PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3 - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-19, 22:43   #691
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Na pewno będzie wszystko dobrzekochana to jeszcze w tym roku zdąrzysz.

Byliśmy u dentysty,Gracjanek był grzeczny ale ma zaawansową pruchnice
Moj tez ma prochnice 3 gorne jedynki ma prawie calkowicie zjedzone ale chca mu wyrwac pod narkoza ale jako,ze mialam podpisac papier,ze dziecko moze sie niewybudzic to na razie z tego rezgnujemy,myjemy zabki po kazdym jedzonku,kupilismy kilka paczek zelu na zabkowanie i smarujemy dziaselka i zabki dzieki czemu nie ma opuchlizny i nie boli lekarze kazali brac antybiotyki ale ilez mozna wiec w necie znalazlam sposob z masciami na zabkowanie a,ze dziala to zostalo z nami
w razie cos polecam

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Pepus, bo oleje z alterry ponoc wycofali. Ale możesz kupić w sklepach zielarskich jakieś, albo przez internet na zsk, bu czy innych z naturalnymi.

Takaja ponoć dobrze też co jakiś czas umyć włosy szamponem z rzepy(barwa, joanna). Ponoć dobrze oczyszcza z róznych kosmetyków. Nie wiem co tam macie dostpęnego... Ale z nawilżających kosmetyków do włosów dobrą sprawą są maski. Ja teraz mam mleczną z kallosa(crema al latte) i bardzo dobrze nawilża i wygładza włoski.

Kocham kosmetyki!!! Moja zmora

Pije piwka i się odstresowuje
No kurcze u nas to jakos kiepsko z tymi kosmetykami do wlosow jest niby sporo ale jak sie poczyta sklad to to sama chemia a polskie szampony nie zawsze sa w polskich sklepach ale jest jeszcze net
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 12:43   #692
Pepus
Wtajemniczenie
 
Avatar Pepus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ♥ tam gdzie świeci Słońce ♥
Wiadomości: 2 885
GG do Pepus
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość

No kurcze u nas to jakos kiepsko z tymi kosmetykami do wlosow jest niby sporo ale jak sie poczyta sklad to to sama chemia a polskie szampony nie zawsze sa w polskich sklepach ale jest jeszcze net
Wiesz teraz te nasze też są "napakowane" chemią Ja mam uczulenie na SLS i muszę szukać szamponów, mydeł bez tego składnika.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzy Pokaż wiadomość
anusia po zabiegu łyzeczkowania trzeba odczekac przynajmniej 3 miesiace aby macica sie zregenerowała chyba dostane pierwszej @ po zabiegu dobry znak mam nadzieje ze wszystko sie unormuje
Kotus trzymam mocno kciuki by wszystko się unormowało i abyś w niedalekim czasie mogła znowu cieszyć się II kreskami, a potem pisać o pierwszych objawach, kopniaczkach i wreszcie o porodzie

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Pepus, bo oleje z alterry ponoc wycofali. Ale możesz kupić w sklepach zielarskich jakieś, albo przez internet na zsk, bu czy innych z naturalnymi.

Takaja ponoć dobrze też co jakiś czas umyć włosy szamponem z rzepy(barwa, joanna). Ponoć dobrze oczyszcza z róznych kosmetyków. Nie wiem co tam macie dostpęnego... Ale z nawilżających kosmetyków do włosów dobrą sprawą są maski. Ja teraz mam mleczną z kallosa(crema al latte) i bardzo dobrze nawilża i wygładza włoski.

Kocham kosmetyki!!! Moja zmora

Pije piwka i się odstresowuje
Ja mam ochotę na te olejki i odżywki indyjskie Nie wiem jak moje włosy i skóra zareagują, ale mam zamiar kupić gdy tylko znajdę pracę i dostanę pierwszą pensję
Zeberaka tez bym się napiła piwka ale przy tych lekach co teraz biore nie wolno pić nic co ma jakiekolwiek %

Kicia a co z Twoim haftowanym aniołkiem? Skończyłaś go?
__________________


Edytowane przez Pepus
Czas edycji: 2012-09-20 o 12:44 Powód: Musiałam dopisać parę zdań :)
Pepus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 17:39   #693
katarzy
Raczkowanie
 
Avatar katarzy
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 325
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

halo co to za cisza??????
__________________
Aniołek 27.08.2012
katarzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 21:32   #694
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Takaja a nie amcie tam alterry albo alverde? To takie typowo wegańskie marki.

Pepus jak coś polecam tez maski do włosów bingo, kallos. Są bez silikonów i bardzo dobre i tanie.

Katarzy ja to kupe sprzątania mam na wieczór przy tych remontach. Tż robi sam i po pracy, więc to potrwa. Będe potem zachwycona, ale teraz jestem mega zmeczona tym remontem...
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 21:36   #695
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
Moj tez ma prochnice 3 gorne jedynki ma prawie calkowicie zjedzone ale chca mu wyrwac pod narkoza ale jako,ze mialam podpisac papier,ze dziecko moze sie niewybudzic to na razie z tego rezgnujemy,myjemy zabki po kazdym jedzonku,kupilismy kilka paczek zelu na zabkowanie i smarujemy dziaselka i zabki dzieki czemu nie ma opuchlizny i nie boli lekarze kazali brac antybiotyki ale ilez mozna wiec w necie znalazlam sposob z masciami na zabkowanie a,ze dziala to zostalo z nami
w razie cos polecam

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------


No kurcze u nas to jakos kiepsko z tymi kosmetykami do wlosow jest niby sporo ale jak sie poczyta sklad to to sama chemia a polskie szampony nie zawsze sa w polskich sklepach ale jest jeszcze net
No Nasz stomatolog powiedział,że Gracjanek jest za mały na usówanie albo leczenie i ma mu posmarowac takim żelem powstrzymującym rozwój pruchnicy. Biedny mój.
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:54   #696
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

ale skad ta prochnica? przez niedokladne mycie zebow czy co? normalnie ja anusia widzialas czy dopiero dentysta jak sie przyjrzal? ja ciagle mam stracha bo mloda nie lubi myc zebow i ze mna nie wspolpracuje. ale dwa razy dziennie zeby jej myje i to chyba za rzadko. paste z fluorem juz uzywa, oczywiscie dla dzieci. a zeby paszcze otwierala i dala mi umyc w miare spokojnie zeby, to niestety musze pytac czy chce zeby przyszedl pajaczek i zjadl jej zabki skoro nie chce ich umyc. wtedy jest nie pajak i paszcze owtiera. szkoda ze musze sie uciekac do takich srodkow:/ a pajak dlatego ze go bardzo dobrze kojarzy
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 00:11   #697
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Takaja a nie amcie tam alterry albo alverde? To takie typowo wegańskie marki.

Pepus jak coś polecam tez maski do włosów bingo, kallos. Są bez silikonów i bardzo dobre i tanie.

Katarzy ja to kupe sprzątania mam na wieczór przy tych remontach. Tż robi sam i po pracy, więc to potrwa. Będe potem zachwycona, ale teraz jestem mega zmeczona tym remontem...
No kurczaki wlasnie nie cale miasto dzis przelazlam wzdluz i wszez az mi zylak wyskoczyl na nodze i spac nie moge tak mnie boli

ale za to znalazlam polska kosmetyczke i jutro jak zdaze ide na konsultacje i jak tylko bede mogla to powiekszam sobie kwasem hialuronowym usta za 25 funtow to jest strasznie tanio porownujac nawet do polskich cen,spotkalam znajoma i ona zawsze miala takie malutkie a dzis patrze takie jakby pelniejsze i mega naturalne a nie takie napompowane wiec zaszlam zapytac no i jutro mi powie czy sie nadaje czy nie jak tak to dopiero za tydzien bede mogla bo musze odstawic aspiryne,przeciwbolowe i moje na jelita na tydzien,nie wiem czemu ale tak ponoc trzeba chyba jakas depresja wieku starczego mnie dopada i musze cos w sobie zmienic

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
No Nasz stomatolog powiedział,że Gracjanek jest za mały na usówanie albo leczenie i ma mu posmarowac takim żelem powstrzymującym rozwój pruchnicy. Biedny mój.
Biedne te nasze dzieciaczki a myjemy zabki jak najczesciej sie da i to naprawde dokladnie mu szoruje a zeby zjada ta diabelna prochnica stale kaze zalakowac jak tylko sie pokaza co by tamtych sie nic nie czepialo.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 07:07   #698
dorcia2120
Zadomowienie
 
Avatar dorcia2120
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: witowo-hajnówka
Wiadomości: 1 485
GG do dorcia2120
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

podczytałam was troszkę i widzę e jakoś zamiera wasz wątek .. Czy mogłabym się do was dołączyć?
__________________
Jest córa od 31 grudnia od godzinki 8.10. Gabrysia szczęście nasze
Mimo złości i bólu łez i strachu na świat przyszła ONA zakrywając swym obliczem wszystko co straszne było....
razem od 17.11.2008
zaręczeni od sylwestra 2011
małżeństwo od 12 maja 2012

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65470.png
dorcia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 07:21   #699
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez bajka1807 Pokaż wiadomość
ale skad ta prochnica? przez niedokladne mycie zebow czy co? normalnie ja anusia widzialas czy dopiero dentysta jak sie przyjrzal? ja ciagle mam stracha bo mloda nie lubi myc zebow i ze mna nie wspolpracuje. ale dwa razy dziennie zeby jej myje i to chyba za rzadko. paste z fluorem juz uzywa, oczywiscie dla dzieci. a zeby paszcze otwierala i dala mi umyc w miare spokojnie zeby, to niestety musze pytac czy chce zeby przyszedl pajaczek i zjadl jej zabki skoro nie chce ich umyc. wtedy jest nie pajak i paszcze owtiera. szkoda ze musze sie uciekac do takich srodkow:/ a pajak dlatego ze go bardzo dobrze kojarzy
Pruchnice to sa czarniejące na brzegach zazwyczaj ząbki. Ja ją sama zauważyłam. Nie ma to związku z niedokładnym myciem ząbków zabardzo,bo Gracjankowi myje ząbki odkąd mu się pierwsze pojawiły,ale on jak był malutki jadł dużo leków w tym żelaza,co bardzo niszczy ząbki. Też myje mu ząbki dwa razy dziennie,więc uważam,że to wystarczy. Mój poprostu ma słabiutkie ząbki.
Oby tylko nie miał na stałych ząbkach,mleczne to pół biedy,choć martwie sie,żeby go nie bolały.

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
No kurczaki wlasnie nie cale miasto dzis przelazlam wzdluz i wszez az mi zylak wyskoczyl na nodze i spac nie moge tak mnie boli

ale za to znalazlam polska kosmetyczke i jutro jak zdaze ide na konsultacje i jak tylko bede mogla to powiekszam sobie kwasem hialuronowym usta za 25 funtow to jest strasznie tanio porownujac nawet do polskich cen,spotkalam znajoma i ona zawsze miala takie malutkie a dzis patrze takie jakby pelniejsze i mega naturalne a nie takie napompowane wiec zaszlam zapytac no i jutro mi powie czy sie nadaje czy nie jak tak to dopiero za tydzien bede mogla bo musze odstawic aspiryne,przeciwbolowe i moje na jelita na tydzien,nie wiem czemu ale tak ponoc trzeba chyba jakas depresja wieku starczego mnie dopada i musze cos w sobie zmienic

---------- Dopisano o 00:11 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------


Biedne te nasze dzieciaczki a myjemy zabki jak najczesciej sie da i to naprawde dokladnie mu szoruje a zeby zjada ta diabelna prochnica stale kaze zalakowac jak tylko sie pokaza co by tamtych sie nic nie czepialo.
no u Nas jest tak samo,mycie ząbków nic nie daje.
Ale mam nadzieje,że to lakowanie mu troszke ją zatrzyma
Cytat:
Napisane przez dorcia2120 Pokaż wiadomość
podczytałam was troszkę i widzę e jakoś zamiera wasz wątek .. Czy mogłabym się do was dołączyć?
Oczywiście,że możesz. Opowiedz coś o sobie.
Nasz wątek był aktywny gdy spodziewałyśmy sie dzieci,teraz gdy odporodu minęły ponad dwa lata już nie ma takiej aktywności.
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 07:32   #700
dorcia2120
Zadomowienie
 
Avatar dorcia2120
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: witowo-hajnówka
Wiadomości: 1 485
GG do dorcia2120
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

coż Mam 23 lata, nie pracuję, w maju wyszłam za mąż jestem w 26 tygodniu ciązy. Mieszkam na wsi. Mąż pracuje. Na wiesz przeprowadziłam się jakieś ponad półtora roku temu.Ten rok jest dla mnie ciężki. nie ze wszystkim sobie radzę. Większość koleżanek się ode mnie odsuneła. I zaczyna mi się nudzić więc pomyślałam że może popisze z wami
__________________
Jest córa od 31 grudnia od godzinki 8.10. Gabrysia szczęście nasze
Mimo złości i bólu łez i strachu na świat przyszła ONA zakrywając swym obliczem wszystko co straszne było....
razem od 17.11.2008
zaręczeni od sylwestra 2011
małżeństwo od 12 maja 2012

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65470.png
dorcia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 07:51   #701
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Takaja super! A kometyki może więc przez neta znajdziesz?

Anusia wspóczuje problemów z ząbkami. Piotrek też myje minimum 2 razy dziennie zęby.

Dorcia witaj. To o czym piszesz to normalne niestety... Wtedy zostają Ci prawdziwi przyjaciele tak naprawde. Sama mieszkam na wsi i to wspaniałe miejsce do wychowywania dziecka, ale wieje nudą masakrycznie... A jednak nie zamieniłabym tego na miasto i bloki.
Kiedyś te Twoje koleżanki same zaznają olania i zobaczą jak t jest. Ale Ty wtedy będziesz miała już większe dziecko i nie będziesz się czuła uwiązana. Też urodziłam w wieku 23 lat
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 07:52   #702
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez dorcia2120 Pokaż wiadomość
coż Mam 23 lata, nie pracuję, w maju wyszłam za mąż jestem w 26 tygodniu ciązy. Mieszkam na wsi. Mąż pracuje. Na wiesz przeprowadziłam się jakieś ponad półtora roku temu.Ten rok jest dla mnie ciężki. nie ze wszystkim sobie radzę. Większość koleżanek się ode mnie odsuneła. I zaczyna mi się nudzić więc pomyślałam że może popisze z wami
No to na początek wielkie gratulacje z powodu ciąży
I zazdroszcze mieszkania na wsi,też mi się marzy domek z ogródkiem,ale jak na razie kisze sie w mieście.Nie rozumiem dlaczego koleżanki sie odsunęły,ale będę się wgłębiać. A jak sie czujesz? I czy znacie płeć?

Ja jutro zaczynam 37 tydzień ciążyi to będzie mój drugi synuś
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 08:02   #703
dorcia2120
Zadomowienie
 
Avatar dorcia2120
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: witowo-hajnówka
Wiadomości: 1 485
GG do dorcia2120
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

ja się też ciesze że mieszkam na wsi . Mimoe mieszkamy z mężą rodzicami a mi się marzyu własna kuchnia , to jest fajnie. Nie musze się martwić że mi poijają okna jak będą wychodzić z dyskoteki albo że nie muszeco tydzień wzywać policji bo robią burde pod oknem albo na klate.... Mnie opuściła nawet jedna przyjaciółka. Nie przyszła nawet na ślub. Wyliła sobie że miała wypadek który okazał się tylko fikcją. No ale cóż. niektó rzy ludzie tak maja.

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

z tego co udało mi się wyciągnąc id nich dsuneły się dlatego że wyszłam za mąż i ęde miała dla nich czasu tak mi to argumentują ale mniejsza o to .
Jak się czuję, nie licząć bólu zęba, dobrze ale się nie wysypiam. Budze się w nocy i załancza mi się myślenie. Płcu maluszka jeszcze nie znamy.Mąż nie może doczekać się kolejnego usg, i ja on mamy przeczucie że będzie to chłopak
__________________
Jest córa od 31 grudnia od godzinki 8.10. Gabrysia szczęście nasze
Mimo złości i bólu łez i strachu na świat przyszła ONA zakrywając swym obliczem wszystko co straszne było....
razem od 17.11.2008
zaręczeni od sylwestra 2011
małżeństwo od 12 maja 2012

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65470.png
dorcia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 08:05   #704
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez dorcia2120 Pokaż wiadomość
ja się też ciesze że mieszkam na wsi . Mimoe mieszkamy z mężą rodzicami a mi się marzyu własna kuchnia , to jest fajnie. Nie musze się martwić że mi poijają okna jak będą wychodzić z dyskoteki albo że nie muszeco tydzień wzywać policji bo robią burde pod oknem albo na klate.... Mnie opuściła nawet jedna przyjaciółka. Nie przyszła nawet na ślub. Wyliła sobie że miała wypadek który okazał się tylko fikcją. No ale cóż. niektó rzy ludzie tak maja.
U Nas akurat jest spokojnie,spokojni sąsiedzi i na osiedlu też jest spokój,ale marzy mi się własny ogródek na którym będą mogły sie bawić dzieci,a nie te beznadziejne place zabaw.
Ale trzeba sie cieszyć,że ma się gdzie mieszkać.
A co do ''przyjaciółki'' to chyba taką prawdziwą nie była

a jak będzie miało maleństwo na imię?

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Ja miałam przeczucie na córke,ale mi się nie sprawdziło.
Ale mimo wszystko cieszymy się,że Fabianek jest zdrowy i,że nie długo będzie już z Nami
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 08:15   #705
dorcia2120
Zadomowienie
 
Avatar dorcia2120
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: witowo-hajnówka
Wiadomości: 1 485
GG do dorcia2120
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

u nas to pierwszy maluszek planowany. Wiele płakałam nim zaszłam. chodz wyszło że zaszłam po mieącu czstarania. U mnie w rodzinie jest że co któ osoa w pokoleniu nie może miec dzieci , i Jak moja siostra zaszła z pierwszym w ciąze podejrzenie padło na mnie. Pamietam poszłam do gina by porozmawiać na ten temat bić jakies badania a po 2 tygodniach wróciłam do niego z testem ciążowym. póŁ dnia płakałam ze szśczęścia

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Anusia479 ja mieszkałam na osiedlu na którym dysteka. Raz było spokojnie a raz nie Co mienia ... jeśżeczywiście będzie chłopak to będzie Bartek albo Gabryś, a jak dziewczynka to bym chciała Blanka Katarzyna, ale czas pokaże
__________________
Jest córa od 31 grudnia od godzinki 8.10. Gabrysia szczęście nasze
Mimo złości i bólu łez i strachu na świat przyszła ONA zakrywając swym obliczem wszystko co straszne było....
razem od 17.11.2008
zaręczeni od sylwestra 2011
małżeństwo od 12 maja 2012

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65470.png
dorcia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 08:22   #706
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Zeberko to dobrze,że Piotruś myje ząbki i nich go nie czepi ta pruchnica cholerna
a jak z mówieniem?pewnie już sporo gada,nie?

Dorcia my też bralismy pod uwage Gabrysia,ale ostatecznie został Fabianek.
A kiedy macie wizyte?
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 08:31   #707
dorcia2120
Zadomowienie
 
Avatar dorcia2120
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: witowo-hajnówka
Wiadomości: 1 485
GG do dorcia2120
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

27 , w przyszłym tygodniu. Gabryś jest wyśnionym imieniem .....
__________________
Jest córa od 31 grudnia od godzinki 8.10. Gabrysia szczęście nasze
Mimo złości i bólu łez i strachu na świat przyszła ONA zakrywając swym obliczem wszystko co straszne było....
razem od 17.11.2008
zaręczeni od sylwestra 2011
małżeństwo od 12 maja 2012

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65470.png
dorcia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 08:45   #708
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Już nie długo stuknie Wam 30 tydz i szybko reszta zleci
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 09:23   #709
dorcia2120
Zadomowienie
 
Avatar dorcia2120
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: witowo-hajnówka
Wiadomości: 1 485
GG do dorcia2120
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

jeszcze 4 tygodnie i będzie 30
__________________
Jest córa od 31 grudnia od godzinki 8.10. Gabrysia szczęście nasze
Mimo złości i bólu łez i strachu na świat przyszła ONA zakrywając swym obliczem wszystko co straszne było....
razem od 17.11.2008
zaręczeni od sylwestra 2011
małżeństwo od 12 maja 2012

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65470.png
dorcia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 09:43   #710
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

ja mam nadzieje ze Blanka ma po mnie zeby, bo ja pierwsza plombe zalozylam jak mialam 22 albo 23 lata w sumie to powinnam z nia isc do dentysty, ale tak kontrolnie zeby sie oswoila. chociaz z jej nastawieniem do lekarzy to ja sie zastanawiam co bedzie w srode na bilansie dwulatka

zaprowadzilam mala do zlobka, tz wczoraj wieczorem przyjechal z DE a dzis caly dzien go nie bedzie znowu no ja pierdziele... wiec czas nudy przede mna chociaz nie, musze dermatologa szukac, bo wczoraj powylazily mi jakies cholerne krostki na palcach dloni, a dzisiaj jest tego jeszcze wiecej i przeszlo jeszcze na stopy no kur*** a uczucie jest takie jakbym sie poparzyla pokrzywa albo jak nby mi ktos igielki wbijal nie mam pojecia co to jest, ale nadzei na dermatologa dzisiaj nie mam bo obdzwonilam juz 5

dorcia witaj
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 09:52   #711
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Dorcia taka przyjaciółka to nie przyjaciółka i nie ma czego żałować. Super, że się udało z ciążą tak szybko! A znajomi... będą inni Ja teraz mam dużo takich co też mają dzieci.

Anusia Piotrek nadal mało mówi.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 10:08   #712
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Dorcia taka przyjaciółka to nie przyjaciółka i nie ma czego żałować. Super, że się udało z ciążą tak szybko! A znajomi... będą inni Ja teraz mam dużo takich co też mają dzieci.

Anusia Piotrek nadal mało mówi.
To moga sobie z moim malym podac DLONIE
bo moj tez na maxa malo mowi niby sie tym nie przejmuje bo kazde dziecko jest inne i kazde rozwija sie jak chce ale czasem mam jakies schizy,ze maly bedzie mial problem i nie bedzie mowil wogole
nie ma co sie przejmowac zaczna jeszcze gadac,ze bedziemy mialy dosyc tego gadania wazne ,ze sa super malymi facetami
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 10:11   #713
dorcia2120
Zadomowienie
 
Avatar dorcia2120
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: witowo-hajnówka
Wiadomości: 1 485
GG do dorcia2120
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

ż postanowiłam że będę się wkręcać w towarzysto z dziećmi
__________________
Jest córa od 31 grudnia od godzinki 8.10. Gabrysia szczęście nasze
Mimo złości i bólu łez i strachu na świat przyszła ONA zakrywając swym obliczem wszystko co straszne było....
razem od 17.11.2008
zaręczeni od sylwestra 2011
małżeństwo od 12 maja 2012

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65470.png
dorcia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 15:17   #714
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Gracjanek też jeszcze aż dużo nie mówi,ale od kilku dni już powtarza większość co słyszy.Dogadać się z Nim można normalnie.
Każde dziecko zaczyna mówić w innym czasie,więc nie mamy czym sie kochane przejmować.
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 16:48   #715
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

A ja przyszlam sie pochwalic,ze na 17.30 lece na konsultacje z kosmetyczka mialam isc wczesniej ale moj maz jak pojdzie na silownie to ciezko go wolami z tamtad wyrwac i jak tylko bede sie nadawala to umawiam sie jak najszybciej da rade moj maz oczywiscie na mnie sie wkurzyl bo powiedzial,ze jestm jakas chora bo moje usta sa ok (sa na maxa male i waskie i sa wstretne ;P) ale ja postawilam jak osiol na swoim
stara dupa ze mnie wiec i super kosmetyki mi juz nie pomoga zmarszczek naciagnac tym bardziej,ze te mimiczne sa najgorsze chyba sie przestane usmiechac i smiac wogole
moje najmlodsze dziecie tak skakalo i fisiowalo,ze zasnal na trawie na ogrodzie,polozyl sie na kocyk imial polezec ze swoim zwierzem zwierz uciekl do domu a dziecko padlo wiec pewno dzis znow pojdzie spac ko 23
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 20:40   #716
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Takaja widzę,że naszło Cię na zmiany.
To trzymam kciuki za efekty
Ale słodko musiał Dorian wyglądać w tym ogródku

a ja się dzisiaj umówiłam z położną na wtorek w szpitalu w którym będę rodziłazobaczymy co i jak
jejku to już tak mało zostało

dzisiaj już wyprałam wózeczek i pościel do łóżeczka wyprałam i poprasowałam. Wszystko stoi gotowe
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 21:01   #717
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Takaja widzę,że naszło Cię na zmiany.
To trzymam kciuki za efekty
Ale słodko musiał Dorian wyglądać w tym ogródku

a ja się dzisiaj umówiłam z położną na wtorek w szpitalu w którym będę rodziłazobaczymy co i jak
jejku to już tak mało zostało

dzisiaj już wyprałam wózeczek i pościel do łóżeczka wyprałam i poprasowałam. Wszystko stoi gotowe
No i chce mi sie wyc
i strzelila moje plany na zmiany nie moge bo po 1 jestem na sterydach tzn na 1 tabletce codziennie tak zapobiegawczo a to jest przeciwwskazanie 2 miesiace musi minac od zakonczenia leczenia,bire leki przeciwzapalne i to juz 2 przeciwwskazanie i mi nie zrobia bo musze wypelnic taka ankiete no a przeciez nie moge przestac sie leczyc ....kurcze chyba musze zaraz na internecie znalezc jakies super tabletki na mlodosc i jakis super krem bo normalnie mam chandre jak dzieciak :jezor:

Anusia Ty to zamiast odpoczywac przec narodzinami to widze szalejesz pierzesz ,prasujesz,kobietko to sie wysypiaj bo pozniej sama wiesz,ze pewnie bedzie ciezko
fajnie masz,ze bedziesz miala takiego pachnacego dzidziulka

jak wyjasni sie sprawa mojego meza i juz wszystko bedzie uregulowane to bedziemy szukac domku gdzies za naszym miastem czyli na wsi tak doslownie bardzo chce juz ciszy i spokoju,z dala od wrednych ludzi i zawistnych,moj najstarszy syn powiedzial,ze On bedzie chcial sobie kilka kur kupic pokazywal mi u kolegi ma takie fajne cale biale z irokezem sa sliczne i ponoc tylko 1.50 funta kosztuje jedna sztuka to naprawde malutko wiec niech sobie kupi bedziemy najwyzej mala farme mieli
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 21:20   #718
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Takaja kurcze no szkoda, że z planów nici, ale może sobie zakupkami chociaz poprawisz samopoczucie

Ja się też nie martwie mową Piotrka. Poprostu bardziej rozwinięty jest pod względem fizycznym. Może coś za coś...

Anusia wijesz gniazdko

Bajka mam nadzieje, że to paskudztwo szybko zniknie!
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2012-09-21 o 21:21
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 21:46   #719
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

Kury fajna sprawateż bym chciała mieć
tylko na balkonie ciężko by było

Gniazdko już gotowe,niech mały wychodzi.

Takaja kochanam szkoda,że z planów nici,ale za jakiś czas sobie to zrealizujeszteraz myśl przyszłościowo o kurach.
Mi tez sie marzy spokojny domek za miastem
byłam dzisiaj z Gracjankiem na placu zabaw i jak sie napatrze na te dzieci to ja nie wiem kto je wychowuje,sa tak durne za przeproszeniemby ła taka dziewczynka z 7 lat miała to dosłownie jak jakieś dziecko podchodziło do jej zabawek to sie na nie rzucała całym ciałem,żeby jej nie ruszać. Taki samolub jeden no!Paskudne

Zeberko zaczną mówić ładnie Nasze dzieciaczki jak będa gotowe.
Mojego brata synek jest o rok starszy od Gracjanka i prawie nic nie umie powiedzieć. Nie dogada sie z Nim kompletnie.
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 06:28   #720
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: PRZYSZLE ZONY,MATKI I KOCHANKI-rozmowy o ciazy,dzieciach i nie tylko....cz.3

A tutaj czemu znowu taka cisza
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.