Uniwersytet Śląski - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-10, 23:24   #901
miaumess
Przyczajenie
 
Avatar miaumess
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 24
Dot.: Uniwersytet Śląski

A jak to jest z ksiązkami na wydziale filologicznym ? jest tu może ktoś z filologii słowiańskiej ?
miaumess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 13:12   #902
niepewna12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
jeśli ktoś jeszcze nie widział - na usos są już dyscypliny wf w tym nowym semestrze, chociaż bez jeszcze rozpiski gdzie i kiedy
A gdzie dokładnie, bo nie mogę znaleźć?
niepewna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 14:13   #903
MrsGreeny
Raczkowanie
 
Avatar MrsGreeny
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 167
Dot.: Uniwersytet Śląski

gdyby jeszcze ten USOS działał... chyba mam coś nie tak z komputerem
http://us.edu.pl/xlv-inauguracja-roku-akademickiego - czy na to trzeba iść?? bo to wygląda na coś długiego i nudnego

Edytowane przez MrsGreeny
Czas edycji: 2012-09-11 o 14:15
MrsGreeny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 15:22   #904
bezpomyslunalogin
Przyczajenie
 
Avatar bezpomyslunalogin
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 12
Dot.: Uniwersytet Śląski

Podbijam pytanie dotyczące inauguracji. Obowiązkowe dla "pierwszaków"? Nie jest przypadkiem tak, że każdy wydział ma swoją inaugurację?
bezpomyslunalogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 17:18   #905
irmusiek
Rozeznanie
 
Avatar irmusiek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 748
GG do irmusiek
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez MrsGreeny Pokaż wiadomość
gdyby jeszcze ten USOS działał... chyba mam coś nie tak z komputerem
http://us.edu.pl/xlv-inauguracja-roku-akademickiego - czy na to trzeba iść?? bo to wygląda na coś długiego i nudnego
nieeeeee no chyba, że bardzo chcesz

dziewczyny, nawet inauguracja na waszych wydziałach nie jest obowiązkowa :P

obowiązkowe są szkolenia biblioteczne i BHP
irmusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 21:33   #906
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Uniwersytet Śląski

Szkolenie biblioteczne, ekhem... Byłam na nim tak zestresowana, tylu obcych ludzi itd., że dopiero na 4 roku nauczyłam się wypożyczać książki
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 21:52   #907
irmusiek
Rozeznanie
 
Avatar irmusiek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 748
GG do irmusiek
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
Szkolenie biblioteczne, ekhem... Byłam na nim tak zestresowana, tylu obcych ludzi itd., że dopiero na 4 roku nauczyłam się wypożyczać książki
hehe ja musiałam się szybko na filologii nauczyć bo już w 2 tygodniu na gramatyke musiałam mieć 3 rózne książki :P
irmusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 18:52   #908
conti01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Uniwersytet Śląski

Jestem właśnie w klasie maturalnej i mam zamiar iść na Uniwersytet Śląski na administracje. I mam takie pytanie, jakie dokładnie przedmioty trzeba zdawać?
conti01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 19:22   #909
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez conti01 Pokaż wiadomość
Jestem właśnie w klasie maturalnej i mam zamiar iść na Uniwersytet Śląski na administracje. I mam takie pytanie, jakie dokładnie przedmioty trzeba zdawać?
Chcesz iśc na dzienne rozumiem ?

Oczywiscie brany pod uwagę jest język polski podstawa, matematyka podstawa oraz historia lub geografnia ( podstawa lub rozszerzony)
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 21:16   #910
conti01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Chcesz iśc na dzienne rozumiem ?

Oczywiscie brany pod uwagę jest język polski podstawa, matematyka podstawa oraz historia lub geografnia ( podstawa lub rozszerzony)
Tak na dzienne. Wielkie dzięki za odpowiedź. A jest ktoś kto tam studiował? Ciężko się dostać?
conti01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 22:33   #911
irmusiek
Rozeznanie
 
Avatar irmusiek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 748
GG do irmusiek
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez conti01 Pokaż wiadomość
Tak na dzienne. Wielkie dzięki za odpowiedź. A jest ktoś kto tam studiował? Ciężko się dostać?
eh, koleżanko, od przyszłego roku zmieniają się zasady rekrutacji na wpia UŚ. pod uwagę będa brane WSZYSTKIE przedmioty pisemne zdawane na maturze, z czego poziom podstawowy będzie przemnozony x 0,5. ogólnie niezły sajgon się szykuje. więcej informacji na us.edu.pl , zakładka kandydat, zjeżdżasz na dół i masz linka Rekrutacja 2013/2014.

ja akurat jestem na prawie, ale znam osoby z admina. czy ciężko się dostać? na pewno prościej niż na prawo. aczkolwiek jak będzie w przyszłym roku nie wie nikt, szczególnie, że takie chore nastały zmiany dotyczące rekrutacji :P
irmusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 10:41   #912
lewandaa
Raczkowanie
 
Avatar lewandaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 110
Dot.: Uniwersytet Śląski

Witam Was,
Być może to pytanie się już tu pojawiło. ale nie zdołałam przebrnąć przez wszystkie posty . dzisiaj dostałam decyzję o przyznaniu akademika. ii załamałam się bo przydzielili mnie do 7. a chciałam do 2 ;/. mam tam koleżankę i chciałam z nią byc w pokoju. i teraz wszystkie plany legły w gruzach. podobno standard lepszy. ale kiepska atmosfera. mieszka tam może któraś za was ? albo będzie mieszkac od tego roku ? i wgl jak wygląda sprawa z przyniesieniem. do którego domu studenckiego powinnam najpierw isć ? do 2 czy do 7 ? a jeśli mi się nie uda w tym roku. to czy w następnym szanse będą większe ? ; > bardzo prosze o odp. bo jestem załamana ;(
lewandaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 19:31   #913
enchantedprincess
Raczkowanie
 
Avatar enchantedprincess
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 465
Dot.: Uniwersytet Śląski

Hej Wie ktoś czy na II stopniu pedagogiki są lektoraty i wf?
__________________


mgr.


enchantedprincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 21:33   #914
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez enchantedprincess Pokaż wiadomość
Hej Wie ktoś czy na II stopniu pedagogiki są lektoraty i wf?
do tego się podłącza i filologia drugi stopień
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 22:33   #915
irmusiek
Rozeznanie
 
Avatar irmusiek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 748
GG do irmusiek
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
do tego się podłącza i filologia drugi stopień
na pewno nie ma wf na 2 stopniu filologii
irmusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 21:02   #916
niepewna12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 10
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez lewandaa Pokaż wiadomość
Witam Was,
Być może to pytanie się już tu pojawiło. ale nie zdołałam przebrnąć przez wszystkie posty . dzisiaj dostałam decyzję o przyznaniu akademika. ii załamałam się bo przydzielili mnie do 7. a chciałam do 2 ;/. mam tam koleżankę i chciałam z nią byc w pokoju. i teraz wszystkie plany legły w gruzach. podobno standard lepszy. ale kiepska atmosfera. mieszka tam może któraś za was ? albo będzie mieszkac od tego roku ? i wgl jak wygląda sprawa z przyniesieniem. do którego domu studenckiego powinnam najpierw isć ? do 2 czy do 7 ? a jeśli mi się nie uda w tym roku. to czy w następnym szanse będą większe ? ; > bardzo prosze o odp. bo jestem załamana ;(
Ja też jestem w DS7, nikogo tam nie znam. Szukałam mieszkania/pokoju, ale mam 200 km do Kato i zanim ja się tam wybrałam oglądać/spisywać umowę to mnie uprzedzali ;/ Już takie okazje straciłam, że szok więc jak dalej tak pójdzie to zostaję w akademiku....
niepewna12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 21:51   #917
lewandaa
Raczkowanie
 
Avatar lewandaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 110
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez niepewna12 Pokaż wiadomość
Ja też jestem w DS7, nikogo tam nie znam. Szukałam mieszkania/pokoju, ale mam 200 km do Kato i zanim ja się tam wybrałam oglądać/spisywać umowę to mnie uprzedzali ;/ Już takie okazje straciłam, że szok więc jak dalej tak pójdzie to zostaję w akademiku....
to jeśli zostajesz w akademiku, to możemy być razem w pokoju ( o ile tak sie da) tez nie znam nikogo. a Ciebie będę kojarzyć przynajmniej z forum a jesli nie w pokoju to przynajmniej gdzies blisko siebie. : ) a co będziesz studiować ?
lewandaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 11:36   #918
lewandaa
Raczkowanie
 
Avatar lewandaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 110
Dot.: Uniwersytet Śląski

a jeszcze mam pytanie odnośnie wf. można się zapisać do kogoś na wf, tak żeby się zbytnio nie `przemęczać ?
lewandaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 11:55   #919
MrsGreeny
Raczkowanie
 
Avatar MrsGreeny
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 167
Dot.: Uniwersytet Śląski

po prostu wybierz malo przemeczajaca dyscypline rozpiske masz przeciez na stronie widze ze mieszkasz niedaleko mnie
MrsGreeny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 13:25   #920
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez lewandaa Pokaż wiadomość
Witam Was,
Być może to pytanie się już tu pojawiło. ale nie zdołałam przebrnąć przez wszystkie posty . dzisiaj dostałam decyzję o przyznaniu akademika. ii załamałam się bo przydzielili mnie do 7. a chciałam do 2 ;/. mam tam koleżankę i chciałam z nią byc w pokoju. i teraz wszystkie plany legły w gruzach. podobno standard lepszy. ale kiepska atmosfera. mieszka tam może któraś za was ? albo będzie mieszkac od tego roku ? i wgl jak wygląda sprawa z przyniesieniem. do którego domu studenckiego powinnam najpierw isć ? do 2 czy do 7 ? a jeśli mi się nie uda w tym roku. to czy w następnym szanse będą większe ? ; > bardzo prosze o odp. bo jestem załamana ;(
W ds7 nie jest wcale tak źle z atmosferą, chociaż faktem jest, że ludzie kumplują się zazwyczaj w obrębie sąsiadujących segmentów. Standard jest naprawdę fajny, zwłaszcza posiadanie swojej własnej łazienki (w ds1 i 2 nie ma już tak dobrze). Ja mieszkam w 2 i jednak nie zamieniłabym jej na nic innego Nie jest, co prawda, tak, że gdy wychodzisz na korytarz, to trafisz w samo serce imprezy, zwłaszcza jak mieszkasz na niższych piętrach, ale nierzadko spotkanie znajomego kończy się dołączeniem jeszcze paru i siedzeniem na korytarzu przez parę godzin

Z przeniesieniem się nie wiem dokładnie, jak jest, ale proponuję, żeby odwołać się od swojej decyzji o przyznaniu do ds7. Nie dostajemy jej fizycznie, ale jest takowa podejmowana. Trzeba w tym celu udać się do rektoratu, do Działu Spraw Studenckich na III piętro, i tam złożyć swoje odwołanie. Decyzja może być tak do 2 tygodni. Warto w odwołaniu podnieść jakieś nowe argumenty, np. dotyczące ceny pokoju w ds7 a w ds2 itp.
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 14:35   #921
lewandaa
Raczkowanie
 
Avatar lewandaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 110
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez MrsGreeny Pokaż wiadomość
po prostu wybierz malo przemeczajaca dyscypline rozpiske masz przeciez na stronie widze ze mieszkasz niedaleko mnie
Chciałam iść na basen : ) no ale przejże jeszcze dokładnie tą rozpiiskę.
a skąd jesteś ?

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
W ds7 nie jest wcale tak źle z atmosferą, chociaż faktem jest, że ludzie kumplują się zazwyczaj w obrębie sąsiadujących segmentów. Standard jest naprawdę fajny, zwłaszcza posiadanie swojej własnej łazienki (w ds1 i 2 nie ma już tak dobrze). Ja mieszkam w 2 i jednak nie zamieniłabym jej na nic innego Nie jest, co prawda, tak, że gdy wychodzisz na korytarz, to trafisz w samo serce imprezy, zwłaszcza jak mieszkasz na niższych piętrach, ale nierzadko spotkanie znajomego kończy się dołączeniem jeszcze paru i siedzeniem na korytarzu przez parę godzin

Z przeniesieniem się nie wiem dokładnie, jak jest, ale proponuję, żeby odwołać się od swojej decyzji o przyznaniu do ds7. Nie dostajemy jej fizycznie, ale jest takowa podejmowana. Trzeba w tym celu udać się do rektoratu, do Działu Spraw Studenckich na III piętro, i tam złożyć swoje odwołanie. Decyzja może być tak do 2 tygodni. Warto w odwołaniu podnieść jakieś nowe argumenty, np. dotyczące ceny pokoju w ds7 a w ds2 itp.
z tym odwołaniem fajna sprawa ten argument z ceną też wydaje się być rozsądny ale tak sobie myslę, że może zaryzykuje i na razie zostanę w 7, bo moze akurat trafię na kogoś fajnego i będzie mi tam calkiem przyjemnie. a do 2 będę próbować od następnego roku, względnie od semestru. bo wydaję mi się, że dużo osób zrezygnuje. choć może jestem w błędzie.
lewandaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 17:49   #922
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez lewandaa Pokaż wiadomość
Chciałam iść na basen : ) no ale przejże jeszcze dokładnie tą rozpiiskę.
a skąd jesteś ?

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------



z tym odwołaniem fajna sprawa ten argument z ceną też wydaje się być rozsądny ale tak sobie myslę, że może zaryzykuje i na razie zostanę w 7, bo moze akurat trafię na kogoś fajnego i będzie mi tam calkiem przyjemnie. a do 2 będę próbować od następnego roku, względnie od semestru. bo wydaję mi się, że dużo osób zrezygnuje. choć może jestem w błędzie.
Nie, rzeczywiście część osób się wyprowadza dość szybko, najczęściej na przełomie listopada/grudnia Wtedy sporo miejsc się zwalnia. W ds7 masz tę zaletę, że nawet, jeśli nie dogadasz się z potencjalną współlokatorką, to nie musisz spędzać z nią całego czasu w tych czterech ścianach, gdzie jesteś zakwaterowana, tylko możesz wyjść do kuchni i tam posiedzieć przy stoliku, pouczyć się czy cokolwiek porobić. To jest sprawa, która nie działa w ds2, ponieważ mamy wspólne kuchnie na piętro i nawet, jak sobie spoczniemy w takiej, to możemy być pewni, że co kilkanaście minut ktoś wpadnie z garnkiem i makaronem/czymś innym
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 09:00   #923
MrsGreeny
Raczkowanie
 
Avatar MrsGreeny
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 167
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez lewandaa Pokaż wiadomość
Chciałam iść na basen : ) no ale przejże jeszcze dokładnie tą rozpiiskę.
a skąd jesteś ?

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------



z tym odwołaniem fajna sprawa ten argument z ceną też wydaje się być rozsądny ale tak sobie myslę, że może zaryzykuje i na razie zostanę w 7, bo moze akurat trafię na kogoś fajnego i będzie mi tam calkiem przyjemnie. a do 2 będę próbować od następnego roku, względnie od semestru. bo wydaję mi się, że dużo osób zrezygnuje. choć może jestem w błędzie.
Nie powinnaś się tak martwić, ja idę na studia i kompletnie nikogo nie znam ale chyba na tym to polega, Ty będziesz w akademiku to się szybko zaaklimatyzujesz, więc spokojnie. Jestem z Zaw, i dużo osób idzie na śląski lub w te okolice, choć jak na złość nie idą tam gdzie ja ;D
MrsGreeny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 13:15   #924
lewandaa
Raczkowanie
 
Avatar lewandaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 110
Dot.: Uniwersytet Śląski

no pewnie tak a ja się tam cieszę, że nie idą ze mną ;D. choć słyszałam, że własnie dużo osób idzie. a gdzie chodziłaś do lo? bo może tam gdzie ja ;D i wgl na jaki kierunek idziesz ? : )

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
jeśli ktoś jeszcze nie widział - na usos są już dyscypliny wf w tym nowym semestrze, chociaż bez jeszcze rozpiski gdzie i kiedy
a możesz napisać, gdzie jest ta rozpiska, bo jakos nie moge znaleźć ; /
lewandaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 21:18   #925
MrsGreeny
Raczkowanie
 
Avatar MrsGreeny
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 167
Dot.: Uniwersytet Śląski

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;36179683]Podczas spotkania organizacyjnego z opiekunem roku będziecie zapisywali się do grup z rosyjskiego. Od razu powiem szczerze- jeśli znasz rosyjski choć w stopniu podstawowym, zgłoś się do grupy zaawansowanej. To, co robi się na podstawie, jest po prostu śmieszne w porównaniu do tego, czego będzie się od Ciebie wymagać na 3 roku.

Odnośnie lektoratu z języka, pisałam to już chyba w tym wątku dwa, trzy razy:
Język niemiecki nauczany jest zupełnie od podstaw, angielski dla osób znających go na poziomie przynajmniej B1. Do grup przydzielani jesteście orientacyjnie, na podstawie wyniku z testu: jeśli twierdzisz, że znasz język lepiej warto przenieść się do grupy wyższej, bądź w momencie, gdy nie pasują Ci zajęcia, np. musisz specjalnie przyjeżdżać tylko na nie, zapisz się do innej ale z pełną świadomością, że zajęcia także mogą się odbywać na różnym poziomie. Ja jestem w C1 i poziom z mgr D., która prowadzi nas do końca studiów, jest i tak mało wymagający w stosunku do tego, czego się spodziewałam.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------


To w cale nie jest skomplikowane Od razu zaznaczam, że nie miałam nikogo, kto by mi podpowiedział cokolwiek donośnie organizacji studiów na UŚ, gdyż wszyscy znajomi bądź wylądowali w Krk bądź dopiero zaczynali wraz ze mną. Data, miejsce i godzina spotkania zostaną ogłoszone na stronie instytutu http://www.ifw.fils.us.edu.pl/
Tu też znajdziesz plan zajęć. Nie spodziewaj się go jednak szybciej niż 28 września- w ubiegłym roku pojawił się bodajże 29go bądź 30go. Testy można znaleźć na stonie ul'u bądź usos'u. Nie są takie same, ale pokazują poziom na jakim się odbywają. Z niemieckiego nie ma potrzeby pisania testu, gdyż zazwyczaj jest bardzo mało chętnych.

Takie zajęcia były do wyboru w ubiegłym roku, jeśli chodzi o wf:
https://ul.us.edu.pl/catalogue.php?r...2Z&group=32-WF

Regulamin rejestracji na wf, lektoraty oraz dostęp do testów:
https://ul.us.edu.pl/index.php?item=...LKtDKyVrIGAA==


Testy z języka robicie na platformie, następnie w podanych terminach logujecie się przez usosa. Wszystko jest napisane i na stronie instytutu, i w usosie. Czyli jednak zrobili postęp od ubiegłego roku[/QUOTE]

Tutaj masz całą skarbnice wiedzy jeśli chodzi o rejestracje
jestem tylko ciekawa, czy rejestrując się na te całe lektoraty jest jednocześnie rejestracja na te kursy dla ludzi, którzy znają język poniżej B

Edytowane przez MrsGreeny
Czas edycji: 2012-09-16 o 21:20
MrsGreeny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 14:17   #926
lewandaa
Raczkowanie
 
Avatar lewandaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 110
Dot.: Uniwersytet Śląski

dziękuję : )
lewandaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 15:41   #927
gigi20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Uniwersytet Śląski

cześć, ja tu pierwszy raz i tak trochę z innej beczki, bo zareklamować się .
dostałam miejsce w DS4 w Sosnowcu i aktualnie szukam sobie jakiejś normalnej-nie-szalejącej-z-powodu-wyrwania-się-spod-skrzydeł-rodziców-krejzi-nastki, także jakby ktoś się taki znalazł to zapraszam do siebie na PW
gigi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 20:41   #928
lewandaa
Raczkowanie
 
Avatar lewandaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 110
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez gigi20 Pokaż wiadomość
cześć, ja tu pierwszy raz i tak trochę z innej beczki, bo zareklamować się .
dostałam miejsce w DS4 w Sosnowcu i aktualnie szukam sobie jakiejś normalnej-nie-szalejącej-z-powodu-wyrwania-się-spod-skrzydeł-rodziców-krejzi-nastki, także jakby ktoś się taki znalazł to zapraszam do siebie na PW
haha. ja też, tylko dokładnie z przeciwnym cechami ;D
lewandaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 20:51   #929
MrsGreeny
Raczkowanie
 
Avatar MrsGreeny
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 167
Dot.: Uniwersytet Śląski

czy aby na pewno rozpoczęcie roku nie jest obowiązkowe? właśnie wyczytałam, że wtedy odbędą się spotkania z opiekunami roku
MrsGreeny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 21:23   #930
irmusiek
Rozeznanie
 
Avatar irmusiek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 748
GG do irmusiek
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez MrsGreeny Pokaż wiadomość
czy aby na pewno rozpoczęcie roku nie jest obowiązkowe? właśnie wyczytałam, że wtedy odbędą się spotkania z opiekunami roku
jest różnica między inauguracją wydziałową a spotkaniem z opiekunami, będzie to zapewne w różnych dniach
irmusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-19 22:27:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.