Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-28, 13:42   #781
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Qloui Pokaż wiadomość
W sumie chodziło o to aby rozbębnić że są "za darmo" ale nie są bo są to kiepskiej jakości tandetne okulary warte dolara a przesyłka z tej strony kosztuje 19$ więc płacisz za te okulary i za przesyłkę bo przesyłka z USA kosztuje 5$ kupuję często na ebay to wiem .
Dla mnie to przekręt i blogerki które się za to wzięły straciły w moich oczach bo szanuje się swoich widzów na YT czy obserwatorów bloga.



Przekręciłam słowa wybacz , ale chodziło mi o to że okulary nie są za darmo bo się za nie płaci , jeśli podobne są w sklepie za dolara i tyle kosztują a oni chcą 19 dolców za przesyłkę a niby okulary za darmo to dla mnie wielki przekręt .

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------




Po co jeżdżą po tych warsztatach czego ich tam uczą ? Jak ona chce się profesjonalnie zająć tym kanałem jak tej gadki nie można słuchać , to ma być profesjonalizm ?
.. ktoś powiedział, ktoś gdzieś napisał, bla bla bla

Po pierwsze, nie było ani słowa o tym, ze recenzja ma być pozytywna, a po drugie, jakość jest naprawdę ok, mam w domu kilka par przeciwłonecznych za grubo powyżej stówy każda i nie widzę różnicy w solidności oprawek
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:30   #782
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Też poczułam się wywołana do tablicy I tez nie rozumiem tego ataku. Opina miała być całkowicie obiektywna, i nawet nie jest to recenzja tylko przedstawienie produktu bo co można opiniować w takim czasie? Nigdzie tez nie pisałam w poście że okulary są za darmo tylko sa w cenie przesyłki która jest droga. W ofercie nie było nic niestosownego więc ją przyjęłam( a wierzcie mi, że dostaję sporo ofert które mają być tylko pozytywne czy też całkowicie sponsorowane. Później widzę na masie blogów i zastanawiam się wtedy jak można było na to pójść z drugiej strony blog to miejsce autorki i może nim rozporządzać jak chce. Każdy ma swoją granicę. Niestety testowanie jest bardzo kontrowersyjne, bo np jak blogerki mogą ocenić 5 kremów w ciągu miesiąca? Ale dobra za bardzo się zapędziłam
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:51   #783
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Też poczułam się wywołana do tablicy I tez nie rozumiem tego ataku. Opina miała być całkowicie obiektywna, i nawet nie jest to recenzja tylko przedstawienie produktu bo co można opiniować w takim czasie? Nigdzie tez nie pisałam w poście że okulary są za darmo tylko sa w cenie przesyłki która jest droga. W ofercie nie było nic niestosownego więc ją przyjęłam( a wierzcie mi, że dostaję sporo ofert które mają być tylko pozytywne czy też całkowicie sponsorowane. Później widzę na masie blogów i zastanawiam się wtedy jak można było na to pójść z drugiej strony blog to miejsce autorki i może nim rozporządzać jak chce. Każdy ma swoją granicę. Niestety testowanie jest bardzo kontrowersyjne, bo np jak blogerki mogą ocenić 5 kremów w ciągu miesiąca? Ale dobra za bardzo się zapędziłam
Już nie chcę się czepiać konkretnie Ciebie, ale na wielu blogach widziałam informację, ze okulary są za darmo, płacimy tylko za przesyłkę. A ukrywanie ceny produktu w koszcie przesyłki jest dla mnie oszustwem.
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:56   #784
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
A ukrywanie ceny produktu w koszcie przesyłki jest dla mnie oszustwem.
dla mnie tez. ale nie winie dziewczyn, bo one powtarzaja jedynie to, jak reklamuje sie ta firma. 19$ za wysylke okularow, myslalby kto.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:58   #785
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
Już nie chcę się czepiać konkretnie Ciebie, ale na wielu blogach widziałam informację, ze okulary są za darmo, płacimy tylko za przesyłkę. A ukrywanie ceny produktu w koszcie przesyłki jest dla mnie oszustwem.
Ale jakie ukrywanie Jak zamawiasz okulary bez promocji (lub wybierasz dodatkowe opcje przy tych z darmową wysyłką np. antyreflex) to płacisz daną cenę + ten koszt wysyłki
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 15:03   #786
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ale jakie ukrywanie Jak zamawiasz okulary bez promocji (lub wybierasz dodatkowe opcje przy tych z darmową wysyłką np. antyreflex) to płacisz daną cenę + ten koszt wysyłki
Dla mnie to nadal naciąganie, sztuczne zawyżanie ceny wysyłki, coś nieuczciwego na czym można łatwo zarobic. Nie kosztuje ich to przecież 19 $, litości.
Czy jeśli sprzedam na allegro sukienkę za złotówkę, ale za wysyłkę listem poleconym zarządam 60 zł to będzie w porządku? Nie.

Edytowane przez agatekm
Czas edycji: 2012-09-28 o 15:05
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 15:08   #787
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

agatekm pewnie masz racje z zawyżeniem ceny. Ale nawet te 60 zł to moim zdaniem mało jak na okulary korekcyjne. Wiele moich znajomych skorzystało z tej oferty i jest bardzo zadowolonych bo maja przynajmniej 200 zł w kieszeni. Oczywiście lepiej by było gdyby po prostu wszystkie okulary kosztowały 60zł a przesyłka była darmowa ale to już nie nasza działka a firmy
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 15:11   #788
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
agatekm pewnie masz racje z zawyżeniem ceny. Ale nawet te 60 zł to moim zdaniem mało jak na okulary korekcyjne. Wiele moich znajomych skorzystało z tej oferty i jest bardzo zadowolonych bo maja przynajmniej 200 zł w kieszeni. Oczywiście lepiej by było gdyby po prostu wszystkie okulary kosztowały 60zł a przesyłka była darmowa ale to już nie nasza działka a firmy
Ja bym się chyba bala zamówić stamtąd okulary korekcyjne, ale skoro rzeczywiście wszystko z nimi w porządku i jesteście z nich tak zadowoleni to fajnie.
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 16:20   #789
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Dziewczyny, kiedyś wrzucałyście tu stronę, za pomocą której można znaleźć czy nasze zdjęcia plączą się gdzieś po sieci. Mogłybyście jeszcze raz podrzucić linka, pliis?
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 16:26   #790
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kiedyś wrzucałyście tu stronę, za pomocą której można znaleźć czy nasze zdjęcia plączą się gdzieś po sieci. Mogłybyście jeszcze raz podrzucić linka, pliis?
tineye.com
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 16:35   #791
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
tineye.com
Dziękuję ślicznie
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 18:30   #792
BigBeautifulLulu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 118
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
Na Twój też czekamy..


Dzięki wielkie za informację o tuszach z Clinique w Douglasie!
Ledwo zdążyłam, bo szybciutko się rozeszły, ale mam i jest calkiem niezły.

Nie przesadzajmy, ja wrzuciłam ostatni film raptem pięć dni temu
Postaram się coś nagrać w weekend


Co do maskary Clinique faktycznie nie jest zła, ale zachwytów tez nie ma
BigBeautifulLulu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 18:45   #793
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez BigBeautifulLulu Pokaż wiadomość
Nie przesadzajmy, ja wrzuciłam ostatni film raptem pięć dni temu
Postaram się coś nagrać w weekend


Co do maskary Clinique faktycznie nie jest zła, ale zachwytów tez nie ma

Nie napisałam tego w sensie, że dawno filmu nie było, tylko że ja na każdy Twój czekam.
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 18:46   #794
BigBeautifulLulu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 118
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
Nie napisałam tego w sensie, że dawno filmu nie było, tylko że ja na każdy Twój czekam.
Hehe, bardzo mi miło z tego powodu
BigBeautifulLulu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 19:21   #795
happyswallow
Raczkowanie
 
Avatar happyswallow
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 114
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Zmienię temat - jakiś miesiąc, 2 miesiące temu znalazłam na youtube dziewczynę, która jest teraz moją ulubienicą wśród youtuberek urodowych.
Jej nick to /farahdhukai, zna ktoś ją może?
Dziewczyna miła, sympatyczna, z ciekawymi pomysłami na filmiki. Szczególnie podobają mi się te o pielęgnacji.
__________________
make love, not horcruxes 
happyswallow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 19:22   #796
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
O czuję się wywołana do tablicy.
Czym się zawiodłaś bo nie rozumiem? mój blog od dawna nie jest tylko makijazowy...



A jakie to były warunki???
Bo chętnie się dowiem co takiego wiesz ?
Warunek był - nawet 3. Opisać okulary na blogu, dać link do sklepu i do promocji. NIE BYŁO mowy o pozytywnym wpisie (ja swoje okulary dostałam dawno ale nie miałam czasu na wpis i dostałam @ czy nie jestem zadowolona że nie chcę się podzielić opinią, czy dostałam wadliwy model, czy mogą jakoś pomóc jeśli coś jest nie tak i że czekają na szczerą opinię),nikt nie proponował kasy, nikt nie mówił że masz nie publikować opinii negatywnej

Ja jestem zadowolona. Okulary są dobrej jakości i mnie się podobają. Do tego akcesoria pomocnicze.
Zamówiłam też korekcyjne za $ i są porządne. Masa blogerek pisała o tych okularach. Wystarczy sobie w google wrzucić i sprawdzić.

Kupuję często okulary w Prajmanim za 5e - nie dostaję nic poza okularami które wytrzymują 1 sezon. Te firmoo są solidniejsze

I ja nikogo nie oszukuję że dostanie okulary za darmo - napisałam że płaci się za wysyłkę. Ciekawe gdzie można dostać - oprawki, szkła korekcyjne, 2 etui i szmatkę za 20 $ - chyba na bazarku (ale tam chyba nie można wybierać różnych wad i astygmatyzmu))))
Ciekawe też gdzie za to 1 $ się płaci???? No tak w Hameryce :P

Wiem wystarczająco , dlatego z mojej strony zawód no i tyle , dla mnie takie firmy są oszustami ,bo wciskają ludziom kit , więc się zawodzę jak widzą na blogach moich lubianych blogerek takie posty , chyba mam prawo ,prawda? dlatego takie moje zdanie , zresztą nie pierwsza taka akcja nie ostatnia gdzie blogerki czy vlogerki łapią się wszystkiego byle coś dostać .

Żadna firma nie da czegoś solidnego i atestowanego za darmo tylko tandetę ,dlatego też szukają reklamy zerowym kosztem .
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 19:46   #797
waniliowymakeup
Raczkowanie
 
Avatar waniliowymakeup
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Faerun / Amn / Wybrzeże Mieczy
Wiadomości: 240
GG do waniliowymakeup
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

ja chyba jako pierwsza w Polsce (albo druga, w każdym razie jedna z pierwszych) recenzowałam okulary Firmoo. Napisali do mnie sami, niczego nie wymagali, oprócz przedstawienia ich strony i szczerej opinii na temat okularów.
Okulary są bardzo dobrej jakości - porównując do moich okularów za 29zł z sieciówki. Ja jestem z nich zadowolona, a mają tak duży wybór oprawek, że chętnie bym sama skorzystała z tej akcji z okularami za cenę przesyłki. Jednak mam już kilka par, a z promocji tej skorzystało kilka moich koleżanek i też są bardzo zadowolone. To tyle w temacie Firmoo
__________________
recenzje książek
recenzje kosmetyków

odchudzanie

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę
Ku chwale Helma!
waniliowymakeup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 20:03   #798
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Qloui Pokaż wiadomość
Wiem wystarczająco , dlatego z mojej strony zawód no i tyle , dla mnie takie firmy są oszustami ,bo wciskają ludziom kit , więc się zawodzę jak widzą na blogach moich lubianych blogerek takie posty , chyba mam prawo ,prawda? dlatego takie moje zdanie , zresztą nie pierwsza taka akcja nie ostatnia gdzie blogerki czy vlogerki łapią się wszystkiego byle coś dostać .

Żadna firma nie da czegoś solidnego i atestowanego za darmo tylko tandetę ,dlatego też szukają reklamy zerowym kosztem .
Takimi słowami tylko siejesz zamęt bo nic niestosownego nie było w tej ofercie. Chyba nie sądzisz że ja czy inne (w tym wiele znanych) blogerek godziło się na jakieś szemrane recenzje za parę okularów - no proszę Cię...
Owszem możesz być zawiedziona że na blogach które lubisz pojawiają się wpisy które Ciebie rażą ale wierz mi jest wiele więcej "współprac" które są o wiele bardziej naciągane niż te okulary.
A i z ciekawości popatrz sobie na inne - droższe okulary - zobacz gdzie są produkowane
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 20:10   #799
akasha84
Zadomowienie
 
Avatar akasha84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

a mnie powoli zaczyna wkurzać to, co się dzieje z Paniąnorge. Najpierw jakieś durne akcje z Plastrem, potem na fejsie a teraz zamieszczanie fotek dziecka i tona niedomówień, nie odpowie gdzie pracuje a tylko niejednoznaczne fotki zamieszcza. Robi się to drażniące i dziecinne, a szkoda bo bardzo ją lubię.
akasha84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 20:47   #800
beznadziejniak
Łotewa
 
Avatar beznadziejniak
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 989
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

http://www.youtube.com/watch?v=SJ5Ep66CPYE&feature=plcp

oglądacie ją?
Ja miałam jej pierwszy kanał w subskrypcjach a teraz to tak średnio mi się widzi...
beznadziejniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 20:47   #801
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

waniliowymakeup, obejrzałam recenzję "Stylowego makijażu oczu" i zawiodłam się... ja się pytam gdzie są kolorowe karteczki?! tylko pomarańczowe...?
Chyba niczego nowego bym się z niej nie dowiedziała, ale faktycznie, ładne zdjęcia.
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 20:54   #802
waniliowymakeup
Raczkowanie
 
Avatar waniliowymakeup
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Faerun / Amn / Wybrzeże Mieczy
Wiadomości: 240
GG do waniliowymakeup
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
waniliowymakeup, obejrzałam recenzję "Stylowego makijażu oczu" i zawiodłam się... ja się pytam gdzie są kolorowe karteczki?! tylko pomarańczowe...?
Chyba niczego nowego bym się z niej nie dowiedziała, ale faktycznie, ładne zdjęcia.
Specjalnie dla Ciebie w recenzji Bobbi Brown będą multikolorowe No ta książka jest lepsza dla bardzo początkujących dziewcząt, ale polecam Rae Morris "Makijaż bez tajemnic" jak na razie najlepsza książka o tej tematyce jaką miałam przyjemność czytać
__________________
recenzje książek
recenzje kosmetyków

odchudzanie

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę
Ku chwale Helma!
waniliowymakeup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 20:58   #803
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Moje jeszcze nie dotarły okulary (i tak, skusiłam się z oszczędności) ale sorry - w Opolu u optyka najtańsze oprawki (same oprawki!) kosztują od 60 zł (plastikowe, coś jak szylkret, strasznie staroświeckie), doliczając najtańsze szkła bez antyrefleksu i robociznę płacisz ze 120-130. I to za najtańsze, koszmarne okulary. Sensowne okulary to koszt od 200 zł za same oprawki. Więc nawet jeżeli wysyłka tyle kosztuje, to i tak się opłaca. Ja nie ukrywam skusiłam się, bo dlaczego nie mogę zaoszczędzić na czymś (a jeszcze mam tak, że pasuje mi tylko jeden kształt okularów o specyficznych wymiarach i na stronie były okulary o identycznych wymiarach jak moje do wymiany) - nie uważam że to brak szacunku do czytelniczek. Ja mam typowo paznokciowego bloga ale czasami jestem zmęczona pisaniem w kółko o tym samym i wstawki na inny temat po prostu "odświeżają mnie". To moje miejsce w sieci i naprawdę, nie uważam że należy traktować subki z jakimś niewiadomojakim pietyzmem - kurcze, ja rozumiem że miło jest pisać rzeczy interesujące dla jak największej ilości czytelniczek, szanować je ale nie wyobrażam sobie pisania bloga na zasadzie "Ojej, a jak to się nie spodoba czytelniczkom? Ojej, jeszcze mnie opuszczą". Każda z nas stara się prowadzić jak najsensowniej bloga ale to są NASZE blogi a nie oddane pod władanie czytelników. Może ja mam dziwne podejście, ale nie znoszę jak ktoś próbuje w bezpośredni lub pośredni sposób wpływać na to co i kiedy publikuję. Ja jestem jedyną panią mojej internetowej ziemi.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 21:47   #804
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez waniliowymakeup Pokaż wiadomość
Specjalnie dla Ciebie w recenzji Bobbi Brown będą multikolorowe No ta książka jest lepsza dla bardzo początkujących dziewcząt, ale polecam Rae Morris "Makijaż bez tajemnic" jak na razie najlepsza książka o tej tematyce jaką miałam przyjemność czytać
Mówisz ? Czyli będzie przydatna dla nie początkujących?
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 21:56   #805
waniliowymakeup
Raczkowanie
 
Avatar waniliowymakeup
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Faerun / Amn / Wybrzeże Mieczy
Wiadomości: 240
GG do waniliowymakeup
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

według mnie tak, ja znalazłam tam wiele ciekawych informacji (nie licząc przepięknych zdjęć i inspiracji makijażowych), jeśli chcesz wiedzieć coś więcej mogę przesłać Ci w niedzielę kilka zdjęć co ciekawszych działów na maila i sama ocenisz jej wartość tylko odezwij się na PW
__________________
recenzje książek
recenzje kosmetyków

odchudzanie

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę
Ku chwale Helma!
waniliowymakeup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 21:59   #806
dobra_wróżka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 744
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Moje jeszcze nie dotarły okulary (i tak, skusiłam się z oszczędności) ale sorry - w Opolu u optyka najtańsze oprawki (same oprawki!) kosztują od 60 zł (plastikowe, coś jak szylkret, strasznie staroświeckie), doliczając najtańsze szkła bez antyrefleksu i robociznę płacisz ze 120-130. I to za najtańsze, koszmarne okulary. Sensowne okulary to koszt od 200 zł za same oprawki. Więc nawet jeżeli wysyłka tyle kosztuje, to i tak się opłaca. Ja nie ukrywam skusiłam się, bo dlaczego nie mogę zaoszczędzić na czymś (a jeszcze mam tak, że pasuje mi tylko jeden kształt okularów o specyficznych wymiarach i na stronie były okulary o identycznych wymiarach jak moje do wymiany) - nie uważam że to brak szacunku do czytelniczek. Ja mam typowo paznokciowego bloga ale czasami jestem zmęczona pisaniem w kółko o tym samym i wstawki na inny temat po prostu "odświeżają mnie". To moje miejsce w sieci i naprawdę, nie uważam że należy traktować subki z jakimś niewiadomojakim pietyzmem - kurcze, ja rozumiem że miło jest pisać rzeczy interesujące dla jak największej ilości czytelniczek, szanować je ale nie wyobrażam sobie pisania bloga na zasadzie "Ojej, a jak to się nie spodoba czytelniczkom? Ojej, jeszcze mnie opuszczą". Każda z nas stara się prowadzić jak najsensowniej bloga ale to są NASZE blogi a nie oddane pod władanie czytelników. Może ja mam dziwne podejście, ale nie znoszę jak ktoś próbuje w bezpośredni lub pośredni sposób wpływać na to co i kiedy publikuję. Ja jestem jedyną panią mojej internetowej ziemi.
Ja za okulary, tzn za oprawki i szkła z antyrefleksem zapłaciłam 220 zł, nie są wcale babcine, może nie są firmowe, ale wolę okulary od optyka niż nie wiadomo skąd i nie wiadomo co.
dobra_wróżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 22:09   #807
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Widzisz to masz szczęście, że ci pasowały oprawki - mi w salonach optycznych na kilkadziesiąt oprawek pasują np. dwie pary i z reguły są to pary za 200-300 zł.

Poza tym jest wiele sklepów, które wykonują okulary w taki sposób jak Firmoo, nie wiem czym się to różni od stacjonarnego optyka - tym, że nie ma fancy salonu i obsługi w białych kołnierzykach? Takich sklepów jest przynajmniej kilkanaście również w Polsce, ceny są tez sporo niższe niż w stacjonarnym zakładzie - jest jak z wszystkim, płacisz za bezpośrednią obsługę, ładny salon itp. Przecież nie wykonują tych szkieł w ciemno, błędne parametry szkieł można szybko zauważyć (zresztą to można zmierzyć nawet).

Poza tym z tego co wiem to oni mają też normalny sklep, więc dalej nie widzę problemu.

Zresztą mój post nie był o tym czy te okulary są takie czy owakie, bo nie mam ich w ręce nawet ale o tym traceniu szacunku do blogerek
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 22:34   #808
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Odbiegając od tematu..... http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 22:47   #809
agatekm
Raczkowanie
 
Avatar agatekm
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 228
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
Wiem, Plasterku, że dawno nikt o Tobie nie pisał... Ale nie, nie będziemy.
agatekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 23:01   #810
owieczkamala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 45
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VIII

Cytat:
Napisane przez agatekm Pokaż wiadomość
Wiem, Plasterku, że dawno nikt o Tobie nie pisał... Ale nie, nie będziemy.
żałosny poziom "hahahahahahahahahhaha".. . Plasterku Adi
owieczkamala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.