Na Wspólnej część V - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-09, 21:41   #1081
nina1406
Wtajemniczenie
 
Avatar nina1406
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 833
Dot.: Na Wspólnej część V

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a widzialyscie te zdjecia Maksa z Kumiko z fototapeta w tle? Ze niby z Nowej Zelandii
fotki beznadziejne

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Danka jaka tancereczka


Lubię Romka i Honoratę
Danusia wywijała dziś jak profesjonalistka Romek i Honorata są boscy
__________________
13.07.2013 szczęśliwa żonka
będę mamusią

Pani magister dietetyki
nina1406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 08:59   #1082
jola_lojalna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 234
Dot.: Na Wspólnej część V

W sumie nie ma co się dziwić Danusi, jak Mareczek zapomniał o rocznicy... śmieszna scenka, ale ogólnie smutno...
__________________
Uczę się francuskiego na Edustation nie daję linka do adresu, bo już raz dostałam ostrzeżenie
jola_lojalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 17:17   #1083
vecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 87
Dot.: Na Wspólnej część V

Opisy odcinków 1655-1658
Opisy odcinków 1651-1654.

ODCINEK 1651

Marek wraca z pracy - pod blokiem widzi Dankę wsiadającą do taksówki. Zaczyna ją śledzić… Zimiński odkrywa, że jego żona ćwiczy tango! Na dodatek widzi, jak w namiętnym tańcu obejmuje ją Ricardo (Stefano Terrazzino)! Po zajęciach Zimiński wpada wściekły do sali – żąda od zaskoczonego instruktora, żeby ten trzymał się z daleka od jego żony!!!

Nicole (Maria Niklińska) i Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) znowu się kłócą – tym razem o podział obowiązków dom
Nicole
Nicole
Nicole (1).jpg
owych. Nicole wychodzi z domu zdenerwowana. Kiedy jedzie autobusem miejskim, nagle kierowca ostro hamuje – Nicole upada na podłogę! Gdy pasażerowie podnoszą ją okazuje się, że dziewczyna dotkliwie zraniła się w głowę. Wybucha awantura! Ludzie wrzeszczą na kierowcę, który – zdenerwowany – wyprasza ich z autobusu i odjeżdża!



Zrozpaczona matka Weroniki dzwoni do córki – komornik chce zabrać jej dom! To efekt długu, który zaciągnęła dla Ady (Monika Obara)… Roztoccy muszą ratować Wielgoszową (Bogusława Pawelec). Adam proponuje, żeby kupili od mamy dom za cenę rynkową – tym samym spłacą dług, a resztę będą płacili Bożenie w formie renty. Ale co na to Ada?!





ODCINEK 1652

Marek chce walczyć o Dankę! Zimiński przychodzi do Ricarda i prosi, by ten szybko nauczył go tanga. Instruktor się
Marek i Ricardo
Marek i Ricardo
Marek i Ricardo (1).jpg
zgadza– i od razu proponuje pierwszą lekcję. Marek jest bardzo skrępowany… Szczególnie, kiedy Ricardo każe mu się objąć i patrzeć w oczy!



Maks jest załamany… Iza radzi mu, żeby uporządkował swoje życie – wtedy na pewno odnajdzie w nim radość i cel! Chłopak bierze to sobie do serca. Próbuje przeprosić Filipa. Niestety, Konarski reaguje bardzo niechętnie! Zdesperowany Maks idzie do Michała – może chociaż ten mu wybaczy…



Ewa po raz kolejny spotyka się z Arturem (Janusz Chabior) – szefem Igora. Spędzają bardzo miły wieczór w przytulnej restauracji. Miła atmosfera pryska, kiedy Naczelny odbiera telefon – dzwoni dziennikarz z rewelacjami w sprawie Wiśniaka! Ewa jest przerażona – sprawą, w którą jest zamieszana ona i Borys (Oleg Sawkin) zajęła się prasa!





ODCINEK 1653



W gazecie ukazuje się artykuł dotyczący morderstwa Wiśniaka (Arkadiusz Brykalski). Zdenerwowana Ewa dzwoni do Naczelnego i prosi go o rozmowę. Kiedy się spotykają - opowiada mu szczerze całą historię związaną z Wiśniakiem. Tymczasem na Wspólną przyjeżdża Borys i widzi ukochaną z Arturem. Jest wściekły z zazdrości!

Paweł (Rafał Cieszyński) po raz kolejny spotyka w szpitalu Martę. Prosi ją o kupno gazet - on ma zakaz wychodzenia
Marta i Paweł
Marta i Paweł
Marta i Paweł.jpg
z oddziału. Zaczynają miło rozmawiać i przechodzą nawet na „ty”! Paweł jest zaskoczony kiedy dowiaduje się, że bratem Marty jest doktor Hoffer… Po południu Woliński mówi Kamilowi o swoim spotkaniu z Martą. Hoffer reaguje zaskakująco nerwowo!



Nicole chce złożyć skargę na kierowcę autobusu, w którym miała wypadek. Mikołaj upiera się, że pojadą razem. Kiedy docierają do zajezdni Nicole dostrzega mężczyznę, który prowadził wtedy autobus. Mikołaj nie wytrzymuje… Szarpie kierowcę i żąda przeprosin dla swojej żony!





ODCINEK 1654


Borys przychodzi do Ewy. Proponuje, że odwiezie ją do pracy i zaprasza na kolację. Ewa się waha. Żan
Borys i Ewa
Borys i Ewa
Borys i Ewa
eta radzi przyjaciółce, żeby spotkała się z Orłowem – może dowie się czegoś więcej w sprawie Wiśniaka. Kiedy Borys odwozi Ewę po kolacji, ta dostaje telefon od Artura. Zazdrosny Orłow pyta ją wprost, czy ma kogoś?! Wyznaje, że on cały czas ją kocha i nie może bez niej żyć!



Włodek dzwoni do Tadeusza (Jerzy Schejbal) i każe mu przyjść dziś do baru – Zięba umówił go na randkę ze swoją znajomą z Ratusza! Zieliński przychodzi lekko stremowany. Zarzeka się, że propozycję jego swatania traktował jako żart! Nieco później pojawia się elegancka pani Lucyna. Maria z Włodkiem widzą, że spotkanie dwojga nowych znajomych jest bardzo miłe...



Zuza i Kamil starają się o dziecko. Dzisiaj są umówieni na zabieg sztucznej inseminacji. Kiedy Zuza przychodzi po męża okazuje się, że Kamil właśnie asystuje przy ważnej operacji. Zuza jest zawiedziona... Przychodzi do niej Ostrowski (Marek Kalita) i przeprasza, że zatrzymał Kamila. Słysząc, że Hofferowie mieli dziś załatwić bardzo ważną sprawę - proponuje Zuzie, że on może zastąpić Kamila! Zuza wybucha śmiechem…


ODCINEK 1655

Roztoccy spłacają dziś dług Bożeny (Bogusława Pawelec). Potem wspólnie wybierają się do notariusza. Weronika cały czas ma wątpliwości, czy dobrze robi pozbawiając siostrę spadku. Zwłaszcza, że mama nie poinformowała jeszcze Ady (Monika Obara), że postanowiła sprzedać dom Roztockim… Przeczucie nie myli Weroniki – wieczorem przyjeżdża do niej wściekła i rozgoryczona Ada!
Igor z Magdą (Karolina Nolbrzak) nadal nie znaleźli mieszkania. Magdzie ciągle coś się nie podoba! Igor denerwuje się – czyżby dziewczyna jednak obawiała się wspólnego życia? Kiedy zwraca jej uwagę - ta obraża się i ucieka. Magda wraca poirytowana do domu – matka widząc jej stan kwituje go stwierdzeniem, że wiedziała iż tak skończy się ich zabawa w dorosłe życie…
Zuza i Kamil starają się o dziecko!
Zuza i Kamil starają się o dziecko!


Zuza i Kamil są w klinice na zabiegu sztucznej inseminacji. Bardzo bawi ich pani doktor, która naukowo wyjaśnia im szczegóły sztucznego zapłodnienia. Następnie kieruje Kamila do pielęgniarki, która wręcza mu pojemniczek na spermę i pisma erotyczne jako… wspomaganie! Po czym zostawia Hoffera samego… Jednak okazuje się, że żadne „wspomagacze” nie zastąpią Zuzy! Kamil wychyla się z gabinetu i dyskretnie woła ukochaną…


ODCINEK 1656
Roztoccy i Wielgoszowa
Roztoccy i Wielgoszowa


Weronika wciąż bardzo przeżywa słowa Ady która powiedziała, że nie ma już siostry! Adam pociesza żonę – ma nadzieję, że Ada ochłonie i przeprosi… Tymczasem Wróblewska robi mamie awanturę! Twierdzi, że Roztoccy zrobili świetny interes na tej pomocy! Zdenerwowana Ada wyznaje, iż żałuje że pomogła mamie odszukać Weronikę!!!
Do Romana dzwoni Marylka i prosi go o notatki z wykładów. Umawiają się na budowie Hoffera. Kiedy Roman przyjeżdża na miejsce jest tam już Michał, który odbiera zamówienie. Ponieważ Brzozowski błyszczy elegancją, dostawca bierze za go szefa! Hoffera zaś za robotnika... Widzi to Marylka – uważa, że Roman, jako szef firmy, natychmiast powinien zmienić swój image!
Borys (Oleg Sawkin) wpada do biura Ewy i z uśmiechem oświadcza, że ją „porywa”. Hofferowa próbuje się wymigać, ale Orłow stawia na swoim. Wywozi Ewę za miasto – przypomina jej piękne miejsce, gdzie kiedyś planowali zbudować dom… Kiedy Borys odwozi Ewę do domu błaga, żeby dała mu jeszcze jedną szansę... Zaczyna ją namiętnie całować!

ODCINEK 1657

Ewa i Borys
Ewa i Borys


W rozmowie z Żanetą, Ewa bardzo przeżywa wczorajsze wyznania Borysa. Niespodziewanie w biurze zjawia się Artur (Janusz Chabior) - z kwiatami i zaproszeniem na kawę! Ewa z Naczelnym miło rozmawiają w barze, kiedy nagle Hofferowa dostrzega zmierzającego do jej do biura Borysa - z bukietem czerwonych róż! Ewa nie wie, co robić…
Paweł (Rafał Cieszyński) czeka na Martę przed gabinetem psychologa. Kiedy Konarska przychodzi, Woliński jest zaskoczony rezerwą, z jaką go traktuje… Paweł prosi żeby porozmawiali – Marta odmawia! Po rozmowie z Kamilem, boi się o jego zdrowie. Paweł uświadamia jej, że nic mu nie zagraża. A - być może – to ich ostatnie spotkanie! Jutro ma być wypisany do domu…
Marek jest cały obolały po treningach tanecznych. Tłumaczy się przeziębieniem. Danka prosi go żeby dzisiaj wcześniej wrócił do domu – Zimiński odmawia mówiąc, że ma ważne spotkanie w swojej firmie. Po południu - kiedy Marek ćwiczy tango z Ricardem (Stefano Terrazzino) - Danuta spotyka przed domem Milenę (Matylda Paszczenko). Wspólniczka szuka Marka, który wyszedł wcześniej z pracy… Zimińska jest mocno wkurzona – gdzie w takim razie jest jej mąż?!

ODCINEK 1658
Do Weroniki dzwoni mama i prosi żeby przyjechała do niej dzisiaj. Mówi, że będzie też jej siostra... Bożena twierdzi, że Ada bardzo żałuje tego, co powiedziała! Weronika wątpi w to, że siostra rzeczywiście chce się z nią pogodzić. Obawia się kolejnej awantury… Jednak jest zdecydowana spotkać się z Adą!
Magda i Kamil szukają mieszkania
Magda i Kamil szukają mieszkania


Igor dostaje od Zuzy wiadomość, że na Wspólnej jest mieszkanie do wynajęcia. Natychmiast jedzie je obejrzeć z Magdą. Lokum bardzo im się podoba - ale Nowak jest dziwnie powściągliwy i niezdecydowany... Kiedy wychodzą, Magda wścieka się na Igora – zarzuca mu, że teraz to on tchórzy przed wspólnym życiem! Nowak prosi dziewczynę, żeby się uspokoiła – tym sposobem tylko targuje się o cenę!
Wypisany ze szpitala Paweł wciąż czeka na Martę. Widząc to, Kamil prosi go żeby dał już spokój jego siostrze! Mówi mu, że Marta odwołała dzisiejszą wizytę u psychologa. Woliński prosi, żeby w takim razie przekazał jej podarunek – książkę, która pomogła mu w trudnych chwilach… Po jakimś czasie do szpitala przychodzi Marta. Szuka na oddziale Pawła…

NA WSPÓLNEJ
serial obyczajowy
Obsada: Bożena Dykiel (Maria Zięba), Mieczysław Hryniewicz (Włodzimierz Zięba), Anna Korcz (Izabela Brzozowska), Grażyna Wolszczak (Basia Brzozowska), Tomasz Schimscheiner (Andrzej Brzozowski), Joanna Jabłczyńska (Marta Konarska), Jakub Wesołowski (Igor Nowak), Kazimierz Mazur (Kamil Hoffer), Ewa Gawryluk (Ewa Hoffer), Marcin Chochlew (Filip Konarski), Małgorzata Socha (Zuza Hoffer), Waldemar Obłoza (Roman Hoffer), Lucyna Malec (Danuta Zimińska), Grzegorz Gzyl (Marek Zimiński), Anna Kerth (Małgosia Zimińska), Marta Wierzbicka (Ola Zimińska), Michał Tomala (Daniel Brzozowski), Ilona Wrońska (Kinga Brzozowska), Robert Kudelski (Michał Brzozowski) i inni.

EMISJA: 29.10 – 1.11, od poniedziałku do czwartku, godzina 20.05

Edytowane przez vecka
Czas edycji: 2012-10-11 o 17:18
vecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 18:00   #1084
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Na Wspólnej część V

Chcę zobaczyć, jak Marek tańczy tango ze Stefano
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 18:08   #1085
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: Na Wspólnej część V

Cytat:
Napisane przez vecka Pokaż wiadomość


Do Romana dzwoni Marylka i prosi go o notatki z wykładów. Umawiają się na budowie Hoffera. Kiedy Roman przyjeżdża na miejsce jest tam już Michał, który odbiera zamówienie. Ponieważ Brzozowski błyszczy elegancją, dostawca bierze za go szefa! Hoffera zaś za robotnika... Widzi to Marylka – uważa, że Roman, jako szef firmy, natychmiast powinien zmienić swój image!
No z tego co pamiętam to Honoratka też próbowała coś z tym zrobić xD
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 07:38   #1086
trawa_morska
Zadomowienie
 
Avatar trawa_morska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 532
Dot.: Na Wspólnej część V

Cytat:
Napisane przez jola_lojalna Pokaż wiadomość
W sumie nie ma co się dziwić Danusi, jak Mareczek zapomniał o rocznicy... śmieszna scenka, ale ogólnie smutno...
ich sceny zawsze ciagnely ten serial

mnie rozwalaja te baby w tym lumpeksie Honoraty

aha, i fajnie ze wraca Borys, niech juz zostanie w koncu z ta Ewa .

Edytowane przez trawa_morska
Czas edycji: 2012-10-12 o 07:39
trawa_morska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 08:49   #1087
jola_lojalna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 234
Dot.: Na Wspólnej część V

Jak ostatnio oglądałam i usłyszałam 50zł/kg ciuchów w lumpeksie, to po raz kolejny scenarzyści udowodnili, że są oderwani od rzeczywistości nie wiem jak u Was, ale u mnie w mieście się tyle nie płaci
__________________
Uczę się francuskiego na Edustation nie daję linka do adresu, bo już raz dostałam ostrzeżenie
jola_lojalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-12, 09:04   #1088
trawa_morska
Zadomowienie
 
Avatar trawa_morska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 532
Dot.: Na Wspólnej część V

Juz te ceny co Romek z Mikolajem sprzedawali z pudel sprzed sklepem jak dla mnie byly z kosmosu tzn. w porownaniu do tego, jak sie ci klienci sie na to rzucali
trawa_morska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 09:12   #1089
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Na Wspólnej część V

a wlasnie , ze nie sa z kosmosu, u mnie np. jest tak, dostawa w czwartek i wtedy ceny sa 60-55 zl za kg i potem tak do srody spadaja , dzis chyba 45, jutro 35, w poniedz. 25, we wtorek 15 i w srode najtaniej 10 zl .

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

i rzeczywiscie ludzie sie rzucaja, kupuja za tyle , tez jestem zdziwiona, bo to nieraz drozej wychodzi niz za nowe cos, ale co tam, jak sie ma metke z marka to ludzie tak moga
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 09:33   #1090
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Na Wspólnej część V

Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
Juz te ceny co Romek z Mikolajem sprzedawali z pudel sprzed sklepem jak dla mnie byly z kosmosu tzn. w porownaniu do tego, jak sie ci klienci sie na to rzucali
W Wawie w wielu ciucholandach są takie ceny
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 12:28   #1091
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Na Wspólnej część V

Cytat:
Napisane przez jola_lojalna Pokaż wiadomość
Jak ostatnio oglądałam i usłyszałam 50zł/kg ciuchów w lumpeksie, to po raz kolejny scenarzyści udowodnili, że są oderwani od rzeczywistości nie wiem jak u Was, ale u mnie w mieście się tyle nie płaci
U mnie w mniejszym mieście jest kilka lumpków i poniżej 50zł/kg na pierwszym dniu nie znajdziesz.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-12, 16:31   #1092
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Na Wspólnej część V

Ciekawie się zapowiada Marek i Danusia i Romuś ratują ten serial.
Gdyby tak jeszcze Stefano wrócił

EDIT: Czytałam w TT, że Olka zakocha się w koledze ze studiów (tym co gra Marcina z MjM) i on ją wciągnie w narkotyki
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...

Edytowane przez ulinkaaa
Czas edycji: 2012-10-13 o 17:26
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 08:29   #1093
jola_lojalna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 234
Dot.: Na Wspólnej część V

No to widocznie ja chodzę w odpowiednie dni
__________________
Uczę się francuskiego na Edustation nie daję linka do adresu, bo już raz dostałam ostrzeżenie
jola_lojalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 11:18   #1094
kluska0
Zadomowienie
 
Avatar kluska0
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 109
Dot.: Na Wspólnej część V

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Ciekawie się zapowiada Marek i Danusia i Romuś ratują ten serial.
Gdyby tak jeszcze Stefano wrócił

EDIT: Czytałam w TT, że Olka zakocha się w koledze ze studiów (tym co gra Marcina z MjM) i on ją wciągnie w narkotyki
Trochę debila zrobią z tej Olki w takim razie bo przecież na samym początku jak się ta jej postać pojawiła to była akcja z tą jej koleżanką ze szkoły, co najpierw się z Olki naśmiewała, a potem Olka jej pomagała jak jej jakiś tam chłopak narkotyki przedawkował... to co, już zapomniała o tym i niczego ją to niby nie nauczyło? mam nadzieję, że przypomną ten wątek i Ola jakoś z tego wybrnie dzięki temu, a nie tak se o wpadnie w dragi teraz bo chłopak...
__________________

kluska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 16:57   #1095
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: Na Wspólnej część V

Ale Ola ma ostatnio wielu adoratorów xD co się pojawia w serialu to nowy facet jest
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 20:23   #1096
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Na Wspólnej część V

Michał i kotlety
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 07:38   #1097
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Na Wspólnej część V

a ja myslalam nad tym ile tam tych kotletow dla tak malej rodziny

a małz dodal, ze juz tak długo klepie jednego, ze taki wielki jest

w ogole watek jedzeniowy, bo Roman z ogórkami tez byl dobry
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 09:12   #1098
jola_lojalna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 234
Dot.: Na Wspólnej część V

Czyli wątek ze Zdybycką trwał tak krótko?! Po co on w ogóle był?
__________________
Uczę się francuskiego na Edustation nie daję linka do adresu, bo już raz dostałam ostrzeżenie
jola_lojalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 18:16   #1099
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Na Wspólnej część V

Cytat:
Napisane przez jola_lojalna Pokaż wiadomość
Czyli wątek ze Zdybycką trwał tak krótko?! Po co on w ogóle był?
Na pewno się jeszcze pojawi
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 05:43   #1100
vecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 87
Dot.: Na Wspólnej część V

Do pobrania

więcej »
Kontakt
Biuro Prasowe
ul. Wiertnicza 166
02-952 Warszawa

tel. (+48) 22 856 65 00

tel. (+48) 22 856 60 60
fax. (+48) 22 859 65 94

Rzecznik prasowy
TVN S.A.
Karol Smoląg
ul. Wiertnicza 166
02-952 Warszawa

tel.: (+48) 22 453 67 97

e-mail: press@tvn.pl


RSS
Subskrybuj RSS
dla informacji
prasowych


"Na Wspólnej": próba samobójcza, zdrada i niespodzianka od losu.

Data publikacji: 17 października 2012 Data aktualizacji: 17 października 2012
Opisy odcinków 1659 - 1662 ODCINEK 1659
Dziś wybory do Senatu. Ogromnie podenerwowana Monika (Sylwia Gliwa) wyżywa się na Damianie (Waldemar Błaszczyk). Maria każe jej się uspokoić, lecz córka cały czas jest bliska „wybuchu”. W końcu młoda Ziębówna znajduje kolejną ofiarę… Kiedy przed lokalem wyborczym Ziębowie spotykają Michalika (Grzegorz Kucias), który drwi z Damiana - Monika nie wytrzymuje i robi z kandydata na senatora prawdziwą miazgę!
Igor i Magda (Karolina Nolbrzak) wprowadzają się do mieszkania na Wspólnej. Razem z córeczką cieszą się swoim domem i szczęściem… Aż do chwili, gdy podczas rozpakowywania książek, w jednej z nich Igor znajduje przypadkiem zdjęcie Majki (Agnieszka Żulewska) – swojej ukochanej sprzed lat… Kiedy Magda dostrzega wyraz twarzy Igora, znowu dopada ja lęk i wątpliwości czy ich związek ma sens…
Szymek (Wacław Warchoł) odwiedza Daniela w pubie. Zaprasza go na urodziny swojej dziewczyny, Joanny (Małgorzata Biniek). Impreza ma odbyć się wieczorem, w modnym klubie… Daniel nie bardzo ma czas i ochotę, ale w końcu ulega namowom kolegi. Kiedy wieczorem spotykają się w hotelowej restauracji okazuje się, że Joanna przyprowadza jedynie swoją przyjaciółkę. Kobieta od razu przysiada się do Daniela i zaczyna go uwodzić!

ODCINEK 1660
Artur (Janusz Chabior) zaprasza Ewę do restauracji. Tymczasem Borys (Oleg Sawkin) próbuje skontaktować się z ukochaną – niestety Hofferowa zostawiła telefon w biurze. Zaniepokojony Orłow przyjeżdża do jej domu. Ponieważ nikt mu nie otwiera, postanawia zaczekać… Po jakimś czasie widzi, jak Naczelny odwozi Ewę. Oboje są w świetnych nastrojach... Orłow jest wściekły!
Ziębowie razem z Moniką i Damianem czekają przed telewizorem na wynik wyborów. Atmosfera jest bardzo napięta! Tymczasem Żaneta - korzystając z wolnego dnia po skończonej kampanii Cieślika - chce zrobić niespodziankę Wojtkowi (Wojciech Błach). Niezapowiedziana przychodzi do jego mieszkania. I niespodzianka się udaje… Drzwi otwiera jej… atrakcyjna dziewczyna owinięta krótkim ręczniczkiem!
Marta spotyka na cmentarzu Patryka (Bronek Biziuk) – syna Janusza. Chłopak jest załamany. Nie chce rozmawiać z Konarską. Kiedy Marta mówi, że ona również cierpi, Patryk jest wzburzony. Co Marta wie o cierpieniu! Zaraz znajdzie sobie kogoś i zapomni o Januszu. A on już nigdy nie będzie miał ojca… Zrozpaczony Patryk wykrzykuje, że jego życie nie ma sensu!

ODCINEK 1661
Późnym wieczorem Marta próbuje dodzwonić się do Patryka. Chłopak w końcu odbiera – kompletnie załamany stoi na moście nad autostradą, patrząc na mknące samochody. Przechyla się niebezpiecznie przez barierkę… Marta błaga go żeby ją wysłuchał! Przypomina mu ostatnie słowa jego ojca – żeby się nie bał, bo ma mamę i Martę… Co zrobi Patryk?!
Żaneta jest załamana po tym, jak wczoraj zastała u Wojtka jakąś kobietę. Kiedy Szulc pojawia się z pięknym bukietem róż, roztrzęsiona Ziębówna policzkuje go i wyrzuca za drzwi! Wojtek jest w szoku… Wieczorem Szulc przyprowadza do baru Ziębów dziewczynę, którą Żaneta u niego spotkała. Przedstawia ją ukochanej - to jego siostra (Anna Kózka)!
Ewa budzi się nad ranem w objęciach rozanielonego Borysa. Niespodziewanie Hofferowa prosi Orłowa, żeby zostawił ją samą. Po wyjściu Borysa Ewa jest kompletnie rozbita… Po południu do jej biura przychodzi Artur. Hofferowa mówi mu, że ma pewien problem. Prosi Artura, żeby na jakiś czas ograniczyli swoje spotkania… Naczelny nie może się z tym pogodzić!

ODCINEK 1662
Żaneta nie może sobie darować, że tak pochopnie posądziła Wojtka o zdradę. Ziębowie radzą jej, żeby natychmiast wyjaśniła wszystko Szulcowi. Żaneta jedzie do ukochanego i próbuje go przeprosić. To jednak nie jest proste. Wojtek jest ogromnie rozczarowany tym, że Żaneta mu nie ufa… Tak nie da się zbudować poważnego związku!
Roman ma dziś bardzo ważne spotkanie biznesowe. Honorata (Aleksandra Konieczna) namawia go, żeby wcześniej wstąpił do jej sklepu z używaną odzieżą. Każe Romkowi przymierzyć elegancki płaszcz, który przysłano jej w ostatniej dostawie z Londynu. Okazuje się, że palto doskonale pasuje na Hoffera, tylko w jednym miejscu dziwnie odstaje… Pod jego podszewką Honorata i Roman znajdują kilka tysięcy funtów!
Weronikę odwiedza uradowana Ada (Monika Obara). Oznajmia siostrze, że dostała propozycję pracy w Warszawie! Nie będzie już musiała jeździć do Niemiec – będzie mogła w końcu być z rodziną! Jest tylko jeden mały szkopuł – potrzebuje referencji. To warunek pracodawcy. Z nadzieją patrzy na Weronikę…
vecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 07:13   #1101
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Na Wspólnej część V

Rety, jakie Daniel ma branie
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 07:38   #1102
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Na Wspólnej część V

akcje otwierania drzwi w reczniku mnie rozwalaja, zawsze okazuje sie, ze to siostra, ale tez nie rozumiem, jak mozna tak leciec do drzwi w neglizu i otwierac obcym


a akcja z płaszczem, ale numer bedzie
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 08:42   #1103
jola_lojalna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 234
Dot.: Na Wspólnej część V

Znowu fajny wątek z Hofferem
__________________
Uczę się francuskiego na Edustation nie daję linka do adresu, bo już raz dostałam ostrzeżenie
jola_lojalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 16:05   #1104
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Na Wspólnej część V

Niech Igor już się ustatkuje i siedzi z Magdą, bo nie zniosę kolejnego zawodu miłosnego. Poza tym, nie chcę oglądać Majki, która wyglada jak koń
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 18:14   #1105
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Na Wspólnej część V

Oglądała któraś z Was polski film "Kołysanka" o rodzinie wampirów? tam gra ten aktor co jest szefem Igora - za kazdym razem jak go widze to mi się przypomina ten film idealnie facet nadawał sie do roli wampira
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 18:23   #1106
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Na Wspólnej część V

ja chyba kawalek widzialam, ale sama kiedys stwierdzilam, ze on ma taka urode idealna na takie postacie
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 18:31   #1107
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: Na Wspólnej część V

Cytat:
Napisane przez jola_lojalna Pokaż wiadomość
Znowu fajny wątek z Hofferem
Takie rzeczy to tylko w serialach xD
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 18:39   #1108
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Na Wspólnej część V

Ja mam wrażenie, że poszczególne wątki piszą inni scenarzyści. Niektóre są naprawdę genialne, a inne typu Maria i Tadeusz nudne jak flaki z olejem....
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 19:36   #1109
nina1406
Wtajemniczenie
 
Avatar nina1406
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 833
Dot.: Na Wspólnej część V

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że poszczególne wątki piszą inni scenarzyści. Niektóre są naprawdę genialne, a inne typu Maria i Tadeusz nudne jak flaki z olejem....
coś w tym może być
__________________
13.07.2013 szczęśliwa żonka
będę mamusią

Pani magister dietetyki
nina1406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 21:31   #1110
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Na Wspólnej część V

Cytat:
- jak się skończyła historia Patrycji Kazadii bitej przez męża (sąsiadka Marty)?'
Pogodzili się, on niby przestał pić i jest spoko. Chociaż chyba scenarzyści o tym zapomnieli, bo ostatnio wpadł do Filipa z piwem

Cytat:
- nagle urwano wątek terapeuty, który molestował swoje pacjentki (ta z hivem go niby nakryła")?
A tego nie pamiętam
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-26 09:47:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.