Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-28, 20:11   #2611
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Temperatura a możliwość zajścia w ciąże

mierzenie temperatury w ciagu dnia po wysilku fizycznym nie ma namniejszego sensu, dlatego nie ma co brac drugiego pomiaru jak i kolejnych w ciagu dnia pod uwage. liczy sie pierwszy pomiar po przebudzeniu przed wstaniem z lozka. zaden inny bo bedzie zawsze podwyzszony ze wzgldu na to ze chociazby chodzisz.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 22:50   #2612
GumaCzekoladowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: London
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Och nie wiem dlaczego ma być opłakany w skutkach ^^ Ta odpowiedź raczej nie należała do najlepszych ; ) okres/krwawienie z odstawienia, na jedno wychodzi każdy wie o co chodzi więc czy się rozpisywać czy napisać krótko to jedno. A jeśli nie miałaś nic ciekawego do powiedzenia i odpowiedzenia na zadane pytania to nie trzeba było odpowiadać nabijając sobie posty
GumaCzekoladowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 23:50   #2613
Serenely
Zakorzenienie
 
Avatar Serenely
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4 798
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Śmieszna jesteś. :} "Opłakane w skutkach" = mogło dojść do zapłodnienia, bo sobie trochę namieszałaś w hormonach. Świadczy o tym choćby pojawienie się szybko krwawienia w czasie zażywania dalszych tabletek. Poziom hormonów spadł, jeśli zwykle dostajesz krwawienia z odstawienia po 3 dniach, to pojawiło się po 2 zapomnianych - powodzenia!

Twoja wypowiedź podchodzi mi trochę pod trollowanie, skoro tak spokojnie do tego podchodzisz i jeszcze w ten sposób odpowiadasz. Ja już dawno robiłabym test na Twoim miejscu, tym bardziej jeśli nie miałaś zwykłego krwawienia (tak napisałaś, że ciężko zrozumieć co tam w przerwie miałaś).

Nabijać sobie posty? Mam tu staż baaardzo długi i uwierz, nie zależy mi na liczniku. Po prostu powala mnie ludzka głupota, lenistwo i trollowanie.
Serenely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 08:41   #2614
FigGa05
Zadomowienie
 
Avatar FigGa05
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 1 698
GG do FigGa05
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

GumaCzekoladowa skoro twoja mama zaszła w ciąże podczas brania tabletek to ja bym sie martwiła tymi dwoma zapomnianymi. To już dwie dawki hormonów które ominęłaś i zobacz co nawywijały z twoim "okresem". Ja dla świętego spokoju zrobiła bym test.
Myślałam, że się martwisz skoro piszesz o tym na forum. Ale jak ty nie pamiętasz w którym to było tyg. nawet to chyba niezbyt sie tym przejmujesz. Koleżanka po wyżej nie chciała cię obrazić czy coś, tylko po prostu ton Twojej wypowiedzi świadczy o twojej niedojrzałości. Hormony to poważna rzecz...
__________________
Bam, Bam!
FigGa05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 09:17   #2615
Magda929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Ciekawe, ile ona ma lat ..
Magda929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 11:22   #2616
imfabulous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witam, musze się was poradzić, otóż 10 miesięcy temu miałam nieprzyjemną sytuacje z pękniętą prezerwatywą, brałam tabletke PO, kosztowało mnie to wiele stresu, ale wszystko skończyło się dobrze, pozostał jedynie uraz do seksu, obawa, ze sytuacja może się powtórzyć, dlatego też gdy zaczełam się spotykać z moim obecnym chłopakiem to dochodziło jedynie do pieszczot, petting to było maksimum na jakie byłam w stanie się zgodzić, jednak był to dla mnie ciężki miesiąc, wiele stresu, kłótnie z chłopakiem, nerwy związane z pracą, gdyż kończyła mi się umowa i praktycznie cały miesiac byłam zwodzona z dnia na dzień, że się sytuacja wyjaśni, a do tego 2 razy w tym miesiacu byłam przeziębiona, jednak nie było to nic poważnego, po kilku dniach przechodziło samo. Okresu spodziewałam się w zeszłą niedziele, wieczorem odczuwałam bardzo lekkie bóle podbrzusza, tak jakby okres miał sie wkrótce pojawić, jednak w poniedziałek to nie nastąpiło i w tym dniu zdecydowałam się na seks z chłopakiem, zabezpieczyliśmy się prezerwatywą, która na szczęscie tym razem pozostała w całości na 100%, jednak okresu jak nie było tak nie ma nadal, cały czas odczuwam te drobne bóle podbrzusza i mam bolesne piersi , myślałam, że to wszystko jest związane ze stresem i jak się dowiem, że mam przedłużoną umowe to wszystko wróci do normy, alee dowiedziałam się w czwartek i nadal nic, od tego czasu jedynie pogorszył mi się stan cery, pojawiły sie pryszcze i cera zrobiła się bardziej tłusta, po seksie mój śluz zrobił się dziwny, taki grudkowaty, jednak to powoli ustępowało pod koniec tygodnia i teraz jest raczej biały, taki podobny do tego przed okresem, jednak bardzo się obawiam tego, że to tak długo trwa i przede wszystkim bardzo niepokoją mnie te bóle podbrzusza, żyje nadal w strasznym stresie przez tą sytuacje, dziewczyny powiedzcie mi jak to widzicie.
imfabulous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 12:10   #2617
Magda929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 30
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

skoro prezerwatywa pozostała nieuszkodzona, natomiast Ty żyjesz w ciągłym stresie, to na pewno nie jesteś w ciąży. musi minąć kilka dni, zanim nerwy opadną. wyluzuj się, odpocznij, i okres sam przyjdzie.
trochę logiki ..
Magda929 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 13:16   #2618
imfabulous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Tak też próbowałam sobie to tłumaczyć, bo jednak okres już mi się spóźniał przed seksem, a jakby się coś miało wydarzyć (odpukać) to by musiało wcześniej, czyli podczas pettingu, a to już chyba trzeba być wyjątkowym pechowcem, żeby być w ciaży ' z ręki', jednak jak czuje te bóle podbrzusza to po prostu nie wytrzymuje nerwowo już, bo czytałam na tych różnych forach, że to nienajlepszy znak.
imfabulous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 14:02   #2619
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez imfabulous Pokaż wiadomość
Tak też próbowałam sobie to tłumaczyć, bo jednak okres już mi się spóźniał przed seksem, a jakby się coś miało wydarzyć (odpukać) to by musiało wcześniej, czyli podczas pettingu, a to już chyba trzeba być wyjątkowym pechowcem, żeby być w ciaży ' z ręki', jednak jak czuje te bóle podbrzusza to po prostu nie wytrzymuje nerwowo już, bo czytałam na tych różnych forach, że to nienajlepszy znak.
Masz bolesne piersi - to jest objaw nadchodzącego okresu, w ciąży bolesność piersi pojawia się dopiero po kilku tygodniach nie zamartwiaj się.
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 14:10   #2620
imfabulous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Tylko, że mam tak już od czasu kiedy okres powinnam mieć i ani ból nie ustępuje, ani okresu nie ma. Wmawiam sobie z tym pettingiem, aż się sama sobie dziwie momentami, ale w końcu coś się mogło stać wtedy...
imfabulous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 14:17   #2621
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez imfabulous Pokaż wiadomość
Tylko, że mam tak już od czasu kiedy okres powinnam mieć i ani ból nie ustępuje, ani okresu nie ma. Wmawiam sobie z tym pettingiem, aż się sama sobie dziwie momentami, ale w końcu coś się mogło stać wtedy...
Najlepiej zrób test, ale nie powinnaś się martwić
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 14:34   #2622
imfabulous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Tak też zamierzam zrobić, ale chciałam poczekać do poniedziałku, żeby minął tydzień od seksu i żeby mieć jednak bardziej wiarygodny wynik testu.
imfabulous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 14:59   #2623
Tusia_95
Raczkowanie
 
Avatar Tusia_95
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 54
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

w tym miesiącu nie dostałam okresu. Mam straszną schize ale chłopakowi mówię , że wszystko ok..;/ chciałabym pójść do ginekologa ale straaasznie się boję,wstydze. To byłaby moja pierwsza wizyta. Mogłybyście mi powiedzieć/doradzić do jakiego gina lepiej iść kobieta czy mężczyzna i jak się przygotować na wizyte psychicznie,fizycznie i co ze sobą zabrać .? bardzo proszę. ;(
__________________
" Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć. " Napoleon Hill

Najlepszy czas na działanie jest teraz !
Tusia_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 16:12   #2624
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Tusia_95 Pokaż wiadomość
w tym miesiącu nie dostałam okresu. Mam straszną schize ale chłopakowi mówię , że wszystko ok..;/ chciałabym pójść do ginekologa ale straaasznie się boję,wstydze. To byłaby moja pierwsza wizyta. Mogłybyście mi powiedzieć/doradzić do jakiego gina lepiej iść kobieta czy mężczyzna i jak się przygotować na wizyte psychicznie,fizycznie i co ze sobą zabrać .? bardzo proszę. ;(
a msz jakiekolwiek podstawy do schiz? opisz sytuacje, bo może niepotrzebnie sie denerwujesz, a do ginekologa i tak powinnaś iść zeby Cię zbadał i nie ma znaczenia czy do mezczyzny czy do kobiety- lekarz to lekarz musi być profesjonalny.
__________________

Chudnę
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 21:55   #2625
GumaCzekoladowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: London
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez FigGa05 Pokaż wiadomość
GumaCzekoladowa skoro twoja mama zaszła w ciąże podczas brania tabletek to ja bym sie martwiła tymi dwoma zapomnianymi. To już dwie dawki hormonów które ominęłaś i zobacz co nawywijały z twoim "okresem". Ja dla świętego spokoju zrobiła bym test.
Myślałam, że się martwisz skoro piszesz o tym na forum. Ale jak ty nie pamiętasz w którym to było tyg. nawet to chyba niezbyt sie tym przejmujesz. Koleżanka po wyżej nie chciała cię obrazić czy coś, tylko po prostu ton Twojej wypowiedzi świadczy o twojej niedojrzałości. Hormony to poważna rzecz...
Podchodzę do tego spokojnie, ponieważ tylko zapytałam czy ktoś miał podobną sytuację i jak się rozwiązała. A się nie stresuję czy jakieś wielkie rzeczy ponieważ nie mam 14 lat i jak zajdę w ciążę to nie będzie większego lamentu czy nie wiadomo czego.. ^^ Tak jak napisałam na początku już kilka lat biorę tabletki więc również koleżanki pytania w stylu "Ciekawe ile ona ma lat" nie są według mnie odpowiednie ponieważ to chyba..
GumaCzekoladowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 08:45   #2626
imfabulous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Zrobiłam test jednak już dzisiaj, wyszedł negatywny, a okresu jak nie było tak nie ma dalej.
imfabulous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 10:40   #2627
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Albo czekaj, albo do lekarza, albo jednak ciąża - tydzień po terminie test NIE MUSI wykazać ciąży. Zwyczajnie.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 10:52   #2628
agateczka1987
Raczkowanie
 
Avatar agateczka1987
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 35
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witam. Wiem Dziewczyny, że nie jesteście lekarzami ani jasnowidzami żeby stwierdzić moją ciążę lub jej brak , ale powiedzcie co myślicie o mojej sytuacji.
Ostatni okres miałam 24 sierpnia, wcześniej cykle 30 dniowe.
15 i 16 dnia cyklu miałam plamienie, 21 i 23 dc również.
Okres powinnam dostać 22 września. Do dzisiaj nie dostałam.
24 zrobiłam test sikany i wyszła bardzo, bardzo blada druga kreska (dosłownie widmo tej kreski, mąż twierdzi że on nic nie widzi).
28 września zrobiłam betę hcg i wyszła negatywnie.
Czy mimo to mogę być w ciąży? Już sama nie wiem co myśleć.
Macie jakieś pomysły?
Z góry dziękuję i proszę, bez złośliwości
agateczka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 10:55   #2629
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez agateczka1987 Pokaż wiadomość
Witam. Wiem Dziewczyny, że nie jesteście lekarzami ani jasnowidzami żeby stwierdzić moją ciążę lub jej brak , ale powiedzcie co myślicie o mojej sytuacji.
Ostatni okres miałam 24 sierpnia, wcześniej cykle 30 dniowe.
15 i 16 dnia cyklu miałam plamienie, 21 i 23 dc również.
Okres powinnam dostać 22 września. Do dzisiaj nie dostałam.
24 zrobiłam test sikany i wyszła bardzo, bardzo blada druga kreska (dosłownie widmo tej kreski, mąż twierdzi że on nic nie widzi).
28 września zrobiłam betę hcg i wyszła negatywnie.
Czy mimo to mogę być w ciąży? Już sama nie wiem co myśleć.
Macie jakieś pomysły?
Z góry dziękuję i proszę, bez złośliwości
A jest w ogóle szansa na ciążę? Był seks bez zabezpieczenia albo zabezpieczenie zawiodło?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-30, 11:00   #2630
agateczka1987
Raczkowanie
 
Avatar agateczka1987
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 35
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
A jest w ogóle szansa na ciążę? Był seks bez zabezpieczenia albo zabezpieczenie zawiodło?
Szanse na ciążę są, seks był, zabezpieczenie mogło zawieźć...
agateczka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 12:00   #2631
Tusia_95
Raczkowanie
 
Avatar Tusia_95
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 54
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Annabella_ Pokaż wiadomość
a msz jakiekolwiek podstawy do schiz? opisz sytuacje, bo może niepotrzebnie sie denerwujesz, a do ginekologa i tak powinnaś iść zeby Cię zbadał i nie ma znaczenia czy do mezczyzny czy do kobiety- lekarz to lekarz musi być profesjonalny.
Niby nie mam powodów...miałam 4-dniowe plamienie takie brązowawe to było, cały czas czuje, że mam mokro w majtkach bo tyle śluzu ze mnie wychodzi, w okolicy podbrzusza lekko boli tak jakbym miałam okres. Co prawda uprawiałam seks ale z zabezpieczeniem i mój luby nigdy nie doszedł we mnie...ale ja i tak panikuje bo pierwszy raz nie dostałam wgl okresu..;/
__________________
" Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć. " Napoleon Hill

Najlepszy czas na działanie jest teraz !
Tusia_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 14:22   #2632
Jacobbb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witam ponownie! na wczesniejszej stronie opisalem moja sytuacje. A więc dzisiaj rano moja dziewczyna zrobiła ponownie test, z 2ego ze się tak wyraze, moczu. PINK Test. Wyszedł...negatywnie. Co, nie powiem, bylo dla nas ulgą, no bo już drugi test wyszedł negatywnie,więc ciąży nie ma z tego wynika. Ale..podczas kochania bolało ją w środku(jedynie w pozycji na łyżeczki nie bolało) i mówiła , że czuje tak, jakbym , cytat:" uderzał jej prosto w lewy jajnik"., i ze on ja tez boli w trakcie stosunku...wiecie moze co moze byc powodem tego bólu? nigdy wczesniej takiego nie odczuwała. TYmczasem jest umowiona na wizyte do gina na jutro.

Edytowane przez Jacobbb
Czas edycji: 2012-09-30 o 14:24
Jacobbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 15:24   #2633
imfabulous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Jacobbb Pokaż wiadomość
Ale..podczas kochania bolało ją w środku(jedynie w pozycji na łyżeczki nie bolało) i mówiła , że czuje tak, jakbym , cytat:" uderzał jej prosto w lewy jajnik"., i ze on ja tez boli w trakcie stosunku...wiecie moze co moze byc powodem tego bólu?
Też mam coś takiego, tylko, że jak byłam z tym u lekarza to mi powiedziano, że to nic takiego, że to na pewno nie żadne zapalenie itd i mam próbować innych pozycji, co wydaje mi się niezbyt trafne.
imfabulous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 18:43   #2634
Moniczka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kuj-pom
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witam! Pisałam już tutaj jakiś czas temu o temperaturze, że jest wysoka i wgl. Więc dziś jest dzień spodziewanej @ ale jej nie ma co bardzo mnie dziwi bo od 2-3 lat co do dnia jak w zegarku... Temp cały czas utrzymuje sie na poziomie 36,9-37,3 do tego zawsze miałam silne bóle brzucha a teraz lekkie pobolewanie i nabrzmiałe piersi... Stresuję się trochę bo ciąża jest dość prawdopodobna bo był to stosunek przerywany w dni płodne...Jutro zrobię test a tymczasem proszę o radę co myślicie??
Moniczka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 18:52   #2635
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Moniczka09 Pokaż wiadomość
Witam! Pisałam już tutaj jakiś czas temu o temperaturze, że jest wysoka i wgl. Więc dziś jest dzień spodziewanej @ ale jej nie ma co bardzo mnie dziwi bo od 2-3 lat co do dnia jak w zegarku... Temp cały czas utrzymuje sie na poziomie 36,9-37,3 do tego zawsze miałam silne bóle brzucha a teraz lekkie pobolewanie i nabrzmiałe piersi... Stresuję się trochę bo ciąża jest dość prawdopodobna bo był to stosunek przerywany w dni płodne...Jutro zrobię test a tymczasem proszę o radę co myślicie??
bliźniaki

Skoro czujesz takie objawy i wiedziałaś że masz dni płodne, btw jak wyliczyłaś NPR czy kalendarzyk? na Twoim miejscu nie spodziewałabym się wyniku negatywnego, i stosunek przerywany to nie antykoncepcja.
__________________

Chudnę
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 19:01   #2636
Moniczka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kuj-pom
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

To był jednorazowy taki bezmyślny raz oczywiście troszkę sobie wypiliśmy i nam się zachciało... Wiem, że nie jesteście jasnowidzami ale chciałam się po prostu poradzić zapytać jak kobieta kobietę... Bo tego czekania po prostu znieść nie mogę tyle...Dziękuję z góry za wyrozumiałość
Moniczka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 19:32   #2637
M_G_7
Przyczajenie
 
Avatar M_G_7
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Witajcie dziewczyny,
głupie pytanie mam do Was, ale muszę je zadać, bo mi nie daje spokoju. Tak więc proszę o wyrozumiałość

Mój chłopak przyjmuje Deprim od paru dni, a Deprim zawiera dziurawiec. Czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że po odbytym stosunku (ja przyjmuję antykoncepcję) ten dziurawiec (przez nasienie?) jakoś na mnie zadziała?

Proszę o odpowiedź dla uspokojenia
M_G_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 19:59   #2638
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez M_G_7 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,
głupie pytanie mam do Was, ale muszę je zadać, bo mi nie daje spokoju. Tak więc proszę o wyrozumiałość

Mój chłopak przyjmuje Deprim od paru dni, a Deprim zawiera dziurawiec. Czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że po odbytym stosunku (ja przyjmuję antykoncepcję) ten dziurawiec (przez nasienie?) jakoś na mnie zadziała?

Proszę o odpowiedź dla uspokojenia
hahahaah
nie
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 20:20   #2639
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez M_G_7 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,
głupie pytanie mam do Was, ale muszę je zadać, bo mi nie daje spokoju. Tak więc proszę o wyrozumiałość

Mój chłopak przyjmuje Deprim od paru dni, a Deprim zawiera dziurawiec. Czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że po odbytym stosunku (ja przyjmuję antykoncepcję) ten dziurawiec (przez nasienie?) jakoś na mnie zadziała?

Proszę o odpowiedź dla uspokojenia
You made my day ale frutti ma racje, nic sie nie stanie
__________________

Chudnę
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 20:35   #2640
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Moniczka09 Pokaż wiadomość
Witam! Pisałam już tutaj jakiś czas temu o temperaturze, że jest wysoka i wgl. Więc dziś jest dzień spodziewanej @ ale jej nie ma co bardzo mnie dziwi bo od 2-3 lat co do dnia jak w zegarku... Temp cały czas utrzymuje sie na poziomie 36,9-37,3 do tego zawsze miałam silne bóle brzucha a teraz lekkie pobolewanie i nabrzmiałe piersi... Stresuję się trochę bo ciąża jest dość prawdopodobna bo był to stosunek przerywany w dni płodne...Jutro zrobię test a tymczasem proszę o radę co myślicie??
A masz bolesne piersi czy tylko nabrzmiałe? Bo jeżeli zwykle przed okresem są bolesne, a teraz tylko nabrzmiałe, to kiepski znak. Zrób szybko test.
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.