Niemcy III :) - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-19, 16:34   #841
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Niemcy III :)

Slomka my z córcią już ubrane, z kartką w ręce czekamy na tate i jedziemy na zakupy
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 20:22   #842
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy III :)

u nas tez cuuudnie ja niestety musze sie uczyc, ale mam nadziejeze A. bedzie mial troche wolnego i zabierze gdzies dzieciaki a jak bedzie musial pracowac to sobie pojedziemy na plaze moze
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 21:27   #843
Moniqnrw
Raczkowanie
 
Avatar Moniqnrw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 181
Dot.: Niemcy III :)

Hello
W koncu wrocilam matko Jak mnie zmeczyly Te 2 Tyg w warszawie! Ale obronilam 13 certyfikatow i jestem Cala happy :-D i Jak widze ominelo mnie sporo
__________________
..I przeprowadzil sie czlowiek z Metrpolii na wies....
A mialo byc tak pieknie...
Moniqnrw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 10:57   #844
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez Moniqnrw Pokaż wiadomość
Hello
W koncu wrocilam matko Jak mnie zmeczyly Te 2 Tyg w warszawie! Ale obronilam 13 certyfikatow i jestem Cala happy :-D i Jak widze ominelo mnie sporo
Hej Moniq

to teraz otwierasz wlasny biznes?
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 12:39   #845
Moniqnrw
Raczkowanie
 
Avatar Moniqnrw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 181
Dot.: Niemcy III :)

Majka ja tak bardziej w domu Ale Kto. Wie moze za jakis czas cos otworze
__________________
..I przeprowadzil sie czlowiek z Metrpolii na wies....
A mialo byc tak pieknie...
Moniqnrw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 15:53   #846
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez Moniqnrw Pokaż wiadomość
Majka ja tak bardziej w domu Ale Kto. Wie moze za jakis czas cos otworze
a jaka branza? brawo za certyfikaty - pokazna ilosc
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 16:48   #847
Moniqnrw
Raczkowanie
 
Avatar Moniqnrw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 181
Dot.: Niemcy III :)

Dziekuje a Jako manikiurzystka,pedikiurzy stka,stylista paznokci zelem i akrylem wszystkimi mozliwymi metodami itd
__________________
..I przeprowadzil sie czlowiek z Metrpolii na wies....
A mialo byc tak pieknie...
Moniqnrw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-20, 17:52   #848
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Niemcy III :)

hejka !!!

widze, ze sie i nowe dziewczyny pojawily super

my juz po przeprowadzce od 2 tygodni, ale neta nie ma!!!!!! ciagle problemy z przeniesieniem i jego takze do nowego mieszkania i juz nas szlag trafia...
nie mam gdzie spokojnie poczytac, popisac...
a to moze jeszcze troche potrwac niestety.... a niby mamy 21 wiek.. a przeniesienie neta mozne zajac nawet do 4 tygodni.

jak juz bedzie net, to nadrobie na spokojnie zaleglosci .

sciskam Was wszystkie mocno!!!
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 19:01   #849
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Niemcy III :)

Witajcie dziewczyny Mam pytanko o rynek pracy w Niemczech. Planuję wyjechać po licencjacie i zrobić kursy lub kontynuować studia już na miejscu. Studiuję pedagogikę specjalną, chciałabym w przyszłości pracować z dziećmi z upośledzeniami umysłowymi - jak to wygląda w Niemczech? Wiem, że konieczne jest potwierdzenie dyplomu, ale jak jest z pracą pedagoga? Jest w ogóle szansa, że zechcą "obcą"? Trudno jest w większych miastach znaleźć pracę jako nauczyciel np. w szkole specjalnej? Jeśli macie jakieś doświadczenia lub wiedzę w tym zakresie, to podzielcie się proszę. Kiedyś słyszałam, że nie jest trudno znaleźć pracę chociażby w placówkach opiekuńczych, ale wiadomo, że co człowiek to opinia. Będę wdzięczna za info
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 21:37   #850
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Niemcy III :)

mary poppins to zalezy od jezyka jak nim wladasz- jesli perfekt to czego mieliby cie nie przyjac? wyslasz cv , kopie przetlumaczonych i uznanych w De dyplomow i chodzisz na rozmowy
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 06:25   #851
windowS17
Zadomowienie
 
Avatar windowS17
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 637
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez Moniqnrw Pokaż wiadomość
Hello
W koncu wrocilam matko Jak mnie zmeczyly Te 2 Tyg w warszawie! Ale obronilam 13 certyfikatow i jestem Cala happy :-D i Jak widze ominelo mnie sporo
witaj na ''starych smieciach''
Cytat:
Napisane przez Moniqnrw Pokaż wiadomość
Dziekuje a Jako manikiurzystka,pedikiurzy stka,stylista paznokci zelem i akrylem wszystkimi mozliwymi metodami itd
o to niezle.
Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
hejka !!!

widze, ze sie i nowe dziewczyny pojawily super

my juz po przeprowadzce od 2 tygodni, ale neta nie ma!!!!!! ciagle problemy z przeniesieniem i jego takze do nowego mieszkania i juz nas szlag trafia...
nie mam gdzie spokojnie poczytac, popisac...
a to moze jeszcze troche potrwac niestety.... a niby mamy 21 wiek.. a przeniesienie neta mozne zajac nawet do 4 tygodni.

jak juz bedzie net, to nadrobie na spokojnie zaleglosci .

sciskam Was wszystkie mocno!!!
powodzenia w dzielnym czekaniu.
Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny Mam pytanko o rynek pracy w Niemczech. Planuję wyjechać po licencjacie i zrobić kursy lub kontynuować studia już na miejscu. Studiuję pedagogikę specjalną, chciałabym w przyszłości pracować z dziećmi z upośledzeniami umysłowymi - jak to wygląda w Niemczech? Wiem, że konieczne jest potwierdzenie dyplomu, ale jak jest z pracą pedagoga? Jest w ogóle szansa, że zechcą "obcą"? Trudno jest w większych miastach znaleźć pracę jako nauczyciel np. w szkole specjalnej? Jeśli macie jakieś doświadczenia lub wiedzę w tym zakresie, to podzielcie się proszę. Kiedyś słyszałam, że nie jest trudno znaleźć pracę chociażby w placówkach opiekuńczych, ale wiadomo, że co człowiek to opinia. Będę wdzięczna za info
nie wiem, mieszkam na zadupiu ale tak jak brook napisala wszystko zalezy od jezyka
windowS17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 07:00   #852
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez Moniqnrw Pokaż wiadomość
Dziekuje a Jako manikiurzystka,pedikiurzy stka,stylista paznokci zelem i akrylem wszystkimi mozliwymi metodami itd
o moja branza ja skonczylam studia kosmetologiczne w Polsce w 2011 roku. Nie zorientowalam sie jeszcze jak je tu uznac, a bede musiala
Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
hejka !!!

widze, ze sie i nowe dziewczyny pojawily super

my juz po przeprowadzce od 2 tygodni, ale neta nie ma!!!!!! ciagle problemy z przeniesieniem i jego takze do nowego mieszkania i juz nas szlag trafia...
nie mam gdzie spokojnie poczytac, popisac...
a to moze jeszcze troche potrwac niestety.... a niby mamy 21 wiek.. a przeniesienie neta mozne zajac nawet do 4 tygodni.

jak juz bedzie net, to nadrobie na spokojnie zaleglosci .

sciskam Was wszystkie mocno!!!
witam sie my przeprowadzalismy sie rok temu i u nas naszczescie nie bylo problemu z przeniesieniem, tylko my mamy z telekomu internet- kazali powiedziec na kiedy ma byc przeniesione, powiedzielismy ze chyba 3 pazdziernika i przyjechali, cos tam pogrzebali i internet byl
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 09:55   #853
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
hejka !!!

widze, ze sie i nowe dziewczyny pojawily super

my juz po przeprowadzce od 2 tygodni, ale neta nie ma!!!!!! ciagle problemy z przeniesieniem i jego takze do nowego mieszkania i juz nas szlag trafia...
nie mam gdzie spokojnie poczytac, popisac...
a to moze jeszcze troche potrwac niestety.... a niby mamy 21 wiek.. a przeniesienie neta mozne zajac nawet do 4 tygodni.

jak juz bedzie net, to nadrobie na spokojnie zaleglosci .

sciskam Was wszystkie mocno!!!
Nooo Kochana super Oby szybko udało się załatwić to, co najpotrzebniejsze
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 15:09   #854
Sofiaa6
Raczkowanie
 
Avatar Sofiaa6
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 100
Dot.: Niemcy III :)

Hellou Drogie Lejdis

Ja z Alidka lubię wszystko Jeżdzę co dwa tygodnie na większe zakupy, wydaję nie wiele więcej niż 50 EUR, a towaru cała taśma Później w tygodniu kupuję w Netto lub Rewe, bo mam najbliżej.. ale Rewe rzeczywiście ceny ma z kosmosu w porównaniu do dyskontów

Co do pieluszek to u nas Pampersy w użyciu od początku. Nie planuję zmieniać , bo Pampers przysyła mi Gutschein na pieluchy i chusteczki nawilżane i mam zniżkę 3 EUR przy zakupie dwóch paczek pampków i chyba coś 2 EUR na chusteczki Nawet nie orientuję się ile kosztują papmki lidlowskie, adikowskie czy inne.. ale wydaje mi się, że z tymi kuponami to cenowo podobnie wygląda, więc nawet nie kombinuję ze zmianą..


Jeszcze powiem Wam co do tego wyjazdu na wakacje.. Prowadziałam mnóstwo rozważań, gdzie tu jechać, czy stawiać na tą Kubę i ryzykować jak to z tą porą deszczową będzie, że październiak miesiąc do bani na wyjazdy. A jednak okazało się, że mężowi udało się zmienić czas urlopu i jedziemy na Kube 26 listopada Miesiąc idealny na wyjazd na Karaiby podobno, więc jestem cała happy
Pomijam fakt, że tyle się nagłówkowałam, a TŻ ciągle powtarzał, że nie może zmienić urlopu, że później ma ważne projekty, spotkania itd.. a jednak udało sie bezproblemowo wszystko przesunąć.. i teraz wychodzi nam superowsko jeśli chodzi o pogodę


U nas też piękne słoneczko od kilku dni, jak ja to mówię - Złota Niemiecka Jesień
Sofiaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 18:05   #855
windowS17
Zadomowienie
 
Avatar windowS17
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 637
Dot.: Niemcy III :)

sofiaa my tez z pierwszym dzieciakiem mielismy te kupony na pampersy ale i tak drozej nas wychodzilo niz teraz a dodatkowo pozniej przestaly sie sprawdzac i przeciekaly.
a tak wogole nalezycie do babyclub w rossmanie? to tez sie dostaje kupony rabatowe na rozne produkty dla dzieci itd i jakies tam gratisy.

widze ze kobity znacie sie na paznokciach to powiedzcie mi czy jest jakis utwardzacz do paznokci czy cos takiego bo mam dosc slabe, ile takie cos kosztuje i gdzie to mozna kupic??
windowS17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 18:47   #856
joanna955
Przyczajenie
 
Avatar joanna955
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Köln
Wiadomości: 1
Dot.: Niemcy III :)

Czesc dziewczyny, jestem tu nowa czy jest ktoras z was z Köln?
__________________
[link="http://straznik.dieta.pl/"][image noborder]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=344550842fa0d4227. png[/image][/link]
joanna955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 18:52   #857
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy III :)

ja tez dostaje te kupony, ale ostatnio jak kupilam te chusteczki nawilzone to tylko sie wkurzalam..byly za mokre..zamiast jednej to wyciagala mi sie cala harmonijka..a z moim synem to ciagla walka jest jak zminiam pieluche wiec musi wszystko szybko isc a ja walczylam nie tylko z synem ale i z chusteczkami wiec kupuje z babydreama, bo maja odpowiednia wilgotnosc i dobrze sie wyciagaja na dodatek sa bez alkoholu co u mnie wazne bo syn lubi te chustki podjadac a w pampersie jest alk.

z rossmanna tez mam kupony wiec wole je wykorzystywac a kolezance oddaje te z pampersa

Sofiaa super z Kuba nam jak sie uda to na poczatku grudnia pojedziemy do Marokka..juz nawet fajny lot znalezlismy niedorogo i z Hamburga, wiec byloby super jak by sie udalo

bluemoon super ze p przeprowadzce mam nadzieje, ze szybko podlacza was do swiata

Moniqnrw gratki obrony certyfikatow u mnie jeszcze 3tygodnie i ostatnie egzaminy...juz mnie wszystko boli jak o tym pomysle
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 18:55   #858
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Niemcy III :)

Joanna, hej ja mieszkam w Leverkusen do Köln mam jakies 15km


Ja uzywam chusteczek z Penaten "babylotion" ueielbiam ich zapach
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 20:08   #859
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez windowS17 Pokaż wiadomość
sofiaa my tez z pierwszym dzieciakiem mielismy te kupony na pampersy ale i tak drozej nas wychodzilo niz teraz a dodatkowo pozniej przestaly sie sprawdzac i przeciekaly.
a tak wogole nalezycie do babyclub w rossmanie? to tez sie dostaje kupony rabatowe na rozne produkty dla dzieci itd i jakies tam gratisy.


dm też ma Baby Bonus, non stop przychodzą jakieś kupony
Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość

Ja uzywam chusteczek z Penaten "babylotion" ueielbiam ich zapach
Też je często kupuje Z Penaten używamy tez kremu do buzi i płynu do kąpieli. Nie mogę się później nawąchać mojego dziecka
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 20:29   #860
Moniqnrw
Raczkowanie
 
Avatar Moniqnrw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 181
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez windowS17 Pokaż wiadomość
sofiaa my tez z pierwszym dzieciakiem mielismy te kupony na pampersy ale i tak drozej nas wychodzilo niz teraz a dodatkowo pozniej przestaly sie sprawdzac i przeciekaly.
a tak wogole nalezycie do babyclub w rossmanie? to tez sie dostaje kupony rabatowe na rozne produkty dla dzieci itd i jakies tam gratisy.

widze ze kobity znacie sie na paznokciach to powiedzcie mi czy jest jakis utwardzacz do paznokci czy cos takiego bo mam dosc slabe, ile takie cos kosztuje i gdzie to mozna kupic??
Istnieje taki manikür Po polsku zwie sie manikiur japonski a Po niemiecku P.Shine - robi sie go Co 3 Tyg i jest wlasnie na wzmocnienie paznokci lamliwych czy obgryzanych itd.w salonach kosztuje taki zabieg miedzy 20€ a 25€ Ale ja go robie np za 18€ Ale möge go szczerze polecic
__________________
..I przeprowadzil sie czlowiek z Metrpolii na wies....
A mialo byc tak pieknie...
Moniqnrw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 05:57   #861
windowS17
Zadomowienie
 
Avatar windowS17
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 637
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez joanna955 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, jestem tu nowa czy jest ktoras z was z Köln?
heja
Cytat:
Napisane przez Moniqnrw Pokaż wiadomość
Istnieje taki manikür Po polsku zwie sie manikiur japonski a Po niemiecku P.Shine - robi sie go Co 3 Tyg i jest wlasnie na wzmocnienie paznokci lamliwych czy obgryzanych itd.w salonach kosztuje taki zabieg miedzy 20€ a 25€ Ale ja go robie np za 18€ Ale möge go szczerze polecic
kurcze na taki luksus jak siedzenie u manikiuzystki nie mam czasu. myslalam ze mozna cos kupic w sklepie. szkoda bo uwielbiam swoje ''szponki'' a niestety czesto wlasnie sie lamia i musze wyrownywac i tak w kolko macieja
windowS17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 07:42   #862
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez Moniqnrw Pokaż wiadomość
Istnieje taki manikür Po polsku zwie sie manikiur japonski a Po niemiecku P.Shine - robi sie go Co 3 Tyg i jest wlasnie na wzmocnienie paznokci lamliwych czy obgryzanych itd.w salonach kosztuje taki zabieg miedzy 20€ a 25€ Ale ja go robie np za 18€ Ale möge go szczerze polecic
a gdzie mieszkasz?
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 08:10   #863
kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 479
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez windowS17 Pokaż wiadomość
heja


kurcze na taki luksus jak siedzenie u manikiuzystki nie mam czasu. myslalam ze mozna cos kupic w sklepie. szkoda bo uwielbiam swoje ''szponki'' a niestety czesto wlasnie sie lamia i musze wyrownywac i tak w kolko macieja
To może to Ci będzie pasowało: http://www.dm.de/cms/servlet/segment..._hardener.html

Mi bardzo pomógł w kryzysie paznokci, nawet go już wywoziłam do PL dla rodziny, i chwalono go I do tego kosztuje grosze. A poza tym polecam jeść dużo orzechów wszelkich, to u mnie też działa cuda.
kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 08:57   #864
windowS17
Zadomowienie
 
Avatar windowS17
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 637
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez kobietka Pokaż wiadomość
To może to Ci będzie pasowało: http://www.dm.de/cms/servlet/segment..._hardener.html

Mi bardzo pomógł w kryzysie paznokci, nawet go już wywoziłam do PL dla rodziny, i chwalono go I do tego kosztuje grosze. A poza tym polecam jeść dużo orzechów wszelkich, to u mnie też działa cuda.
dzieki. a w rossmannie to dostane??
windowS17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 09:01   #865
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy III :)

Ja kiedys tez uzywalam wszelkiego rodzaji utwardzaczy, ale czy pomagaly? Jak byly na paznokciu to owszem paznokciec byl twarszy i tak sie nie wyszczerbial i nie lamal, ale jak zmylam, bo to wyglada jak bezbarwny lakier to paznokcie nadal suche i matowe, stan sie nie polepszal. Co sie nie dziwie teraz, bo jak zaczelam czytac sklady... ile ja sie tego formaldehydu, tulenu czy jak sie to tam zwie itp na pazurki nauzywalam... no jak moglo by lepiej?

Zaczelam zwracac uwage na produkty do pielegnacji rak, zeby tez odzywialy pazury, a niestety nie kazdy krem daje sobie z tym rade. Wkoncu zmusilam sie do uzywania olejku do paznokci na noc(polecam od wolkenseifen.de). pazury sie poprawily, sa bardziej blyszczace i skorki wkolo mniej suche. Trzeba oczywiscie systematycznie, a czasami mam lenia i odzywianie jest wazne. Przy monotonnej diecie to zadne cuda nie pomoga jak witamin i wszelkiech elementow budulcowych brak.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 09:13   #866
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Niemcy III :)

Skoro jesteście w temacie pazurkowym.. Poszukuje odżywki (?) wybielającej płytkę paznokciową. Często używam ciemnych lakierów i pomimo bezbarwnego podkładu płyta się odbarwiła.. moczenie w cytrynie nie przynosi rewelacyjnych efektów..mozecie cos polecic?
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 09:40   #867
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Skoro jesteście w temacie pazurkowym.. Poszukuje odżywki (?) wybielającej płytkę paznokciową. Często używam ciemnych lakierów i pomimo bezbarwnego podkładu płyta się odbarwiła.. moczenie w cytrynie nie przynosi rewelacyjnych efektów..mozecie cos polecic?
chyba z firmy p2 w dm jest cos takiego, o ile sie nie myle to fioletowy sztyft- ale dawno nie zagladalam w te kosmetyki i nie pamietam juz a zeby uniknac takich odbarwien najlepiej pomalowac najpierw bezbarwna baza a dopiero potem kolorek
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 09:54   #868
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
chyba z firmy p2 w dm jest cos takiego, o ile sie nie myle to fioletowy sztyft- ale dawno nie zagladalam w te kosmetyki i nie pamietam juz a zeby uniknac takich odbarwien najlepiej pomalowac najpierw bezbarwna baza a dopiero potem kolorek
Zawsze używałam zwykłego bezbarwnego lakieru, ale chyba muszę zainwestować w coś lepszego.
Następnym razem w DM musze dokładnie popatrzeć, w rossmannie nic takiego nie znalazłam. Jedynie ten sztyft z Scholl..
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 10:06   #869
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez windowS17 Pokaż wiadomość
dzieki. a w rossmannie to dostane??

p2 to marka dostepna tylko w dm
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-22, 11:13   #870
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy III :)

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Zawsze używałam zwykłego bezbarwnego lakieru, ale chyba muszę zainwestować w coś lepszego.
Następnym razem w DM musze dokładnie popatrzeć, w rossmannie nic takiego nie znalazłam. Jedynie ten sztyft z Scholl..

w Rossmannie tez sa takie cuda np

http://www.rossmann.de/qualitaetspro...ond-white.html
http://www.rossmann.de/qualitaetspro...iny-white.html

poza tym inne marki tez maja takie cuda.

od kolezanki dostalam taki liliowy lakier od p2 i taki bialy lekier co to jak wysycha robi sie taka smieszna blonka i sie ja sciaga, kwasy AHA maja wybielac plytke.

Czy to dziala? Ja tam nie widzialam rezultatow. Jak paznokcie mocno zzolkly to musza odrosnac. Ja w zeszlym roku zoltym lakierem sobie pazury u stop pomalowalam. na malych paznokciach w tym roku juz nie bylo sladu, a na duzym palcu jeszcze polwa pazkoncia lekko zolta. Musze poczekac kolejny rok to i z duzego paznokcia wkoncu mi odrosnie i juz nie bedzie, ze jasny lakier to sie nic nie stanie. Podklad bedzie szedl zawsze, chodz i tutaj trzeba uwazac, bo niektore jednak nie dzialaja i plytka moze zzolknac.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-11 09:30:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.