Czarna lista targowisko- plotki - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-18, 20:13   #4471
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Pamietam ja makabra dziewczyna zachowywala sie w stosunku do mnie jak "opetana" bo nie chcialam sie z nia wymienic... (nie rozumiala ze podklad rimella kupilam za 40zl bo jej jest wart 90 uuu kiepsko to wspominam odczepic sie ode mnie nie chciala ;-///

Pisalas do moda?
Rozpowszechnianie podrobek jest karalne i kolezanka powinna to wiedziec
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 20:15   #4472
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Napisz do modertora w tej sprawie i opidz tak jak tu opisalas. Moze interwencja gory cos da
Ja bym na to nie liczyla. Mnie jedna moderatorka olala i na PW nie raczyla odpowiedziec choc po Wizazu chasa.

Zaden moderator zreszta na Czarna Liste nie zaglada. Znikad pomocy.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 20:22   #4473
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Do mnie Zlos pisal czy sa jakies straty odnosnie Coco i chyba widzial tu nasze wpisy tak mysle ;-)
ps a nie powinno byc tu nowego moda? Jakies annette czy jakos tak?
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 20:26   #4474
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Do mnie Zlos pisal czy sa jakies straty odnosnie Coco i chyba widzial tu nasze wpisy tak mysle ;-)
ps a nie powinno byc tu nowego moda? Jakies annette czy jakos tak?
Przeciez caly czas jest. Po prostu nie interesuje sie Czarna Lista i problemami z wymianami.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 20:32   #4475
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

To po kij ona jest? Ja ja tylko raz widzialam jak ktos ja przedstwil a ona na to "dzieki" i koniec...

James a moze my nie tak robimy bo trzeba podanie i 2zdjecia wyslac ;-)

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2012-09-18 o 20:35
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 20:39   #4476
cuksa
Raczkowanie
 
Avatar cuksa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 65
Przekupka: 3 pkt / 100% pozyt.
GG do cuksa
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

W takim razie napiszę do moderatora. Zobaczymy czy to coś da...
Dzięki za odzew
__________________
wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639811


Odpisz u mnie
cuksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 20:40   #4477
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

coco85 https://wizaz.pl/forum/member.php?u=1023649 mam Cie ;-)

moze to moderator sprawdzic? jestem na 99% pewna ze to ta Pani w nowym wcieleniu

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2012-09-18 o 20:44
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 21:40   #4478
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Przekupka: 44 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
EEEEEE zartujesz prawda?

wiem juz wiem ;p najpierw zadalam pytanie a potem przeczytalam ten watek i inne o tej kobiecie,przepraszam za zamieszanie
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 21:40   #4479
anett174
A.
 
Avatar anett174
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 17 887
Przekupka: 72 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Dziewczyny tak jak jest informacja w 1 poście:
"UWAGA !
Ten wątek służy WYŁĄCZNIE do plotkowania. Ze wszelkimi poważnymi problemami etc. należy bezpośrednio kierować się do moderatorów !"


Moderatorka też ma własne życie i nie zawsze jest czas na przeglądanie całego wątku z plotkami.Także jeśli chodzi o mnie proszę o PW w sprawie z którą macie problem a na pewno postaram się pomóc. To tyle z mojej strony.

__________________
Wymieniam

Insta


anett174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 22:03   #4480
MamaMagda
Wtajemniczenie
 
Avatar MamaMagda
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bergen, Norwegia
Wiadomości: 2 546
Przekupka: 44 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Ja się tu żadko udzielam...ale chyba mylisz pojęcia wyrok nie oznacza więzienia... jest to decyzja sądu a co za tym idze może to być różna decyzja np: kara grzywny. Więc wyrok z karą grzywny nie ma nic wspólnego z kolejnym wyrokiem nawet za to samo przestępstwo... a za te naciągania raczej nie dostanie nic innego jak karę grzywny... to się nawet nie kwalifikuje do wyroku więziena w zawieszeniu... potrzebny byłby zbiorowy pozew a nie pojedynczej osoby.
Także nie twórz swojego własnego prawa i nie teoretyzuj że by ją/kogoś "posadzili".


---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

A i ponad to dziwi mnie że wszyscy tyle piszą o policji itd ... a jak przychodzi co do czego to nikt w koncu nie idzie na tą policję. Ciekawe dlaczego?? Szkoda czasu, mocni w gebie i nic poza tym... jak już poszkodowani dostaną swoje rzeczy to "machną ręką" i żyją dalej?? To się nie dziwcie potem że naciągacze to wykorzystują... bądźcie konsekwentne, idzcie na policje a nie tylko gadacie i nic więcej nie robicie.
Krusiak rzeczywiście nie ma pojęcia o wielu sprawach np. o domniemaniu niewinności a z taką lekkością przychodzi jej wyzywanie od oszustów. Wydaje mi się, że należy do miłośniczek sporów i kłótni i nie przyciąga problemów ale sama ich szuka na siłę. W przypadku użytkowniczki coco być może rzeczywiście trafiła i gdyby nie była tak znakomitym detektywem to pewnie do dziś nie ujawniona byłaby prawda o przyczajonym złodzieju błyszczyków zwanym Kasia, Krysia czy Zenek, nie wiem. Współczuję wszystkim poszkodowanym, naprawdę. Swojego czasu trafiłam na Kaśkę H. na innym portalu wymiankowym i dopiero po kilku miesiącach odzyskałam swoje rzeczy.
Natomiast co do zachowania Krusiaka to rzeczywiście jest agresywna i arogancka co odczuło nawet moje dziecko czteromiesięczne gdy wydzwaniala o 1.00 w nocy. Nawet jej mąż potwierdził, że jest TRUDNA gdy mnie przepraszał za jej kłamstwa i oszczerstwa. Ja nie urwałam z nią kontaktu i przez cały czas była poinformowana o tym, dlaczego wysylka się opóźnia. Po dwóch tygodniach od umówionego dnia wysyłki zgłosiła sprawę na Policję. Zostałam wezwana w charakterze światka na złożenie zeznań. Jakiż miał pan inspektor ubaw czytając zeznania Krusiaka. Dwa razy to czytał i stwierdził, że nie wie o co "tej babie" chodzi. Cała komenda ryczała ze śmiechu. Kobieta naprawdę była bardzo cierpliwa skoro nawet PP działa nieraz dłużej. A tłumaczyłam i powtarzałam, żeby z siebie idiotki nie robiła. Pomijając fakt, że dla nich portal wymiankowy to czarna magia tak jak dla Krusiaka np. prawo karne. Pokazałam dowód nadania i oczywiście sprawa została umorzona ale jak widać cierń w sercu do Krusiaka został .
Sprawdziliśmy również wagę przesyłki ponieważ Krusiak tak się tu zaplątała w oszczerstwach, że na koniec napisała że wysłałam jej "coś" co na drugi dzień okazało się pustym opakowaniem
Krusiak w moim mniemaniu jest agresorem i pieniaczem i dlatego korzystając z okazji opisuję jej zachowanie żeby udowodnić że jednak kij ma dwa końce.

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
EEEEEE zartujesz prawda?
Niektórzy nie mogą pojąć, że są ludzie, których życie nie polega na udzielaniu się na wizażu i szukaniu oszustów w sieci.

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Pamietam ja makabra dziewczyna zachowywala sie w stosunku do mnie jak "opetana" bo nie chcialam sie z nia wymienic... (nie rozumiala ze podklad rimella kupilam za 40zl bo jej jest wart 90 uuu kiepsko to wspominam odczepic sie ode mnie nie chciala ;-///
Pamiętamy bardzo dobrze jak potraktowana została przez Krusiaka ta "opętana" wizażanka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=619674&page=4
__________________
Wymiana kosmetyków marzec 2015
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=806964
MamaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 23:30   #4481
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Przekupka: 36 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez MamaMagda Pokaż wiadomość
Krusiak rzeczywiście nie ma pojęcia o wielu sprawach np. o domniemaniu niewinności a z taką lekkością przychodzi jej wyzywanie od oszustów. Wydaje mi się, że należy do miłośniczek sporów i kłótni i nie przyciąga problemów ale sama ich szuka na siłę. W przypadku użytkowniczki coco być może rzeczywiście trafiła i gdyby nie była tak znakomitym detektywem to pewnie do dziś nie ujawniona byłaby prawda o przyczajonym złodzieju błyszczyków zwanym Kasia, Krysia czy Zenek, nie wiem. Współczuję wszystkim poszkodowanym, naprawdę. Swojego czasu trafiłam na Kaśkę H. na innym portalu wymiankowym i dopiero po kilku miesiącach odzyskałam swoje rzeczy.
Natomiast co do zachowania Krusiaka to rzeczywiście jest agresywna i arogancka co odczuło nawet moje dziecko czteromiesięczne gdy wydzwaniala o 1.00 w nocy. Nawet jej mąż potwierdził, że jest TRUDNA gdy mnie przepraszał za jej kłamstwa i oszczerstwa. Ja nie urwałam z nią kontaktu i przez cały czas była poinformowana o tym, dlaczego wysylka się opóźnia. Po dwóch tygodniach od umówionego dnia wysyłki zgłosiła sprawę na Policję. Zostałam wezwana w charakterze światka na złożenie zeznań. Jakiż miał pan inspektor ubaw czytając zeznania Krusiaka. Dwa razy to czytał i stwierdził, że nie wie o co "tej babie" chodzi. Cała komenda ryczała ze śmiechu. Kobieta naprawdę była bardzo cierpliwa skoro nawet PP działa nieraz dłużej. A tłumaczyłam i powtarzałam, żeby z siebie idiotki nie robiła. Pomijając fakt, że dla nich portal wymiankowy to czarna magia tak jak dla Krusiaka np. prawo karne. Pokazałam dowód nadania i oczywiście sprawa została umorzona ale jak widać cierń w sercu do Krusiaka został .
Sprawdziliśmy również wagę przesyłki ponieważ Krusiak tak się tu zaplątała w oszczerstwach, że na koniec napisała że wysłałam jej "coś" co na drugi dzień okazało się pustym opakowaniem
Krusiak w moim mniemaniu jest agresorem i pieniaczem i dlatego korzystając z okazji opisuję jej zachowanie żeby udowodnić że jednak kij ma dwa końce.

Naprawde mogłybyście juz sobie darowac, bo to serio jest juz nudne... Załatwcie sobie to raz a dobrze, zamiast wywlekac sprawe juz w zasadzie chyba zakonczona przy kazdej mozliwej okazji (bo widze ze przekupki wystawione w maju i lipcu, a to juz jednak 2,5 miesiąca jest:/).
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2012-09-18 o 23:34
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 23:38   #4482
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Coco podała nr nadania lexxie: (00) 559007734504008915

Mary_Q - sprawdź na poprzedniej stronie post nr 4441. Wkleiłam tam nr nadania osób, do których Coco wysłała paczki. Może Twój też jest.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 01:28   #4483
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Mamomagdo mialas wszystko zalatwiac ze mna na pw juz raz mialas za to bana. Zglaszam twoj post.to co napisalas to pomowienia i mnie i mojego meza i policjanta za to ze w taki sposob podchodzi do swojej pracy. Przeciez wg ciebie ja klamie ze zgloszeniem. Z miejsca chcialam podziekowac wszystkim z ktorymi sie wymienialam i pozytywniee to wspominaja. Internet daje pewien rodzaj anonimowosci z ktorego skorzystala wobec mnie coco mamamagda i jeszcze jedna osoba... niestety coraz czesciej jestem na tych wymiankach stratna dlatego koncze je bo nic zlego nie robie a jestem pomawiana przez min takie osoby jak mamamagda.. pozdrawiam
ps moj maz sie ciebie pyta czy ty myslisz ze on by trzymal z jakas obca baba wiedziac ze bylo zgloszenie na policje a nie z wlasna zona? Szczegolniee ze widzial ten podklad... brak slow na twoje bajki

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2012-09-19 o 07:43
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 07:40   #4484
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Przekupka: 71 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36610510]Ja bym na to nie liczyla. Mnie jedna moderatorka olala i na PW nie raczyla odpowiedziec choc po Wizazu chasa.

Zaden moderator zreszta na Czarna Liste nie zaglada. Znikad pomocy.[/QUOTE]Tak jak myslalam ze nic nie da, ale nic innego nie przyszlo mi do glowy. Szkoda ze misianka zrezygnowala, za jej kadencji byl porzadek. A swoja droga to jak ktos nie ma czasu na miderowanie to moze powinien zrezygnowac, a na jego miejsce dac jakas osobe kompetentna? Bo teraz to jest jakas masakra

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Coco podała nr nadania lexxie: (00) 559007734504008915

Mary_Q - sprawdź na poprzedniej stronie post nr 4441. Wkleiłam tam nr nadania osób, do których Coco wysłała paczki. Może Twój też jest.
Dzieki
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 07:52   #4485
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Przekupka: 164 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez anett174 Pokaż wiadomość


Moderatorka też ma własne życie i nie zawsze jest czas na przeglądanie całego wątku z plotkami.Także jeśli chodzi o mnie proszę o PW w sprawie z którą macie problem a na pewno postaram się pomóc. To tyle z mojej strony.

Po prostu kocham i uwielbiam takie teksty-tym bardziej, że od dobrego tygodnia dziewczyny szukają tu pomocy
Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Tak jak myslalam ze nic nie da, ale nic innego nie przyszlo mi do glowy. Szkoda ze misianka zrezygnowala, za jej kadencji byl porzadek. A swoja droga to jak ktos nie ma czasu na miderowanie to moze powinien zrezygnowac, a na jego miejsce dac jakas osobe kompetentna? Bo teraz to jest jakas masakra

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Dzieki


---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez cuksa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Mam taką nieciekawą sprawę.
Mianowicie w sierpniu wystawiłam pierwszy raz swoje kosmetyki na wymianę. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639811.Doszło do omówienia wymiany z użytkowniczką kcpwmk15.
Ja jej Aqua Allegorię, MUFE podkład, beza sephory, a ona w zamian D&G light blue 100, DERMALOGICA Daily Resurfacer- Preparat złuszczający w saszetkach- 2 saszetki, peeling enzymatyczny. Bardzo się cieszyłam na tę wymianę, strasznie lubię light blue. No i doszło do owej wymiany. Ja wysłałam pierwsza kosmetyki. Dostałam informację zwrotną, że jest w 100% zadowolona z wymiany. Zapytałam kiedy ona mi swoje wyśle powiedziała, że dzisiaj albo jutro. Więc ok. Ale potem dostałam wiadomość, że nie ma Dermatologici...No to ja to co teraz? To coś innego mi wyślesz? Co możesz zaproponować, bo ja juz swoje wysłałam. Przejżałam jej wątek, znalazłam puder brązujący. Ona, że ok i, że wysle to i wiele rożnych próbek i wogóle.... Nie powiem, żebym była szczęśliwa, ale czego sie nie robi dla light blue. Otrzymałam przesyłkę: puder brązujący z datą przydatności do grudnia 2011 roku, light blue, które okazało się podróbą i peeling.
Napisałam do kcpwmk15, że wydaje mi się, że perfumy nie są orginalne, że puder ma datę jaką ma i, że chce się odmienić. A ona odpisała, że na pewno jest orginalna light blue, bo ma koleznkę w douglasie i na pewno to orginal...(taki argument). Puder powiedziała, że neimożliwe, żeby byl przeterminowany i że jest z wymiany tak samo jak ligt blue i na pewno jest wszystko ok z nim...Ja ze jej wyśle zdjęcia z datą, ale cisza...No wiec za poradą Wizażanki Morganatic zrobiłam zdjęcia i ona umieściła zdjęcia w wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=578618&page=57 oryginał czy podróbka. Tam stwierdziły dziewczyny, że podróbka. No i znowu napisałam do kcpwmk15, z linkiem, i, że nie tylko ja twierdzę, że to podróba. Ona na to, że czy ja myślę, że jeśli parę dziewczyn mówi, że to podróbka to coś to da?Że ona chce konkretów. Napisałam, że ja jej wysłałam oryginalne kosmetyki, ona nie i ze wyśle jej kosmetyki. Ona na to, ,żebym jej nie wysyłała, bo ona i tak mi moich nie wyśle. Wysłałam jej jeszcze parę wiadomości. Pisałam, że złamała regulamin. Wymienila się na coś, czego w rzeczywistości nie ma, do tego kosmetyk jest przeterminowany a perfumy nieorginalne i, że jest bardzo nie fer! Napisała mi, że ja mogę sobie pisać a ona czytać i tyle...Wczoraj zrobiłam zdjęcia oryginalnej light blue i chciałam od niej maila, żeby jej wyslac owe konkrety. Ale cisza. Codziennie loguje się na Wizażu. Nie wiem co mam zrobić. Chcę się poradzić Was, czy jest szansa na odzyskanie kosmetyków i na to, żeby ona poniosła konsekwencję swojego czynu? Naprawdę nie wiem co i czy można coś zrobić. Pomóżcie
Napisz do moda-jesli interwencja nic nie da-idz na policję-na pewno Ci pomogąrozpowszechni anie podrób jest karalne, a te Light Blue pamietam-sama zweryfikowałam-to ewidentna podróba
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 08:08   #4486
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Krusiak Pokaż wiadomość
Mamomagdo mialas wszystko zalatwiac ze mna na pw juz raz mialas za to bana. Zglaszam twoj post.to co napisalas to pomowienia i mnie i mojego meza i policjanta za to ze w taki sposob podchodzi do swojej pracy. Przeciez wg ciebie ja klamie ze zgloszeniem. Z miejsca chcialam podziekowac wszystkim z ktorymi sie wymienialam i pozytywniee to wspominaja. Internet daje pewien rodzaj anonimowosci z ktorego skorzystala wobec mnie coco mamamagda i jeszcze jedna osoba... niestety coraz czesciej jestem na tych wymiankach stratna dlatego koncze je bo nic zlego nie robie a jestem pomawiana przez min takie osoby jak mamamagda.. pozdrawiam
ps moj maz sie ciebie pyta czy ty myslisz ze on by trzymal z jakas obca baba wiedziac ze bylo zgloszenie na policje a nie z wlasna zona? Szczegolniee ze widzial ten podklad... brak slow na twoje bajki
Daj spokoj. Nikt Ci nie kaze konczyc z wymianami. Po prostu czasami sa problemy. U mnie przez dlugi czas byl spokoj a w sierpniu mialam dwie marne wymiany.

Jesli se moge pozwolic na pewna uwage - i zwrotnie prosze o brak zlosliwosci - to musisz nieco spuscic z tonu i odpuscic. Jak tak sie bedziesz wszystkim wpieniac to na zawal za 5 lat padniesz.
Czasami trzeba po prostu na chwile choc odpuscic, wyluzowac.

Pamietasz moja sprawe z Kierowniczka_? Mnie dziewoja strasznie wkurzyla, ale nic nie moge zrobic. Jeden moderator mnie olal, zaden inny do pomocy sie nie pali, wiec chwilowo odpuscilam. Co jakis czas rzucam tylko sakrastyczna uwaga dla wlasnego spokoju ducha i tyle. Pozostaje tylko czekac i znow wtedy dzialac.

Wiem, ze ciezko sie nie przejmowac gdy ktos robi z Ciebie wariata, ale czasami warto choc na chwile odetchnac.

Prosze, w ramach zyczen dobrego dnia swinka w kaloszach.

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Tak jak myslalam ze nic nie da, ale nic innego nie przyszlo mi do glowy. Szkoda ze misianka zrezygnowala, za jej kadencji byl porzadek. A swoja droga to jak ktos nie ma czasu na miderowanie to moze powinien zrezygnowac, a na jego miejsce dac jakas osobe kompetentna? Bo teraz to jest jakas masakra
Bo wiesz, tylko my tu nie mamy wlasnego zycia i Wizaz calym swiatem dla nas .

Zgodze sie, ze argument "nie teges". Bo co ja mam powiedziec, gdy jedna z moderatorek olala mnie sikiem prostym i dalej smigala po Wizazu .

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Po prostu kocham i uwielbiam takie teksty-tym bardziej, że od dobrego tygodnia dziewczyny szukają tu pomocy
Ja szukam od 24go sierpnia chyba.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 08:23   #4487
_kapryska_
JESTEM ONA
 
Avatar _kapryska_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 667
Przekupka: 113 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Otworzyłam 'puszkę Pandory', nie myślałam,że aż taki obrót przybierze ta sprawa.

Ważne, że dziewczyna chce powysyłac/ czy tez już powysyłała przesyłki do osób, z którymi wymieniała się. Bo o to wszak chodzi, czyż nie?

A`propos Krusiak , bez urazy, ale nie chciałabym 'nadepnąc Tobie na odcisk'. Ja z tych, co wolą 'machnąc ręką', dla własnego spokoju ducha. Po co potem na leki wydawac kasę

Mam nadzieję, że wszystko zakończy się pomyślnie i tego życzę.
__________________

.
_kapryska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 08:26   #4488
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Dzieki James. Wiem ze czasem trudno sie opanowac sama wiesz jak sie czulas kiedy zostalas pokrzywdzona a jeszcze sie musisz tlumaczyc bo ta 2osoba wymysla takie cuda ze glowa mala... z wymiankami daje sobie spokoj bo tak jak pisalam za bardzo stratna na tym jestem przez jakie malo mile sytuacje wole wystawic rzeczy na allegro jak nie sa mi potrzebne a isc kupic nowe
Kaprysko pewnie bym i machnela reka z reszta ostatnio tak musialam zrobic bo wizaznka kiedy powiedzialam ze podklad jest pusty i chce sie odmienic zaczela mnie atakowac i przeciez nic bym nie zrobila. Ale z mamamgada bylam w przyslowiowe plecy 200zl wiec sama rozumiesz...

Edytowane przez Krusiak
Czas edycji: 2012-09-19 o 08:33
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 08:37   #4489
_kapryska_
JESTEM ONA
 
Avatar _kapryska_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 667
Przekupka: 113 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Pozostaje subiektywne poczucie straty.
A każdy ma prawo do własnej linii obrony

Miłego dnia
__________________

.
_kapryska_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 08:45   #4490
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Owszem masz racje tylko ze nie koniecznie trzeba tworzyc sobie wlasna rzeczywistosc ktora kompletnie mija sie z prawda tak jak mamamagda bo to mnie najnormalnie obraza (tel o 1 w nocy ze moj maz z nia rozmawial szok po prostu) i kazdy by sie zdenerwowal na moim miejscu
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 08:58   #4491
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Przekupka: 71 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;36616166]Daj spokoj. Nikt Ci nie kaze konczyc z wymianami. Po prostu czasami sa problemy. U mnie przez dlugi czas byl spokoj a w sierpniu mialam dwie marne wymiany.

Jesli se moge pozwolic na pewna uwage - i zwrotnie prosze o brak zlosliwosci - to musisz nieco spuscic z tonu i odpuscic. Jak tak sie bedziesz wszystkim wpieniac to na zawal za 5 lat padniesz.
Czasami trzeba po prostu na chwile choc odpuscic, wyluzowac.

Pamietasz moja sprawe z Kierowniczka_? Mnie dziewoja strasznie wkurzyla, ale nic nie moge zrobic. Jeden moderator mnie olal, zaden inny do pomocy sie nie pali, wiec chwilowo odpuscilam. Co jakis czas rzucam tylko sakrastyczna uwaga dla wlasnego spokoju ducha i tyle. Pozostaje tylko czekac i znow wtedy dzialac.

Wiem, ze ciezko sie nie przejmowac gdy ktos robi z Ciebie wariata, ale czasami warto choc na chwile odetchnac.

Prosze, w ramach zyczen dobrego dnia swinka w kaloszach.



Bo wiesz, tylko my tu nie mamy wlasnego zycia i Wizaz calym swiatem dla nas .

Zgodze sie, ze argument "nie teges". Bo co ja mam powiedziec, gdy jedna z moderatorek olala mnie sikiem prostym i dalej smigala po Wizazu .



Ja szukam od 24go sierpnia chyba.[/QUOTE]James a czy to nie ta moderatorka tak Cie zlewa, ktora poczestowala Cie karniakiem za to ze wyrazilas swoje zdanie? Bo jesli to ta to wiesz mamy odpowiedz
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:05   #4492
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Przekupka: 98 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez MamaMagda Pokaż wiadomość
Krusiak rzeczywiście nie ma pojęcia o wielu sprawach np. o domniemaniu niewinności a z taką lekkością przychodzi jej wyzywanie od oszustów. Wydaje mi się, że należy do miłośniczek sporów i kłótni i nie przyciąga problemów ale sama ich szuka na siłę. W przypadku użytkowniczki coco być może rzeczywiście trafiła i gdyby nie była tak znakomitym detektywem to pewnie do dziś nie ujawniona byłaby prawda o przyczajonym złodzieju błyszczyków zwanym Kasia, Krysia czy Zenek, nie wiem. Współczuję wszystkim poszkodowanym, naprawdę. Swojego czasu trafiłam na Kaśkę H. na innym portalu wymiankowym i dopiero po kilku miesiącach odzyskałam swoje rzeczy.
Natomiast co do zachowania Krusiaka to rzeczywiście jest agresywna i arogancka co odczuło nawet moje dziecko czteromiesięczne gdy wydzwaniala o 1.00 w nocy. Nawet jej mąż potwierdził, że jest TRUDNA gdy mnie przepraszał za jej kłamstwa i oszczerstwa. Ja nie urwałam z nią kontaktu i przez cały czas była poinformowana o tym, dlaczego wysylka się opóźnia. Po dwóch tygodniach od umówionego dnia wysyłki zgłosiła sprawę na Policję. Zostałam wezwana w charakterze światka na złożenie zeznań. Jakiż miał pan inspektor ubaw czytając zeznania Krusiaka. Dwa razy to czytał i stwierdził, że nie wie o co "tej babie" chodzi. Cała komenda ryczała ze śmiechu. Kobieta naprawdę była bardzo cierpliwa skoro nawet PP działa nieraz dłużej. A tłumaczyłam i powtarzałam, żeby z siebie idiotki nie robiła. Pomijając fakt, że dla nich portal wymiankowy to czarna magia tak jak dla Krusiaka np. prawo karne. Pokazałam dowód nadania i oczywiście sprawa została umorzona ale jak widać cierń w sercu do Krusiaka został .
Sprawdziliśmy również wagę przesyłki ponieważ Krusiak tak się tu zaplątała w oszczerstwach, że na koniec napisała że wysłałam jej "coś" co na drugi dzień okazało się pustym opakowaniem
Krusiak w moim mniemaniu jest agresorem i pieniaczem i dlatego korzystając z okazji opisuję jej zachowanie żeby udowodnić że jednak kij ma dwa końce.
Niestety musze przyznać że pogrubione odczułam na własnej skórze... dobrze że to nie tylko moje spostrzeżenie - a jesli nie tylko moje to coś w tym musi być, także Krusiak mogłaby torchę wyluzować (pomijam sprawę Coco bo zaraz się zacznie vendetta i będzie dzwonić do szkoły moich dzieci żeby mnie opier** hehe)
I widzę że taktykę że "coś" naglę robi się pustym opakowaniem w mniemaniu Krusiak to standard! I absolutnie żadne dowody nie robią na niej wrażenia... ona ma absolutną rację i koniec!

Wyluzować i będzie git... wymianki to powinna być przyjemność Przynajmniej ja tak uważam
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:12   #4493
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Przekupka: 33 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Swoją drogą - leci siódmy rok kiedy praktycznie bezkarnie oszukuje Wizażanki i nie tylko, i nikt nie jest w stanie nic z tym zrobić? Ten kraj mnie zadziwia
Co do bezkarności taki mały offtop, ale mi się przypomniało co wczoraj czytałam na jednej z komend policji:
"14 września 2012r. nasi kryminalni zatrzymali (...) przedstawiono zarzuty zabicia trzech 5 tygodniowych kociąt. Zatrzymany przyznał się do zarzutów. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do 1 roku."
A co niektórzy dziecko zabiją, narobią afery na całą europę i wolno chodzą. Taaaak to jest sprawiedliwość...


Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
U mnie też była jako Agata z Gierlachowa
Cytat:
Napisane przez marylinda Pokaż wiadomość
Dodam, że adres na który również radzę w przyszłości uważać to firma zajmująca się oknami z Sandomierza (przynajmniej ja taki namiar od niej wówczas uzyskałam).
Omg tak to czytam i po prostu nie wierzę... A jeszcze ostatnio coś z znajomą rozmawiałyśmy o wymiankach i powiedziałam, że zdecydowanie wolę wizaż bo tu jakoś tak najbezpieczniej. A dziś wręcz czytam o jednoosobowej mafii wymiankowej

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Z tego wynika, że dziewucha przeczytała na forum o moim zamiarze i szybko zadzwoniła, podszyła się pode mnie i odebrała paczkę zanim zdążyłam dotrzeć, żeby zapłacić za jej szybszy zwrot!!!!
Teraz to mnie rozwaliło całkiem... Masakra
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja tam nie wiem, wydawała mi się roztrzęsiona tym całym obrotem sprawy. W końcu też człowiek.
A ja też jestem człowiek i mimo, że jestem zła o tą całą akcję (choć u mnie to na razie krótko trwa) to mi trochę przykro.
Hmm tak bardzo roztrzęsiona, że postanowiła się pod Ciebie podszyć na poczcie, aby szybko odebrać paczkę

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
A i ponad to dziwi mnie że wszyscy tyle piszą o policji itd ... a jak przychodzi co do czego to nikt w koncu nie idzie na tą policję. Ciekawe dlaczego??
Osobiście mogę powiedzieć, ze dlatego, że szkoda czasu. Na poczatku roku tż kupił doładowania pre paid na allegro. Kody nie przyszły, za jakiś czas kolesiowi posypały się negatywy. Poszedł na zgłosić sprawę na policję.
W ciagu 3 miesięcy chyba z 10 telefonów czy już coś wiadomo, 4 razy wyjazd na komendę (zgłoszenie, dowiezienie dokumentów, dopytanie, pojechanie po poprawione pismo bo przysłali z błędem). Kasę odzyskaliśmy z ubezpieczenia allegro, ale ostatecznie przyszło pismo o umorzeniu postępowania.
Pokusiłam się i napisałam maila do osób, które wystawiły negatywny komentarz. Wyszło, że na około 50 osób, aż 3 poszły to zgłosić. Kwoty za sztukę to było 25-40 parę zł, a niektórzy kupowali po kilka sztuk.
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:19   #4494
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez MamaMagda Pokaż wiadomość
Krusiak rzeczywiście nie ma pojęcia o wielu sprawach np. o domniemaniu niewinności a z taką lekkością przychodzi jej wyzywanie od oszustów. Wydaje mi się, że należy do miłośniczek sporów i kłótni i nie przyciąga problemów ale sama ich szuka na siłę. W przypadku użytkowniczki coco być może rzeczywiście trafiła i gdyby nie była tak znakomitym detektywem to pewnie do dziś nie ujawniona byłaby prawda o przyczajonym złodzieju błyszczyków zwanym Kasia, Krysia czy Zenek, nie wiem. Współczuję wszystkim poszkodowanym, naprawdę. Swojego czasu trafiłam na Kaśkę H. na innym portalu wymiankowym i dopiero po kilku miesiącach odzyskałam swoje rzeczy.
Natomiast co do zachowania Krusiaka to rzeczywiście jest agresywna i arogancka co odczuło nawet moje dziecko czteromiesięczne gdy wydzwaniala o 1.00 w nocy. Nawet jej mąż potwierdził, że jest TRUDNA gdy mnie przepraszał za jej kłamstwa i oszczerstwa. Ja nie urwałam z nią kontaktu i przez cały czas była poinformowana o tym, dlaczego wysylka się opóźnia. Po dwóch tygodniach od umówionego dnia wysyłki zgłosiła sprawę na Policję. Zostałam wezwana w charakterze światka na złożenie zeznań. Jakiż miał pan inspektor ubaw czytając zeznania Krusiaka. Dwa razy to czytał i stwierdził, że nie wie o co "tej babie" chodzi. Cała komenda ryczała ze śmiechu. Kobieta naprawdę była bardzo cierpliwa skoro nawet PP działa nieraz dłużej. A tłumaczyłam i powtarzałam, żeby z siebie idiotki nie robiła. Pomijając fakt, że dla nich portal wymiankowy to czarna magia tak jak dla Krusiaka np. prawo karne. Pokazałam dowód nadania i oczywiście sprawa została umorzona ale jak widać cierń w sercu do Krusiaka został .
Sprawdziliśmy również wagę przesyłki ponieważ Krusiak tak się tu zaplątała w oszczerstwach, że na koniec napisała że wysłałam jej "coś" co na drugi dzień okazało się pustym opakowaniem
Krusiak w moim mniemaniu jest agresorem i pieniaczem i dlatego korzystając z okazji opisuję jej zachowanie żeby udowodnić że jednak kij ma dwa końce.


Niektórzy nie mogą pojąć, że są ludzie, których życie nie polega na udzielaniu się na wizażu i szukaniu oszustów w sieci.


Pamiętamy bardzo dobrze jak potraktowana została przez Krusiaka ta "opętana" wizażanka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=619674&page=4

Coś mi tu nie gra- świadka? na pewno?

I skoro sprawa została umorzona to czemu nie wkleisz skanu tak gwoli ścisłości.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:34   #4495
Krusiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin/Z.Góra/Kołobrzeg
Wiadomości: 3 217
Przekupka: 40 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Kari wybacz chcialam sie odmienic ty powiedzialas ze absolutnie nie. (Pierwszy raz w zyciu chcialam sie odmienic) poza tym juz wczoraj nakrecalyscie sie wspolnie z mama magda na pw wiec wybacz. Nie mam zamiaru nigdzie dzwonic dzwonilam do mamymagdy 3 razy w tym najpozniej o 21 sama podala mi nr a pozniej nie chciala odebrac. Pewnie teraz to ja jestem wszystkiemu winna pewnie sytuacji z coco tez. Kari jak bys byla fair w sytuacji gdy zasygnalizowalam ci ze zamiast 30% jest z 5 % podkladu (rozcielam go pozniej i tam nic poza zaschnietym nie bylo) powinnas uszanowac to i sie odmienic. No ale ty masz wiecej przekupek no i przeciez masz racje wg Ciebie. Machnelam reka pogratulowalam wymianki i na tym sie skonczylo. Zobacz ze pytalam tu na czarnej bez podawania twojego nicku ze takie cos bylo i co moge zrobic.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Magnoli bo nie bylo umorzenia myslisz ze mi pokrzywdzonej i wnoszacej te sprawe nie doreczyli by pisma? Mamamagda juz raz twierdzila ze klamie ze zglosilam sprawe na policje teraz jakos twierdzi ze sprawa jest i jest umorzona ja tez bym chciala zobaczyc to pismo mamomagdo wkleisz je?

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Ok dziewczyny ja zmykam nie chce sie juz tu udzielac i udowadniac swoich racji bo i nie ma to sensu chciala bym tylko aby mamamgda wstawila to pismo umarzajace.
Krusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:35   #4496
7medeis
Zakorzenienie
 
Avatar 7medeis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: somewhere far beyond
Wiadomości: 4 011
Przekupka: 118 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Co do bezkarności taki mały offtop, ale mi się przypomniało co wczoraj czytałam na jednej z komend policji:
"14 września 2012r. nasi kryminalni zatrzymali (...) przedstawiono zarzuty zabicia trzech 5 tygodniowych kociąt. Zatrzymany przyznał się do zarzutów. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności do 1 roku."
A co niektórzy dziecko zabiją, narobią afery na całą europę i wolno chodzą. Taaaak to jest sprawiedliwość...
Pozwolę sobie na OT: ani dziecka winą, ani tych (przysłowiowych wręcz) kociąt winą nie jest, jakie mamy pikne prawo i jakich sprawnych urzędasów. Jedno i drugie ma żyć i tyle.


(a jak kogoś przerasta opieka, to w każdej kwiaciarni są kaktusy albo pieski na baterie )
__________________
ciuchy

kosmetyki

M-perfumy
D-perfum
C- perfumom
B-perfumy
N-perfumami
M-perfumach
W-perfumy

Edytowane przez 7medeis
Czas edycji: 2012-09-19 o 09:39
7medeis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:41   #4497
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Osobiście mogę powiedzieć, ze dlatego, że szkoda czasu. Na poczatku roku tż kupił doładowania pre paid na allegro. Kody nie przyszły, za jakiś czas kolesiowi posypały się negatywy. Poszedł na zgłosić sprawę na policję.
W ciagu 3 miesięcy chyba z 10 telefonów czy już coś wiadomo, 4 razy wyjazd na komendę (zgłoszenie, dowiezienie dokumentów, dopytanie, pojechanie po poprawione pismo bo przysłali z błędem). Kasę odzyskaliśmy z ubezpieczenia allegro, ale ostatecznie przyszło pismo o umorzeniu postępowania.
Pokusiłam się i napisałam maila do osób, które wystawiły negatywny komentarz. Wyszło, że na około 50 osób, aż 3 poszły to zgłosić. Kwoty za sztukę to było 25-40 parę zł, a niektórzy kupowali po kilka sztuk.
a ja mam inne doswiadczenia. pare lat temu kupilam na Allegro z mojego konta telefon dla brata, za okolo 160 zl. pieniadze przelalam od razu, dwa dni pozniej posypalo sie kilka negatywow dla tej sprzedajacej. przygotowalam wtedy zawiadomienie o popelnieniu przestepstwa, zrobilam wydruki mejli od sprzedajacej oraz innych osob, ktore oszukala, i poszlam na komisariat. efektem byl wyrok skazujacy w tej sprawie...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-09-19 o 09:43
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:43   #4498
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Przekupka: 98 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Coś mi tu nie gra- świadka? na pewno?

I skoro sprawa została umorzona to czemu nie wkleisz skanu tak gwoli ścisłości.
A własnie że świadka - domniemanie niewinności nie pozwala na to aby w wezwaniu uzywac określenia "oskarżony"... oskarżony jest dopiero na sali sądowej, a w dochodzeniu na policji jest świadkiem w sprawie (taki niuans, właściwie bez znaczenia...).
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:49   #4499
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Coś mi tu nie gra- świadka? na pewno?
jezeli jej nie przedstawiono zarzutow, to nie mogli jej chyba w charakterze podejrzanego przesluchac.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
A własnie że świadka - domniemanie niewinności nie pozwala na to aby w wezwaniu uzywac określenia "oskarżony"... oskarżony jest dopiero na sali sądowej, a w dochodzeniu na policji jest świadkiem w sprawie (taki niuans, właściwie bez znaczenia...).
Marigold zapewne chodzilo o podejrzanego, ktory wystepuje w postepowaniu przygotowawczym, od chwili postawienia mu zarzutow.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:55   #4500
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Przekupka: 98 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Czarna lista targowisko- plotki

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
jezeli jej nie przedstawiono zarzutow, to nie mogli jej chyba w charakterze podejrzanego przesluchac.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------


Marigold zapewne chodzilo o podejrzanego, ktory wystepuje w postepowaniu przygotowawczym, od chwili postawienia mu zarzutow.
Byc może, ale w początkowych fazach dochodzenia... jest się świadkiem
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.