Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma?? - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-05, 13:28   #2641
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ej naprawde nie jest niebiansko będąc studentem, ja jestem i też proponują mi smieciowe warunki, które brzmią jak absurd, a wcale wysokich wymagań nie mam, tylko 8h dziennie, wolne weekendy bo studiuje zaocznie i trochę ponad tysiac złotych.

Sent from my SK17i using Tapatalk
Wiesz ale ostatecznie możesz się na to zgodzić i mieć JAKĄŚ kasę... mi nawet tego nie proponują
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 13:35   #2642
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Wiesz ale ostatecznie możesz się na to zgodzić i mieć JAKĄŚ kasę... mi nawet tego nie proponują
No nie mogę bo samo czesne i opłata za mieszkanie to już tysiąc :| ale ja wytrzymam jeszcze 3lata w tych niewolniczych warunkach i wyjeżdżam

Sent from my SK17i using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 13:37   #2643
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No nie mogę bo samo czesne i opłata za mieszkanie to już tysiąc :| ale ja wytrzymam jeszcze 3lata w tych niewolniczych warunkach i wyjeżdżam

Sent from my SK17i using Tapatalk
Acha czyli lepiej być bez żadnej pracy a rachunki opłacą się same?
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 15:19   #2644
czarna_stokrotka
Raczkowanie
 
Avatar czarna_stokrotka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 242
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

witajcie! również mam problem z depresją związaną z brakiem pracy od roku szukam pracy i nie mogę jej znaleźć, najgorsze jest to że jestem tuż po studiach i nie widzę perspektyw dla siebie, chciałabym jak najszybciej wyprowadzić się od rodziców i zamieszkać ze swoim TŻ, ale jak gdy nie mam na to pieniędzy? rodzice męczą mnie już swoimi zachowaniami, marudzeniem itd.., i chciałabym się w końcu uniezależnić...chodzę na psychoterapię, rozmawiam o tym z moja panią psycholog, ona rozkłada ręce...
czarna_stokrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 17:01   #2645
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

http://www.pracawolsztynie.com.pl/sz...y.php?id=34245
"Poszukujemy sprzedawczyni do nowego kiosku w centrum miasta. Kiosk z prasą itp.

Godziny pracy od 7:00 do 15:00
tylko od poniedziałku do piątku.

Wynagrodzenie 480zł na rękę.

Najchętniej studentki, uczennice, osoby na emeryturze lub z rentą."


8h dziennie...
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 17:15   #2646
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
http://www.pracawolsztynie.com.pl/sz...y.php?id=34245
"Poszukujemy sprzedawczyni do nowego kiosku w centrum miasta. Kiosk z prasą itp.

Godziny pracy od 7:00 do 15:00
tylko od poniedziałku do piątku.

Wynagrodzenie 480zł na rękę.

Najchętniej studentki, uczennice, osoby na emeryturze lub z rentą."




8h dziennie...
Szaleństwo Widziałam już kilka podobnych ofert "pracy".
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-08, 20:00   #2647
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Szaleństwo Widziałam już kilka podobnych ofert "pracy".
Ja wczoraj widziałam, nie wiem czy to miał być żart czy serio... sprzedawca na stację benzynową 12h + każdy weekend, każde święta (i większe i mniejsze) za... 1300 brutto
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 11:40   #2648
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Ja widziałam oferte jako niania za 500zl/ m-c, 40h tygodniowo......

Niedlugo beda za darmoche szukac roboli.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 09:13   #2649
Prywatna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 295
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Witam
Szukam już drugi miesiąc pracy... Sytuację mam nieco trudniejszą w moim zawodzie jest już full specjalistów a do innej się chyba nie nadaje. Jestem strasznie roztargniona, powolna i źle się czuje w wielkich aglomeracjach.
Wcześniej pracowałam w moim zawodzie i jakoś sobie radziłam, ale zastępstwo się skończyło i adieu. A ja...już sama nie wiem co robić. W moich okolicach nie ma wolnych etatów, gdzieś dalej mnie nie chcą, bo za daleko, tam gdzie mnie chcą to już dla mnie zbyt hardcorowa odległość.
Do tego ostatnio nawiedzają mnie koszmarne wspomnienia chyba z nadmiaru czasu. Zamartwiam się dosłownie wszystkim i pochlipuje.
Nie wiem czy jeszcze jest ktoś tak beznadziejny jak ja
__________________
Nawet trzepot skrzydeł motyla może wywołać huragan na drugim końcu świata..
Prywatna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 09:59   #2650
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

ja chyba sie dolacze. tez szukam pracy i nie nie ma, do tego ja mieszkam w mniejszej miejscowosci. w wakacje bylam na wyjezdzie studenckim w usa i bylo calkiem inaczej, wrocilam do Polski i mam depresje bo wszyscy pracuja, a ja siedze w domu ;[
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 11:25   #2651
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

ja szukam pracy od połowy maja mam już dość naprawdę

ostatnio praktycznie dostałam pracę, na stoisku w galerii handlowej, przychodzę do pracy i nie widzę żadnej szafki ani miejsca gdzie mogłabym zostawić swoje rzeczy kurtkę, torebkę, prowiant, czy chociażby utarg z dnia, dzwonię do "managera" i pytam co mam zrobić z rzeczami, a on do mnie, że w magazynie centrum handlowego, wyśmiałam go i powiedziałam, że przykro mi bardzo ale nie zostawię kurtki ochnika i torebki w miejscu gdzie jest brudno i każdy ma dostęp, z miejsca zrezygnowałam

i to wszystko za 7zł/h bez umowy

i jeszcze te durne wymagania w ogłoszeniach, szukanie nie wiadomo kogo do prostych prac biurowych, ogolnie wszędzie chcą studentów, o umowe o pracę to zapomnij, irytuje mnie to już
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 11:33   #2652
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Zrezygnowałaś z pracy, bo nie miałaś gdzie zostawić rzeczy?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 14:35   #2653
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Zrezygnowałaś z pracy, bo nie miałaś gdzie zostawić rzeczy?
a przepraszam gdzie miałam się podziać z torebką i kurtką ? trzymać to obok siebie, żeby mi ktoś rąbnął? a jedzenie to bym musiała trzymać na podłodze..bez przesady dla mnie to brak szacunku ze strony pracodawcy, żeby nie kupić szafeczki za 200zł na stoisko zamykanej na kluczyk, by pracownik mógł zostawić rzeczy i przy okazji brak szacunku do własnych pieniędzy, bo kasy z utargu też nie było gdzie zostawić, a ja nie będę ponosiła odpowiedzialności za czyjąś kasę, bo zasady były takie, że mialo się wpłacać na konto co 3 dni, ja nie będę nosiła kilku tysięcy przy sobie
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2012-10-04 o 14:37
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 14:53   #2654
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
a przepraszam gdzie miałam się podziać z torebką i kurtką ? trzymać to obok siebie, żeby mi ktoś rąbnął? a jedzenie to bym musiała trzymać na podłodze..bez przesady dla mnie to brak szacunku ze strony pracodawcy, żeby nie kupić szafeczki za 200zł na stoisko zamykanej na kluczyk, by pracownik mógł zostawić rzeczy i przy okazji brak szacunku do własnych pieniędzy, bo kasy z utargu też nie było gdzie zostawić, a ja nie będę ponosiła odpowiedzialności za czyjąś kasę, bo zasady były takie, że mialo się wpłacać na konto co 3 dni, ja nie będę nosiła kilku tysięcy przy sobie
Mogłaś na przykład spróbować się dogadać z szatniarkami z centrum handlowego, zapytać ludzi z ochrony czy nie mogłabyś w ich biurze zostawiać rzeczy, pogadać z ekipą z zespołów sklepów stacjonarnych...no dobra, jasne, brak szafeczki jest jakimśtam utrudnieniem, ale sorry, gdybyś faktycznie pilnie potrzebowała pracy, jak tytuł wątku sugeruje, to byś jej nie rzuciła z takiego bzdurnego powodu
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 15:18   #2655
Karen van der Beek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cześć Dziewczyny .
Skończyłam w tym roku liceum,na studia nie poszłam,bo nie chciałam Mam za sobą kurs wizażu.Teraz chciałabym spróbować czegoś innego,może kurs projektowania wnętrz W między czasie szukam pracy i nic.
Zamieściłam ogłoszenie w internecie,dodałam zdjęcie - głupia ja ! i dostałam same propozycje sesji fotograficznych,spotkań sponsorowanych,obsługę jakiegoś czatu-wolę nie wiedzieć o jakiej tematyce nic wartego uwagi.Czasami dorabiam sobie jako hostessa,np na targach,płacą ładnie,bo ok 15 zł za godzinę,ale wiadomo jest to praca dorywcza,czasami jest,czasami nie ma Ale nie poddam się Wierzę,że gdzieś tam jest praca,która na mnie czeka,chociaż nie mam doświadczenia,chciałabym je zdobyć po prostu
Karen van der Beek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 15:22   #2656
Elmo88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 433
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Dziewczyny jak ja Was rozumiem Końcem czerwca się obroniłam, szukam pracy od lipca...teraz złożyłam papiery na staż i czekam na odpowiedź, a w między czasie dalej szukam...takie błędne koło.
Elmo88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 15:51   #2657
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Aj z tą robotą... ja z tego nieróbstwa od poniedziałku idę na prawo jazdy:P
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 16:11   #2658
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Mogłaś na przykład spróbować się dogadać z szatniarkami z centrum handlowego, zapytać ludzi z ochrony czy nie mogłabyś w ich biurze zostawiać rzeczy, pogadać z ekipą z zespołów sklepów stacjonarnych...no dobra, jasne, brak szafeczki jest jakimśtam utrudnieniem, ale sorry, gdybyś faktycznie pilnie potrzebowała pracy, jak tytuł wątku sugeruje, to byś jej nie rzuciła z takiego bzdurnego powodu

myślisz, że ktoś będzie odpowiadał za twoje rzeczy? sory ale ja nie ufam ludziom na tyle, żeby komuś obcemu powierzać torebkę z dokumentami portfelem, już pomijając fakt, że kierownicy sklepów nie życzą sobie takich akcji, a szatniarek nie ma, bo szatni też brak

jeśli dla ciebie twoje rzeczy osobiste to bzdura...
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 16:13   #2659
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
myślisz, że ktoś będzie odpowiadał za twoje rzeczy? sory ale ja nie ufam ludziom na tyle, żeby komuś obcemu powierzać torebkę z dokumentami portfelem, już pomijając fakt, że kierownicy sklepów nie życzą sobie takich akcji, a szatniarek nie ma, bo szatni też brak

jeśli dla ciebie twoje rzeczy osobiste to bzdura...
Ja tam Cię rozumiem, tym bardziej że kurtka droga... Potem by wyszło że mniej zarobiłaś niż ci zwinęli...
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 16:22   #2660
asia_777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 28
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Witam w klubie
W maju straciłam prace - w czerwcu depresja - w lipcu utrata TŻ - jednym słowem CUDOWNIE .
nie , to się nie dzieje...
asia_777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 17:04   #2661
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Mogłaś na przykład spróbować się dogadać z szatniarkami z centrum handlowego, zapytać ludzi z ochrony czy nie mogłabyś w ich biurze zostawiać rzeczy, pogadać z ekipą z zespołów sklepów stacjonarnych...no dobra, jasne, brak szafeczki jest jakimśtam utrudnieniem, ale sorry, gdybyś faktycznie pilnie potrzebowała pracy, jak tytuł wątku sugeruje, to byś jej nie rzuciła z takiego bzdurnego powodu
Trzeba szanować siebie i swoje rzeczy. Bez przesady, że jak nie ma się pracy, to trzeba brac wszystko i w każdych warunkach.
Poza tym tutaj większym problemem niż brak szafki był brak umowy.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 19:18   #2662
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Trzeba szanować siebie i swoje rzeczy. Bez przesady, że jak nie ma się pracy, to trzeba brac wszystko i w każdych warunkach.
Poza tym tutaj większym problemem niż brak szafki był brak umowy.

no dokładnie, szacunek do siebie trzeba mieć, no i do rzeczy na które również wydałam jakieś niemałe pieniądze

pracodawcy w ogóle nie mają szacunku do pracowników (przynajmniej niektórzy) praca była w systemie 12h, nie wyobrażam sobie w ciągu tych godzin stołować się w maczku ani odżywiać się batonikami, ja do pracy zawszę biorę swoje jedzenie i oczekuję, że będę miala na nie miejsce

jak na brak umowy to pensja 7zł to bardzo malo, zazwyczaj jak chcą na czarno to dają przynajmniej 8-9zł lub jakąś premię

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Karen van der Beek Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny .
Skończyłam w tym roku liceum,na studia nie poszłam,bo nie chciałam Mam za sobą kurs wizażu.Teraz chciałabym spróbować czegoś innego,może kurs projektowania wnętrz W między czasie szukam pracy i nic.
Zamieściłam ogłoszenie w internecie,dodałam zdjęcie - głupia ja ! i dostałam same propozycje sesji fotograficznych,spotkań sponsorowanych,obsługę jakiegoś czatu-wolę nie wiedzieć o jakiej tematyce nic wartego uwagi.Czasami dorabiam sobie jako hostessa,np na targach,płacą ładnie,bo ok 15 zł za godzinę,ale wiadomo jest to praca dorywcza,czasami jest,czasami nie ma Ale nie poddam się Wierzę,że gdzieś tam jest praca,która na mnie czeka,chociaż nie mam doświadczenia,chciałabym je zdobyć po prostu

ja w odpowiedzi na całkiem normalnie wyglądające ogłoszenia dostaję maile z propozycją pracy w burdelu lub pracy jako asystentka szefa z pensją wahającą się w granicach 5-10 k ładnie co?

powiem wam, że to jest już bezczelne dodawać normalne ogłoszenie i w ten sposób naganiać do prostytucji licząc na desperację dziewczyn
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 22:07   #2663
Karen van der Beek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość

ja w odpowiedzi na całkiem normalnie wyglądające ogłoszenia dostaję maile z propozycją pracy w burdelu lub pracy jako asystentka szefa z pensją wahającą się w granicach 5-10 k ładnie co?

powiem wam, że to jest już bezczelne dodawać normalne ogłoszenie i w ten sposób naganiać do prostytucji licząc na desperację dziewczyn
Przecież są portale stworzone do szukania kobiet chętnych na sponsoring, a oni akurat szukają tam gdzie dziewczyny poszukują normalnej pracy.
Nie rozumiem.
Też dostałam ofertę pracy jako bardzo osobista asystentka.Jeden pan oferował 20 tysięcy miesięcznie Inny z kolei napisał , że "morze pomuc finansowo" i był to jedyny pan,któremu odpisałam,żeby lepiej pomógł sobie i zainwestował w słownik ortograficzny
Szkoda gadać.

Nigdy nie pracowałam i strasznie się denerwuję.
Dziewczyny jak sobie radzicie ze stresem?Siostra załatwiła mi rozmowę w sprawie pracy i pomimo,iż idę tam * z polecenia* ,to wcale nie czuję się pewniej.Boję się,że zje mnie stres.Nawet jak dostanę pracę,to będę się zadręczać tym czy sobie poradzę,nie chciałabym nikogo,w tym siebie zawieść

Chciałam pracę znaleźć sama,ale kiepsko mi szło

Edytowane przez Karen van der Beek
Czas edycji: 2012-10-04 o 22:09
Karen van der Beek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 22:26   #2664
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Ja szukam od sierpnia, ale średnio intensywnie.
Szczerze mówiąc mało u nas ofert, które nie dotyczą telemarketingu bądź bardziej specjalistycznych branż dla ludzi z wieloletnim doświadczeniem.
Teraz zamierzam się mocniej motywować do znalezienia pracy.
Rejestrowałyście się w UP?
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 23:38   #2665
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Rejestrowałyście się w UP?
Chciałam... Raz poszłam ale na stronie nie działała zakładka z tym jakie dokumenty trzeba i się okazało że mi jednego brakuje, pojechałam przez całe miasto znowu, wracam ze wszystkimi a babka wklepuje w kompa i kazała przyjść 21 października (to było 3 tyg temu jak bylam ostatnio) bo musi minąć 120 od czegoś tam żebym mogła się zarejestrować Tak więc... ciągle pod górkę:/ 3 razy musiałam przez całe miasto jechać i tak się nie udało zarejestrować a za każdym razem w poczekalni około 100 osób siedziało.... Wiem że przez up nie znajdę roboty ale chociaż ubezpieczenie bym miała...
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 23:52   #2666
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Nie mogę spać i nachodzą mnie bardzo czarne myśli
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 08:54   #2667
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Chciałam... Raz poszłam ale na stronie nie działała zakładka z tym jakie dokumenty trzeba i się okazało że mi jednego brakuje, pojechałam przez całe miasto znowu, wracam ze wszystkimi a babka wklepuje w kompa i kazała przyjść 21 października (to było 3 tyg temu jak bylam ostatnio) bo musi minąć 120 od czegoś tam żebym mogła się zarejestrować Tak więc... ciągle pod górkę:/ 3 razy musiałam przez całe miasto jechać i tak się nie udało zarejestrować a za każdym razem w poczekalni około 100 osób siedziało.... Wiem że przez up nie znajdę roboty ale chociaż ubezpieczenie bym miała...
Ehh ta biurokracja.No właśnie, ja będę musiała dla ubezpieczenia, bo niedługo mi się kończy.

Cytat:
Napisane przez verda Pokaż wiadomość
Nie mogę spać i nachodzą mnie bardzo czarne myśli
A długo szukasz?

Edytowane przez 201611241302
Czas edycji: 2012-10-05 o 08:56
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 09:05   #2668
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Ehh ta biurokracja.No właśnie, ja będę musiała dla ubezpieczenia, bo niedługo mi się kończy.



A długo szukasz?
Jakieś 3 miesiące i dostaje już szału. To już nawet nie chodzi o nudę w domu, bo umiem sobie konstruktywnie zorganizować dzień, ale przeraża mnie brak stałego dopływu kasy
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 11:47   #2669
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

ja już też zaczynam się denerwować z powodu braku tej pracy

co prawda szukam pracy dorywczej, jestem na 3 roku nie mam wielu zajęć i nie dość, że się nudzę to jeszcze kasy brak, a oferty w większość to telemarketing pracowałam 2 miesiące wykładając towar i nawet to teraz by mi odpowiadało, ale ofert mało widzę we wrześniu miałam praktyki no i od ostatniego tygodnia września szukam i lipa

Tż jest na 3 roku inżynierskich i jak znalazł sobie pracę na wakacje i to w zawodzie to nie dość, że go zatrzymali to jeszcze chyba dostanie awans i pójdzie na stanowisko wyżej, a co za tym idzie pensja oczywiscie tez wieksza...ja sie ciesze wiadomo, ale zaczyna mi to najeżdżać na ambicję
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 11:51   #2670
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: Depresja z powodu braku pracy... Ktoś jeszcze ją ma??

Cytat:
Napisane przez verda Pokaż wiadomość
Jakieś 3 miesiące i dostaje już szału. To już nawet nie chodzi o nudę w domu, bo umiem sobie konstruktywnie zorganizować dzień, ale przeraża mnie brak stałego dopływu kasy
Można zapytać, w jakim wieku jesteś?
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.