Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz.III - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-19, 10:38   #3691
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Misiaczka a ile ty masz lat, jeśli można wiedzieć?

Ja czuję, że czas mi ucieka, a ja nie mam ani jednego dziecka, a gdzie drugie? Mój instynkt macierzyński zaczyna dawać się ostro we znaki.
26
też mam czasem takie odczucia, szczególnie jak moje koleżanki raz po raz zachodzą w ciąże, rodzą maluchy a ja wtedy sobie uświadamiam że nawet jeszcze nie zaszłam w ciążę...

Cytat:
Napisane przez Matitka87 Pokaż wiadomość
To nie jest naiwne dopóki sama w to wierzysz. Kazda z Nas jest inna, ja znów bym zrobiła wszystko, poddaała się każdemu zabiegowi. Miałam HSG oraz histeroskopie i te zabiegi nie należą do przyjemnych. Mnie czeka jescze laparoskopia jak się nie uda po Clo. I kompletnie nie mam zamiaru nie poddać sie temu. Ost. też miałam chwile załamania, bo zaczęłam I cykl z Clo, strasznie dokuczały mi skutki uboczne przez 2 tyg i powiedziałam sobie że jak nie uda mi sie w tym cyklu juz nie biore Clo, bo zgłupiec idzie, ból jajników, nudnosci, osłabienie, bezzsennosć. Ale dziś myslac napewno drugi cykl tez będzie z Clo, nie mam zamiaru się poddawać.
I tego wszystkim życzę. Nie Poddawajcie się Dziewczynki
masakra aż takie miałaś efekty uboczne po CLO? zbieram się żeby go wprowadzić w następnym cyklu, już czeka w mojej apteczce
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 10:47   #3692
Matitka87
Raczkowanie
 
Avatar Matitka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 421
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
masakra aż takie miałaś efekty uboczne po CLO? zbieram się żeby go wprowadzić w następnym cyklu, już czeka w mojej apteczce
Nom, niestety tak Ja brałam Clo od 3dc-7dc. I już w w 5dc myślałam, że się wściekne, non stop miałam mdłosci, bol jajników który mi promieniował na kregosłup, pachwiny i nogi. Przez jeden cały wekend to razem z mężen nie spalismy, bo ciagle miałam wrażenie, ze zemdleje. Potem mi przeszło na 3 dni i znów się zaczeło ok 11 dc, mniej wiecej wtedy zaczęła mi się owulacja i tak trawło to do 18 dc. Teraz jest juz dobrze, ale za to pojawiły sie symptomy zblizajacej się @ chyba że to co innego. Ból piersi, tradzik itp.
Ale spokojnie, nie każda ma takie skutki uboczne, nie które nic nie odczuwają, więc nie jest powiedziane że tak jest zawsze.
Matitka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 14:45   #3693
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

A CLO jest na owulację? Czy jak?

Podczas laparoskopii miałam robioną kauteryzację jajników, żeby jajeczka się lepiej uwalniały.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 14:55   #3694
Matitka87
Raczkowanie
 
Avatar Matitka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 421
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
A CLO jest na owulację? Czy jak?

Podczas laparoskopii miałam robioną kauteryzację jajników, żeby jajeczka się lepiej uwalniały.
Clostilbegyt jest na stymulacje owulacji. Zamiast jednego pecherzyka dojrzewa wiecej, u niektórych kobiet może byc i tak tylko jeden, ale u wiekszości jest 2 lub więcej, dlatego jest prawdobodobieństwo ciąży mnogiej. Mi mimo nie znaleznienia przyczyny przepisano Clo na zwiekszenie szan na zajscie w ciażę. Owulacje mam w porządku, wszystko dojrzewa jak należy, peka itd ale mimo to nie mogę zajsć. Więc po Clo jak uwolni się wiecej komórek to zwieksza się sznasa, bo wtedy owulacja trwa 2-4 dni, a nie 1.
Matitka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 15:03   #3695
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez Matitka87 Pokaż wiadomość
Clostilbegyt jest na stymulacje owulacji. Zamiast jednego pecherzyka dojrzewa wiecej, u niektórych kobiet może byc i tak tylko jeden, ale u wiekszości jest 2 lub więcej, dlatego jest prawdobodobieństwo ciąży mnogiej. Mi mimo nie znaleznienia przyczyny przepisano Clo na zwiekszenie szan na zajscie w ciażę. Owulacje mam w porządku, wszystko dojrzewa jak należy, peka itd ale mimo to nie mogę zajsć. Więc po Clo jak uwolni się wiecej komórek to zwieksza się sznasa, bo wtedy owulacja trwa 2-4 dni, a nie 1.
Ale nie ma pewności, że po CLO uwolnione komórki pękaja? CLO zwiększa ilość, ale czy wpływa na pękanie pęcherzyków?

Miałam niedawno taki cykl, w którym w 12 dc był pęcherzyk dość duży, ale nie pękł, a w 18 dc pojawił się kolejny pęcherzyk, który pękł.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 16:46   #3696
Matitka87
Raczkowanie
 
Avatar Matitka87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 421
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Ale nie ma pewności, że po CLO uwolnione komórki pękaja? CLO zwiększa ilość, ale czy wpływa na pękanie pęcherzyków?

Miałam niedawno taki cykl, w którym w 12 dc był pęcherzyk dość duży, ale nie pękł, a w 18 dc pojawił się kolejny pęcherzyk, który pękł.
Masz racje Clo nie wpływa na pekanie pęcherzyków jest tylko do stymulacji większej ilosci pęcherzyków. Do pekania pęcherzyków potrzebny jest prawidłowy poziom hormony lutenizującego LH, jeżeli jest on zaburzony, to trzeba miec monitoringi i wtedy lekarz podaje leki które powoduja pekanie pecherzyków. Jak pęcherzyki nie pekną a urosna do wielkości maksymalnej to moze sie taki wchłonać albo zrobi sie torbiel. Ja miałam 3 cykle monitoring i z pekaniem pecherzyków nie mam problemu, hormon LH mam w normie. Raz miałam pecherzyk 17 mm, który pekł, ale nic z tego i tak by nie było. Clo również wpływa na wielkośc pęcherzyków
Matitka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 16:53   #3697
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez Messuah Pokaż wiadomość
Byłam u gina od razu wpisal w moja karte ze testy owu na mnie nie dzialaja, testy blada kreska druga caly czas, i tak jak czulam potwierdzilo to dzisiaj usg owulke mialam okolo niedzieli, wiec nici z inseminacji w tym miesiacu a za miesiac bede robic usg caly czas w dniach owulkowych
Szkoda, że nic nie wyszło z inseminacji w tym cyklu. Oby udało się w następnym

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Ja czuję, że czas mi ucieka, a ja nie mam ani jednego dziecka, a gdzie drugie? Mój instynkt macierzyński zaczyna dawać się ostro we znaki.
Też tak czuję... zwłaszcza, że mam już 31 lat.

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
masakra aż takie miałaś efekty uboczne po CLO? zbieram się żeby go wprowadzić w następnym cyklu, już czeka w mojej apteczce
Mnie czeka jeszcze w następnym cyklu monitoring i też zacznę brać Clo, jeśli lekarz każe.

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Ale nie ma pewności, że po CLO uwolnione komórki pękaja? CLO zwiększa ilość, ale czy wpływa na pękanie pęcherzyków?

Miałam niedawno taki cykl, w którym w 12 dc był pęcherzyk dość duży, ale nie pękł, a w 18 dc pojawił się kolejny pęcherzyk, który pękł.
Na pęknięcie pęcherzyka bierze się zastrzyki z Pregnylu.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 08:03   #3698
MarcelaMela
Raczkowanie
 
Avatar MarcelaMela
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 235
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość

Mela puk puk


Hej Editko
Podczytuje Was Dziewuszki Kochane z ukrycia hihi Kibicuje najmocniej jak sie da Skarby Moje!
U mnie jakoś leci...właśnie mam piękne płodniaczkowe dni... no i cóż... no i gumeczka Ale staram sie o tym nie myśleć. Właśnie dopakowywuje podręczną torbe i wyruszamy dziś do Polski na caaaałłłłyyyy tydzień na weselicho psiapsiółki hurrraaaa nie moge sie doczekać
Poza tym czas leci masakrycznie szybko! Może do końca roku uda nam sie kupić własne "em" dwa A na wiosne zmajstrujemy sobie dzieciaczka na nowym materacu hihi i tej wersji będe sie trzymać
Pozdrawiam Was i ściskam wirtualnie i mam ogromną nadzieje że jak ja wróce do staranek to po Was na tym wątku zostanie wspomnienie haha Będe Was szukać na brzuszatkach Buziaki mua
Mela
MarcelaMela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 15:51   #3699
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez MarcelaMela Pokaż wiadomość


Hej Editko
Podczytuje Was Dziewuszki Kochane z ukrycia hihi Kibicuje najmocniej jak sie da Skarby Moje!
U mnie jakoś leci...właśnie mam piękne płodniaczkowe dni... no i cóż... no i gumeczka Ale staram sie o tym nie myśleć. Właśnie dopakowywuje podręczną torbe i wyruszamy dziś do Polski na caaaałłłłyyyy tydzień na weselicho psiapsiółki hurrraaaa nie moge sie doczekać
Poza tym czas leci masakrycznie szybko! Może do końca roku uda nam sie kupić własne "em" dwa A na wiosne zmajstrujemy sobie dzieciaczka na nowym materacu hihi i tej wersji będe sie trzymać
Pozdrawiam Was i ściskam wirtualnie i mam ogromną nadzieje że jak ja wróce do staranek to po Was na tym wątku zostanie wspomnienie haha Będe Was szukać na brzuszatkach Buziaki mua
Mela
Marcela to baw się dobrze na weselichu, oj potańczyłoby się zazdraszczam
macie już jakieś upatrzone mieszkanko? Własne mieszkanko to duży luz psychiczny
Fajnie że wpadłaś, ale baty się należą bo my tu wszystkie tęskniłyśmy Buziaki i spokojnego lotu
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 09:16   #3700
MarcelaMela
Raczkowanie
 
Avatar MarcelaMela
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 235
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Marcela to baw się dobrze na weselichu, oj potańczyłoby się zazdraszczam
macie już jakieś upatrzone mieszkanko? Własne mieszkanko to duży luz psychiczny
Fajnie że wpadłaś, ale baty się należą bo my tu wszystkie tęskniłyśmy Buziaki i spokojnego lotu
Dzięki Misia Weselicho było że heeeej Na części oficjalnej płakałam jak bóbr hihi a potem już tylko tany-tany do białego rana
Oczywiście standardowo nabawiłam sie bólu gardła po samolocie wrrrr zawsze mnie gdzieś zawieje wrrrr
Pytasz o mieszkanko....upatrzonego nie mamy, zastanawiamy sie nad okolicą...czy może gdzieś dalej a taniej czy bliżej a wtedy o pokój mniej buuu ciężka decyzja... ale jakże ekscytująca hihi
MarcelaMela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 18:30   #3701
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez MarcelaMela Pokaż wiadomość
Dzięki Misia Weselicho było że heeeej Na części oficjalnej płakałam jak bóbr hihi a potem już tylko tany-tany do białego rana
Oczywiście standardowo nabawiłam sie bólu gardła po samolocie wrrrr zawsze mnie gdzieś zawieje wrrrr
Pytasz o mieszkanko....upatrzonego nie mamy, zastanawiamy sie nad okolicą...czy może gdzieś dalej a taniej czy bliżej a wtedy o pokój mniej buuu ciężka decyzja... ale jakże ekscytująca hihi
też się wzruszam na ślubach
hmmm...patrząc na to że pewnie już niedługo powiększy się wam rodzina to chyba większe mieszkanko.... zazdroszcze wam tych rozkminek


dziewczyny gdzie pouciekałyście??
wracajcie bo mój TZ "grozi" że założy konto na wizazu żebym miała z kim pisać hehe
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 19:15   #3702
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
dziewczyny gdzie pouciekałyście??
wracajcie bo mój TZ "grozi" że założy konto na wizazu żebym miała z kim pisać hehe
Jestem
Mam za sobą kolejny nieudany cykl. Jutro idę do lekarza sprawdzić, czy jakiś pęcherzyk rośnie, bo poprzednio owulacji niestety nie było.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 14:44   #3703
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Ja też jestem.

Dzisiaj mój 13 dc. Około 35 dc usuną mi tę przeklętą przegrodę. Już się nie mogę doczekać. Odliczam dni, a te wleką się niemiłosiernie.

Dzisiejszej nocy wyjeżdżam do Bratysławy na weselicho kuzynki i nie będzie mnie tydzień.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 07:54   #3704
MarcelaMela
Raczkowanie
 
Avatar MarcelaMela
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 235
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Ja też jestem.

Dzisiaj mój 13 dc. Około 35 dc usuną mi tę przeklętą przegrodę. Już się nie mogę doczekać. Odliczam dni, a te wleką się niemiłosiernie.

Dzisiejszej nocy wyjeżdżam do Bratysławy na weselicho kuzynki i nie będzie mnie tydzień.
Zazdraszczam Jakbym mogła to poszłabym jeszcze raz
Życze Editko zabawy do białego ranka
MarcelaMela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 09:58   #3705
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Też jestem, dzisiaj bede dzwonic i umawiac na na inseminacje w tym cyklu
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 13:31   #3706
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;36876855]Jestem
Mam za sobą kolejny nieudany cykl. Jutro idę do lekarza sprawdzić, czy jakiś pęcherzyk rośnie, bo poprzednio owulacji niestety nie było.[/QUOTE]
fajnie że jesteś
i jak tam się miewają twoje pęcherzyki?
ostatnio się zastanawiam od czego to zleży czy owulacja jest czy nie ma...czy może się tak zdarzyć zdrowej (hormony) osobie?

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Ja też jestem.

Dzisiaj mój 13 dc. Około 35 dc usuną mi tę przeklętą przegrodę. Już się nie mogę doczekać. Odliczam dni, a te wleką się niemiłosiernie.

Dzisiejszej nocy wyjeżdżam do Bratysławy na weselicho kuzynki i nie będzie mnie tydzień.
buziaczek dla ciebie
odliczaj odliczaj kochana, już niedługo będziesz odliczać dni do porodu z całego serca ci tego życzę

Cytat:
Napisane przez Messuah Pokaż wiadomość
Też jestem, dzisiaj bede dzwonic i umawiac na na inseminacje w tym cyklu
znasz już datę inseminacji? tobie też z całego serduszka życzę pozytywnego testu i zdrowej ciąży


U mnie deszcz za oknem już od dwóch dni
Popijam w pracy herbatkę z cytrynką i rozkminiam nad tym moim dzidziusiem, kiedy zechce się rozgościć w moim brzuszku
Natknęłam się rano w tv na porodówkę, ryczę na tym jak bóbr (strasznie mnie wzruszają porody)
U mnie dziś 24 dc....czekamy....
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 14:08   #3707
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

w czwartek ide na usg przed inseminacja wszystko zalezy od pecherzyka albo inseminacja bedzie w czwartek albo w piatek

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Misiaczka555 ostatnio też oglądałam porodówkę i łza mi się zakręciła w oku, jejku ja chyba zaraz po porodzie sie rozplacze jak beksa ze szczescia musze sie wczesiej dobrze nawodnic
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 17:12   #3708
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Dzisiejszej nocy wyjeżdżam do Bratysławy na weselicho kuzynki i nie będzie mnie tydzień.
Zazdroszczę wyjazdu W Bratysławie byłam tylko przejazdem, niestety.
Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
fajnie że jesteś
i jak tam się miewają twoje pęcherzyki?
ostatnio się zastanawiam od czego to zleży czy owulacja jest czy nie ma...czy może się tak zdarzyć zdrowej (hormony) osobie?
Byłam na usg w 8. dniu cyklu. Wszystko ok, pęcherzyk owulacyjny 14 mm. Działamy
Cykle bezowulacyjne mogą się zdarzyć nawet u zdrowej kobiety, 1-2 w ciągu roku. U mnie poprzedni cykl był bezowulacyjny (chociaż gdybym kierowała się tylko testami owulacyjnymi i obserwacją temperatury, to myślałabym, że wszystko w porządku - dopiero usg wykazało, że pęcherzyka nie ma).
Od następnego cyklu spróbujemy stymulacji Clostilbegytem.
Cytat:
Napisane przez Messuah Pokaż wiadomość
w czwartek ide na usg przed inseminacja wszystko zalezy od pecherzyka albo inseminacja bedzie w czwartek albo w piatek
Trzymam kciuki
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 21:17   #3709
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez Messuah Pokaż wiadomość
w czwartek ide na usg przed inseminacja wszystko zalezy od pecherzyka albo inseminacja bedzie w czwartek albo w piatek
Misiaczka555 ostatnio też oglądałam porodówkę i łza mi się zakręciła w oku, jejku ja chyba zaraz po porodzie sie rozplacze jak beksa ze szczescia musze sie wczesiej dobrze nawodnic
o ja!!! szybko. Jak nastroje u ciebie i TZ?
ja też na bank będę ryczeć ze szczęścia przy porodzie

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;36926542]
Byłam na usg w 8. dniu cyklu. Wszystko ok, pęcherzyk owulacyjny 14 mm. Działamy
Cykle bezowulacyjne mogą się zdarzyć nawet u zdrowej kobiety, 1-2 w ciągu roku. U mnie poprzedni cykl był bezowulacyjny (chociaż gdybym kierowała się tylko testami owulacyjnymi i obserwacją temperatury, to myślałabym, że wszystko w porządku - dopiero usg wykazało, że pęcherzyka nie ma).
Od następnego cyklu spróbujemy stymulacji Clostilbegytem.
Trzymam kciuki [/QUOTE]
a w tym cyklu co był bezowulacyjny normalnie o czasie dostałaś @?
podobno po CLO często rodzą się bliźniaki, życzyć ci tego podwójnego szczęścia?
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-06, 11:11   #3710
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
a w tym cyklu co był bezowulacyjny normalnie o czasie dostałaś @?
podobno po CLO często rodzą się bliźniaki, życzyć ci tego podwójnego szczęścia?
Tak, @ przyszła o czasie Wykres wyglądał normalnie, nawet temperatura skoczyła. I testy owulacyjne były pozytywne. A na usg nic
Wiesz, czytałam o ryzyku ciąży mnogiej po stymulacji. Ale staram się o tym nie myśleć. Będzie co ma być
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 16:29   #3711
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Misiaczka555 wiesz co ja już o tym nie myslę, zacznę dopiero w środę wieczorem a mój tż jest troche przeciwny inseminacji (twierdzi ze moze jakis slabszy plemniczek dopchac sie do mojej komorki a w naturze mialby dluzsza droge i by nie przetrwal) i namawia mnie zeby do grudia jeszcze naturalnie probowac ale powiedzial ze jak ja bede chciala isc teraz na inseminacje to pojdziemy
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 20:54   #3712
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;36935848]Tak, @ przyszła o czasie Wykres wyglądał normalnie, nawet temperatura skoczyła. I testy owulacyjne były pozytywne. A na usg nic
Wiesz, czytałam o ryzyku ciąży mnogiej po stymulacji. Ale staram się o tym nie myśleć. Będzie co ma być [/QUOTE]
kurcze to niby wszystko wskazywało że powinna być owulacja. To cię jajeczka wykiwały
ja też☠chyba zmierzę się ze strachem i wezme clo, chociaż myśle że lepiej zebym sprawdzila czy spadla mi prolaktyna

Cytat:
Napisane przez Messuah Pokaż wiadomość
Misiaczka555 wiesz co ja już o tym nie myslę, zacznę dopiero w środę wieczorem a mój tż jest troche przeciwny inseminacji (twierdzi ze moze jakis slabszy plemniczek dopchac sie do mojej komorki a w naturze mialby dluzsza droge i by nie przetrwal) i namawia mnie zeby do grudia jeszcze naturalnie probowac ale powiedzial ze jak ja bede chciala isc teraz na inseminacje to pojdziemy
to przy inseminacji lekarze nie "podglądają" plemników? Jakoś tak odebrałam wrażenie że nie biorą wszystkich
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 21:01   #3713
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
ja też☠chyba zmierzę się ze strachem i wezme clo, chociaż myśle że lepiej zebym sprawdzila czy spadla mi prolaktyna
Jak lekarz mówi, żeby wziąć, to warto spróbować.
Też musiałabym powtórzyć badania hormonów, bo szmat czasu temu robiłam.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 11:02   #3714
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Messuah powodzenia dzisiaj kochana
czekamy na dobre wieści
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 07:01   #3715
bbabol
Raczkowanie
 
Avatar bbabol
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Środkowa Polska
Wiadomości: 345
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Messuah powodzenia dzisiaj kochana
czekamy na dobre wieści
Ja się dołączam do trzymania kciuków

Tak w ogóle to dzień dobry dziewczyny
Podczytuję Was cały czas, chociaż sama sie szczególnie nie udzielam, bo w sumie nic ciekawego się nie dzieje. Od miesiąca prowadzę obserwację temperatury, ale interpretację pozwolę sobię zrobić jak już skończę. W sumie bardziej dla siebie mierzę, aby upewnić się, że ze mną wszystko w porządku, bo na bobasa się nie nakręcam. I niczego sobie nie odmawiam, ani intensywnych fitnessów w drugiej fazie syklu, ani piwka, ani stresów. Wcześniej dbałam o siebie jak tylko sie dało i nic z tego nie wynikało, więc chyba nie było sensu. Co ma być to będzie
bbabol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 09:10   #3716
himera86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 187
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Messuah ściskam kciuki


Witajcie dziewczynki, nie było mnie trochę u Was, niestety nic się u mnie nie zmieniło...we wrześniu byłam z kuzynką w Bulgarii, odpoczęłam, nabrałam dystansu i choć na chwilkę zapomniałam o kłopotach z dzidzią, albo raczej z jej brakiem. Kolejne cykle naturalnych starań nic nie wnoszą mimo, że mam piękne płodne dni i śluz, niestety plemniczki nie dają rady, także w przyszlym roku gdzieś w granicach marca idziemy na inseminacje z dawcy...
Jedyne co się zmieniło to fakt iż poszłam do szkoły, musiałam się przebranżowić, poniewać pięcioletnie studnia na kierunku hotelarskim nie dały mi pracy, wybrałam roczną szkołe na kierunku asystentka stomatologiczna. Jestem w tej szkole zawalona robotą ale mam nadzieje, że przynajmniej po niej znajde pracę, bo jak nie to nie wiem już co zrobie. Ile czasu można siedzieć w domu i liczyć na utrzymanie męża- porażka

kończę właśnie brać castagnusa, kurde chyba już 3 opakowanie bo straciłam rachube, powiem wam, że pierwszy raz w życiu nie miałam plamien przedokresowych tylko zaczełam plamić rano a wieczorem w tym samym dniu już miałam okres na maxa, czyli w moim przypadku castagnus się sprawdził, bo właśnie na zniwelowanie tych plamień miałam go zażywać. Tylko teraz jak przestane to wszystko wróci na nowo??? nie wiem co robić? brać go dalej czy zrobić przerwe?? co radzicie??

Pozdrawiam Was cieplutko, u nas dzisiaj z rana przymrozki więc uważajcie na grasujące wirusy
__________________
Himera86
himera86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 13:03   #3717
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Dziewczyny byłam na usg pecherzyk piekny ale z racji tego ze mam jeszcze stan zapalny pęcherza (mimo brakow juz objawow no ale tak to jest) nici z inseminacji, do niedzieli mam brać Biseptol w każdym razie próbuje naturalnie

Himera a nie bierzesz pod uwage in vitro z nasienia Twojego męża?
Mąż mojej koleżanki nie miał praktycznie żadnych plemników ale in vitro sie udało za pierwszym razem (zdecydowala sie tylko dla tego, że jej mąż za bardzo sie nie zgadzal na innego dawce)

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Ja brałam costangusa trzy opakowania dwie tabletki dla lepszego efektu bralam na te moje okropne fazy przed @ wszystko mnie boli itd. i w czasie brania dwoch opakowan zero objawow nadchodzącej @ natomiast przy trzecim opakowaniu polowa tych paskudnych objawow mi wrocila a po costangusie zalezy sa miesiace ze jest ok albo jest bez nadziejnie ale juz chyba nie tak bardzo zle jak po costangusie
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 13:44   #3718
himera86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 187
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Messuah jasne, że wolałabym in vitro, ale po pierwsze najpierw u Tż trzeba byłoby wykonac badania genetyczne, czy nie jest dawcą jakiegoś groźnego genu, który u dziecka móglby wywołać jakąś chorobę, a po drugie- koszt!!!!!!
Pani doktor powiedziała, że tak z 15 tys musimy liczyć na in vitro-póki co jest to dla nas kasa kosmiczna, więc pewnie pare razy spróbujemy inseminacji z dawcą a potem nie wiem co...jest to trudny temat do ogarnięcia, milion myśli na sekunde
__________________
Himera86
himera86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 13:59   #3719
Messuah
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 893
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

Cytat:
Napisane przez himera86 Pokaż wiadomość
Messuah jasne, że wolałabym in vitro, ale po pierwsze najpierw u Tż trzeba byłoby wykonac badania genetyczne, czy nie jest dawcą jakiegoś groźnego genu, który u dziecka móglby wywołać jakąś chorobę, a po drugie- koszt!!!!!!
Pani doktor powiedziała, że tak z 15 tys musimy liczyć na in vitro-póki co jest to dla nas kasa kosmiczna, więc pewnie pare razy spróbujemy inseminacji z dawcą a potem nie wiem co...jest to trudny temat do ogarnięcia, milion myśli na sekunde
Rozumiem dokładnie koszt tego jest duży, fajnie że Twój tż nie ma nic przeciwko bo ja kiedyś zapytałam swojego to powiedział że prędzej zarobi na in vitro niz ja pojde na zaplodnienie z innym dawca (takie podejscie jak maz mojej kolezanki no ale co sie dziwic)

ja jestem przed pierwsza inseminacja i tez mam milion mysli na sekunde
Messuah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 14:13   #3720
himera86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 187
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 201-Cz

ale u mojego Tż na początku też tak bylo, w ogóle nie przyjmował tego do wiadomości, ale z czasem jak zobaczyl, że terapia lekami nie zadziałała i jak usłyszał slowa lekarki, że szanse na poczęcie droga naturalna są prawie zerowe no i jeszcze usłyszał o kosztach leczenia, to sam w glowie przekalkulował, a trzeba brac pod uwagę wszystko- to, że płynie czas nieubłagalnie i działa to na moją niekorzyść, że niestety sytuacja finansowa nie pozwala nam na to co byśmy chcieli czyli in vitro...no i chyba drogą dedukcji tak wyszlo, on chce byc ojcem, ja matką a to dla nas na tą chwile jedyna realna szansa, więc będziemy probować. Wiem, że szanse też nie są wielkie przy inseminacji, także dajemy sobie przyszły rok na tą metodę, co zrobić...wszystkei znajome wokolo rodzą a ja wciąż w tym samym miejscu
__________________
Himera86
himera86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 15:41:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.