo:
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 07:51   #1161
Juanitta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Chyba zacznę pić tą pokrzywę i rzeczywiście kosmetyki "syossa" to katastrofa (wiem z własnego doświadczenia)
Juanitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 13:44   #1162
basia0412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Z Syossa to miałam tylko środek prostujący włosy. Nie spełniał swojego zadania wcale. Mimo że włosy jako tako mam proste, a wywijają mi się końcówki - przy stopniowanych włosach czasem wyglądam jakbym miała fale Gorzej jak tyczą do góry...
basia0412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:25   #1163
mallinna
Raczkowanie
 
Avatar mallinna
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 56
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez ewull Pokaż wiadomość
Witajcie
Do mallinna: ja bym odstawiła na razie tego Syossa, zawiera SLS-y, które wysuszają włosy i silikon, który obciąża. I nie wierz w tą "Repair Therapy", bo to ściema. Żaden szampon ci nie naprawi włosów, a już na pewno nie z tej firmy. Zamiast niego możesz myć jakimś szamponem bez SLS, np. babydream lubi innym dla dzieci.
Dziękuję za radę! nie zauważyłam drastycznej zmiany stanu włosów po używaniu tego szamponu,ale też nie używam go zbyt długo. W takim razie pędzę jutro do sklepu po nowy szampon!
O pokrzywie też sporo słyszałam,ale jakoś nie mogę się jeszcze przekonać do tego ;( Mam jakiś uraz chyba ;p za to bratka mogę śmiało polecić! działa bardzo dobrze na cerę,paznokcie i włosy
mallinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 14:58   #1164
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

u mnie bardzo dobrze spisał się syoss oil care
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 15:17   #1165
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez basia0412 Pokaż wiadomość
W temacie loków najwięcej dowiesz się od dziewczyn z wątku Curly Girl (CG)
Nie mogę tego znaleźć.

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Nie o to chodzi, tylko mam mocno zakręcone tuż przy głowie, sztywne i splątane i zdarzało mi się w pośpiechu niedomyć głowy, co skutkowało natychmiastowym powrotem pod prysznic. Zaraz po chemicznym prostowaniu myję włosy chwilę, teraz już mam niezłe odrosty, zabieg robiłam na początku lipca

Patrzyłaś na listę?
Ja używałam Loreala czy Palmolive czasami jak jeszcze mieszkałam w rodzinnym domu. Potem z jakiegoś powodu zaczęłam czytać m. in. wątek z podpisu i po tym co się dowiedziałam, rozstałam się z nimi bez bólu. Wcześniej też byłam kompletnie nieświadoma.
Już chyba od ponad 2 lat kupuję tylko nietestowane produkty na zwierzętach

Przepraszam za off
Tak można powiedzieć luknęłam po prostu na listę ; DD O Palmolive wiedziałam, Johnson&Johnsons też czy jak tam to się pisze. No i prawidłowo, przynajmniej masz czyste sumienie co do tego, że nie przyczyniasz się do cierpienia zwierząt
A tak propos, co dają te Lorysy?

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Ja robie teraz przerwe od seboradinu, i wczoraj zaczelam uzywac jantar. 3tyg bede go uzywac, tak jak jest na nim napisane i zobaczymy czy podziala
Jakieś efekty po seboradinie są? Chcesz zapuścić włosy, tak? Na co ten jantar?

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez donimica Pokaż wiadomość
u mnie bardzo dobrze spisał się syoss oil care
Masz piękne włosy... Co robiłaś, że tak ci urosły i że wyglądają tak zdrowo ?
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 17:59   #1166
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Nie mogę tego znaleźć.
Tak można powiedzieć luknęłam po prostu na listę ; DD O Palmolive wiedziałam, Johnson&Johnsons też czy jak tam to się pisze. No i prawidłowo, przynajmniej masz czyste sumienie co do tego, że nie przyczyniasz się do cierpienia zwierząt
A tak propos, co dają te Lorysy?
Tak, szczerze mówiąc wybieranie nietestowanych produktów przynosi mi dużą satysfakcję

Lorysy mi mocno zmiękczają włosy (prawie każda odżywka zmiękcza, ale akurat mi na tym bardzo zależy), wygładzają, nawilżają, pewnie pokrywają tą warstewką parafiny, przez co się pewnie mniej niszczą. Nie wiem jak opisać działanie odżywki Na mnie po prostu działa dobrze i daje efekt jakiego chce, dlatego zawsze polecam Pewnie każda działa trochę inaczej, ja miałam z keratyną i bambusem i teraz używam z ceramidami, moja mama ma owocową (fruit coctail) i też ją bardzo polubiła. Jeszcze w zapasie mam czekoladową Aktualnie je używam na zmianę z taką ręcznie robioną odżywką o nazwie Curli girl i jeszcze wykańczam kupioną 100 lat temu odżywkę Isana.

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

A, i wg. mnie bardzo ładnie pachną, ale to już kwestia gustu.
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 18:49   #1167
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

[/QUOTE] Masz piękne włosy... Co robiłaś, że tak ci urosły i że wyglądają tak zdrowo ? [/QUOTE]

właściwie to niewiele... są strasznie suche, nie potrafię ich nawilżyć. teraz będę próbować z olejkiem arganowym, z tym że nie wiem jak ścierpię ten zapach a zapuszczam je bardzo długo, w zasadzie od zawsze. po podcięciu mi podrosły. olejowanie (ale to rzadko), pokrzywa, szampony bez sls
i dziękuję
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 20:02   #1168
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Donimica - a próbowałaś może kokosowego?
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 20:19   #1169
donimica
Rozeznanie
 
Avatar donimica
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląskie.
Wiadomości: 800
GG do donimica
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

Cytat:
Napisane przez katiennn Pokaż wiadomość
Donimica - a próbowałaś może kokosowego?
jeszcze nie
ile kosztuje i gdzie go moge ufnie zamówić ?
__________________
włosomaniaczka


Stephen King
Lana Del Rey


licealistka
gram w siatkówkę

zwierzęta to nie zabawki!!!

koty najcudowniejsze na świecie
TVD, Gossip Girl, PLL
donimica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 20:40   #1170
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Zapuszczanie włosów część II

ja się czaję na ten : http://anwena.blogspot.com/2012/09/c...olej-amla.html

w stacjonarnych drogeriach jeszcze nie widziałam, ale jest w internecie
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.