Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz. 5. - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-19, 12:02   #4951
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Też bym sie nie cieszyła, jak by mi ktoś napie*dalał od 8 do 16
Ale ma prawo napie****ać od 6 -22 Dziewczyna chciała być kulturalna, a spotkała się z pretensjami i fochami. Przecież nie puszcza na full muzyki tylko robi remonty...to chyba normalne.
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 12:03   #4952
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
To zależy, niektórym dziewczynom takie długaśne włosy pasują, ale to już chyba tylko przy idealnej sylwetce
Widziałam modelke .. z bardzo, bardzo długimi włosami ( dłuższe niż do pępka) a przy ponad 175 cm wzrostu to już jest konkretna długość włosa i nie wyglądała super. Na zdjęciach przy ujęciach portretowych okey ale jak jest zdjęcie gdzie jest widoczna cała sylwetka ... no nie fajnie to wygląda.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 12:08   #4953
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Też bym sie nie cieszyła, jak by mi ktoś napie*dalał od 8 do 16
Ja tez, własnie dlatego poszlam uprzedzic przed. Zeby sie sasiedzi mogli nastawic ze bedzie glosno.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 12:09   #4954
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Widziałam modelke .. z bardzo, bardzo długimi włosami ( dłuższe niż do pępka) a przy ponad 175 cm wzrostu to już jest konkretna długość włosa i nie wyglądała super. Na zdjęciach przy ujęciach portretowych okey ale jak jest zdjęcie gdzie jest widoczna cała sylwetka ... no nie fajnie to wygląda.
A możesz znaleźć i wkleić? Takie do pępka(kilka cm za dolna linię biustu) to mój ideał
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 12:11   #4955
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez truskawkowestudio Pokaż wiadomość
Miałam podobną wymianę zdań z jakąś 11 latką, której video blog widniał bodajże na blogu Niemodnych Polek. Dziewczynka ledwo co czytała nazwy firm, które jej nic nie mówiły (firmy produkujące pomoce szkolne) i się wielce nimi jarała. Na dodatek nie wiedziała, że na zdjęciu z okładki zeszytu do polskiego był Adam Mickiewicz. Z tego względu napisałam jej, żeby zamiast podniecać się jakimiś firmami, wzięła się za naukę.
.
A mnie dziwi z kolei, że komuś chce sie "pociskać małolatę" błyskotliwym tekstem, że zamiast robić to czy tamto wzięłaby sie za naukę. Serio, szkoda na to klawiatury. Może to jakaś misja, że niby jak dziewczynka przeczyta komentarz to przejdzie wewnętrzną przemianę i porzuci zakupy, plotki i makijaże i zacznie rozwiązywać wszystkie zadania z matmy. Nie wiem, mi by sie po prostu nie chciało.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 12:30   #4956
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

co do włosów...
ja mam taką długość włosów i to jest wg mnie max -> http://3.bp.blogspot.com/-7EGTqLlvwk...25282%2529.jpg

dłuższe kojarzą mi się tylko z --> http://mistrzowie.org/uimages/servic...jpg?1337603683
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 12:49   #4957
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Czytam sobie wątek o najlepszych książkach na Kulturalnym i tam co kilka stron wtrąca się Wyrak i jedzie po jakiś 9-latkach co to lubią Zmierzch. Jeszcze jakby raz a dobrze pocisnął, ale widać że chłop ma tam swoją misję i co się ten biedny Zmierzch pojawi, to Wyrak musi zareagować. Dżizasss, nawet podkreślanie Swojego Dobrego Gustu I Oczytania ma jakieś granice chyba
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 13:06   #4958
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
co do włosów...
ja mam taką długość włosów i to jest wg mnie max -> http://3.bp.blogspot.com/-7EGTqLlvwk...25282%2529.jpg

dłuższe kojarzą mi się tylko z --> http://mistrzowie.org/uimages/servic...jpg?1337603683
Ale patrz jakie zadbane. Dla mnie nie ma maksymalnej długości włosów, sama chciałabym mieć może do pępka albo krótsze, ale w sumie jak się umie o nie dbać, to mogą być piękne nawet jak są do tyłka. Gorzej jak dziewczyna zapuszcza siano z rozdwajającymi się końcówkami, wtedy wolę włosy do ramion, ale nawilżone, lśniące i zdrowe.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 13:07   #4959
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Czytam sobie wątek o najlepszych książkach na Kulturalnym i tam co kilka stron wtrąca się Wyrak i jedzie po jakiś 9-latkach co to lubią Zmierzch. Jeszcze jakby raz a dobrze pocisnął, ale widać że chłop ma tam swoją misję i co się ten biedny Zmierzch pojawi, to Wyrak musi zareagować. Dżizasss, nawet podkreślanie Swojego Dobrego Gustu I Oczytania ma jakieś granice chyba
Nie cierpię jak ktoś krytykuje co czytam, czego słucham lub co oglądam. To moja indywidualna sprawa, a i innych się nie czepiam za odmienne upodobania. Sama przyznaję, że przeczytałam sagę Zmierzchu jednym tchem i wcale nie mam 9 lat. Uważam, że przeczytanie jakiejkolwiek książki coś wnosi do naszego życia, jest wartościowe na swój sposób.
Nie wszyscy muszą kochać Zbrodnię i karę lub Mistrza i Małgorzatę. Czy to tak trudno pojąć? Dla jednych bubel i gniot a dla drugich ciekawa książka.
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 13:16   #4960
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Czytam sobie wątek o najlepszych książkach na Kulturalnym i tam co kilka stron wtrąca się Wyrak i jedzie po jakiś 9-latkach co to lubią Zmierzch. Jeszcze jakby raz a dobrze pocisnął, ale widać że chłop ma tam swoją misję i co się ten biedny Zmierzch pojawi, to Wyrak musi zareagować. Dżizasss, nawet podkreślanie Swojego Dobrego Gustu I Oczytania ma jakieś granice chyba
Co do kulturalnego to wg mnie funkcjonuje to średnio. Fajny byłby jakiś profil tak jak na kwc, gdzie się ma wypunktowane co kto lubi czego słucha co ostatnio obejrzał i przeczytał. Bo wątki zbiorcze gdzie się prosi polećcie mi coś fajnego w klimacie czegoś tam, kończą się tak że osoby o skrajnie odmiennym guście polecają nawet najgorszy szajs i trzeba się potem przedzierać przez chłam by znaleźć coś
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 13:43   #4961
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomości: 1 467
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Miałam napisac wczoraj ale zapomniałam.

Dziwi i wkurza mnie jak urzedy mogą nie odpowiedzieć na emaila z jakimś pytaniem.....

Przykład konsulat polski w Mediolanie....Telefonu nkt nie odbiera, na emaile nie odpisują.....tylko co jakby ktoś miał poważny problem i potrzebował pilnej pomocy??
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 13:46   #4962
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Dziwi mnie zachowanie niektórych wizażanek...i szybka zmiana ich poglądów wiem to tylko net jednak mimo wszystko dziwi mnie takie zachowanie.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 14:00   #4963
crystalmethod
Raczkowanie
 
Avatar crystalmethod
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 379
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez paulinka1128 Pokaż wiadomość
Miałam napisac wczoraj ale zapomniałam.

Dziwi i wkurza mnie jak urzedy mogą nie odpowiedzieć na emaila z jakimś pytaniem.....

Przykład konsulat polski w Mediolanie....Telefonu nkt nie odbiera, na emaile nie odpisują.....tylko co jakby ktoś miał poważny problem i potrzebował pilnej pomocy??
O właśnie. To już chyba standard.
Na stronie mojego PUP-u wisi informacja, żeby wysłać im maila, gdy podejmie się pracę, w celu wyrejestrowania. Pani w urzędzie też tak mówiła. Wysłałam im więc tego maila z wszystkimi danymi i myślałam, że już wszystko jest ok. Zaskoczyli mnie niezmiernie przysyłając pismo, że bez informowania nie stawiłam się na tym cyklicznym spotkaniu z chyba doradcą zawodowym, więc za karę wykreślają mnie jako osobę bezrobotną. Nie wiem teraz, czy iść to wyjaśniać, czy tak zostawić
crystalmethod jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 14:31   #4964
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomości: 1 467
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez crystalmethod Pokaż wiadomość
O właśnie. To już chyba standard.
Na stronie mojego PUP-u wisi informacja, żeby wysłać im maila, gdy podejmie się pracę, w celu wyrejestrowania. Pani w urzędzie też tak mówiła. Wysłałam im więc tego maila z wszystkimi danymi i myślałam, że już wszystko jest ok. Zaskoczyli mnie niezmiernie przysyłając pismo, że bez informowania nie stawiłam się na tym cyklicznym spotkaniu z chyba doradcą zawodowym, więc za karę wykreślają mnie jako osobę bezrobotną. Nie wiem teraz, czy iść to wyjaśniać, czy tak zostawić
Ja bym to wyjaśniła bo może oni potem mają w systemi zapisane, że zostałaś wykreśłona z twojej winy a po co.....

tak mi się wydaje
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 14:32   #4965
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez paulinka1128 Pokaż wiadomość
Dziwi i wkurza mnie jak urzedy mogą nie odpowiedzieć na emaila z jakimś pytaniem.....
??
Też mnie to dziwi. Pisałam kiedyś dwa razy maila do sekretariatu ważnej, specjalistycznej instytucji z ważnym dla mnie pytaniem. I co? Zero odpowiedzi- ani "nie wiem" ani "jak sie dowiem to odpowiem", ani "proszę pisać do kogoś innego bo nie udzielam informacji".
Ja bym taką sekretarkę wywaliła, skoro nie potrafi prowadzić korespondecji mailowej.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.

Edytowane przez BioIvO
Czas edycji: 2012-10-19 o 14:34
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 14:35   #4966
truskawkowestudio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: zależy gdzie łapie sieć
Wiadomości: 331
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Też mnie to dziwi. Mało tego, dziwi mnie, że w XXI wieku w urzędach trzeba załatwiać byle bzdurę, jakby nie można było wprowadzić systemu informatycznego i za pomocą np. własnego peselu załatwić chociażby odpis z aktu urodzenia czy inne mało znaczące sprawy.
truskawkowestudio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 14:51   #4967
crystalmethod
Raczkowanie
 
Avatar crystalmethod
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 379
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez paulinka1128 Pokaż wiadomość
Ja bym to wyjaśniła bo może oni potem mają w systemi zapisane, że zostałaś wykreśłona z twojej winy a po co.....

tak mi się wydaje
Hm to się do nich przejdę
crystalmethod jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 15:53   #4968
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

O tak, urzędy
Pfff...
Moje chłopię straciło cały urlop, usiłując wymienić prawko. Najpierw się dowiedział, że wszystkie papiery ma w porządku, tylko na badaniach zdaniem panienki z okienka lekarz źle wpisał kategorię. No to dawaj, dobijanie się do lekarza, którego oczywiście w godzinach przyjęć zastać było niełatwo, cóż, pl. Lekarz skonał sobie ze śmiechu i dopisał te jedną literkę. Znowu do urzędu, panienka dziwi, że jak to, z kopią przychodzi, gdzie przecież zawsze ma się kopię, oryginał ma pracodawca. A poza tym badania robić od nowa, te są nieważne! No, przecież 2014 już minął! Takie mamy cudowne przepisy. Do dziś tego nie miał kiedy odebrać i podziękowania dla policji, że przymknęli oko na kontroli. Bo gdybym ja chciała, musiałabym mieć jego dowód i jeszcze dodatkowo im zapłacić za dzień dobry przy okienku...
A to i tak jest nic przy tej historii http://www.express.bydgoski.pl/look/...n=80&IdTag=831 Najbardziej rozwaliło mnie ostatnie zdanie. Też wysmarowałam szp. dyr maila kiedyś, niby przeprosił, ale zamiast przepraszać wszystkich wkoło, wziąłby pracowników na szkolenie. Jeszcze zaoferował zwrot wpłaconych już pieniędzy, nie wiem po co, mieliśmy iść to prawko w innym mieście wymieniać?
Czysta kpina i zawracanie gitary ludziom, którzy naprawdę nie mają na to czasu.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 15:54   #4969
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
co do włosów...
ja mam taką długość włosów i to jest wg mnie max -> http://3.bp.blogspot.com/-7EGTqLlvwk...25282%2529.jpg

dłuższe kojarzą mi się tylko z --> http://mistrzowie.org/uimages/servic...jpg?1337603683
Super!

Ja najdłuższe miałam do bioder, piękne, gęste i zadbane
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 16:52   #4970
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
co do włosów...
ja mam taką długość włosów i to jest wg mnie max -> http://3.bp.blogspot.com/-7EGTqLlvwk...25282%2529.jpg
To jest właśnie moje minimum

Uważam, że nie ma idealnych wytycznych co komu pasuje. Mam teraz włosy długości mniej więcej mojego minimum i chcę mieć co najmniej za tyłek, co według "reguł" zupełnie mi nie pasuje. Jestem niska, włosy mam niecieniowane i "ulizane", nie robię fantazyjnych fryzur, zero stylizacji. Nawet do fryzjera nie chodzę. Nic nie poradzę, że tak mi się podoba i uważam to za ładne.

Edytowane przez 18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Czas edycji: 2012-10-19 o 17:03
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 17:07   #4971
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Laski, wlasnie wrocilam z tutejszego urzedu. Serio, w Polsce to jest raj i expresowa szybkosc.
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 17:20   #4972
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Ale ma prawo napie****ać od 6 -22 Dziewczyna chciała być kulturalna, a spotkała się z pretensjami i fochami. Przecież nie puszcza na full muzyki tylko robi remonty...to chyba normalne.
Nie no spoko, dobrze że uprzedziła, ale i tak nie byłabym zadowolona jakby mi ktoś, cytując klasyka, napie*dalał od bladego świtu
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 18:10   #4973
bezpaniki
Zadomowienie
 
Avatar bezpaniki
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ŚwinkaMorska/Kraków
Wiadomości: 1 359
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez paulinka1128 Pokaż wiadomość
Miałam napisac wczoraj ale zapomniałam.

Dziwi i wkurza mnie jak urzedy mogą nie odpowiedzieć na emaila z jakimś pytaniem.....

Przykład konsulat polski w Mediolanie....Telefonu nkt nie odbiera, na emaile nie odpisują.....tylko co jakby ktoś miał poważny problem i potrzebował pilnej pomocy??

Ja wlasnie mam przeprawe z samymi problemami - siedze za granica i NIC nie da sie zalatwic przez telefon czy e-mail ze spoldzielnia mieszkaniowa! Ani kwoty naleznosci nie chca podac, ani hasla dostepu do intenetowego biura mimo podawania im wszelskich danych osobowych i innych potwierdzajacych tozsamosc. Po wszelkie informacje nalezy zglaszac sie osobiscie. Doprawdy rozumiem ochrone danych, ale jakos inne urzedy i firmy potrafily sobie z tym poradzic, poza ta malenka spoldzielnia mieszkaniowa ktorej pracownicy nie maja problemu z plotkowaniem i rozglaszaniem wielu rzeczy wokolo...

Poza tym nie rozumiem, jak infolinie i biura obslugi ogromnych firm dostarczajacych gaz, prad i inne, sa czynne w jakichs smjiesznych godzinach np 8-15, jak normalny, pracujacy czlowiek, ma cokolwiek zalatwic (oczywiscie osobiscie)?

Zaskoczylo mnie rozniewaz, ze Tauron (prad) nie posiada ogolnopolskiego systemu e-BOK - ekologiczna faktura i elektroniczna obsluga jest dostepna jedynie dla slaska i kilku mniejszych miejscowosci w maloposce i na podkarpaciu, z WYLACZENIEM np. Krakowa. A infolinia do 16.
bezpaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 21:29   #4974
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

dziwi mnie, że ktoś chce oglądać drastyczne zdjęcia, a później ma focha, że je ogląda ...
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 21:49   #4975
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomości: 1 467
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez bezpaniki Pokaż wiadomość

Poza tym nie rozumiem, jak infolinie i biura obslugi ogromnych firm dostarczajacych gaz, prad i inne, sa czynne w jakichs smjiesznych godzinach np 8-15, jak normalny, pracujacy czlowiek, ma cokolwiek zalatwic (oczywiscie osobiscie)?
Spoko we wloszech biura sa otwarte zazwyczaj w godzinach 10-12 i jeszcze te kolejki......
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 22:25   #4976
pannaleksandra
Wtajemniczenie
 
Avatar pannaleksandra
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 762
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Nie no spoko, dobrze że uprzedziła, ale i tak nie byłabym zadowolona jakby mi ktoś, cytując klasyka, napie*dalał od bladego świtu
A ciekawa jestem jaka jest dla Ciebie lepsza pora na "hałasowanie". Przecież to są godziny kiedy większość ludzi siedzi w pracy, może lepiej wymyślić dodatkowy dzień tygodnia przeznaczony na prace remontowe, że co wrażliwsi byli zadowoleni?
__________________
Wymieniam się!
PAŹDZIERNIK
Odpisuj u mnie, proszę.
pannaleksandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 22:34   #4977
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Dziwi mnie, jak wątki Wizażowych Społeczności rozpanoszyły się na ogólnym.
Ale pewnie na trochę porządku nie ma co liczyć.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 23:53   #4978
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, jak wątki Wizażowych Społeczności rozpanoszyły się na ogólnym.
Ale pewnie na trochę porządku nie ma co liczyć.
Nie zrozum mnie źle ale ty nie jesteś czasem moderatorką?
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 01:08   #4979
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

To, że ktoś jest zielony nie znaczy, że ma dostęp wszędzie i do wszystkiego
Moderatorzy danego podforum są widoczni na dole jego strony i tutaj: https://wizaz.pl/forum/showgroups.php
A ja zrezygnowałam, jak nie miałam czasu, chociaz jak czasem teraz patrze to sie aż zastanawiam nad powrotem
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 02:27   #4980
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

kolejny z cyklu wygladowego:

tatuaze sa dla kryminalistow i prostytutek....
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.