Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-14, 19:22   #241
little_redhead
Zadomowienie
 
Avatar little_redhead
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 309
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość

Oj biedna i Ty Teatr na pewno poprawi Ci nastrój A na co idziecie? Jak ja dawno w teatrze nie byłam... Ostatnio jedynie na musicalu z mamą na dzień dziecka
Miłego spektaklu
Komedia Boeing, Boeing w Teatrze Bagatela Mieliśmy miejsca w II rzędzie Obsada się zmienia zależnie od godziny chyba (http://bagatela.krakow.pl/s.php?f=spektakle&id=boeing), u nas trafiła się min Magdalena Walach, totalnie mnie zachwyciła w tej roli I ogólnie, kupa śmiechu była, dobrze się bawiliśmy, ja na długi czas zapomniałam o chorobie

Ogólnie teatr zawsze wywołuje we mnie silne emocje i zwykle dobrze nastraja - po spektaklu czuję, że naładowałam baterie

Długo dziś z wami nie posiedzę, koło północy zmykam spać. Nie chcę przegapić zajęć w tym tygodniu, muszę nadrobić braki Teraz poczekam aż Tż wróci z kościoła i skoczę z nim na szybkie zakupy (ach, Tesco 24 godzinne, luksus! )
__________________



We dance round in a ring and suppose,
But the Secret sits in the middle and knows.




little_redhead jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 19:31   #242
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Cytat:
Napisane przez AnnaAda Pokaż wiadomość
Andriejka- trzeba sobie coś "od jutra" zawsze

kufaaa sąsiad mi się nadupcyłi puka mi co chwila, młody super kumpel jego zona z córą do mamy wyjechała, a ten zaszalał, jednak nie znam go na tyle zeby czuć sie bezpieczna w towarzystwie pijanego człowieka, szczególnie ze mąż wyjechał :/ Jutro za to na kacorku będzie i ja nie dam mu pospać
Dokładnie

Eee tam, z takim to lepiej gdzieś na zewnątrz pogadać, już sam fakt wpuszczenia do domu nietrzeźwej osoby mnie trochę odpycha
Cytat:
Napisane przez little_redhead Pokaż wiadomość
Komedia Boeing, Boeing w Teatrze Bagatela Mieliśmy miejsca w II rzędzie Obsada się zmienia zależnie od godziny chyba (http://bagatela.krakow.pl/s.php?f=spektakle&id=boeing), u nas trafiła się min Magdalena Walach, totalnie mnie zachwyciła w tej roli I ogólnie, kupa śmiechu była, dobrze się bawiliśmy, ja na długi czas zapomniałam o chorobie

Ogólnie teatr zawsze wywołuje we mnie silne emocje i zwykle dobrze nastraja - po spektaklu czuję, że naładowałam baterie

Długo dziś z wami nie posiedzę, koło północy zmykam spać. Nie chcę przegapić zajęć w tym tygodniu, muszę nadrobić braki Teraz poczekam aż Tż wróci z kościoła i skoczę z nim na szybkie zakupy (ach, Tesco 24 godzinne, luksus! )
Teatr jest super sama bym chętnie jeździła ale potem nie ma czym wrócić, a we wcześniejszych godzinach wystawiają tylko sztuki dla dzieci

A Twój Tż jest jakimś ministrantem, coś? bo to trochę późna pora już

Hehe przy mojej obecnej pracy do północy to długo
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 19:36   #243
little_redhead
Zadomowienie
 
Avatar little_redhead
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 309
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
Dokładnie

Eee tam, z takim to lepiej gdzieś na zewnątrz pogadać, już sam fakt wpuszczenia do domu nietrzeźwej osoby mnie trochę odpycha


Teatr jest super sama bym chętnie jeździła ale potem nie ma czym wrócić, a we wcześniejszych godzinach wystawiają tylko sztuki dla dzieci

A Twój Tż jest jakimś ministrantem, coś? bo to trochę późna pora już

Hehe przy mojej obecnej pracy do północy to długo
Gdzie tam, zawsze chodzi sobie w niedzielę rano, ale dzisiaj mieliśmy napięty grafik i się nie wyrobił

Swoją drogą cieszę się że jego rodzina nie ma problemu z tym że mi do kościoła nie po drodze (no tam, babcie się trochę krzywią, wiadomo ).. Jak byłam z ex (chociaż on akurat też był niewierzący) to nie raz pretensje o to były
__________________



We dance round in a ring and suppose,
But the Secret sits in the middle and knows.




little_redhead jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 20:01   #244
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość

I jakie wybrałaś?

Wiesz co, wydaje mi się, że jakoś inaczej sobie wyobrażałam tę pogoń
Chociaż chyba lepiej tak zdobywać doświadczenie i jeszcze za to dostać kesz niż tylko płacić...

Nosz kurva. Nie wiem!

O kurde, to ta Warszawka już jutro?
Zwykłe czarne Ale dobry rozmiar tym razem wzięłam

No w moim przypadku nie da się inaczej, najpierw muszę zainwestować w siebie, potem mogę zbierać profity Tobie chociaż zapłacą za staż

No jutro, w końcuuuuuuuuuu!
Umrę tam chyba jutro ze szczęścia

Cytat:
Napisane przez little_redhead Pokaż wiadomość
Komedia Boeing, Boeing w Teatrze Bagatela Mieliśmy miejsca w II rzędzie Obsada się zmienia zależnie od godziny chyba (http://bagatela.krakow.pl/s.php?f=spektakle&id=boeing), u nas trafiła się min Magdalena Walach, totalnie mnie zachwyciła w tej roli I ogólnie, kupa śmiechu była, dobrze się bawiliśmy, ja na długi czas zapomniałam o chorobie

Ogólnie teatr zawsze wywołuje we mnie silne emocje i zwykle dobrze nastraja - po spektaklu czuję, że naładowałam baterie

Długo dziś z wami nie posiedzę, koło północy zmykam spać. Nie chcę przegapić zajęć w tym tygodniu, muszę nadrobić braki Teraz poczekam aż Tż wróci z kościoła i skoczę z nim na szybkie zakupy (ach, Tesco 24 godzinne, luksus! )
Fajnie, fajnie No i od razu lepiej się Ciebie czyta, widać humor lepszy

Na mnie też tak teatr działa, ogólnie wszelakie występy na żywo

Ja tak samo będę się zbierać, jutro wielki dzień Haha sorry będziecie musiały czytać mojego pitolenia przez kilka dni
tesco 24h rządzi
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 20:15   #245
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

ooooch jak ja bym chciała do teatru ... Niestety długo się nie wybierzemy :/

Andriejka- cieżki orzech do zgryzienia co do praca/ stadnina, jednak ja jestem zdania ze w związku musza być oboje, tak się zastanawiam czy aby faktycznie nie powinnaś TŻ-ta się pozbyć, co by CIebie nie ograniczał w zyciu i spełnieniu marzeń.

sayu- ja Ciebie tam mogę poczytać

otworzyłam sasiadowi, ale bezpiecznie co by mu przywalic drzwi zamknąć i być bezpiecznym ale się okazało ze spokojnie sąsiad był sam, i tylko mi dupcył jak zrobić kwadrat i ze to nie możliwe. Noszzz nie wiem o co mu chodziło ale jutro się dowiem jak go pomęczę na kacorku hahahah
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 20:19   #246
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Ja też bardzo lubię teatr, ale mój TŻ nie lubi takiego odchamiania poza tym u siebie nie mam za bardzo gdzie chodzić, bo z tej dziury wszędzie daleko
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 20:22   #247
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja też bardzo lubię teatr, ale mój TŻ nie lubi takiego odchamiania poza tym u siebie nie mam za bardzo gdzie chodzić, bo z tej dziury wszędzie daleko
Ja znam jedynie teatr Bytomski, więc też nawet nie wiem gdzie w tej dziurze mogła bym teatr znaleźć, tutaj nawet kina nie ma
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-14, 20:24   #248
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Cytat:
Napisane przez AnnaAda Pokaż wiadomość
Ja znam jedynie teatr Bytomski, więc też nawet nie wiem gdzie w tej dziurze mogła bym teatr znaleźć, tutaj nawet kina nie ma
U mnie jest kino w którym śmierdzi stęchlizną, nic nie idzie zrozumieć bo w głośnikach trzaski i co chwile ekran gaśnie jest odliczanie i film leci dalej
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 20:30   #249
little_redhead
Zadomowienie
 
Avatar little_redhead
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 309
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Jak mieszkałam w sc też cierpiałam na niedobór teatru - w pobliżu tylko teatr zagłębia (byłam kilka razy - nie jest zupełnie nic wart, utrzymuje się chyba tylko z wycieczek szkolnych), a do katowic czy chorzowa jednak problem dojechać bez samochodu o pewnych godzinach
__________________



We dance round in a ring and suppose,
But the Secret sits in the middle and knows.




little_redhead jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 20:31   #250
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Czaicie, że tż przywiózł mi specjalnie teraz, taką saszetkę do zapinania w pasie (wiecie o co chodzi nie?) na jutro i właśnie ją zepsułam?
Co ze mnie za ciamajda...

Cytat:
Napisane przez AnnaAda Pokaż wiadomość

sayu- ja Ciebie tam mogę poczytać
Ale uważaj jeszcze będziesz mieć dosyć
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 20:38   #251
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość
Czaicie, że tż przywiózł mi specjalnie teraz, taką saszetkę do zapinania w pasie (wiecie o co chodzi nie?) na jutro i właśnie ją zepsułam?
Co ze mnie za ciamajda...


Ale uważaj jeszcze będziesz mieć dosyć
mówisz o takiej tam w pasie "torebuni" zapinanj? :P na dokumenty pieniądze itp itd?
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-14, 20:49   #252
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Cytat:
Napisane przez little_redhead Pokaż wiadomość
Gdzie tam, zawsze chodzi sobie w niedzielę rano, ale dzisiaj mieliśmy napięty grafik i się nie wyrobił

Swoją drogą cieszę się że jego rodzina nie ma problemu z tym że mi do kościoła nie po drodze (no tam, babcie się trochę krzywią, wiadomo ).. Jak byłam z ex (chociaż on akurat też był niewierzący) to nie raz pretensje o to były
Rzeczywiście fajnie i miło się czyta, że jeszcze istnieją w tym kraju ludzie wierzący, ale nie fanatycy
Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość
Zwykłe czarne Ale dobry rozmiar tym razem wzięłam

No w moim przypadku nie da się inaczej, najpierw muszę zainwestować w siebie, potem mogę zbierać profity Tobie chociaż zapłacą za staż

No jutro, w końcuuuuuuuuuu!
Umrę tam chyba jutro ze szczęścia
(...)
Ja tak samo będę się zbierać, jutro wielki dzień Haha sorry będziecie musiały czytać mojego pitolenia przez kilka dni
tesco 24h rządzi
Tam zaraz, czarne proste niby, a jakie sexy

Właśnie kurde jakbym już chciała iść w te konie, to potem raczej obstawiam zmianę miejsca zamieszkania, bo tutaj raczej na karierę nie liczę zasięgnę jeszcze języka i potem podejmę decyzję.
Ty masz o tyle gorzej, że zumba to jeszcze u nas nowość to i mało tego. Ale znów z drugiej strony jak se szybko zrobisz papiery, to i profity większe

A ja się zawsze stresuję oglądając coś na żywo, żeby im się nie pomyliło

I też lubię czytać wesołe posty
Cytat:
Napisane przez AnnaAda Pokaż wiadomość
ooooch jak ja bym chciała do teatru ... Niestety długo się nie wybierzemy :/

Andriejka- cieżki orzech do zgryzienia co do praca/ stadnina, jednak ja jestem zdania ze w związku musza być oboje, tak się zastanawiam czy aby faktycznie nie powinnaś TŻ-ta się pozbyć, co by CIebie nie ograniczał w zyciu i spełnieniu marzeń.

sayu- ja Ciebie tam mogę poczytać

otworzyłam sasiadowi, ale bezpiecznie co by mu przywalic drzwi zamknąć i być bezpiecznym ale się okazało ze spokojnie sąsiad był sam, i tylko mi dupcył jak zrobić kwadrat i ze to nie możliwe. Noszzz nie wiem o co mu chodziło ale jutro się dowiem jak go pomęczę na kacorku hahahah

Jak ciul, że będzie pamiętał o co chodziło

No właśnie to jest ten psikus, że za stażowe się sama nie utrzymam, zresztą za najniższą krajową też nie, bo pożyczki czyli wychodzi, że i tak musim jeszcze posiedzieć razem
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Ja też bardzo lubię teatr, ale mój TŻ nie lubi takiego odchamiania poza tym u siebie nie mam za bardzo gdzie chodzić, bo z tej dziury wszędzie daleko
A to ile tak mniej więcej masz do najbliższego? I w sumie chłop też by się mógł ten raz na jakiś czas poświęcić i z Tobą pojechać się ukulturalnić
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
U mnie jest kino w którym śmierdzi stęchlizną, nic nie idzie zrozumieć bo w głośnikach trzaski i co chwile ekran gaśnie jest odliczanie i film leci dalej
u mnie było takie samo teraz niby zmienili, ale nie byłam.

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość
Czaicie, że tż przywiózł mi specjalnie teraz, taką saszetkę do zapinania w pasie (wiecie o co chodzi nie?) na jutro i właśnie ją zepsułam?
Co ze mnie za ciamajda...
Sayuuu
Co żeś odje.boł?
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 20:52   #253
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Andriej- nie daj się poprostu wydupcyć w zyciu a mądra jestes kobita to i będziesz wiedziała co robić- tylko pamietaj, rób tak zeby nie żałowac

idę do wyrka ise kurować z grzanym piffffkiem


pa
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 21:01   #254
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
A to ile tak mniej więcej masz do najbliższego? I w sumie chłop też by się mógł ten raz na jakiś czas poświęcić i z Tobą pojechać się ukulturalnić
Jakieś 50km a w tej chwili nie jestem zmotoryzowana mój chłop się woli ukulturalniać przed ekranem w kompie

Cytat:
u mnie było takie samo teraz niby zmienili, ale nie byłam.


U mnie budują co rusz nowe centra handlowe ale kina to porządnego nie zrobią, a w tych CH to i tak dno i 100m mułu
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 21:07   #255
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Cytat:
Napisane przez AnnaAda Pokaż wiadomość
Andriej- nie daj się poprostu wydupcyć w zyciu a mądra jestes kobita to i będziesz wiedziała co robić- tylko pamietaj, rób tak zeby nie żałowac

idę do wyrka ise kurować z grzanym piffffkiem


pa
Właśnie się staram, i szczerze mówiąc myślę, że pod względem ekonomicznym póki co jestem jeszcze na plus
Dziękuję

Piwko mniam, ale grzane już jakby mniej

Dobranoc

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Jakieś 50km a w tej chwili nie jestem zmotoryzowana mój chłop się woli ukulturalniać przed ekranem w kompie



U mnie budują co rusz nowe centra handlowe ale kina to porządnego nie zrobią, a w tych CH to i tak dno i 100m mułu
50 kilasów dużo :/ żeby tak chcieli wystawiać te sztuki np. o 17 to jeszcze spoko, można by zrobić sobie wycieczkę, a tak

Kino dla mnie wszędzie jeden pies, chyba już lepsze to niż nic niektóre filmy też fajne

Jo, mój tak samo choć ostatnio jak mogliśmy ze szkoły wziąć osobę towarzyszącą to wcale nie gęgał, aż byłam miło zaskoczona
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 21:09   #256
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

nie było mnie jakiś czas i już taki niezły spam zrobiłyście
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 21:11   #257
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość



50 kilasów dużo :/ żeby tak chcieli wystawiać te sztuki np. o 17 to jeszcze spoko, można by zrobić sobie wycieczkę, a tak

Kino dla mnie wszędzie jeden pies, chyba już lepsze to niż nic niektóre filmy też fajne

Jo, mój tak samo choć ostatnio jak mogliśmy ze szkoły wziąć osobę towarzyszącą to wcale nie gęgał, aż byłam miło zaskoczona

No dużo, dużo ale co zrobisz jak mi dom na takiej wsi zabitej dechami postawili gdzie psy dupami szczekają a ujami wodę piją
No patrz, może pomyślał, że czas się odchamić
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 21:14   #258
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Cytat:
Napisane przez beforeyou Pokaż wiadomość
nie było mnie jakiś czas i już taki niezły spam zrobiłyście
Oo, a mnie się te strony ciągną i ciągną
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość

No dużo, dużo ale co zrobisz jak mi dom na takiej wsi zabitej dechami postawili gdzie psy dupami szczekają a ujami wodę piją
No patrz, może pomyślał, że czas się odchamić
Wioski są fajne, ale jak się ma prawko, furę i kesz

Ej albo lubi tylko się nie przyznaje?
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 21:14   #259
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Cytat:
Napisane przez AnnaAda Pokaż wiadomość
mówisz o takiej tam w pasie "torebuni" zapinanj? :P na dokumenty pieniądze itp itd?
Tak o takiej I właśnie potrzebowałam jej na dokumenty, telefon, pieniądze... Taka by mi nie przeszkadzała w tańcu, nie wiem co teraz zrobię

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
Tam zaraz, czarne proste niby, a jakie sexy

Właśnie kurde jakbym już chciała iść w te konie, to potem raczej obstawiam zmianę miejsca zamieszkania, bo tutaj raczej na karierę nie liczę zasięgnę jeszcze języka i potem podejmę decyzję.
Ty masz o tyle gorzej, że zumba to jeszcze u nas nowość to i mało tego. Ale znów z drugiej strony jak se szybko zrobisz papiery, to i profity większe

A ja się zawsze stresuję oglądając coś na żywo, żeby im się nie pomyliło
Na pewno bardziej sexi niż te moje stare za duże

No Oliw, dowiedz się wszystkiego i porządnie zastanów
Czy ja wiem czy taka nowość Zależy gdzie
Jak bym chciała iść na jakąś nowość to poszłabym na Bokwe (to jest dopiero u nas od września o ile się nie mylę), ale niestety nie mam na taki i taki kurs

Stresujesz się za kogoś?


Cytat:
Sayuuu
Co żeś odje.boł?
Ułamałam to plastikowe zapięcie Tzn. samo się ułamało, co złego to nie ja!

Cytat:
Napisane przez AnnaAda Pokaż wiadomość
Andriej- nie daj się poprostu wydupcyć w zyciu a mądra jestes kobita to i będziesz wiedziała co robić- tylko pamietaj, rób tak zeby nie żałowac

idę do wyrka ise kurować z grzanym piffffkiem


pa
O! Oliw słuchaj Anki dobrze gada

Grzane piwo
Dobranoc

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
mój chłop się woli ukulturalniać przed ekranem w kompie
Co z tymi facetami, powie mi ktoś
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-14, 21:20   #260
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
Oo, a mnie się te strony ciągną i ciągną
Nie prawda
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 21:26   #261
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość


Wioski są fajne, ale jak się ma prawko, furę i kesz

Ej albo lubi tylko się nie przyznaje?
A jak się ma tylko to pierwsze?
No to wymuś z niego jego prawdziwe oblicze wielbiciela teatru i wszelkiej sztuki


Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość

Co z tymi facetami, powie mi ktoś
Zrobili się zbyt wygodni
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 21:44   #262
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość
Tak o takiej I właśnie potrzebowałam jej na dokumenty, telefon, pieniądze... Taka by mi nie przeszkadzała w tańcu, nie wiem co teraz zrobię


Na pewno bardziej sexi niż te moje stare za duże

No Oliw, dowiedz się wszystkiego i porządnie zastanów
Czy ja wiem czy taka nowość Zależy gdzie
Jak bym chciała iść na jakąś nowość to poszłabym na Bokwe (to jest dopiero u nas od września o ile się nie mylę), ale niestety nie mam na taki i taki kurs

Stresujesz się za kogoś?



Ułamałam to plastikowe zapięcie Tzn. samo się ułamało, co złego to nie ja!


O! Oliw słuchaj Anki dobrze gada


Kuurde, to rzeczywiście spore spsucie :/ a może jakiś super glue?

Bokwa? z tykwą mi się kojarzy i no ja tam o zumbie chyba nawet od Ciebie się dowiedziałam
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 21:45   #263
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

no niema to jak tesco 24/7
mialam isc ale jednak przekladam na jutro jak do lekarza bede szla

masakra z tym chorowaniem ( jak mi dala cos na rozwolnienie tak teraz nic nie moge isc do toalety ) grrrr ledwo zyje z nosem i zatokami rowniez

ah z pozytywnych rzeczy sprzedalam kolejny obiektyw ktory sobie lezal wiec teraz tylko odkladac na Fr/ robic zakupy z glowa i planowac planowac i planowac ( zakupy, obiady itd) i sie przede wszystkim wziasc za nauke mojego kochanego francuskiego
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 21:47   #264
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
A jak się ma tylko to pierwsze?
No to wymuś z niego jego prawdziwe oblicze wielbiciela teatru i wszelkiej sztuki
To 1/3 sukcesu

A weeź, jeszcze będzie chciał co tydzień chodzić
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 21:51   #265
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
To 1/3 sukcesu

A weeź, jeszcze będzie chciał co tydzień chodzić

jeszcze tylko 2/3 i bingo
no co za dużo to niezdrowo zrób z niego umiarkowanie kulturalnego buca
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 21:55   #266
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość


Kuurde, to rzeczywiście spore spsucie :/ a może jakiś super glue?

Bokwa? z tykwą mi się kojarzy i no ja tam o zumbie chyba nawet od Ciebie się dowiedziałam
Nie da rady, odpadło mi w takim kijowym miejscu Tż mnie zabije

Oliw Nie wytłumacze Ci o co to bo sama średnio czaję o co w tych zajęciach chodzi Ale wygląda całkiem fajnie, musiałabyś sobie zobaczyć na yt To by mi się opłacało zrobić, niedługo pewnie będzie szał, a niewielu jest instruktorów
A jeśli chodzi o zumbe, to w większych miastach jest już przesyt instruktorów. U mnie jeszcze nie ma tak źle, może mi się uda
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 22:01   #267
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Produkujecie w zastraszającym tempie
Zabija mnie właśnie ból głowy i jeszcze kilka innych rzeczy
Może jutro w końcu uda mi się Was nadrobić. Dobrze by było
Kolorowych
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 22:15   #268
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Cytat:
Napisane przez irenkaaa Pokaż wiadomość
no niema to jak tesco 24/7
mialam isc ale jednak przekladam na jutro jak do lekarza bede szla

masakra z tym chorowaniem ( jak mi dala cos na rozwolnienie tak teraz nic nie moge isc do toalety ) grrrr ledwo zyje z nosem i zatokami rowniez

ah z pozytywnych rzeczy sprzedalam kolejny obiektyw ktory sobie lezal wiec teraz tylko odkladac na Fr/ robic zakupy z glowa i planowac planowac i planowac ( zakupy, obiady itd) i sie przede wszystkim wziasc za nauke mojego kochanego francuskiego
O i u Cię coś dobrego
widzę leki mają przednie tam

A u mnie zaś Srajtek z biegunką łazi teen jest biedny, od małego ma z tym problemy muszę mu jutro kupić jakiś węgiel i jogurt i ryż i marcheweczkę
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość

jeszcze tylko 2/3 i bingo
no co za dużo to niezdrowo zrób z niego umiarkowanie kulturalnego buca
A zostało to najgorsze do zrealizowania

Wiesz co, tak se myślę, że on pod tym względem chyba nawet wyżej stoi ode mnie, często mnie chce gdzieś wyciągnąć tylko mi szkoda kasy

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość
Nie da rady, odpadło mi w takim kijowym miejscu Tż mnie zabije

Oliw Nie wytłumacze Ci o co to bo sama średnio czaję o co w tych zajęciach chodzi Ale wygląda całkiem fajnie, musiałabyś sobie zobaczyć na yt To by mi się opłacało zrobić, niedługo pewnie będzie szał, a niewielu jest instruktorów
A jeśli chodzi o zumbe, to w większych miastach jest już przesyt instruktorów. U mnie jeszcze nie ma tak źle, może mi się uda
A może wymyślisz coś żeby to jakoś związać? ogólnie pechuś trochę, akurat Ci się takie słabe wykonanie trafiło

Joo, chyba zobaczę jutro. Dla samej nazwy

I wg mnie jak ktoś coś robi z prawdziwej pasji to się w końcu wybije
Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
Produkujecie w zastraszającym tempie
Zabija mnie właśnie ból głowy i jeszcze kilka innych rzeczy
Może jutro w końcu uda mi się Was nadrobić. Dobrze by było
Kolorowych
Ała :/
Trzymam kciuki za szybką ulgę

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Dobla, chciałam z Wami posiedzieć do następnej strony ale nie mogie

Idę spać, do jutra
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-14, 23:24   #269
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

Oliw no związać zwiąże, ale dobrze się to trzymać nie będzie A nie chce się potem w tańcu martwić, że gdzieś w tłumie ludzie zgubie rzeczy ;/ No trudno już, teraz nic nie zrobię.
Dobranoc kochana

---------- Dopisano o 00:24 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:23 ----------

Śpiochy
Dobranoc wam i do przeczytania we wtorek
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 10:30   #270
AnnaAda
Rozeznanie
 
Avatar AnnaAda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 649
GG do AnnaAda
Dot.: Nocne Marki cz.3 – Całodobowe pitu pitu

hello

Syu - a z plecaka jakiegoś nie podpasuje Ci zapięcie? często można takie plastykowe zapięcia własnie w takich plecakach różnych znalexć, ewentualnie chyba w pasmanterii można pytac o te zapięcia, ale pewna nie jestem.

Trza się ruszyć do roboty
__________________
w nosie mam słodkopierdzenie
AnnaAda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.