Pytanie o ubiór do klubu. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-17, 11:59   #61
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
widzisz, dlatego napisalam: kazdemu wg gustu. Jak mi sie nie chce wysilic bo nie lubie to chodze do studenckich klubow gdzie capi trampkami albo na domowki do akademika.
mozna ubrac inne buty niz trampki.
elegancki facet wcale nie oznacza garniaka.
Nie masz się czego czepiać tylko tych trampek.
Do takiego eleganckiego klubu nie wpuszczą np. mnie ubranej na gotycko, ani TŻ-a metala. Nawet jakbyśmy w tym swoim stylu byli schludni i ładni, bo komuś nie będą odpowiadać glany, albo koturny.

Tak samo nie wpuszczą mnie w zwykłych dżinsach i t-shircie choćbym w nich wyglądała jak 150.

Dlatego właśnie selekcja mnie denerwuje. Bo każe każdemu mieć jedn określony styl, a każdy inny jest zły. I co z tego, że jest się trzeźwym, kulturalnym i normalnie płaci za piwo.

Dlatego lubię miejsca, w których można być swobodnym i jak ktoś się nawet przebierze a nie ubierze to jest mile widziany, o ile jest kulturalny. I niekoniecznie są to "capiące trampkami" studenckie kluby.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 11:59   #62
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

OMG spódnica jeansowa + legginy? co za koszmarek spódniczka jeanoswa jak już to tylko w lecie, w okresie jesienno/zimowym kosmicznie to wygląda i gdybym ja odpowiadała za selkecje to wybacz nie wpuściłabym Cię
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:01   #63
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
OMG spódnica jeansowa + legginy? co za koszmarek spódniczka jeanoswa jak już to tylko w lecie, w okresie jesienno/zimowym kosmicznie to wygląda i gdybym ja odpowiadała za selkecje to wybacz nie wpuściłabym Cię
To w takim razie dobrze, że nie chadzam do klubów z selekcją bo ja mam swoją jedną ulubioną dżinsową spódniczkę i chodzę w niej zimą zakładając do niej kolorowe rajstopy
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:05   #64
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
To w takim razie dobrze, że nie chadzam do klubów z selekcją bo ja mam swoją jedną ulubioną dżinsową spódniczkę i chodzę w niej zimą zakładając do niej kolorowe rajstopy
i do tego co płaszcz kurtka?
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:08   #65
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
i do tego co płaszcz kurtka?
Tylko płaszcz. Mam same płaszcze za wyjątkiem jednej (słownie jednej sportowej kurtki), którą zakładam jak uprawiam sport (narty, rower etc.)

Kurtek nie lubię bo osobiście uważam, że są brzydkie a poza tym marznę okrutnie i mi d... zamraża jak nie mam płaszcza:P
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:12   #66
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Tylko płaszcz. Mam same płaszcze za wyjątkiem jednej (słownie jednej sportowej kurtki), którą zakładam jak uprawiam sport (narty, rower etc.)

Kurtek nie lubię bo osobiście uważam, że są brzydkie a poza tym marznę okrutnie i mi d... zamraża jak nie mam płaszcza:P
Ja raz mialam kurtke... ponosilam ja kilka miesiecy i gorzko zaluje. Nigdy wiecej kurtki na zime.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:12   #67
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Tylko płaszcz. Mam same płaszcze za wyjątkiem jednej (słownie jednej sportowej kurtki), którą zakładam jak uprawiam sport (narty, rower etc.)

Kurtek nie lubię bo osobiście uważam, że są brzydkie a poza tym marznę okrutnie i mi d... zamraża jak nie mam płaszcza:P
dobrze, że nie kurtka bo to by był dramat niemniej jesli ktoś chodzi cały rok w spódniczkach, sukienkach bo tak mu wygodniej, to lepiej taką spódniczkę jeansową zamienić na dzianinową.Ale kto co lubi.

Edytowane przez sensualangel
Czas edycji: 2012-10-17 o 12:15
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 12:15   #68
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
dobrze, że nie kurtka bo to by był dramat
Śmieszy mnie strasznie jak ludzie piszą 'nie ubieraj się tak a tak bo to okropne'. Zabawne, że w realu jedynymi osobami narzekającymi na mój wygląd są wypindrzone laski. Normalne kobiety i większość facetów uważa, że ubieram się inaczej niż wszyscy, ale że mi to pasuje i cholernie dobrze w tym wyglądam. A 'znawczynie mody' załamują się nad niemodnością i pochodzeniem ubrań sprzed X sezonów.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:23   #69
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
OMG spódnica jeansowa + legginy? co za koszmarek spódniczka jeanoswa jak już to tylko w lecie, w okresie jesienno/zimowym kosmicznie to wygląda i gdybym ja odpowiadała za selkecje to wybacz nie wpuściłabym Cię
Mimo, że w takie połączenie bym się nie ubrała, to bardzo płytkie jest, to co napisałaś.
Ocenianie ludzi po ubiorze i selekcja kto w czym może się bawić w zwykłym klubie (a nie w 5 gwiazdkowym hotelu), jest śmieszne.

Edytowane przez 201611241302
Czas edycji: 2012-10-17 o 12:24
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:23   #70
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Śmieszy mnie strasznie jak ludzie piszą 'nie ubieraj się tak a tak bo to okropne'. Zabawne, że w realu jedynymi osobami narzekającymi na mój wygląd są wypindrzone laski. Normalne kobiety i większość facetów uważa, że ubieram się inaczej niż wszyscy, ale że mi to pasuje i cholernie dobrze w tym wyglądam. A 'znawczynie mody' załamują się nad niemodnością i pochodzeniem ubrań sprzed X sezonów.
Jesli to przytyk do mnie to już opowiadam aczkolwiek nie mam nic wspólnego z "wypindzroną laską".Tak jak napisałam wczesniej kto co lubi, jak dla mnie mogłabyś założyć sobie majtasy na głowe i tak wyjść nic mi do tego, lecz mnie razi takie połaczenie(tym bardziej w zimie).Zamiast tejże dzinsówki wg. lepiej wyglądałaby spódnica dzianionowa plus rajstopy i tyle...
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:27   #71
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
Jesli to przytyk do mnie to już opowiadam aczkolwiek nie mam nic wspólnego z "wypindzroną laską".Tak jak napisałam wczesniej kto co lubi, jak dla mnie mogłabyś założyć sobie majtasy na głowe i tak wyjść nic mi do tego, lecz mnie razi takie połaczenie(tym bardziej w zimie).Zamiast tejże dzinsówki wg. lepiej wyglądałaby spódnica dzianionowa plus rajstopy i tyle...
Tak to był przytyk do Ciebie

Ja ew dzianinie wyglądam jak 'stara malutka'. Mam bardzo dziecięcą twarz i w kobiecych stylizacjach wyglądam jak smarkula siląca się na bycie kobietą. Wszystko zależy od urody i indywidualnych preferencji.

Ja nie lubię tunik uważam, że wyglądają okropnie na kobietach jednak nie po tym oceniam ludzi. I nie zabroniłabym tak odzianej dziewoi bawić się gdziekolwiek.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 12:33   #72
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Mimo, że w takie połączenie bym się nie ubrała, to bardzo płytkie jest, to co napisałaś.
Ocenianie ludzi po ubiorze i selekcja kto w czym może się bawić w zwykłym klubie (a nie w 5 gwiazdkowym hotelu), jest śmieszna.
a Ty napisałaś posta z głupoty czy Ci się nudzi?
Dany klub X sam sobie narzuca styl, i takich też oczekuje gości więc po to ta selekcja. Wiec naprawdę nie wiem po co ten post
dodając jeszcze odpowiadam za selekcję w pewnym klubie, w którym obowiązuje dress code przychodzi laska która ma na sobie jeansową spodniczkę i ją nie wpuszczam bo nie pasuje do reszty, stylu klubu to jestem płytka? hahaha soryy laska, ale dałaś popis.

Edytowane przez sensualangel
Czas edycji: 2012-10-17 o 12:39
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:37   #73
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
a Ty napisałaś posta z głupoty czy Ci się nudzi?
Dany klub X sam sobie narzuca styl, i takich też oczekuje gości więc po to ta selekcja. Wiec naprawdę nie wiem po co ten post
Niech sobie klub narzuca styl jaki chce. Ale niech liczy się z tym, że w związku z tym dla pewnego grona potencjalnych kulturalnych klientów, którzy mogliby w nim zostawić pieniądze będzie za sam ten pomysł spalony. I tyle.

I o ile do teatru, na wesele, czy do eleganckiej restauracji ubiorę się stosownie, o tyle nie będę się stroiła pod wymóg klubu, do którego idę na wieczór by się pobawić i potańczyć, a który jedyne czym się różni od klubu bez selekcji to tym, że są w nim ludzie ubrani na jedną modłę (moim zdaniem to mdłe i nudne) oraz zazwyczaj wyższą ceną alkoholu (bo przecież jesteśmy tacy elytarni)
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:43   #74
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Niech sobie klub narzuca styl jaki chce. Ale niech liczy się z tym, że w związku z tym dla pewnego grona potencjalnych kulturalnych klientów, którzy mogliby w nim zostawić pieniądze będzie za sam ten pomysł spalony. I tyle.

I o ile do teatru, na wesele, czy do eleganckiej restauracji ubiorę się stosownie, o tyle nie będę się stroiła pod wymóg klubu, do którego idę na wieczór by się pobawić i potańczyć, a który jedyne czym się różni od klubu bez selekcji to tym, że są w nim ludzie ubrani na jedną modłę (moim zdaniem to mdłe i nudne) oraz zazwyczaj wyższą ceną alkoholu (bo przecież jesteśmy tacy elytarni)
jesli komuś nie pasuje filozofia klubów z selekscją i nie ma zamiaru dostosowywać się, to poprostu niech omja takie kluby a nie płacze proste
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:44   #75
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
jesli komuś nie pasuje filozofia klubów z selekscją i nie ma zamiaru dostosowywać się, to poprostu niech omja takie kluby a nie płacze proste
Zawsze pozostają remizy
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:49   #76
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
jesli komuś nie pasuje filozofia klubów z selekscją i nie ma zamiaru dostosowywać się, to poprostu niech omja takie kluby a nie płacze proste
To przecież pisałam, że ja z zasady takie miejsca omijam. TŻ też. Nawet jak znajoma w takim miejscu urodziny robiła to po prostu oznajmiliśmy, że nas nie będzie i tyle.

Niemniej mam prawo wyrażać swoje negatywne zdanie i oburzenie na temat miejsc, które na siłę chcą być takie trendy i stylowe i ach i och.
To już na imprezach gotyckich jest większy luz bo żadnych selekcji nie ma i jak ktoś chce przyjść ubrany w hawajskie szorty to jest mile widziany mimo, że do klimatu ma się nijak.

Lansernie omijam szerokim łukiem i współczuję bardzo osobom, które uważają, że to dobre i słuszne bo elegancki facet przecież na pewno ma maniery i nie spija się jak świnia.

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Zawsze pozostają remizy
Między remizami a klubami z selekcją jest spora ilość normalnych miejsc. Knajpy szantowe, puby rockowe, irish puby itd. itp. gdzie wieśniactwa jakoś nie ma a i o zgrozo obywa się bez selekcji
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:56   #77
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Lansernie omijam szerokim łukiem i współczuję bardzo osobom, które uważają, że to dobre i słuszne bo elegancki facet przecież na pewno ma maniery i nie spija się jak świnia.

tutaj chodzi też o grupę w określonym wieku.
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:58   #78
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
tutaj chodzi też o grupę w określonym wieku.
Określonym czyli jakim? Od jakiego wieku nie wypada ubierać się mniej elegancko?
Bo ja znam sporo mężczyzn 30+ którzy koszulę/graniak/polo zakładają od wielkiego dzwonu a są do rani przyłóż, są sympatyczni i dbają o kobiety jak mało kto
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:58   #79
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
To przecież pisałam, że ja z zasady takie miejsca omijam. TŻ też. Nawet jak znajoma w takim miejscu urodziny robiła to po prostu oznajmiliśmy, że nas nie będzie i tyle.

Niemniej mam prawo wyrażać swoje negatywne zdanie i oburzenie na temat miejsc, które na siłę chcą być takie trendy i stylowe i ach i och.
To już na imprezach gotyckich jest większy luz bo żadnych selekcji nie ma i jak ktoś chce przyjść ubrany w hawajskie szorty to jest mile widziany mimo, że do klimatu ma się nijak.
i
Całkowicie zgadzam się z tutaj z Kolorem Bzu. Selekcja która przeprowadzana jest na podstawie ciuchów jest chora i dzieli ludzi na "gorszych" i "lepszych". To tak jakbym poszła kupić mleko, a sprzedawczyni nie chciałaby mi go sprzedać bo jestem ubrana jak do opery, a nie jak do sklepu Co innego nie wpuszczac ludzi pijanych, agresywnych itd.
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 13:00   #80
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
a Ty napisałaś posta z głupoty czy Ci się nudzi?
Dany klub X sam sobie narzuca styl, i takich też oczekuje gości więc po to ta selekcja. Wiec naprawdę nie wiem po co ten post
dodając jeszcze odpowiadam za selekcję w pewnym klubie, w którym obowiązuje dress code przychodzi laska która ma na sobie jeansową spodniczkę i ją nie wpuszczam bo nie pasuje do reszty, stylu klubu to jestem płytka? hahaha soryy laska, ale dałaś popis.
Grzeczniej.
Dress code nie kojarzy mi się z klubem.
Wolę indywidualność i swobodę niż miejsca gdzie jest odgórny nakaz w co mam się ubrać, aby móc się tam pobawić. Takie mam zdanie, możesz mieć inne.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 13:04   #81
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Określonym czyli jakim? Od jakiego wieku nie wypada ubierać się mniej elegancko?
Bo ja znam sporo mężczyzn 30+ którzy koszulę/graniak/polo zakładają od wielkiego dzwonu a są do rani przyłóż, są sympatyczni i dbają o kobiety jak mało kto
oj chodziło mi o to, że selekcja nie jest na podstawie tylko wygląda, a wyłowieniu grupy osób w podobnym wieku.

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Grzeczniej.
Dress code nie kojarzy mi się z klubem.
Wolę indywidualność i swobodę niż miejsca gdzie jest odgórny nakaz w co mam się ubrać, aby móc się tam pobawić. Takie mam zdanie, możesz mieć inne.
napiszę tylko tyle "powiedziała co wiedziała" rozumiem, że selekcja jest tylko na zasadzie wyglądu? tak, jest to główny czynnik ale też są inne ważne.
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 13:05   #82
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
oj chodziło mi o to, że selekcja nie jest na podstawie tylko wygląda, a wyłowieniu grupy osób w podobnym wieku.
Na podstawie wyglądu tak?
No to świetnie bo ja mam 24 lata a wyglądam na 17-18 z twarzy
TŻ ma prawie 30 a dają mu 20
Jak chcą wyławiać grupę wiekową to niech sprawdzają dowody a nie na gębę. Bo na ubiór to nastka się może tak odstrzelić, że wygląda na dwadzieściakilka
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 13:06   #83
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
oj chodziło mi o to, że selekcja nie jest na podstawie tylko wygląda, a wyłowieniu grupy osób w podobnym wieku.

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------


napiszę tylko tyle "powiedziała co wiedziała" rozumiem, że selekcja jest tylko na zasadzie wyglądu? tak, jest to główny czynnik ale też są inne ważne.
Tzn jakie? Jak powinnam wyglądać kobieta, aby zostać wpuszczona. Szpilki i elegancka sukienka tak? Pytam z ciekawości.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 13:07   #84
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Na podstawie wyglądu tak?
No to świetnie bo ja mam 24 lata a wyglądam na 17-18 z twarzy
TŻ ma prawie 30 a dają mu 20
Jak chcą wyławiać grupę wiekową to niech sprawdzają dowody a nie na gębę. Bo na ubiór to nastka się może tak odstrzelić, że wygląda na dwadzieściakilka
sprawdzają, ale nie wiem czy we wszytkich.
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 13:08   #85
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
sprawdzają, ale nie wiem czy we wszytkich.
jestem w stanie zrozumieć selekcję na podstawie wieku, ale nie na podstawie ubioru, a o ubiorze jest wątek.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 13:12   #86
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Tzn jakie? Jak powinnam wyglądać kobieta, aby zostać wpuszczona. Szpilki i elegancka sukienka tak? Pytam z ciekawości.
a ja napisałam wyżej, w skrócie bo w skrócie ale można bez problemu zrozumieć post.
Różne kluby ze selekscą mają swoją "filozofię".W X clubie z otwartymi rękami przyjmą dresiarzy, natomiast w innym tego typu ubiór nie przejdzie.Jak jesteś taka ciekawska to się przejdź po klubach i wypytaj.
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 13:15   #87
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
a ja napisałam wyżej, w skrócie bo w skrócie ale można bez problemu zrozumieć post.
Różne kluby ze selekscą mają swoją "filozofię".W X clubie z otwartymi rękami przyjmą dresiarzy, natomiast w innym tego typu ubiór nie przejdzie.Jak jesteś taka ciekawska to się przejdź po klubach i wypytaj.
Bo nie mam co robić tylko pytać bramkarzy w klubach, do których nie chodzę o selekcję.
Jestem biedna i głupia i nic a nic nie rozumiem z selekcji
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 13:20   #88
glamourX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 40
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Moim zdaniem są kluby i kluby.
Kluby, do których chodzę, są zazwyczaj na średnim poziomie - żadnych elit, ale też nie remizy . Ludzie poubierani są fajnie, coś między elegancją a półką niżej. Nie wiem, dlaczego tak się czepiacie tej selekcji. Do określonych klubów ludzie się odwalają i tyle, bez filozofii. Dla mnie wyjście na noc do klubu wiąże się z mniejszymi lub większymi przygotowaniami i lubię dla siebie samej ubrać się ładnie Nigdy nie poszłabym w trampkach, zwyczajnych dżinach i koszulce z krótkim - to już lepiej ubieram się na uczelnię
Wszystko zależy od osoby. Ubierajcie się jak chcecie, ale potem bez pretensji, że "ojezuuuuuniuu nie wpuścili mnie, banda bogatych gnojków"
glamourX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 13:21   #89
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

O co już ta dyskusja? Jak ktoś chce to chodzi tam gdzie nie ma selekcji i ubiera się w co chce proste? A jak idzie do eleganckiego klubu z "wyższej półki" to niech się dostosuje, a nie biadoli że w podartych dzinsach nie wpuszczą....
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 13:24   #90
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Pytanie o ubiór do klubu.

Cytat:
Napisane przez glamourX Pokaż wiadomość
Moim zdaniem są kluby i kluby.
Kluby, do których chodzę, są zazwyczaj na średnim poziomie - żadnych elit, ale też nie remizy . Ludzie poubierani są fajnie, coś między elegancją a półką niżej. Nie wiem, dlaczego tak się czepiacie tej selekcji. Do określonych klubów ludzie się odwalają i tyle, bez filozofii. Dla mnie wyjście na noc do klubu wiąże się z mniejszymi lub większymi przygotowaniami i lubię dla siebie samej ubrać się ładnie Nigdy nie poszłabym w trampkach, zwyczajnych dżinach i koszulce z krótkim - to już lepiej ubieram się na uczelnię
Wszystko zależy od osoby. Ubierajcie się jak chcecie, ale potem bez pretensji, że "ojezuuuuuniuu nie wpuścili mnie, banda bogatych gnojków"
Jak ktoś się chce ubierać elegancko to proszę bardzo- nie zabraniam
I nie narzekam, że mnie gdzieś nie wpuścili, bo jak pisałam, kluby z selekcją omijam szerokim łukiem. Chadzam do miejsc gdzie obok siebie siedzą elegancko ubrani ludzie i ludzie t-shirtach i wszyscy się dobrze bawią.
A oburzam się na selekcję nie dlatego, że mnie kiedyś nie wpuścili tylko dlatego, że jest to niezgodne z moimi poglądami i moją filozofią życiową. Jeśli komuś odpowiada takie coś to proszę bardzo tylko powiedzcie wprost, że chodzi o to, że chcecie się odwalić i mieć obok siebie ładnych, zadbanych ludzi na pewnym poziomie estetyki, a nie dorabiajcie do tego ideologii.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.