dziewczyny z Hamburga - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-17, 14:39   #241
bella81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: dziewczyny z hamburga

Hej dziewczyny w wakacje razem z chłopakiem będę pracować w Hamburgu, wszystko byłoby cudownie gdyby nie to, że nie mamy żadnego zakwaterowania.. Przeszukuje różne strony z ogłoszeniami ale tak naprawde sama nie wiem czego mam szukać. praktycznie nie spotkałam się z ogłoszeniem o wynajem pokoju dla 2 osób ( tak żeby mieszkać tylko w dwie osoby) i ogólnie ceny.. czasem znalazłam coś za niecałe 300euro/os ale to dla mnie i tak dużo jade tam zarobić dlatego chciałabym jak najmniej wydać na zakwaterowanie. Zresztą oprócz tego na pewno są jeszcze opłaty i wgl.. Ostatnio wpadłam na pomysł z akademikiem -
I tu pytanie do was: czy jest możliwość wynajęcia pokoju na lato w akademikach w Hamburgu nie będąc tamtejszym studentem? Ehh..bardzo proszę o jakieś odpowiedzi !
bella81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 09:23   #242
beacia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: dziewczyny z hamburga

hej, a wy tylko chcecie np. na 2 miesiace wynajac ten pokoj? patrzylam teraz na strone, gdzie sa wszystkie akademiki i tam jest napisane tylko o studentach, ale napisalam meila czy ktos inny niz student moze tez wynajac pokoj. Tylko, ze wynajac pokoj na tak krotko to wcale nie kosztuje tak tanio, wzielam przykladowy akademik , ktory znam, jest on polozony bardzo centralnie i jak wynajmiesz pokoj na krotki czas to za miesiac kosztuje 341 € (oplat juz zadnych nie ma). To jest tez pokoj jednoosobowy. ale jest tez sporo akademikow na obrzezach, ktore beda tansze. Pytanie tylko podstawowe jest czy by Wam wynajeli ten pokoj, skoro nie jestescie studentami.

Tutaj masz ich strone (nie wiem czy znasz niemiecki?)
http://www.studierendenwerk-hamburg....prache=deutsch

W Hamburgu jest dosyc ciezko cokolwiek znalezc. Moze latwiej bedzie tak na wakacje np. na dwa miesiace. Tu jak sie mieszka w tzw. "mieszkaniu studenckim" to sie mieszka raczej pojedynczo, dlatego w tych ogloszeniach jest tak napisane jak wynajem dla jednej osoby. Cena pokoju to raczej juz ta ostateczna cena, nie powinno do tego dojsc nic wiecej.
Tu moglabys popatrzec za pokojami:

http://www.wg-gesucht.de/wg-zimmer-i....55.0.0.0.html


Albo tu:

http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeige...burg/c199l9409


A najbardziej to bym ci radzila napisac samej ogloszenie, ze jestescie we dwojke i szukacie pokoju na wakacje i wsyzstko tam dokladnie opisac. Ja mam niezbyt mile doswiadczenia w szukaniu pokoju WG, tu sie czesto to odbywa jak swego rodzaju "casting" , idziesz ogladaja cie, robia notatki i oceniaja czy do nich pasujesz. Tak jest ciezko znalezc i ja dopiero znalazlam pokoj jak sama napisalam ogloszenie. Ta cena 300 € to wlasnie byla pewnie cena za jedna osobe, czasami jakbys miala szczescie mozna znalezc za 250€ ,ale to juz chyba rzadko. A za dwie osoby w pokoju mozesz spodziewac sie wiecej, bo wiadomo , ze zuzywacie wiecej wody itd.

Napisz dokladnie w jakich miesiacach bedziecie i w jakiej dzielnicy jest ta wasza praca?

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Acha no i jeszcze jedno; moim zdaniem powinnas lepiej sama napisac to ogloszenie, bo jak znajdziesz ogloszenie z mieszkaniem, to jak zamierzasz ogladnac wczesniej to mieszkanie, a tak to napiszesz wszystko co i jak.

jest tez strona dla Polakow, tam tez sa ogloszenia. Tylko, zeby cie nie zmylilo ,ze tam bedzie taniej. Czasami wrecz przeciwnie sa wyzsze ceny, bo ktos wykorzystuje to, ze Polakom jest trudno tu wynajac mieszkanie...

http://www.mypolacy.de/ogloszenia/sz...=&place=&date=

No ale moze tez napisz ogloszenie, nic nie tracisz.
beacia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 16:50   #243
beacia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: dziewczyny z hamburga

hej, juz mam odpowiedz na mojego meila, moglibyscie wynajac pokoj w 3 akademikach w hamburgu. one sa raczej na obrzezach, musielibyscie popatrzec, do ktorego wam najblizej. tu wklejam cala tresc meila:

Sehr geehrte/r Interessent/in,
Es ist möglich Gästezimmer in unseren Wohnanlagen Rahlstedt, Kiwittsmoor und Gustav-Radbruch-Haus zu mieten.
Eine Übersicht der freien Gästezimmer finden Sie auf unserer Homepage www.studierendenwerk-hamburg.de.
Für die Reservierung wenden Sie sich bitte direkt an die jeweilige Hausverwaltung.

Anfragen zu Gästezimmern im Gustav-Radbruch-Haus richten Sie bitte direkt an den Hausverwalter Herrn Gehn-Muhsil, Tel. : 040 / 25 60 31, Email: hv-grh@studierendenwerk-hamburg.de
Sprechzeiten sind Montag bis Donnerstag von 9.00 - 11.00 Uhr sowie von 14.00 - 15.00 Uhr und Freitag von 9.00 - 11.00 Uhr.

Anfragen zu Gästezimmern im Kiwittsmoor richten Sie bitte direkt an den Hausverwalter Werner Großmann, Telefon 040 / 537 21 14, Email: hv-kiwi@studierendenwerk-hamburg.de
Die Sprechzeiten sind Montag bis Freitag von 09.00 bis 10.00 Uhr.

Anfragen zu Gästezimmern in Rahlstedt richten Sie bitte direkt an den Hausverwalter Detlef Schwarz vergeben, Telefon 040 / 677 98 00, Email: hv-rahlstedt@studierendenwer k-hamburg.de. Die Sprechzeiten sind Montag bis Freitag 9.00 bis 10.30 Uhr.

Weitere hilfreiche Adressen:
www.studierendenwerk-hamburg.de/Wohnboerse (courtagefrei, direkt für Studierende!)
www.campus-hamburg.de/wohnboerse (courtagefrei, direkt für Studierende!)

www.immoscout24.de
www.immonet.de
Zwei hamburger Zeitungen mit einem großen Immobilienteil sind die Immobilien Avis (www.avis-net.de, erscheint Dienstags und Freitags)
und das Hamburger Abendblatt (www.abendblatt.de, erscheint Mittwochs und Samstags).

Für kurzzeitige Unterkünfte sind interessant:

www.jugendherberge.de
www.hamburg-tourism.de/privatzimmer
www.backpacker-network.de
www.tripadvisor.de

www.wg-zimmer.de
www.wg-welt.de
www.asta.uni-hamburg.de
www.studenten-wg.de
www.wg-fuer-dich.de
www.gwg-hamburg.de
www.studenten-wohnung.de
www.wggruendung.de
www.suchezimmer.de
www.wg-gesucht.de
www.wohnpool.de
www.wohn-hh.de
beacia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 17:31   #244
bella81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: dziewczyny z hamburga

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź i pomoc
No właśnie mamy zamiar być tam równe dwa miesiące ~ lipiec i sierpień.

Wchodziłam na tą stronke no i jedyny akademk na te dwa miesiące jest na Triftstraße - http://www.studierendenwerk-hamburg....prache=deutsch

Właśnie z językiem jest średnio, bardzo średnio..szkoda że nie ma wersji po angielsku.

Ale z tego, co mówisz to w takim razie jedyne akademiki, w których moglibyśmy zamieszkać jako że nie jesteśmy studentami z Hamburga to te 3 co odpisali. czyli np. ten już nie wchodzi w gre?

Zaglądałam na strony tych 3 akademików.
i cały czas nie jestem pewna - "Einzelzimmer in 2er-, 3er- und 4er-WGs" to jest jednoosobowy pokój łączony z innymi jedynkami czy jak?

No i jedno ważne pytanie.. te ceny rozumiem że są za pokój, ale jednocześnei za osobe? czy jest możliwość żeby były dwie osoby w pokoju i wtedy cena za pokój się dzieli na 2? czy w ogóle są tylko jednoosobowe? Ehh gdybym znała lepiej niemiecki to bym do nich zadzwoniła bo tak to cięzko sie czegoś dowiedzieć. A napisać maila z wyjaśnieniem o co mi chodzi to też nie taka prosta sprawa dla mnie..

A co do dzielnicy w jakiej bedzie nasza praca - to jest jeszcze do ustalenia, bedziemy pracować w hotelu i najpierw mamy znaleźć zakwaterowanie a dopiero potem bedziemy mieli załatwiony jakiś najbliższy tego miejsca. Chociaż mieliśmy szukać najlepiej jak najbliżej centrum.

Jeszcze w ten łikend posiedze nad tymi stronkami + dodam swoje ogłoszenie jak radzisz. Właśnie słyszałam, że ciezko z wynajeciem pokoju, że robią'castingi' itd..dlatego myślę, że łatwiej będzie spróbować znaleźć coś w akademiku.
bella81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 12:27   #245
beacia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: dziewczyny z hamburga

Cytat:
Napisane przez bella81 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź i pomoc
No właśnie mamy zamiar być tam równe dwa miesiące ~ lipiec i sierpień.

Wchodziłam na tą stronke no i jedyny akademk na te dwa miesiące jest na Triftstraße - http://www.studierendenwerk-hamburg....prache=deutsch

Właśnie z językiem jest średnio, bardzo średnio..szkoda że nie ma wersji po angielsku.


Na dole jest "english" mozesz zmienic jezyk


Ale z tego, co mówisz to w takim razie jedyne akademiki, w których moglibyśmy zamieszkać jako że nie jesteśmy studentami z Hamburga to te 3 co odpisali. czyli np. ten już nie wchodzi w gre?

No w tym przypadku to bym sie z nimi skontaktowala i po prostu zapytala. Jak dobrze mowisz po angielsku, to zadzwon, jestem pewna, ze mowia dobrze rowniez po angielsku! mozesz napisac do nich meila, odpisuja b. szybko, staraja sie pomoc. Sama widzialas ja napisalam im meila w twojej sprawie i pare godzin minelo i pelna odpowiedz z roznymi poradami. Mozesz tez sprobowac napisac tresc po niemiecku, nawet z google tlumaczem, wyslesz mi to moge spojrzec czy jest w miare zrozumiale. Tresc ogloszenia moge ci tez sprawdzic czy jest po niemiecku w miare ok.

Zaglądałam na strony tych 3 akademików.
i cały czas nie jestem pewna - "Einzelzimmer in 2er-, 3er- und 4er-WGs" to jest jednoosobowy pokój łączony z innymi jedynkami czy jak?

W tych akademikach kazdy ma pokoj jednoosobowy, a te pokoje sa polaczone w jeden modul. w jednym module jest 1 kuchnia i np. jedna lazienka tylko na te pokoje. Kiedys bylam u kolezanki, to wchodzisz tak jakby do jednego mieszkania, byly 4 pokoje, dwie lazienki, 1 kuchnia. Zreszta w niektorych akademikach w Polsce z tego co wiem tez tak jest.

No i jedno ważne pytanie.. te ceny rozumiem że są za pokój, ale jednocześnei za osobe? czy jest możliwość żeby były dwie osoby w pokoju i wtedy cena za pokój się dzieli na 2? czy w ogóle są tylko jednoosobowe? Ehh gdybym znała lepiej niemiecki to bym do nich zadzwoniła bo tak to cięzko sie czegoś dowiedzieć. A napisać maila z wyjaśnieniem o co mi chodzi to też nie taka prosta sprawa dla mnie..

Wiem , ze te pokoje sa jednoosobowe i te lozka tez sa pojedyncze, ze ciezko sie zmiescic z druga osoba...no ale mysle, ze moze powinni miec tez jakies pokoje dla malzenstw, no ale to na pewno wyjatkowe sytuacje i takich pokoji nie ma za duzo. To bys musiala wlasnie sie ich zapytac. Tak jak wyzej napisalam, mozesz tez napisac czy dzwonic po angielsku.

A co do dzielnicy w jakiej bedzie nasza praca - to jest jeszcze do ustalenia, bedziemy pracować w hotelu i najpierw mamy znaleźć zakwaterowanie a dopiero potem bedziemy mieli załatwiony jakiś najbliższy tego miejsca. Chociaż mieliśmy szukać najlepiej jak najbliżej centrum.

No te akademiki nie sa w centrum, jeden co znam to jest na Berliner Tor, ale tam chyba nie mozecie wynajac. Chociaz najwazniejsze to z nimi sie skontaktowac, jak beda mieli cos wolnego to pewnie wynajma. Dziwne ,ze macie prace w hotelu i pracodawca nie zapewnia mieszkania, na pewno znalazlby sie jakis pokoik. W Hamburgu cos znalezc to masakra:/ Na stronie www.wg-gesucht.de jest opcja na Zwischenmiete, tam tez poszukaj na dwa miesiace. Ale co mnie dziwi, to ze na taki krotki czas, ceny wcale nie sa nizsze. Ale z tymi akademikami to troche zachodu. Zreszta w sumie ze wszystkim ciezko tak.

Jeszcze w ten łikend posiedze nad tymi stronkami + dodam swoje ogłoszenie jak radzisz. Właśnie słyszałam, że ciezko z wynajeciem pokoju, że robią'castingi' itd..dlatego myślę, że łatwiej będzie spróbować znaleźć coś w akademiku.


---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

aaaaaa i ten akademik co pokazalas na Triftstraße to dzielnica Harburg, to mielibyscie dosyc blisko do centrum. 10 minut sie jedzie s-bahnem do centrum

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

podam ci moze jeszcze moj adres jakbys chciala pomocy w pisaniu po niemiecku: dasbinich26@web.de
beacia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-20, 22:54   #246
bella81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: dziewczyny z hamburga

Pięknie dziękuje za kolejną odpowiedź


Właśnie tak myślałam już, że po prostu napisze do nich po angielsku.
Co do 'english' na tej stronie to już wcześniej to zauważyłam, ale tłumaczy do momentu wybrania sobie akademika i wchodząc w strone tego na Triftstraße znów jest niemiecki. Ale ok, najbardziej właśnie chodziło mi o te moduły i pokoje bo nie wiedziałam jak mam to rozumieć. Tak, u nas też są takie moduły więc wiem o co chodzi tylko pokoje są też dwuosobowe w nich, a tu chyba są tylko Einzelzimmer no ale nie ma co gdybać, jakoś na dniach usiądę się i wezmę za pisanie maili wszędzie i będę pytać o wszystko. Akurat mam czas egzaminów na uczelni więc muszę się skupić na tym, ale też chcę mieć w końcu wszystko ustalone, bo cały czas jest jedna wielka niewiadoma z tym wyjazdem przez to zakwaterowanie. Tam niestety nie ma żadnych pokoi pracowniczych, bo juz się pytałam.

Ok, to w razie co to będę do Ciebie pisać, i jeszcze raz dziękuję za pomoc )
bella81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 21:52   #247
bella81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8
Dot.: dziewczyny z hamburga

Dawno nie pisałam.
Ogólnie właśnie jestem w trakcie pakowania i niedługo mamy wylot
Z mieszkaniem wyszło tak- mamy pokój z dostępem do całego mieszkania i po znajomości za 200euro/os na miesiąc.
Tylko nagle przed samym wyjazdem zaczełam mieć wątpliwości.. okazało się że musimy mieć meldunek za co trzeba zapłacić, za mieszkanie na wstępie, za bilet miesięczny za to, tamto..ehh a najgorsze że dowiedzieliśmy sie że wypłata..aż 15sierpnia...;o nie wiem bedzie mega ciezko, mam nadzieje że może jakieś napiwki nas uratuja albo jak nie to nie wiem, jest łątwo o jakąś prace dorywczą? nawet jakies rozdawanie ulotek np z 2/3 razy w tyg czy cokolwiek? pozdrawiam
bella81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 20:55   #248
kamila09876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: dziewczyny z hamburga

Witam.W sierpniu wybieram sie do Hamburga na zakupy... Z niemieckim u mnie lipa, i szukanie w googlach mi nie idzie...mam nadzieje ze na forum uzyskam konkretne odpowiedzi... Hmmm...szukam sklepow gdzie w miare tanio mozna sie ubrac po promocyjnych cenach...moze jakies outlety albo second hendy tez...interesuje mnie tez jakis wielki sklep z akcesoriami, zabawkami dla dzieci....prosze o podanie namiarow...pozdrawiam
kamila09876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 10:13   #249
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: dziewczyny z hamburga

Dziewczyny mieszkam niedaleko Hamburga i bardzo chętnie w czyms pomoge jak tylko bede umiała, i bardzo chetnie poznam jakąs dziewczyne bo nie mam tu za duzo znajomych kobiet a tęsknie wręcz za Kobiecym towarzystwem
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 18:18   #250
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: dziewczyny z hamburga

Witam

Poznam jakas Wizazynke z Hamburga, najlepiej Harburg i tamte rejony )
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 22:15   #251
zlota jagoda
Raczkowanie
 
Avatar zlota jagoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 492
Dot.: dziewczyny z hamburga

Hej dziewczyny!
Piszę w tym wątku z nadzieją, że mi pomożecie. Z góry przepraszam za off topa
Mój mąż został wysłany do Niemiec w delegację. Aby mógł do mnie dzwonić taniej kupił w Aldi kartę sim do telefonu "na kartę"(Aldi Talk). Mamy jednak problem z zarejestrowaniem tej karty przez neta. System nie przyjmuje danych adresowych jakie wpisujemy. Mąż mieszka w hotelu i właśnie adres hotelu wpisujemy. Czy w tym tkwi problem, że to adres hotelu? Orientujecie się może jak to jest w Niemczech z telefonami na kartę? Bardzo proszę o pomoc
__________________
Moje skarby: Joasia, Janusz, Justynka
Dukan, start 06. 01. 2012 (89 kg) już było 67,8 i się zmyło. Szukam siły...

Mój pazurkowy wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=506863


zlota jagoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 08:44   #252
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: dziewczyny z hamburga

Cytat:
Napisane przez blondi001993 Pokaż wiadomość
Witam

Poznam jakas Wizazynke z Hamburga, najlepiej Harburg i tamte rejony )

hej!!!ja mieszkam niedaleko Harburga w sumie mam go podrodze jadac do Hamburga Dziewczyny czy któraś z Was chodzi do kościoła? na St.Pauli jest Polski kościół:P dzielnica szału nie robi ale jest gdzie jest:P ja tam jestem co niedziela, może byśmy się jakoś ustawiły na niedziele koło niego?
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 12:42   #253
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: dziewczyny z hamburga

Cytat:
Napisane przez zlota jagoda Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Piszę w tym wątku z nadzieją, że mi pomożecie. Z góry przepraszam za off topa
Mój mąż został wysłany do Niemiec w delegację. Aby mógł do mnie dzwonić taniej kupił w Aldi kartę sim do telefonu "na kartę"(Aldi Talk). Mamy jednak problem z zarejestrowaniem tej karty przez neta. System nie przyjmuje danych adresowych jakie wpisujemy. Mąż mieszka w hotelu i właśnie adres hotelu wpisujemy. Czy w tym tkwi problem, że to adres hotelu? Orientujecie się może jak to jest w Niemczech z telefonami na kartę? Bardzo proszę o pomoc
hej słuchaj niech kupi gdzieś starter LycaMobile za pierwsza inute płacisz więcej ale potem po cencie chyba, my to z facetem mamy i jak tu jestem z nim to miedzy soba mamy za darmo rozmowy i smsy a jak jestem w Pl to ma dużo taniej na komórke do mnie na Polską juz dokładnie nie pamiętam ile ale wiem że jest dużo taniej chyba 50 centów mu bierze za pół godziny? ale nie jestem pewna kwestia kupienia starteru i bd wiedzieć
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 20:35   #254
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: dziewczyny z hamburga

Lebara Mobile jest lepsza
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 17:03   #255
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: dziewczyny z hamburga

no my mamy do siebie za darmo wiec nam to pasuje ale tu cicho na tym wątku:/
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 12:13   #256
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: dziewczyny z hamburga

Gossip ja jestem na tak

ostatnio bylam na owej ulicy ale wiadomo po co, nie do kosciola .. sie pobawic

JESTEM ZAAA!!

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

a tak wgl ja nie w samym harburgu mieszkam ale mam go takze po drodze jadąc do hamburga
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 10:10   #257
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: dziewczyny z hamburga

no to może mieszkamy niedaleko siebie??? jeśli o mnie chodzi to jak najbardziej możemy się spotkać choć ja końcem października wracam do Polski i wróce może po nowym roku niestety pracy tu nie mam i musze wracać, choć i tak dość długo tu przegnybiłam;( ehh niestety życie ;( wcale mi się wracać nie chce;/
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 08:04   #258
beacia3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: dziewczyny z hamburga

a jakiej pracy szukalas?
jakos nie wierzy mi sie, ze jak ktos chce pracowac, to nic nie znajdzie. moze trzeba bylo to wczesniej tutaj oglosic, to kazdy by sie jakos rozgladal
beacia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 10:37   #259
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: dziewczyny z hamburga

miałam oferte ale niestety warunki mi nie odpowiadały wypowiadac się nie będę dlaczego i co się stało...
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-14, 07:28   #260
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: dziewczyny z hamburga

No to juz niebawem bys wyjezdzala. ..
Masz fejsa? bysmy sie zgadaly, bo tu rzadko bywam niestety
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 10:33   #261
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: dziewczyny z hamburga

no niestety za tydzień wyjeżdżam ale mam nadzieje że po nowym roku się spiszemy
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 11:38   #262
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: dziewczyny z hamburga

Halo, podnoszę wątek, może są jakieś wizażanki z Hamburga? Za ok. 2 tyg. tam będę i miło by było kogoś poznać
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 09:36   #263
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: dziewczyny z hamburga

Hej dziewczyny. Za miesiąc jadę do Hamburga, w którym nigdy nie byłam i mam pytanie - czy mogłybyście polecić mi jakieś sprawdzone miejsce (nocleg) ? Będę wdzięczna za inf. Generalniej est tego mnóstwo w sieci, ale tak naprawdę wolałabym coś poleconego od kogoś, kto tam po prostu był
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 16:32   #264
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: dziewczyny z hamburga

hey jest tu ktos jeszcze ?
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 19:34   #265
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 095
Dot.: dziewczyny z hamburga


Edytowane przez MdM
Czas edycji: 2017-03-31 o 12:25
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 20:01   #266
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: dziewczyny z hamburga

hej hej ja tez jestem ale mam do HH jakies 40 km rzadko bywam..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 21:10   #267
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: dziewczyny z hamburga

super , ze sie odezwałyscie

Mam pytanko... szykam jakiegos taniego noclegu na kilka dni w Hamburgu, jestescie w stanie cos polecic ?
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 21:14   #268
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 095
Dot.: dziewczyny z hamburga

poszukaj w Jugendherberge lub hostelach pod HH badz na obrzezach
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 16:51   #269
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: dziewczyny z hamburga

Witam, dziewczynki liczę na Waszą pomoc. Potrzebuje dostać się do chirurga-ortopedy najlepiej Polaka bo z niemieckim u mnie słabiutko
Jakby ktokolwiek cokolwiek wiedział pisac!!!
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 22:08   #270
zuzia_zuzia
Raczkowanie
 
Avatar zuzia_zuzia
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 359
Dot.: dziewczyny z hamburga

Ooo mamuniu, nawet nie pomyslalam ze jest taki watek jak dziewczyny z HH
__________________
http://www.next-stop-adventure.com

اذا ضحك لك الزمان فكن على حذر... لأن الزمان لا يضحك طويلا
zuzia_zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-25 11:18:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.