Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95. - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-24, 20:17   #601
Elsay
Zakorzenienie
 
Avatar Elsay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 389
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Cytat:
Napisane przez Ilike_it Pokaż wiadomość
Masakra, 2 tygodnie antybiotyki..
Czyli ciebie też już dopadło choróbsko?

Cytat:
Napisane przez Ilike_it Pokaż wiadomość
Ale masz ładny avek *-*
A dziękuję.

Cytat:
Napisane przez Ilike_it Pokaż wiadomość
Miłego tygodnia, dziewczynyyy
I nawzajem.
Wprawdzie dopiero minął poniedziałek, a ja jestem wykończona, ale trzeba się trzymać. Jutro mam tylko 6 godzin w tym 2 religie więc nie powinno być źle.
__________________

Elsay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 17:57   #602
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

też na antybiotykach jestem, już mam dość tej choroby... Do szkoły cały czas chodzę, żeby nie mieć zaległości. Jak nie idę na wszystkie lekcje to przynajmniej na te najważniejsze. Niech ten tydzień sie kończy, błagam.
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 18:11   #603
Amber25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 149
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Hejo Moge dołaczyć ? Mam 17 lat i jestem z Łodzi też niestety 2 klasa której mam już po dziurki w nosie heh
Amber25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 18:27   #604
Elsay
Zakorzenienie
 
Avatar Elsay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 389
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Cytat:
Napisane przez old cookie Pokaż wiadomość
też na antybiotykach jestem, już mam dość tej choroby... Do szkoły cały czas chodzę, żeby nie mieć zaległości. Jak nie idę na wszystkie lekcje to przynajmniej na te najważniejsze. Niech ten tydzień sie kończy, błagam.
Oj zdrówka

Cytat:
Napisane przez Amber25 Pokaż wiadomość
Hejo Moge dołaczyć ? Mam 17 lat i jestem z Łodzi też niestety 2 klasa której mam już po dziurki w nosie heh
Hej. Możesz dołączyć.


Ale tu cisza. Wszyscy albo chorują, albo się uczą.
__________________

Elsay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 19:05   #605
paulina18021995
Zakorzenienie
 
Avatar paulina18021995
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 5 398
GG do paulina18021995
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Amber witaj powiedz coś więcej o sobie

ja mam masę pisania na polski (4 podpunkty po 'pół strony' ale żeby napisać o wszystkim to mi po stronie pewnie wyjdzie...). esej mieliśmy z ang, ale dogadaliśmy się, że możemy mieć słowniki i kartki które nam dała (a ja jeszcze 'frajzalki' sobie wzięłam, a co! ) więc dobrze raczej pójdzie, o ile gramatyki nie skopię...
__________________
góra: 9.06.2010r.
dół: 22.09.2010r.
http://aparat-orto.blog.onet.pl

"Wierz w siebie, wiara czyni cuda, wielu się nie udało, ale Tobie się uda..."
/Drużyna Mistrzów - RDW, RPS, Dobrzan - "Wierz w Siebie"/
paulina18021995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 19:08   #606
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Ja miałam dzisiaj test z bio, generalnie masakra. Chce 3. I jutro będzie chemia.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 19:11   #607
Elsay
Zakorzenienie
 
Avatar Elsay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 389
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Cytat:
Napisane przez paulina18021995 Pokaż wiadomość
ja mam masę pisania na polski (4 podpunkty po 'pół strony' ale żeby napisać o wszystkim to mi po stronie pewnie wyjdzie...). esej mieliśmy z ang, ale dogadaliśmy się, że możemy mieć słowniki i kartki które nam dała (a ja jeszcze 'frajzalki' sobie wzięłam, a co! ) więc dobrze raczej pójdzie, o ile gramatyki nie skopię...
Będzie dobrze.

Ja mam następny sprawdzian w piątek - matematyka. Ale się nie będę zbytnio uczyć, bo wychodzę z założenia albo rozumiem i umiem albo nie.
__________________

Elsay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 19:14   #608
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Idź na całość, Elsay

A ja już mam jedną faje z matmy.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 19:25   #609
Elsay
Zakorzenienie
 
Avatar Elsay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 389
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Idź na całość, Elsay

A ja już mam jedną faje z matmy.
hehe dam radę.

Oj nie za dobrze, ale będzie lepiej.
Ja polski zaczęłam od dopa, ale jak to moja nauczycielka określiła jest to szczur z kanału ledwo żywy.
__________________

Elsay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 19:26   #610
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

"pocieszam" się tym że większość klasy dostała faje
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 19:30   #611
Elenaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 92
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Co moge o sobie powiedzieć hmm chodze do 2 kl. o profilu biol chem xd mieszkam w Łodzi , lubie czytać w szczególności romansidła , fantastyke , poszukuje jakiegoś celu w życiu a aktualnie cierpie na samotność i natłok problemów rodzinnych , towarzyskich i zdrowotnych i też teraz jade na antybiotyku a zapowiada sie ładna pogoda ja na złość sobie jak zwykle musze chorować ehh... Swoja przyszłość bardziej wiąze ze studiami humanistycznymi bo ze ścisłych jestem beznadziejna no ale musiałam sie przekonać jak to jest w biol chemie heh , klasy nie zmienie bo ludzie okey choć przyjaciól wśród nich nie mam to mogłam trafić gorzej i już jakoś musze przetrwać tam ... zobaczymy jak z tym będzie
Elenaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 20:23   #612
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Cytat:
Napisane przez Elsay Pokaż wiadomość
Czyli ciebie też już dopadło choróbsko?


A dziękuję.
W wakacje miałam 2 antybiotyki :P
A teraz już mnie boli gardło...
Cytat:
Napisane przez Amber25 Pokaż wiadomość
Hejo Moge dołaczyć ? Mam 17 lat i jestem z Łodzi też niestety 2 klasa której mam już po dziurki w nosie heh
Hej
Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Idź na całość, Elsay

A ja już mam jedną faje z matmy.
Ja jutro dostane i z fizyki mi się wszystko zmiksowało i nie wiem co z tego wyjdzie W tamtym roku kiepsko zaczęłam z fizyką, w tym chyba będzie powtórka
Cytat:
Napisane przez Elenaa25 Pokaż wiadomość
Co moge o sobie powiedzieć hmm chodze do 2 kl. o profilu biol chem xd mieszkam w Łodzi , lubie czytać w szczególności romansidła , fantastyke , poszukuje jakiegoś celu w życiu a aktualnie cierpie na samotność i natłok problemów rodzinnych , towarzyskich i zdrowotnych i też teraz jade na antybiotyku a zapowiada sie ładna pogoda ja na złość sobie jak zwykle musze chorować ehh... Swoja przyszłość bardziej wiąze ze studiami humanistycznymi bo ze ścisłych jestem beznadziejna no ale musiałam sie przekonać jak to jest w biol chemie heh , klasy nie zmienie bo ludzie okey choć przyjaciól wśród nich nie mam to mogłam trafić gorzej i już jakoś musze przetrwać tam ... zobaczymy jak z tym będzie
Też jestem na biol-chemie

Już 2 czy 3 raz śni mi się chłopak z klasy, trololololo, ale fajnie.
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 13:56   #613
Elenaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 92
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

[QUOTE=Ilike_it;36753675]

Też jestem na biol-chemie

Już 2 czy 3 raz śni mi się chłopak z klasy, trololololo, ale fajnie.[/QUOTE]
I jakie plany na przyszłość ;p związane coś z przedmiotami na rozszerzeniu ? Ja wogóle nie chce na żaden kierunek ścisły xd chemii raczej nie zdaje a co do biol to zobacze ew. na psychologie mogłaby mi sie przydać hmm... mam pustke co do tego.
Oo chłopak z klasy, miły jakiś ?
Elenaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 17:03   #614
Catalina7
Zakorzenienie
 
Avatar Catalina7
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 260
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Ja przychodzę ze szkoły, idę spać, lekcje i nauka do 1 albo 2 i tak codziennie.. Ale dzisiaj nie idę spać, bo mam więcej nauki. Poza tym dostałam 5 z krtk z matmy! I dzisiaj pisałam krtk z chemii i chcę 3 I jeszcze miałam 2 godziny wfu na stadionie, gdzie prawie umarłam przez upał (u Was też było tak gorąco?), a później biegłyśmy na 800 m nie było tak źle, byłam w pierwszej 5 hehe Ale później czułam, że moje gardło płonie i czuję, że chyba będę chora

Cytat:
Napisane przez Ilike_it Pokaż wiadomość
Już 2 czy 3 raz śni mi się chłopak z klasy, trololololo, ale fajnie.
To przeznaczenie!
__________________
"I hope you learn to make it on your own and if you love yourself, you'll never be alone."
Catalina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 17:14   #615
Elsay
Zakorzenienie
 
Avatar Elsay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 389
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Cytat:
Napisane przez Ilike_it Pokaż wiadomość
Ja jutro dostane i z fizyki mi się wszystko zmiksowało i nie wiem co z tego wyjdzie W tamtym roku kiepsko zaczęłam z fizyką, w tym chyba będzie powtórka
U mnie gościu z fizyki wymyślił jakiś dziwny sposób pytania. Jakieś punkty daje. Wolałabym raz dostać ocenę i spokój a nie.

Cytat:
Napisane przez Ilike_it Pokaż wiadomość
Już 2 czy 3 raz śni mi się chłopak z klasy, trololololo, ale fajnie.
hmm Ładny jakiś?

Cytat:
Napisane przez Catalina7 Pokaż wiadomość
Ja przychodzę ze szkoły, idę spać, lekcje i nauka do 1 albo 2 i tak codziennie.. Ale dzisiaj nie idę spać, bo mam więcej nauki.
Też już mam utarty plan.Przychodzę do domu zjem coś poleżę 15 minut. Potem ćwiczę. A później nauka. Tyle, że ja kończę wcześniej. tak koło 22.

Cytat:
Napisane przez Catalina7 Pokaż wiadomość
Poza tym dostałam 5 z krtk z matmy!
Brawo

Cytat:
Napisane przez Catalina7 Pokaż wiadomość
I jeszcze miałam 2 godziny wfu na stadionie, gdzie prawie umarłam przez upał (u Was też było tak gorąco?), a później biegłyśmy na 800 m nie było tak źle, byłam w pierwszej 5 hehe Ale później czułam, że moje gardło płonie i czuję, że chyba będę chora
O matko. Chyba bym tam padła. Ja na szczęście jutro nie idę na wf. Mama mi podpisała usprawiedliwienie. W końcu się wyśpię.
U mnie było w miarę ciepło ale nie jakoś super gorąco.

Jutro mam tylko kartkówkę z hiszpańskiego. Dlatego z racji wolnego czasu robię projekt na biologie, bo został mi tylko tydzień.
__________________

Elsay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 17:18   #616
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Hej laski Co tam?
Ja byłam dzisiaj na pobraniu krwi pierwszy raz. Badanie miałam zrobić rok temu ale wiecie.. W sumie się tak strasznie bałam pójść bo wszyscy straszyli mnie że to tak mega boli i wogóle a to w ogóle nie boli.. Może to przez to że psychicznie nastawiona byłam na mega ból i dlatego nie bolało czy coś. Bo w sumie wkuwała się 2 razy i w ogóle żył znaleźć nie mogła.

w ogóle miałam zastój wagowy i byłam mega wkurzona a dzisiaj orgazm ustny miałam jak zobaczyłam na wadze od 3 tygodni 0,6 kg mniej.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 17:34   #617
Catalina7
Zakorzenienie
 
Avatar Catalina7
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 260
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Hej laski Co tam?
Ja byłam dzisiaj na pobraniu krwi pierwszy raz. Badanie miałam zrobić rok temu ale wiecie.. W sumie się tak strasznie bałam pójść bo wszyscy straszyli mnie że to tak mega boli i wogóle a to w ogóle nie boli.. Może to przez to że psychicznie nastawiona byłam na mega ból i dlatego nie bolało czy coś. Bo w sumie wkuwała się 2 razy i w ogóle żył znaleźć nie mogła.

w ogóle miałam zastój wagowy i byłam mega wkurzona a dzisiaj orgazm ustny miałam jak zobaczyłam na wadze od 3 tygodni 0,6 kg mniej.
A do czego możesz porównać pobieranie krwi? Tzn. to uczucie, które temu towarzyszy? BTW ładnie chudniesz
__________________
"I hope you learn to make it on your own and if you love yourself, you'll never be alone."
Catalina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 18:27   #618
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Cytat:
Napisane przez Elenaa25 Pokaż wiadomość
I jakie plany na przyszłość ;p związane coś z przedmiotami na rozszerzeniu ? Ja wogóle nie chce na żaden kierunek ścisły xd chemii raczej nie zdaje a co do biol to zobacze ew. na psychologie mogłaby mi sie przydać hmm... mam pustke co do tego.
Oo chłopak z klasy, miły jakiś ?
Nie mam jeszcze żadnych planów Muszę się nad tym zastanowić, bo już coraz mniej czasu Ja bym wolała zdawać chemię

Cytat:
Napisane przez Catalina7 Pokaż wiadomość
Ja przychodzę ze szkoły, idę spać, lekcje i nauka do 1 albo 2 i tak codziennie.. Ale dzisiaj nie idę spać, bo mam więcej nauki. Poza tym dostałam 5 z krtk z matmy! I dzisiaj pisałam krtk z chemii i chcę 3 I jeszcze miałam 2 godziny wfu na stadionie, gdzie prawie umarłam przez upał (u Was też było tak gorąco?), a później biegłyśmy na 800 m nie było tak źle, byłam w pierwszej 5 hehe Ale później czułam, że moje gardło płonie i czuję, że chyba będę chora


To przeznaczenie!
Brawo!
Masakra, my miałyśmy wf od 9:50, pierwszą godzinę grałyśmy w siatkówkę na sali, a na drugiej wyszłyśmy na dwór, było tak gorąco... Koszmar! Skakałyśmy w dal. Nie cierpię mieć wfu na pierwszych godzinach, jeszcze jak jest tak gorąco... Później chodzę taka nieświeża przez cały dzień -.-


Cytat:
Napisane przez Elsay Pokaż wiadomość

hmm Ładny jakiś?
Mnie się podoba, ale ja mam dziwny gust, bo podobają mi się chłopaki, które innym się nie podobają. oO Dla mnie jest słoodki. :d


Ja jutro jadę do Krakowa!

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

http://images.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/p/odzie...rba-sonali.jpg
Chcę taką torbę w h&m kosztuje 80 zł, w Avonie 90 (
Nie mogę sobie na nią na razie pozwolić
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 19:31   #619
Elsay
Zakorzenienie
 
Avatar Elsay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 389
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Cytat:
Napisane przez Ilike_it Pokaż wiadomość
Masakra, my miałyśmy wf od 9:50, pierwszą godzinę grałyśmy w siatkówkę na sali, a na drugiej wyszłyśmy na dwór, było tak gorąco... Koszmar! Skakałyśmy w dal. Nie cierpię mieć wfu na pierwszych godzinach, jeszcze jak jest tak gorąco... Później chodzę taka nieświeża przez cały dzień -.-
Ja w ogóle nie lubię wf nie ważne kiedy jest, a moja polonistka stwierdziła, że dziewczyny się zawsze wyperfumują czo coś, a chłopacy nie powinni mieć wf rano bo potem ich czuć.

Cytat:
Napisane przez Ilike_it Pokaż wiadomość
Mnie się podoba, ale ja mam dziwny gust, bo podobają mi się chłopaki, które innym się nie podobają. oO Dla mnie jest słoodki. :d
hehe. Skoro innym się nie podobają ci faceci co tobie to będziesz miała mniejszą konkurencję.

Cytat:
Napisane przez Ilike_it Pokaż wiadomość
Ja jutro jadę do Krakowa!
Może mnie spotkasz.

Cytat:
Napisane przez Ilike_it Pokaż wiadomość
http://images.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.pl/p/odzie...rba-sonali.jpg
Chcę taką torbę w h&m kosztuje 80 zł, w Avonie 90 (
Nie mogę sobie na nią na razie pozwolić
Fajna.
__________________

Elsay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 06:26   #620
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

No właśnie do żadnego uczucia Ja poczułam tylko jak za drugim razem wyciągała igłe i tyle. A samo pobieranie krwi z żyły-tego się nawet nie czuje
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 16:47   #621
Elsay
Zakorzenienie
 
Avatar Elsay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 389
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
No właśnie do żadnego uczucia Ja poczułam tylko jak za drugim razem wyciągała igłe i tyle. A samo pobieranie krwi z żyły-tego się nawet nie czuje
Pobieranie krwi jest okropne. Wiem, że to tylko w mojej głowie siedzi, bo nie boli to jakoś tak strasznie, ale ja jak widzę igłę to Panicznie się boję igieł. Tak sobie rozmawiałyśmy niedawno z koleżankami (bo było krwiodawstwo u mnie w szkole) i one chciałyby oddać (ale jesteśmy jeszcze za młode), a ja chętnie bym oddała gdyby nie ta igła. Ja jak słyszę pobieranie krwi to mnie ręka boli.
__________________

Elsay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 17:47   #622
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Jak to ma takie być to ja moge oddawać krew.

W ogóle musze iść do endokrynoyloga bo mam prawdopodobnie niedoczynność tarczycy (dlatego badania robiłam).
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 17:51   #623
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Dla mnie pobieranie krwi to chyba największy na świecie koszmar jestem zdenerwowana, trzęsę się, mdleje, no masakra kiedyś byliśmy klasowo na wykładach na uniwersytecie medycznym i tam były darmowe badania bodajże poziomu cukru we krwi, postanowiłyśmy z koleżankami iść, ale jak zobaczyłam te igły to sie wycofałam i dobrze, bo podobno z tej pielęgniarki niezła sadystka była
witam nowe
Ilike_it, super torba
Dostałam wczoraj pierwszą w tym roku szkolnym 5, z biologii a jutro mam znowu z bio sprawdzian, skład chemiczny komórek itp., nazewnictwo takie, że głowa boli Byłam dzisiaj z tatą założyć konto w banku, strasznie się cieszę, że będę mieć własne, może nauczę się w końcu oszczędzać :P i wreszcie będę dostawać regularnie jakieś pieniądze od rodziców, bo wcześniej dawali mi po prostu jak potrzebowałam, a teraz będę mieć kieszonkowe swego rodzaju.
Natalka, też miałam kiedyś podejrzenie niedoczynności tarczycy, w sumie nie wiem dlaczego, nie miałam żadnych objawów
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3

Edytowane przez old cookie
Czas edycji: 2012-09-27 o 17:54
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 11:04   #624
czekoladka_111
Rozeznanie
 
Avatar czekoladka_111
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Okolice Trójmiasta
Wiadomości: 836
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Hej dziewczyny
w szpitalu leze
__________________
Osiągnięcie szczęścia to kwestia motywacji.

Żona 20.06.2015
czekoladka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 14:00   #625
old cookie
Zakorzenienie
 
Avatar old cookie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 952
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

co jest Biedulko? przez to serducho? Trzymaj się tam
__________________
Keep calm and be strong girl.


8.07.2010r. <3
old cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 15:35   #626
Elsay
Zakorzenienie
 
Avatar Elsay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 389
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Cytat:
Napisane przez czekoladka_111 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
w szpitalu leze
Oj biedna. Co się stało?
__________________

Elsay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 19:16   #627
Licy_Loo
Raczkowanie
 
Avatar Licy_Loo
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 483
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Witam
Czeko - Boże co Ci się stało ? :O jak się czujesz ? Wracaj szybko do zdrowia !
__________________
Łykam skrzyp i pokrzywę od 21.08.13
Czekam na efekty

WYMIANA
Licy_Loo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 20:14   #628
Catalina7
Zakorzenienie
 
Avatar Catalina7
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 260
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Cytat:
Napisane przez czekoladka_111 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
w szpitalu leze
Mam nadzieję, że to nic poważnego


BTW co tutaj tak cicho?? WEEKENDDDDD dziewczyny!
__________________
"I hope you learn to make it on your own and if you love yourself, you'll never be alone."
Catalina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 21:02   #629
Elsay
Zakorzenienie
 
Avatar Elsay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 389
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Cytat:
Napisane przez Catalina7 Pokaż wiadomość
BTW co tutaj tak cicho?? WEEKENDDDDD dziewczyny!

No właśnie SPAM!!!
Gdzie są wszyscy? Imprezka
__________________

Elsay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 21:06   #630
Catalina7
Zakorzenienie
 
Avatar Catalina7
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 260
Dot.: Pogaduchy licealistek, ale już drugorocznych <3 '95.

Chyba wszystkie odsypiają cały tydzień albo wybrały inną formę rozerwania się Ja dzisiaj spróbuję odrobić lekcje, jutro idę do koleżanki , a w niedzielę nauka, bo mam zawalony następny tydzień Ale nareszcie dzisiaj się wyśpię
__________________
"I hope you learn to make it on your own and if you love yourself, you'll never be alone."
Catalina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-18 22:08:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.